Abitti-kokeessa käytetyt tietokoneet viimeisen 30 vuorokauden aikana

Raportti luotu: 25.05.2020

Tässä on lista koneista, joita on käytetty Abitti-kokeissa vastaamiseen. Listan koneet on siis onnistuneesti käynnistetty Ylioppilastutkintolautakunnan asiakaskäyttöjärjestelmällä (Kokelasohjelmisto).

Tärkeää:

Datorer som använts i Abitti-prov

Rapporten skapats: 25.05.2020

Här är en rapport av datorer, som har använts för att besvara Abitti-prov. Listans datorer har alltså framgångsrikt startats med Studentexamensnämndens klientoperativsystem (Examinandprogramvara).

Viktigt:

Valmistaja TillverkareTuotenimi VarumärkeHavaintoja ObservationerVanhin ÄldstaUusin Nyaste
1550360.00.000010.02.2020
..................................................................221.09.201826.09.2018
Acer160.00.00006.02.2020
AcerAO531h18.04.20168.04.2016
AcerAO532h130.09.201630.09.2016
AcerAO722266730.10.201529.02.2020
AcerAO7252130.10.201529.01.2018
AcerAO75656130.10.201529.02.2020
AcerAOD255E929.11.201631.05.2018
AcerAOD260184.03.201622.01.2018
AcerAOD27085030.10.201512.10.2018
AcerAS5755G58.04.20165.10.2016
Aceraspire830.00.00006.02.2020
AcerAspire 1410123.02.201628.01.2018
AcerAspire 1810T829.09.201828.05.2019
AcerAspire 1810TZ325.11.201525.05.2019
AcerAspire 1825PT15.11.20155.11.2015
AcerAspire 1830T4818.11.20165.12.2018
AcerAspire 292022.02.20166.02.2016
AcerAspire 3100722.01.201828.05.2019
AcerAspire 3750130.10.201530.10.2015
AcerAspire 3750G15515.01.20165.09.2019
AcerAspire 3750ZG74.03.201629.11.2016
AcerAspire 3810TZ312.04.201612.04.2016
AcerAspire 38208027.09.201628.05.2019
AcerAspire 3820T32.02.20163.03.2020
AcerAspire 3830T19230.10.201528.01.2020
AcerAspire 3830TG35.02.201627.02.2020
AcerAspire 3935113.10.201613.10.2016
AcerAspire 475287.11.201515.10.2016
AcerAspire 4810T3570.00.000017.03.2020
AcerAspire 482019730.10.201529.01.2020
AcerAspire 4820TG1130.00.00003.02.2020
AcerAspire 4820TZG26.09.201613.09.2016
AcerAspire 48305016.02.201619.03.2019
AcerAspire 5050330.10.20158.04.2016
AcerAspire 51003023.05.201625.04.2019
AcerAspire 5110529.01.201829.01.2018
AcerAspire 5250111.11.201611.11.2016
AcerAspire 52532323.01.201829.01.2018
AcerAspire 5253G522.01.20187.03.2019
AcerAspire 53321530.10.201529.01.2018
AcerAspire 53492140.00.000012.02.2020
AcerAspire 5520430.09.20163.11.2016
AcerAspire 553266.04.201629.11.2016
AcerAspire 55351821.01.201826.01.2018
AcerAspire 5536972.06.20164.04.2019
AcerAspire 55388321.01.201818.04.2018
AcerAspire 5538G156.10.201625.01.2018
AcerAspire 5542430.10.201525.11.2016
AcerAspire 5552327.04.201610.04.2019
AcerAspire 5552G30930.10.201525.09.2019
AcerAspire 5553G723.09.201612.10.2018
AcerAspire 55606111.02.20163.03.2020
AcerAspire 5732Z930.10.201531.01.2019
AcerAspire 57337630.10.201510.04.2019
AcerAspire 5733Z830.10.201521.11.2018
AcerAspire 5734Z4130.10.201527.01.2018
AcerAspire 573535.10.20162.02.2018
AcerAspire 5736Z493.06.20166.04.2018
AcerAspire 573825512.11.201530.03.2019
AcerAspire 5739G917.05.201623.03.2018
AcerAspire 574052.12.201625.05.2018
AcerAspire 57411405.11.201528.05.2019
AcerAspire 5741G22430.10.20155.01.2019
AcerAspire 5741Z1512.02.201625.01.2018
AcerAspire 5742875.11.20169.02.2019
AcerAspire 5742G57430.10.201525.10.2019
AcerAspire 5745G3114.11.20159.02.2019
AcerAspire 57494530.10.20157.02.2019
AcerAspire 5749Z428.09.201623.11.2016
AcerAspire 57505240.00.00005.03.2020
AcerAspire 5750G53530.10.201514.03.2020
AcerAspire 5750ZG2021.09.20166.03.2019
AcerAspire 5755G12930.10.201510.09.2019
AcerAspire 5810T10130.10.20151.10.2019
AcerAspire 5820TG3916.09.201627.09.2019
AcerAspire 5830TG70.00.00006.02.2020
AcerAspire 5935130.10.201530.10.2015
AcerAspire 59421122.01.201825.01.2018
AcerAspire 5943G134.03.20163.06.2016
AcerAspire 5950G1221.09.201623.01.2018
AcerAspire 5951G461.10.201622.08.2019
AcerAspire 72502600.00.00004.02.2020
AcerAspire 7250G1675.11.201525.05.2019
AcerAspire 7520125.02.201629.11.2016
AcerAspire 75351113.09.201631.01.2019
AcerAspire 75405215.11.201624.01.2018
AcerAspire 75515330.10.201513.01.2019
AcerAspire 7552381.06.20166.02.2018
AcerAspire 756013830.10.201530.05.2019
AcerAspire 7560G18931.05.201623.10.2019
AcerAspire 7715Z1413.09.20161.03.2019
AcerAspire 7730G1423.09.20169.01.2019
AcerAspire 7730Z13.02.20163.02.2016
AcerAspire 773511.06.20161.06.2016
AcerAspire 77361240.00.00005.02.2020
AcerAspire 7736ZG1123.01.201823.01.2018
AcerAspire 7738919.11.20162.02.2018
AcerAspire 77393214.11.20152.04.2019
AcerAspire 7739G1130.10.201530.01.2018
AcerAspire 7739Z2191.06.201630.05.2019
AcerAspire 77416130.10.201528.01.2018
AcerAspire 7750330.10.201530.10.2015
AcerAspire 7750G565.11.201529.01.2018
AcerAspire 7750ZG147.02.20187.02.2018
AcerAspire 853032.06.20164.06.2016
AcerAspire 8930225.04.201625.05.2019
AcerAspire 8950G82.02.20161.06.2016
AcerAspire 8951G628.09.201621.01.2018
AcerAspire 942014.09.20164.09.2016
AcerAspire A114-3128620.00.000013.03.2020
AcerAspire A114-3210900.00.000014.03.2020
AcerAspire A314-213850.00.000021.05.2020
AcerAspire A314-3127250.00.000013.03.2020
AcerAspire A314-329070.00.000018.03.2020
AcerAspire A315-2134680.00.000019.05.2020
AcerAspire A315-3123530.00.000010.03.2020
AcerAspire A315-323710.00.000014.03.2020
AcerAspire A315-4145800.00.000023.05.2020
AcerAspire A315-422950.00.000021.05.2020
AcerAspire A315-5136250.00.000021.05.2020
AcerAspire A315-533750.00.000023.05.2020
AcerAspire A315-54800.00.000021.05.2020
AcerAspire A315-54K5140.00.000020.05.2020
AcerAspire A317-511113.09.20196.03.2020
AcerAspire A317-51G40.00.00007.02.2020
AcerAspire A515-41G15470.00.000021.05.2020
AcerAspire A515-43320.00.000013.03.2020
AcerAspire A515-5124830.00.000019.03.2020
AcerAspire A515-51G80090.00.000023.05.2020
AcerAspire A515-526700.00.000023.05.2020
AcerAspire A515-52G3290.00.000021.05.2020
AcerAspire A515-5437720.00.000023.05.2020
AcerAspire A515-54G550.00.000010.03.2020
AcerAspire A517-511222.09.201824.01.2020
AcerAspire A517-51G5222.09.201825.02.2020
AcerAspire A715-71G34440.00.000014.03.2020
AcerAspire A715-72G480.00.000029.02.2020
AcerAspire A715-74G280.00.000014.03.2020
AcerAspire A717-71G14022.01.201826.02.2020
AcerAspire AN515-31320.00.000022.02.2020
AcerAspire AN515-51315.08.201924.10.2019
AcerAspire E1-41010623.11.201519.02.2020
AcerAspire E1-430P2120.00.00005.02.2020
AcerAspire E1-47030930.10.201530.01.2020
AcerAspire E1-470P3110.00.00005.02.2020
AcerAspire E1-521110.11.201810.11.2018
AcerAspire E1-52210680.00.000029.02.2020
AcerAspire E1-53027530.10.201525.10.2019
AcerAspire E1-530G27330.10.201528.01.2020
AcerAspire E1-531793.02.20164.10.2018
AcerAspire E1-5322400.00.00007.03.2020
AcerAspire E1-57085930.10.201524.01.2020
AcerAspire E1-570G5560.00.00003.02.2020
AcerAspire E1-57114970.00.000026.02.2020
AcerAspire E1-571G14430.10.201524.05.2019
AcerAspire E1-57218240.00.000028.02.2020
AcerAspire E1-572G13410.00.000029.02.2020
AcerAspire E1-572P96.02.201621.08.2018
AcerAspire E1-731328.05.201628.05.2016
AcerAspire E1-77128530.10.201515.02.2019
AcerAspire E1-771G509.02.201626.01.2018
AcerAspire E1-772380.00.00006.02.2020
AcerAspire E1-772G1090.00.00006.02.2020
AcerAspire E3-1113850.00.000010.03.2020
AcerAspire E3-11252730.10.201528.09.2019
AcerAspire E5-4115850.00.00003.02.2020
AcerAspire E5-411G1984.03.20163.10.2019
AcerAspire E5-47112810.00.000010.03.2020
AcerAspire E5-471G1622.01.20181.06.2018
AcerAspire E5-471P64130.10.201512.11.2019
AcerAspire E5-473400.00.00004.02.2020
AcerAspire E5-47559230.00.000023.05.2020
AcerAspire E5-476527.09.20194.03.2020
AcerAspire E5-51110270.00.000021.05.2020
AcerAspire E5-511G8360.00.000021.05.2020
AcerAspire E5-511P4020.00.00005.02.2020
AcerAspire E5-52148170.00.000012.02.2020
AcerAspire E5-521G26420.00.000013.03.2020
AcerAspire E5-52219450.00.000021.02.2020
AcerAspire E5-522G8970.00.000014.03.2020
AcerAspire E5-53126129.01.201629.01.2020
AcerAspire E5-531G20830.10.201527.01.2020
AcerAspire E5-53214350.00.000015.03.2020
AcerAspire E5-55116100.00.000011.03.2020
AcerAspire E5-551G22620.00.00007.03.2020
AcerAspire E5-5524100.00.000027.02.2020
AcerAspire E5-552G7840.00.000013.02.2020
AcerAspire E5-55332730.00.000012.03.2020
AcerAspire E5-57141640.00.000020.05.2020
AcerAspire E5-571G32829.09.201624.01.2020
AcerAspire E5-571PG110.08.201910.08.2019
AcerAspire E5-572G610.00.000020.02.2020
AcerAspire E5-573137650.00.000017.03.2020
AcerAspire E5-573G99750.00.000023.05.2020
AcerAspire E5-573T3428.09.201629.05.2018
AcerAspire E5-573TG431.10.20187.05.2019
AcerAspire E5-57431224.11.201629.02.2020
AcerAspire E5-574G31340.00.000020.02.2020
AcerAspire E5-574T22870.00.000019.03.2020
AcerAspire E5-575367830.00.000021.05.2020
AcerAspire E5-575G90270.00.000018.03.2020
AcerAspire E5-576G370.00.00006.02.2020
AcerAspire E5-7214090.00.00005.02.2020
AcerAspire E5-731413.02.201625.11.2016
AcerAspire E5-731G625.09.20182.10.2018
AcerAspire E5-752G2021.01.201829.01.2018
AcerAspire E5-77110716.12.201630.05.2019
AcerAspire E5-771G2980.00.000024.03.2020
AcerAspire E5-77220230.09.201620.02.2020
AcerAspire E5-772G1137.10.201630.05.2019
AcerAspire E5-7733113.09.20162.02.2019
AcerAspire E5-773G46520.09.201625.05.2019
AcerAspire E5-7742124.01.201813.09.2019
AcerAspire E5-774G4090.00.000025.02.2020
AcerAspire ES1-11199030.10.201519.02.2020
AcerAspire ES1-111M1330.10.201530.01.2018
AcerAspire ES1-13191030.10.201530.05.2019
AcerAspire ES1-13220021.01.201810.04.2019
AcerAspire ES1-311102910.00.00006.03.2020
AcerAspire ES1-331182650.00.000010.03.2020
AcerAspire ES1-33218490.00.000014.03.2020
AcerAspire ES1-4211970.00.00006.02.2020
AcerAspire ES1-43117060.00.00006.02.2020
AcerAspire ES1-4328320.00.000028.02.2020
AcerAspire ES1-43381950.00.000030.04.2020
AcerAspire ES1-511695.11.20154.02.2019
AcerAspire ES1-51260420.00.000024.04.2020
AcerAspire ES1-5208900.00.000018.03.2020
AcerAspire ES1-5214990.00.000015.04.2020
AcerAspire ES1-52323540.00.000023.05.2020
AcerAspire ES1-5319831.04.201629.11.2019
AcerAspire ES1-531-CTQ1125.01.201825.01.2018
AcerAspire ES1-53365530.00.000021.05.2020
AcerAspire ES1-57194690.00.000014.03.2020
AcerAspire ES1-57229540.00.000010.03.2020
AcerAspire ES1-7115590.00.00003.03.2020
AcerAspire ES1-711G790.00.00004.03.2020
AcerAspire ES1-7317800.00.00006.02.2020
AcerAspire ES1-731G7120.00.00007.02.2020
AcerAspire ES1-7321990.00.000014.02.2020
AcerAspire F5-52162060.00.00005.03.2020
AcerAspire F5-52228300.00.000020.05.2020
AcerAspire F5-57111030.00.000013.03.2020
AcerAspire F5-572G31120.00.000013.03.2020
AcerAspire F5-57335730.00.000011.03.2020
AcerAspire F5-573G2790.00.00006.03.2020
AcerAspire M3-581PTG1895.05.201625.09.2019
AcerAspire M3-581T2081.12.201514.11.2019
AcerAspire M3-581TG390.00.000018.02.2020
AcerAspire M3400225.01.201825.01.2018
AcerAspire M5-481TG710.00.000021.02.2020
AcerAspire M5-581TG720.00.000012.02.2020
AcerAspire MM1-571317.05.201925.05.2019
AcerAspire one 1-13172327.05.201611.06.2019
AcerAspire one 1-1323392.09.201630.03.2019
AcerAspire one 1-4315402.04.201629.02.2020
AcerAspire One 5221115.11.20161.06.2019
AcerAspire One 7217320.01.20181.10.2018
AcerAspire One 753575.11.20155.05.2018
AcerAspire R3-131T44060.00.00006.03.2020
AcerAspire R3-431T5200.00.000013.03.2020
AcerAspire R3-471T826.09.20186.12.2018
AcerAspire R5-471T7950.00.00004.02.2020
AcerAspire R5-571T650.00.00004.02.2020
AcerAspire R5-571TG47612.11.20161.10.2019
AcerAspire R7-371T138.04.201624.01.2018
AcerAspire S326929.01.201625.05.2019
AcerAspire S3-331120.00.00006.02.2020
AcerAspire S3-391410.00.00006.02.2020
AcerAspire S3-392G2110.11.20168.03.2018
AcerAspire S5-371100020.00.000026.03.2020
AcerAspire S5-371T127.10.201827.10.2018
AcerAspire S7-1914200.00.00003.02.2020
AcerAspire S7-39111530.10.201522.01.2020
AcerAspire S7-3931980.00.000012.03.2020
AcerAspire SW3-0139421.12.201629.05.2018
AcerAspire SW5-01281.10.201630.01.2018
AcerAspire SW5-17123313.04.201625.05.2019
AcerAspire SW5-173423.11.20162.12.2019
AcerAspire TC-710124.01.201824.01.2018
AcerAspire V3-111P6150.00.00006.02.2020
AcerAspire V3-112P77570.00.000014.03.2020
AcerAspire V3-33179430.00.00003.03.2020
AcerAspire V3-371538360.00.000021.05.2020
AcerAspire V3-372211510.00.000012.03.2020
AcerAspire V3-372T99928.09.201623.10.2019
AcerAspire V3-4713820.12.201627.09.2019
AcerAspire V3-471G40.00.00005.02.2020
AcerAspire V3-5316530.10.20153.04.2019
AcerAspire V3-53238230.10.201520.05.2020
AcerAspire V3-532G590.00.000029.02.2020
AcerAspire V3-551G3313.10.20165.02.2019
AcerAspire V3-57113510.00.000023.05.2020
AcerAspire V3-571G5350.00.000027.02.2020
AcerAspire V3-57224140.00.000029.02.2020
AcerAspire V3-572G34420.00.000010.03.2020
AcerAspire V3-5748580.00.00007.02.2020
AcerAspire V3-574G4210.00.00003.03.2020
AcerAspire V3-575G11100.00.000011.03.2020
AcerAspire V3-7312950.00.000013.03.2020
AcerAspire V3-77176930.10.201527.01.2020
AcerAspire V3-771G385.11.201529.05.2018
AcerAspire V3-7723130.10.20158.03.2019
AcerAspire V3-772G2820.00.000014.03.2020
AcerAspire V5-121500.00.00003.02.2020
AcerAspire V5-1221300.00.00005.02.2020
AcerAspire V5-122P3260.00.000012.03.2020
AcerAspire V5-123762.11.201612.11.2019
AcerAspire V5-4316470.00.000012.02.2020
AcerAspire V5-431P13630.10.201530.05.2019
AcerAspire V5-471365.02.201622.01.2018
AcerAspire V5-471P125.04.201825.04.2018
AcerAspire V5-471PG12012.05.201623.10.2019
AcerAspire V5-47211031.05.20162.02.2019
AcerAspire V5-472G1021.01.201829.05.2018
AcerAspire V5-472P21230.10.201520.02.2020
AcerAspire V5-53124300.00.000025.02.2020
AcerAspire V5-531G2330.00.00005.02.2020
AcerAspire V5-531P19228.05.201624.05.2019
AcerAspire V5-55162630.10.201519.02.2020
AcerAspire V5-551G5480.00.00006.03.2020
AcerAspire V5-55248315.01.201621.02.2020
AcerAspire V5-552G43530.10.201515.12.2019
AcerAspire V5-552PG39030.10.201527.01.2020
AcerAspire V5-56150630.10.20152.12.2019
AcerAspire V5-561G4630.00.000010.03.2020
AcerAspire V5-5712655.11.20159.02.2019
AcerAspire V5-571G4990.00.000021.05.2020
AcerAspire V5-571P6713.02.201628.01.2020
AcerAspire V5-57211470.00.00007.03.2020
AcerAspire V5-572P2831.04.20161.08.2019
AcerAspire V5-5737540.00.000013.03.2020
AcerAspire V5-573G20510.00.000015.02.2020
AcerAspire V5-573P8240.00.00005.03.2020
AcerAspire V5-573PG1302.04.201628.01.2020
AcerAspire V5-591G27330.00.00007.03.2020
AcerAspire V7-482PG930.00.00003.03.2020
AcerAspire V7-581552.02.20166.02.2018
AcerAspire V7-581G724.01.201826.01.2018
AcerAspire V7-581PG429.11.201622.01.2018
AcerAspire V7-582P1229.01.201624.08.2019
AcerAspire V7-582PG6100.00.00006.02.2020
AcerAspire VN7-571G18160.00.00006.03.2020
AcerAspire VN7-572G4920.00.000012.03.2020
AcerAspire VN7-572TG1690.00.000012.03.2020
AcerAspire VN7-591G15450.00.000017.03.2020
AcerAspire VN7-592G11830.00.00003.03.2020
AcerAspire VN7-593G1960.00.000025.02.2020
AcerAspire VN7-7912870.00.00005.02.2020
AcerAspire VN7-791G3050.00.00007.03.2020
AcerAspire VN7-792G50621.01.20187.03.2020
AcerAspire VN7-793G3625.01.20183.03.2020
AcerAspire VX5-591G20510.00.000012.03.2020
AcerAspire X1935229.11.201630.11.2016
AcerASPIRE1420P_MSFT227.02.201925.05.2019
AcerCalpella165.11.201516.12.2016
AcerE1-51011240.00.000021.05.2020
AcerE5-573G3021.01.20181.06.2018
AcerE5-5751825.01.20186.02.2019
AcerExtensa 25087570.00.00004.02.2020
AcerExtensa 25095520.00.000021.02.2020
AcerExtensa 25107580.00.00007.02.2020
AcerExtensa 2510G3427.09.201625.05.2019
AcerExtensa 2519530.00.00006.03.2020
AcerExtensa 2540830.00.000029.02.2020
AcerExtensa 52201731.05.201628.08.2018
AcerExtensa 523513130.10.201521.09.2018
AcerExtensa 56202022.01.201829.01.2018
AcerExtensa 563072230.10.201529.11.2019
AcerExtensa 5635ZG1231.05.201629.08.2018
AcerF5-522222.09.201830.01.2019
AcerFerrari One 20019030.10.201529.01.2018
AcerJV50_MV121.10.201621.10.2016
AcerM3-581T14.10.20164.10.2016
AcerNB-EX2508-C66M125.11.201625.11.2016
AcerNB-TMB116-M-C0TC15822.09.20163.11.2018
AcerNB-TMB117-M-C9XH144.11.201627.02.2019
AcerNB-TMP236-M-357R5121.09.20166.02.2019
AcerNB-TMP236-M-53B8627.01.20184.04.2018
AcerNB-TMP238-G2-M-347S260.00.00004.02.2020
AcerNB-TMP253-E-1005389.02.20166.02.2018
AcerNB-TMP253-M-331210522.11.20168.03.2018
AcerNC-A114-31-C3B75424.01.20184.09.2019
AcerNC-A114-31-C8TK360.00.000021.02.2020
AcerNC-A314-31-P3FZ120.00.000010.02.2020
AcerNC-A314-31-P9KD3629.05.201830.10.2019
AcerNC-A314-32-P182124.01.202024.01.2020
AcerNC-A315-21-43SC329.09.20185.03.2019
AcerNC-A315-21-917Z372.09.20186.11.2019
AcerNC-A315-31-C6KA124.10.201824.10.2018
AcerNC-A315-31-C8LU5413.02.201813.02.2020
AcerNC-A315-41-R26W200.00.00004.03.2020
AcerNC-A315-41-R6VQ401.03.201928.01.2020
AcerNC-A315-41-R9RC220.00.000012.03.2020
AcerNC-A315-42-R09R20.00.00004.02.2020
AcerNC-A315-51-505Q80.00.00006.03.2020
AcerNC-A315-51-58VU2029.01.201914.11.2019
AcerNC-A515-51-56QT328.01.202011.03.2020
AcerNC-A515-51G-53VC490.00.000018.03.2020
AcerNC-A515-51G-56EK2522.08.201830.05.2019
AcerNC-A515-51G-72BK180.00.000010.03.2020
AcerNC-A515-52G-5395123.05.202023.05.2020
AcerNC-A715-71G-54PN1525.09.20186.12.2018
AcerNC-AO1-131-C39W4125.11.20165.02.2019
AcerNC-AO1-132-C1XW2123.01.201821.11.2018
AcerNC-AO1-431-C7LG6821.01.20186.02.2019
AcerNC-E1-510-28202G1116.02.201610.11.2016
AcerNC-E1-522-45004G50DNKK67.04.201629.11.2016
AcerNC-E1-530-21174G223.01.201823.01.2018
AcerNC-E1-530-21178G530.10.20153.02.2017
AcerNC-E1-570-33214G2628.09.201624.01.2018
AcerNC-E1-570-33218G130.10.201530.10.2015
AcerNC-E1-571-53236G57.04.20161.10.2016
AcerNC-E1-571-73638G1230.10.20158.11.2016
AcerNC-E1-572-54206G740.00.00005.02.2020
AcerNC-E1-572-74504G930.10.201522.11.2016
AcerNC-E1-572-74508G88.11.201626.01.2018
AcerNC-E1-572G-54208160.00.00006.02.2020
AcerNC-E1-771-33118G75MNII135.04.20162.02.2018
AcerNC-E3-111-C3911811.05.201621.02.2018
AcerNC-E3-112-C30G2124.01.201829.01.2018
AcerNC-E5-471-3145485.11.201527.09.2019
AcerNC-E5-471-330L397.11.201513.02.2018
AcerNC-E5-471P-35NE1027.05.201623.01.2018
AcerNC-E5-475-351Z570.00.000021.05.2020
AcerNC-E5-511-C1E7612.09.201830.05.2019
AcerNC-E5-511G-C5TT1324.01.20189.02.2018
AcerNC-E5-511G-C658624.09.201624.11.2016
AcerNC-E5-511P-C98791.06.201610.04.2018
AcerNC-E5-521-29L8275.04.20166.02.2018
AcerNC-E5-521-46P16421.01.20186.02.2018
AcerNC-E5-521-84537028.09.20161.10.2019
AcerNC-E5-521G-41MH1125.01.201827.01.2018
AcerNC-E5-532-C0GY2224.01.201830.01.2019
AcerNC-E5-532-C10134321.01.20188.05.2019
AcerNC-E5-551-81FY201.10.20164.03.2019
AcerNC-E5-551G-8480113.04.201613.04.2016
AcerNC-E5-551G-F8DP8121.01.201824.04.2019
AcerNC-E5-551G-T5WA6023.01.20182.02.2019
AcerNC-E5-571-51X915.04.20165.04.2016
AcerNC-E5-571-59AX25.03.201630.04.2016
AcerNC-E5-573-351Y128.03.201928.03.2019
AcerNC-E5-573-35V4326.02.201820.09.2019
AcerNC-E5-573-367Z219.02.20162.04.2019
AcerNC-E5-573-38781223.01.201825.01.2018
AcerNC-E5-573-502J3818.11.20168.02.2019
AcerNC-E5-573-50KG726.09.201830.05.2019
AcerNC-E5-573-57VB10611.11.20168.02.2019
AcerNC-E5-573-C1TU1810.11.201629.01.2018
AcerNC-E5-573-C5EJ15321.01.201825.09.2019
AcerNC-E5-573-C9F6330.05.20181.06.2018
AcerNC-E5-573-P16M1123.01.201829.01.2018
AcerNC-E5-573-P34Z6821.01.201825.05.2019
AcerNC-E5-573G-59TW581.12.20165.02.2019
AcerNC-E5-573G-C3VJ1330.01.20194.11.2019
AcerNC-E5-573G-C5JH9529.10.201612.02.2019
AcerNC-E5-574-51HF320.00.000026.02.2020
AcerNC-E5-574-52CX90.00.000010.03.2020
AcerNC-E5-574G-54XQ170.00.00006.02.2020
AcerNC-E5-574T-31P8252.03.201818.11.2018
AcerNC-E5-574T-334L5627.04.201828.01.2020
AcerNC-E5-575-30QD89719.11.20167.03.2020
AcerNC-E5-575-33RV90.00.00003.02.2020
AcerNC-E5-575-36UV4621.01.201820.02.2020
AcerNC-E5-575-37KP125.05.201925.05.2019
AcerNC-E5-575-52MX700.00.000012.02.2020
AcerNC-E5-575-53K787.04.201827.09.2019
AcerNC-E5-575-54NP1322.01.201829.03.2018
AcerNC-E5-575G-33FE230.00.00003.02.2020
AcerNC-E5-575G-50W24821.01.20188.03.2019
AcerNC-E5-575G-59DD1311.09.20186.09.2019
AcerNC-E5-576G-70FZ34.04.201927.04.2019
AcerNC-E5-721-22ZA308.09.201830.05.2019
AcerNC-E5-773G-78LY3123.01.20185.03.2019
AcerNC-ES1-111-C04F113.06.201623.01.2018
AcerNC-ES1-131-C1V23011.02.20166.04.2018
AcerNC-ES1-131-C3QG1979.02.201624.05.2019
AcerNC-ES1-311-C0TC4327.04.201626.04.2019
AcerNC-ES1-311-C3CT355.11.20152.02.2018
AcerNC-ES1-311-C46Y917.04.201614.09.2018
AcerNC-ES1-311-C6FR1221.01.201825.01.2018
AcerNC-ES1-311-C6HV7522.01.20187.12.2018
AcerNC-ES1-311-P2L71024.01.201825.01.2018
AcerNC-ES1-331-C35V9922.01.201812.11.2019
AcerNC-ES1-331-C55V719.10.20183.02.2019
AcerNC-ES1-331-C9F71524.08.20186.02.2019
AcerNC-ES1-332-P7AU2322.01.201822.03.2019
AcerNC-ES1-432-C0BW720.00.00007.02.2020
AcerNC-ES1-433-33KZ20990.00.000014.03.2020
AcerNC-ES1-512-C1E5613.02.201813.02.2018
AcerNC-ES1-512-C2NS422.04.201613.09.2019
AcerNC-ES1-521-86UQ3523.01.20184.04.2018
AcerNC-ES1-523-85EF2325.01.20187.11.2019
AcerNC-ES1-531-C7Q1525.09.201823.11.2018
AcerNC-ES1-533-P0US430.01.20196.02.2019
AcerNC-ES1-571-C3YL1129.03.201927.01.2020
AcerNC-ES1-711-C6K6622.01.201824.01.2018
AcerNC-F5-571-P4YB1220.09.201830.09.2019
AcerNC-F5-572G-563Q713.03.201831.05.2018
AcerNC-F5-573-50WE6122.01.201825.05.2019
AcerNC-F5-573G-54RR180.00.00004.02.2020
AcerNC-M3-581T-53336G12MAKK3112.04.201624.01.2018
AcerNC-R3-131T-P0WU1821.01.20188.02.2019
AcerNC-R3-131T-P6LW15.03.20185.03.2018
AcerNC-R3-131T-P7XM190.00.00003.03.2020
AcerNC-R5-471T-5656526.01.201829.05.2018
AcerNC-R5-571TG-597C510.00.00006.02.2020
AcerNC-S5-371-337A160.00.00004.03.2020
AcerNC-S5-371-58T4230.00.00006.02.2020
AcerNC-S7-191-33214G12ASS1521.01.20166.12.2018
AcerNC-SF113-31-C3H120.00.00005.02.2020
AcerNC-SF113-31-P02X222.02.20186.12.2018
AcerNC-SF113-31-P0JQ10623.01.20186.11.2019
AcerNC-SF113-31-P3JK290.00.000012.02.2020
AcerNC-SF113-31-P6Z8610.00.000011.03.2020
AcerNC-SF113-31-P8R0330.00.00006.02.2020
AcerNC-SF113-31-P9NU560.00.000011.03.2020
AcerNC-SF113-31-P9PV1322.01.201825.01.2018
AcerNC-SF113-31-P9V7210.00.00006.02.2020
AcerNC-SF114-31-C9SB460.00.00003.02.2020
AcerNC-SF314-51-33HT130.03.201830.03.2018
AcerNC-SF314-51-33QS430.00.00006.02.2020
AcerNC-SF314-51-56Y4480.00.00005.02.2020
AcerNC-SF314-52-36M8260.00.000017.03.2020
AcerNC-SF314-52-56JX167.09.201825.10.2019
AcerNC-SF314-52-57TC427.11.201910.03.2020
AcerNC-SF314-52-590K130.00.00006.02.2020
AcerNC-SF314-52-P2JL140.00.00006.02.2020
AcerNC-SF514-51-556G320.00.00006.03.2020
AcerNC-SF514-51-74X1137.05.201827.02.2020
AcerNC-SF514-52T-88ZD14.03.20204.03.2020
AcerNC-SF713-51-M3B16822.01.201830.09.2019
AcerNC-SP513-51-52QJ1060.00.00006.02.2020
AcerNC-SP513-52N-50C2121.02.202021.02.2020
AcerNC-V3-111P-C9ZF1522.01.201822.01.2018
AcerNC-V3-112P-P7P11583.02.20166.03.2019
AcerNC-V3-331-P0V6260.00.000022.02.2020
AcerNC-V3-331-P4QJ21.12.20161.12.2016
AcerNC-V3-331-P56C1912.04.201710.03.2018
AcerNC-V3-331-P99K46.02.20186.02.2018
AcerNC-V3-371-30EU11921.01.201823.03.2019
AcerNC-V3-371-30GW4921.01.201817.09.2019
AcerNC-V3-371-31A51527.05.20165.03.2018
AcerNC-V3-371-31VC690.00.000010.02.2020
AcerNC-V3-371-31YQ7121.01.20188.03.2019
AcerNC-V3-371-33M23123.01.201825.05.2019
AcerNC-V3-371-33N16621.01.201826.01.2018
AcerNC-V3-371-33RW5127.01.201821.11.2018
AcerNC-V3-371-347P1118.01.201724.01.2018
AcerNC-V3-371-34X62121.01.201829.01.2018
AcerNC-V3-371-35XC73.11.20188.02.2019
AcerNC-V3-371-37MZ2621.01.201827.01.2018
AcerNC-V3-371-398X2670.00.000029.02.2020
AcerNC-V3-371-50F21410.11.20166.02.2018
AcerNC-V3-371-53KD81.12.201627.01.2018
AcerNC-V3-371-541L100.00.00007.02.2020
AcerNC-V3-371-57SH2121.01.201823.11.2018
AcerNC-V3-371-59MV1917.05.20162.02.2018
AcerNC-V3-372-512T5622.01.201818.09.2019
AcerNC-V3-372-52FK1323.01.201830.05.2018
AcerNC-V3-372-52SZ2423.01.20182.02.2019
AcerNC-V3-372-542D5822.01.20188.02.2019
AcerNC-V3-372-54JT1270.00.00005.02.2020
AcerNC-V3-372-58XZ17621.01.201814.11.2019
AcerNC-V3-372-P0JD3627.01.20182.03.2019
AcerNC-V3-372-P9075326.01.201828.01.2020
AcerNC-V3-372T-717Y131.01.201931.01.2019
AcerNC-V3-571G-532389020.01.201830.05.2019
AcerNC-V3-572-C4FA7111.04.201629.03.2019
AcerNC-V3-572G-50K91590.00.00006.02.2020
AcerNC-V3-574-56762117.01.201925.10.2019
AcerNC-V3-574G-573G1638.04.201629.01.2018
AcerNC-V3-575G-52BK3621.01.201831.01.2019
AcerNC-V3-771-53218G75MAKK125.11.20157.02.2018
AcerNC-V3-772G-5420121TMAKK380.00.00004.02.2020
AcerNC-V3-772G-747A321.26TMA161.06.201628.09.2019
AcerNC-V3-772G-747A8G75MAKK621.01.201828.08.2018
AcerNC-V5-122P-61454G50NSS312.02.20167.06.2016
AcerNC-V5-131-10074G922.09.201623.11.2016
AcerNC-V5-472-21174G50APP1713.09.201622.11.2016
AcerNC-V5-551-84554G50MASS410.02.20163.06.2016
AcerNC-V5-552-10578G1TAII65.02.201631.05.2016
AcerNC-V5-552G-65358G50AII122.12.201622.12.2016
AcerNC-V5-561-34018G729.01.201611.01.2017
AcerNC-V5-571G-323B6G50MASS22.02.20163.05.2016
AcerNC-V5-571G-53316G75MAKK1825.09.20181.10.2019
AcerNC-VN7-591G-751112.09.20162.09.2016
AcerNC-VN7-791G-71NV930.05.201830.01.2019
AcerNG-A515-41G-18Z3200.00.000012.03.2020
AcerNG-A715-71G-54PN323.11.201825.11.2018
AcerNG-A715-71G-580X160.00.00005.02.2020
AcerNG-AN515-31-56CQ40.00.000018.03.2020
AcerNG-AN515-42-R3H61022.03.201928.01.2020
AcerNG-AN515-51-50RD623.11.201820.02.2020
AcerNG-AN515-51-79FD36.12.20183.04.2019
AcerNG-AN515-52-524540.00.00004.02.2020
AcerNG-AN515-53-57N1230.01.201928.09.2019
AcerNG-E5-575G-567J631.10.20186.02.2019
AcerNG-NP515-51-59EU52.11.201912.03.2020
AcerNG-SP515-51GN-52GA831.08.201925.09.2019
AcerNG-V5-591G-52HC1625.05.201821.02.2019
AcerNG-VN7-571G-53QG80.00.00006.02.2020
AcerNG-VN7-572G-56842931.08.201819.12.2019
AcerNG-VN7-591G-70859124.09.201629.01.2018
AcerNG-VN7-591G-76ES11926.01.201812.02.2019
AcerNG-VN7-591G-76TW124.10.201924.10.2019
AcerNG-VN7-591G-78BE4024.03.20168.02.2019
AcerNG-VN7-591G-78TU1824.11.201630.01.2018
AcerNG-VN7-592G-57QM1311.09.20185.12.2018
AcerNG-VN7-592G-725Z2315.12.201630.01.2019
AcerNG-VN7-592G-78VP325.09.201828.09.2018
AcerNG-VN7-791G-51GP1225.01.201831.01.2019
AcerNG-VN7-791G-73CD224.03.201812.04.2018
AcerNG-VN7-792G-547F40.00.00006.02.2020
AcerNG-VX5-591G-51X6600.00.00006.02.2020
AcerNG-VX5-591G-59EA680.00.00005.03.2020
AcerNitro AN515-3113270.00.000021.05.2020
AcerNitro AN515-42800.00.000026.02.2020
AcerNITRO AN515-42-R80.00.00005.02.2020
AcerNitro AN515-4340.00.000018.03.2020
AcerNitro AN515-5116450.00.000020.05.2020
AcerNitro AN515-522300.00.000014.03.2020
AcerNitro AN515-532420.00.000024.03.2020
AcerNitro AN515-542650.00.000013.03.2020
AcerNitro AN517-51200.00.000011.03.2020
AcerNitro AN715-511210.00.00007.03.2020
AcerNitro NP515-512440.00.00003.03.2020
AcerNot Specified224.01.201824.01.2018
AcerNU-SF114-32-C9AD418.09.201926.11.2019
AcerNU-SF114-32-P52S150.00.00005.02.2020
AcerNU-SF114-32-P5FJ780.00.000012.03.2020
AcerNU-SF114-32-P7BG90.00.00005.02.2020
AcerNU-SF114-32-P9RE821.09.201929.01.2020
AcerNU-SF314-54-32WE60.00.00006.02.2020
AcerNU-SF315-52-36ER140.00.00005.02.2020
AcerNU-SF315-52-P0WW140.00.000014.03.2020
AcerP5LM0222.11.201624.11.2016
AcerPeppy325130.10.201528.05.2019
AcerPredator G3-5716821.01.201828.02.2020
AcerPredator G3-5724980.00.000014.03.2020
AcerPredator G5-793423.01.201828.11.2019
AcerPredator G9-5913321.01.20189.03.2019
AcerPredator G9-79124621.01.201827.01.2020
AcerPredator G9-793390.00.000012.02.2020
AcerPredator PH315-51300.00.000010.03.2020
AcerPredator PH317-51730.00.000013.02.2020
AcerPredator PH317-52680.00.000025.03.2020
AcerPredator PH317-53223.10.201923.10.2019
AcerPredator PH517-51130.00.00005.02.2020
AcerPredator PT515-51600.00.000018.03.2020
AcerPXXX5130.03.201930.03.2019
AcerQ5WV1758.04.201623.03.2019
AcerS2.PSE02.003500.00.00006.02.2020
AcerSpin SP111-32N419.09.201920.09.2019
AcerSpin SP113-319522.01.201828.01.2020
AcerSpin SP314-513090.00.000016.04.2020
AcerSpin SP513-5134850.00.000014.03.2020
AcerSpin SP513-52N10720.00.000023.05.2020
AcerSpin SP513-53N120.00.00006.02.2020
AcerSpin SP515-51GN550.00.000020.02.2020
AcerSpin SP714-512950.00.00005.03.2020
AcerSwift SF113-31243580.00.000023.05.2020
AcerSwift SF114-3122020.00.000022.04.2020
AcerSwift SF114-32146260.00.000022.05.2020
AcerSwift SF313-513120.00.000013.03.2020
AcerSwift SF314-411400.00.000016.05.2020
AcerSwift SF314-5196900.00.000020.03.2020
AcerSwift SF314-52186510.00.000023.05.2020
AcerSwift SF314-52G1370.00.000011.03.2020
AcerSwift SF314-5413600.00.000023.05.2020
AcerSwift SF314-54G240.00.000021.02.2020
AcerSwift SF314-55230.00.000012.03.2020
AcerSwift SF314-55G96.09.20194.11.2019
AcerSwift SF314-56427.01.202029.01.2020
AcerSwift SF314-56G2210.00.000012.03.2020
AcerSwift SF314-5860.00.00006.03.2020
AcerSwift SF315-4140.00.000029.02.2020
AcerSwift SF315-41G860.00.000010.03.2020
AcerSwift SF315-511280.00.000027.02.2020
AcerSwift SF315-51G5810.00.000014.03.2020
AcerSwift SF315-527000.00.000019.05.2020
AcerSwift SF315-52G1410.00.000013.03.2020
AcerSwift SF514-5163090.00.000013.03.2020
AcerSwift SF514-52T18510.00.000023.05.2020
AcerSwift SF514-53T1030.00.000010.03.2020
AcerSwift SF515-51T280.00.00005.02.2020
AcerSwift SF713-516180.00.00007.03.2020
AcerSwitch SA5-2718320.00.000029.02.2020
AcerSwitch SA5-271P311.12.20168.11.2019
AcerSwitch SW312-31120.00.000014.03.2020
AcerSwitch SW512-52622.02.201822.10.2019
AcerSwitch SW512-52P618.09.201920.09.2019
AcerT3821.01.20187.03.2020
AcerTM6495T220.12.201621.12.2016
AcerTM6595T44.10.201826.04.2019
AcerTMB113-E230.10.201530.10.2015
AcerTMB117-M5425.01.20187.02.2019
AcerTMP255-M5820.00.000012.03.2020
AcerTMP255-MG2028.09.201627.01.2018
AcerTMP453-M812.02.201812.02.2018
AcerTP-SA5-271-38M050.00.00006.02.2020
AcerTP-SW5-011-171H126.05.201626.05.2016
AcerTP-SW5-171-332T623.01.201825.01.2018
AcerTP-SW5-171-33LD628.11.20185.04.2019
AcerTravelMate 4720230.09.20168.10.2016
AcerTravelMate 53203730.10.201529.11.2016
AcerTravelMate 55106713.09.201625.11.2016
AcerTravelMate 5520130.09.201630.09.2016
AcerTravelMate 5530221.04.20161.10.2016
AcerTravelMate 554228.11.201624.11.2016
AcerTravelMate 5730374.03.20169.05.2018
AcerTravelMate 5735523.11.20161.12.2016
AcerTravelMate 57603630.10.201512.03.2019
AcerTravelMate 62932019.09.201612.04.2019
AcerTravelMate 6460130.10.201530.10.2015
AcerTravelMate 64923423.01.20185.02.2019
AcerTravelMate 6493326.05.201628.05.2016
AcerTravelMate 659314930.10.20154.01.2019
AcerTravelMate 772031.09.201622.09.2016
AcerTravelMate 7730518.11.201629.11.2016
AcerTravelMate 7750G2730.09.201629.01.2018
AcerTravelMate 81724518.11.20167.04.2018
AcerTravelMate 837242210.11.20152.04.2019
AcerTravelMate 84711531.09.201629.11.2019
AcerTravelMate 8481G321.09.20164.04.2019
AcerTravelMate 8571623.01.20183.10.2018
AcerTravelMate B11318670.00.000019.05.2020
AcerTravelMate B115-M161230.10.201513.02.2019
AcerTravelMate B115-MP296.04.201610.03.2018
AcerTravelMate B116-M22513.09.20163.11.2018
AcerTravelMate B117-M48220.00.000031.03.2020
AcerTravelMate B117-MP49921.01.201826.11.2019
AcerTravelMate P236-M3539.02.201611.05.2019
AcerTravelMate P238-G2-M20020.00.000017.03.2020
AcerTravelMate P2410-M650.00.000013.03.2020
AcerTravelMate P246M-M14531.01.201621.09.2019
AcerTravelMate P25333250.00.000010.03.2020
AcerTravelmate P253-235.11.201519.12.2016
AcerTravelMate P256-M9827.09.20165.03.2020
AcerTravelMate P2731690.00.000014.03.2020
AcerTravelMate P273-M5827.05.201624.10.2018
AcerTravelMate P276-M825.01.201830.01.2018
AcerTravelMate P645-S131.05.201631.05.2016
AcerTravelMate P648-G3-M90.00.00005.02.2020
AcerTravelMate P658-G2-MG80.00.00003.02.2020
AcerTravelMate Spin B118-RN3023.01.20185.12.2018
AcerTravelMate X349-G2-M2280.00.000024.03.2020
AcerTravelMate X349-M6029.03.20182.10.2019
AcerTravelMate XXXX15.03.20205.03.2020
AcerTravelMate8472TG4025.01.201830.05.2019
AcerV3-771101.06.201619.01.2019
AcerV5-1316021.09.201629.09.2018
AcerV5-1719729.01.20165.02.2019
AcerV5-57313513.10.201625.10.2019
AcerV5-573G228.03.201827.09.2019
AcerVeriton L670G223.01.201823.01.2018
AcerVeriton M670G35212.11.201525.01.2018
AcerVeriton M670G/M6709012.11.201525.01.2018
AcerVeriton X2611G56.02.20185.01.2019
AcerVX490 MB16.04.20186.04.2018
AcerYY.............1313.09.20168.11.2016
Acer, inc.Aspire 7730G5621.01.201820.02.2018
Acer, inc.TravelMate 6292423.01.201825.01.2018
Acer..NC-SF113-31-P9NU..140.00.000028.02.2020
Acer..NC-SF113-31-P9V7..100.00.00004.02.2020
Acer..NC-SF314-52-36KZ..80.00.00005.02.2020
Acer..Swift SF113-31..230.03.201924.05.2019
AcmrAspire E5-574G1527.01.201830.01.2018
AlienwareAlienware 137421.09.201629.01.2020
AlienwareAlienware 143930.09.20167.03.2019
AlienwareAlienware 15 R22722.01.20185.01.2019
AlienwareAlienware 15 R4113.04.201913.04.2019
AlienwareAlienware 17 R33523.01.201822.03.2019
AlienwareM11x419.09.201921.09.2019
AlienwareM11xR3155.11.20153.06.2016
AlienwareM14xR15721.01.201814.09.2018
AlienwareM14xR2513.09.201615.11.2016
AlienwareM17xR421.10.20161.10.2016
alldocubei354822.01.20185.02.2019
AppleiMac10,1111.11.201811.11.2018
AppleiMac12,1121.09.201921.09.2019
AppleiMac12,2314.05.20162.06.2016
AppleiMac13,1210.01.201711.01.2017
AppleiMac16,1112.10.201812.10.2018
AppleiMac18,112.08.20192.08.2019
AppleiMac9,12830.10.201524.03.2016
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Late 2009)13230.10.201526.09.2019
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Mid 2010)34330.10.201515.02.2020
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo)50330.10.201518.02.2020
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)4135.11.20159.05.2020
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2015) 25943730.10.201523.05.2020
AppleMacBook Air (11-Inch, Late 2010)36030.10.201527.11.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2011)115330.10.201510.03.2020
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2012)13085.11.201520.05.2020
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)285930.10.20151.06.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Early 2014 / Mid 2013)2871430.10.201523.05.2020
AppleMacBook Air (13-inch, Late 2010)55910.11.201512.03.2020
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2009)228.10.20165.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2011)282230.10.201521.05.2020
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2012)381730.10.201521.05.2020
AppleMacBook Pro (13-inch, Early/Late 2011)523330.10.201520.03.2020
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2009)111730.10.201521.05.2020
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2010)124230.10.201514.03.2020
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2012)993530.10.201521.05.2020
AppleMacBook Pro (15-inch, 2.4/2.2 GHz)45.04.20162.06.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Early / Late 2011)9225.10.20185.03.2020
AppleMacBook Pro (15-inch, Early 2008)75.11.201521.01.2017
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2008)15216.12.201512.03.2020
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2013 / Mid 2014)140830.10.201521.05.2020
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2009 / 15-inch, 2.53GHz, Mid 2009)12030.10.20156.03.2020
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2010)38330.10.20156.03.2020
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2012)27615.01.20167.03.2020
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Late 2011)83.04.201925.05.2019
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Mid 2009)9130.10.201522.10.2019
AppleMacBook Pro (17-inch, Mid 2010)20830.10.201530.05.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2013 / Late 2012)165630.10.201523.05.2020
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 20155253330.10.201522.05.2020
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)1233930.10.201523.05.2020
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013 / Mid 201481930.10.201512.03.2020
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 / Early 2013)123630.10.201523.05.2020
AppleMacBook10,1298516.03.201823.05.2020
AppleMacBook2,1718.12.20151.06.2016
AppleMacBook3,1714.05.201626.10.2016
AppleMacBook4,1545.11.201523.10.2019
AppleMacBook5,2515.11.20154.01.2019
AppleMacBook8,1214727.05.201611.03.2020
AppleMacBook9,1272413.03.201823.03.2020
AppleMacBookAir8,11836.04.201914.03.2020
AppleMacBookAir8,21316.09.201912.03.2020
AppleMacBookPro11,428375.11.201523.05.2020
AppleMacBookPro11,57443.02.201611.03.2020
AppleMacBookPro13,1357613.03.201814.03.2020
AppleMacBookPro13,2231415.03.201819.05.2020
AppleMacBookPro13,319520.03.201811.03.2020
AppleMacBookPro14,12411413.03.201823.05.2020
AppleMacBookPro14,2189726.03.201823.05.2020
AppleMacBookPro14,331715.03.201821.05.2020
AppleMacBookPro15,11430.08.201928.09.2019
AppleMacBookPro15,25817.05.201912.03.2020
AppleMacBookPro15,44717.09.201914.03.2020
AppleMacBookPro5,47115.01.201628.09.2019
AppleMacmini6,224.10.20166.10.2016
Apple Inc.MacBook10,16640.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBook4,146.02.201817.02.2018
Apple Inc.MacBook5,1290.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBook6,13324.01.20186.02.2018
Apple Inc.MacBook7,1640.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBook8,18720.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBook9,16870.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookAir3,1250.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookAir3,2740.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookAir4,1630.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookAir4,23200.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookAir5,12850.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookAir5,26990.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookAir6,14430.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookAir6,240860.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookAir7,1144670.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookAir7,22409950.00.000011.02.2020
Apple Inc.MacBookAir8,12270.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookAir8,2930.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookPro10,11740.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookPro10,22670.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookPro11,117680.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookPro11,23040.00.00008.02.2020
Apple Inc.MacBookPro11,31680.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookPro11,428730.00.00009.02.2020
Apple Inc.MacBookPro11,55150.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookPro12,1718080.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookPro13,113150.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookPro13,27500.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookPro13,3620.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookPro14,156610.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookPro14,23900.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookPro14,3460.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookPro15,180.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookPro15,2310.00.00005.02.2020
Apple Inc.MacBookPro15,4220.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookPro3,1528.01.201828.01.2018
Apple Inc.MacBookPro4,11424.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBookPro5,2110.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookPro5,3230.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookPro5,430.00.00004.02.2020
Apple Inc.MacBookPro5,5950.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookPro6,11521.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBookPro6,21130.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookPro7,11660.00.00006.02.2020
Apple Inc.MacBookPro8,16820.00.00007.02.2020
Apple Inc.MacBookPro8,2230.00.000010.02.2020
Apple Inc.MacBookPro9,1360.00.00005.02.2020
Apple Inc.MacBookPro9,212030.00.000010.02.2020
ASUS1015PX1627.09.201627.03.2018
ASUS1215B33230.10.201517.01.2019
ASUS1225B229.09.201629.05.2018
ASUSAll Series429.12.201625.01.2018
ASUSB53J31.06.201821.02.2019
ASUSB9440UA1514.11.20183.10.2019
ASUSBU203UA2913.03.201827.09.2019
ASUSE200HA133224.09.201614.03.2020
ASUSE201NAS3929.03.201813.02.2020
ASUSE203NA42221.03.20187.03.2020
ASUSE205SA143017.09.20166.03.2020
ASUSE402BA559613.03.201821.05.2020
ASUSE402BP182013.03.201818.03.2020
ASUSE402MA130630.10.201527.09.2019
ASUSE402NA639913.03.201818.03.2020
ASUSE402SA137491.06.201614.03.2020
ASUSE403NA5658313.03.201823.05.2020
ASUSE403SA2520730.10.201521.05.2020
ASUSE502MA59429.01.201610.03.2020
ASUSE502NA363213.03.201823.05.2020
ASUSE502SA227817.04.201624.05.2020
ASUSEB1033125.11.201518.04.2018
ASUSF5SR145.11.201523.10.2019
ASUSF7SR131.01.201631.01.2016
ASUSF8Sa312.11.201518.12.2015
ASUSFX502VE32722.03.201820.05.2020
ASUSFX503VD61029.03.201814.03.2020
ASUSFX503VM12228.09.201820.05.2020
ASUSG46VW725.11.201615.03.2017
ASUSG501JW4015.02.201629.02.2020
ASUSG501VW15115.09.201627.02.2020
ASUSG53JW330.05.201813.06.2018
ASUSG53SX141.10.201620.12.2016
ASUSG550JK8630.10.201513.03.2020
ASUSG551JK3025.03.201611.01.2019
ASUSG551JM30630.10.201510.03.2020
ASUSG551JW45023.01.201622.02.2020
ASUSG55VW6730.10.20151.10.2019
ASUSG60JX913.04.201819.02.2020
ASUSG74Sx3630.10.201531.01.2019
ASUSG750JM21430.10.201513.03.2020
ASUSG750JS6130.10.20154.11.2019
ASUSG750JW942.02.201618.02.2020
ASUSG750JX563.06.20165.02.2019
ASUSG750JZ1396.05.201615.11.2019
ASUSG750JZA121.11.201821.11.2018
ASUSG751JT858.04.201612.04.2019
ASUSG751JY138.04.201626.01.2019
ASUSG752VT6328.05.201613.02.2020
ASUSG752VY134.04.201828.09.2019
ASUSG75VW20230.10.201530.05.2019
ASUSG75VX5326.01.201613.02.2020
ASUSG771JM24530.10.201526.10.2019
ASUSG771JW31820.11.201514.03.2020
ASUSGL502VM21217.03.20187.03.2020
ASUSGL502VMK20221.03.20189.03.2020
ASUSGL502VML15028.03.201828.02.2020
ASUSGL502VMZ28121.03.201828.02.2020
ASUSGL502VSK11120.03.201821.05.2020
ASUSGL502VT25015.09.20166.03.2020
ASUSGL503VD14123.08.201820.05.2020
ASUSGL503VM544.04.201821.05.2020
ASUSGL503VS2921.11.20186.03.2020
ASUSGL552JX17031.01.201617.03.2020
ASUSGL552VW155426.05.201617.03.2020
ASUSGL552VX2004.08.201610.03.2020
ASUSGL553VD224013.03.201818.03.2020
ASUSGL553VE10529.03.20186.03.2020
ASUSGL553VW16620.03.20185.03.2020
ASUSGL702VM3527.03.201821.02.2020
ASUSGL702VMK23430.03.201817.03.2020
ASUSGL702VSK921.11.201827.09.2019
ASUSGL702VT2914.08.201823.10.2019
ASUSGL702ZC51.02.201921.09.2019
ASUSGL703VM4126.09.201811.03.2020
ASUSGL752VW3062.09.201611.03.2020
ASUSGL753VD704.04.20186.03.2020
ASUSGL753VE2218.05.20187.11.2019
ASUSK45VD326.11.201528.11.2015
ASUSK46CM121.02.202021.02.2020
ASUSK501LB3023.03.201828.05.2019
ASUSK501UB128.05.201928.05.2019
ASUSK501UW11622.11.201621.05.2020
ASUSK501UX74424.09.20167.03.2020
ASUSK50AB4930.10.20155.02.2019
ASUSK50AF112.03.201912.03.2019
ASUSK50ID1130.10.201530.11.2016
ASUSK50IE125.04.20162.12.2016
ASUSK50IJ171.06.201620.09.2019
ASUSK52De42.04.201629.03.2018
ASUSK52Dr118030.10.201510.12.2019
ASUSK52F4330.10.20155.02.2019
ASUSK52Jc1831.01.20162.03.2019
ASUSK52Je435.11.201512.02.2019
ASUSK52JK2624.03.201626.11.2019
ASUSK52JT205.11.201524.10.2019
ASUSK52N99.02.201614.11.2019
ASUSK53BR2627.09.201629.11.2019
ASUSK53BY126.02.20193.04.2019
ASUSK53E39430.10.20156.03.2020
ASUSK53SC16230.10.201525.02.2020
ASUSK53SD25630.10.20153.04.2019
ASUSK53SJ1019.03.201618.01.2017
ASUSK53SK6325.11.20156.03.2020
ASUSK53SM128.09.201628.09.2016
ASUSK53SV985.11.201528.09.2019
ASUSK53TA892.02.20161.10.2019
ASUSK53U37030.10.201528.09.2019
ASUSK53Z1813.09.201623.10.2019
ASUSK54C14826.11.201524.05.2019
ASUSK54HR20930.10.201525.02.2020
ASUSK54L7230.10.201528.05.2019
ASUSK55A13930.10.201520.02.2020
ASUSK55DR1075.11.201518.03.2020
ASUSK55VD61630.10.201512.03.2020
ASUSK55VJ1753.02.201613.09.2019
ASUSK55VM1204.02.201628.09.2019
ASUSK56CA2530.10.201526.11.2019
ASUSK56CB19930.10.201519.02.2020
ASUSK56CM2772.04.201626.02.2020
ASUSK61IC328.05.20169.10.2018
ASUSK70IC104.04.201826.02.2020
ASUSK70IJ226.04.201823.10.2019
ASUSK70IO1829.11.201622.09.2018
ASUSK72Dr447.11.201513.02.2019
ASUSK72DY129.03.201829.03.2018
ASUSK72F125.11.201825.11.2018
ASUSK72Jr299.02.201617.12.2016
ASUSK73BE52.04.201629.11.2016
ASUSK73BR2530.10.20155.01.2019
ASUSK73BY16730.10.201528.02.2020
ASUSK73SD130.10.201530.10.2015
ASUSK73SV12330.10.201519.11.2019
ASUSK73TA165.11.201530.04.2019
ASUSK73TK58.11.201610.12.2016
ASUSK75VJ405.11.201512.03.2020
ASUSK93SM431.05.20163.06.2016
ASUSK93SV22.06.201617.11.2016
ASUSK95VJ431.05.20168.02.2019
ASUSK95VM104.03.20163.11.2016
ASUSM70Vr113.04.201813.04.2018
ASUSN43SN1125.05.201616.12.2016
ASUSN501JW3918.01.201627.04.2019
ASUSN501VW12529.09.201625.10.2019
ASUSN53Jg23.02.201615.02.2016
ASUSN53SM1423.09.201621.01.2017
ASUSN53SN1930.10.201520.12.2016
ASUSN53SV6617.12.20151.10.2019
ASUSN550JK10514.11.201530.05.2019
ASUSN550JV1427.05.201615.10.2016
ASUSN550LF1622.09.201612.07.2017
ASUSN551JK2830.10.201530.05.2019
ASUSN551ZU154.04.201830.01.2019
ASUSN552VX5222.11.20162.10.2019
ASUSN56DP8630.10.201523.10.2019
ASUSN56DY6730.10.20154.09.2019
ASUSN56JK786.04.20166.03.2020
ASUSN56JN3817.12.201629.09.2019
ASUSN56JR4930.10.201529.02.2020
ASUSN56JRH833.09.201629.11.2019
ASUSN56VB225.02.201625.10.2019
ASUSN56VJ3630.10.20157.12.2018
ASUSN56VM4830.10.20157.02.2017
ASUSN56VZ487.04.20166.03.2019
ASUSN61Ja1130.10.20151.10.2016
ASUSN61Jv420.09.201825.09.2018
ASUSN71Jv24.04.201930.05.2019
ASUSN71Vg3130.10.201517.12.2016
ASUSN73JF75.02.20161.12.2016
ASUSN73SM930.10.201527.09.2019
ASUSN73SV3723.08.201623.10.2019
ASUSN750JK19.05.20199.05.2019
ASUSN750JV3921.09.201618.01.2017
ASUSN751JK1046.02.20161.11.2019
ASUSN751JX324.09.201625.11.2016
ASUSN76VB3330.03.20181.10.2019
ASUSN76VJ7414.11.201531.10.2019
ASUSN76VM645.04.20169.02.2019
ASUSN76VZ204.10.20164.09.2019
ASUSP50IJ645.11.201520.09.2019
ASUSP552LA13223.11.201529.05.2018
ASUSP553UA18124.09.201631.10.2019
ASUSPU301LA58.11.201612.01.2017
ASUSPU403UA2130.03.20187.03.2020
ASUSQ503UA4924.09.20164.03.2019
ASUSROG Strix G531GT_G531GT15.11.20195.11.2019
ASUSROG Strix G531GU_G531GU227.09.20197.11.2019
ASUSROG Strix G531GV_G531GV720.09.20197.03.2020
ASUSROG Strix G731GV_G731GV119.11.201919.11.2019
ASUSS300CA20422.11.201515.02.2020
ASUSS301LA28930.10.201528.08.2019
ASUSS301LP17.04.20167.04.2016
ASUSS400CA34230.10.201517.03.2020
ASUSS550CA1249.03.201620.09.2019
ASUSS550CB10130.10.201528.09.2019
ASUSS550CM166.04.201919.02.2020
ASUSS551LA512.02.20164.11.2019
ASUSS551LB1595.02.201631.03.2020
ASUSS551LN77130.10.201520.02.2020
ASUSStrix 15 GL503GE104.09.201931.10.2019
ASUSStrix G531GT_G531GT74.09.201924.10.2019
ASUSStrix GL504GM_GL504GM1931.08.20193.03.2020
ASUSStrix GL504GS_GL504GS1028.09.201911.03.2020
ASUSStrix GL504GV_GL504GV31.10.201919.05.2020
ASUSStrix GL504GW_GL504GW35.09.201926.09.2019
ASUSStrix GL703GM_GL703GM2128.03.201910.03.2020
ASUSStrix GL704GW_GL704GW54.09.201912.11.2019
ASUST100HAN729.12.201614.09.2019
ASUST100TA6630.10.201512.07.2017
ASUST100TAM212.04.201624.05.2016
ASUST101HA3129.05.201826.02.2020
ASUST102HA2213.09.20184.04.2019
ASUST103HAF126.02.20196.03.2020
ASUST200TA823.02.20163.02.2019
ASUST200TAC8730.10.201519.09.2018
ASUST300FA19226.11.201526.11.2019
ASUST300LA216.12.201613.01.2017
ASUST303UA5523.03.201827.02.2020
ASUST304UA825.09.201821.09.2019
ASUSTAICHI21134.04.201824.05.2019
ASUSTP203NA32624.05.201812.03.2020
ASUSTP300LA15110.11.201513.03.2020
ASUSTP301UA91214.09.201612.03.2020
ASUSTP401CA30031.05.20187.03.2020
ASUSTP401NA163914.03.201819.05.2020
ASUSTP401NAS830.01.201930.08.2019
ASUSTP410UA242816.03.201820.05.2020
ASUSTP410UAR657.11.201819.05.2020
ASUSTP410UR126.09.201926.09.2019
ASUSTP500LA10513.05.201612.02.2020
ASUSTP500LAB32630.10.20156.03.2020
ASUSTP500LAG632.09.201630.11.2019
ASUSTP501UA9728.09.201630.05.2019
ASUSTP501UQK2730.03.201831.10.2019
ASUSTP510UQ621.11.201814.09.2019
ASUSTUF GAMING FX504GD_FX80GD22630.08.201810.03.2020
ASUSTUF GAMING FX504GE_FX80GE10725.09.20184.03.2020
ASUSTUF GAMING FX504GM_FX80GM13025.09.201811.12.2019
ASUSTUF Gaming FX505DD_FX505DD1614.09.201914.03.2020
ASUSTUF Gaming FX505DT_FX505DT3723.08.20197.03.2020
ASUSTUF Gaming FX505DU_FX505DU1217.09.201911.03.2020
ASUSTUF Gaming FX505DY_FX505DY5728.08.201931.03.2020
ASUSTUF Gaming FX505GD_FX505GD244.09.20198.11.2019
ASUSTUF Gaming FX505GE_FX505GE423.10.201928.10.2019
ASUSTUF Gaming FX505GM_FX505GM2123.08.201913.02.2020
ASUSTX300CA2629.08.201823.10.2019
ASUSU31F166.09.201630.01.2019
ASUSU31SD7330.10.201524.10.2019
ASUSU31SG85.11.201530.11.2016
ASUSU32U13130.10.20156.03.2020
ASUSU35JC3812.11.201520.09.2019
ASUSU36SD3926.05.201613.02.2019
ASUSU36SG217.11.201617.12.2016
ASUSU38DT531.05.201624.01.2017
ASUSU38N16421.01.201611.03.2020
ASUSU46SV229.09.20163.04.2019
ASUSUL20A1830.10.201525.05.2018
ASUSUL30A65930.10.20154.12.2019
ASUSUL30VT395.11.201514.09.2018
ASUSUL50VT621.09.20165.10.2016
ASUSUX21E925.09.20185.12.2018
ASUSUX301LAA2124.05.201628.09.2019
ASUSUX302LA2514.01.20164.03.2020
ASUSUX302LG1830.10.201526.02.2020
ASUSUX303LA1775.11.201528.05.2019
ASUSUX303LAB44310.11.201518.09.2019
ASUSUX303LB84330.10.20154.03.2020
ASUSUX303LN10729.01.20164.03.2020
ASUSUX303LNB8817.11.201527.02.2020
ASUSUX303UA2375.02.201617.03.2020
ASUSUX303UB84810.02.20167.03.2020
ASUSUX305CA1794021.01.201621.05.2020
ASUSUX305FA498630.10.201521.05.2020
ASUSUX305LA523.09.20167.04.2018
ASUSUX305UA12619.08.201612.02.2019
ASUSUX310UA2829.03.201812.11.2019
ASUSUX310UAK16828.03.201814.03.2020
ASUSUX310UQ2210.11.201627.09.2019
ASUSUX310UQK2530.03.201828.05.2019
ASUSUX31A2135.11.20155.03.2020
ASUSUX31E36425.11.201513.03.2020
ASUSUX32A25121.01.201611.03.2020
ASUSUX32LA25530.10.201530.10.2019
ASUSUX32LN27330.10.20157.03.2020
ASUSUX32VD1846.02.201619.05.2020
ASUSUX330CAK794817.12.201621.05.2020
ASUSUX331UA114230.08.201817.03.2020
ASUSUX360CA184326.08.201617.03.2020
ASUSUX360CAK212813.03.201821.05.2020
ASUSUX360UA4429.09.20167.03.2020
ASUSUX360UAK234213.03.201820.03.2020
ASUSUX370UAF3484.04.201814.03.2020
ASUSUX390UAK38924.03.201814.03.2020
ASUSUX410UAK4957.04.201814.03.2020
ASUSUX410UAR83218.08.201821.05.2020
ASUSUX410UQK74914.03.20186.03.2020
ASUSUX430UA1800813.03.201823.05.2020
ASUSUX430UAR628613.03.201823.05.2020
ASUSUX430UNR274722.03.201823.05.2020
ASUSUX430UQ491313.03.201818.03.2020
ASUSUX461UA1504.09.201813.03.2020
ASUSUX461UN2222.09.201823.05.2020
ASUSUX490UA8218.09.201827.11.2019
ASUSUX490UAR4313.11.201820.02.2020
ASUSUX510UWK24223.03.201829.02.2020
ASUSUX510UX5416.03.201814.02.2020
ASUSUX51VZA1265.02.20167.11.2019
ASUSUX530UQ47114.03.201812.03.2020
ASUSUX530UX49015.03.201810.03.2020
ASUSUX550VE8829.03.20181.03.2020
ASUSUX561UD1221.02.201913.03.2020
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MA_R203MA3214.09.201828.11.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_E203MA4726.01.201928.02.2020
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_L203MA1519.01.201926.10.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_R203MA428.03.20193.10.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop E406MA_E406MA110.03.202010.03.2020
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop E406SA334621.08.201821.05.2020
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop E406SAS12321.11.201813.03.2020
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop X407MA_X407MA73.09.20195.11.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop X441MA_X441MA1764.01.201913.03.2020
ASUSVivoBook 15 ASUS Laptop X570UD76523.08.201814.03.2020
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507MA310.09.20191.10.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507MA_A507MA919.09.20187.11.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507MA_X507MA10918.09.201814.03.2020
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507UAR11315.08.201914.03.2020
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X540MA_X540MA5331.01.201929.11.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X540UAR19127.08.201923.05.2020
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X542UF6118.01.201914.03.2020
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X560UD2530.01.201921.05.2020
ASUSVivoBook 17_ASUS Laptop X705MA_F705MA220.09.201920.09.2019
ASUSVivoBook 17_ASUS Laptop X705MA_R702MA319.09.201921.09.2019
ASUSVivoBook 17_ASUS Laptop X705MA_X705MA179.09.201929.02.2020
ASUSVivoBook E14 E402WAS83411.08.201816.03.2020
ASUSVivoBook E14 E402YA_E402YA4522.08.201915.05.2020
ASUSVivoBook E14 E402YA_R417YA4724.08.201920.05.2020
ASUSVivoBook Flip 14_ASUS Flip TP412UA9326.01.201912.03.2020
ASUSVivoBook Flip 15 TP510UF1313.02.201923.05.2020
ASUSVivoBook S13 X330FA_S330FA8024.08.20194.03.2020
ASUSVivoBook S14 X411UF511.09.201825.05.2019
ASUSVivoBook S14 X430UN328.05.20193.10.2019
ASUSVivoBook S15 X510UNO3928.11.201821.05.2020
ASUSVivoBook S15 X530UA1412.09.20196.03.2020
ASUSVivoBook S15 X530UF13.05.20193.05.2019
ASUSVivoBook S15 X530UN5228.09.201815.02.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MA1129.01.201929.11.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MA_E406MA8834.09.201819.05.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MA_J7N0CV06Y98630F330.10.201918.03.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS328.09.20197.03.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_E406MA19584.01.201921.05.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_L406MA14530.03.201914.03.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_R420MA3627.02.201928.02.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X409UA2531.08.201926.02.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA624.10.201921.02.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA_K505ZA15028.08.20183.03.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA_R504ZA134924.08.201819.05.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA_X505ZA14013.08.201920.05.2020
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X510UNO14.03.20204.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X403FA_S403FA18817.08.201912.02.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X409FA_X409FA2610.09.201911.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X411QA_A411QA1811.09.201910.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X411QA_X411QA59617.08.201923.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X411UAS_X411UA56928.11.201821.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X412DA_R424DA15227.08.201923.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X412DA_X412DA2928.08.201910.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X412FA_X412FA11320.08.201916.04.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X412UA65715.08.201923.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X420UA141922.03.201923.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X430FA_S430FA130530.05.201923.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X432FA_S432FA4928.08.201920.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X509FA_X509FA922.08.201925.02.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X509FL_X509FL227.09.201929.09.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X510QA319.02.202029.02.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X510QA_R520QA48421.08.201921.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X510QA_X510QA29914.08.201925.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512DA_X512DA1321.09.201922.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512FA121.02.202021.02.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512FA_R564FA43630.03.201918.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512FA_X512FA113.02.202013.02.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512FAC_R564FA325.02.202012.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512UA525.10.20195.12.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X530FA_S530FA427.09.20191.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X530FN_S530FN1721.09.201917.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X570DD_M570DD529.11.20196.03.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X570ZD_X570ZD23629.01.201923.05.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X580GD_N580GD227.09.201929.02.2020
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X705QA_X705QA96.09.201912.03.2020
ASUSX200MA2031.05.20165.02.2019
ASUSX202E15430.10.201518.02.2020
ASUSX202EP1595.11.201512.11.2019
ASUSX202EV7518.12.201528.10.2018
ASUSX205TA4930.10.201520.12.2016
ASUSX205TAW102.02.20162.06.2016
ASUSX301A138630.10.201520.09.2019
ASUSX302LA201030.10.201514.02.2020
ASUSX302UA187412.04.201622.02.2020
ASUSX405UA453513.03.201820.05.2020
ASUSX405UAP25331.05.201817.03.2020
ASUSX406UA632414.03.201821.05.2020
ASUSX406UAR28510.04.201812.03.2020
ASUSX411UA425916.08.201823.05.2020
ASUSX411UN378.09.20187.03.2020
ASUSX441BA5512.09.201912.03.2020
ASUSX450CC225.04.20182.06.2018
ASUSX450LB223.11.201827.09.2019
ASUSX451MA12.11.20182.11.2018
ASUSX453MA58.11.201612.07.2017
ASUSX501A80430.10.20157.03.2020
ASUSX501A161930.10.201512.02.2020
ASUSX501U12630.10.201513.02.2020
ASUSX502CA44930.10.201511.03.2020
ASUSX505BA506430.03.201823.05.2020
ASUSX505BP4422.03.201828.09.2019
ASUSX507UA485.12.201823.05.2020
ASUSX510UA35921.03.201823.05.2020
ASUSX510UAR23424.08.201810.03.2020
ASUSX510UNR169228.03.201823.05.2020
ASUSX510UQ10013.03.201825.09.2019
ASUSX510UQR2367.09.201813.03.2020
ASUSX510URR811.09.201825.11.2018
ASUSX540LA1063326.08.201623.05.2020
ASUSX540LJ1129.03.201830.05.2019
ASUSX540SA471.09.201625.03.2017
ASUSX540UP20429.08.201813.03.2020
ASUSX540YA851827.08.201619.05.2020
ASUSX541NA398914.03.201820.05.2020
ASUSX541SA292130.09.201613.03.2020
ASUSX541UA372723.08.201621.05.2020
ASUSX541UAK1524513.03.201821.05.2020
ASUSX542UA49624.08.20187.03.2020
ASUSX542UAR312815.05.201823.05.2020
ASUSX542UN38118.08.201810.03.2020
ASUSX542UQ45.12.201825.05.2019
ASUSX550CA57430.10.201519.02.2020
ASUSX550CC20330.10.20154.10.2019
ASUSX550CL23530.10.201520.03.2020
ASUSX550DP835.11.201525.10.2019
ASUSX550EA11925.03.20161.10.2019
ASUSX550IU39814.03.201818.03.2020
ASUSX550JK9465.11.201510.03.2020
ASUSX550JX14225.11.201514.03.2020
ASUSX550LA38530.10.201510.03.2020
ASUSX550LB59830.10.201517.03.2020
ASUSX550LC37630.10.201525.10.2019
ASUSX550LD95530.10.20156.03.2020
ASUSX550LN117730.10.20154.03.2020
ASUSX550MD14830.10.201528.09.2019
ASUSX550MJ5495.11.20155.03.2020
ASUSX550VX12762.09.201613.03.2020
ASUSX550ZA405.04.20168.12.2016
ASUSX550ZE3895.11.201523.10.2019
ASUSX551CA39430.10.20153.03.2020
ASUSX551CAP73330.10.201523.03.2020
ASUSX551MA83530.10.20154.03.2020
ASUSX553MA376730.10.20156.03.2020
ASUSX553SA268829.01.20166.03.2020
ASUSX555BA19320.03.201820.02.2020
ASUSX555BP9216.05.201820.02.2020
ASUSX555DG27325.05.201625.10.2019
ASUSX555LA14495.11.201511.03.2020
ASUSX555LAB982130.10.201521.05.2020
ASUSX555LB3035.11.20156.03.2020
ASUSX555LD1030.10.201531.01.2017
ASUSX555LI327.09.201928.09.2019
ASUSX555LJ236330.10.201510.03.2020
ASUSX555LN39130.10.201524.05.2019
ASUSX555LNB8029.01.201625.04.2019
ASUSX555LP14930.10.20156.12.2019
ASUSX555LPB4114.09.201630.03.2019
ASUSX555QG53313.03.201818.03.2020
ASUSX555SJ9620.09.20168.11.2019
ASUSX555UA52815.01.201629.02.2020
ASUSX555UB2222.05.201826.11.2019
ASUSX555UJ37713.09.20166.03.2020
ASUSX555YA618.11.201630.05.2019
ASUSX556UA16911.06.201627.02.2020
ASUSX556UAK92614.03.20181.04.2020
ASUSX556UAM42515.09.201617.03.2020
ASUSX556UB58120.09.201621.05.2020
ASUSX556UJ30421.09.201628.02.2020
ASUSX556UQ22730.09.20166.03.2020
ASUSX556UQK122913.03.201823.05.2020
ASUSX556UR268313.09.201618.03.2020
ASUSX556URK717913.03.201818.03.2020
ASUSX556UV219831.08.20167.03.2020
ASUSX55U4431.05.201624.05.2019
ASUSX55VDR1416.02.201630.03.2019
ASUSX580VD42714.03.201823.05.2020
ASUSX705UA3011.04.20186.11.2019
ASUSX705UAP3922.09.201829.02.2020
ASUSX705UAR5429.09.20185.03.2020
ASUSX705UDR2923.11.201825.09.2019
ASUSX705UN11.10.20191.10.2019
ASUSX705UQ191.02.20193.03.2020
ASUSX71A125.11.201513.04.2016
ASUSX750JB1110.02.201612.01.2017
ASUSX751LAB317.09.201623.11.2016
ASUSX751LD1365.02.201630.05.2019
ASUSX751LJ19013.09.20168.11.2019
ASUSX751LK1913.09.20166.12.2016
ASUSX751LKB729.03.201810.11.2018
ASUSX751LN952.02.201626.11.2019
ASUSX751LX235.02.201613.03.2020
ASUSX751MA54930.10.201511.12.2019
ASUSX751NA1056.04.20183.10.2019
ASUSX751SA24728.09.201622.05.2020
ASUSX756UA528.10.201627.02.2019
ASUSX756UAK14222.03.201822.02.2020
ASUSX756UAM4011.11.20169.02.2019
ASUSX756UV2114.09.201820.02.2020
ASUSX75A229.11.201629.11.2016
ASUSX75A126411.02.20166.03.2020
ASUSX75VBP422.11.201623.11.2016
ASUSX75VC12230.10.201528.02.2020
ASUSX75VD11430.10.201517.05.2019
ASUSZ550SA22.11.20185.01.2019
ASUSZenBook 13 UX331FAL_UX331FAL1026.09.201929.11.2019
ASUSZenBook 13 UX331FN_UX331FN6829.08.201913.03.2020
ASUSZenBook 13 UX331UAL15331.10.201810.03.2020
ASUSZenBook Pro 14 UX450FDX_UX480FD218.05.20192.10.2019
ASUSZenBook Pro 15 UX550GDX_UX580GD110.09.201910.09.2019
ASUSZenBook Pro 15 UX550GEX_UX580GE6828.09.20183.03.2020
ASUSZenBook S UX391UA2212.03.201921.05.2020
ASUSZenBook UX333FA_UX333FA6622.08.201914.03.2020
ASUSZenBook UX333FN_UX333FN1212.09.20194.03.2020
ASUSZenBook UX362FA_UX362FA354.09.201914.03.2020
ASUSZenBook UX392FN_UX3000XN113.09.201913.09.2019
ASUSZenBook UX392FN_UX392FN410.09.20198.11.2019
ASUSZenBook UX431DA_UM431DA2127.09.201925.03.2020
ASUSZenBook UX431FA19515.08.201923.05.2020
ASUSZenBook UX431FA_UX431FA111.03.202011.03.2020
ASUSZenBook UX433FA_UX433FA38524.05.201923.05.2020
ASUSZenBook UX433FN_UX433FN22415.08.201918.03.2020
ASUSZenBook UX434DA_UM433DA121.02.202021.02.2020
ASUSZenBook UX450FDX_UX480FD85.09.20195.03.2020
ASUSZenBook UX461FN_UX461FN211.09.201925.09.2019
ASUSZenBook UX462DA1712.09.201911.03.2020
ASUSZenBook UX533FD_UX533FD413.09.201929.02.2020
ASUSZephyrus M GM501GM127.09.201927.09.2019
ASUSZephyrus M GM501GS91.02.201927.09.2019
ASUSZephyrus M GU502GV_GU502GV227.09.201922.10.2019
ASUSTeK Computer INC.1015PX926.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer INC.1215B17920.01.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.1225B621.01.201823.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.B400AA1227.01.201827.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.B53J4022.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.B9440UA120.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.BU203UA1623.01.201829.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E200HA15900.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E201NAS123.01.202023.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E203NA970.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E205SA36220.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E402BA59140.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E402BP17040.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E402MA141720.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402NA42460.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E402SA194030.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E403NA394270.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E403SA372970.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E502MA9420.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E502NA35320.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.E502SA320920.00.000010.02.2020
ASUSTeK Computer INC.EB10336421.01.201820.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.F5SR3124.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.FX502VE700.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.FX503VD850.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.FX503VM250.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.G501JW5940.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.G501VW1490.00.00003.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.G53JW723.01.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.G53SX1229.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G550JK1410.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JK6122.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JM58721.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JW5800.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.G55VW500.00.000010.02.2020
ASUSTek Computer Inc.G60J522.01.20188.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.G60JX520.02.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JH1322.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JM5470.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JS4021.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JW10322.01.201819.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JX8721.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JZ5021.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G751JT13421.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G751JY224.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G752VT760.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.G752VY1228.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G75VW11121.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G75VX6821.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G771JM18221.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G771JW3770.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VM2860.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VMK1190.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VML1360.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VMZ1470.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VSK1170.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VT2600.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL503VD320.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL503VM200.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL503VS60.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552JX1560.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552VW22390.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552VX43921.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VD15980.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VE1350.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VW1530.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VM240.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VMK1460.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VSK80.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VT190.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL703VM20.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL752VW4920.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL753VD250.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.GL753VE4924.01.20183.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K40IJ123.01.201823.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K46CM20.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.K501LB90.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.K501UW1100.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.K501UX7670.00.000010.02.2020
ASUSTeK Computer INC.K50AB2722.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50ID1328.01.201828.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50IE2022.01.201819.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50IJ160.00.000010.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K51AE629.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52De323.01.201823.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Dr4560.00.00004.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K52Jc4221.01.201828.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Je5521.01.20182.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52JK1121.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52JT1424.01.20188.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52N623.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53BY725.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53E3060.00.00007.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K53SC8121.01.201823.01.2020
ASUSTeK Computer Inc.K53SD21721.01.20188.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SJ129.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SK620.00.00004.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K53SV14122.01.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53TA7121.01.201819.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53U65921.01.20185.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53Z4825.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54C17010.04.201728.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54HR1230.00.00006.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K54L10321.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55A8221.01.201830.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.K55DR11522.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55N1528.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VD7260.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VJ2090.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VM20121.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CA3422.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CB2060.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CM5020.00.00004.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K70IC20.00.00006.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K70IJ116.02.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K70IO522.01.201822.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Dr4010.04.201720.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72F4021.01.20182.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Jk723.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Jr525.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72JT2423.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K73BE622.01.201810.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73BY1330.00.000010.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K73SV690.00.00004.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.K73TK3125.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K75VJ930.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.K75VM1124.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K93SM321.01.201821.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K95VJ50.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N501JW10621.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N501VW3130.00.00006.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.N53Jg513.02.201813.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53SN6123.01.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53SV500.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N550JK54221.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N550LF5021.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JK8510.04.201730.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JM626.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JX40.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N551ZU521.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N552VW2021.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N552VX8721.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56DP1030.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N56DY19121.01.201829.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JK1310.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JN20.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JR370.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JRH950.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VB200.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VJ5723.01.201819.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VM1421.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VZ20421.01.201828.02.2018
ASUSTeK Computer INC.N61Jv2123.01.20182.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N73JF46.02.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N73SM40.00.00005.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.N73SV3123.01.20184.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N751JK13821.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VB440.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VJ4621.01.20182.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VM423.01.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.P50IJ1230.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.P552LA11921.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.P553UA25221.01.201829.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.PU403UA70.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.Q503UA12022.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.ROG Strix G531GT_G531GT40.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ROG Strix G531GV_G531GV250.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.S300CA11121.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S301LA23321.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S301LP1227.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S400CA4700.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.S550CA10522.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S550CB780.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LA50.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LB1490.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LN13790.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.Strix GL504GM_GL504GM160.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.Strix GL504GV_GL504GV60.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.Strix GL504GW_GL504GW30.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.Strix GL703GM_GL703GM50.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.Strix GL704GW_GL704GW40.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.T100HAN721.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100TA1423.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100TAM1321.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T101HA210.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.T102HA47.02.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T103HAF30.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.T200TA8621.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T200TAC722.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300CHI3222.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300FA30021.01.201828.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.T300LA721.01.201821.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T303UA3723.01.201829.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.T304UA90.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TAICHI21721.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP203NA390.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP300LA760.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP301UA9400.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP401CA980.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP401NA2570.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP410UA4920.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP410UAR130.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LA780.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LAB4490.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LAG700.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP501UA15321.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP501UQK6529.01.201830.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TP510UQ423.01.202030.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF GAMING FX504GD_FX80GD740.00.00009.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF GAMING FX504GE_FX80GE390.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF GAMING FX504GM_FX80GM560.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF Gaming FX505DD_FX505DD260.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF Gaming FX505DT_FX505DT410.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF Gaming FX505DU_FX505DU100.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF Gaming FX505DY_FX505DY630.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF Gaming FX505GM_FX505GM100.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TUF Gaming FX705GD_FX705GD50.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.TX300CA210.00.00004.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.U31F3423.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31Jg1329.01.201827.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31SD14121.01.201827.01.2020
ASUSTeK Computer Inc.U32U5224.01.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U35JC2821.01.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U36JC20.00.00005.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.U36SD2823.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U36SG1021.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.U38DT828.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.U38N2030.00.00005.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.UL30A5060.00.00006.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.UL30VT13221.01.201824.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX21A124.01.202024.01.2020
ASUSTeK Computer Inc.UX21E223.01.201823.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX301LAA440.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX302LA3421.01.201829.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX302LG46.02.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LA2540.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LAB59021.01.201828.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LB8110.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LN530.00.00008.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LNB12321.01.201829.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303UA1630.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303UB11030.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305CA263230.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305FA76470.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305LA2725.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305UA19221.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UA427.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UAK1100.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UQ180.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UQK422.01.201829.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX31A2710.00.00006.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.UX31E6980.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32A4930.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32LA31321.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32LN2690.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32VD3980.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX330CAK96130.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX330UAK823.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX331UA2380.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360CA20140.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360CAK20620.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360UA8421.01.201830.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360UAK13060.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX370UAF520.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX390UAK3680.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX410UAK630.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX410UAR2450.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX410UQK8520.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UA110220.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UAR13920.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UNR5860.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UQ42020.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX461UA460.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX461UN1060.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX490UA80.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX490UAR523.01.202029.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX510UWK2010.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX510UX1822.01.201830.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX51VZA1130.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX530UQ3990.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX530UX3290.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.UX550VE280.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 12_ASUS Laptop E203MA_R203MA128.01.202028.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_E203MA120.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_L203MA224.01.202027.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 14_ASUS Laptop E406SA3660.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 14_ASUS Laptop E406SAS580.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 14_ASUS Laptop X407MA_X407MA50.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 14_ASUS Laptop X441MA_X441MA680.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 15 ASUS Laptop X570UD1880.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 15_ASUS Laptop X507MA_A507MA130.01.202030.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 15_ASUS Laptop X507MA_X507MA520.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 15_ASUS Laptop X507UAR980.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 15_ASUS Laptop X540MA_X540MA220.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 15_ASUS Laptop X540UAR2180.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 15_ASUS Laptop X542UF420.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 15_ASUS Laptop X560UD120.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 17_ASUS Laptop X705MA_R702MA40.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook 17_ASUS Laptop X705MA_X705MA160.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook E14 E402WAS2160.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook E14 E402YA_E402YA660.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook E14 E402YA_R417YA420.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook Flip 14_ASUS Flip TP412UA500.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook Flip 15 TP510UF70.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook S13 X330FA_S330FA470.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook S15 X510UNO470.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook S15 X530UA60.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook S15 X530UN60.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop E406MA30.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop E406MA_E406MA3360.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop E406MA_J7N0CV06Y98630F60.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop E406MAS150.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop E406MAS_E406MA13280.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop E406MAS_JBN0CV12Z74948930.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop E406MAS_L406MA1150.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop E406MAS_R420MA140.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop X409UA110.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop X505ZA40.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop X505ZA_F505ZA30.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop X505ZA_K505ZA370.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop X505ZA_R504ZA4100.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUS Laptop X505ZA_X505ZA870.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X403FA_S403FA650.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X409FA_X409FA250.00.00009.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X411QA_A411QA280.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X411QA_X411QA4850.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X411UAS_X411UA1850.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X412DA_R424DA1860.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X412DA_X412DA560.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X412FA_X412FA960.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X412UA4850.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X420UA10310.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X430FA30.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X430FA_S430FA9940.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X432FA_S432FA600.00.00009.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X509DA_D509DA90.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X509FA_X509FA70.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X509FL_X509FL70.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X510QA_R520QA4310.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X510QA_X510QA2370.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X512DA_X512DA200.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X512FA_R564FA4240.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X512FA_X512FA50.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X530FA_S530FA80.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X530FN_S530FN200.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X570DD_M570DD80.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X570ZD_X570ZD1500.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X580GD_N580GD70.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.VivoBook_ASUSLaptop X705QA_X705QA80.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X200MA1321.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202E1550.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X202EP840.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X202EV3022.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X205TA2121.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X301A13600.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X302LA32750.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X302UA23180.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X405UA16640.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X405UAP120.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X406UA10150.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X406UAR810.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X411UA6960.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X411UN222.01.202023.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X441BA400.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X450LB1025.01.201830.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X453MA1921.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501A7410.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X501A16520.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X501U1740.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X502CA4150.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X505BA8900.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X505BP130.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X507UA140.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UA530.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UAR370.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UNR3480.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UQ490.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UQR290.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X540LA99470.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X540SA1729.01.201812.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540SC521.01.201821.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540UP260.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X540YA93480.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X541NA20720.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X541SA39030.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UA47510.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UAK149150.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UVK123.01.202023.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X542UA550.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X542UAR4450.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X542UN460.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CA6900.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CC22520.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CL2770.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550DP2560.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550EA1020.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550IU5760.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550JK11230.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550JX17390.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LA6870.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LB13040.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LC5890.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LD15230.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LN13790.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550MD18210.04.201729.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550MJ5740.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550VX16860.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X550ZA626.01.20182.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550ZE11430.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X551CA5860.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X551CAP6860.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X551MA6670.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X553MA60990.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X553SA35930.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555BA3890.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555BP180.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555DG3850.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LA16940.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LAB116360.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LB4340.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LD127.02.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LJ34890.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LN74621.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LNB17721.01.201812.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LP6510.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LPB12022.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555QG7210.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555SJ7222.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UA5450.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UB3822.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UJ5820.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UA21450.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UAK8720.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UAM9400.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UB64421.01.201830.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UJ3120.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UQ2940.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UQK14490.00.00008.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UR36630.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556URK70370.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UV33480.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X55U12722.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X55VDR1750.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X580VD900.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X705UA413.02.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X705UAR270.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X705UDR70.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X705UN322.01.202028.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X705UQ40.00.00006.02.2020
ASUSTeK Computer Inc.X71A324.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X750JB2722.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LAB1921.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LB226.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LD10621.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LJ24410.04.201720.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LK1821.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LKB524.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LN11921.01.201829.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LX1022.01.201819.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751MA4770.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X751NA500.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X751SA3310.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UA16721.01.20182.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UAK1640.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UAM4222.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UB316.02.201816.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75A720.01.201820.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75A13960.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X75VC1350.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.X75VD3170.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook 13 UX331FAL_UX331FAL160.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook 13 UX331FN_UX331FN760.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook 13 UX331UAL1040.00.00009.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook Pro 15 UX550GEX_UX580GE129.01.202029.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook S UX391UA360.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX333FA_UX333FA420.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX362FA_UX362FA260.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX392FN_K4N0CV03K00015830.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX392FN_UX392FN30.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX431DA_UM431DA350.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX431FA1190.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX431FA_UX431FA30.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX431FAC_UX431FA20.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX431FL_UX431FL90.00.00004.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX433FA_UX433FA3840.00.000010.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX433FN_UX433FN1770.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX434DA_UM433DA40.00.00007.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX450FDX_UX480FD30.00.00005.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX461FN_UX461FN227.01.202028.01.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX462DA220.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX533FD_UX533FD70.00.00006.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.ZenBook UX534FTC_UX534FT40.00.00003.02.2020
ASUSTeK COMPUTER INC.Zephyrus G GU502DU_GA502DU30.00.00006.02.2020
BAD INDEXBAD INDEX22.02.20182.02.2018
CEPTERCEPTER NY310-01160.00.000021.02.2020
CHUWI INNOVATION AND TECHNOLOGY(SHENZHEN)CO.,LTDNA1413.04.20193.04.2019
CLEVOP170EM225.01.201825.01.2018
CLEVO CO.W150ER9529.09.201630.05.2019
CLEVO CO.W760T/M740T/M760T93.02.201611.06.2016
COMPAQPresario 21 VerK1928.01.201828.01.2018
cubei15-T13.05.20163.05.2016
CubeI813.05.20163.05.2016
CyberpowerPCTRACER324.01.201824.01.2018
DeeQA116F725.11.20183.04.2019
Default stringDefault string210.10.20184.01.2019
DellDell Precision M38009629.09.201618.02.2020
DellDell System Vostro 33607029.11.201613.09.2019
DellDell System Vostro 3450130.10.201530.10.2015
DellDell System Vostro 37506512.04.201628.03.2019
DellDell System XPS L321X137.04.201629.03.2018
DellDell System XPS L322X2025.11.201617.03.2020
DellG3 35794631.01.201914.03.2020
DellG5 55871520.02.201926.02.2020
DellInspiron 13-53687419.09.201630.05.2019
DellInspiron 13-53788628.03.20184.03.2020
DellInspiron 13-7359228.09.201919.05.2020
DellInspiron 13-737826.04.201810.04.2018
DellInspiron 15 7000 Gaming5513.03.201828.05.2019
DellInspiron 15-35524612.09.20184.03.2020
DellInspiron 15-356724.04.201921.05.2019
DellInspiron 15451813.09.201628.05.2019
DellInspiron 15641123.01.201631.01.2019
DellInspiron 172082.11.20185.01.2019
DellInspiron 343726.12.20186.12.2018
DellInspiron 3443130.05.201930.05.2019
DellInspiron 3451530.09.20162.12.2016
DellInspiron 3521123830.10.201519.03.2020
DellInspiron 35371529.09.201813.09.2019
DellInspiron 3542184.06.20164.11.2019
DellInspiron 3543528.05.201621.09.2016
DellInspiron 3558186.04.201821.02.2020
DellInspiron 372136.11.20158.04.2016
DellInspiron 537024.09.20196.11.2019
DellInspiron 5379526.09.201929.11.2019
DellInspiron 5423930.10.201530.09.2016
DellInspiron 5455231.08.20163.09.2016
DellInspiron 5482815.11.201929.11.2019
DellInspiron 552085.11.201528.09.2019
DellInspiron 55212830.10.201523.10.2019
DellInspiron 55234411.05.201610.10.2018
DellInspiron 5555223.05.201923.05.2019
DellInspiron 55653119.09.20188.11.2019
DellInspiron 556711014.03.201817.03.2020
DellInspiron 5570302.10.201812.11.2019
DellInspiron 557746.04.201826.05.2018
DellInspiron 5580813.09.20197.11.2019
DellInspiron 5721124.05.201812.06.2018
DellInspiron 57373123.03.201829.02.2020
DellInspiron 57481526.05.201613.01.2017
DellInspiron 5767421.08.201829.09.2018
DellInspiron 7347225.09.201825.09.2018
DellInspiron 7348211.11.201618.11.2016
DellInspiron 73702022.03.20197.11.2019
DellInspiron 7373415.10.201826.11.2019
DellInspiron 7472728.09.20187.05.2019
DellInspiron 7520325.05.20161.06.2016
DellInspiron 75595523.09.201630.05.2019
DellInspiron 75664129.08.201828.09.2019
DellInspiron 757775.10.20182.02.2019
DellInspiron 758015.03.20205.03.2020
DellInspiron 7720920.09.201923.10.2019
DellInspiron N40501112.04.20184.04.2019
DellInspiron N5040111.12.201612.01.2017
DellInspiron N5110575.10.20169.03.2019
DellLatitude 13929.11.201628.03.2019
DellLatitude 21104430.10.201521.12.2016
DellLatitude 212045430.10.201521.11.2018
DellLatitude 31504117.03.201827.03.2019
DellLatitude 31803829.03.201813.03.2020
DellLatitude 3189526.02.202026.02.2020
DellLatitude 330053698.05.201920.05.2020
DellLatitude 3330872330.10.201517.03.2020
DellLatitude 33403533230.10.20153.04.2020
DellLatitude 33402064AH008T/125.05.201825.05.2018
DellLatitude 33502053113.09.20163.04.2020
DellLatitude 33804936813.03.201824.05.2020
DellLatitude 3390 2-in-142424.04.201815.11.2019
DellLatitude 34001226.09.20198.11.2019
DellLatitude 346060013.09.201628.09.2019
DellLatitude 3480107521.03.201822.02.2020
DellLatitude 3490131013.09.201823.05.2020
DellLatitude 3540112230.10.201513.03.2020
DellLatitude 35501004.02.20166.11.2019
DellLatitude 357024527.04.20189.03.2019
DellLatitude 358053420.03.20189.03.2020
DellLatitude 359037.09.201928.09.2019
DellLatitude 54004728.09.201926.11.2019
DellLatitude 5480169314.03.201820.03.2020
DellLatitude 549036822.09.201820.12.2019
DellLatitude 5580208416.03.201824.03.2020
DellLatitude 55904628.08.201810.03.2020
DellLatitude 55911619.09.201924.10.2019
DellLatitude 6430U1473.02.201628.09.2019
DellLatitude 727511128.09.201625.05.2019
DellLatitude 72807912.04.201818.02.2020
DellLatitude 7350681.10.20168.11.2019
DellLatitude 73709727.09.20167.03.2020
DellLatitude 739032116.03.201919.02.2020
DellLatitude 748044221.03.201814.03.2020
DellLatitude 749020331.08.201821.12.2019
DellLatitude D43055.11.201525.11.2018
DellLatitude D520392.02.20167.02.2017
DellLatitude D53099430.10.201530.05.2019
DellLatitude D62028.04.20168.04.2016
DellLatitude D63023530.10.20158.02.2019
DellLatitude D82036.06.20166.06.2016
DellLatitude D8301823.01.201615.11.2018
DellLatitude E42007118.05.20168.02.2019
DellLatitude E430016730.10.20151.11.2019
DellLatitude E43102735.11.201521.02.2020
DellLatitude E5250655.02.20162.10.2019
DellLatitude E527090426.08.201628.02.2020
DellLatitude E54002434.03.201612.03.2020
DellLatitude E5410121830.10.201513.02.2020
DellLatitude E5420963530.10.20159.05.2020
DellLatitude E5430 non-vPro161630.10.201521.05.2020
DellLatitude E5430 vPro511.02.201615.12.2016
DellLatitude E5440619630.10.201521.05.2020
DellLatitude E5450400330.10.201523.05.2020
DellLatitude E5470681913.09.201621.05.2020
DellLatitude E550035130.10.20157.11.2019
DellLatitude E55105324.11.20152.10.2019
DellLatitude E5520150430.10.201514.03.2020
DellLatitude E5530 non-vPro573930.10.201511.03.2020
DellLatitude E5530 vPro36.03.201928.05.2019
DellLatitude E5540217630.10.201518.03.2020
DellLatitude E555069830.10.20154.03.2020
DellLatitude E557015517.11.20167.03.2020
DellLatitude E62209515.11.201514.03.2020
DellLatitude E623028713.02.201625.03.2020
DellLatitude E632067630.10.201520.05.2020
DellLatitude E6330173330.10.201521.05.2020
DellLatitude E640071330.10.201511.12.2019
DellLatitude E6410282130.10.201519.11.2019
DellLatitude E6420295630.10.201519.02.2020
DellLatitude E6430491530.10.201514.03.2020
DellLatitude E6430s664.10.201613.03.2020
DellLatitude E644046115.09.201615.03.2020
DellLatitude E650068630.10.201513.02.2020
DellLatitude E651033630.10.201513.03.2020
DellLatitude E65203914.02.20167.03.2020
DellLatitude E6530493930.10.201512.03.2020
DellLatitude E654054330.10.20154.03.2020
DellLatitude E724024555.11.201518.03.2020
DellLatitude E7240634B5005A/116.02.201928.11.2019
DellLatitude E725033430.10.201519.05.2020
DellLatitude E727014518.09.201612.03.2020
DellLatitude E7440185913.02.201623.05.2020
DellLatitude E74507255.11.201519.05.2020
DellLatitude E74701661.10.201610.03.2020
DellLatitude XT21024.11.201516.03.2018
DellLatitude XT3449.10.20165.11.2019
DellOptiPlex 301034.04.201818.04.2018
DellOptiPlex 302076.11.201824.01.2019
DellOptiPlex 3040621.09.201827.04.2019
DellOptiPlex 360730.10.201530.10.2015
DellOptiPlex 3802368.04.20167.11.2019
DellOptiPlex 701049330.10.20151.04.2017
DellOptiPlex 704016.01.20196.01.2019
DellOptiPlex 705052329.03.201828.05.2019
DellOptiPlex 7450 AIO114.05.201914.05.2019
DellOptiPlex 76011010.11.201510.03.2020
DellOptiPlex 78058523.09.201613.03.2020
DellOptiPlex 7903830.10.201528.04.2018
DellOptiPlex 9010 AIO23.02.20163.02.2016
DellOptiPlex 902036530.10.201527.05.2016
DellOptiPlex 9020M20744.03.201625.09.2019
DellOptiPlex 990484230.10.201514.03.2020
DellPrecision 35101618.09.201828.09.2019
DellPrecision 35201828.11.201829.10.2019
DellPrecision 55101719.09.20182.02.2019
DellPrecision 7530323.10.20196.11.2019
DellPrecision M2400118.08.20181.02.2019
DellPrecision M4400215.11.201612.01.2017
DellPrecision M45002822.11.201618.02.2020
DellPrecision M46003013.01.201713.02.2020
DellPrecision M47008630.10.20157.03.2020
DellPrecision M480091.10.201628.03.2019
DellPrecision M6400130.10.201530.10.2015
DellPrecision M6600927.05.20168.11.2018
DellPrecision M670064.09.201928.09.2019
DellPrecision M680053.09.20185.02.2019
DellStudio 15551330.10.201514.10.2016
DellUnidentified System1627.09.20162.12.2016
DellVenue 11 Pro 51306430.10.20154.10.2016
DellVenue 11 Pro 7130 vPro165.10.20182.04.2019
DellVostro 101455030.10.201513.11.2019
DellVostro 10156931.08.20166.02.2019
DellVostro 14-3468112.02.202012.02.2020
DellVostro 14-5459327.09.201629.09.2016
DellVostro 14501829.03.20186.12.2018
DellVostro 15-3568248912.07.201723.05.2020
DellVostro 25205520.11.201523.10.2019
DellVostro 33003630.10.201510.05.2019
DellVostro 3350613.04.201629.09.2016
DellVostro 336012114.09.201628.09.2019
DellVostro 350063413.04.201611.03.2020
DellVostro 35461263.02.201617.03.2020
DellVostro 354917730.10.201526.11.2019
DellVostro 35507558.04.20161.11.2019
DellVostro 355822812.01.201622.02.2020
DellVostro 355912615.11.201612.11.2019
DellVostro 356092212.11.201524.04.2020
DellVostro 35789125.05.201829.11.2019
DellVostro 3583320.09.20193.10.2019
DellVostro 53702297.09.201825.03.2020
DellVostro 5468141631.01.20177.03.2020
DellVostro 5471155627.03.201812.03.2020
DellVostro 54816129.08.201924.05.2020
DellVostro 549017.03.20207.03.2020
DellVostro 5568114114.03.201818.03.2020
DellVostro 55811312.09.20194.03.2020
DellVostro A840430.09.20185.12.2018
DellVostro V131226.05.201620.05.2020
DellXPS 12 9Q236418.12.201522.10.2019
DellXPS 12-9Q33865.04.201631.10.2019
DellXPS 13 934310431.01.201613.03.2020
DellXPS 13 93503888.04.201612.11.2019
DellXPS 13 936040915.03.201810.03.2020
DellXPS 13 93652314.09.20188.11.2019
DellXPS 13 937028528.08.201813.03.2020
DellXPS 13 9380914.09.20197.03.2020
DellXPS 15 95301331.08.20184.11.2019
DellXPS 15 95508424.09.20169.11.2019
DellXPS 15 956022714.03.201828.02.2020
DellXPS 15 95701182.11.201822.02.2020
DellXPS 9Q2384.04.20185.09.2018
DellXPS L322X3730.09.20161.10.2019
DellXPS13 93334826.05.20164.03.2020
Dell Inc.Dell Precision M3800290.00.00003.02.2020
Dell Inc.Dell System Vostro 336020421.01.201825.02.2018
Dell Inc.Dell System Vostro 375080.00.00005.02.2020
Dell Inc.Dell System XPS L321X1021.01.201829.01.2018
Dell Inc.Dell System XPS L322X190.00.00006.02.2020
Dell Inc.G3 3579270.00.00006.02.2020
Dell Inc.G5 5587150.00.00006.02.2020
Dell Inc.Inspiron 13-536811620.01.201823.02.2018
Dell Inc.Inspiron 13-5378270.00.00005.02.2020
Dell Inc.Inspiron 13-7359223.01.202027.01.2020
Dell Inc.Inspiron 13-73783025.01.201814.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15 7000 Gaming5622.01.20189.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15453322.01.20187.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15641124.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 3451429.01.201829.01.2018
Dell Inc.Inspiron 352113770.00.000010.02.2020
Dell Inc.Inspiron 353750.00.00004.02.2020
Dell Inc.Inspiron 3542730.00.00007.02.2020
Dell Inc.Inspiron 35581124.01.20183.02.2018
Dell Inc.Inspiron 37211722.01.201828.01.2018
Dell Inc.Inspiron 54231623.01.201827.01.2018
Dell Inc.Inspiron 5520822.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55211621.01.201812.02.2018
Dell Inc.Inspiron 55233420.01.20188.02.2018
Dell Inc.Inspiron 55372223.01.201825.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55472021.01.201825.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55674880.00.00006.02.2020
Dell Inc.Inspiron 5577423.01.20182.02.2018
Dell Inc.Inspiron 558020.00.000010.02.2020
Dell Inc.Inspiron 5721225.01.201825.01.2018
Dell Inc.Inspiron 573750.00.00003.02.2020
Dell Inc.Inspiron 7370140.00.00006.02.2020
Dell Inc.Inspiron 75591800.00.00005.02.2020
Dell Inc.Inspiron 75664221.01.201828.02.2018
Dell Inc.Inspiron N40501924.01.201829.01.2018
Dell Inc.Inspiron N5050423.01.201823.01.2018
Dell Inc.Inspiron N51101521.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude 12 Rugged Extreme (7204)1223.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude 211058720.01.201829.01.2018
Dell Inc.Latitude 212057221.01.20185.03.2018
Dell Inc.Latitude 31506221.01.20182.02.2018
Dell Inc.Latitude 3180150.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 330044420.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 333066010.00.00007.02.2020
Dell Inc.Latitude 3340243010.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 334020655C000D/321.01.201821.01.2018
Dell Inc.Latitude 3350188530.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 3380271210.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 3390 2-in-138.03.201829.01.2020
Dell Inc.Latitude 346011360.00.00003.02.2020
Dell Inc.Latitude 348023070.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude 34901130.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 354013710.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 35509021.01.201823.02.2018
Dell Inc.Latitude 357013225.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude 358017170.00.00007.02.2020
Dell Inc.Latitude 548011910.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 5490300.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 558017650.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude 6430U1950.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude 727521721.01.201826.02.2018
Dell Inc.Latitude 7280940.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude 73501370.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude 7370400.00.00004.02.2020
Dell Inc.Latitude 7390130.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude 74801560.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude 7490170.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude D430822.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude D53059421.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude D620130.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude D63026921.01.20186.02.2018
Dell Inc.Latitude D8308821.01.20185.03.2018
Dell Inc.Latitude E42007821.01.201815.02.2018
Dell Inc.Latitude E43006921.01.201820.02.2018
Dell Inc.Latitude E43104160.00.00007.02.2020
Dell Inc.Latitude E5250510.00.00005.02.2020
Dell Inc.Latitude E52709350.00.00005.02.2020
Dell Inc.Latitude E54003740.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E5410157821.01.201819.02.2018
Dell Inc.Latitude E542049920.00.00007.02.2020
Dell Inc.Latitude E5430 non-vPro11770.00.00007.02.2020
Dell Inc.Latitude E5430 vPro80.00.00003.02.2020
Dell Inc.Latitude E544042200.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E545029700.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E5470115180.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E55002820.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E55107221.01.201829.01.2018
Dell Inc.Latitude E55207700.00.00007.02.2020
Dell Inc.Latitude E5530 non-vPro44250.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E554010760.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E55502380.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E5570850.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E622011100.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E623031890.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E63205720.00.00007.02.2020
Dell Inc.Latitude E63308640.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E6400112821.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E641018160.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E642019620.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E643041150.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E6430s2110.00.00005.02.2020
Dell Inc.Latitude E64403410.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E65006070.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E65105440.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E65207820.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E653017180.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E65401600.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E724022580.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E72502440.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E72701120.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude E74408660.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E74503250.00.000010.02.2020
Dell Inc.Latitude E74701690.00.00006.02.2020
Dell Inc.Latitude XT3500.00.00004.02.2020
Dell Inc.OptiPlex 3020621.01.201825.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 3040123.01.201823.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 330223.01.201823.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 3803421.01.20188.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 50401823.01.201825.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 5070125.01.202025.01.2020
Dell Inc.OptiPlex 705013121.01.201823.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 780400.00.000010.02.2020
Dell Inc.OptiPlex 790138.03.20188.03.2018
Dell Inc.OptiPlex 9020M4650.00.00004.02.2020
Dell Inc.OptiPlex 99028060.00.000010.02.2020
Dell Inc.Precision 7710128.01.202028.01.2020
Dell Inc.Precision M24003528.01.20187.02.2018
Dell Inc.Precision M43004721.01.201826.01.2018
Dell Inc.Precision M4500224.01.201824.01.2018
Dell Inc.Precision M4600280.00.00007.02.2020
Dell Inc.Precision M4700600.00.00007.02.2020
Dell Inc.Precision M48003022.01.201810.03.2018
Dell Inc.Precision M6600322.01.201822.01.2018
Dell Inc.Precision M670040.00.00007.02.2020
Dell Inc.Studio 1555724.01.201827.01.2018
Dell Inc.Venue 11 Pro 7130 vPro124.01.201824.01.2018
Dell Inc.Vostro 10145670.00.00006.02.2020
Dell Inc.Vostro 10157221.01.201819.02.2018
Dell Inc.Vostro 14-346840.00.000010.02.2020
Dell Inc.Vostro 14504021.01.201825.01.2018
Dell Inc.Vostro 15-356810480.00.000010.02.2020
Dell Inc.Vostro 25203421.01.201822.02.2018
Dell Inc.Vostro 330011521.01.20183.02.2018
Dell Inc.Vostro 33602670.00.00006.02.2020
Dell Inc.Vostro 35006410.00.00007.02.2020
Dell Inc.Vostro 3546490.00.00004.02.2020
Dell Inc.Vostro 35491940.00.00007.02.2020
Dell Inc.Vostro 35508870.00.00006.02.2020
Dell Inc.Vostro 35582200.00.000010.02.2020
Dell Inc.Vostro 35591310.00.00006.02.2020
Dell Inc.Vostro 35609800.00.000010.02.2020
Dell Inc.Vostro 5370190.00.00006.02.2020
Dell Inc.Vostro 546818790.00.000010.02.2020
Dell Inc.Vostro 5471460.00.00009.02.2020
Dell Inc.Vostro 5481640.00.00006.02.2020
Dell Inc.Vostro 5490128.01.202028.01.2020
Dell Inc.Vostro 55689890.00.000010.02.2020
Dell Inc.Vostro 558180.00.00006.02.2020
Dell Inc.Vostro V131260.00.00004.02.2020
Dell Inc.XPS 12 9Q2322521.01.20186.02.2018
Dell Inc.XPS 12-9Q33720.00.00006.02.2020
Dell Inc.XPS 13 9343610.00.00006.02.2020
Dell Inc.XPS 13 93505600.00.00006.02.2020
Dell Inc.XPS 13 93603880.00.00006.02.2020
Dell Inc.XPS 13 9365130.01.202030.01.2020
Dell Inc.XPS 13 9370523.01.202029.01.2020
Dell Inc.XPS 13 9380230.00.00006.02.2020
Dell Inc.XPS 15 95505221.01.201830.01.2020
Dell Inc.XPS 15 95601540.00.00007.02.2020
Dell Inc.XPS 9Q237121.01.20186.02.2018
Dell Inc.XPS L322X1840.00.00004.02.2020
Dell Inc.XPS L501X522.01.201822.01.2018
Dell Inc.XPS L521X322.01.20188.03.2018
Dell Inc.XPS13 9333623.01.201830.01.2020
DEXPNotebook152.10.201828.09.2019
eMachines421.01.201821.01.2018
emachinesE44316.02.20166.02.2016
eMachineseMachiens G443827.01.201829.01.2018
eMachineseMachines E5254827.05.20164.04.2018
eMachineseMachines E5271627.09.201629.01.2020
eMachineseMachines E6253114.11.201510.01.2019
eMachineseMachines E727645.11.201531.05.2018
eMachineseMachines G630116.09.201616.09.2016
eMachineseMachines G640630.00.00006.02.2020
eMachineseMachines G725115.02.201624.01.2018
eMachineseMachines G730430.10.20157.11.2015
eMachineseME442647.04.20166.02.2018
eMachineseME4439617.03.201614.09.2019
eMachineseME528424.01.201824.01.2018
eMachineseME640G2830.10.201525.01.2018
eMachineseME642130.00.00006.02.2020
eMachineseME642G1530.10.201526.09.2018
eMachineseME644192.02.201828.11.2018
eMachineseME644G2222.09.201629.01.2019
eMachineseME728829.01.201829.01.2018
eMachineseME729Z7655.11.201513.04.2019
eMachineseME732ZG1200.00.00005.03.2020
eMachines, inc.eMG420437.11.201524.01.2018
eMachines, inc.eMG6202329.01.201829.05.2018
EVEEve V406.02.201828.05.2019
EVGA INTERNATIONAL CO.,LTDDefault string34.01.20195.03.2020
Fujitsu00000000510.00.000018.02.2020
Fujitsu0000000000227.02.201718.09.2019
FujitsuAMILO Pi 35601029.01.20162.02.2017
FujitsuAMILO Pi 3660316.05.20161.12.2016
FujitsuCELSIUS H700111.10.201623.02.2018
FujitsuCELSIUS H7106320.09.20163.04.2019
FUJITSUCELSIUS H720928.01.201828.01.2018
FUJITSUCELSIUS H730360.00.000017.03.2020
FujitsuCELSIUS H760625.09.201814.06.2019
FujitsuCELSIUS H910726.02.201727.05.2017
FujitsuCELSIUS W280226.09.201826.09.2018
FUJITSUCELSIUS W380120.00.000010.03.2020
FujitsuD3171-A112130.10.201518.01.2017
FujitsuESPRIMO E352112118.12.20154.03.2016
FujitsuESPRIMO E400630.10.201530.10.2015
FujitsuESPRIMO E42061.06.201629.08.2019
FujitsuESPRIMO E5109918.12.201527.01.2018
FujitsuESPRIMO E70024521.01.201620.11.2018
FujitsuESPRIMO E793557.04.201811.09.2018
FujitsuESPRIMO P2560623.11.201611.01.2017
FujitsuESPRIMO P400205411.11.20154.11.2019
FujitsuESPRIMO P510356730.10.201531.05.2017
FujitsuESPRIMO P510 P85+3130.10.201518.01.2017
FujitsuESPRIMO P52012430.10.201524.01.2018
FujitsuESPRIMO P720212.04.201620.11.2016
FujitsuFMVS75WWP610.11.201626.11.2016
FUJITSULB A55740.00.000025.02.2020
FujitsuLIFEBOOK A35720700.00.000013.03.2020
FujitsuLIFEBOOK A512165490.00.000014.03.2020
FujitsuLIFEBOOK A51448400.00.000010.03.2020
FujitsuLIFEBOOK A530245960.00.000029.02.2020
FujitsuLIFEBOOK A5317215.11.20151.10.2019
FujitsuLIFEBOOK A5322420.00.00005.02.2020
FujitsuLIFEBOOK A54445380.00.00003.03.2020
FujitsuLIFEBOOK A555150930.00.000023.04.2020
FUJITSULIFEBOOK A555/G323.01.201823.01.2018
FujitsuLIFEBOOK A5561900.00.00007.02.2020
FUJITSULIFEBOOK A556/G1127.01.201825.05.2018
FUJITSULIFEBOOK A55711360.00.000029.02.2020
FujitsuLIFEBOOK AH50234130.10.20153.10.2019
FujitsuLIFEBOOK AH512403130.10.201523.10.2019
FujitsuLIFEBOOK AH5305070.00.000026.02.2020
FujitsuLIFEBOOK AH530/HD63311.03.201612.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH53149170.00.000016.04.2020
FujitsuLIFEBOOK AH531/GFO6290.00.00006.02.2020
FujitsuLIFEBOOK AH53244830.10.201530.01.2020
FujitsuLIFEBOOK AH532/G2150630.10.20157.11.2019
FujitsuLIFEBOOK AH532/G521600.00.00006.03.2020
FujitsuLIFEBOOK AH544730.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH552/SL4200.00.000022.04.2020
FUJITSULIFEBOOK AH562224.01.201824.01.2018
FujitsuLIFEBOOK E4485470.00.000011.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E4496250.00.000017.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E4583421.09.201821.05.2020
FujitsuLIFEBOOK E459410.00.000021.02.2020
FujitsuLIFEBOOK E54435460.00.000013.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E54658100.00.000012.03.2020
FUJITSULIFEBOOK E54710620.01.20188.11.2019
FujitsuLIFEBOOK E5483830.00.000010.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E55414560.00.00006.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E55630020.00.000014.03.2020
FUJITSULIFEBOOK E5575422.01.201827.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E55818720.00.00004.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E7339120.00.00004.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E73419830.00.000017.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E7362460.00.00006.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E7438850.00.000013.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E744334690.00.000023.05.2020
FujitsuLIFEBOOK E7461460.00.00003.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E75135440.00.000017.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E752119270.00.000017.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E753151.10.201613.02.2018
FujitsuLIFEBOOK E754109260.00.000010.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E7564450.00.000019.02.2020
FujitsuLIFEBOOK E78022510.00.00006.03.2020
FujitsuLIFEBOOK E7824250.00.00006.03.2020
FujitsuLIFEBOOK LH531223.09.20166.02.2018
FujitsuLIFEBOOK N5322421.06.20165.01.2019
FujitsuLIFEBOOK NH5321145.11.201530.05.2019
FujitsuLIFEBOOK NH5706330.10.201511.04.2019
FujitsuLIFEBOOK NH75114130.10.201519.01.2019
FujitsuLIFEBOOK P3110842.06.201625.05.2019
FujitsuLIFEBOOK P70121380.00.000011.03.2020
FujitsuLIFEBOOK P70217120.00.00004.02.2020
FujitsuLIFEBOOK P7701346.04.201624.01.2020
FujitsuLIFEBOOK P7714325.11.20156.03.2019
FujitsuLIFEBOOK P7721731.06.201629.01.2020
FujitsuLIFEBOOK P81103022.11.201625.04.2019
FUJITSULIFEBOOK PH5301229.01.20182.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S710108470.00.00007.03.2020
FujitsuLIFEBOOK S75126890.00.000012.03.2020
FujitsuLIFEBOOK S75228000.00.000017.03.2020
FujitsuLIFEBOOK S76038430.10.20155.04.2019
FujitsuLIFEBOOK S7616550.00.000010.03.2020
FujitsuLIFEBOOK S762580.00.00004.02.2020
FujitsuLIFEBOOK S7812829.08.201828.01.2020
FUJITSULIFEBOOK S7821222.01.201827.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S79217424.09.20166.02.2019
FujitsuLIFEBOOK S9045780.00.000019.05.2020
FujitsuLIFEBOOK S935770.00.000027.02.2020
FujitsuLIFEBOOK S936130.00.00006.02.2020
FujitsuLIFEBOOK SH5311260.00.000012.02.2020
FujitsuLIFEBOOK T73014.08.20164.08.2016
FujitsuLIFEBOOK T904618.01.201918.09.2019
FujitsuLIFEBOOK T938725.10.20185.01.2019
FujitsuLIFEBOOK U55454029.01.20167.11.2019
FujitsuLIFEBOOK U574431.04.20168.02.2018
FUJITSULIFEBOOK U7271300.00.00006.02.2020
FujitsuLIFEBOOK U7459660.00.000013.03.2020
FUJITSULIFEBOOK U7471600.00.000012.03.2020
FujitsuLIFEBOOK U748430.00.000014.03.2020
FUJITSULIFEBOOK U757560.00.00007.03.2020
FujitsuLIFEBOOK U758500.00.00007.03.2020
FujitsuLIFEBOOK U7729010.00.00007.03.2020
FujitsuLIFEBOOK U9047550.00.000010.03.2020
FUJITSULIFEBOOK U9371270.00.000010.02.2020
FujitsuLIFEBOOK U938200.00.00004.02.2020
FujitsuLIFEBOOK UH5525120.00.000010.03.2020
FUJITSULIFEBOOK UH554628.01.201830.01.2018
FujitsuLIFEBOOK UH5721240.00.00007.03.2020
FujitsuSTYLISTIC Q7021390.00.00007.02.2020
FUJITSUSTYLISTIC Q7047921.01.201829.01.2020
FUJITSUSTYLISTIC Q775524.01.201830.03.2018
FUJITSUSTYLISTIC R7261270.00.00006.02.2020
FUJITSU CLIENT COMPUTING LIMITEDLIFEBOOK E55940.00.00006.02.2020
FUJITSU CLIENT COMPUTING LIMITEDLIFEBOOK U72917.03.20207.03.2020
FUJITSU CLIENT COMPUTING LIMITEDLIFEBOOK U93930.00.00003.02.2020
FUJITSU SIEMENSAMILO Desktop La3420A222.01.201822.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li 27271322.09.20166.12.2018
FUJITSU SIEMENSAMILO Li 2732223.01.201823.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li 27353819.04.20163.11.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li170543.02.20164.10.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li371064.10.201619.09.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li3910516.03.201619.02.2019
Fujitsu SiemensAMILO Pro Series V35253388.12.201618.05.2019
Fujitsu SiemensAMILO PRO V351596.02.20161.06.2016
Fujitsu SiemensAmilo Si 1520361.10.201622.01.2019
Fujitsu SiemensAMILO Si 263615.11.20155.11.2015
Fujitsu SiemensAMILO Xi 36501330.08.201812.02.2019
FUJITSU SIEMENSCELSIUS H2404321.01.201827.02.2019
Fujitsu SiemensCELSIUS H250610.05.201617.12.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO E676.11.201516.12.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D950013131.01.201613.03.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D951022311.04.201631.05.2018
FUJITSU SIEMENSESPRIMO Mobile M940011121.01.20182.11.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile M941069829.01.201620.02.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile U92006414.09.20165.02.2019
FUJITSU SIEMENSESPRIMO Mobile U92101124.01.20186.12.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V55051545.11.201525.04.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V55356830.10.201512.03.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6505130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6535298.02.201629.11.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6545330.10.20154.02.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile X951516211.03.201625.04.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO P215.11.201525.11.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO P351057518.03.201621.08.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO P562544.02.201622.12.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK C1410716.04.20162.06.2016
FUJITSU SIEMENSLIFEBOOK E811013321.01.201812.10.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK E841022630.10.201531.05.2016
FUJITSU SIEMENSLIFEBOOK E84208221.01.201829.01.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S641013814.11.20152.02.2019
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S6420350.00.000017.03.2020
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7110130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7210627.11.201525.09.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S72201570.00.00004.02.2020
GIGABYTEP25422212.02.20182.02.2019
GIGABYTEP34V33113.10.201621.09.2018
GIGABYTEP64V751.02.20197.02.2019
GIGABYTEX52021.01.20166.02.2018
Gigabyte Technology Co., Ltd.216.09.201617.03.2018
Gigabyte Technology Co., Ltd.H81M-D2V114.05.201814.05.2018
GoogleAuron_Paine591228.09.201630.05.2019
GoogleAuron_Yuna176130.10.201529.01.2018
GOOGLEBanjo2723.01.20185.12.2018
GOOGLEBanon823.01.201826.01.2018
GoogleCandy1424.10.20164.02.2019
GoogleCoral125.05.201925.05.2019
GoogleCyan5618.11.20161.02.2019
GOOGLEEdgar240.00.00006.02.2020
GoogleGandof1821.09.201622.01.2018
GoogleGnawty2929.09.201625.01.2018
GoogleKefka112.01.201912.01.2019
GOOGLELink4421.01.201830.08.2019
GoogleOrco17720.00.00006.02.2020
GOOGLEPeppy1023.01.201826.01.2018
GoogleSwanky864.10.201629.11.2019
Hewlett-Packard8470.00.000014.03.2020
Hewlett-Packard...76.10.201625.01.2018
Hewlett-Packard110-308no17.05.20167.05.2016
Hewlett-Packard2540p216.09.201627.09.2016
Hewlett-Packard8440p414.02.20196.04.2019
Hewlett-Packard8460p8919.11.201616.04.2019
Hewlett-Packard8540w75.02.20168.04.2016
Hewlett-PackardCompaq 15 Notebook PC4490.00.000010.02.2020
Hewlett-PackardCompaq 61010919.12.201514.03.2018
Hewlett-PackardCompaq 6155325.11.201517.05.2019
Hewlett-PackardCompaq CQ58 Notebook PC20070.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardCompaq Presario A900 Notebook PC125.05.201825.05.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario C700 Notebook PC25.10.20185.10.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ40 Notebook PC212.02.201612.02.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ60 Notebook PC627.05.20161.10.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ61 Notebook PC1990.00.00005.03.2020
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ70 Notebook PC8030.10.20155.12.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ71 Notebook PC15612.11.201518.05.2019
Hewlett-PackardFalco15630.10.201513.02.2018
Hewlett-Packardh9-1440eo729.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP 14 Notebook PC6321.01.201815.05.2018
Hewlett-PackardHP 15 Notebook PC183390.00.000018.03.2020
Hewlett-PackardHP 215 G1 Notebook PC611.09.20196.11.2019
Hewlett-PackardHP 2230s327.09.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP 250 G1 Notebook PC7270.00.000026.02.2020
Hewlett-PackardHP 250 G2 Notebook PC16530.10.20159.02.2018
Hewlett-PackardHP 250 G3 Notebook PC35080.00.000011.03.2020
Hewlett-PackardHP 250 G4 Notebook PC12180.00.000016.03.2020
Hewlett-PackardHP 255 G1 Notebook PC47530.00.000010.02.2020
Hewlett-PackardHP 255 G2 Notebook PC169030.10.20153.03.2020
Hewlett-PackardHP 255 G3 Notebook PC339500.00.000018.03.2020
Hewlett-PackardHP 255 G4 Notebook PC6235.02.201613.11.2019
Hewlett-PackardHP 255 Notebook PC131.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP 350 G181710.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP 350 G285120.00.000029.02.2020
Hewlett-PackardHP 350 G2 Notebook PC13613.09.201625.05.2019
Hewlett-PackardHP 350 NOTEBOOK PC240.00.00005.02.2020
Hewlett-PackardHP 355 G23215.11.201614.02.2020
Hewlett-PackardHP 55010530.09.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP 600B285.11.20153.05.2016
Hewlett-PackardHP 6207170.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardHP 62557630.10.201527.01.2020
Hewlett-PackardHP 630 Notebook PC22230.10.201529.01.2020
Hewlett-PackardHP 635 Notebook PC5750.00.00007.02.2020
Hewlett-PackardHP 650 Notebook PC2040.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP 655 Notebook PC20790.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardHP Beats 15 Notebook PC1431.01.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 2510p Notebook PC3727.09.201616.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6000 Pro MT PC444415.12.20152.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro MT PC9040.00.000017.05.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro SFF PC359630.10.201530.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6200 Pro SFF PC8231.01.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b2030.10.201529.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR632ES#AK8)13.05.20183.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR691ET#AK8)1621.09.201623.08.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR695ET#AK8)127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (KE135ET#AK8)1613.09.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GB979ET#AK8)2921.01.201831.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GW688AV)33330.00.000026.02.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (KE821AV)2420.12.201630.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NA407UC#AK8)129.03.201929.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NN207ET#AK8)322.05.201924.01.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NN210ET#AK8)1428.05.201625.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (VW641EC#AK8)88.04.201626.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b20730.10.201529.10.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GB892ET#AK8)6714.12.201629.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR679ET#AK8)9618.11.20151.06.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR680ET#AK8)17330.10.201528.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (KE121ET#AK8)14330.10.201528.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (RJ459AV)40.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB835ET#AK8)227.10.20161.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET)245.11.201629.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (KE067ET#AK8)230.10.201531.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (RK154AV)38.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GA009ET#AK8)65.11.201510.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GR656ET#AK8)408.02.20165.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6720s22730.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b66430.10.201529.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GB987ET#AK8)16630.10.201528.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GW687AV)28680.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KE717AV)3935.11.201521.02.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU216ET#AK8)924.11.20162.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU442ET#AK8)8522.03.201629.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU444ET#AK8)6730.10.201530.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NA960ET#AK8)11720.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NB023EA#AK8)45.10.201816.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN203EA#AK8)2016.12.201529.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN238ET#AK8)229.11.201630.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730s19830.10.201529.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b39130.10.20155.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b (KU214ET)228.09.20161.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6735s2930.10.201529.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6820s225.01.201825.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6830s3730.10.201525.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p67130.10.201525.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (GB949ET#AK8)11.12.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (NN258ES#AK8)39.02.20189.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (RH244AV)715.11.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite Base230.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite CMT PC2130.00.000017.05.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite SFF PC114830.10.201525.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite CMT PC524.05.20162.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite MT PC50829.03.20169.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite SFF PC76.01.20176.01.2017
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p6230.00.000027.02.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p (RQ555AV)580.00.000027.02.2020
Hewlett-PackardHP Compaq 8510w842.06.201626.02.2020
Hewlett-PackardHP Compaq dc5700 Microtower415.12.201615.12.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5750 Microtower1020.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Microtower105316.12.201510.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Small Form Factor672.02.201628.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5850 Microtower33.06.201621.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7100 CMT(PE224ET)24.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Small Form Factor1435.11.201523.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700 Small Form Factor8311.02.201616.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Small Form Factor15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800 Small Form Factor2535.11.20155.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800p Small Form Factor5016.04.201620.12.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Convertible Minitower255730.10.20152.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Small Form Factor125830.10.20154.01.2019
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Ultra-Slim Desktop52821.01.201829.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dx2250 Microtower134.03.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dx2400 Microtower312.07.20188.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dx2450 Microtower PC8631.05.20161.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 CMT8612.11.201518.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 MT39130.10.201521.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 SFF53226.05.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 USDT2183.02.201611.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH374ET#AK8)313.05.201613.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH380EA#AK8)892.02.201626.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH380ET#AK8)83.10.20185.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (EH522AV)230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (GH472UP#AK8)310.10.201818.10.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (RH484EA#AK8)623.11.201611.01.2017
Hewlett-PackardHP Compaq nc8430 (EM741AV)3150.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP Compaq nx6310 (RH328ET#AK8)116.04.201616.04.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nx63251122.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nx9420 (RH454ET#AK8)8131.01.201624.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nx9420 (RH457EA#AK8)34.01.20199.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 All-in-One PC2974.02.20163.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 MT33630.10.201531.01.2019
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 SFF12211.11.20154.04.2019
Hewlett-PackardHp compaq Pro 6305 Microtower12.02.20162.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 MT2311.02.20162.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 SFF262930.10.20157.11.2019
Hewlett-PackardHP Elite 7500 Series MT1722.12.201622.12.2016
Hewlett-PackardHP Elite x2 1011 G1 Tablet19311.02.201618.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2170p9960.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p4830.00.000012.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p (FU433EA)119.12.201519.12.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p (KR059AV)230.03.201823.08.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p25630.00.000013.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (VB841AV)1620.01.201817.10.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (VB842AV)4529.11.20166.04.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (WK301EA#AK8)230.10.201512.01.2017
Hewlett-PackardHP EliteBook 256520.00.000023.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p39050.00.000025.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p (YQ374EC#ABD)1421.01.201826.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2570p61940.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 2730p228.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2760p1705.11.20158.02.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 6930p20070.00.00004.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 720 G23220.00.00003.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 725 G21910.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 740 G21728.05.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 745 G26390.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 750 G2228.09.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 755 G2170.00.00005.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G1300270.00.000021.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G2202580.00.000021.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G1363890.00.000023.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G2148570.00.000023.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8440p32820.00.000010.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p84940.00.000020.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG743EA)5420.09.201626.01.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG746EA)626.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LJ428AV)720.09.201815.02.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470p128550.00.000018.04.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470w31120.04.20173.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G114210.00.000023.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G210280.00.000023.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530p12610.00.000015.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530w2760.00.00003.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p4510.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p (WD920EA)229.11.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540w12310.00.00007.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560p110230.10.201513.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w3940.00.000013.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w (LG660EA#AK8)3311.11.20164.01.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570p26280.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570w4130.00.000027.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8730w16630.10.201510.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8740w1300.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8760w780.00.000010.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook 8770w1190.00.00003.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G15190.00.00003.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G1 SE15.10.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G116800.00.000017.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G27760.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9470m91160.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9480m970.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 8101229.01.20195.11.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G14080.00.000014.02.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G213100.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G37680.00.000021.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteDesk 705 G1 SFF1780.00.000015.05.2020
Hewlett-PackardHP EliteDesk 705 G1 SSF1130.08.20181.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G12829.01.201622.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 SFF2130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 USDT113825.11.201529.01.2020
Hewlett-PackardHP ElitePad 1000 G21319.10.201821.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 13 Notebook PC4221.01.20182.02.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 14 Notebook PC940.00.00003.03.2020
Hewlett-PackardHP ENVY 15 Notebook PC70330.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP ENVY 15 x360 PC2147.04.201614.11.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 17 Notebook PC6610.00.000011.03.2020
Hewlett-PackardHP ENVY 4 Notebook PC340.00.000021.05.2020
Hewlett-PackardHP ENVY 6 Notebook PC12124.09.201630.03.2019
Hewlett-PackardHP ENVY dv6 Notebook PC2790.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP ENVY dv7 Notebook PC955.11.20152.10.2018
Hewlett-PackardHP ENVY m6 Notebook PC44330.10.201525.10.2019
Hewlett-PackardHP ENVY Notebook9440.00.000010.03.2020
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 4 PC1335.10.201629.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 61230.10.201525.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 6 PC215.05.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Spectre XT Ultrabook PC474.10.201612.02.2020
Hewlett-PackardHP ENVY TouchSmart Sleekbook 414826.09.20165.02.2019
Hewlett-PackardHP ENVY TS 14 Sleekbook170.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP ENVY TS 15 Notebook PC1330.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP ENVY TS m6 Sleekbook55.04.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY TS Sleekbook 42425.05.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY x2 Detachable PC 131014.10.201628.09.2018
Hewlett-PackardHP ENVY x360 Convertible7621.01.201826.02.2020
Hewlett-PackardHP ENVY x360 m6 Convertible2321.09.201830.01.2020
Hewlett-PackardHP ENVY4 Notebook PC1123.09.201623.01.2018
Hewlett-PackardHP Folio 13 - 2000 Notebook PC5503.02.201626.02.2020
Hewlett-PackardHP Folio 13 Notebook PC2400.00.00006.03.2020
Hewlett-PackardHP G5000 (RY490EA#UUW)43.02.20162.04.2016
Hewlett-PackardHP g6 Notebook PC429.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP G61 Notebook PC74.10.201810.10.2018
Hewlett-PackardHP G62 Notebook PC7680.00.000011.03.2020
Hewlett-PackardHP G7000 Notebook PC912.04.201614.03.2018
Hewlett-PackardHP G72 Notebook PC10430.10.20152.02.2019
Hewlett-PackardHP Mini 110-3800130.11.201630.11.2016
Hewlett-PackardHP Mini 210-10006329.10.201625.03.2017
Hewlett-PackardHP Mini 510265.11.20152.03.2018
Hewlett-PackardHP Mini 5103296.09.201622.01.2018
Hewlett-PackardHP Notebook78040.00.000017.03.2020
Hewlett-PackardHP NoteBook PC623.01.201823.01.2018
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook205.02.201624.01.2018
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook PC 151695.11.201524.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 Notebook PC7130.10.201525.09.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x2 Notebook PC153.06.201623.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x360 PC29120.00.00007.02.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion 11-n035 Notebook PC812.05.201823.11.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 Notebook PC88040.00.00003.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 x360 PC14350.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion 14 Notebook PC5121.04.20168.09.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 15 Notebook PC224040.00.000021.05.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion 15-n218so NB1824.11.201529.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 17 Notebook PC63060.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion dm1 Notebook PC1096.02.201627.01.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion dm3 Notebook PC1583.02.20165.12.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dm4 Notebook PC505.11.20154.09.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2 Notebook PC830.10.201523.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2500 Notebook PC329.03.20184.04.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3 Notebook PC336.02.20164.04.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3500 Notebook PC3130.10.201518.01.2017
Hewlett-PackardHP Pavilion dv4 Notebook PC830.10.201530.09.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv5 Notebook PC465.11.201523.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6 Notebook PC18420.00.000027.02.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (GF657EA#UUW)728.01.201828.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (RP977EA#UUW)1513.02.201624.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6500 Notebook PC7722.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6700 Notebook PC722.01.201825.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv7 Notebook PC8000.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion dv8 Notebook PC4921.01.20182.10.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv9700 Notebook PC224.01.201824.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g4 Notebook PC119.05.201819.05.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g6 Notebook PC45340.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion G62 NoteBook PC6130.10.20157.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion g7 Notebook PC11900.00.00005.02.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion m6 Notebook PC48530.10.20159.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion Notebook13650.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion NoteBook PC2076.02.20165.11.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 1411928.09.201630.05.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 14 PC2023.01.20185.01.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 157600.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 15 PC2170.00.00007.02.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 11 Notebook PC2233.02.20167.02.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 15 Notebook PC4530.00.000021.02.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 141726.02.201612.11.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 157100.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardHP Pavilion x2 Detachable7813.04.201612.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion x360 Convertible103850.00.000011.03.2020
Hewlett-PackardHP Pro x2 410 G1 PC12420.05.20165.11.2019
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G154.01.201928.03.2019
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G1 Tablet25180.00.000020.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 11 G15832.02.201628.01.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G1593160.00.000021.05.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G21220830.00.000021.05.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4310s6930.10.20156.12.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4320s6063.02.201621.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s82860.00.000019.05.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (A6D86EA#UUW)298.04.201621.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW788ES)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW818EA#UUW)1190.00.00007.02.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4340s37770.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G015220.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G137300.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G2139890.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4510s130030.10.201524.05.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4515s11530.10.20154.03.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4520s26540.00.000017.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4525s14630.10.20156.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s18680.00.00004.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s (LW777ES#UUW)3521.01.20182.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4535s13770.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4540s3700.00.000010.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4545s1250.00.000013.02.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G139610.00.00006.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G2192770.00.000010.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G015225.11.201523.01.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G133230.10.201520.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G2740.00.00006.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4710s4020.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s55650.00.000018.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s (XX811EA)422.01.201822.01.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4730s8390.00.000023.02.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 4740s10190.00.000023.05.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m1316.09.201623.08.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m (WD790EA#AK8)4211.04.201710.11.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 5320m1594.03.201610.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 5330m37230.10.201524.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b116000.00.000019.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b (LG633EA#AK8)10330.10.201529.03.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 640 G1634440.00.000023.05.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 645 G12120.00.000011.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6450b19450.00.00006.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6460b25540.00.000011.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6465b63020.00.000019.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6470b29190.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6475b11000.00.000013.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 650 G1577520.00.000021.05.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6540b3230.00.000027.02.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6545b4330.10.201523.11.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 655 G163790.00.000026.02.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6550b57080.00.000017.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6555b40630.00.00007.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6555b (VM614AV)123.10.201923.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b232780.00.000024.03.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LE550AV)780.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LG652EA#AK8)830.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LG659EA#AK8)120.00.000027.02.2020
Hewlett-PackardHP ProBook 6570b140380.00.000018.03.2020
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G1 SFF57530.10.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G2 MT (TPM DP)4413.11.20151.06.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 DM118215.11.201626.11.2019
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 SFF34230.10.20155.03.2019
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 TWR72.04.201610.09.2019
Hewlett-PackardHP ProOne 600 G1 AiO636130.10.201521.08.2018
Hewlett-PackardHP SleekBook 15 NoteBook PC128.09.201628.09.2016
Hewlett-PackardHP Spectre 13 Ultrabook16021.01.20163.03.2020
Hewlett-PackardHP Spectre 13 x2 PC3420.01.20184.01.2019
Hewlett-PackardHP Spectre 13-SMB Pro Ultrabook350.00.00006.03.2020
Hewlett-PackardHP Spectre Envy14 NoteBook PC56.02.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP Spectre Pro x360 G191.06.201620.11.2018
Hewlett-PackardHP Spectre x2 Pro2260.00.000017.03.2020
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible 1315329.01.20169.03.2020
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible PC4925.08.20162.02.2018
Hewlett-PackardHP Spectre XT Pro Ultrabook424.01.201825.01.2018
Hewlett-PackardHP SpectreXT Pro 13-b000 PC1726.11.20158.11.2019
Hewlett-PackardHP Split 13 x2 PC1829.01.201610.03.2018
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 112195.11.201518.06.2019
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1312110.00.00006.02.2020
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1495.10.201613.02.2017
Hewlett-PackardHP Stream x360 Convertible PC 11291030.10.20158.05.2019
Hewlett-PackardHP TouchSmart tm2 Notebook PC2721.01.201829.05.2018
Hewlett-PackardHP x2 210430.00.00004.02.2020
Hewlett-PackardHP x360 310 G1 PC18127.09.201625.05.2019
Hewlett-PackardHP Z230 Tower Workstation12630.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP ZBook 142550.00.000011.03.2020
Hewlett-PackardHP ZBook 14 G23150.00.000014.03.2020
Hewlett-PackardHP ZBook 151090.00.000017.03.2020
Hewlett-PackardHP ZBook 15 G2690.00.000020.02.2020
Hewlett-PackardHP ZBook 15u G21490.00.000021.02.2020
Hewlett-PackardHP ZBook 171680.00.000012.03.2020
Hewlett-PackardHP ZBook 17 G2150.00.00006.02.2020
Hewlett-Packardkip229.11.201614.01.2017
Hewlett-PackardNot Specified25.02.20198.02.2019
Hewlett-Packardp6-2230eo27.05.20167.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ42 Notebook PC517.12.201514.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ45 Notebook PC2811.11.20166.02.2018
Hewlett-PackardPresario CQ56 Notebook PC31530.10.201530.01.2020
Hewlett-PackardPresario CQ57 Notebook PC5085.11.20157.11.2019
Hewlett-PackardPresario CQ58 Notebook PC1852.02.201614.02.2019
Hewlett-PackardPresario CQ61 Notebook PC41.06.201623.01.2018
Hewlett-PackardPresario CQ62 Notebook PC165.11.20158.04.2017
Hewlett-PackardPresario V6500 Notebook PC47.04.20162.06.2016
HP................................3722.01.20182.02.2019
HP................................................................92.02.20186.02.2018
HPBAD INDEX1470.00.000014.03.2020
HPEliteBook 820 G364.04.201821.11.2018
HPEliteBook 820 G41029.01.201831.01.2019
HPHP 15 Notebook PC1523.01.20188.02.2018
HPHP 240 G7 Notebook PC4200.00.000021.05.2020
HPHP 250 G4 Notebook PC187160.00.000017.03.2020
HPHP 250 G51540.00.000027.02.2020
HPHP 250 G5 Notebook PC556370.00.000021.05.2020
HPHP 250 G61780.00.000030.03.2020
HPHP 250 G6 Notebook PC226380.00.000023.05.2020
HPHP 250 G7 Notebook PC24680.00.000023.05.2020
HPHP 255 G4 Notebook PC104330.00.000023.05.2020
HPHP 255 G5 Notebook PC47700.00.000025.03.2020
HPHP 255 G6 Notebook PC19920.00.000021.05.2020
HPHP 255 G7 Notebook PC2430.00.000019.05.2020
HPHP Convertible x36035021.09.201611.05.2019
HPHP Convertible x360 11-ab0XX126.05.201826.05.2018
HPHP Elite x2 1012 G12730.00.000028.02.2020
HPHP Elite x2 1012 G1 Tablet123.01.201823.01.2018
HPHP Elite x2 1012 G2170.00.00006.02.2020
HPHP EliteBook 1030 G1840.00.00005.02.2020
HPHP EliteBook 1040 G4180.00.00005.03.2020
HPHP EliteBook 725 G3900.00.000021.05.2020
HPHP EliteBook 725 G41021.11.201811.03.2020
HPHP EliteBook 735 G5230.00.000027.02.2020
HPHP EliteBook 745 G31360.00.00004.02.2020
HPHP EliteBook 745 G4380.00.000026.02.2020
HPHP EliteBook 745 G5719.04.201920.02.2020
HPHP EliteBook 745 G61114.02.202013.03.2020
HPHP EliteBook 755 G3122.04.201629.11.2019
HPHP EliteBook 820 G3207530.00.000021.05.2020
HPHP EliteBook 820 G466130.00.000012.03.2020
HPHP EliteBook 830 G56940.00.000018.03.2020
HPHP EliteBook 830 G660.00.00005.02.2020
HPHP EliteBook 840 G3478720.00.000023.05.2020
HPHP EliteBook 840 G489540.00.000028.03.2020
HPHP EliteBook 840 G5101780.00.000020.05.2020
HPHP EliteBook 840 G660.00.00004.02.2020
HPHP EliteBook 850 G36030.00.000014.03.2020
HPHP EliteBook 850 G4920.00.00006.03.2020
HPHP EliteBook 850 G5580.00.000023.05.2020
HPHP EliteBook Folio 1040 G35020.00.000013.03.2020
HPHP EliteBook Folio G1610.00.00006.02.2020
HPHP EliteBook x360 1020 G2180.00.00006.02.2020
HPHP EliteBook x360 1030 G24100.00.000010.03.2020
HPHP EliteBook x360 1030 G3360.00.000029.02.2020
HPHP EliteBook x360 1040 G550.00.00005.03.2020
HPHP EliteDesk 705 G2 SFF5630.09.201623.11.2018
HPHP EliteDesk 705 G3 SFF18025.01.201813.03.2020
HPHP EliteDesk 800 G2 SFF30321.01.201823.03.2019
HPHP EliteDesk 800 G2 TWR75721.01.201828.03.2019
HPHP ENVY Laptop128.03.201928.03.2019
HPHP ENVY Laptop 13-ad0xx15800.00.000013.03.2020
HPHP ENVY Laptop 13-ad1xx7250.00.000017.03.2020
HPHP ENVY Laptop 13-ah0xxx7190.00.000021.05.2020
HPHP ENVY Laptop 13-ah1xxx4750.00.000014.03.2020
HPHP ENVY Laptop 13-aq0xxx240.00.000012.03.2020
HPHP ENVY Laptop 13-aq1xxx129.01.202029.01.2020
HPHP ENVY Laptop ah0xxx80.00.00004.02.2020
HPHP ENVY Notebook48540.00.000014.03.2020
HPHP ENVY Notebook 13-ab0XX18090.00.00007.03.2020
HPHP ENVY x360518.09.20198.11.2019
HPHP ENVY x360 Convertible27660.00.000025.03.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 13-ag0xxx5560.00.000022.05.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 13-ar0xxx540.00.000020.03.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bp0xx2440.00.000010.03.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bp1xx1440.00.00004.02.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bq0xx1927.10.20182.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bq1xx8260.00.000021.05.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15-cn0xxx2160.00.00003.03.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15-cn1xxx330.00.000013.03.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15-cp0xxx700.00.000020.02.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15-dr0xxx130.00.00006.03.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15-ds0xxx40.00.000029.02.2020
HPHP ENVY x360 Convertible 15m-cn0xxx110.00.000013.03.2020
HPHP ENVY x360 m6 Convertible115.02.201915.02.2019
HPHP Laptop7940.00.000018.03.2020
HPHP Laptop 14-bp0xx804210.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 14-bs0xx176300.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 14-bw0xx84070.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 14-cf0xxx156970.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 14-cf1xxx15160.00.000021.05.2020
HPHP Laptop 14-ck0xxx49930.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 14-ck1xxx760.00.00006.03.2020
HPHP Laptop 14-cm0xxx47440.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 14-cm1xxx250.00.000014.03.2020
HPHP Laptop 14-df0xxx680.00.00003.03.2020
HPHP Laptop 14-dg0xxx2310.00.000021.05.2020
HPHP Laptop 14-dk0xxx16080.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 14-ma0xxx331.08.20198.11.2019
HPHP Laptop 14s-dq0xxx2310.00.000024.03.2020
HPHP Laptop 14s-dq1xxx16.03.20206.03.2020
HPHP Laptop 15-bs0xx23720.00.000017.03.2020
HPHP Laptop 15-bs1xx70480.00.000021.05.2020
HPHP Laptop 15-bw0xx80100.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 15-da0xxx14830.00.000021.05.2020
HPHP Laptop 15-da1xxx34620.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 15-db0xxx59840.00.000023.05.2020
HPHP Laptop 15-db1xxx1690.00.000010.03.2020
HPHP Laptop 15-dw0xxx14490.00.000021.05.2020
HPHP Laptop 15-ra0xx2628.09.201827.09.2019
HPHP Laptop 15s-eq0xxx17.03.20207.03.2020
HPHP Laptop 15s-fq0xxx320.00.000021.05.2020
HPHP Laptop 17-ak0xx2360.00.000012.03.2020
HPHP Laptop 17-bs0xx2600.00.000012.03.2020
HPHP Laptop 17-by0xxx529.01.201922.10.2019
HPHP Laptop 17-ca0xxx1220.00.00006.03.2020
HPHP Notebook1025210.00.000025.04.2020
HPHP NoteBook PC1240.00.000020.02.2020
HPHP OMEN Notebook2310.00.00006.02.2020
HPHP Pavilion 141331.01.201927.11.2019
HPHP Pavilion 14 Notebook PC10721.01.201827.09.2019
HPHP Pavilion 15 NoteBook125.11.201825.11.2018
HPHP Pavilion dm3 Notebook PC323.08.201921.09.2019
HPHP Pavilion Gaming480.00.00006.02.2020
HPHP Pavilion Gaming Laptop90.00.00006.02.2020
HPHP Pavilion Gaming Laptop 15-cx0xxx17160.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Gaming Laptop 15-dk0xxx790.00.000027.03.2020
HPHP Pavilion Gaming Notebook6840.00.000014.03.2020
HPHP Pavilion Laptop13080.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 13-an0xxx4380.00.000021.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 14-bf0xx817280.00.000024.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 14-bf1xx131080.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 14-bk0xx2715.09.201811.03.2020
HPHP Pavilion Laptop 14-ce0xxx108790.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 14-ce1xxx2480.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 14-ce2xxx93460.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-cc0xx2560.00.000028.02.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-cc1xx1100.00.00006.02.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-cc5xx4730.00.000011.03.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-cd0xx3630.00.00005.03.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-ck0xx4130.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-cs0xxx75070.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-cs3xxx170.00.000011.03.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-cw0xxx2100.00.000013.03.2020
HPHP Pavilion Laptop 15-cw1xxx1280.00.000010.03.2020
HPHP Pavilion Notebook2334920.00.000023.05.2020
HPHP Pavilion Notebook 15-bc5xxx340.00.000011.03.2020
HPHP Pavilion NoteBook PC29321.01.201830.01.2020
HPHP Pavilion Power Laptop140.00.000013.03.2020
HPHP Pavilion Power Laptop 15-cb0xx18510.00.000019.05.2020
HPHP Pavilion x2 Detachable19715.11.201620.12.2019
HPHP Pavilion x360 Convert PC2923.01.20182.02.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible86830.00.000021.05.2020
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-ba0xx90330.00.000020.05.2020
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-ba1xx5670.00.000012.03.2020
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-cd0xxx29970.00.000021.05.2020
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-cd1xxx3100.00.000017.03.2020
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-dh0xxx180.00.000014.03.2020
HPHP Pavilion x360 Convertible 15-br0xx1200.00.00006.02.2020
HPHP Pavilion x360 Convertible 15-cr0xxx3590.00.000012.03.2020
HPHP Pavilion x360 m1 Convertible128.09.201828.09.2018
HPHP ProBook 11 G213429.09.20168.02.2019
HPHP ProBook 430 G31202740.00.000016.04.2020
HPHP ProBook 430 G3 Base Model Notebook PC3528.02.20181.03.2019
HPHP ProBook 430 G4643860.00.000023.05.2020
HPHP ProBook 430 G5110060.00.000021.05.2020
HPHP ProBook 430 G638630.00.000021.05.2020
HPHP ProBook 440 G3199680.00.000016.05.2020
HPHP ProBook 440 G435010.00.000024.05.2020
HPHP ProBook 440 G5107340.00.000023.05.2020
HPHP ProBook 440 G625500.00.000023.05.2020
HPHP ProBook 445 G691124.08.201917.03.2020
HPHP ProBook 445R G6324.01.202029.01.2020
HPHP ProBook 450 G3177390.00.00004.04.2020
HPHP ProBook 450 G4113750.00.000023.05.2020
HPHP ProBook 450 G576310.00.000023.05.2020
HPHP ProBook 450 G612620.00.000015.03.2020
HPHP ProBook 455 G322550.00.000010.03.2020
HPHP ProBook 455 G45130.00.000013.03.2020
HPHP ProBook 455 G61660.00.000011.03.2020
HPHP ProBook 470 G34240.00.00003.03.2020
HPHP ProBook 470 G48790.00.00006.03.2020
HPHP ProBook 470 G51050.00.00003.03.2020
HPHP ProBook 640 G2253130.00.000024.05.2020
HPHP ProBook 640 G393630.00.000023.05.2020
HPHP ProBook 640 G434370.00.000023.05.2020
HPHP ProBook 640 G526.03.202012.03.2020
HPHP ProBook 645 G21510.00.000026.02.2020
HPHP ProBook 645 G355210.00.00008.03.2020
HPHP ProBook 645 G420540.00.000030.04.2020
HPHP ProBook 650 G2298550.00.000019.05.2020
HPHP ProBook 650 G319040.00.00006.03.2020
HPHP ProBook 650 G410710.00.000023.05.2020
HPHP ProBook 650 G53830.00.000018.03.2020
HPHP ProBook 655 G2132530.00.000012.03.2020
HPHP ProBook G34022.01.20183.02.2019
HPHP ProBook x360 11 G1 EE100.00.00006.02.2020
HPHP ProBook x360 440 G11720.00.000014.03.2020
HPHP ProDesk 400 G4 SFF16721.01.201828.03.2018
HPHP ProDesk 600 G2 DM74322.11.201625.05.2019
HPHP ProDesk 600 G2 Mini5024.11.201625.05.2019
HPHP ProDesk 600 G2 MT128620.09.20161.06.2018
HPHP ProDesk 600 G2 SFF460819.04.201617.05.2019
HPHP ProDesk 600 G3 DM831.10.201813.03.2020
HPHP ProDesk 600 G3 MT229.01.201829.01.2018
HPHP ProDesk 600 G3 SFF1024.01.20184.04.2019
HPHP ProDesk 600 G4 DM125.02.202025.02.2020
HPHP ProOne 400 G2 20-in Non-Touch AiO59.03.201910.03.2020
HPHP Spectre Folio Convertible 13-ak0xxx32.11.20194.11.2019
HPHP Spectre Laptop 13-af0xx206.12.20181.11.2019
HPHP Spectre Notebook16990.00.000010.03.2020
HPHp Spectre Pro 13 G1 notebook PC711.09.201927.01.2020
HPHP Spectre Pro G1530.00.000013.03.2020
HPHP Spectre Pro x360 G2740.00.00006.02.2020
HPHP Spectre x2 Detachable 12-c0XX2529.08.201831.10.2019
HPHP Spectre x360728.11.20189.02.2019
HPHP Spectre x360 Convertible9240.00.000021.05.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ac0XX9420.00.000013.03.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ae0xx7560.00.000020.03.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ap0xxx2550.00.000017.03.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 13-aw0xxx20.00.00007.02.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 13-w0XX4460.00.000014.03.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 15-bl0XX620.00.00004.02.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 15-bl1XX318.09.201910.03.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 15-ch0xx380.00.00004.02.2020
HPHP Spectre x360 Convertible 15-df0xxx90.00.00004.02.2020
HPHP Stream 11 Pro G3 Notebook PC9921.01.201828.05.2019
HPHP Stream 11 Pro G4 EE85.09.20193.03.2020
HPHP Stream Laptop580.00.00005.02.2020
HPHP Stream Laptop 14-ax0XX103800.00.000021.05.2020
HPHP Stream Laptop 14-cb0XX1540.00.000013.03.2020
HPHP Stream Laptop 14-cb1XX190.00.00004.03.2020
HPHP Stream Laptop 14-ds0xxx2750.00.000023.05.2020
HPHP Stream Notebook2828.01.201822.05.2019
HPHP Stream Notebook PC2524.01.201829.11.2019
HPHP Stream Notebook PC 131175216.02.20167.05.2019
HPHP x2 210 G2310.00.000010.02.2020
HPHP x2 Detachable 10-p0XX1531.10.201830.08.2019
HPHP ZBook 14u G4930.00.00006.02.2020
HPHP ZBook 14u G5529.03.201927.09.2019
HPHP ZBook 15 G31620.00.000014.03.2020
HPHP ZBook 15u G31220.00.000017.03.2020
HPHP ZBook 15u G4728.03.20183.04.2019
HPHP ZBook 15u G5540.00.000017.03.2020
HPHP ZBook 15v G51517.09.201911.03.2020
HPHP ZBook 17 G3128.09.201628.09.2016
HPHP ZBook Studio G332321.01.20184.03.2020
HPHP ZBook Studio G4630.00.000017.03.2020
HPHP ZHAN 66 Pro 14 G2221.09.201927.11.2019
HPInsydeH2O EFI BIOS110.00.00004.02.2020
HPNami427.09.201921.02.2020
HPOMEN by HP Laptop47660.00.000021.05.2020
HPOMEN by HP Laptop 15-ce0xx10920.00.000019.03.2020
HPOMEN by HP Laptop 15-dc0xxx2620.00.000021.05.2020
HPOMEN by HP Laptop 15-dc1xxx70.00.000014.03.2020
HPOMEN by HP Laptop 17-an0xx720.00.00003.03.2020
HPProBook 430 G33020.02.201814.02.2019
HPPROBOOK4505524.01.20181.03.2019
HPStar Wars Special Edition150.00.000010.03.2020
HP-PavilionFL261AA-UUW a6553.sc916.08.201616.09.2016
HUAWEIHUAWEI MateBook X3850.00.000025.04.2020
HUAWEIKPL-W0X35010.00.000021.05.2020
HUAWEIMACH-WX98840.00.000021.05.2020
HUAWEIMateBook HZ-W094722.11.201631.01.2019
HUAWEIMateBook HZ-W192829.05.20188.11.2019
HUAWEIMRC-WX070.00.00006.02.2020
HUAWEIVLT-WX025130.00.000031.03.2020
HUAWEIWRT-WX93770.00.000023.05.2020
HUAWEIXXXX680.00.000014.03.2020
innotek GmbHVirtualBox11060.00.000015.05.2020
InsydeBayTrail338330.10.201514.05.2019
jumperEZbook126.09.201826.09.2018
JumperEzbook X370.00.000027.02.2020
LENOVO770.00.000029.02.2020
Lenovo................................................................89.03.20195.03.2020
LENOVO.MFG_IN1827.01.201830.01.2018
LENOVO.MFG_IN_GO1121.01.20188.03.2018
LENOVO01976WG2822.01.20185.03.2018
LENOVO02173CG1222.01.201825.01.2018
LENOVO0301DKG621.01.201829.01.2018
LENOVO0301GQG11121.01.201821.02.2018
LENOVO0301GXG924.01.20183.02.2018
LENOVO03192AG1222.01.201830.01.2018
LENOVO03193TG8830.00.000010.02.2020
LENOVO0401J3G12521.01.20185.03.2018
LENOVO0401K4G181620.01.201810.03.2018
LENOVO0585AR1724.01.201824.01.2018
LENOVO0873424.01.201824.01.2018
Lenovo100s-14IBR130.01.201930.01.2019
LENOVO10A8A0JQ001023.01.201829.01.2018
LENOVO10A8S11AMF29123.01.201829.01.2018
LENOVO10AAA0BGMF38.03.201810.03.2018
LENOVO10AAS4SE00524.01.201825.01.2018
LENOVO10MR000XMT1060.00.000010.02.2020
LENOVO11433LG2020.00.00006.02.2020
LENOVO11438NG2821.01.201825.01.2018
LENOVO1143B3G1622.01.20187.02.2018
LENOVO1143B5G29921.01.201821.02.2018
LENOVO1143CMG14322.01.201819.02.2018
LENOVO1143GZG2021.01.201828.02.2018
LENOVO1143H2G5422.01.20186.02.2018
LENOVO1143H8G230.01.201830.01.2018
LENOVO1143K8G528.01.201828.01.2018
LENOVO12942BG80.00.00006.02.2020
LENOVO12972GG621.01.20186.02.2018
LENOVO12972SG11260.00.00005.02.2020
LENOVO12973LG1100.00.00006.02.2020
LENOVO12973QG11121.01.20186.02.2018
LENOVO129882G5021.01.201828.02.2018
LENOVO129885G3221.01.20186.02.2018
LENOVO1298A9G82.02.20182.02.2018
LENOVO1298AAG8540.00.00006.02.2020
LENOVO20040M18322.01.201822.01.2018
LENOVO200743G60.00.00005.02.2020
LENOVO2008YZE8821.01.201826.01.2018
LENOVO201822122.01.201826.01.2018
LENOVO202176130.00.00006.02.2020
LENOVO202213421.01.201813.02.2018
LENOVO2023618421.01.20186.02.2018
LENOVO2023810921.01.201816.02.2018
LENOVO202451110.00.00005.02.2020
LENOVO202467623.01.20188.03.2018
LENOVO2024712721.01.201813.02.2018
LENOVO2024AW2121.01.201821.01.2018
LENOVO20250330.00.00006.02.2020
LENOVO202512890.00.00006.02.2020
LENOVO2025211221.01.201829.01.2018
LENOVO2025514180.00.00006.02.2020
LENOVO202571720.00.00007.02.2020
LENOVO202663580.00.00007.02.2020
LENOVO2026721570.00.00006.02.2020
LENOVO202682121.01.20186.02.2018
LENOVO20269821.01.201828.01.2018
LENOVO202986950.00.00003.02.2020
LENOVO203001860.00.00003.02.2020
LENOVO203085680.00.00005.02.2020
LENOVO203096030.00.00006.02.2020
LENOVO20319513.02.201813.02.2018
LENOVO2032414720.01.20188.02.2018
LENOVO203325570.00.00006.02.2020
LENOVO203348810.00.00006.02.2020
LENOVO2034438890.00.00007.02.2020
LENOVO2035137590.00.00006.02.2020
LENOVO2035448110.00.000010.02.2020
LENOVO2037616770.00.00007.02.2020
LENOVO2037725621.01.201830.01.2020
LENOVO2037833430.00.00007.02.2020
LENOVO20382421.01.201824.01.2018
LENOVO2040410050.00.000010.02.2020
LENOVO2040522621.01.201814.02.2018
LENOVO204214721.01.20186.02.2018
LENOVO204281523.01.201811.03.2018
LENOVO204344050.00.00005.02.2020
LENOVO2047A95928.01.201829.01.2018
LENOVO2055B69729.01.201829.01.2018
LENOVO2056VLZ1823.01.20189.02.2018
LENOVO2082BQG130.00.00005.02.2020
LENOVO2089A351223.01.201827.01.2018
LENOVO20A7003SMS310.00.00004.02.2020
LENOVO20A7005KMS5021.01.201813.02.2018
LENOVO20A7005KMZ3228.01.201830.01.2018
LENOVO20A7005PMS30.00.000010.02.2020
LENOVO20A7005RGE326.01.201826.01.2018
LENOVO20A7005UMS870.00.00004.02.2020
LENOVO20A7006QMN50.00.00004.02.2020
LENOVO20A7006QMS210.00.00006.02.2020
LENOVO20A7008EMS50.00.00006.02.2020
LENOVO20A70092MS180.00.00006.02.2020
LENOVO20A8S015422.01.20187.02.2018
LENOVO20A8S03V00227.01.202030.01.2020
LENOVO20A8S07N0L70.00.00005.02.2020
LENOVO20A8S0BR0A850.00.00006.02.2020
LENOVO20A8S19400140.00.00005.02.2020
LENOVO20AA000EMS1921.01.20186.02.2018
LENOVO20AC0018US70.00.00005.02.2020
LENOVO20ACA01V00490.00.00004.02.2020
LENOVO20AL007NMS450.00.00005.02.2020
LENOVO20AL007SMS2760.00.00006.02.2020
LENOVO20AL007YMS1300.00.00006.02.2020
LENOVO20AL008EMS340.00.00006.02.2020
LENOVO20AL008XUS130.01.202030.01.2020
LENOVO20AL00C6MS770.00.00006.02.2020
LENOVO20AL00EPMS1000.00.00006.02.2020
LENOVO20AL00EUFR110.00.00006.02.2020
LENOVO20AL00FMMS1521.01.201825.01.2018
LENOVO20AM001HMS550.00.00007.02.2020
LENOVO20AM001RMS4321.01.201823.02.2018
LENOVO20AM001UMS320.00.00006.02.2020
LENOVO20AM006KMS360.00.000010.02.2020
LENOVO20AM006LMS140.00.00006.02.2020
LENOVO20AM006PMS30.00.00003.02.2020
LENOVO20AM006Q00190.00.00006.02.2020
LENOVO20AM006QMS110.00.00006.02.2020
LENOVO20AM007QMS20.00.00006.02.2020
LENOVO20AM009DMS60.00.00005.02.2020
LENOVO20AMA0XJ005210.00.00004.02.2020
LENOVO20AMA0XK0011410.00.00006.02.2020
LENOVO20AMA2L700390.00.00006.02.2020
LENOVO20AMA2RE0020.00.00006.02.2020
LENOVO20AMAOXJ002024.01.20186.02.2018
LENOVO20AMS00X02325.01.202029.01.2020
LENOVO20AMS05C003622.01.20182.02.2018
LENOVO20AMS05J00740.00.00006.02.2020
LENOVO20AMS07F0650.00.00006.02.2020
LENOVO20AMS0MG001629.01.20188.02.2018
LENOVO20AMS0NU0050.00.00004.02.2020
LENOVO20AMS0R80M4422.01.20187.02.2018
LENOVO20AMS0WB02710.00.00005.02.2020
LENOVO20AMS0X0001700.00.00003.02.2020
LENOVO20AMS10V00328.01.202030.01.2020
LENOVO20AMS16Q0060.00.00005.02.2020
LENOVO20AMS2850C90.00.00006.02.2020
LENOVO20AMS2Y7001621.01.201827.02.2018
LENOVO20AMS48700129.01.202029.01.2020
LENOVO20AMS4QL0012121.01.201823.02.2018
LENOVO20AMS59Q00323.01.201823.01.2018
LENOVO20AMS59R0090.00.00006.02.2020
LENOVO20AMS6340A1021.01.20188.03.2018
LENOVO20AMS6850070.00.00005.02.2020
LENOVO20AMS74D0070.00.00006.02.2020
LENOVO20AMS7VC00128.01.202028.01.2020
LENOVO20AN0070MS250.00.00005.02.2020
LENOVO20AN0072MS250.00.00006.02.2020
LENOVO20AN0079MS230.00.00006.02.2020
LENOVO20AN007FMS100.00.00006.02.2020
LENOVO20AN009DMS40.00.000010.02.2020
LENOVO20AN009GMS450.00.00006.02.2020
LENOVO20AN00C1MS230.00.00004.02.2020
LENOVO20AN00C3MS30.00.00004.02.2020
LENOVO20ANS05W00100.00.00007.02.2020
LENOVO20AQ0062MS190.00.00006.02.2020
LENOVO20AQ0066MS180.00.00009.02.2020
LENOVO20AQ0069MN40.00.00006.02.2020
LENOVO20AQ0069MS2350.00.00006.02.2020
LENOVO20AQ0075MD127.01.202027.01.2020
LENOVO20AQ0075MS7622.01.201819.02.2018
LENOVO20AQ007RMS722.01.201825.01.2018
LENOVO20AQ007SMS80.00.00006.02.2020
LENOVO20AQ007TMS190.00.00004.02.2020
LENOVO20AQ007UMS6821.01.20188.02.2018
LENOVO20AQ009CMS100.00.00006.02.2020
LENOVO20AQS03H00330.00.00004.02.2020
LENOVO20AR000VMS1922.01.201829.01.2018
LENOVO20AR0012MS1030.00.000010.02.2020
LENOVO20AR001BMS440.00.00005.02.2020
LENOVO20AR001DMS150.00.00006.02.2020
LENOVO20AR003RMS100.00.00004.02.2020
LENOVO20AR003SMN1321.01.201828.01.2020
LENOVO20AR004AMS2722.01.20182.02.2018
LENOVO20AR005BMS60.00.00005.02.2020
LENOVO20AR005SMS10921.01.201827.01.2020
LENOVO20ARS00V00360.00.00006.02.2020
LENOVO20ARS01C0260.00.00005.02.2020
LENOVO20ARS02M00140.00.00007.02.2020
LENOVO20ARS02S0080.00.00007.02.2020
LENOVO20ARS04700123.01.202023.01.2020
LENOVO20ARS04W009610.04.201714.02.2018
LENOVO20ARS07J0Q824.01.201827.01.2018
LENOVO20ARS0B10E380.00.00006.02.2020
LENOVO20ARS0BG00120.00.00006.02.2020
LENOVO20ARS0FX0040.00.00005.02.2020
LENOVO20ARS0HC00370.00.00006.02.2020
LENOVO20ARS0LJ00160.00.00006.02.2020
LENOVO20ARS0XL00328.01.202030.01.2020
LENOVO20ARS24S00240.00.00006.02.2020
LENOVO20ARS2C200200.00.00005.02.2020
LENOVO20ARS2CK00270.00.00004.02.2020
LENOVO20ARS2H70060.00.00006.02.2020
LENOVO20ARS2V603522.01.202030.01.2020
LENOVO20ARS2V605329.01.202030.01.2020
LENOVO20ARS40000329.01.202029.01.2020
LENOVO20ARS4FR003621.01.201830.01.2020
LENOVO20ASS1FS00815.02.201815.02.2018
LENOVO20ASS2XG00229.01.202030.01.2020
LENOVO20ASS3490070.00.00004.02.2020
LENOVO20AT0034MS2322.01.20182.02.2018
LENOVO20AT0038MS190.00.00006.02.2020
LENOVO20AT004PMS3421.01.201828.01.2018
LENOVO20AT004UMS170.00.00005.02.2020
LENOVO20AT004WMS530.00.00006.02.2020
LENOVO20AT005DMS1660.00.000010.02.2020
LENOVO20AT005GMS2924.01.201829.01.2018
LENOVO20AT005JMS180.00.00006.02.2020
LENOVO20AV002WMS1110.00.00004.02.2020
LENOVO20AV0035MS190.00.00006.02.2020
LENOVO20AV005FMS7021.01.20182.02.2018
LENOVO20AV005KMS1524.01.201828.01.2018
LENOVO20AV006CMS220.00.000010.02.2020
LENOVO20AV0070MS40.00.00003.02.2020
LENOVO20AW0045MS1224.01.201830.01.2018
LENOVO20AWA0N10090.00.00006.02.2020
LENOVO20AWA0YU008620.00.000010.02.2020
LENOVO20AWS0LB001730.01.20186.02.2018
LENOVO20AWS0NC0J723.01.20188.03.2018
LENOVO20AWS0PV00227.01.201827.01.2018
LENOVO20AWS1N60030.00.00004.02.2020
LENOVO20AWS1PF001429.01.20189.02.2018
LENOVO20AWS2V20030.00.00004.02.2020
LENOVO20AWS3BF0030.00.00004.02.2020
LENOVO20AWS3E50049.01.202030.01.2020
LENOVO20AWS4KG00124.01.202024.01.2020
LENOVO20AWS55E001160.00.00006.02.2020
LENOVO20AY001DMS30.00.00004.02.2020
LENOVO20AY006EMS19130.00.00004.02.2020
LENOVO20AY007PMS1723.01.201830.01.2020
LENOVO20AY00BMMS510.00.00006.02.2020
LENOVO20AY00BNMS630.00.00004.02.2020
LENOVO20B2A001003622.01.201819.02.2018
LENOVO20B3001VMS521.01.201825.01.2018
LENOVO20B3005CMS20.00.00005.02.2020
LENOVO20B60051MS2125.01.20186.02.2018
LENOVO20B6005YMS20.00.00005.02.2020
LENOVO20B60061MD40.00.00004.02.2020
LENOVO20B60061MS1340.00.000010.02.2020
LENOVO20B6008MMS20.00.00004.02.2020
LENOVO20B7000MMS1824.01.201828.01.2020
LENOVO20B7000PMS50.00.00006.02.2020
LENOVO20B7000XMS60.00.00003.02.2020
LENOVO20B70041MS129.01.202029.01.2020
LENOVO20B70046MS18321.01.201826.02.2018
LENOVO20B7004NMS50.00.00006.02.2020
LENOVO20B7005PMS50.00.00005.02.2020
LENOVO20B7A0B7MD3360.00.00005.02.2020
LENOVO20B7A0X6MS30.00.00004.02.2020
LENOVO20B7A13J003929.01.201821.02.2018
LENOVO20B7A1RJ003421.01.20188.03.2018
LENOVO20B7S0B102610.04.201729.01.2018
LENOVO20B7S0EU007222.01.20186.02.2018
LENOVO20B7S0M7005220.01.201829.01.2020
LENOVO20B7S0MN00380.00.00006.02.2020
LENOVO20B7S0W50850.00.00006.02.2020
LENOVO20B7S15D02227.01.202029.01.2020
LENOVO20B7S18Y0J20.00.00004.02.2020
LENOVO20B7S1PD0C40.00.00005.02.2020
LENOVO20B7S2E70260.00.00004.02.2020
LENOVO20B7S2J100160.00.00005.02.2020
LENOVO20B7S46K0040.00.00004.02.2020
LENOVO20BE0041MS480.00.00005.02.2020
LENOVO20BE0088MS3822.01.20186.02.2018
LENOVO20BE00B5MS20.00.00004.02.2020
LENOVO20BE00B8MS90.00.00006.02.2020
LENOVO20BE00BUMS18.03.20188.03.2018
LENOVO20BF002CFR50.00.00006.02.2020
LENOVO20BF002CGE50.00.00005.02.2020
LENOVO20BFA06B0M221.01.201821.01.2018
LENOVO20BFA0CA0093821.01.201810.03.2018
LENOVO20BFA10K002422.01.201830.01.2018
LENOVO20BFS0S60060.00.00007.02.2020
LENOVO20BFS0XA00224.01.201824.01.2018
LENOVO20BFS1GW0040.00.00006.02.2020
LENOVO20BG001CMS4421.01.20188.02.2018
LENOVO20BG001DMS321.01.201821.01.2018
LENOVO20BG0043MS60.00.00004.02.2020
LENOVO20BGCTO1WW2322.01.201826.02.2018
LENOVO20BH002GMS1030.00.00006.02.2020
LENOVO20BHA0NA001090.00.00006.02.2020
LENOVO20BHS03K0080.00.00005.02.2020
LENOVO20BHS04T0P328.01.202030.01.2020
LENOVO20BHS0F20670.00.00005.02.2020
LENOVO20BLS0040040.00.00005.02.2020
LENOVO20BS003LMS430.00.00006.02.2020
LENOVO20BS003NMS630.00.00006.02.2020
LENOVO20BS003SMS70.00.00006.02.2020
LENOVO20BS003VMS222.01.202027.01.2020
LENOVO20BS006EMS3121.01.20186.02.2018
LENOVO20BS006GMN323.01.202029.01.2020
LENOVO20BS006GMS260.00.00005.02.2020
LENOVO20BS00A7MS100.00.00006.02.2020
LENOVO20BS00ABMS160.00.00007.02.2020
LENOVO20BT003VMS60.00.00005.02.2020
LENOVO20BTS00R00129.01.202029.01.2020
LENOVO20BTS05T101225.01.201828.01.2020
LENOVO20BTS16H00210.00.00006.02.2020
LENOVO20BTS21D00823.01.20188.03.2018
LENOVO20BTS33S01110.00.00006.02.2020
LENOVO20BTS4BW0030.00.00004.02.2020
LENOVO20BU000FMN60.00.00006.02.2020
LENOVO20BU000FMS60.00.00005.02.2020
LENOVO20BUS00X19127.01.202027.01.2020
LENOVO20BUS0GB0490.00.00006.02.2020
LENOVO20BUS0Q20180.00.00005.02.2020
LENOVO20BUS10T01327.01.202029.01.2020
LENOVO20BUS11B0K80.00.00007.02.2020
LENOVO20BUS16P0050.00.000010.02.2020
LENOVO20BUS1760090.00.00006.02.2020
LENOVO20BUS1R900380.00.00005.02.2020
LENOVO20BUS1S80780.00.00005.02.2020
LENOVO20BUS2VK002550.00.00006.02.2020
LENOVO20BUS3AE0040.00.00005.02.2020
LENOVO20BV001BMS70.00.00004.02.2020
LENOVO20BV001CMS70.00.00006.02.2020
LENOVO20BV001VMS220.00.000010.02.2020
LENOVO20BV001YMS180.00.00004.02.2020
LENOVO20BVS00B0050.00.00006.02.2020
LENOVO20BW0002MS50.00.00006.02.2020
LENOVO20BW000DMS50.00.00006.02.2020
LENOVO20BW000EMS150.00.00004.02.2020
LENOVO20BW000FMS223.01.201823.01.2018
LENOVO20BW000GMS90.00.00006.02.2020
LENOVO20BW000GPG722.02.201822.02.2018
LENOVO20BW000KMS225.01.201825.01.2018
LENOVO20BWS04P00230.00.00006.02.2020
LENOVO20BWS07N00340.00.00006.02.2020
LENOVO20BWS09W0070.00.00006.02.2020
LENOVO20BWS0DD00160.00.00006.02.2020
LENOVO20BWS0FD00120.00.00004.02.2020
LENOVO20BWS0K100160.00.00006.02.2020
LENOVO20BWS0K8004022.01.20186.02.2018
LENOVO20BWS0TY00550.00.00007.02.2020
LENOVO20BWS19C0032.02.20182.02.2018
LENOVO20BWS1RG02200.00.00005.02.2020
LENOVO20BWS2BD0030.00.00005.02.2020
LENOVO20BWS2BE00227.01.202027.01.2020
LENOVO20BWS2US00480.00.00006.02.2020
LENOVO20BWS3MG00340.00.00007.02.2020
LENOVO20BWS4M50040.00.00006.02.2020
LENOVO20BX000TMS190.00.00004.02.2020
LENOVO20BX000VMS240.00.00006.02.2020
LENOVO20BX000XMS170.00.00006.02.2020
LENOVO20BX0011MS100.00.00005.02.2020
LENOVO20BX0013MS129.01.202029.01.2020
LENOVO20BX001XMS110.00.00006.02.2020
LENOVO20BX002NMS224.01.202027.01.2020
LENOVO20BX0049MS290.00.00006.02.2020
LENOVO20BX004KMS1130.01.201826.02.2018
LENOVO20BX004LMS60.00.00005.02.2020
LENOVO20BX004NMS80.00.00006.02.2020
LENOVO20BXCTO1WW524.01.201824.01.2018
LENOVO20C0003SMS17421.01.201830.01.2020
LENOVO20C0004HMS60.00.00006.02.2020
LENOVO20C0S0640090.00.00005.02.2020
LENOVO20C5004YUS622.01.201826.01.2018
LENOVO20C6003QMS2270.00.00007.02.2020
LENOVO20C6003TMS5521.01.20182.02.2018
LENOVO20C6003UMS825.01.20188.03.2018
LENOVO20C60040MS31121.01.20188.03.2018
LENOVO20C6004GMS90.00.00005.02.2020
LENOVO20C6004JMS330.00.00007.02.2020
LENOVO20C600J2SP133210.04.20178.03.2018
LENOVO20C600JCMS470.00.00003.02.2020
LENOVO20C600JGMS2790.00.00006.02.2020
LENOVO20C600JJMS1960.00.000010.02.2020
LENOVO20C600JKMS1121.01.20188.02.2018
LENOVO20C600LLMS3330.00.00006.02.2020
LENOVO20CD000MMS40.00.00006.02.2020
LENOVO20CD0034MS621.01.201814.02.2018
LENOVO20CD0038MS980.00.00006.02.2020
LENOVO20CD00E0MS60.00.00004.02.2020
LENOVO20CG0019MS829.01.201829.01.2018
LENOVO20CG001BMS580.00.000010.02.2020
LENOVO20CG0026MS4524.01.20186.02.2018
LENOVO20CG006FMS4821.01.201814.02.2018
LENOVO20CJ000JMS90.00.00006.02.2020
LENOVO20CK0000MS20.00.00003.02.2020
LENOVO20CK0002MS1423.01.201824.01.2018
LENOVO20CK003DMS7821.01.20188.03.2018
LENOVO20CK003HMS129.01.202029.01.2020
LENOVO20CL001DGE40.00.000010.02.2020
LENOVO20CL001DMS50.00.00005.02.2020
LENOVO20CL001FUS40.00.00004.02.2020
LENOVO20CL001NMS100.00.000010.02.2020
LENOVO20CL00BPMS4028.01.20188.03.2018
LENOVO20CLS01G0D2825.01.201830.01.2020
LENOVO20CLS0CW00127.01.202027.01.2020
LENOVO20CLS0DJ01120.00.00009.02.2020
LENOVO20CLS0R204128.01.202028.01.2020
LENOVO20CLS16K00128.01.202028.01.2020
LENOVO20CLS1FD01160.00.00006.02.2020
LENOVO20CLS1G7022721.01.201826.01.2018
LENOVO20CLS1QK00230.00.00006.02.2020
LENOVO20CLS1VA00400.00.00006.02.2020
LENOVO20CLS22800128.01.202028.01.2020
LENOVO20CLS229002222.01.20189.02.2018
LENOVO20CLS22U00370.00.00006.02.2020
LENOVO20CLS2A10620.00.00006.02.2020
LENOVO20CLS2DL001324.01.20187.02.2018
LENOVO20CLS2JD00130.00.00005.02.2020
LENOVO20CLS3MK09128.01.202028.01.2020
LENOVO20CLS45H0020.00.00006.02.2020
LENOVO20CLS45J008680.00.00006.02.2020
LENOVO20CLS47P001127.01.201829.01.2018
LENOVO20CLS4Q50F8421.01.201829.01.2020
LENOVO20CLS4T100310.00.00006.02.2020
LENOVO20CLS76W00521.01.201827.01.2018
LENOVO20CLS8GS005522.01.20185.03.2018
LENOVO20CM001PMS4022.01.201829.01.2020
LENOVO20CM001RMS240.00.00008.02.2020
LENOVO20CM001TMS150.00.00006.02.2020
LENOVO20CM001VMS280.00.00006.02.2020
LENOVO20CM0028MS100.00.00006.02.2020
LENOVO20CM003WMS123.01.202023.01.2020
LENOVO20CM004UMS5621.01.201826.01.2018
LENOVO20CM004VMS50.00.00006.02.2020
LENOVO20CM004WMS227.01.202029.01.2020
LENOVO20CMS02800110.00.00006.02.2020
LENOVO20CMS0290040.00.00004.02.2020
LENOVO20CMS0C80090.00.00005.02.2020
LENOVO20D9000RMS1121.01.201830.01.2018
LENOVO20D9001FMS48421.01.201823.02.2018
LENOVO20D9S01U008510.00.00006.02.2020
LENOVO20DAS0Y30040.00.00003.02.2020
LENOVO20DC00C8MS1221.01.201813.02.2018
LENOVO20DC00CJMS23521.01.20189.02.2018
LENOVO20DF004NHH1423.01.201828.01.2018
LENOVO20DF004UMS910.00.00004.02.2020
LENOVO20DF004XMS225.01.201825.01.2018
LENOVO20DF0050MS2322.01.201829.01.2018
LENOVO20DF0051MS5822.01.201822.02.2018
LENOVO20DF0093MS327.01.201827.01.2018
LENOVO20DF009AMS130.00.00006.02.2020
LENOVO20DF00CVMS660.00.00005.02.2020
LENOVO20DF00CYMS16700.00.00006.02.2020
LENOVO20DFCTO1WW2522.01.20182.03.2018
LENOVO20DKS09J1537621.01.20186.02.2018
LENOVO20DKS19DCA50.00.00006.02.2020
LENOVO20DL0028MS4222.01.20189.02.2018
LENOVO20DL007FMS6721.01.20186.02.2018
LENOVO20DM002QMS20.00.00003.02.2020
LENOVO20DM003QMS180.00.00004.02.2020
LENOVO20DM003TMS260.00.00004.02.2020
LENOVO20DM003VMS1021.01.201813.02.2018
LENOVO20DM009MMS1327.01.201829.01.2018
LENOVO20DM00ARMS90.00.00006.02.2020
LENOVO20DM00AUMS18421.01.201830.01.2020
LENOVO20DQ003QMS123.01.201823.01.2018
LENOVO20DQCTO1WW1823.01.201829.01.2018
LENOVO20DS001EMS60.00.00007.02.2020
LENOVO20DSCTO1WW1224.01.201825.01.2018
LENOVO20DSS06W00130.00.00004.02.2020
LENOVO20DSS0VJ0030.00.00003.02.2020
LENOVO20DSS1GD00523.01.202029.01.2020
LENOVO20DSS1P6005360.00.00007.02.2020
LENOVO20DT0000MS6824.01.201830.01.2020
LENOVO20DT0003MS80.00.00003.02.2020
LENOVO20DT001EMS110.04.201710.04.2017
LENOVO20DT001FMS425.01.201825.01.2018
LENOVO20DT001TMS120.00.00005.02.2020
LENOVO20DTCTO1WW2830.00.00005.02.2020
LENOVO20DTS0170090.00.00006.02.2020
LENOVO20E2001JMS224.01.202028.01.2020
LENOVO20EM0013MS2824.01.20184.03.2018
LENOVO20EN0007MS20.00.000010.02.2020
LENOVO20ET003CMS4421.01.201830.01.2018
LENOVO20ET003HMS940.00.000010.02.2020
LENOVO20ET003JMS9900.00.00005.02.2020
LENOVO20ET0047MS2500.00.00006.02.2020
LENOVO20ET0048MS5440.00.00006.02.2020
LENOVO20ET0049MS1660.00.00007.02.2020
LENOVO20ET004LMX900.00.00007.02.2020
LENOVO20ET004NMS530.00.00006.02.2020
LENOVO20ET004NMX5122.01.20186.02.2018
LENOVO20ETCTO1WW923.01.201826.01.2018
LENOVO20EV000TMS1350.00.00004.02.2020
LENOVO20EV000UMS450.00.00007.02.2020
LENOVO20EV000XMS1900.00.00006.02.2020
LENOVO20EV000YMS2224.01.20188.02.2018
LENOVO20EV0013MS2190.00.00006.02.2020
LENOVO20EV003AMX940.00.000010.02.2020
LENOVO20EV003EMX2721.01.201830.01.2020
LENOVO20EVCTO1WW5090.00.00006.02.2020
LENOVO20F10029MS11323.01.201813.02.2018
LENOVO20F10037MS100.00.00006.02.2020
LENOVO20F1CTO1WW1322.01.201823.01.2018
LENOVO20F5004VMS1228.01.201830.01.2018
LENOVO20F5S0A80030.00.00004.02.2020
LENOVO20F5S0F70090.00.00005.02.2020
LENOVO20F5S0JE0019060.00.00004.02.2020
LENOVO20F5S0JF00324.01.202029.01.2020
LENOVO20F5S0KP00130.00.00004.02.2020
LENOVO20F5S0RK2F100.00.00005.02.2020
LENOVO20F5S0RX0080.00.00006.02.2020
LENOVO20F5S1BP001660.00.00006.02.2020
LENOVO20F5S1HL00221.01.201821.01.2018
LENOVO20F5S1MN00850.00.00007.02.2020
LENOVO20F5S5Y200370.00.00006.02.2020
LENOVO20F6003SMS329.01.202029.01.2020
LENOVO20F6003YMS10621.01.20186.02.2018
LENOVO20F6006XMS622.01.201826.01.2018
LENOVO20F6006YMS1822.01.201825.01.2018
LENOVO20F60070MS60.00.00006.02.2020
LENOVO20F60082MS40.00.00004.02.2020
LENOVO20F60087MX6221.01.20188.03.2018
LENOVO20F600A2MS5624.01.20186.02.2018
LENOVO20F600A4MS40.00.00006.02.2020
LENOVO20F600A5MS130.00.00006.02.2020
LENOVO20F600A7MS240.00.00006.02.2020
LENOVO20F6CTO1WW3521.01.201827.01.2018
LENOVO20F9003SMS40.00.00003.02.2020
LENOVO20F9003WMS60.00.00004.02.2020
LENOVO20F90042MS480.00.00005.02.2020
LENOVO20F90043MS350.00.00006.02.2020
LENOVO20F90045MS20.00.00006.02.2020
LENOVO20F90053MS70.00.00006.02.2020
LENOVO20F90058MS80.00.00005.02.2020
LENOVO20F9005CMS5821.01.201830.01.2020
LENOVO20F90061MS200.00.00006.02.2020
LENOVO20F9CTO1WW1123.01.201828.02.2018
LENOVO20FA0045MS130.00.000010.02.2020
LENOVO20FAS07N01224.01.201824.01.2018
LENOVO20FAS07U0020.00.00006.02.2020
LENOVO20FAS14J00210.00.00006.02.2020
LENOVO20FAS14J0150.00.00004.02.2020
LENOVO20FAS1GF0070.00.00004.02.2020
LENOVO20FAS1MR0280.00.00006.02.2020
LENOVO20FAS22E00324.01.202029.01.2020
LENOVO20FAS30L00323.01.202029.01.2020
LENOVO20FAS3UM0920.00.00006.02.2020
LENOVO20FAS4KH0240.00.00006.02.2020
LENOVO20FAS4LP0050.00.00006.02.2020
LENOVO20FAS5DH0020.00.00005.02.2020
LENOVO20FAS5JD0070.00.00006.02.2020
LENOVO20FAS6XY00228.01.202028.01.2020
LENOVO20FB002UMS1321.01.201827.01.2020
LENOVO20FB002XMS4521.01.201829.01.2020
LENOVO20FB003PMS2522.01.201821.02.2018
LENOVO20FB003TMS100.00.00006.02.2020
LENOVO20FB0043MS324.01.202029.01.2020
LENOVO20FB0067MS190.00.00006.02.2020
LENOVO20FB0069MS30.00.00004.02.2020
LENOVO20FD001WMS410.00.00003.02.2020
LENOVO20FD0047MS70.00.000010.02.2020
LENOVO20FDCTO1WW80.00.00007.02.2020
LENOVO20FES1AX0050.00.00006.02.2020
LENOVO20FHCTO1WW2523.01.20182.02.2018
LENOVO20FHS00Y002124.01.20182.02.2018
LENOVO20FHS010001521.01.201810.03.2018
LENOVO20FL000EMS228.02.20188.03.2018
LENOVO20FMS0MG00340.00.00006.02.2020
LENOVO20FMS1FA007821.01.20188.03.2018
LENOVO20FMS1J8005921.01.201823.01.2020
LENOVO20FMS1MW00523.01.20186.02.2018
LENOVO20FMS2291320.00.000010.02.2020
LENOVO20FMS2291Z120.00.00006.02.2020
LENOVO20FMS2292P40.00.00006.02.2020
LENOVO20FN003GMS150.00.00006.02.2020
LENOVO20FN003LMS490.00.00006.02.2020
LENOVO20FN003LMX60.00.00006.02.2020
LENOVO20FN004CMS150.00.00007.02.2020
LENOVO20FQ002VMS50.00.00005.02.2020
LENOVO20FQ003YMS310.00.00005.02.2020
LENOVO20FQ0040MS30.00.00003.02.2020
LENOVO20FQ0041MS40.00.00005.02.2020
LENOVO20FQ005TMS70.00.00006.02.2020
LENOVO20FQS08F0130.00.00005.02.2020
LENOVO20FR004NMS20.00.00005.02.2020
LENOVO20FRS0F900540.00.000010.02.2020
LENOVO20FU001LMS780.00.00005.02.2020
LENOVO20FU001RMS480.00.00003.02.2020
LENOVO20FU002CMS360.00.00005.02.2020
LENOVO20FU002DMS1310.00.00005.02.2020
LENOVO20FU002VMS380.00.00006.02.2020
LENOVO20FUCTO1WW19310.04.201725.02.2018
LENOVO20FUS01C00110.00.00006.02.2020
LENOVO20FUS05H005421.01.201827.01.2018
LENOVO20FUS07D00640.00.00007.02.2020
LENOVO20FUS0JF0260.00.00006.02.2020
LENOVO20FVS0AY011490.00.00006.02.2020
LENOVO20FVS0GP002030.00.00006.02.2020
LENOVO20FVS21000610.00.00006.02.2020
LENOVO20FW003MMS1721.01.20182.02.2018
LENOVO20FW003PMS100.00.00006.02.2020
LENOVO20FW0042MS50.00.00006.02.2020
LENOVO20FWCTO1WW360.00.00004.02.2020
LENOVO20FXS0E500327.01.202029.01.2020
LENOVO20FXS0PV0080.00.00006.02.2020
LENOVO20GACTO1WW10122.01.201826.02.2018
LENOVO20GBCTO1WW3922.01.201828.02.2018
LENOVO20GBS00E0076721.01.201830.01.2020
LENOVO20GBS01D00627.01.202029.01.2020
LENOVO20GHS0TX0E1025.01.201827.01.2018
LENOVO20GHS2KC0180.00.00004.02.2020
LENOVO20GJ001HMS24221.01.20188.02.2018
LENOVO20GJ003SMS1100.00.00007.02.2020
LENOVO20GJ003UMS119821.01.20188.03.2018
LENOVO20GJ0048GE220.00.00006.02.2020
LENOVO20GJ0048MS15960.00.00004.02.2020
LENOVO20GJ0049MS4321.01.201824.01.2018
LENOVO20GJ0059MS2623.01.20186.02.2018
LENOVO20GJCTO1WW6640.00.00005.02.2020
LENOVO20H1004SMX2160.00.00006.02.2020
LENOVO20H1004VMX2500.00.00006.02.2020
LENOVO20H1004XMX2540.00.00006.02.2020
LENOVO20H10056MS1530.00.00006.02.2020
LENOVO20H10056MX3021.01.20188.03.2018
LENOVO20H1006JMX190.00.000010.02.2020
LENOVO20H1006KMX460.00.00005.02.2020
LENOVO20H1007VMX120.00.00005.02.2020
LENOVO20H1CTO1WW1450.00.00006.02.2020
LENOVO20H1S10Q00100.00.000010.02.2020
LENOVO20H5006TMX2780.00.00007.02.2020
LENOVO20H5006UMX1670.00.00006.02.2020
LENOVO20H5006VMX1680.00.00006.02.2020
LENOVO20H500BCUK529.01.201829.01.2018
LENOVO20H500CAMX140.00.00006.02.2020
LENOVO20H5CTO1WW620.00.00004.02.2020
LENOVO20H90001MX280.00.00005.02.2020
LENOVO20H90002MX530.00.000010.02.2020
LENOVO20H9001DMS1050.00.00005.02.2020
LENOVO20H9004MMX390.00.00005.02.2020
LENOVO20H9CTO1WW1824.01.20182.02.2018
LENOVO20HAS0NL00860.00.00003.02.2020
LENOVO20HD0001MX129.01.202029.01.2020
LENOVO20HD0002MX990.00.00004.02.2020
LENOVO20HD000EMX330.00.00006.02.2020
LENOVO20HD000MMS723.01.201825.01.2018
LENOVO20HD003TMS90.00.000010.02.2020
LENOVO20HD0048MX190.00.00004.02.2020
LENOVO20HDCTO1WW450.00.00006.02.2020
LENOVO20HES0A00040.00.00004.02.2020
LENOVO20HES0FW002920.00.00006.02.2020
LENOVO20HES4SR001310.00.00007.02.2020
LENOVO20HES68C0060.00.00007.02.2020
LENOVO20HF0001MX722.01.201826.01.2018
LENOVO20HF0047MX80.00.00006.02.2020
LENOVO20HF004MMX210.00.00006.02.2020
LENOVO20HF004QMX90.00.00004.02.2020
LENOVO20HF004UMX20.00.000010.02.2020
LENOVO20HF004VMX460.00.00006.02.2020
LENOVO20HF005BMX90.00.000010.02.2020
LENOVO20HFCTO1WW2023.01.20182.02.2018
LENOVO20HGS0FW0070.00.00006.02.2020
LENOVO20HGS0L30720.00.00003.02.2020
LENOVO20HGS1690240.00.00004.02.2020
LENOVO20HGS17B00825.01.201825.01.2018
LENOVO20HH0015MX80.00.00006.02.2020
LENOVO20HMS0DF00680.00.000010.02.2020
LENOVO20HMS107007630.00.00008.02.2020
LENOVO20HMS1A000250.00.00006.02.2020
LENOVO20HMS40900423.01.202030.01.2020
LENOVO20HMS7040020.00.00004.02.2020
LENOVO20HN0015MX660.00.00003.02.2020
LENOVO20HN0016MX130.00.00006.02.2020
LENOVO20HN002UMX129.01.202029.01.2020
LENOVO20HN0056MX50.00.00006.02.2020
LENOVO20HN005NMX40.00.00007.02.2020
LENOVO20HNCTO1WW110.03.201810.03.2018
LENOVO20HR0021MX400.00.00006.02.2020
LENOVO20HR002MMX1523.01.201823.02.2018
LENOVO20HR002NMX2921.01.201828.01.2020
LENOVO20J1000JMS840.00.00005.02.2020
LENOVO20J1000JMX2770.00.00007.02.2020
LENOVO20J10016MX13130.00.000010.02.2020
LENOVO20J10021MS560.00.00006.02.2020
LENOVO20J10021MX3422.01.201830.01.2020
LENOVO20J10053MX1020.00.00007.02.2020
LENOVO20J1CTO1WW660.00.000010.02.2020
LENOVO20J1S01600129.01.201829.01.2018
LENOVO20J2S2HS0060.00.00006.02.2020
LENOVO20J40010MX440.00.00005.02.2020
LENOVO20J4002AMX330.00.00007.02.2020
LENOVO20J4002FMX980.00.00005.02.2020
LENOVO20J40043MX128.01.202028.01.2020
LENOVO20J4CTO1WW440.00.00006.02.2020
LENOVO20J5S0DB0030.00.00007.02.2020
LENOVO20J5S0F10060.00.00005.02.2020
LENOVO20J5S22G003600.00.00009.02.2020
LENOVO20J5S2650090.00.00006.02.2020
LENOVO20J60014MX12421.01.201826.01.2018
LENOVO20J60016MX330.00.00003.02.2020
LENOVO20J60018MX190.00.00006.02.2020
LENOVO20J6003CMX3321.01.20186.02.2018
LENOVO20J80020MX180.00.00004.02.2020
LENOVO20J8002HMX910.00.00006.02.2020
LENOVO20J8CTO1WW140.00.00004.02.2020
LENOVO20JD002DMX120.00.00006.02.2020
LENOVO20JD0050MX40.00.00006.02.2020
LENOVO20JH002KMX470.00.00006.02.2020
LENOVO20JH002LMX320.00.00004.02.2020
LENOVO20JH002PMX30.00.00003.02.2020
LENOVO20JH002SMX530.00.00006.02.2020
LENOVO20JHCTO1WW320.00.00006.02.2020
LENOVO20JNS0M718323.01.202028.01.2020
LENOVO20JNS15G0070.00.00006.02.2020
LENOVO20JNS3M500160.00.00006.02.2020
LENOVO20JS0013MX228.01.202029.01.2020
LENOVO20JS001EMX3221.01.20186.02.2018
LENOVO20JTS0140020.00.00004.02.2020
LENOVO20JTS05Q0060.00.00006.02.2020
LENOVO20JTS05W00680.00.00006.02.2020
LENOVO20JVA0Q4JP227.01.202029.01.2020
LENOVO20JW000PMX620.00.00006.02.2020
LENOVO20K5S08T0T127.01.202027.01.2020
LENOVO20K5S2U6001790.00.00006.02.2020
LENOVO20K70000MX223.01.202028.01.2020
LENOVO20KES14P1D50.00.00005.02.2020
LENOVO20KES4AN00224.01.202030.01.2020
LENOVO20KES4AP0020.00.00004.02.2020
LENOVO20KF001RMX130.00.00006.02.2020
LENOVO20KGS1UG0020.00.00007.02.2020
LENOVO20KH0035MX50.00.00004.02.2020
LENOVO20KH003BMX260.00.00006.02.2020
LENOVO20KH006JMX90.00.00007.02.2020
LENOVO20KH007AMX110.00.00004.02.2020
LENOVO20KHS0W600129.01.202029.01.2020
LENOVO20KLCTO1WW524.01.20186.02.2018
LENOVO20KMS0AD0N228.01.202030.01.2020
LENOVO20KN001NMX680.00.000010.02.2020
LENOVO20KN001QMX1520.00.00006.02.2020
LENOVO20KN0062MX160.00.00006.02.2020
LENOVO20KN0065MX3530.00.000010.02.2020
LENOVO20KNCTO1WW340.00.00006.02.2020
LENOVO20KS001EMX140.00.00006.02.2020
LENOVO20KS001JMX200.00.00006.02.2020
LENOVO20KS001RMX360.00.00006.02.2020
LENOVO20KS0069MX230.00.00007.02.2020
LENOVO20KSCTO1WW80.00.00005.02.2020
LENOVO20KU000NMX70.00.00005.02.2020
LENOVO20KVCTO1WW30.00.00006.02.2020
LENOVO20L50000MX328.01.202030.01.2020
LENOVO20L50000UK40.00.00004.02.2020
LENOVO20L50002MX200.00.00006.02.2020
LENOVO20L5005UMX129.01.202029.01.2020
LENOVO20L5CTO1WW30.00.00004.02.2020
LENOVO20L60034MX50.00.00005.02.2020
LENOVO20L60036MX90.00.00006.02.2020
LENOVO20L7001LMX40.00.00007.02.2020
LENOVO20L7001PMX70.00.00004.02.2020
LENOVO20L7001VMX80.00.00007.02.2020
LENOVO20L7004MMX100.00.00005.02.2020
LENOVO20L70059MX70.00.00009.02.2020
LENOVO20L7CTO1WW50.00.00004.02.2020
LENOVO20L8002QMX228.01.202028.01.2020
LENOVO20L8S5EN00224.01.202024.01.2020
LENOVO20L8S6CA00260.00.00006.02.2020
LENOVO20L8SAKU0040.00.00006.02.2020
LENOVO20L90022MX160.00.00006.02.2020
LENOVO20L9CTO1WW120.00.00004.02.2020
LENOVO20LA0022MX80.00.00004.02.2020
LENOVO20LA0025MX227.01.202029.01.2020
LENOVO20LD002HMX80.00.00006.02.2020
LENOVO20LD002HRT60.00.00006.02.2020
LENOVO20LD002MMX130.01.202030.01.2020
LENOVO20LHS0AB00130.00.00003.02.2020
LENOVO20LQCTO1WW70.00.00004.02.2020
LENOVO20LQS00T00200.00.00005.02.2020
LENOVO20LS0016MX130.00.00005.02.2020
LENOVO20LS0018MX510.00.000010.02.2020
LENOVO20LS001AMX570.00.00006.02.2020
LENOVO20LS002EMX60.00.00005.02.2020
LENOVO20LS0036MX523.01.202029.01.2020
LENOVO20LSS0ED00524.01.202028.01.2020
LENOVO20LTS0NN001340.00.000010.02.2020
LENOVO20LTS2UV00924.01.202030.01.2020
LENOVO20LTS6VS0080.00.00007.02.2020
LENOVO20LW000VMX100.00.00005.02.2020
LENOVO20LWCTO1WW70.00.00005.02.2020
LENOVO20M50013MX520.00.00006.02.2020
LENOVO20M5003EMX160.00.00006.02.2020
LENOVO20M50043MX1890.00.000010.02.2020
LENOVO20M5S0A000130.01.202030.01.2020
LENOVO20M7001BMX500.00.000010.02.2020
LENOVO20M7001HGE20.00.00003.02.2020
LENOVO20M7S0780060.00.000010.02.2020
LENOVO20MU000DMX130.00.00006.02.2020
LENOVO20MX0002MX128.01.202028.01.2020
LENOVO20N2000DMX40.00.00004.02.2020
LENOVO20N2000EMX50.00.00004.02.2020
LENOVO20N2000TMX30.00.00004.02.2020
LENOVO20N2CT01WW50.00.00005.02.2020
LENOVO20N2CTO1WW30.00.00006.02.2020
LENOVO20N2S0CG002260.00.00005.02.2020
LENOVO20N8000RMX140.00.00006.02.2020
LENOVO20N8000UMX140.00.00006.02.2020
LENOVO20N8005TMX160.00.00005.02.2020
LENOVO20N8CTO1WW180.00.00006.02.2020
LENOVO20N9000CMX170.00.00007.02.2020
LENOVO20NB0012MX210.00.000010.02.2020
LENOVO20NB0017MX120.00.00006.02.2020
LENOVO20NB001AMX1930.00.000010.02.2020
LENOVO20NB005GMX90.00.00005.02.2020
LENOVO20NBCTO1WW423.01.202028.01.2020
LENOVO20NE000JMX290.00.00007.02.2020
LENOVO20NE001GMX620.00.00006.02.2020
LENOVO20NECTO1WW330.00.00006.02.2020
LENOVO20NES016003390.00.00007.02.2020
LENOVO20NF0006MX50.00.00007.02.2020
LENOVO20NF001HMX310.00.00006.02.2020
LENOVO20NFCTO1WW200.00.00006.02.2020
LENOVO20NLCTO1WW30.00.00006.02.2020
LENOVO20NN002NMX227.01.202029.01.2020
LENOVO20NR0013MX50.00.00005.02.2020
LENOVO20NR001MMX70.00.00006.02.2020
LENOVO20NRCTO1WW70.00.000010.02.2020
LENOVO20NS0009MX60.00.00004.02.2020
LENOVO20NS000AMX90.00.00004.02.2020
LENOVO20NT000XMX130.00.00006.02.2020
LENOVO20NTCTO1WW60.00.00005.02.2020
LENOVO20NX000AMX60.00.00006.02.2020
LENOVO20NX006RMX124.01.202024.01.2020
LENOVO20NXCTO1WW20.00.00005.02.2020
LENOVO20Q0002PMX70.00.00004.02.2020
LENOVO20Q0002RMX623.01.202030.01.2020
LENOVO20Q5001YMX90.00.00006.02.2020
LENOVO20Q7001FMX50.00.00004.02.2020
LENOVO20QD00KUMX80.00.00005.02.2020
LENOVO20QD00L3MX90.00.00004.02.2020
LENOVO20QDCTO1WW40.00.00003.02.2020
LENOVO20R9130.00.00006.02.2020
LENOVO20RR124.01.202024.01.2020
LENOVO20RV40.00.00007.02.2020
LENOVO21811260.00.000010.02.2020
LENOVO21897630.00.00006.02.2020
LENOVO21914320.00.00007.02.2020
LENOVO22414XG1423.01.201830.01.2018
LENOVO2241VG3823.01.201825.01.2018
LENOVO2241W3W1821.01.201829.01.2018
LENOVO2241WWV827.01.201828.01.2020
LENOVO22434EG1921.01.20188.03.2018
LENOVO22439AG15621.01.201831.01.2018
LENOVO23202DG90.00.00005.02.2020
LENOVO2320HNU1224.01.201825.01.2018
LENOVO2324A15300.00.00004.02.2020
LENOVO2324DY3128.01.202028.01.2020
LENOVO2324GA72322.01.201830.01.2020
LENOVO23251K7160.00.00006.02.2020
LENOVO23252CG790.00.00006.02.2020
LENOVO23252DG750.00.00003.02.2020
LENOVO23252EG1640.00.00006.02.2020
LENOVO23252FG750.00.00006.02.2020
LENOVO23252GG940.00.00006.02.2020
LENOVO23252QG2910.00.00006.02.2020
LENOVO23252SG600.00.00005.02.2020
LENOVO23252UG1880.00.000010.02.2020
LENOVO23253QG1522.01.201824.01.2018
LENOVO23253Z556.02.201810.03.2018
LENOVO23254R91322.01.201823.01.2018
LENOVO23254U140.00.00005.02.2020
LENOVO23256D3228.01.202029.01.2020
LENOVO232578G5010.00.00006.02.2020
LENOVO232579G17221.01.201822.02.2018
LENOVO23257BG630.00.00006.02.2020
LENOVO2325AEG4921.01.201830.01.2020
LENOVO2325AGG72.02.20182.02.2018
LENOVO2325AJG300.00.000010.02.2020
LENOVO2325BN82340.00.00006.02.2020
LENOVO2325BP9830.00.00006.02.2020
LENOVO2325G55329.01.201829.01.2018
LENOVO2325HR92021.01.201828.02.2018
LENOVO2325M544727.01.20182.02.2018
LENOVO2325MM0723.01.201823.01.2018
LENOVO2325OR1300.00.00007.02.2020
LENOVO2325OR2130.00.00005.02.2020
LENOVO2325SF8750.00.00006.02.2020
LENOVO2325SFB2421.01.20186.02.2018
LENOVO2325SMF12021.01.201810.03.2018
LENOVO2325SXT20821.01.20186.02.2018
LENOVO2325TWT100.00.00006.02.2020
LENOVO2325U8420.00.00003.02.2020
LENOVO2325W229620.01.201827.02.2018
LENOVO2325W2B1440.00.000010.02.2020
LENOVO2325Y1L11621.01.201820.02.2018
LENOVO2325YBN190.00.00004.02.2020
LENOVO23331U1620.00.00005.02.2020
LENOVO2333A88250.00.00006.02.2020
LENOVO2333A94100.00.00006.02.2020
LENOVO2333AA2120.00.00006.02.2020
LENOVO2333AZ2340.00.00006.02.2020
LENOVO2333AZ73922.01.20188.03.2018
LENOVO23444SG3922.01.20186.02.2018
LENOVO23444TG510.00.00004.02.2020
LENOVO2347A2817821.01.201829.01.2018
LENOVO2347A317721.01.201815.02.2018
LENOVO2347A32500.00.00006.02.2020
LENOVO2347HH65922.01.201829.01.2018
LENOVO23491B55022.01.201828.01.2020
LENOVO23492N1521.01.201821.01.2018
LENOVO23497D611150.00.00006.02.2020
LENOVO23497E5110.00.00006.02.2020
LENOVO23498R66821.01.20185.03.2018
LENOVO2349D43710.00.00006.02.2020
LENOVO2349EN3160.00.00005.02.2020
LENOVO2349G2G30.00.00003.02.2020
LENOVO2349G5G450.00.00007.02.2020
LENOVO2349G7G720.00.00004.02.2020
LENOVO2349G8G1322.01.201824.01.2018
LENOVO2349GCG17221.01.201830.01.2018
LENOVO2349GZG200.00.00006.02.2020
LENOVO2349H2G1090.00.00005.02.2020
LENOVO2349H3G130.00.000010.02.2020
LENOVO2349HFG90.00.00006.02.2020
LENOVO2349KAG1150.00.00006.02.2020
LENOVO2349KBG770.00.00006.02.2020
LENOVO2349KCG7710.04.201712.02.2018
LENOVO2349KDG7222.01.201826.02.2018
LENOVO2349KQ1128.01.202028.01.2020
LENOVO2349KT5120.00.00006.02.2020
LENOVO2349N3G2240.00.00007.02.2020
LENOVO2349N5G2324.01.20188.03.2018
LENOVO2349N7G660.00.00006.02.2020
LENOVO2349PT470.00.00007.02.2020
LENOVO2349PZG70.00.00004.02.2020
LENOVO2349QJ8330.00.00006.02.2020
LENOVO2349SC9721.01.201824.01.2018
LENOVO2349SEF2220.01.201825.01.2018
LENOVO2349T2D129.01.202029.01.2020
LENOVO2349TQ5330.01.201830.01.2018
LENOVO2349U2B950.00.00006.02.2020
LENOVO2349W2E622.01.201824.01.2018
LENOVO2349W2P12121.01.20188.02.2018
LENOVO2349W4K40.00.00005.02.2020
LENOVO2349Y1L4824.01.201829.01.2020
LENOVO23501F950.00.00005.02.2020
LENOVO23512D3925.01.201829.01.2018
LENOVO2351AJ6120.00.00006.02.2020
LENOVO2351AK21826.01.201826.01.2018
LENOVO2351AK9330.00.000010.02.2020
LENOVO2351BA9170.00.00006.02.2020
LENOVO2351BB1180.00.00006.02.2020
LENOVO2351BH680.00.00006.02.2020
LENOVO2351BW91300.00.00005.02.2020
LENOVO2355HFG5621.01.201820.02.2018
LENOVO23561U92521.01.201830.01.2018
LENOVO2356A89190.00.00006.02.2020
LENOVO2356B291420.00.00005.02.2020
LENOVO2356B464820.01.201828.02.2018
LENOVO2356G972623.01.20182.02.2018
LENOVO2356GCG400.00.00004.02.2020
LENOVO2356GDG1122.01.201825.01.2018
LENOVO2356GJG20.00.00006.02.2020
LENOVO2356GPG2180.00.00004.02.2020
LENOVO2356GRG460.00.00005.02.2020
LENOVO2356H9G1321.01.201823.01.2018
LENOVO2356KM11421.01.20183.02.2018
LENOVO2356L2G921.01.20186.02.2018
LENOVO2356L3G8521.01.201828.01.2020
LENOVO2356LNG3860.00.000010.02.2020
LENOVO2356LPG480.00.00004.02.2020
LENOVO2356LQG13121.01.201829.01.2020
LENOVO2356LRG8622.01.20188.03.2018
LENOVO2356W1B825.01.201829.01.2018
LENOVO239237G2522.01.20182.02.2018
LENOVO239238G1890.00.00004.02.2020
LENOVO23945XG821.01.201826.01.2018
LENOVO24292UG2622.01.20188.03.2018
LENOVO24292WG30.00.00005.02.2020
LENOVO24296HG3521.01.201810.03.2018
LENOVO24296KG1624.01.201820.02.2018
LENOVO24297TG1724.01.20186.02.2018
LENOVO24297XG600.00.00005.02.2020
LENOVO2429CT22421.01.20182.02.2018
LENOVO2429DM360.00.00005.02.2020
LENOVO2429H161823.01.20188.03.2018
LENOVO2429HW420.00.00006.02.2020
LENOVO2429KA41280.00.00006.02.2020
LENOVO2429LU254521.01.201829.01.2020
LENOVO2429MA5923.01.201823.01.2018
LENOVO24472EG724.01.201828.01.2018
LENOVO244743G9622.01.20182.03.2018
LENOVO24474HG629.01.201829.01.2018
LENOVO24474JG280.00.000010.02.2020
LENOVO24474KG1822.01.20186.02.2018
LENOVO244757G521.01.201821.01.2018
LENOVO2447AE85621.01.201828.01.2020
LENOVO2447CK67222.01.201811.02.2018
LENOVO2463A49110.00.00006.02.2020
LENOVO246835G728.01.201828.01.2018
LENOVO246836G4020.01.201827.01.2018
LENOVO24683PG123.01.201823.01.2018
LENOVO24813QG30621.01.201829.01.2018
LENOVO24813SG523.01.201823.01.2018
LENOVO24814XG20.00.00004.02.2020
LENOVO25184LU228.01.202028.01.2020
LENOVO25184QG20.00.00007.02.2020
LENOVO2518A2G1423.01.20186.02.2018
LENOVO2518L5G9321.01.201811.03.2018
LENOVO252224G1222.01.201825.01.2018
LENOVO252225G650.00.00007.02.2020
LENOVO25222SG1330.01.20182.02.2018
LENOVO252239G73260.00.00009.02.2020
LENOVO25223CG820.00.00006.02.2020
LENOVO25223FG1230.01.201830.01.2018
LENOVO253724G424.01.201810.03.2018
LENOVO253725G1930.00.00006.02.2020
LENOVO253726G380.00.00004.02.2020
LENOVO25374Z220.00.00005.02.2020
LENOVO25379UG140.00.00006.02.2020
LENOVO2537FR9670.00.00006.02.2020
LENOVO2537LV15321.01.201828.02.2018
LENOVO2537U1W2623.01.20182.02.2018
LENOVO2537V2F160.00.00006.02.2020
LENOVO2537VAN4225.01.201827.01.2018
LENOVO2537W781222.01.20187.02.2018
LENOVO2537WA61610.04.20179.02.2018
LENOVO2537WAW224.01.201824.01.2018
LENOVO2537WC31522.01.20182.02.2018
LENOVO2537WCT2527.01.20186.02.2018
LENOVO2537WHH1223.01.201830.01.2020
LENOVO2537WTD1330.01.20184.02.2018
LENOVO2537WZJ2122.01.20186.02.2018
LENOVO2537Y11714.02.201814.02.2018
LENOVO2537Z8Q1850.00.00006.02.2020
LENOVO2537ZM92623.01.201828.01.2018
LENOVO2537ZRA350.00.000010.02.2020
LENOVO2539BK6521.01.201825.01.2018
LENOVO2539BM48621.01.201828.01.2018
LENOVO2539W1711621.01.201829.01.2020
LENOVO2550A431621.01.20182.02.2018
LENOVO2718WA37400.00.00006.02.2020
LENOVO273269G2329.01.201829.01.2018
LENOVO2746P8G325.01.201825.01.2018
LENOVO276522G1123.01.20186.02.2018
LENOVO2768DW75321.01.201823.02.2018
LENOVO2768DZ14421.01.201826.01.2018
LENOVO2768GR8326.01.201826.01.2018
LENOVO2768V822223.01.201823.02.2018
LENOVO2768Y4R821.01.201824.01.2018
LENOVO2774LBG825.02.201825.02.2018
LENOVO2774LFG11721.01.20186.02.2018
LENOVO27763JG1321.01.201825.01.2018
LENOVO2776C1G2921.01.201813.02.2018
LENOVO2825AB1623.01.201829.01.2018
LENOVO28477LG7522.01.20182.02.2018
LENOVO2847CSG9020.00.00007.02.2020
LENOVO2847Q7G29121.01.20185.03.2018
LENOVO29122PG1522.01.201825.01.2018
LENOVO291239G610.04.201710.04.2017
LENOVO29123AG4221.01.201812.02.2018
LENOVO2912WAJ6921.01.20182.02.2018
LENOVO29249FG923.01.201823.01.2018
LENOVO2924W2S1121.01.20186.02.2018
LENOVO2924W9G5123.01.20182.02.2018
LENOVO2924WAC5323.01.201819.02.2018
LENOVO2928W13315.02.201815.02.2018
LENOVO2985FWG60.00.00004.02.2020
Lenovo3000 N20044.03.20164.03.2016
LENOVO30457KG490.00.00004.02.2020
LENOVO305162G1570.00.00004.02.2020
Lenovo320-15IKB328.09.201928.02.2020
Lenovo320-17AST2129.09.201830.05.2019
Lenovo320S-14IKB2326.01.201910.03.2020
LENOVO3237FA91322.01.201830.01.2018
LENOVO3259001922.01.20182.03.2018
LENOVO32597CG12321.01.201826.02.2018
LENOVO32599UG1724.01.20188.03.2018
LENOVO3259A2G1370.00.00004.02.2020
LENOVO3259C2G6021.01.201830.01.2020
LENOVO3259HJG9221.01.20186.02.2018
LENOVO3259HKG5421.01.201828.02.2018
LENOVO3259LZG1723.01.20188.03.2018
LENOVO3259MAG1624.01.201828.01.2018
LENOVO3259MFG4221.01.20186.02.2018
LENOVO33231ZG350.00.00005.02.2020
LENOVO33238TG20.00.00007.02.2020
LENOVO3323RGG6821.01.20186.02.2018
LENOVO33471Q620.00.00003.02.2020
LENOVO334729G25621.01.20186.02.2018
LENOVO33477WG1000.00.00003.02.2020
LENOVO335338G1321.01.201827.01.2020
LENOVO33533LG390.00.00006.02.2020
LENOVO33533MG5621.01.201830.01.2018
LENOVO33541P850.00.00006.02.2020
LENOVO33541Z11380.00.00004.02.2020
LENOVO33544NG6921.01.20186.02.2018
LENOVO33544SG2650.00.00006.02.2020
LENOVO3354A77328.01.202030.01.2020
LENOVO3354ANG600.00.00006.02.2020
LENOVO3354BJG1321.01.201825.01.2018
LENOVO3354DSG290.00.00006.02.2020
LENOVO3354DVG88221.01.20188.03.2018
LENOVO335566G525.01.201825.01.2018
LENOVO33585EG225.01.201826.01.2018
LENOVO33588CG686.02.201820.02.2018
LENOVO33588QG9621.01.20182.02.2018
LENOVO335962G16922.01.201820.02.2018
LENOVO335964G14021.01.201821.02.2018
LENOVO336457G2021.01.20186.02.2018
LENOVO33663VG5921.01.201830.01.2018
LENOVO336654G320.00.000010.02.2020
LENOVO336665G3621.01.20186.02.2018
LENOVO336669G3621.01.20185.03.2018
LENOVO33681G0890.00.00005.02.2020
LENOVO33683XG1421.01.20183.03.2018
LENOVO33718HG1525.01.201825.01.2018
LENOVO34382AG127.01.202027.01.2020
LENOVO3438B3920.00.000010.02.2020
LENOVO34483Y22322.01.201827.01.2018
LENOVO3448B86120.00.00006.02.2020
LENOVO3448B944021.01.201829.01.2018
LENOVO34601F77421.01.20188.03.2018
LENOVO34601Q670.00.00009.02.2020
LENOVO34602SG70.00.00006.02.2020
LENOVO346034G3121.01.201829.01.2018
LENOVO34607T92425.01.201827.01.2020
LENOVO34607ZG9421.01.201828.01.2020
LENOVO346082G2621.01.20188.03.2018
LENOVO34608L9120.00.00006.02.2020
LENOVO3460AE712022.01.201830.01.2020
LENOVO3460AQG360.00.00006.02.2020
LENOVO3460CJG1410.00.00004.02.2020
LENOVO3460CNG2921.01.20188.03.2018
LENOVO3460CWG7621.01.201822.02.2018
LENOVO3460D5G110.00.00005.02.2020
LENOVO3493DEG24321.01.201826.01.2018
LENOVO3508A411122.01.201819.02.2018
LENOVO3626FAG29221.01.20187.02.2018
LENOVO3626FBG19421.01.201829.01.2020
LENOVO3626W35190.00.00004.02.2020
LENOVO36801B8427.01.201810.03.2018
LENOVO3680D684323.01.20185.03.2018
LENOVO3680DE113822.01.20186.02.2018
LENOVO3680F7G2510.04.201722.02.2018
LENOVO3680F9G2921.01.201830.01.2018
LENOVO3680FAG3923.01.201829.01.2020
LENOVO3680HCG3360.00.00006.02.2020
LENOVO3680JH42221.01.201825.01.2018
LENOVO3680KQ9300.00.00005.02.2020
LENOVO3680V2550.00.00004.02.2020
LENOVO3680VCZ1021.01.201830.01.2018
LENOVO3680VPW3424.01.201822.02.2018
LENOVO3680W1B2323.01.20182.02.2018
LENOVO3680W1E770.00.00005.02.2020
LENOVO3680W3Q6520.01.201828.02.2018
LENOVO3680W5Y8521.01.20184.03.2018
LENOVO3680WAT2621.01.201827.01.2018
LENOVO3680WC1821.01.201829.01.2018
LENOVO3680ZG9821.01.201822.01.2018
LENOVO3680ZW360.00.00006.02.2020
LENOVO368524G290.00.00006.02.2020
LENOVO368526G9521.01.20186.02.2018
LENOVO36852CG1370.00.000010.02.2020
LENOVO36852DG3223.01.201827.01.2018
LENOVO36852EG2780.00.00006.02.2020
LENOVO36986CG18021.01.201829.01.2020
LENOVO36986NG100.00.00009.02.2020
LENOVO37028Y16023.01.201828.01.2020
LENOVO376123G2222.01.201825.01.2018
LENOVO37612MG6300.00.000010.02.2020
LENOVO37612ZG2321.01.20185.03.2018
LENOVO37613FG290.00.00006.02.2020
LENOVO37613MG12240.00.000010.02.2020
LENOVO4057AL119921.01.20186.02.2018
LENOVO4057W3H1025.01.201825.01.2018
LENOVO406333G4722.01.201810.03.2018
LENOVO4065A553421.01.201825.01.2018
LENOVO417328G5322.01.20182.03.2018
LENOVO4173L7G23721.01.20189.02.2018
LENOVO4173R879422.01.201811.02.2018
LENOVO4173RB5327.01.201827.01.2018
LENOVO417429G524.01.201824.01.2018
LENOVO41742AG3121.01.201829.01.2018
LENOVO41742BG80.00.00005.02.2020
LENOVO4174NDG3222.01.20186.02.2018
LENOVO4174NEG6321.01.201828.02.2018
LENOVO4174P4G6721.01.20186.02.2018
LENOVO4174P5G10221.01.201821.02.2018
LENOVO4174PEG4900.00.00004.02.2020
LENOVO4174W2X50.00.00006.02.2020
LENOVO4174W9W1328.01.20182.02.2018
LENOVO4174WA8424.01.201824.01.2018
LENOVO417882G9860.00.00007.02.2020
LENOVO417883G160.00.00006.02.2020
LENOVO4178B8G2224.01.201825.01.2018
LENOVO4178B9G980.00.00006.02.2020
LENOVO4178BAG521.01.201821.01.2018
LENOVO4178CHG2550.00.00006.02.2020
LENOVO4178CJG6123.01.201828.01.2020
LENOVO4180B8320.00.00007.02.2020
LENOVO4180DH112621.01.201829.01.2018
LENOVO4180DY3623.01.201823.01.2018
LENOVO4180G7371010.04.20178.03.2018
LENOVO4180MBG21921.01.20188.03.2018
LENOVO4180NH31014.02.201814.02.2018
LENOVO4180PBG66680.00.000010.02.2020
LENOVO4180W26170.00.00005.02.2020
LENOVO42363V02710.00.00005.02.2020
LENOVO423662G3425.01.201829.01.2018
LENOVO4236A8730021.01.201810.03.2018
LENOVO4236AC2423.01.201824.01.2018
LENOVO4236B872722.01.201826.01.2018
LENOVO4236DD24221.01.201830.01.2018
LENOVO4236MBG6680.00.000010.02.2020
LENOVO4236N5G2622.01.201830.01.2018
LENOVO4236NGG1770.00.00006.02.2020
LENOVO4236NHG830.01.20188.03.2018
LENOVO4236NUG2921.01.20186.02.2018
LENOVO4236NVG4422.01.20188.02.2018
LENOVO4236PFG15610.04.201728.02.2018
LENOVO4236PGG2122.01.201813.02.2018
LENOVO4236PRG629.01.201829.01.2018
LENOVO4236SDH8823.01.201829.01.2020
LENOVO4236SSQ140.00.00006.02.2020
LENOVO4236VJ765621.01.20187.02.2018
LENOVO4236W1Y2080.00.00007.02.2020
LENOVO4236W634623.01.201810.03.2018
LENOVO4236W753421.01.201830.01.2018
LENOVO4236W8K425.01.201825.01.2018
LENOVO4236W8T2024.01.201830.01.2018
LENOVO4236W9B2324.01.20182.02.2018
LENOVO4236W9V860.00.00005.02.2020
LENOVO4236WC3730.00.00007.02.2020
LENOVO4236WC81921.01.201822.01.2018
LENOVO4236WC9102.02.20182.02.2018
LENOVO4236WHJ418.02.201830.01.2020
LENOVO4236WJ24121.01.20189.02.2018
LENOVO4236WLR7321.01.201828.01.2020
LENOVO4236WUL228.01.202029.01.2020
LENOVO4238AB4950.00.00005.02.2020
LENOVO4238LY7127.01.202027.01.2020
LENOVO4238W1E5222.01.201830.01.2018
LENOVO4238W2C1621.01.20183.02.2018
LENOVO4238W2D7221.01.201822.02.2018
LENOVO42404BG4021.01.201820.02.2018
LENOVO42404CG1521.01.201828.02.2018
LENOVO42405CG50.00.00006.02.2020
LENOVO42405FG7121.01.20186.02.2018
LENOVO42406AG8721.01.201820.02.2018
LENOVO42406BG11821.01.20182.03.2018
LENOVO42434WG4821.01.20188.02.2018
LENOVO42435HG1929.01.20188.03.2018
LENOVO4243M743324.01.20189.02.2018
LENOVO4243RU71522.01.201824.01.2018
LENOVO4243VYA80.00.00006.02.2020
LENOVO4243W2A321.01.201821.01.2018
LENOVO4243W99722.01.201810.03.2018
LENOVO4246A583121.01.201829.01.2018
LENOVO4260A467321.01.201811.03.2018
LENOVO428224G20.00.00003.02.2020
LENOVO4282A236525.01.20182.02.2018
LENOVO428424G1090.00.00007.02.2020
LENOVO428449G827.01.20186.02.2018
LENOVO42844DG30.00.00004.02.2020
LENOVO42844KG4024.01.201810.03.2018
LENOVO42844LG4221.01.201829.01.2018
LENOVO42844MG110.00.00004.02.2020
LENOVO42844ZG80.00.00007.02.2020
LENOVO4284CN2550.00.00006.02.2020
LENOVO4284W3M20.00.00005.02.2020
LENOVO428737G1025.01.20187.02.2018
LENOVO42873YG725.01.201825.01.2018
LENOVO42902M41023.01.201824.01.2018
LENOVO42903J22620.01.201828.01.2018
LENOVO42903WG5922.01.201814.02.2018
LENOVO4290FC1421.01.201827.01.2018
LENOVO4290H542920.01.20186.02.2018
LENOVO4290MF93040.00.00006.02.2020
LENOVO429129G20.00.00004.02.2020
LENOVO42912WG3000.00.00006.02.2020
LENOVO429135G13821.01.201829.01.2020
LENOVO429136G1720.00.00005.02.2020
LENOVO429137G3940.00.00006.02.2020
LENOVO429144G70.00.00004.02.2020
LENOVO42914BG8121.01.20188.03.2018
LENOVO42914CG5221.01.20186.02.2018
LENOVO429153G12421.01.20189.02.2018
LENOVO42915J01822.01.20186.02.2018
LENOVO4291A195221.01.20182.03.2018
LENOVO4291D22310.00.00005.02.2020
LENOVO4291F281323.01.201825.01.2018
LENOVO4291JN7140.00.00006.02.2020
LENOVO4291MV5423.01.201823.01.2018
LENOVO4291QQ5520.00.00004.02.2020
LENOVO4291QQ61150.00.00003.02.2020
LENOVO4291S261327.01.201830.01.2018
LENOVO4291T1C12722.01.20188.03.2018
LENOVO4291TEL1222.01.201824.01.2018
LENOVO4291V2B2124.01.201827.01.2018
LENOVO4291W2Q690.00.00006.02.2020
LENOVO4291W2S4221.01.20182.03.2018
LENOVO4291W6L280.00.00005.02.2020
LENOVO4291W8W3822.01.20186.02.2018
LENOVO4291W9J300.00.000010.02.2020
LENOVO4291WBH322.01.201825.01.2018
LENOVO4291WSQ322.01.201822.01.2018
LENOVO4291Y2S2721.01.20187.02.2018
LENOVO4293A25529.01.201829.01.2018
LENOVO4293AF45570.00.00007.02.2020
LENOVO4293W1M170.00.00006.02.2020
LENOVO4293W1Q5821.01.20186.02.2018
LENOVO4293W4L1921.01.201826.01.2018
LENOVO429842G1522.01.20182.02.2018
LENOVO42992PG1521.01.201830.01.2018
LENOVO43147VG2221.01.20186.02.2018
LENOVO43149UG3822.01.201823.02.2018
LENOVO43149VG2022.01.201823.02.2018
LENOVO4314DQG2324.01.201821.02.2018
LENOVO4314DXG110.00.00004.02.2020
LENOVO431929G12210.04.20175.03.2018
LENOVO43192PU700.00.00005.02.2020
LENOVO431967G625.01.201825.01.2018
LENOVO43309FG1521.01.201828.01.2018
LENOVO43309NG925.01.201825.01.2018
LENOVO43494JG330.00.00004.02.2020
LENOVO4349AF54923.01.201829.01.2018
LENOVO43843AG1121.01.201827.01.2018
LENOVO4384GFG5721.01.201827.01.2020
LENOVO4384W8F2122.01.201829.01.2018
LENOVO4384WH11523.01.201827.02.2018
LENOVO4384WH52821.01.20182.02.2018
LENOVO4385924.01.20183.02.2018
LENOVO43892DG1021.01.201830.01.2018
LENOVO4391B76221.01.201821.01.2018
LENOVO4391DL32621.01.20182.02.2018
LENOVO4391W7J40.00.00004.02.2020
LENOVO44014NG110.03.201810.03.2018
LENOVO44014PG414.02.201814.02.2018
LENOVO44015CG323.01.201823.01.2018
LENOVO44034KG525.01.201823.02.2018
LENOVO4484W1C1023.01.201812.02.2018
LENOVO4484W1E1922.01.20186.02.2018
LENOVO4876A432821.01.201825.01.2018
LENOVO49411521.01.201814.02.2018
LENOVO5017AL836.02.20186.02.2018
LENOVO5017B671324.01.201825.01.2018
Lenovo510-14ISK2812.01.201919.12.2019
Lenovo510s-13IKB184.09.201813.09.2019
Lenovo510S-14IKB220.09.201920.09.2019
LENOVO521525G3421.01.20188.03.2018
LENOVO521527G523.01.201825.01.2018
Lenovo530S-14ARR322.10.201912.03.2020
Lenovo530S-14IKB315.02.202017.03.2020
LENOVO5413W1S72.02.20182.02.2018
LENOVO59315927.01.20188.02.2018
LENOVO62724AG2621.01.20188.02.2018
LENOVO62726JG4523.01.20186.02.2018
LENOVO62726KG3721.01.201820.02.2018
LENOVO62726LG3722.01.201810.03.2018
LENOVO62742BG5722.01.201830.01.2020
LENOVO627432G629.01.20185.03.2018
LENOVO64586QG8121.01.20188.02.2018
LENOVO6458DE9121.01.201821.01.2018
LENOVO64606XG224.01.201824.01.2018
LENOVO64608SG1723.01.201829.01.2018
LENOVO6464WM6221.01.201820.02.2018
LENOVO64669YG425.01.201825.01.2018
LENOVO647358G2823.01.20186.02.2018
LENOVO64741EG727.01.201827.01.2018
LENOVO6474WMV525.01.201825.01.2018
LENOVO6475VAG4621.01.20183.03.2018
LENOVO6475VAP5120.01.20186.02.2018
LENOVO6475WR9620.01.201826.01.2018
LENOVO6475Z2W1622.01.201824.01.2018
LENOVO688526G1722.01.201810.03.2018
LENOVO68852CG170.00.00006.02.2020
LENOVO68852EG1923.01.20188.02.2018
LENOVO68852FG321.01.201821.01.2018
LENOVO68852GG200.00.00006.02.2020
LENOVO68852JG3021.01.201826.01.2018
LENOVO6885DKG1560.00.00005.02.2020
LENOVO7360A4G3121.01.201825.01.2018
LENOVO7360AEG28.02.20188.02.2018
LENOVO7434AZ41630.01.201830.01.2018
LENOVO7434AZ71722.01.201826.01.2018
LENOVO7440DQ61129.01.201829.01.2018
LENOVO7440E1118221.01.201830.01.2018
LENOVO7449FWG524.01.201824.01.2018
LENOVO74553XG1821.01.20186.02.2018
LENOVO74558HG4521.01.20182.02.2018
LENOVO74585LG2522.01.20182.02.2018
LENOVO74585MG529.01.201829.01.2018
LENOVO7459D121421.01.20188.03.2018
LENOVO7459UDC2221.01.20186.02.2018
LENOVO7459VYD521.01.201821.01.2018
LENOVO7459Y464422.01.201810.03.2018
LENOVO7459ZRA1823.01.201827.01.2018
LENOVO74663RG3822.01.20186.02.2018
LENOVO74695TG922.01.201823.01.2018
LENOVO74695XG822.01.201824.01.2018
LENOVO7470EJ3722.01.201822.01.2018
LENOVO7470VDG2821.01.20186.02.2018
LENOVO7470W2H1828.01.201830.01.2018
LENOVO749D736300.00.00006.02.2020
LENOVO749D7374321.01.20188.03.2018
LENOVO7661EP61022.01.201824.01.2018
LENOVO7661HS768121.01.20182.03.2018
LENOVO7661VWJ2323.01.201810.03.2018
LENOVO7663WKN321.01.201824.01.2018
LENOVO766419G1123.01.201824.01.2018
LENOVO7665BL520321.01.201827.02.2018
LENOVO7665D719480.00.000010.02.2020
LENOVO766634G1529.01.20182.02.2018
LENOVO7666B4G10021.01.20186.02.2018
LENOVO7666WC7524.01.201825.01.2018
LENOVO7667DF6500.00.00006.02.2020
LENOVO7674D451024.01.201829.01.2018
LENOVO7827AB2250.00.00006.02.2020
LENOVO7827PM2310.00.00005.02.2020
LENOVO7829FL23522.01.201825.01.2018
LENOVO78544LG4222.01.201830.01.2018
LENOVO78544VG62621.01.20188.03.2018
LENOVO78545EG426.01.201826.01.2018
LENOVO78545JG16190.00.00006.02.2020
LENOVO785953G30.00.00006.02.2020
LENOVO78595AG70.00.00005.02.2020
LENOVO78595SG2222.01.20182.02.2018
LENOVO78596BG423.01.201827.01.2018
LENOVO7859R6970.00.00006.02.2020
LENOVO80B5QB0722.01.201826.02.2018
LENOVO80B6QB013960.00.00007.02.2020
LENOVO80DU2720.00.00004.02.2020
LENOVO80E18560.00.00006.02.2020
LENOVO80E329230.00.00007.02.2020
LENOVO80E584480.00.00007.02.2020
LENOVO80EC29260.00.00007.02.2020
LENOVO80ES69530.00.000010.02.2020
LENOVO80EU22990.00.000010.02.2020
LENOVO80EW36850.00.00007.02.2020
LENOVO80F054570.00.00007.02.2020
LENOVO80F1922.01.201827.01.2018
LENOVO80FF18921.01.201823.02.2018
LENOVO80FG3022.01.20188.02.2018
LENOVO80FL5421.01.201810.03.2018
LENOVO80FY7190.00.00006.02.2020
LENOVO80G037910.00.000010.02.2020
LENOVO80H839630.00.00006.02.2020
LENOVO80HE52740.00.00009.02.2020
LENOVO80HW38021.01.201829.01.2020
LENOVO80HW002XMT2622.01.201823.02.2018
LENOVO80HW005QMT850.00.00006.02.2020
LENOVO80J25580.00.00006.02.2020
LENOVO80J81550.00.00006.02.2020
LENOVO80JA1421.01.201827.01.2018
LENOVO80JH3330.00.00005.02.2020
LENOVO80JV4960.00.00006.02.2020
LENOVO80K43950.00.00006.02.2020
LENOVO80K64110.00.00004.02.2020
LENOVO80K842721.01.201810.03.2018
LENOVO80KC21770.00.000010.02.2020
LENOVO80KX325910.00.00007.02.2020
LENOVO80L045390.00.000010.02.2020
LENOVO80LM34660.00.000010.02.2020
LENOVO80LS3223.01.201829.01.2018
LENOVO80LT7230.00.00007.02.2020
LENOVO80M04180.00.00005.02.2020
LENOVO80M17990.00.00005.02.2020
LENOVO80M37221.01.201823.02.2018
LENOVO80M517510.00.00006.02.2020
LENOVO80M81910.04.201715.02.2018
LENOVO80MH423.01.201823.01.2018
LENOVO80MJ72350.00.000010.02.2020
LENOVO80MK8620.00.00006.02.2020
LENOVO80ML6820.01.20187.02.2018
LENOVO80MR100.00.00006.02.2020
LENOVO80MX154000.00.000010.02.2020
LENOVO80N490310.00.000010.02.2020
LENOVO80N65650.00.00006.02.2020
LENOVO80NA53630.00.000010.02.2020
LENOVO80NJ12121.01.201830.01.2018
LENOVO80NT49960.00.000010.02.2020
LENOVO80NU4150.00.00007.02.2020
LENOVO80NV35740.00.000010.02.2020
LENOVO80NY1910.00.00006.02.2020
LENOVO80Q02030.00.00007.02.2020
LENOVO80Q23930.00.00007.02.2020
LENOVO80Q34220.00.00006.02.2020
LENOVO80Q51880.00.00007.02.2020
LENOVO80Q64121.01.201829.01.2018
LENOVO80Q714830.00.000010.02.2020
LENOVO80QB63121.01.201830.01.2020
LENOVO80QD6770.00.000010.02.2020
LENOVO80QE790.00.00005.02.2020
LENOVO80QQ57580.00.000010.02.2020
LENOVO80QR135390.00.000010.02.2020
LENOVO80R238510.04.20175.03.2018
LENOVO80R580360.00.000010.02.2020
LENOVO80R616621.01.201811.03.2018
LENOVO80R9125850.00.000010.02.2020
LENOVO80RU20720.00.00007.02.2020
LENOVO80RV1570.00.00004.02.2020
LENOVO80S271500.00.000010.02.2020
LENOVO80S7143080.00.000010.02.2020
LENOVO80S84421.01.201810.03.2018
LENOVO80S91180.00.00007.02.2020
LENOVO80SA2221.01.201823.01.2018
LENOVO80SG4723.01.20182.02.2018
LENOVO80SJ760.00.00004.02.2020
LENOVO80SM10080.00.00007.02.2020
LENOVO80SR3121.01.20186.02.2018
LENOVO80ST1400.00.00006.02.2020
LENOVO80SV15110.00.000010.02.2020
LENOVO80SW4870.00.000010.02.2020
LENOVO80T625021.01.201810.03.2018
LENOVO80T731410.00.000010.02.2020
LENOVO80TF2890.00.000010.02.2020
LENOVO80TG10100.00.000010.02.2020
LENOVO80TH990.00.00006.02.2020
LENOVO80TJ67840.00.000010.02.2020
LENOVO80TK95690.00.000010.02.2020
LENOVO80TL26330.00.000010.02.2020
LENOVO80TT50.00.00005.02.2020
LENOVO80TU6880.00.000010.02.2020
LENOVO80TV48180.00.000010.02.2020
LENOVO80TX14521.01.201829.01.2018
LENOVO80TY46000.00.00007.02.2020
LENOVO80U13125.01.20182.02.2018
LENOVO80UC940.00.000010.02.2020
LENOVO80UD28900.00.000010.02.2020
LENOVO80UE4230.00.00005.02.2020
LENOVO80UM2330.00.00005.02.2020
LENOVO80UV47650.00.000010.02.2020
LENOVO80UW260.00.000010.02.2020
LENOVO80V041360.00.000010.02.2020
LENOVO80V475220.00.000010.02.2020
LENOVO80VB3121.01.201830.01.2018
LENOVO80VC525.01.201829.01.2018
LENOVO80VF13970.00.000010.02.2020
LENOVO80VG10721.01.201827.01.2018
LENOVO80VK4524.01.20186.02.2018
LENOVO80VQ24580.00.00007.02.2020
LENOVO80VR460.00.00006.02.2020
LENOVO80WG23321.01.20188.03.2018
LENOVO80WK16070.00.000010.02.2020
LENOVO80WQ6850.00.000010.02.2020
LENOVO80WR3370.00.000010.02.2020
LENOVO80WW20.00.00007.02.2020
LENOVO80X23930.00.000010.02.2020
LENOVO80X450730.00.000010.02.2020
LENOVO80X612570.00.000010.02.2020
LENOVO80X71950.00.00006.02.2020
LENOVO80X87870.00.000010.02.2020
LENOVO80XC2690.00.00007.02.2020
LENOVO80XE40.00.00006.02.2020
LENOVO80XF60.00.000010.02.2020
LENOVO80XG9720.01.201829.01.2020
LENOVO80XH970.00.00004.02.2020
LENOVO80XJ176.02.201814.02.2018
LENOVO80XK53820.00.000010.02.2020
LENOVO80XL14400.00.000010.02.2020
LENOVO80XQ8550.00.000010.02.2020
LENOVO80XR730.00.00007.02.2020
LENOVO80XU30890.00.000010.02.2020
LENOVO80XV4121.01.20186.02.2018
LENOVO80XW270.00.00006.02.2020
LENOVO80Y7720.00.00009.02.2020
LENOVO80YW128.01.202028.01.2020
LENOVO80YY1600.00.00007.02.2020
LENOVO81A4240.00.00006.02.2020
LENOVO81A516280.00.000010.02.2020
LENOVO81A6130.00.00005.02.2020
LENOVO81A84100.00.00007.02.2020
LENOVO81AC310.00.00007.02.2020
LENOVO81AK3600.00.000010.02.2020
LENOVO81AX980.00.00007.02.2020
LENOVO81B08910.00.000010.02.2020
LENOVO81B12260.00.000010.02.2020
LENOVO81B5240.00.00006.02.2020
LENOVO81BD5610.00.000010.02.2020
LENOVO81BF30.00.00004.02.2020
LENOVO81BG8080.00.000010.02.2020
LENOVO81BL3690.00.000010.02.2020
LENOVO81BN6580.00.000010.02.2020
LENOVO81BQ80.00.00006.02.2020
LENOVO81BR130.00.00005.02.2020
LENOVO81BV3110.00.000010.02.2020
LENOVO81C33960.00.000010.02.2020
LENOVO81C41070.00.00007.02.2020
LENOVO81C7100.00.00005.02.2020
LENOVO81C81460.00.00007.02.2020
LENOVO81CT1500.00.000010.02.2020
LENOVO81CU200.00.00006.02.2020
LENOVO81D150.00.00004.02.2020
LENOVO81D2480.00.00006.02.2020
LENOVO81D6940.00.00007.02.2020
LENOVO81D7290.00.00006.02.2020
LENOVO81DC40.00.00004.02.2020
LENOVO81DE12570.00.000010.02.2020
LENOVO81DM110.00.00007.02.2020
LENOVO81EK8720.00.000010.02.2020
LENOVO81EU21500.00.000010.02.2020
LENOVO81EV150.00.00005.02.2020
LENOVO81F419990.00.000010.02.2020
LENOVO81F5880.00.000010.02.2020
LENOVO81F8128.01.202028.01.2020
LENOVO81FB490.00.000010.02.2020
LENOVO81FK90.00.00007.02.2020
LENOVO81FV560.00.00007.02.2020
LENOVO81GC660.00.000010.02.2020
LENOVO81H15700.00.000010.02.2020
LENOVO81H9510.00.00007.02.2020
LENOVO81HL970.00.000010.02.2020
LENOVO81HM2440.00.00006.02.2020
LENOVO81HN6120.00.000010.02.2020
LENOVO81HQ13670.00.000010.02.2020
LENOVO81J02640.00.00007.02.2020
LENOVO81J24270.00.000010.02.2020
LENOVO81J72780.00.00007.02.2020
LENOVO81JR3100.00.000010.02.2020
LENOVO81JS1090.00.00006.02.2020
LENOVO81LB710.00.00007.02.2020
LENOVO81LK2100.00.000010.02.2020
LENOVO81LL60.00.00004.02.2020
LENOVO81M960.00.00006.02.2020
LENOVO81MT230.00.00007.02.2020
LENOVO81MU10090.00.000010.02.2020
LENOVO81MV2380.00.000010.02.2020
LENOVO81N3150.00.00006.02.2020
LENOVO81N47020.00.000010.02.2020
LENOVO81N570.00.00006.02.2020
LENOVO81N6190.00.00006.02.2020
LENOVO81N710880.00.000010.02.2020
LENOVO81N82920.00.000010.02.2020
LENOVO81NB7540.00.000010.02.2020
LENOVO81NC990.00.00007.02.2020
LENOVO81ND120.00.00006.02.2020
LENOVO81NE80.00.00006.02.2020
LENOVO81NH120.00.00006.02.2020
LENOVO81RG40.00.00007.02.2020
LENOVO81RS170.00.00007.02.2020
LENOVO81SW460.00.00006.02.2020
LENOVO81SX310.00.00006.02.2020
LENOVO81TC170.00.00006.02.2020
LENOVO81TD30.00.00004.02.2020
LENOVO81VV230.00.00007.02.2020
LENOVO81YB150.00.000010.02.2020
LENOVO8744HDG229.01.201829.01.2018
LENOVO9456HTG7721.01.201829.01.2018
LENOVO95412420.00.00006.02.2020
LENOVO98035221.01.201830.01.2018
LENOVOACLU12522.01.201823.01.2018
LENOVOACLUAB6221.01.20187.02.2018
LenovoB50-501823.11.201828.05.2019
LenovoB540081330.10.201513.03.2020
LENOVOBALG11721.01.201826.02.2018
LENOVOBrazos4123.01.20188.03.2018
LenovoE31-80326.09.201926.11.2019
Lenovoideapad 305-15IBD2212.07.20175.02.2019
LenovoIdeaPad L340-15IRH Gaming31917.08.201914.03.2020
LenovoIdeaPad L340-17IRH Gaming3215.08.201913.02.2020
LenovoIdeaPad S210 Touch1809.03.201610.03.2020
LenovoIdeaPad U3101930.10.201522.02.2018
LenovoIdeaPad U330 Touch427.05.20161.10.2016
LenovoIdeaPad U330p173830.10.201511.03.2020
LENOVOIdeaPad U4102621.01.201810.03.2018
LenovoIdeaPad U430p54.04.201829.05.2018
LenovoIdeapad Yoga 900-13ISK194.04.20189.02.2019
LenovoIdeapad Yoga700-14ISK2721.03.201825.01.2019
LENOVOIdeaPad Z36023121.01.201830.01.2018
LENOVOIdeaPad Z58038.02.20188.02.2018
LENOVOINVA600.00.000010.02.2020
LenovoINVALID54850.00.000022.04.2020
LenovoIP520S-14IKB1922.09.20186.11.2019
Lenovoip7001821.03.201819.02.2019
LenovoLegion Y540-15IRH4631.08.20197.03.2020
LenovoLegion Y540-17IRH427.09.20196.03.2020
LenovoLenovo9629.01.20163.03.2020
LenovoLenovo 530S-14ARR2228.11.20189.11.2019
LenovoLenovo 710S1130.03.20185.02.2019
LenovoLenovo 720S-14IKB27.12.201819.01.2019
LenovoLenovo B40-303021.09.20165.03.2019
LenovoLenovo B40-803329.03.201825.10.2019
LenovoLenovo B50-10100735.02.201619.05.2020
LenovoLenovo B50-30507630.10.201525.03.2020
LenovoLenovo B50-45739630.10.201512.03.2020
LenovoLenovo B50-50419416.08.201623.04.2020
LenovoLenovo B50-70197130.10.201527.02.2020
LenovoLenovo B50-8034689.02.201614.03.2020
LenovoLenovo B51-80231231.03.201611.03.2020
LenovoLenovo B570e5330.10.20151.02.2019
LenovoLenovo B575e35830.10.201512.02.2020
LenovoLenovo B590207530.10.201512.03.2020
LenovoLenovo B70-8079.02.201625.01.2017
LenovoLenovo E31-702903824.11.201517.03.2020
LenovoLenovo E31-802538824.09.201623.05.2020
LenovoLenovo E50-704026.05.20165.02.2019
LenovoLenovo E50-805884.03.201627.02.2020
LenovoLenovo E51-8050630.08.201628.02.2020
LenovoLenovo Flex 2 Pro-1544230.10.201528.05.2019
LenovoLenovo Flex 2-1458630.10.20153.03.2020
LenovoLenovo Flex 2-14D120630.10.201512.11.2019
LenovoLenovo Flex 2-1511830.10.201525.05.2019
LenovoLenovo Flex 2-15D29422.01.201626.11.2019
LenovoLenovo Flex 3-14353924.08.20189.02.2019
LenovoLenovo Flex 3-14702181.04.20167.03.2020
LenovoLenovo Flex 3-148068429.09.20166.11.2019
LenovoLenovo G40-3070730.10.201512.03.2020
LenovoLenovo G40-4550930.10.20153.03.2020
LenovoLenovo G480423.11.201830.05.2019
LenovoLenovo G50-30286830.10.201517.03.2020
LenovoLenovo G50-45235630.10.20154.03.2020
LenovoLenovo G50-70260430.10.20157.03.2020
LenovoLenovo G50-80967530.10.201523.05.2020
LenovoLenovo G5009730.10.201529.11.2019
LenovoLenovo G500s9030.09.201618.02.2020
LenovoLenovo G505s123430.10.20156.03.2020
LenovoLenovo G51-351122.09.20161.10.2019
LenovoLenovo G51010330.10.20151.06.2019
LenovoLenovo G550981.04.20161.12.2016
LenovoLenovo G560639.02.201611.01.2017
LenovoLenovo G5652627.03.201823.03.2019
LenovoLenovo G570115.11.201815.11.2018
LenovoLenovo G5806130.00.000029.02.2020
LenovoLenovo G5851385.11.201515.11.2019
LenovoLenovo G70-351031.04.201623.10.2019
LenovoLenovo G70-7041230.10.20157.03.2020
LenovoLenovo G70-80928.02.201622.10.2019
LenovoLenovo G70017630.10.201518.03.2020
LenovoLenovo G7108130.10.201524.10.2019
LenovoLenovo G780117.04.201612.03.2019
LenovoLenovo H500s17.02.20167.02.2016
LenovoLenovo ideapad222.05.20181.06.2018
LenovoLenovo ideapad 100-14IBY728.08.20189.02.2019
LenovoLenovo ideapad 100-15IBD40376.04.201614.03.2020
LenovoLenovo ideapad 100-15IBY562030.10.201521.05.2020
LenovoLenovo ideapad 100S-11IBY2586.09.20168.03.2019
LenovoLenovo ideapad 100S-14IBR83962.02.201620.03.2020
LenovoLenovo ideapad 110-14IBR823.12.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-14ISK16327.03.201810.03.2020
LenovoLenovo ideapad 110-15ACL619524.08.201621.05.2020
LenovoLenovo ideapad 110-15IBR260313.09.201623.05.2020
LenovoLenovo ideapad 110-15ISK282414.12.201618.03.2020
LenovoLenovo ideapad 110-17ACL19324.09.201627.02.2020
LenovoLenovo ideapad 110-17IKB4928.03.20186.03.2020
LenovoLenovo ideapad 110S-11IBR14917.03.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 120S-11IAP8418.09.201814.03.2020
LenovoLenovo ideapad 120S-14IAP932223.03.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 300-14ISK2523.11.20165.03.2019
LenovoLenovo ideapad 300-15IBR5120.11.201629.11.2019
LenovoLenovo ideapad 300-15ISK109719.08.201614.03.2020
LenovoLenovo ideapad 310-14IKB48313.03.201814.03.2020
LenovoLenovo ideapad 310-15ABR11213.03.20183.03.2020
LenovoLenovo ideapad 310-15IAP527.09.201915.05.2020
LenovoLenovo ideapad 310-15IKB39209.12.201621.05.2020
LenovoLenovo ideapad 310-15ISK83629.10.20167.03.2020
LenovoLenovo ideapad 310S-15IKB7914.03.20187.11.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14AST451813.03.201820.05.2020
LenovoLenovo ideapad 320-14IAP200316.03.201821.05.2020
LenovoLenovo ideapad 320-14IKB924013.03.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 320-14ISK15022.03.201822.02.2020
LenovoLenovo ideapad 320-15ABR925.11.201825.05.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15AST454.04.201829.02.2020
LenovoLenovo ideapad 320-15IAP35821.03.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 320-15IKB960714.03.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 320-15ISK10714.03.20184.12.2019
LenovoLenovo ideapad 320-17AST18631.05.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 320-17IKB2618.09.201821.09.2019
LenovoLenovo ideapad 320-17ISK727.09.201921.02.2020
LenovoLenovo ideapad 320S-13IKB261714.03.201821.05.2020
LenovoLenovo ideapad 320S-14IKB954713.03.201817.03.2020
LenovoLenovo ideapad 320S-15IKB1126.09.20182.10.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15ARR997.09.20183.03.2020
LenovoLenovo ideapad 330-15AST20724.08.201816.05.2020
LenovoLenovo ideapad 330-15ICH1317.09.201814.03.2020
LenovoLenovo ideapad 330-15IGM1129.03.201928.02.2020
LenovoLenovo ideapad 330-15IKB646922.08.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 330-17AST174.09.201919.03.2020
LenovoLenovo ideapad 330-17IKB2418.09.201817.03.2020
LenovoLenovo ideapad 330S-14AST322.08.201927.09.2019
LenovoLenovo ideapad 330S-14IKB345423.08.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 330S-15ARR2223.10.201917.03.2020
LenovoLenovo ideapad 330S-15IKB62223.08.201821.05.2020
LenovoLenovo ideapad 330S-15IKB GTX105023530.08.201817.03.2020
LenovoLenovo ideapad 500-15ACZ26222.11.20154.03.2020
LenovoLenovo ideapad 500-15ISK44791.09.201621.05.2020
LenovoLenovo ideapad 500S-13ISK1697.10.20165.03.2020
LenovoLenovo ideapad 500S-14ISK26526.08.201612.11.2019
LenovoLenovo ideapad 510-15IKB110713.03.201811.03.2020
LenovoLenovo ideapad 510-15ISK2015.11.20167.09.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-13IKB356724.11.201614.03.2020
LenovoLenovo ideapad 510S-13ISK9728.03.201826.10.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-14IKB444113.03.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 510S-14ISK872413.03.201821.05.2020
LenovoLenovo ideapad 520-15IKB177.09.20184.03.2020
LenovoLenovo ideapad 520S-14IKB321013.03.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 530S-14ARR183424.08.201821.05.2020
LenovoLenovo ideapad 530S-14IKB893215.08.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 530S-15IKB6631.08.201812.03.2020
LenovoLenovo ideapad 700-15ISK165230.08.201624.03.2020
LenovoLenovo ideapad 700-17ISK6719.01.201721.09.2019
LenovoLenovo ideapad 710S-13IKB190612.01.201711.03.2020
LenovoLenovo ideapad 710S-13ISK37213.09.20167.03.2020
LenovoLenovo ideapad 720-15IKB8528.08.20181.10.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-13ARR8623.05.201812.02.2020
LenovoLenovo ideapad 720S-13IKB371423.03.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 720S-14IKB544713.03.201823.05.2020
LenovoLenovo ideapad 720S-15IKB23928.08.201814.03.2020
LenovoLenovo IdeaPad C340-14API216.09.20196.03.2020
LenovoLenovo IdeaPad C340-14IWL67415.08.201923.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad C340-15IWL1627.08.201922.02.2020
LenovoLenovo IdeaPad Flex 101075.11.201520.11.2018
LenovoLenovo Ideapad Flex 1462430.10.20151.11.2019
LenovoLenovo Ideapad Flex 14D5518.11.20156.12.2018
LenovoLenovo Ideapad Flex 1530713.11.201518.02.2020
LenovoLenovo Ideapad Flex 15D46730.10.201528.02.2020
LenovoLenovo ideapad FLEX 4-1470130.03.201830.03.2018
LenovoLenovo ideapad FLEX 6-14IKB320.08.20194.12.2019
LenovoLenovo ideapad L340-15IRH Gaming114.03.202014.03.2020
LenovoLenovo IdeaPad L340-17API213.08.201914.08.2019
LenovoLENOVO Ideapad LS205717.11.20163.12.2016
LenovoLenovo ideapad MIIX 700-12ISK331.10.201825.11.2018
LenovoLenovo IdeaPad P5001229.01.201930.05.2019
LenovoLenovo ideapad S130-14IGM4735.02.201923.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad S145-14IWL109914.08.201923.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad S145-15AST228.09.20191.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S145-15IWL23714.08.201924.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad S3001930.10.20159.02.2017
LenovoLenovo IdeaPad S31021430.10.201520.02.2020
LenovoLenovo IdeaPad S340-14API69018.08.201922.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad S340-14IIL612.02.202011.03.2020
LenovoLenovo IdeaPad S340-14IWL118117.08.201923.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad S340-15API7822.08.201919.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad S340-15IWL35622.08.201921.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad S5005330.10.20151.02.2019
LenovoLenovo IdeaPad S500 Touch1021.01.201624.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S510p3415.11.201526.02.2020
LenovoLenovo ideapad S530-13IWL35517.04.201923.05.2020
LenovoLenovo IdeaPad S540-14IWL134.09.201914.03.2020
LenovoLenovo IdeaPad S540-15IWL629.08.201929.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S540-15IWL GTX5118.08.201912.03.2020
LenovoLENOVO Ideapad U16086.04.201619.01.2017
LenovoLenovo IdeaPad U31032615.01.201627.01.2020
LenovoLenovo IdeaPad U310 Touch2029.09.20164.01.2019
LenovoLenovo IdeaPad U410517.09.201812.11.2019
LenovoLenovo IdeaPad U410 Touch430.10.201515.11.2019
LenovoLenovo IdeaPad U51062.04.201623.11.2018
LenovoLenovo IdeaPad Y50018630.10.201529.02.2020
LenovoLenovo IdeaPad Y510P56530.10.201518.03.2020
LenovoLenovo ideapad Y700-14ISK45830.09.201621.05.2020
LenovoLenovo ideapad Y700-15ACZ16829.11.20167.03.2020
LenovoLenovo ideapad Y700-15ISK283926.08.201623.05.2020
LenovoLenovo ideapad Y700-17ISK17213.09.20166.03.2020
LenovoLenovo ideapad Y910-17ISK130.05.201830.05.2018
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 11S7630.10.201521.05.2019
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 1355924.11.20156.03.2020
LenovoLenovo IdeaPad Z500644.02.201627.09.2019
LenovoLenovo IdeaPad Z500 Touch184.02.201626.05.2018
LenovoLenovo IdeaPad Z51011.12.20161.12.2016
LenovoLenovo IP 100S-14IBR614.09.20185.01.2019
LenovoLenovo Legion Y530-15ICH17413.09.201814.03.2020
LenovoLenovo Legion Y530-15ICH-106014324.01.201913.03.2020
LenovoLenovo Legion Y720-15IKB129.03.201929.03.2019
LenovoLenovo Legion Y730-15ICH43.02.20194.11.2019
LenovoLenovo Legion Y740-15ICHg28.09.201910.09.2019
LenovoLenovo Legion Y920-17IKB Laptop211.01.20195.11.2019
LenovoLenovo M30-70364430.10.201520.02.2020
LenovoLenovo Miix 2 10330.10.201512.11.2016
LenovoLenovo MIIX 3-10302128.05.201630.11.2016
LenovoLenovo MIIX 320-10ICR8026.05.20186.11.2019
LenovoLenovo Product330.10.201525.11.2016
LenovoLenovo S20-30236.11.20151.06.2018
LenovoLenovo S20-30 Touch1973.02.20166.11.2019
LenovoLenovo S41-70829.03.201923.10.2019
LenovoLenovo ThinkBook 13s-IWL137.09.201911.03.2020
LenovoLenovo U31-70116831.01.201614.03.2020
LenovoLenovo U310256.02.201623.05.2019
LenovoLenovo U41-7028729.01.201629.02.2020
LenovoLenovo U41083.02.201631.01.2019
LenovoLenovo V110-14IAP37816.03.201823.05.2020
LenovoLenovo V110-15AST125.04.201925.04.2019
LenovoLenovo V110-15IAP123213.03.201811.03.2020
LenovoLenovo V110-15IKB49720.03.201817.03.2020
LenovoLenovo V110-15ISK537916.03.201823.05.2020
LenovoLenovo V110-17IKB130.05.201930.05.2019
LenovoLenovo V130-14IGM18428.08.201818.03.2020
LenovoLenovo V130-14IKB404919.08.201823.05.2020
LenovoLenovo V130-15IGM27315.09.201823.05.2020
LenovoLenovo V130-15IKB113529.08.201821.05.2020
LenovoLenovo V14-IWL412.02.202022.02.2020
LenovoLenovo V145-15AST3531.08.201923.05.2020
LenovoLenovo V15-IWL219.05.202021.05.2020
LenovoLenovo V320-17IKB4119.09.201820.12.2019
LenovoLenovo V330-14ARR60511.09.201917.03.2020
LenovoLenovo V330-14IKB245325.08.201821.05.2020
LenovoLenovo V330-15IKB85918.04.201817.03.2020
LenovoLenovo V330/14IKB121.12.201921.12.2019
LenovoLenovo V340-17IWL95.09.201913.03.2020
LenovoLenovo V510-14IKB60814.03.20187.03.2020
LenovoLenovo V510-15IKB141914.03.201819.05.2020
LenovoLenovo Y40-802025.09.201830.05.2019
LenovoLenovo Y50-70263630.10.201522.02.2020
LenovoLenovo Y520-15IKBM8704.04.201823.05.2020
LenovoLenovo Y520-15IKBN336913.03.201823.05.2020
LenovoLenovo Y70-70 Touch13130.10.201517.03.2020
LenovoLenovo Y720-15IKB2245.09.201815.05.2020
LenovoLenovo Yoga 2 1116324.11.20151.10.2019
LenovoLenovo Yoga 2 13261130.10.201520.05.2020
LenovoLenovo Yoga 2 Pro44530.10.20154.03.2020
LenovoLenovo Yoga 3 1115412.11.201528.02.2020
LenovoLenovo Yoga 3 1428030.10.201526.11.2019
LenovoLenovo YOGA 3 PRO313.09.201815.09.2018
LenovoLenovo YOGA 3 Pro-137038385.11.201510.03.2020
LenovoLenovo Yoga 300-11IBR25910.04.201621.02.2020
LenovoLenovo YOGA 300-11IBY4435.11.201517.12.2019
LenovoLenovo YOGA 330-11IGM815.08.201910.03.2020
LenovoLenovo Yoga 500-14ACL35225.11.201510.03.2020
LenovoLenovo Yoga 500-14CL1410.04.201820.03.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14IBD549230.10.201513.03.2020
LenovoLenovo Yoga 500-14ISK500916.08.201613.03.2020
LenovoLenovo Yoga 500-15IBD55319.08.201620.02.2020
LenovoLenovo Yoga 500-15ISK14330.09.201623.10.2019
LenovoLenovo YOGA 510-14AST13623.03.201824.03.2020
LenovoLenovo YOGA 510-14IKB230.03.20184.04.2018
LenovoLenovo YOGA 510-14ISK1288224.08.201623.05.2020
LenovoLenovo YOGA 510-15ISK5427.09.20165.03.2019
LenovoLenovo YOGA 520-14IKB406613.03.201821.05.2020
LenovoLenovo YOGA 530-14ARR695.10.201811.03.2020
LenovoLenovo YOGA 530-14IKB190815.08.201823.05.2020
LenovoLenovo YOGA 700 141028.03.201828.03.2019
LenovoLenovo YOGA 700-11ISK14231.05.201628.02.2020
LenovoLenovo YOGA 700-14ISK50326.05.201619.02.2020
LenovoLenovo YOGA 710-11IKB3129.08.201827.09.2019
LenovoLenovo YOGA 710-11ISK825.11.201619.01.2019
LenovoLenovo YOGA 710-14IKB70576.10.201621.05.2020
LenovoLenovo YOGA 720-12IKB1125.09.20187.03.2020
LenovoLenovo YOGA 720-13IKB312813.03.201821.05.2020
LenovoLenovo YOGA 720-15IKB64014.03.20187.03.2020
LenovoLenovo YOGA 730-13IKB75631.08.201817.03.2020
LenovoLenovo YOGA 730-13IWL45921.11.201819.03.2020
LenovoLenovo YOGA 730-15IKB6528.09.20184.03.2020
LenovoLenovo YOGA 730-15IWL14427.03.201916.05.2020
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK7482.04.201620.11.2019
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK for BIZ211.09.201822.09.2018
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK244623.08.201627.02.2020
LenovoLenovo YOGA 900S-12ISK3315.12.201630.10.2019
LenovoLenovo YOGA 910-13IKB221713.03.201823.05.2020
LenovoLenovo YOGA 910-13IKB Glass1024.03.201829.08.2018
LenovoLenovo YOGA 920-13IKB52329.03.201821.05.2020
LenovoLenovo YOGA C640-13IML16.03.20206.03.2020
LenovoLenovo Yoga C740-14IML44.03.202010.03.2020
LenovoLenovo Yoga C740-15IML15.03.20205.03.2020
LenovoLenovo YOGA C930-13IKB6910.07.201917.03.2020
LenovoLenovo Yoga S730-13IWL2665.01.201919.05.2020
LenovoLenovo Yoga S740-14IIL13.03.20203.03.2020
LenovoLenovo Yoga710-14ISK326424.08.201613.03.2020
LenovoLenovo Z50-70469630.10.201511.03.2020
LenovoLenovo Z50-75215030.10.201514.03.2020
LenovoLenovo Z51-702735.11.201526.10.2019
LenovoLenovo Z580430.10.20156.02.2019
LenovoLenovo Z70-803027.05.201631.01.2019
LenovoLenovo Z71014730.10.20153.03.2020
LenovoLENOVOB50-10329.09.201812.02.2019
LenovoM54004030.10.20155.09.2018
LENOVOMAU26MX1624.01.201828.01.2018
LenovoMIIX 300-10IBY1628.09.201622.01.2017
LenovoMIIX 310-10ICR827.04.20182.11.2018
LenovoMIIX 510-12IKB431.01.201925.10.2019
LENOVONot Specified6322.01.201819.06.2019
LenovoRESCUER R720-15IKBN1827.08.201917.03.2020
LenovoRev 1.010924.09.20164.11.2019
LenovoRev B29115.03.201829.02.2020
LenovoThinkCentre A70z502430.10.201512.11.2019
LenovoThinkCentre E732915.12.201625.04.2017
LenovoThinkCentre Edge7194.10.201615.10.2016
LenovoThinkCentre Edge726975.11.201510.11.2018
LenovoThinkCentre M589430.10.201516.11.2018
LenovoThinkCentre M710q23422.08.20193.03.2020
LenovoThinkCentre M771494.03.20163.11.2016
LenovoThinkCentre M900355.10.201625.11.2016
LenovoThinkCentre M91p213.11.20185.04.2019
LenovoThinkCentre M92P15730.10.201512.04.2019
LenovoThinkCentre M93p15919.03.201627.09.2019
LenovoThinkPad6630.10.201529.02.2020
LenovoThinkPad 11e33916.12.201512.02.2020
LenovoThinkPad 11e 3rd Gen5326.09.201620.02.2020
LenovoThinkPad 11e 4th Gen323.11.201827.09.2019
LenovoThinkPad 11e 5th Gen2321.11.201812.03.2020
LenovoThinkPad 1335718.01.201729.02.2020
LenovoThinkPad 13 2nd Gen250813.03.201821.05.2020
LenovoThinkPad 25152.09.20186.03.2020
LenovoThinkPad A285713.09.201920.09.2019
LenovoThinkPad A4753126.09.201820.02.2020
LenovoThinkPad A485513.09.201910.03.2020
LenovoThinkPad E1352830.10.201531.05.2018
LenovoThinkPad E45019622.11.20168.05.2019
LenovoThinkPad E46012018.04.201621.05.2020
LenovoThinkPad E470157113.03.201819.03.2020
LenovoThinkPad E480237721.08.201823.05.2020
LenovoThinkPad E48591.10.201923.05.2020
LenovoThinkPad E4908424.08.201912.03.2020
LenovoThinkPad E49534029.08.201912.03.2020
LenovoThinkPad E52086630.10.201529.10.2019
LenovoThinkPad E55017905.11.201523.04.2020
LenovoThinkPad E56089031.08.20167.03.2020
LenovoThinkPad E57064413.03.201814.03.2020
LenovoThinkPad E58056025.05.201817.03.2020
LenovoThinkPad E585310.09.20191.10.2019
LenovoThinkPad E59016921.08.201921.05.2020
LenovoThinkPad E5952610.09.201923.05.2020
LenovoThinkPad Edge139030.10.201512.02.2020
LenovoThinkPad Edge E130581.04.20166.02.2019
LenovoThinkPad Edge E13514830.10.201520.09.2019
LenovoThinkPad Edge E320190831.01.20166.03.2020
LenovoThinkPad Edge E32588930.10.201529.02.2020
LenovoThinkPad Edge E330269830.10.20156.03.2020
LenovoThinkPad Edge E3351430.10.201529.11.2016
LenovoThinkPad Edge E420s155.11.201517.04.2018
LenovoThinkPad Edge E53052030.10.201527.02.2020
LenovoThinkPad Edge E530c27230.10.201512.03.2020
LenovoThinkPad Edge E53139030.10.20157.03.2020
LenovoThinkPad Edge E535325.09.201825.09.2018
LenovoThinkPad Edge E540305730.10.201512.03.2020
LenovoThinkPad Edge E5453231.01.201623.10.2019
LenovoThinkPad Edge L4801613.09.201919.02.2020
LenovoThinkPad Helix11016.09.201610.03.2020
LenovoThinkPad Helix 2nd8623.08.201613.02.2020
LenovoThinkPad L38067221.08.201823.05.2020
LenovoThinkPad L380 Yoga3135.09.201812.03.2020
LenovoThinkPad L3904625.05.201916.05.2020
LenovoThinkPad L390 Yoga226.09.201923.05.2020
LenovoThinkPad L41218.10.20168.10.2016
LenovoThinkPad L420280330.10.201510.03.2020
LenovoThinkPad L4301398.04.20164.04.2019
LenovoThinkPad L44031530.10.20156.03.2020
LenovoThinkPad L45089430.10.201523.05.2020
LenovoThinkPad L460116624.08.201613.03.2020
LenovoThinkPad L470292317.03.201821.05.2020
LenovoThinkPad L470 W10DG423.10.20195.03.2020
LenovoThinkPad L4808774.04.201817.03.2020
LenovoThinkPad L490105.09.201917.03.2020
LenovoThinkPad L5122223.09.20167.03.2020
LenovoThinkPad L520652.02.20166.03.2020
LenovoThinkPad L5306931.08.201626.02.2020
LenovoThinkPad L54041430.10.201520.02.2020
LenovoThinkPad L56011513.09.201628.09.2019
LenovoThinkPad L57016114.03.20184.04.2020
LenovoThinkPad L5804114.09.201829.02.2020
LenovoThinkPad L590319.09.201911.03.2020
LenovoThinkPad P501528.05.201915.02.2020
LenovoThinkPad P50s1314.03.201814.11.2018
LenovoThinkPad P512626.09.201821.02.2020
LenovoThinkPad P52s1126.01.201923.05.2019
LenovoThinkPad R400243.06.201624.05.2018
LenovoThinkPad R500163530.10.201514.03.2020
LenovoThinkPad R601513.04.201823.11.2018
LenovoThinkPad R6133516.01.20166.11.2018
LenovoThinkPad S1 Yoga36726.11.201513.03.2020
LenovoThinkPad S1 Yoga 1213830.09.201620.11.2019
LenovoThinkPad S2295223.08.201612.03.2020
LenovoThinkPad S3 Yoga 142472.02.20165.03.2020
LenovoThinkPad S3-S440256730.10.201513.03.2020
LenovoThinkPad S4302914.01.201628.09.2018
LenovoThinkPad S5 Yoga 15146.04.201629.11.2016
LenovoThinkPad S5-S5402412.04.201816.11.2019
LenovoThinkPad SL5430.10.201512.07.2017
LenovoThinkPad SL5001330.10.20152.06.2016
LenovoThinkPad SL510113330.10.201523.05.2020
LenovoThinkPad T40019230.10.20151.05.2019
LenovoThinkPad T400s68.02.201926.09.2019
LenovoThinkPad T4101223030.10.201531.03.2020
LenovoThinkPad T410s2225.02.201619.02.2020
LenovoThinkPad T4201516430.10.20156.05.2020
LenovoThinkPad T420s61430.10.20155.03.2020
LenovoThinkPad T430461730.10.201523.05.2020
LenovoThinkPad T430s118030.10.201514.03.2020
LenovoThinkPad T430u11313.11.20157.03.2020
LenovoThinkPad T431s13516.03.201821.05.2020
LenovoThinkPad T440108121.01.201621.05.2020
LenovoThinkPad T440p158522.11.201521.05.2020
LenovoThinkPad T440s273030.10.201531.03.2020
LenovoThinkPad T45086326.01.201620.05.2020
LenovoThinkPad T450s136430.10.201516.04.2020
LenovoThinkPad T4605134.09.201631.03.2020
LenovoThinkPad T460p16628.03.20187.03.2020
LenovoThinkPad T460s71518.11.201618.03.2020
LenovoThinkPad T470115920.03.20186.05.2020
LenovoThinkPad T470 W10DG17226.03.201826.02.2020
LenovoThinkPad T470p16128.03.20183.03.2020
LenovoThinkPad T470s24628.03.201812.03.2020
LenovoThinkPad T470s W10DG10130.03.201819.05.2020
LenovoThinkPad T48011313.09.201811.03.2020
LenovoThinkPad T480s21029.08.201810.03.2020
LenovoThinkPad T4904406.09.201913.03.2020
LenovoThinkPad T495511.09.20195.03.2020
LenovoThinkPad T50020618.03.201629.03.2019
LenovoThinkPad T5102772.02.201610.03.2020
LenovoThinkPad T52057430.10.201510.03.2020
LenovoThinkPad T53096630.10.201511.03.2020
LenovoThinkPad T540p108521.01.201610.03.2020
LenovoThinkPad T55010520.09.201617.03.2020
LenovoThinkPad T56023123.09.20165.03.2020
LenovoThinkPad T57030613.03.20186.03.2020
LenovoThinkPad T570 W10DG5127.09.20193.04.2020
LenovoThinkPad T5806226.09.201823.05.2020
LenovoThinkPad T603730.10.20151.10.2019
LenovoThinkPad T61206730.10.201513.03.2020
LenovoThinkPad T61p1313.11.201527.09.2019
LenovoThinkPad Twist19030.10.20153.03.2020
LenovoThinkPad W500578.10.201616.04.2019
LenovoThinkPad W51028716.12.201525.10.2019
LenovoThinkPad W5204372.04.201614.03.2020
LenovoThinkPad W5303335.11.20156.03.2020
LenovoThinkPad W54030228.03.20187.03.2020
LenovoThinkPad W541325.05.20192.10.2019
LenovoThinkPad W550s1223.11.201826.11.2019
LenovoThinkPad X11729.05.201829.02.2020
LenovoThinkPad X1 Carbon5613.06.201622.05.2020
LenovoThinkPad X1 Carbon 2nd69429.01.201621.05.2020
LenovoThinkPad X1 Carbon 3rd48431.05.201620.05.2020
LenovoThinkPad X1 Carbon 4th30228.09.201612.03.2020
LenovoThinkPad X1 Carbon 5th32515.03.201821.05.2020
LenovoThinkPad X1 Carbon 6th581.02.201911.03.2020
LenovoThinkPad X1 Carbon 7th1512.09.201928.02.2020
LenovoThinkPad X1 Tablet2724.03.201829.10.2019
LenovoThinkPad X1 Yoga 1st12228.03.201812.03.2020
LenovoThinkPad X1 Yoga 2nd11317.03.20185.03.2020
LenovoThinkPad X1 Yoga 3rd3514.08.201831.03.2020
LenovoThinkPad X100e91.04.20166.11.2018
LenovoThinkPad X120e1665.02.201625.01.2017
LenovoThinkPad X121e24830.10.201522.10.2019
LenovoThinkPad X131e1431.04.20165.11.2019
LenovoThinkPad X140e1922.08.201827.09.2019
LenovoThinkPad X20020930.10.20157.03.2020
LenovoThinkPad X200s2730.10.20152.04.2019
LenovoThinkPad X200T1017.04.201811.01.2019
LenovoThinkPad X20195830.10.201511.03.2020
LenovoThinkPad X201 Tablet1530.10.201527.09.2019
LenovoThinkPad X220385530.10.201517.03.2020
LenovoThinkPad X220 Tablet335.11.20156.02.2019
LenovoThinkPad X23033215.11.201520.05.2020
LenovoThinkPad X230 Tablet2629.03.20185.03.2020
LenovoThinkPad X240659030.10.201523.05.2020
LenovoThinkPad X250230330.10.201531.03.2020
LenovoThinkPad X26017254.05.201613.03.2020
LenovoThinkPad X270116520.03.201810.03.2020
LenovoThinkPad X270 W10DG134229.03.201823.05.2020
LenovoThinkPad X28011062.09.201813.03.2020
LenovoThinkPad X300919.12.20154.02.2017
LenovoThinkPad X30121625.11.201510.03.2020
LenovoThinkPad X380 Yoga2326.01.20197.03.2020
LenovoThinkPad X390276.09.201912.03.2020
LenovoThinkPad X60324.11.20159.02.2016
LenovoThinkPad X60s130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad X612622.03.201627.09.2019
LenovoThinkPad X61s3123.09.201612.02.2020
LenovoThinkPad Yoga 11e3075.11.201526.02.2020
LenovoThinkPad Yoga 11e 3rd Gen7930.09.20162.03.2019
LenovoThinkPad Yoga 26010321.12.201613.03.2020
LenovoThinkPad Yoga 37024528.03.201816.03.2020
LenovoThinkPad Yoga 4601813.10.201612.04.2019
LenovoV110-15ISK 15ISK2026.03.201810.09.2019
LenovoV330-15IKB623.10.201921.12.2019
LenovoY520-15IKBM219.11.201926.11.2019
LenovoY520-15IKBN331.01.201928.09.2019
LenovoY720-15IKB3026.09.201820.05.2020
LenovoYoga 500-14ACL217.04.201618.01.2017
LenovoYoga 500-14IBD120.12.201620.12.2016
LenovoYoga 500-14ISK427.03.201829.05.2018
LenovoYoga 510=14ISK611.09.20195.03.2020
LenovoYoga 900S-12ISK25.10.201823.11.2018
LenovoYOGA500-14IBD630.03.201831.01.2019
LenovoYoga500-15IBD922.05.20188.02.2019
LenovoYoga700-14ISK23.11.20164.11.2016
LenovoZ51-70226.09.20182.10.2018
LENOVOZIUS62128.01.20189.02.2018
LENOVOZIVY01022.01.201825.01.2018
LG Electronics13Z990-GA56J227.09.201927.09.2019
LG ElectronicsP210-G.AE21V3430.03.201629.01.2018
LG ElectronicsP210-G.AN22V3122.01.201831.05.2018
LG ElectronicsP420-N.AE40V6930.10.201529.01.2020
LIVEFANLIVEFAN13.10.20193.10.2019
MEDIONE3221 MD61157127.09.201927.09.2019
MEDIONE3222 MD63150412.09.20197.03.2020
MEDIONE6245 MD61248121.09.201921.09.2019
MEDIONInvalid254.01.20199.11.2019
MEDIONP6630205.04.201624.01.2018
MEDIONS6219 MD610682750.00.000020.05.2020
Micro-Star InternationalCR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD429.01.201614.03.2018
Micro-Star InternationalEX705310.04.201610.04.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC48.04.201614.05.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC/GE60 0ND118.12.201518.12.2015
Micro-Star InternationalGE60 0NC\0ND312.07.201712.07.2017
Micro-Star InternationalGE60 0NC0ND14330.10.201510.04.2019
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OD2OE503.02.201625.04.2019
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OE4030.10.20152.04.2019
Micro-Star InternationalGE60 2PC628.05.201629.09.2018
Micro-Star InternationalGE60 2PE6424.11.20156.02.2019
Micro-Star InternationalGE62 2QC461.04.20162.10.2019
Micro-Star InternationalGE62 2QD541.04.201623.10.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QC3412.04.201830.11.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QD2130.03.20189.11.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QF920.11.20182.10.2019
Micro-Star InternationalGE62 7RD3629.03.201812.02.2020
Micro-Star InternationalGE620/FX620DX1424.09.20168.03.2019
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX1012.04.201625.09.2019
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX/FX6233230.10.201527.09.2019
Micro-Star InternationalGE62MVR 7RG725.05.20184.04.2019
Micro-Star InternationalGE62VR 6RF2830.03.201818.02.2020
Micro-Star InternationalGE62VR 7RF304.04.201829.02.2020
Micro-Star InternationalGE63VR 7RF1029.03.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGE70 0NC0ND1730.10.201521.12.2016
Micro-Star InternationalGE70 2OC2OD2OE4330.10.20151.02.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PC265.11.20153.02.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PE3128.03.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PL1323.08.20187.03.2019
Micro-Star InternationalGE70 2QD4124.05.201612.02.2019
Micro-Star InternationalGE72 2QC226.02.20164.03.2020
Micro-Star InternationalGE72 2QE811.11.201624.05.2019
Micro-Star InternationalGE72 2QF3529.09.20161.10.2019
Micro-Star InternationalGE72 6QC2021.03.201829.02.2020
Micro-Star InternationalGE72 6QF4515.09.20162.03.2019
Micro-Star InternationalGE72VR 6RF4828.03.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGE72VR 7RF2419.09.20185.03.2020
Micro-Star InternationalGE75 Raider 8SE228.09.20195.11.2019
Micro-Star InternationalGF63 8RC129.11.201929.11.2019
Micro-Star InternationalGF63 8RD433.09.20196.03.2020
Micro-Star InternationalGF63 Thin 9SC55.09.201931.10.2019
Micro-Star InternationalGF75 Thin 9SC17.11.20197.11.2019
Micro-Star InternationalGL62 6QD6051.09.201621.05.2020
Micro-Star InternationalGL62 6QF89430.08.201619.05.2020
Micro-Star InternationalGL62M 7RD35721.03.20185.03.2020
Micro-Star InternationalGL62M 7RDX126.10.201827.05.2019
Micro-Star InternationalGL62M 7REX21224.08.201825.03.2020
Micro-Star InternationalGL63 8RC2726.09.20183.03.2020
Micro-Star InternationalGL63 8RD275.02.201929.02.2020
Micro-Star InternationalGL72 6QD1225.11.201628.09.2019
Micro-Star InternationalGL72 6QF54.09.20199.11.2019
Micro-Star InternationalGL72M 7RDX1930.03.201818.02.2020
Micro-Star InternationalGP60 2OD4426.11.201510.09.2019
Micro-Star InternationalGP60 2PE31930.10.20156.03.2020
Micro-Star InternationalGP60 2PF Leopard Pro388.04.20166.03.2020
Micro-Star InternationalGP60 2QE515.11.20151.06.2019
Micro-Star InternationalGP60 2QF2985.11.20156.03.2020
Micro-Star InternationalGP62 2QE17620.09.20169.11.2019
Micro-Star InternationalGP62MVR 7RF23220.03.201812.03.2020
Micro-Star InternationalGP62MVR 7RFX419.05.201819.02.2020
Micro-Star InternationalGP63 Leopard 8RE2325.09.201814.03.2020
Micro-Star InternationalGP70 2OD2529.03.20185.02.2019
Micro-Star InternationalGP70 2PE23830.10.201528.09.2019
Micro-Star InternationalGP70 2QE2720.12.20162.03.2019
Micro-Star InternationalGP70 2QF38930.10.20153.03.2020
Micro-Star InternationalGP72 2QE627.09.20163.10.2019
Micro-Star InternationalGP72 6QF5423.11.201610.09.2019
Micro-Star InternationalGP73 Leopard 8RF810.07.20197.11.2019
Micro-Star InternationalGS43VR 6RE32.12.20163.12.2016
Micro-Star InternationalGS43VR 7RE2815.09.20184.11.2019
Micro-Star InternationalGS60 2PC Ghost130.01.201930.01.2019
Micro-Star InternationalGS60 2PL2223.11.201518.01.2017
Micro-Star InternationalGS60 2QE2330.10.20152.02.2019
Micro-Star InternationalGS60 6QD823.11.20166.01.2019
Micro-Star InternationalGS60 6QE5212.05.20164.04.2019
Micro-Star InternationalGS63VR 6RF277.09.20188.11.2019
Micro-Star InternationalGS63VR 7RF6214.03.201814.03.2020
Micro-Star InternationalGS65 Stealth 8SE45.04.201920.09.2019
Micro-Star InternationalGS65 Stealth Thin 8RE1924.05.201929.11.2019
Micro-Star InternationalGS65 Stealth Thin 8RF4122.09.201819.11.2019
Micro-Star InternationalGS70 2PC Stealth562.09.201618.02.2020
Micro-Star InternationalGS70 2PE Stealth Pro253.12.20165.03.2019
Micro-Star InternationalGS70 2QE2931.01.201630.05.2019
Micro-Star InternationalGS73 Stealth 8RE314.09.201920.02.2020
Micro-Star InternationalGT60 2PC18.02.20198.02.2019
Micro-Star InternationalGT62VR 6RD751.10.201623.10.2019
Micro-Star InternationalGT63 Titan 8RF129.09.201929.09.2019
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GT685/GX660DX131.08.201631.08.2016
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GX660DX516.12.201631.05.2018
Micro-Star InternationalGT680R/GX680R/GT683R/GT683DXR/GX660DXR13.02.20163.02.2016
Micro-Star InternationalGT70 0NC/GT70 0NC227.09.20161.10.2016
Micro-Star InternationalGT70 2OC/2OD524.03.201624.09.2016
Micro-Star InternationalGT70 2PE628.08.20198.11.2019
Micro-Star InternationalGT70 2QD617.04.201930.05.2019
Micro-Star InternationalGT72 2QE1826.04.201624.05.2019
Micro-Star InternationalGT72 6QD534.09.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGT72S 6QE1228.11.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGT75 Titan 8RF121.09.201921.09.2019
Micro-Star InternationalGV62 7RD22422.03.20186.03.2020
Micro-Star InternationalGV62 7RE18915.03.201827.02.2020
Micro-Star InternationalGV62 8RC6624.08.201820.05.2020
Micro-Star InternationalGV62VR 7RF11713.03.20184.11.2019
Micro-Star InternationalGV72 7RE9029.03.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGV72 8RD128.09.201928.09.2019
Micro-Star InternationalGV72 8RE114.09.201914.09.2019
Micro-Star InternationalGV72VR 7RF3117.03.201830.05.2019
Micro-Star InternationalGX780/GT780/GT780DX/GT7831430.09.201630.11.2016
Micro-Star InternationalGX780R/GT780R/GT780DXR219.11.20151.12.2015
Micro-Star InternationalMSI NOTEBOOK CR610130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalMSI Notebook ER71018.03.20168.03.2016
Micro-Star InternationalP65 Creator 8RD726.09.20195.11.2019
Micro-Star InternationalPE70 2QE121.02.202021.02.2020
Micro-Star InternationalPL62 7RC1329.08.201927.09.2019
Micro-Star InternationalPlease change product name631.05.201829.09.2018
Micro-Star InternationalPS42 8M571.09.201913.03.2020
Micro-Star InternationalPS42 8RB912.09.201927.11.2019
Micro-Star InternationalPS42 Modern 8RC728.08.20196.03.2020
Micro-Star InternationalPS63 Modern 8RC27.09.20193.10.2019
Micro-Star InternationalWS60 2OJ22.04.20193.04.2019
Micro-Star InternationalX3703929.09.201623.10.2019
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-1656425.11.201629.11.2016
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-168A2627.09.201630.05.2019
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-1738328.03.20186.04.2018
Micro-Star International Co., Ltd.CR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD122.01.201822.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 0NC/GE60 0ND1321.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 0NC0ND480.00.00004.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2OC2OD2OE5321.01.201826.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2OC2OE790.00.000010.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2PE12821.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QC4421.01.20184.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QD7520.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QF1723.01.201821.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QC1022.01.201821.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QD1929.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QF40.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 7RD110.00.00005.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/FX620DX38.03.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/GE620DX/FX620DX200.00.00007.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/GE620DX/FX620DX/FX6231310.04.20178.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62MVR 7RG1024.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62VR 6RF6727.01.20182.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62VR 7RF3121.01.20182.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE63VR 7RF322.02.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2OC2OD2OE4221.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2PC2524.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2PE140.00.00003.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2QD4922.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QC3324.01.20185.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QE280.00.00005.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QF1222.01.201829.01.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 6QC2226.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 6QF7221.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72VR 6RF4222.01.201828.01.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GE72VR 7RF70.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GF63 8RD230.00.00007.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GL62 6QD7150.00.000010.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GL62 6QF10540.00.000010.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GL62M 7RD3340.00.000010.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GL62M 7REX350.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GL63 8RC110.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GL63 8RD228.01.202028.01.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GL72 6QD3222.01.201829.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72 6QF5321.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72M 7RDX160.00.00005.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2OD610.00.000010.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2PE6390.00.00007.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2PF Leopard Pro30.00.00005.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2QE800.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2QF2300.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP62 2QE1550.00.00004.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP62MVR 7RF810.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP63 Leopard 8RE40.00.00007.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2OD7023.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2PE52010.04.20178.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2QE6721.01.20188.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2QF3210.00.00004.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GP72 2QE227.01.201827.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72 6QF6821.01.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72MVR 7RFX225.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 2PL1123.01.201827.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 2QE1722.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 6QD424.01.201827.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 6QE3822.01.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS63VR 7RF410.00.00005.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2PC Stealth900.00.00005.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2PE Stealth Pro1521.01.201827.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2QE5521.01.201824.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS73 Stealth 8RE40.00.00005.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GT62VR 6RD510.00.000010.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GT680/GX680/GT683/GT683DX/GX660DX929.01.20182.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT70 2PE20.00.000010.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GT72 2QE1422.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT72 6QD170.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 7RD560.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 7RE790.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 8RC160.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 8RD124.01.202024.01.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GV62VR 7RF580.00.00005.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GV72 7RE210.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.GV72VR 7RF922.01.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GX780/GT780/GT780DX/GT783924.01.201829.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.Please change product name624.01.201824.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.PS42 8M480.00.00007.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.PS42 8RB30.00.00003.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.PS42 Modern 8RC130.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.PS63 Modern 8RC80.00.00006.02.2020
Micro-Star International Co., Ltd.X37010821.01.20188.03.2018
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTDMS-16Y1427.01.201827.01.2018
MicrosoftSurface 35228.03.20182.10.2019
MicrosoftSurface Book29813.03.201817.03.2020
MicrosoftSurface Book 212417.08.201812.03.2020
MicrosoftSurface Go48.10.201825.09.2019
MicrosoftSurface Laptop15515.03.20185.03.2020
MicrosoftSurface Laptop 21314.09.201911.03.2020
MicrosoftSurface Pro32729.03.201813.03.2020
MicrosoftSurface Pro 2826.04.201629.10.2019
MicrosoftSurface Pro 395330.10.20157.03.2020
MicrosoftSurface Pro 475022.09.201617.03.2020
MicrosoftSurface Pro 63325.05.20193.03.2020
MicrosoftSurface Pro 7127.02.202027.02.2020
MicrosoftSurface with Windows 8 Pro3128.05.201621.09.2019
Microsoft CorporationSurface 34521.01.20182.02.2018
Microsoft CorporationSurface Book1230.00.00007.02.2020
Microsoft CorporationSurface Book 2340.00.00006.02.2020
Microsoft CorporationSurface Laptop540.00.00006.02.2020
Microsoft CorporationSurface Laptop 2330.00.00006.02.2020
Microsoft CorporationSurface Pro1170.00.00006.02.2020
Microsoft CorporationSurface Pro 2400.00.00007.02.2020
Microsoft CorporationSurface Pro 36640.00.00006.02.2020
Microsoft CorporationSurface Pro 44590.00.00006.02.2020
Microsoft CorporationSurface Pro 6270.00.00005.02.2020
Microsoft CorporationSurface Pro 7100.00.00006.02.2020
Microsoft CorporationSurface with Windows 8 Pro622.01.201828.01.2020
MIKROLOGProG33-CH230.03.20184.04.2018
MSIMS-7350110.04.201610.04.2016
MSIMS-7599131.10.201631.10.2016
MSIMS-77512625.04.201624.01.2018
MSIMS-7758231.01.201631.01.2016
NECPC-NM150KAW3030.08.201830.05.2019
Not SpecifiedLapBook Pro221.09.201928.09.2019
NotebookN24_25BU2528.01.201830.01.2018
NotebookP15SM2119.11.201626.10.2018
NotebookP64_HJ,HK113.09.20183.09.2018
NotebookP65_P67RGRERA425.05.201923.10.2019
NotebookP770ZM2017.12.201613.02.2018
NotebookW230SS1419.12.20158.02.2017
NotebookW230ST16.12.20186.12.2018
NotebookW35xSS_370SS15.02.20195.02.2019
NotebookW54_55SU1,SUW516.05.201816.02.2019
NotebookW54_W94_W955TU,-T,-C128.09.201628.09.2016
NotebookW94_95_97JU30421.01.20185.02.2019
Packard Belldot s722.01.201824.01.2018
Packard BellDOTVR46295.11.20151.10.2019
Packard BellEasynote ENTF71BM6700.00.000013.03.2020
Packard BellEasynote ENTG71BM7690.00.00003.03.2020
Packard BellEasynote LE69KB3690.00.000013.03.2020
Packard BellEasyNote LM81286.02.20164.01.2019
Packard BellEasyNote LS11HR5730.10.20154.01.2019
Packard BellEasyNote LS11SB6412.04.201619.05.2018
Packard BellEasyNote LS44HR7230.10.201530.01.2019
Packard BellEasyNote LV11HC3630.10.201520.02.2020
Packard BellEasyNote LV44HC1960.00.00006.02.2020
Packard BellEasyNote LX576.04.201610.03.2018
Packard BellEasynote ME69BMP119.12.201519.12.2015
Packard BellEasyNote NM86930.10.201523.01.2018
Packard BellEasyNote TE11BZ8730.10.201525.05.2019
Packard BellEasyNote TE11HC14570.00.000019.05.2020
Packard BellEasynote TE69BM11330.10.20155.02.2019
Packard BellEasynote TE69CX572.02.201620.02.2019
Packard BellEasynote TE69CXP14830.10.201529.09.2018
Packard BellEasyNote TE69HW53718.12.201528.09.2019
Packard BellEasyNote TE69KB22110.00.00007.03.2020
Packard BellEasyNote TJ61130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TK11BZ20930.10.201512.02.2019
Packard BellEasyNote TK8143.02.201626.04.2016
Packard BellEasyNote TK8525716.04.20166.04.2018
Packard BellEasyNote TM855330.10.201529.01.2020
Packard BellEasyNote TS11HR45830.10.201525.09.2019
Packard BellEasyNote TS11SB18328.05.201626.09.2018
Packard BellEasyNote TS44HR6721.05.201630.05.2019
Packard BellEasyNote TS44SB1321.09.201619.01.2017
Packard BellEasyNote TV11CM456.11.201528.01.2018
Packard BellEasyNote TV11HC16530.10.201516.05.2019
Packard BellEasyNote TV43CM120.00.000010.02.2020
Packard BellENLE11BZ1460.00.00007.03.2020
Packard BellENLK11BZ1323.01.201825.10.2019
Packard BellENLK13BZ225.11.20151.10.2016
Packard BellNC-ENLE69KB-12504G50MNSK75.09.20182.02.2019
Packard BellNC-ENTE11HC-73632026.05.20168.02.2018
Packard BellNC-ENTE69KB-12504G50DNSK366.02.20187.02.2019
Packard BellNC-ENTE69KB-23804G50DNSK13.04.20193.04.2019
Packard BellNC-ENTF71BM-C9L7423.01.201825.01.2018
Packard BellNC-ENTG71BM-C8SG6030.10.201525.09.2018
Packard Bell BVEasyNote ML6113.11.20163.11.2016
Packard Bell BVEasyNote_MX36724.01.201825.01.2018
Packard Bell BVEasyNote_MX37-U-703NCD186.04.20182.02.2019
Packard Bell BVEasyNote_MX612921.01.20187.02.2018
Panasonic CorporationCF-20-14725.01.201813.09.2019
Panasonic CorporationCF-53SAWZYCE16.11.20196.11.2019
Panasonic CorporationCF-54-12420.09.201830.01.2020
Panasonic CorporationCF-AX3EDNKEN1223.01.201823.05.2018
Panasonic CorporationCF-C1ADAAGFN427.09.201622.11.2016
Panasonic CorporationCF-C1BTCREFN4721.01.201829.01.2018
Panasonic CorporationCFXZ6-1527.09.201929.10.2019
Parallels Software International Inc.Parallels Virtual Platform222.06.201622.06.2016
PC Specialist LTDCosmosVII 152028.09.201828.01.2020
PORSCHE DESIGNBOOK ONE360.00.000021.05.2020
Positivo BGHE90017.04.20187.04.2018
powerinternationalCEPTER GAMING X530-01 MD611592415.09.201812.02.2020
powerinternationalCEPTER GAMING X530-02 MD61161340.00.00004.02.2020
powerinternationalCEPTER N410-01170.00.000018.02.2020
powerinternationalCepter N510-01120.00.000020.02.2020
powerinternationalCepter N510-03620.00.000028.02.2020
powerinternationalCEPTER NY310-01180.00.000020.02.2020
powerinternationalCepter NY410-02 MD61301328.09.201927.01.2020
powerinternationalCEPTER X520-01 MD60954250.00.00005.02.2020
powerinternationalCEPTER X520-02 MD60953180.00.000019.02.2020
QuantaTWC2815.09.201818.02.2020
RazerBlade3980.00.000010.03.2020
RazerBlade Stealth2460.00.00003.03.2020
Samsung275E4E/275E5E8030.10.201510.03.2020
Samsung300E4A/300E5A/300E7A3530.10.20158.02.2019
Samsung300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA28230.10.201525.10.2019
Samsung300E4C/300E5C/300E7C11330.10.201525.10.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV8530.10.20151.03.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV1930.10.20155.02.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE1725.02.20164.01.2019
Samsung300V3A/300V4A/300V5A4530.10.20153.03.2020
Samsung300V3A/300V4A/300V5A/200A4B/200A5B3221.01.201630.05.2019
Samsung305U1A66330.10.201512.11.2019
Samsung305V4A/305V5A13130.10.20151.10.2019
Samsung305V4A/305V5A/3415VA965.11.20152.10.2019
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B130.10.201530.10.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B/301U1A930.10.201525.05.2019
Samsung350V5C/350V5X/350V4C/350V4X/351V5C/351V5X/351V4C/351V4X/3540VC/32628.05.201625.10.2019
Samsung350V5C/351V5C/3540VC/3440VC1318.09.201830.05.2019
Samsung355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/321430.10.20155.11.2019
Samsung355V4C/356V4C/3445VC/3545VC17430.10.20157.03.2019
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R19930.10.20159.11.2019
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV2825.11.201513.09.2019
Samsung370E4K421.09.201821.09.2018
Samsung370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V17530.10.20152.10.2019
Samsung400B2B/400B2B1410.02.201628.05.2019
Samsung400B4A/400B5A/200B4A/200B5A133.11.201615.02.2019
Samsung400B4B/400B5B/200B4B/200B5B6513.09.201624.10.2019
Samsung450R5G/450R5U24113.11.201522.10.2019
Samsung530U3BI/530U4BI/530U4BH187230.10.20157.03.2020
Samsung530U3C/530U4C242530.10.201523.05.2020
Samsung530U3C/530U4C/532U3C26330.10.201528.02.2020
Samsung535U3C137030.10.201523.05.2020
Samsung535U4C2623.11.201625.05.2019
Samsung550P5C/550P7C525.11.201526.09.2018
Samsung670Z5E818.05.201631.01.2019
Samsung700G7C22.12.20162.12.2016
Samsung700T1C16530.10.201530.05.2019
Samsung700Z3A/700Z4A/700Z5A/700Z5B1630.01.201923.10.2019
Samsung700Z3C/700Z5C631.04.20168.11.2019
Samsung700Z7C3421.10.201616.09.2019
Samsung730U3E/740U3E11317.12.201525.10.2019
Samsung870Z5E/880Z5E/680Z5E35.11.20155.11.2015
Samsung870Z5G/880Z5F123.11.201623.11.2016
Samsung900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D46230.10.201510.03.2020
Samsung900X3C/900X3D/900X4C/900X4D30227.09.201618.03.2020
Samsung900X3C/900X4C/900X4D429.11.201612.03.2020
Samsung900X3F6826.05.201629.02.2020
Samsung900X3G13021.01.20164.03.2020
Samsung900X5L39.02.20194.04.2019
Samsung905S3G/906S3G/915S3G37630.10.201525.10.2019
Samsung905S3G/906S3G/915S3G/9305SG1808.04.20165.03.2020
Samsung90X3A3624.05.201618.02.2020
Samsung930X5J/910S5J/940X5J129.11.201629.11.2016
Samsung940X3G5029.03.20189.11.2019
Samsung940X3G/930X3G9717.05.201631.08.2019
SamsungNC110P/NC108P/NC111P515.11.201622.11.2016
SamsungNC210/NC110713.09.20162.10.2018
SamsungNF110/NF210/NF310627.08.20161.10.2016
SamsungQ3304827.05.201616.04.2019
SamsungQX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF510274.02.20165.02.2019
SamsungR519/R71938.10.20168.12.2016
SamsungR520/R522/R6202730.10.201511.04.2019
SamsungR530/R7306230.10.201528.09.2018
SamsungR530/R730/P5303830.10.201530.05.2019
SamsungR530/R730/R540631.05.201828.02.2020
SamsungR540/R580/R780/SA41/E452/E8523830.10.20153.02.2019
SamsungR580930.10.201529.03.2018
SamsungR580/R5901630.10.20158.05.2019
SamsungR610610.01.201718.01.2017
SamsungR720116.02.201916.02.2019
SamsungR780/R7781327.09.201629.09.2018
SamsungRC410/RC510/RC7101931.05.201622.01.2019
SamsungRC530/RC7307130.10.201512.11.2019
SamsungRF511/RF411/RF7114930.10.201526.05.2018
SamsungRV410/RV510/S3510/E35106330.10.20154.04.2019
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV7116130.10.201524.10.2019
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E3411241.04.20163.03.2020
SamsungRV415/RV515117.04.201630.11.2016
SamsungRV415/RV515/E34159430.10.201521.02.2020
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S35302219.10.20167.11.2019
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E352011030.10.201510.03.2019
SamsungX120/X170/X171724.03.201830.05.2018
SamsungX1259530.10.201529.09.2018
SamsungX320/X420/X520321.05.201626.05.2016
SamsungX420/X5208214.11.201520.09.2019
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.275E4E/275E5E890.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4A/300E5A/300E7A1624.01.201812.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA1780.00.00007.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4C/300E5C/300E7C36921.01.20188.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV27221.01.201816.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV725.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE8821.01.201814.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300V3A/300V4A/300V5A210.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300V3A/300V4A/300V5A/200A4B/200A5B226.01.202027.01.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305U1A49121.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305V4A/305V5A1340.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305V4A/305V5A/3415VA4921.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.350V5C/351V5C/3540VC/3440VC1421.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/3222.02.201810.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.355V4C/356V4C/3445VC/3545VC2360.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.3570R/370R/470R/450R/510R11521.01.201830.01.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV37421.01.201829.01.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V150.00.00005.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B2B/400B2B5221.01.20182.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B4A/400B5A/200B4A/200B5A1921.01.201815.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B4B/400B5B/200B4B/200B5B970.00.00004.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.450R5G/450R5U2530.00.00003.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3BI/530U4BI/530U4BH12800.00.000010.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3C/530U4C12680.00.00007.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3C/530U4C/532U3C2660.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.535U3C12380.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.535U4C610.00.00005.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.540U823.01.201824.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.550P5C/550P7C3321.01.20182.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700T1C890.00.00005.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700Z3C/700Z5C870.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700Z7C5720.01.201813.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.730U3E/740U3E1070.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D7490.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X3D/900X4C/900X4D3150.00.000010.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X4C/900X4D1822.01.201829.01.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3F310.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3G1880.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.905S3G/906S3G/915S3G2190.00.00006.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.905S3G/906S3G/915S3G/9305SG1180.00.00004.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.90X3A20.00.000010.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.940X3G3321.01.20188.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.940X3G/930X3G7920.01.201828.01.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.N150824.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.NC210/NC110526.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.NF110/NF210/NF3101522.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.Q3304921.01.20185.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.Q430/Q530322.01.201822.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.QX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF5102221.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.QX311/QX411/QX412/QX511322.01.201822.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R519/R7191323.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R520/R522/R6201921.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R530/R7308520.01.201810.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R530/R730/P530220.00.00004.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R540/R580/R780/SA41/E452/E8522223.01.201824.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R580/R5904621.01.20182.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R7202126.01.201827.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R780/R7783921.01.201822.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RC410/RC510/RC7102122.01.20188.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RC530/RC730190.00.00005.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RF511/RF411/RF7114321.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV410/RV510/S3510/E35106010.04.20176.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV411/RV511/E3511/S3511/RV7115721.01.201829.01.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E3411180.00.000010.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV415/RV515425.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV415/RV515/E34151250.00.00004.02.2020
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV420/RV520/RV720/E3530/S35305021.01.201821.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E35209410.04.201719.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X120/X170/X1711722.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X12516121.01.201827.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X320/X420/X520430.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X420/X52011721.01.201814.02.2018
Shuttle Inc.XH110722.01.201823.03.2018
Shuttle Inc.XH81V730.10.201530.10.2015
SonySVD1121P2EB31.12.201621.09.2018
SonySVD1321L2EW1312.07.201720.02.2020
SonySVE1111M1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1113M1EW1630.10.20152.10.2019
SonySVE14135CXB416.09.201613.10.2016
SonySVE14A1S1EW2226.05.201626.01.2017
SonySVE14A2M1EB131.01.201631.01.2016
SonySVE14A2M1EW921.11.201829.03.2019
SonySVE14A3M1EW2015.10.201616.11.2016
SonySVE14A3V2ES169.02.201630.01.2019
SonySVE1511D1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1511H1EW47.05.20163.06.2016
SonySVE1512C5E6125.10.201624.10.2019
SonySVE1512C6EW172.02.201629.05.2018
SonySVE1512H1EW1313.04.201610.04.2018
SonySVE1512H6EW142.02.20161.04.2017
SonySVE1512T1ESI328.05.20167.06.2016
SonySVE1513B1EW285.10.201620.09.2019
SonySVE1513C5E285.09.201822.10.2019
SonySVE1513G1EW2119.09.201624.05.2019
SonySVE1513K1EW56.04.201829.05.2018
SonySVE1513U1ESI1726.05.201615.12.2016
SonySVE1711C5E129.05.201829.05.2018
SonySVE1712C5E625.04.201831.10.2018
SonySVE1712E4E2129.03.20188.02.2019
SonySVF13N1Y9ES620.09.20187.05.2019
SonySVF13N2L2ES84.04.201823.09.2018
SonySVF1421E2EW11930.10.201513.03.2020
SonySVF14A1C5E112.01.201712.01.2017
SonySVF14A1M2ES413.04.20162.06.2016
SonySVF14N1C5E2120.04.20185.09.2019
SonySVF14N1J2ES64.03.201621.02.2020
SonySVF1521A1EW1221.12.201629.01.2019
SonySVF1521A2EW2930.10.201527.02.2020
SonySVF1521A6EW285.02.20165.12.2018
SonySVF1521A7EW18130.10.20154.11.2019
SonySVF1521B2EW1130.10.201526.10.2019
SonySVF1521C5E318.01.20177.02.2017
SonySVF1521D2EB714.04.201821.09.2018
SonySVF1521E6E175.11.201512.07.2017
SonySVF1521F2EW127.09.201927.09.2019
SonySVF1521T2EB1622.11.201625.11.2018
SonySVF1531C5E7817.09.201619.11.2019
SonySVF1541M1362.02.201618.11.2016
SonySVF1541M1EW14230.10.201531.08.2019
SonySVF15A1M2ES64.04.201819.05.2018
SonySVF15A1Z2EB66.02.20163.06.2016
SonySVF15N1N2ES96.02.201617.12.2016
SonySVP1321A6E128.04.201610.04.2018
SonySVP1321B6E268.10.20166.02.2019
SonySVP1321J1EBI1710.02.201613.10.2016
SonySVP1321L1EBI3924.03.201821.09.2019
SonySVP1321M2EB10614.01.201630.10.2019
SonySVP1321S2EB444.11.201630.05.2019
SonySVP1321X9EB819.09.201929.11.2019
SonySVP1322M1EBI1830.05.201821.02.2020
SonySVS1313C5E1825.05.201819.06.2019
SonySVS1313R9EB704.03.20167.03.2020
SonySVS15112C5E427.09.201918.02.2020
SonySVS1512Z9EB1728.09.201628.02.2020
SonySVS1513L1EW230.10.201530.10.2015
SonySVT1311M1ES130.10.201530.10.2015
SonySVT1311V2ES1015.01.201610.04.2018
SonySVT1312B4E57.04.20186.11.2018
SonySVT1312M1ES918.04.201614.02.2020
SonySVT1312V1ES658.04.201628.03.2019
SonySVT1312X1ES6513.11.201521.02.2020
SonySVT1312Z1RS315.09.201923.10.2019
SonySVT1313C5E1117.11.201823.10.2019
SonySVT1313V1ES466.02.201628.09.2019
SonySVZ1311S9EX211.11.201618.01.2017
SonyVGN-FW31J13.12.20163.12.2016
SonyVGN-FW31M2022.11.20161.02.2017
SonyVGN-FZ31ER29.03.201610.03.2016
SonyVGN-TT46GG_B128.09.201628.09.2016
SonyVGN-Z21XN_B414.09.20162.11.2016
SonyVGN-Z31WN_B114.01.201614.01.2016
SonyVPCCA2S1E4230.10.201530.01.2019
SonyVPCCA3S1E227.09.201928.09.2019
SonyVPCCB4Q1E62.10.201823.05.2019
SonyVPCCW1S1E1513.09.201628.09.2019
SonyVPCEA1S1E2412.07.20174.01.2019
SonyVPCEA2S1E721.09.20166.10.2016
SonyVPCEA3S1E730.10.201525.11.2016
SonyVPCEB1M1E430.10.201522.11.2015
SonyVPCEB2M1E717.09.201620.12.2016
SonyVPCEB3J1E123.12.20163.04.2019
SonyVPCEB4E1E588.04.201623.05.2017
SonyVPCEB4X1E235.03.20193.03.2020
SonyVPCEB4Z1E1629.09.20166.02.2019
SonyVPCEC2M1E213.11.201813.02.2019
SonyVPCEC3L1E317.12.201629.09.2018
SonyVPCEC4L1E39.10.201830.05.2019
SonyVPCEE3E1E127.06.20167.04.2018
SonyVPCEE4E1E114.03.201914.03.2019
SonyVPCEH1J1E4211.04.20167.11.2019
SonyVPCEH1L0E425.11.20155.11.2019
SonyVPCEH1L8E112.04.201812.04.2018
SonyVPCEH1M1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH1S1E1530.10.201530.11.2019
SonyVPCEH2C0E1429.03.201813.12.2019
SonyVPCEH2C5E528.05.201617.12.2016
SonyVPCEH2F1E158.04.201620.01.2017
SonyVPCEH2H1E7612.04.20165.02.2019
SonyVPCEH2Q1E429.08.20185.04.2019
SonyVPCEH3D0E84.10.201623.10.2019
SonyVPCEH3H1E3230.10.201525.04.2017
SonyVPCEH3J1E830.10.201515.11.2016
SonyVPCEH3P1E665.11.201510.03.2019
SonyVPCEJ1L1E413.10.201630.01.2019
SonyVPCEL1E1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCF11M1E25.12.20186.12.2018
SonyVPCF12Z1E1926.05.20163.02.2017
SonyVPCF13L8E328.03.20194.04.2019
SonyVPCF13S0E415.09.201819.09.2018
SonyVPCF13Z1E49.02.20168.08.2018
SonyVPCF21Z1E1431.08.201625.09.2018
SonyVPCF22M1E1018.09.201814.02.2019
SonyVPCF22S1E221.11.201830.01.2019
SonyVPCF23L1E2430.10.201513.02.2019
SonyVPCF24L1E1014.03.201825.10.2019
SonyVPCS11X9E314.03.201614.03.2016
SonyVPCS12M9E828.09.20166.10.2016
SonyVPCS12X9E227.09.201628.09.2016
SonyVPCS13S9E31.10.20168.10.2016
SonyVPCSA2Z9E727.09.201610.12.2016
SonyVPCSA3C5E5827.09.20163.02.2019
SonyVPCSB1B9E219.11.201620.12.2016
SonyVPCSB1V9E2926.11.201610.03.2020
SonyVPCSB3C5E35.02.20166.02.2016
SonyVPCSB3Q9E4321.03.201822.02.2020
SonyVPCSB3S9E3027.10.201630.01.2019
SonyVPCSE1C5E1813.09.201820.09.2019
SonyVPCSE1V9E46.12.201825.05.2019
SonyVPCYB15KX111.09.201811.09.2018
SonyVPCYB3V1E1328.09.20162.04.2019
SonyVPCZ12Z9E134.02.201624.05.2019
SonyVPCZ21L9E1627.09.20163.02.2017
Sony CorporationSVD1121P2EB1324.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVD1321L2EW160.00.00004.02.2020
Sony CorporationSVE14A1S1EP1321.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE14A3M1EW125.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVE1512C5E3322.01.201828.01.2020
Sony CorporationSVE1512H1EW721.01.201822.01.2018
Sony CorporationSVE1512H6EW1922.01.201831.01.2018
Sony CorporationSVE1512T1ESI1830.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVE1513B1EW2620.01.201814.02.2018
Sony CorporationSVE1513G1EW3222.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVE1513K1EW422.01.201822.01.2018
Sony CorporationSVE1513U1ESI4622.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVE1711C5E213.02.201813.02.2018
Sony CorporationSVE1712C1EW3022.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVE1712C5E423.01.201823.01.2018
Sony CorporationSVE1712E4E821.01.201824.01.2018
Sony CorporationSVF13N2L2ES825.01.201829.01.2018
Sony CorporationSVF1421E2EW900.00.00007.02.2020
Sony CorporationSVF14N1C5E721.01.201819.02.2018
Sony CorporationSVF14N1J2ES1521.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVF1521A1EW2021.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVF1521A2EW3821.01.201820.02.2018
Sony CorporationSVF1521A6EW7722.01.20182.03.2018
Sony CorporationSVF1521A7EW10121.01.201824.01.2020
Sony CorporationSVF1521B2EW90.00.00005.02.2020
Sony CorporationSVF1521D2EB2222.01.20184.03.2018
Sony CorporationSVF1521E6E1422.01.201822.02.2018
Sony CorporationSVF1521F2EW20.00.00005.02.2020
Sony CorporationSVF1521I6EW521.01.201821.01.2018
Sony CorporationSVF1521S2EW1129.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVF1521T2EB3622.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVF1531C5E560.00.000010.02.2020
Sony CorporationSVF1541M1423.01.201824.01.2018
Sony CorporationSVF1541M1EW27421.01.20188.03.2018
Sony CorporationSVF15A1M2ES1323.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVF15A1Z2EB1921.01.20182.02.2018
Sony CorporationSVP1321A6E12721.01.201826.02.2018
Sony CorporationSVP1321B6E5321.01.201810.03.2018
Sony CorporationSVP1321L1EBI11427.01.20182.02.2018
Sony CorporationSVP1321M2EB14921.01.201829.01.2020
Sony CorporationSVP1321S2EB325.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVP1321X9EB50.00.00005.02.2020
Sony CorporationSVS1313R9EB270.00.00004.02.2020
Sony CorporationSVS15112C5E70.00.00005.02.2020
Sony CorporationSVS1512Z9EB430.00.00006.02.2020
Sony CorporationSVT1311V2ES1522.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVT1312B4E821.01.201821.01.2018
Sony CorporationSVT1312M1ES1020.00.00006.02.2020
Sony CorporationSVT1312V1ES4922.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVT1312X1ES7021.01.201813.02.2018
Sony CorporationSVT1312Z1RS30.00.00003.02.2020
Sony CorporationSVT1313V1ES1200.00.00004.02.2020
Sony CorporationSVZ1311S9EX430.01.20188.03.2018
Sony CorporationVGN-FW51JF_H2121.01.201828.01.2018
Sony CorporationVGN-Z21XN_B1224.01.201825.01.2018
Sony CorporationVPCCA2S1E1623.01.20186.02.2018
Sony CorporationVPCCB3S1E625.01.201825.01.2018
Sony CorporationVPCCW1S1E6321.01.201823.01.2020
Sony CorporationVPCEA1S1E2222.01.20186.02.2018
Sony CorporationVPCEB3J1E923.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCEB4X1E70.00.00006.02.2020
Sony CorporationVPCEB4Z1E2620.01.20182.02.2018
Sony CorporationVPCEC2M1E121.01.201821.01.2018
Sony CorporationVPCEC3L1E223.01.201823.01.2018
Sony CorporationVPCEE3E1E79.02.201814.02.2018
Sony CorporationVPCEH1S1E3221.01.201816.02.2018
Sony CorporationVPCEH2C0E330.00.00005.02.2020
Sony CorporationVPCEH2F1E725.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCEH2H1E10721.01.201829.01.2018
Sony CorporationVPCEH2Q1E62.02.20182.02.2018
Sony CorporationVPCEH3D0E1822.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCEH3J1E1410.04.201730.01.2018
Sony CorporationVPCEH3P1E6721.01.201819.02.2018
Sony CorporationVPCEJ1L1E1423.01.201824.01.2018
Sony CorporationVPCEJ2L1E2922.01.201823.02.2018
Sony CorporationVPCF21Z1E322.01.201822.01.2018
Sony CorporationVPCF22M1E326.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCF23L1E16221.01.201829.01.2018
Sony CorporationVPCF24L1E100.00.00006.02.2020
Sony CorporationVPCF24P1E327.01.201827.01.2018
Sony CorporationVPCS11X9E19121.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCSA2Z9E20.00.00006.02.2020
Sony CorporationVPCSA3C5E2024.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCSB1A9E430.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCSB3Q9E1321.01.201830.01.2020
Sony CorporationVPCSB3S9E3521.01.20187.02.2018
Sony CorporationVPCSE1C5E50.00.00006.02.2020
Sony CorporationVPCZ23L9E1524.01.20187.02.2018
System manufacturerSystem Product Name115620.01.201826.02.2018
TSATELLITE1228.05.201615.06.2016
TECLASTF620.00.00006.02.2020
TECLASTF6 Pro1420.03.201923.01.2020
TimiTM1607114.09.201814.09.2018
TimiTM1612330.00.00004.02.2020
TimiTM16131160.00.00006.02.2020
TimiTM17011460.00.00005.03.2020
TimiTM17051412.10.201830.05.2019
To be filled by O.E.M.To be filled by O.E.M.190121.01.20188.03.2018
Toshiba*2318.01.20171.06.2017
Toshibadynabook EX/3EW123.11.201823.11.2018
Toshibadynabook R731/39B522.09.201826.03.2019
Toshibadynabook RX73/CWS26.11.201828.03.2019
Toshibadynabook T351/34CB1313.09.201814.05.2019
Toshibadynabook T45/33MRY213.01.201719.01.2017
Toshibadynabook T75/NRS1713.09.20163.11.2016
ToshibaKIRA52531.05.20164.03.2020
ToshibaLeon2011.02.20166.12.2018
ToshibaPORTEGE R6001624.08.20182.04.2019
ToshibaPORTEGE R700265.11.20156.02.2019
TOSHIBAPORTEGE Z10T-A4727.01.201829.08.2019
ToshibaPORTEGE Z30-A72.04.201929.05.2019
ToshibaQosmio F50228.05.201928.05.2019
ToshibaQOSMIO X500222.11.201616.01.2017
ToshibaQOSMIO X70-B2929.09.201631.05.2018
ToshibaSatellite A200930.10.20152.06.2016
ToshibaSatellite A300122.10.201812.02.2019
ToshibaSatellite A6601022.11.201626.01.2018
ToshibaSATELLITE C40-C6912.11.20167.03.2019
ToshibaSATELLITE C50-A4330.10.201530.05.2018
ToshibaSATELLITE C50-A-146134.11.201631.03.2017
ToshibaSATELLITE C50-A-19T3810.11.201529.01.2018
ToshibaSATELLITE C50-A-19U8730.10.201514.03.2020
ToshibaSATELLITE C50-B102730.10.201522.02.2020
TOSHIBASATELLITE C50D-A-1331922.01.201828.09.2019
ToshibaSATELLITE C50D-A-14E25130.10.20151.04.2019
ToshibaSATELLITE C50D-B4926.05.201618.08.2018
ToshibaSATELLITE C55-A4212.04.201612.01.2019
ToshibaSATELLITE C55-A-1HN726.09.20184.04.2019
ToshibaSATELLITE C55-A-1MW2060.00.00005.02.2020
ToshibaSATELLITE C55-A-1N5130.10.201530.10.2015
TOSHIBASATELLITE C55-A-1N813722.01.201819.10.2018
ToshibaSATELLITE C55-C26600.00.000028.02.2020
ToshibaSATELLITE C55D-C22460.00.00007.03.2020
ToshibaSatellite C55t-B121.08.201821.08.2018
ToshibaSatellite C6507030.10.201514.02.2020
ToshibaSatellite C650D4913.09.20164.04.2019
ToshibaSatellite C6603580.00.000020.02.2020
ToshibaSatellite C660D38130.10.201530.05.2019
ToshibaSATELLITE C670-1261423.11.20158.02.2018
TOSHIBASATELLITE C670-1DC1126.01.20187.02.2018
ToshibaSATELLITE C670D-1011830.11.20166.04.2018
TOSHIBASATELLITE C670D-10C1321.01.20181.06.2018
ToshibaSATELLITE C670D-11L57.05.201629.11.2016
ToshibaSATELLITE C670D-11U16.10.20186.10.2018
ToshibaSATELLITE C70-A1728.09.20161.02.2019
ToshibaSATELLITE C70-B6019.04.201630.05.2018
TOSHIBASATELLITE C70-C-1ER1322.01.201819.09.2018
ToshibaSATELLITE C70D-A714.09.201928.09.2019
ToshibaSATELLITE C70D-B1930.00.000017.03.2020
TOSHIBASatellite C850724.01.201818.09.2018
ToshibaSATELLITE C850-11Q3219.11.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE C850-19D712.02.20163.10.2018
ToshibaSATELLITE C850-1G324423.09.20166.03.2020
ToshibaSATELLITE C850-1KW1323.04.201629.01.2018
ToshibaSATELLITE C850-1MD229.03.20195.04.2019
ToshibaSATELLITE C850D-1061325.05.20187.02.2019
ToshibaSATELLITE C850D-1081826.05.201625.01.2018
ToshibaSATELLITE C850D-1093913.09.201612.03.2019
ToshibaSATELLITE C850D-11C7055.11.201527.09.2019
ToshibaSATELLITE C850D-11K7831.01.20161.06.2018
ToshibaSATELLITE C850D-1212620.00.000010.02.2020
ToshibaSATELLITE C850D-12P16921.09.20162.02.2019
ToshibaSATELLITE C855-11F995.11.201530.01.2019
ToshibaSATELLITE C855-12F72.02.20165.04.2016
TOSHIBASATELLITE C855-18C4022.01.20188.02.2019
ToshibaSATELLITE C855-1TC70.00.00004.02.2020
ToshibaSATELLITE C855-1U86320.09.201629.05.2018
ToshibaSATELLITE C855-1XH1224.03.201616.12.2016
ToshibaSATELLITE C855-2EU1427.05.201626.01.2018
ToshibaSATELLITE C855-2FJ13325.11.20164.04.2018
ToshibaSATELLITE C855D-1681030.10.201524.01.2018
ToshibaSATELLITE C870-121595.11.201531.10.2019
ToshibaSATELLITE C870-147429.09.20166.10.2016
ToshibaSATELLITE C870-14W84.10.201616.05.2018
TOSHIBASATELLITE C870-17U727.01.201827.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-10C1029.01.201829.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-116321.01.201820.05.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-1191022.01.201826.05.2018
TOSHIBASATELLITE CL10-B-103523.01.201820.02.2018
ToshibaSatellite L300530.10.20159.03.2019
ToshibaSatellite L350430.10.201520.12.2016
ToshibaSatellite L350D130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L450D4830.10.201513.01.2017
ToshibaSATELLITE L50-A-152395.04.20167.02.2018
ToshibaSATELLITE L50-A-1EF530.10.20151.04.2016
ToshibaSATELLITE L50-B19940.00.000013.03.2020
ToshibaSATELLITE L50-B-1R11012.07.201712.07.2017
ToshibaSATELLITE L50-C7240.00.00006.02.2020
ToshibaSatellite L500248.04.20161.10.2019
ToshibaSatellite L500D1220.11.20159.06.2016
ToshibaSATELLITE L50D-B35040.00.00007.03.2020
ToshibaSATELLITE L50D-B-172215.11.201622.11.2016
ToshibaSATELLITE L50D-C17760.00.000011.03.2020
ToshibaSATELLITE L50Dt-A91.02.20167.06.2016
ToshibaSatellite L550D2910.02.20166.02.2018
ToshibaSatellite L6503917.12.201614.04.2018
ToshibaSatellite L650D17030.10.20158.03.2019
ToshibaSatellite L6701479.02.20166.02.2018
ToshibaSatellite L670D13.02.20163.02.2016
ToshibaSATELLITE L70-B7828.05.20161.06.2018
ToshibaSATELLITE L7502710.00.00006.02.2020
ToshibaSATELLITE L750D130.09.201630.09.2016
ToshibaSATELLITE L7551130.10.201529.01.2020
ToshibaSATELLITE L755D895.04.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE L775-17T15.12.20185.12.2018
ToshibaSATELLITE L775D-10Q121.12.201621.12.2016
ToshibaSATELLITE L775D-10Z417.12.201619.01.2017
ToshibaSatellite L840312.04.201627.09.2016
ToshibaSATELLITE L850-1FF1628.09.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE L850-1VF114.04.201822.01.2019
ToshibaSATELLITE L850-1VV127.05.201627.05.2016
ToshibaSATELLITE L8551230.10.201528.09.2019
ToshibaSATELLITE L855D4730.10.201519.02.2019
ToshibaSATELLITE L875-10V118.10.201818.10.2018
ToshibaSATELLITE L875-13C325.11.201625.01.2018
TOSHIBASATELLITE L875D2625.01.20188.02.2018
ToshibaSATELLITE L875D-10014630.10.201530.01.2018
ToshibaSATELLITE L875D-103130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-10445.11.20151.06.2016
ToshibaSATELLITE L955D1710.00.000014.02.2020
ToshibaSATELLITE M50-A1412.11.20154.02.2016
ToshibaSATELLITE M50D-A9923.11.201529.01.2018
TOSHIBASATELLITE NB10t-A-1028321.01.201814.09.2019
ToshibaSATELLITE P50-A-11J1050.00.00008.03.2020
ToshibaSATELLITE P50-A-11L625.10.20181.06.2019
ToshibaSATELLITE P50-C1870.00.00005.02.2020
ToshibaSATELLITE P50D-C1750.00.00007.03.2020
ToshibaSATELLITE P50t-B-10W14531.05.201623.10.2019
ToshibaSATELLITE P750430.10.201524.01.2018
ToshibaSATELLITE P845T32.02.201612.04.2016
ToshibaSATELLITE P85016530.10.201519.11.2019
ToshibaSATELLITE P87022.10.20184.10.2018
ToshibaSatellite Pro A20040514.11.201527.01.2018
ToshibaSatellite Pro A30020930.10.201530.05.2019
ToshibaSATELLITE PRO C50-A-1C8275.11.201521.12.2016
ToshibaSatellite Pro C50D-A-1461330.09.201623.02.2017
ToshibaSatellite Pro C65037200.00.00003.02.2020
ToshibaSatellite Pro L300145530.10.201530.05.2019
TOSHIBASatellite Pro L350513.02.201813.02.2018
TOSHIBASatellite Pro P20013721.01.201816.03.2019
ToshibaSatellite Pro P30020230.10.20151.10.2019
ToshibaSatellite Pro S30047.04.20185.09.2018
TOSHIBASatellite Pro S300L1270.00.000027.02.2020
ToshibaSatellite Pro S500622.09.201618.11.2016
TOSHIBASatellite R6301721.01.201829.01.2018
ToshibaSATELLITE R83022431.05.201625.09.2018
ToshibaSATELLITE Radius 11 CL10W-C-10521020.09.20166.02.2018
ToshibaSATELLITE Radius 12 P20W-C-1045580.00.000026.02.2020
TOSHIBASATELLITE Radius 12 P20W-C-1061522.01.201825.01.2018
ToshibaSatellite Radius P55W-B521.05.201628.05.2016
ToshibaSATELLITE S50-B6230.00.00005.02.2020
ToshibaSATELLITE S50D-B10420.00.00007.03.2020
ToshibaSATELLITE S70-A230.10.201524.05.2016
ToshibaSATELLITE S70-B125.05.201825.05.2018
ToshibaSATELLITE T13076.02.20194.04.2019
TOSHIBASATELLITE U5001323.01.201825.09.2018
ToshibaSATELLITE U8403524.03.201626.02.2018
TOSHIBASATELLITE U840W5321.01.20184.04.2019
ToshibaSATELLITE U920T1227.09.201624.01.2018
ToshibaSATELLITE U9401930.10.20153.03.2020
ToshibaSATELLITE Z30-A33230.10.20157.03.2020
ToshibaSATELLITE Z30-B18190.00.00007.02.2020
ToshibaSATELLITE Z8301444.03.201629.11.2019
TOSHIBASATELLITE Z9303321.01.201819.04.2019
ToshibaTECRA A10320.00.000027.02.2020
ToshibaTECRA A50-A90.00.000027.02.2020
ToshibaTecra M91018.01.201725.01.2017
ToshibaTECRA S1196830.10.201515.02.2020
ToshibaTECRA Z50-A130.00.00006.03.2020
TUXEDON2x0WU150.00.00005.02.2020
Unknown14528930.10.20159.03.2020
VMware, Inc.VMware7,11631.10.201825.05.2019
VULCANJinGang Pro1721.11.201829.11.2019
XMGP65_P67RGRERA2425.11.20169.02.2019
XMGP7xxDM(-G)3522.01.20183.02.2019
XMGXMG P505329.09.201829.01.2019
ZOTACNM10509130.10.201528.05.2019
ZOTACZBOXSD-ID12/ID131730.10.201530.10.2015