Abitti-järjestelmällä käynnistetyt koneet

Lista luotu: 18.10.2019

Tässä listassa on lista koneista, joita on käytetty Abitti-kurssikokeeseen vastaamiseen. Listan koneet on siis onnistuneesti käynnistetty ylioppilastutkintolautakunnan DigabiOS-käyttöjärjestelmään.

Tärkeää:

ValmistajaTuotenimiHavaintojaVanhin havaintoUusin havainto
15499510.04.201711.03.2018
..................................................................221.09.201826.09.2018
Acer113.09.201913.09.2019
AcerAO531h18.04.20168.04.2016
AcerAO532h130.09.201630.09.2016
AcerAO722256930.10.201525.09.2019
AcerAO7252130.10.201529.01.2018
AcerAO75655330.10.201528.05.2019
AcerAOD255E929.11.201631.05.2018
AcerAOD260184.03.201622.01.2018
AcerAOD27085030.10.201512.10.2018
AcerAS5755G58.04.20165.10.2016
Aceraspire7421.01.20188.03.2019
AcerAspire 1410123.02.201628.01.2018
AcerAspire 1810T829.09.201828.05.2019
AcerAspire 1810TZ325.11.201525.05.2019
AcerAspire 1825PT15.11.20155.11.2015
AcerAspire 1830T4818.11.20165.12.2018
AcerAspire 292022.02.20166.02.2016
AcerAspire 3100722.01.201828.05.2019
AcerAspire 3750130.10.201530.10.2015
AcerAspire 3750G15515.01.20165.09.2019
AcerAspire 3750ZG74.03.201629.11.2016
AcerAspire 3810TZ312.04.201612.04.2016
AcerAspire 38208027.09.201628.05.2019
AcerAspire 3820T22.02.20162.02.2016
AcerAspire 3830T19130.10.201530.05.2019
AcerAspire 3830TG15.02.20165.02.2016
AcerAspire 3935113.10.201613.10.2016
AcerAspire 475287.11.201515.10.2016
AcerAspire 4810T33830.10.20152.10.2019
AcerAspire 482019630.10.201513.02.2019
AcerAspire 4820TG1093.02.20161.10.2019
AcerAspire 4820TZG26.09.201613.09.2016
AcerAspire 48305016.02.201619.03.2019
AcerAspire 5050330.10.20158.04.2016
AcerAspire 51003023.05.201625.04.2019
AcerAspire 5110529.01.201829.01.2018
AcerAspire 5250111.11.201611.11.2016
AcerAspire 52532323.01.201829.01.2018
AcerAspire 5253G522.01.20187.03.2019
AcerAspire 53321530.10.201529.01.2018
AcerAspire 534920330.10.201528.09.2019
AcerAspire 5520430.09.20163.11.2016
AcerAspire 553266.04.201629.11.2016
AcerAspire 55351821.01.201826.01.2018
AcerAspire 5536972.06.20164.04.2019
AcerAspire 55388321.01.201818.04.2018
AcerAspire 5538G156.10.201625.01.2018
AcerAspire 5542430.10.201525.11.2016
AcerAspire 5552327.04.201610.04.2019
AcerAspire 5552G30930.10.201525.09.2019
AcerAspire 5553G723.09.201612.10.2018
AcerAspire 55605811.02.201627.09.2019
AcerAspire 5732Z930.10.201531.01.2019
AcerAspire 57337630.10.201510.04.2019
AcerAspire 5733Z830.10.201521.11.2018
AcerAspire 5734Z4130.10.201527.01.2018
AcerAspire 573535.10.20162.02.2018
AcerAspire 5736Z493.06.20166.04.2018
AcerAspire 573825512.11.201530.03.2019
AcerAspire 5739G917.05.201623.03.2018
AcerAspire 574052.12.201625.05.2018
AcerAspire 57411405.11.201528.05.2019
AcerAspire 5741G22430.10.20155.01.2019
AcerAspire 5741Z1512.02.201625.01.2018
AcerAspire 5742875.11.20169.02.2019
AcerAspire 5742G57230.10.20151.10.2019
AcerAspire 5745G3114.11.20159.02.2019
AcerAspire 57494530.10.20157.02.2019
AcerAspire 5749Z428.09.201623.11.2016
AcerAspire 575051830.10.201527.09.2019
AcerAspire 5750G52930.10.201528.09.2019
AcerAspire 5750ZG2021.09.20166.03.2019
AcerAspire 5755G12930.10.201510.09.2019
AcerAspire 5810T10130.10.20151.10.2019
AcerAspire 5820TG3916.09.201627.09.2019
AcerAspire 5830TG128.09.201928.09.2019
AcerAspire 5935130.10.201530.10.2015
AcerAspire 59421122.01.201825.01.2018
AcerAspire 5943G134.03.20163.06.2016
AcerAspire 5950G1221.09.201623.01.2018
AcerAspire 5951G461.10.201622.08.2019
AcerAspire 725025430.10.201520.09.2019
AcerAspire 7250G1675.11.201525.05.2019
AcerAspire 7520125.02.201629.11.2016
AcerAspire 75351113.09.201631.01.2019
AcerAspire 75405215.11.201624.01.2018
AcerAspire 75515330.10.201513.01.2019
AcerAspire 7552381.06.20166.02.2018
AcerAspire 756013830.10.201530.05.2019
AcerAspire 7560G18731.05.201627.09.2019
AcerAspire 7715Z1413.09.20161.03.2019
AcerAspire 7730G1423.09.20169.01.2019
AcerAspire 7730Z13.02.20163.02.2016
AcerAspire 773511.06.20161.06.2016
AcerAspire 773611430.10.20153.10.2019
AcerAspire 7736ZG1123.01.201823.01.2018
AcerAspire 7738919.11.20162.02.2018
AcerAspire 77393214.11.20152.04.2019
AcerAspire 7739G1130.10.201530.01.2018
AcerAspire 7739Z2191.06.201630.05.2019
AcerAspire 77416130.10.201528.01.2018
AcerAspire 7750330.10.201530.10.2015
AcerAspire 7750G565.11.201529.01.2018
AcerAspire 7750ZG147.02.20187.02.2018
AcerAspire 853032.06.20164.06.2016
AcerAspire 8930225.04.201625.05.2019
AcerAspire 8950G82.02.20161.06.2016
AcerAspire 8951G628.09.201621.01.2018
AcerAspire 942014.09.20164.09.2016
AcerAspire A114-31253920.01.20182.10.2019
AcerAspire A114-3277618.08.20184.10.2019
AcerAspire A314-2111927.08.20194.10.2019
AcerAspire A314-31243420.01.20183.10.2019
AcerAspire A314-3260614.08.20183.10.2019
AcerAspire A315-21310620.01.20183.10.2019
AcerAspire A315-31215920.01.20183.10.2019
AcerAspire A315-322134.09.20183.10.2019
AcerAspire A315-41382914.07.20184.10.2019
AcerAspire A315-425927.08.20194.10.2019
AcerAspire A315-51325720.01.20183.10.2019
AcerAspire A315-531762.09.20183.10.2019
AcerAspire A315-541117.09.20192.10.2019
AcerAspire A315-54K15027.08.20193.10.2019
AcerAspire A317-51213.09.201927.09.2019
AcerAspire A515-41G124523.08.20184.10.2019
AcerAspire A515-43328.09.20191.10.2019
AcerAspire A515-51210321.01.20184.10.2019
AcerAspire A515-51G700321.01.20183.10.2019
AcerAspire A515-5224629.01.20194.10.2019
AcerAspire A515-52G974.05.20194.10.2019
AcerAspire A515-5410673.08.20194.10.2019
AcerAspire A515-54G1120.09.20192.10.2019
AcerAspire A517-511122.09.201825.05.2019
AcerAspire A517-51G4222.09.201830.09.2019
AcerAspire A715-71G320121.01.20184.10.2019
AcerAspire A715-72G2911.09.20188.06.2019
AcerAspire A715-74G317.09.20191.10.2019
AcerAspire A717-71G13422.01.20183.10.2019
AcerAspire AN515-311722.05.20194.10.2019
AcerAspire AN515-51215.08.201916.08.2019
AcerAspire E1-4109723.11.201520.09.2019
AcerAspire E1-430P21030.10.201524.04.2019
AcerAspire E1-47030730.10.201521.09.2019
AcerAspire E1-470P3066.02.201627.09.2019
AcerAspire E1-521110.11.201810.11.2018
AcerAspire E1-522105130.10.20152.10.2019
AcerAspire E1-53027430.10.201525.05.2019
AcerAspire E1-530G26930.10.20154.09.2019
AcerAspire E1-531793.02.20164.10.2018
AcerAspire E1-53222230.10.201528.09.2019
AcerAspire E1-57085730.10.20152.10.2019
AcerAspire E1-570G5502.02.201627.09.2019
AcerAspire E1-571146530.10.20151.10.2019
AcerAspire E1-571G14430.10.201524.05.2019
AcerAspire E1-572178430.10.20152.10.2019
AcerAspire E1-572G13215.11.20153.10.2019
AcerAspire E1-572P96.02.201621.08.2018
AcerAspire E1-731328.05.201628.05.2016
AcerAspire E1-77128530.10.201515.02.2019
AcerAspire E1-771G509.02.201626.01.2018
AcerAspire E1-7723115.01.20161.10.2019
AcerAspire E1-772G10311.03.20164.10.2019
AcerAspire E3-11137430.10.201520.09.2019
AcerAspire E3-11252730.10.201528.09.2019
AcerAspire E5-4115785.11.20151.10.2019
AcerAspire E5-411G1984.03.20163.10.2019
AcerAspire E5-471125530.10.20152.10.2019
AcerAspire E5-471G1622.01.20181.06.2018
AcerAspire E5-471P64030.10.201528.05.2019
AcerAspire E5-4733622.01.20184.10.2019
AcerAspire E5-475485722.01.20184.10.2019
AcerAspire E5-476427.09.20194.10.2019
AcerAspire E5-511100730.10.20154.10.2019
AcerAspire E5-511G8165.11.20151.10.2019
AcerAspire E5-511P39412.04.20161.10.2019
AcerAspire E5-521478330.10.20154.10.2019
AcerAspire E5-521G256230.10.20154.10.2019
AcerAspire E5-522192911.02.20161.10.2019
AcerAspire E5-522G87916.09.20163.10.2019
AcerAspire E5-53125329.01.201621.09.2019
AcerAspire E5-531G20430.10.201525.09.2019
AcerAspire E5-53214145.11.20152.10.2019
AcerAspire E5-551155030.10.20152.10.2019
AcerAspire E5-551G223630.10.201529.09.2019
AcerAspire E5-55238722.09.20163.10.2019
AcerAspire E5-552G77613.09.20162.10.2019
AcerAspire E5-55331521.09.20162.10.2019
AcerAspire E5-571406330.10.20152.10.2019
AcerAspire E5-571G32629.09.20161.10.2019
AcerAspire E5-571PG110.08.201910.08.2019
AcerAspire E5-572G5130.10.201528.09.2019
AcerAspire E5-5731346830.10.20154.10.2019
AcerAspire E5-573G978310.02.20164.10.2019
AcerAspire E5-573T3428.09.201629.05.2018
AcerAspire E5-573TG431.10.20187.05.2019
AcerAspire E5-57429824.11.20163.10.2019
AcerAspire E5-574G30878.04.20161.10.2019
AcerAspire E5-574T210921.01.20182.10.2019
AcerAspire E5-5753600716.08.20164.10.2019
AcerAspire E5-575G855031.08.20164.10.2019
AcerAspire E5-576G2527.01.201828.09.2019
AcerAspire E5-7214041.02.201621.09.2019
AcerAspire E5-731413.02.201625.11.2016
AcerAspire E5-731G625.09.20182.10.2018
AcerAspire E5-752G2021.01.201829.01.2018
AcerAspire E5-77110716.12.201630.05.2019
AcerAspire E5-771G2689.02.20162.10.2019
AcerAspire E5-77220130.09.20167.09.2019
AcerAspire E5-772G1137.10.201630.05.2019
AcerAspire E5-7733113.09.20162.02.2019
AcerAspire E5-773G46520.09.201625.05.2019
AcerAspire E5-7742124.01.201813.09.2019
AcerAspire E5-774G39728.09.201625.09.2019
AcerAspire ES1-11198830.10.20155.04.2019
AcerAspire ES1-111M1330.10.201530.01.2018
AcerAspire ES1-13191030.10.201530.05.2019
AcerAspire ES1-13220021.01.201810.04.2019
AcerAspire ES1-3111021930.10.20153.10.2019
AcerAspire ES1-3311815630.10.20153.10.2019
AcerAspire ES1-332175721.01.20183.10.2019
AcerAspire ES1-42118714.11.201525.09.2019
AcerAspire ES1-43116987.11.201528.09.2019
AcerAspire ES1-43278923.11.20162.10.2019
AcerAspire ES1-433787520.01.20184.10.2019
AcerAspire ES1-511695.11.20154.02.2019
AcerAspire ES1-512596230.10.20154.10.2019
AcerAspire ES1-5208765.11.20151.10.2019
AcerAspire ES1-52146930.10.201528.09.2019
AcerAspire ES1-52321546.01.20173.10.2019
AcerAspire ES1-5319821.04.201625.09.2019
AcerAspire ES1-531-CTQ1125.01.201825.01.2018
AcerAspire ES1-533597314.12.20164.10.2019
AcerAspire ES1-57193282.06.20162.10.2019
AcerAspire ES1-572282816.12.20164.10.2019
AcerAspire ES1-7115545.11.201513.09.2019
AcerAspire ES1-711G7322.11.20163.10.2019
AcerAspire ES1-7317636.09.20162.10.2019
AcerAspire ES1-731G69516.09.20161.10.2019
AcerAspire ES1-73218921.01.20181.10.2019
AcerAspire F5-52161162.06.20161.10.2019
AcerAspire F5-522265426.04.20174.10.2019
AcerAspire F5-571108330.08.20163.10.2019
AcerAspire F5-572G305527.05.20164.10.2019
AcerAspire F5-573341219.08.20163.10.2019
AcerAspire F5-573G26921.01.20182.10.2019
AcerAspire M3-581PTG1895.05.201625.09.2019
AcerAspire M3-581T2021.12.20152.10.2019
AcerAspire M3-581TG363.02.201628.09.2019
AcerAspire M3400225.01.201825.01.2018
AcerAspire M5-481TG5821.01.201828.09.2019
AcerAspire M5-581TG6530.10.201521.09.2019
AcerAspire MM1-571317.05.201925.05.2019
AcerAspire one 1-13172327.05.201611.06.2019
AcerAspire one 1-1323392.09.201630.03.2019
AcerAspire one 1-4315392.04.201630.05.2019
AcerAspire One 5221115.11.20161.06.2019
AcerAspire One 7217320.01.20181.10.2018
AcerAspire One 753575.11.20155.05.2018
AcerAspire R3-131T43501.12.20154.10.2019
AcerAspire R3-431T4994.02.201627.09.2019
AcerAspire R3-471T826.09.20186.12.2018
AcerAspire R5-471T78529.09.201620.09.2019
AcerAspire R5-571T6122.01.201815.09.2019
AcerAspire R5-571TG47612.11.20161.10.2019
AcerAspire R7-371T138.04.201624.01.2018
AcerAspire S326929.01.201625.05.2019
AcerAspire S3-331830.10.201518.09.2018
AcerAspire S3-391321.12.201528.09.2019
AcerAspire S3-392G2110.11.20168.03.2018
AcerAspire S5-37196001.09.20164.10.2019
AcerAspire S5-371T127.10.201827.10.2018
AcerAspire S7-1914074.02.201615.09.2019
AcerAspire S7-39111030.10.201517.09.2019
AcerAspire S7-3931844.02.20164.10.2019
AcerAspire SW3-0139421.12.201629.05.2018
AcerAspire SW5-01281.10.201630.01.2018
AcerAspire SW5-17123313.04.201625.05.2019
AcerAspire SW5-173323.11.20161.12.2016
AcerAspire TC-710124.01.201824.01.2018
AcerAspire V3-111P61130.10.201527.09.2019
AcerAspire V3-112P748730.10.201528.09.2019
AcerAspire V3-331790230.10.20151.10.2019
AcerAspire V3-3715298230.10.20154.10.2019
AcerAspire V3-3722054526.11.20154.10.2019
AcerAspire V3-372T99828.09.201625.09.2019
AcerAspire V3-4713820.12.201627.09.2019
AcerAspire V3-471G121.09.201921.09.2019
AcerAspire V3-5316530.10.20153.04.2019
AcerAspire V3-53237530.10.20153.10.2019
AcerAspire V3-532G545.04.20161.10.2019
AcerAspire V3-551G3313.10.20165.02.2019
AcerAspire V3-571132630.10.20153.10.2019
AcerAspire V3-571G52730.10.20151.10.2019
AcerAspire V3-572237930.10.20151.10.2019
AcerAspire V3-572G339330.10.20154.10.2019
AcerAspire V3-5748555.02.20163.10.2019
AcerAspire V3-574G40525.11.201527.09.2019
AcerAspire V3-575G106324.09.20164.10.2019
AcerAspire V3-7312852.02.201628.09.2019
AcerAspire V3-77176430.10.201528.09.2019
AcerAspire V3-771G385.11.201529.05.2018
AcerAspire V3-7723130.10.20158.03.2019
AcerAspire V3-772G2662.02.201621.09.2019
AcerAspire V5-1214827.05.201620.09.2019
AcerAspire V5-12212419.11.201530.05.2019
AcerAspire V5-122P31112.11.20153.10.2019
AcerAspire V5-123752.11.20167.05.2019
AcerAspire V5-4316235.11.20151.10.2019
AcerAspire V5-431P13630.10.201530.05.2019
AcerAspire V5-471365.02.201622.01.2018
AcerAspire V5-471P125.04.201825.04.2018
AcerAspire V5-471PG11912.05.20162.10.2019
AcerAspire V5-47211031.05.20162.02.2019
AcerAspire V5-472G1021.01.201829.05.2018
AcerAspire V5-472P20830.10.201518.09.2019
AcerAspire V5-531239330.10.20152.10.2019
AcerAspire V5-531G2267.11.201528.09.2019
AcerAspire V5-531P19228.05.201624.05.2019
AcerAspire V5-55161930.10.20153.10.2019
AcerAspire V5-551G53730.10.201528.09.2019
AcerAspire V5-55247715.01.201625.09.2019
AcerAspire V5-552G43030.10.20151.10.2019
AcerAspire V5-552PG38930.10.20151.10.2019
AcerAspire V5-56150430.10.20152.10.2019
AcerAspire V5-561G45730.10.20151.10.2019
AcerAspire V5-5712655.11.20159.02.2019
AcerAspire V5-571G48714.01.201628.09.2019
AcerAspire V5-571P6703.02.20166.03.2019
AcerAspire V5-572112530.10.20154.10.2019
AcerAspire V5-572P2831.04.20161.08.2019
AcerAspire V5-57373430.10.20153.10.2019
AcerAspire V5-573G201830.10.20153.10.2019
AcerAspire V5-573P79831.01.20161.10.2019
AcerAspire V5-573PG1242.04.20163.10.2019
AcerAspire V5-591G26641.09.20163.10.2019
AcerAspire V7-482PG8718.11.201610.09.2019
AcerAspire V7-581552.02.20166.02.2018
AcerAspire V7-581G724.01.201826.01.2018
AcerAspire V7-581PG429.11.201622.01.2018
AcerAspire V7-582P1229.01.201624.08.2019
AcerAspire V7-582PG60419.11.20151.10.2019
AcerAspire VN7-571G176927.11.201528.09.2019
AcerAspire VN7-572G46525.09.201628.09.2019
AcerAspire VN7-572TG16024.01.20171.10.2019
AcerAspire VN7-591G150124.11.20151.10.2019
AcerAspire VN7-592G115625.08.201628.09.2019
AcerAspire VN7-593G18621.01.20183.10.2019
AcerAspire VN7-7912803.02.201621.09.2019
AcerAspire VN7-791G29030.10.20151.10.2019
AcerAspire VN7-792G49821.01.201828.09.2019
AcerAspire VN7-793G3425.01.201828.09.2019
AcerAspire VX5-591G186221.01.20184.10.2019
AcerAspire X1935229.11.201630.11.2016
AcerASPIRE1420P_MSFT227.02.201925.05.2019
AcerCalpella165.11.201516.12.2016
AcerE1-510109330.10.201528.09.2019
AcerE5-573G3021.01.20181.06.2018
AcerE5-5751825.01.20186.02.2019
AcerExtensa 250874430.10.20151.10.2019
AcerExtensa 250954430.10.20153.10.2019
AcerExtensa 251074230.10.201520.09.2019
AcerExtensa 2510G3427.09.201625.05.2019
AcerExtensa 25193924.01.20184.10.2019
AcerExtensa 25405810.10.20182.10.2019
AcerExtensa 52201731.05.201628.08.2018
AcerExtensa 523513130.10.201521.09.2018
AcerExtensa 56202022.01.201829.01.2018
AcerExtensa 563072030.10.20151.10.2019
AcerExtensa 5635ZG1231.05.201629.08.2018
AcerF5-522222.09.201830.01.2019
AcerFerrari One 20019030.10.201529.01.2018
AcerJV50_MV121.10.201621.10.2016
AcerM3-581T14.10.20164.10.2016
AcerNB-EX2508-C66M125.11.201625.11.2016
AcerNB-TMB116-M-C0TC15822.09.20163.11.2018
AcerNB-TMB117-M-C9XH144.11.201627.02.2019
AcerNB-TMP236-M-357R5121.09.20166.02.2019
AcerNB-TMP236-M-53B8627.01.20184.04.2018
AcerNB-TMP238-G2-M-347S2125.09.201828.09.2019
AcerNB-TMP253-E-1005389.02.20166.02.2018
AcerNB-TMP253-M-331210522.11.20168.03.2018
AcerNC-A114-31-C3B75424.01.20184.09.2019
AcerNC-A114-31-C8TK2428.11.201827.09.2019
AcerNC-A314-31-P3FZ828.09.201825.05.2019
AcerNC-A314-31-P9KD3429.05.201825.09.2019
AcerNC-A315-21-43SC329.09.20185.03.2019
AcerNC-A315-21-917Z352.09.201821.09.2019
AcerNC-A315-31-C6KA124.10.201824.10.2018
AcerNC-A315-31-C8LU5113.02.201820.09.2019
AcerNC-A315-41-R26W1321.05.20191.10.2019
AcerNC-A315-41-R6VQ301.03.20192.10.2019
AcerNC-A315-41-R9RC1012.10.201825.09.2019
AcerNC-A315-51-505Q11.10.20191.10.2019
AcerNC-A315-51-58VU1829.01.201925.09.2019
AcerNC-A515-51G-53VC307.09.201828.09.2019
AcerNC-A515-51G-56EK2522.08.201830.05.2019
AcerNC-A515-51G-72BK921.11.20181.10.2019
AcerNC-A715-71G-54PN1525.09.20186.12.2018
AcerNC-AO1-131-C39W4125.11.20165.02.2019
AcerNC-AO1-132-C1XW2123.01.201821.11.2018
AcerNC-AO1-431-C7LG6821.01.20186.02.2019
AcerNC-E1-510-28202G1116.02.201610.11.2016
AcerNC-E1-522-45004G50DNKK67.04.201629.11.2016
AcerNC-E1-530-21174G223.01.201823.01.2018
AcerNC-E1-530-21178G530.10.20153.02.2017
AcerNC-E1-570-33214G2628.09.201624.01.2018
AcerNC-E1-570-33218G130.10.201530.10.2015
AcerNC-E1-571-53236G57.04.20161.10.2016
AcerNC-E1-571-73638G1230.10.20158.11.2016
AcerNC-E1-572-54206G7224.01.20181.10.2019
AcerNC-E1-572-74504G930.10.201522.11.2016
AcerNC-E1-572-74508G88.11.201626.01.2018
AcerNC-E1-572G-54208115.10.201830.05.2019
AcerNC-E1-771-33118G75MNII135.04.20162.02.2018
AcerNC-E3-111-C3911811.05.201621.02.2018
AcerNC-E3-112-C30G2124.01.201829.01.2018
AcerNC-E5-471-3145485.11.201527.09.2019
AcerNC-E5-471-330L397.11.201513.02.2018
AcerNC-E5-471P-35NE1027.05.201623.01.2018
AcerNC-E5-475-351Z2921.11.20181.10.2019
AcerNC-E5-511-C1E7612.09.201830.05.2019
AcerNC-E5-511G-C5TT1324.01.20189.02.2018
AcerNC-E5-511G-C658624.09.201624.11.2016
AcerNC-E5-511P-C98791.06.201610.04.2018
AcerNC-E5-521-29L8275.04.20166.02.2018
AcerNC-E5-521-46P16421.01.20186.02.2018
AcerNC-E5-521-84537028.09.20161.10.2019
AcerNC-E5-521G-41MH1125.01.201827.01.2018
AcerNC-E5-532-C0GY2224.01.201830.01.2019
AcerNC-E5-532-C10134321.01.20188.05.2019
AcerNC-E5-551-81FY201.10.20164.03.2019
AcerNC-E5-551G-8480113.04.201613.04.2016
AcerNC-E5-551G-F8DP8121.01.201824.04.2019
AcerNC-E5-551G-T5WA6023.01.20182.02.2019
AcerNC-E5-571-51X915.04.20165.04.2016
AcerNC-E5-571-59AX25.03.201630.04.2016
AcerNC-E5-573-351Y128.03.201928.03.2019
AcerNC-E5-573-35V4326.02.201820.09.2019
AcerNC-E5-573-367Z219.02.20162.04.2019
AcerNC-E5-573-38781223.01.201825.01.2018
AcerNC-E5-573-502J3818.11.20168.02.2019
AcerNC-E5-573-50KG726.09.201830.05.2019
AcerNC-E5-573-57VB10611.11.20168.02.2019
AcerNC-E5-573-C1TU1810.11.201629.01.2018
AcerNC-E5-573-C5EJ15321.01.201825.09.2019
AcerNC-E5-573-C9F6330.05.20181.06.2018
AcerNC-E5-573-P16M1123.01.201829.01.2018
AcerNC-E5-573-P34Z6821.01.201825.05.2019
AcerNC-E5-573G-59TW581.12.20165.02.2019
AcerNC-E5-573G-C3VJ1030.01.20191.10.2019
AcerNC-E5-573G-C5JH9529.10.201612.02.2019
AcerNC-E5-574-51HF2610.04.201827.09.2019
AcerNC-E5-574-52CX127.09.201927.09.2019
AcerNC-E5-574G-54XQ1324.01.201830.05.2019
AcerNC-E5-574T-31P8252.03.201818.11.2018
AcerNC-E5-574T-334L5427.04.201828.09.2019
AcerNC-E5-575-30QD89219.11.201630.08.2019
AcerNC-E5-575-33RV726.09.201830.05.2019
AcerNC-E5-575-36UV4521.01.20188.03.2019
AcerNC-E5-575-37KP125.05.201925.05.2019
AcerNC-E5-575-52MX6323.01.201825.09.2019
AcerNC-E5-575-53K787.04.201827.09.2019
AcerNC-E5-575-54NP1322.01.201829.03.2018
AcerNC-E5-575G-33FE1524.05.201828.09.2019
AcerNC-E5-575G-50W24821.01.20188.03.2019
AcerNC-E5-575G-59DD1311.09.20186.09.2019
AcerNC-E5-576G-70FZ34.04.201927.04.2019
AcerNC-E5-721-22ZA308.09.201830.05.2019
AcerNC-E5-773G-78LY3123.01.20185.03.2019
AcerNC-ES1-111-C04F113.06.201623.01.2018
AcerNC-ES1-131-C1V23011.02.20166.04.2018
AcerNC-ES1-131-C3QG1979.02.201624.05.2019
AcerNC-ES1-311-C0TC4327.04.201626.04.2019
AcerNC-ES1-311-C3CT355.11.20152.02.2018
AcerNC-ES1-311-C46Y917.04.201614.09.2018
AcerNC-ES1-311-C6FR1221.01.201825.01.2018
AcerNC-ES1-311-C6HV7522.01.20187.12.2018
AcerNC-ES1-311-P2L71024.01.201825.01.2018
AcerNC-ES1-331-C35V9822.01.20186.02.2019
AcerNC-ES1-331-C55V719.10.20183.02.2019
AcerNC-ES1-331-C9F71524.08.20186.02.2019
AcerNC-ES1-332-P7AU2322.01.201822.03.2019
AcerNC-ES1-432-C0BW6822.01.201820.09.2019
AcerNC-ES1-433-33KZ176923.01.20184.10.2019
AcerNC-ES1-512-C1E5613.02.201813.02.2018
AcerNC-ES1-512-C2NS422.04.201613.09.2019
AcerNC-ES1-521-86UQ3523.01.20184.04.2018
AcerNC-ES1-523-85EF2125.01.201820.09.2019
AcerNC-ES1-531-C7Q1525.09.201823.11.2018
AcerNC-ES1-533-P0US430.01.20196.02.2019
AcerNC-ES1-571-C3YL929.03.201930.05.2019
AcerNC-ES1-711-C6K6622.01.201824.01.2018
AcerNC-F5-571-P4YB1220.09.201830.09.2019
AcerNC-F5-572G-563Q713.03.201831.05.2018
AcerNC-F5-573-50WE6122.01.201825.05.2019
AcerNC-F5-573G-54RR1328.03.201925.09.2019
AcerNC-M3-581T-53336G12MAKK3112.04.201624.01.2018
AcerNC-R3-131T-P0WU1821.01.20188.02.2019
AcerNC-R3-131T-P6LW15.03.20185.03.2018
AcerNC-R3-131T-P7XM1315.05.20181.10.2019
AcerNC-R5-471T-5656526.01.201829.05.2018
AcerNC-R5-571TG-597C4524.01.201821.09.2019
AcerNC-S5-371-337A1230.01.201930.05.2019
AcerNC-S5-371-58T4155.12.20181.10.2019
AcerNC-S7-191-33214G12ASS1521.01.20166.12.2018
AcerNC-SF113-31-P02X222.02.20186.12.2018
AcerNC-SF113-31-P0JQ10423.01.201814.09.2019
AcerNC-SF113-31-P3JK2029.01.201927.09.2019
AcerNC-SF113-31-P6Z84129.01.20192.10.2019
AcerNC-SF113-31-P8R0256.12.20184.10.2019
AcerNC-SF113-31-P9NU3920.09.20184.10.2019
AcerNC-SF113-31-P9PV1322.01.201825.01.2018
AcerNC-SF113-31-P9V71430.01.201929.09.2019
AcerNC-SF114-31-C9SB4322.01.20181.10.2019
AcerNC-SF314-51-33HT130.03.201830.03.2018
AcerNC-SF314-51-33QS3325.09.201829.09.2019
AcerNC-SF314-51-56Y44322.01.20188.09.2019
AcerNC-SF314-52-36M81925.08.201830.05.2019
AcerNC-SF314-52-56JX157.09.201814.09.2019
AcerNC-SF314-52-590K105.12.201829.05.2019
AcerNC-SF314-52-P2JL116.01.201930.05.2019
AcerNC-SF514-51-556G214.10.201828.09.2019
AcerNC-SF514-51-74X1127.05.201825.05.2019
AcerNC-SF713-51-M3B16822.01.201830.09.2019
AcerNC-SP513-51-52QJ942.02.20182.10.2019
AcerNC-V3-111P-C9ZF1522.01.201822.01.2018
AcerNC-V3-112P-P7P11583.02.20166.03.2019
AcerNC-V3-331-P0V62126.09.201828.09.2019
AcerNC-V3-331-P4QJ21.12.20161.12.2016
AcerNC-V3-331-P56C1912.04.201710.03.2018
AcerNC-V3-331-P99K46.02.20186.02.2018
AcerNC-V3-371-30EU11921.01.201823.03.2019
AcerNC-V3-371-30GW4921.01.201817.09.2019
AcerNC-V3-371-31A51527.05.20165.03.2018
AcerNC-V3-371-31VC6323.09.20166.04.2019
AcerNC-V3-371-31YQ7121.01.20188.03.2019
AcerNC-V3-371-33M23123.01.201825.05.2019
AcerNC-V3-371-33N16621.01.201826.01.2018
AcerNC-V3-371-33RW5127.01.201821.11.2018
AcerNC-V3-371-347P1118.01.201724.01.2018
AcerNC-V3-371-34X62121.01.201829.01.2018
AcerNC-V3-371-35XC73.11.20188.02.2019
AcerNC-V3-371-37MZ2621.01.201827.01.2018
AcerNC-V3-371-398X24119.11.20162.10.2019
AcerNC-V3-371-50F21410.11.20166.02.2018
AcerNC-V3-371-53KD81.12.201627.01.2018
AcerNC-V3-371-541L430.03.201629.09.2016
AcerNC-V3-371-57SH2121.01.201823.11.2018
AcerNC-V3-371-59MV1917.05.20162.02.2018
AcerNC-V3-372-512T5622.01.201818.09.2019
AcerNC-V3-372-52FK1323.01.201830.05.2018
AcerNC-V3-372-52SZ2423.01.20182.02.2019
AcerNC-V3-372-542D5822.01.20188.02.2019
AcerNC-V3-372-54JT12021.01.201828.09.2019
AcerNC-V3-372-58XZ17521.01.20183.10.2019
AcerNC-V3-372-P0JD3627.01.20182.03.2019
AcerNC-V3-372-P9075226.01.20182.10.2019
AcerNC-V3-372T-717Y131.01.201931.01.2019
AcerNC-V3-571G-532389020.01.201830.05.2019
AcerNC-V3-572-C4FA7111.04.201629.03.2019
AcerNC-V3-572G-50K915331.05.20166.02.2019
AcerNC-V3-574-56761917.01.201927.09.2019
AcerNC-V3-574G-573G1638.04.201629.01.2018
AcerNC-V3-575G-52BK3621.01.201831.01.2019
AcerNC-V3-771-53218G75MAKK125.11.20157.02.2018
AcerNC-V3-772G-5420121TMAKK3421.01.201827.09.2019
AcerNC-V3-772G-747A321.26TMA161.06.201628.09.2019
AcerNC-V3-772G-747A8G75MAKK621.01.201828.08.2018
AcerNC-V5-122P-61454G50NSS312.02.20167.06.2016
AcerNC-V5-131-10074G922.09.201623.11.2016
AcerNC-V5-472-21174G50APP1713.09.201622.11.2016
AcerNC-V5-551-84554G50MASS410.02.20163.06.2016
AcerNC-V5-552-10578G1TAII65.02.201631.05.2016
AcerNC-V5-552G-65358G50AII122.12.201622.12.2016
AcerNC-V5-561-34018G729.01.201611.01.2017
AcerNC-V5-571G-323B6G50MASS22.02.20163.05.2016
AcerNC-V5-571G-53316G75MAKK1825.09.20181.10.2019
AcerNC-VN7-591G-751112.09.20162.09.2016
AcerNC-VN7-791G-71NV930.05.201830.01.2019
AcerNG-A515-41G-18Z31014.11.201827.09.2019
AcerNG-A715-71G-54PN323.11.201825.11.2018
AcerNG-A715-71G-580X102.10.20181.10.2019
AcerNG-AN515-42-R3H6722.03.201928.09.2019
AcerNG-AN515-51-50RD323.11.201828.11.2018
AcerNG-AN515-51-79FD36.12.20183.04.2019
AcerNG-AN515-52-524512.10.20192.10.2019
AcerNG-AN515-53-57N1230.01.201928.09.2019
AcerNG-E5-575G-567J631.10.20186.02.2019
AcerNG-SP515-51GN-52GA831.08.201925.09.2019
AcerNG-V5-591G-52HC1625.05.201821.02.2019
AcerNG-VN7-571G-53QG615.05.201830.01.2019
AcerNG-VN7-572G-56842431.08.20183.09.2019
AcerNG-VN7-591G-70859124.09.201629.01.2018
AcerNG-VN7-591G-76ES11926.01.201812.02.2019
AcerNG-VN7-591G-78BE4024.03.20168.02.2019
AcerNG-VN7-591G-78TU1824.11.201630.01.2018
AcerNG-VN7-592G-57QM1311.09.20185.12.2018
AcerNG-VN7-592G-725Z2315.12.201630.01.2019
AcerNG-VN7-592G-78VP325.09.201828.09.2018
AcerNG-VN7-791G-51GP1225.01.201831.01.2019
AcerNG-VN7-791G-73CD224.03.201812.04.2018
AcerNG-VN7-792G-547F227.09.201927.09.2019
AcerNG-VX5-591G-51X65321.01.201830.05.2019
AcerNG-VX5-591G-59EA6224.01.201827.09.2019
AcerNitro AN515-31108924.01.20184.10.2019
AcerNitro AN515-42497.09.20181.10.2019
AcerNITRO AN515-42-R227.09.201928.09.2019
AcerNitro AN515-51151821.01.20183.10.2019
AcerNitro AN515-5210515.09.20184.10.2019
AcerNitro AN515-5313130.08.20184.10.2019
AcerNitro AN515-546724.08.20193.10.2019
AcerNitro AN517-5135.09.20191.10.2019
AcerNitro AN715-513127.08.20192.10.2019
AcerNitro NP515-5117824.05.20184.10.2019
AcerNot Specified224.01.201824.01.2018
AcerNU-SF114-32-C9AD218.09.201927.09.2019
AcerNU-SF114-32-P52S411.09.20191.10.2019
AcerNU-SF114-32-P5FJ5221.09.201828.09.2019
AcerNU-SF114-32-P7BG221.09.201928.09.2019
AcerNU-SF114-32-P9RE121.09.201921.09.2019
AcerNU-SF315-52-36ER227.09.201928.09.2019
AcerNU-SF315-52-P0WW211.09.201925.09.2019
AcerP5LM0222.11.201624.11.2016
AcerPeppy325130.10.201528.05.2019
AcerPredator G3-5716421.01.201829.09.2019
AcerPredator G3-57241221.01.20181.10.2019
AcerPredator G5-793323.01.201823.01.2018
AcerPredator G9-5913321.01.20189.03.2019
AcerPredator G9-79124521.01.201828.09.2019
AcerPredator G9-793319.02.20181.06.2019
AcerPredator PH315-511228.11.201829.09.2019
AcerPredator PH317-51557.04.20184.10.2019
AcerPredator PH317-524624.08.20181.10.2019
AcerPredator PH517-51820.02.20193.10.2019
AcerPredator PT515-51512.09.20191.10.2019
AcerPXXX5130.03.201930.03.2019
AcerQ5WV1758.04.201623.03.2019
AcerS2.PSE02.0034128.01.20186.09.2019
AcerSpin SP111-32N419.09.201920.09.2019
AcerSpin SP113-319322.01.201828.09.2019
AcerSpin SP314-5120830.03.20183.10.2019
AcerSpin SP513-51325820.01.20183.10.2019
AcerSpin SP513-52N86921.01.20183.10.2019
AcerSpin SP513-53N710.09.201926.09.2019
AcerSpin SP515-51GN464.09.201827.09.2019
AcerSpin SP714-5125321.01.20184.10.2019
AcerSwift SF113-312130220.01.20184.10.2019
AcerSwift SF114-31203821.01.20184.10.2019
AcerSwift SF114-32992623.08.20184.10.2019
AcerSwift SF313-517825.05.20193.10.2019
AcerSwift SF314-413029.08.201928.09.2019
AcerSwift SF314-51902824.11.20163.10.2019
AcerSwift SF314-521602520.01.20184.10.2019
AcerSwift SF314-52G10912.09.20184.10.2019
AcerSwift SF314-5450624.08.20184.10.2019
AcerSwift SF314-54G310.09.201927.09.2019
AcerSwift SF314-55930.08.20191.10.2019
AcerSwift SF314-55G56.09.20191.10.2019
AcerSwift SF314-56G6428.08.20193.10.2019
AcerSwift SF315-41G4429.08.20183.10.2019
AcerSwift SF315-519931.08.20182.10.2019
AcerSwift SF315-51G48921.01.20181.10.2019
AcerSwift SF315-523262.09.20184.10.2019
AcerSwift SF315-52G7331.08.20183.10.2019
AcerSwift SF514-51589820.01.20184.10.2019
AcerSwift SF514-52T127818.08.20184.10.2019
AcerSwift SF514-53T338.03.20193.10.2019
AcerSwift SF515-51T1612.09.20191.10.2019
AcerSwift SF713-5156121.01.20184.10.2019
AcerSwitch SA5-2718225.10.201628.09.2019
AcerSwitch SA5-271P301.12.201614.09.2019
AcerSwitch SW312-31118.09.201918.09.2019
AcerSwitch SW512-52612.02.201828.09.2019
AcerSwitch SW512-52P618.09.201920.09.2019
AcerT3221.01.201827.09.2019
AcerTM6495T220.12.201621.12.2016
AcerTM6595T44.10.201826.04.2019
AcerTMB113-E230.10.201530.10.2015
AcerTMB117-M5425.01.20187.02.2019
AcerTMP255-M55730.10.201528.09.2019
AcerTMP255-MG2028.09.201627.01.2018
AcerTMP453-M812.02.201812.02.2018
AcerTP-SA5-271-38M0110.09.201910.09.2019
AcerTP-SW5-011-171H126.05.201626.05.2016
AcerTP-SW5-171-332T623.01.201825.01.2018
AcerTP-SW5-171-33LD628.11.20185.04.2019
AcerTravelMate 4720230.09.20168.10.2016
AcerTravelMate 53203730.10.201529.11.2016
AcerTravelMate 55106713.09.201625.11.2016
AcerTravelMate 5520130.09.201630.09.2016
AcerTravelMate 5530221.04.20161.10.2016
AcerTravelMate 554228.11.201624.11.2016
AcerTravelMate 5730374.03.20169.05.2018
AcerTravelMate 5735523.11.20161.12.2016
AcerTravelMate 57603630.10.201512.03.2019
AcerTravelMate 62932019.09.201612.04.2019
AcerTravelMate 6460130.10.201530.10.2015
AcerTravelMate 64923423.01.20185.02.2019
AcerTravelMate 6493326.05.201628.05.2016
AcerTravelMate 659314930.10.20154.01.2019
AcerTravelMate 772031.09.201622.09.2016
AcerTravelMate 7730518.11.201629.11.2016
AcerTravelMate 7750G2730.09.201629.01.2018
AcerTravelMate 81724518.11.20167.04.2018
AcerTravelMate 837242210.11.20152.04.2019
AcerTravelMate 84711441.09.201625.09.2019
AcerTravelMate 8481G321.09.20164.04.2019
AcerTravelMate 8571623.01.20183.10.2018
AcerTravelMate B113177130.10.20153.10.2019
AcerTravelMate B115-M161230.10.201513.02.2019
AcerTravelMate B115-MP296.04.201610.03.2018
AcerTravelMate B116-M22513.09.20163.11.2018
AcerTravelMate B117-M479013.09.20164.10.2019
AcerTravelMate B117-MP48821.01.20186.09.2019
AcerTravelMate P236-M3539.02.201611.05.2019
AcerTravelMate P238-G2-M15778.09.20184.10.2019
AcerTravelMate P2410-M4029.08.201828.09.2019
AcerTravelMate P246M-M14531.01.201621.09.2019
AcerTravelMate P253331230.10.201526.09.2019
AcerTravelmate P253-235.11.201519.12.2016
AcerTravelMate P256-M9727.09.20168.02.2019
AcerTravelMate P2731622.02.20166.04.2018
AcerTravelMate P273-M5827.05.201624.10.2018
AcerTravelMate P276-M825.01.201830.01.2018
AcerTravelMate P645-S131.05.201631.05.2016
AcerTravelMate P648-G3-M529.01.201927.09.2019
AcerTravelMate P658-G2-MG513.09.201928.09.2019
AcerTravelMate Spin B118-RN3023.01.20185.12.2018
AcerTravelMate X349-G2-M17123.01.201828.09.2019
AcerTravelMate X349-M6029.03.20182.10.2019
AcerTravelMate8472TG4025.01.201830.05.2019
AcerV3-771101.06.201619.01.2019
AcerV5-1316021.09.201629.09.2018
AcerV5-1719729.01.20165.02.2019
AcerV5-57313413.10.201629.05.2019
AcerV5-573G228.03.201827.09.2019
AcerVeriton L670G223.01.201823.01.2018
AcerVeriton M670G35212.11.201525.01.2018
AcerVeriton M670G/M6709012.11.201525.01.2018
AcerVeriton X2611G56.02.20185.01.2019
AcerVX490 MB16.04.20186.04.2018
AcerYY.............1313.09.20168.11.2016
Acer, inc.Aspire 7730G5621.01.201820.02.2018
Acer, inc.TravelMate 6292423.01.201825.01.2018
Acer..NC-SF113-31-P9NU..45.09.201928.09.2019
Acer..NC-SF113-31-P9V7..311.09.201927.09.2019
Acer..Swift SF113-31..230.03.201924.05.2019
AcmrAspire E5-574G1527.01.201830.01.2018
AlienwareAlienware 137221.09.201617.09.2019
AlienwareAlienware 143930.09.20167.03.2019
AlienwareAlienware 15 R22722.01.20185.01.2019
AlienwareAlienware 15 R4113.04.201913.04.2019
AlienwareAlienware 17 R33523.01.201822.03.2019
AlienwareM11x419.09.201921.09.2019
AlienwareM11xR3155.11.20153.06.2016
AlienwareM14xR15721.01.201814.09.2018
AlienwareM14xR2513.09.201615.11.2016
AlienwareM17xR421.10.20161.10.2016
alldocubei354822.01.20185.02.2019
AppleiMac10,1111.11.201811.11.2018
AppleiMac12,1121.09.201921.09.2019
AppleiMac12,2314.05.20162.06.2016
AppleiMac13,1210.01.201711.01.2017
AppleiMac16,1112.10.201812.10.2018
AppleiMac18,112.08.20192.08.2019
AppleiMac9,12830.10.201524.03.2016
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Late 2009)13230.10.201526.09.2019
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Mid 2010)33430.10.20151.10.2019
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo)49330.10.20151.10.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)2735.11.20154.10.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2015) 24633830.10.20154.10.2019
AppleMacBook Air (11-Inch, Late 2010)35530.10.201530.09.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2011)113030.10.20153.10.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2012)12565.11.20153.10.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)285930.10.20151.06.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Early 2014 / Mid 2013)2749930.10.20154.10.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Late 2010)54310.11.20153.10.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2009)228.10.20165.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2011)268730.10.20154.10.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2012)365130.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (13-inch, Early/Late 2011)502530.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2009)108930.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2010)119430.10.20153.10.2019
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2012)952630.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, 2.4/2.2 GHz)45.04.20162.06.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Early / Late 2011)8025.10.201828.09.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Early 2008)75.11.201521.01.2017
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2008)14916.12.201528.09.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2013 / Mid 2014)136030.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2009 / 15-inch, 2.53GHz, Mid 2009)11130.10.20153.10.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2010)36830.10.20153.10.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2012)26715.01.201628.09.2019
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Late 2011)83.04.201925.05.2019
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Mid 2009)9030.10.20153.10.2019
AppleMacBook Pro (17-inch, Mid 2010)20830.10.201530.05.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2013 / Late 2012)157530.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 20155108330.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)1172730.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013 / Mid 201475130.10.20154.10.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 / Early 2013)115130.10.20154.10.2019
AppleMacBook10,1271816.03.20184.10.2019
AppleMacBook2,1718.12.20151.06.2016
AppleMacBook3,1714.05.201626.10.2016
AppleMacBook4,1535.11.201525.09.2019
AppleMacBook5,2515.11.20154.01.2019
AppleMacBook8,1204627.05.20164.10.2019
AppleMacBook9,1258413.03.20182.10.2019
AppleMacBookAir8,11356.04.20194.10.2019
AppleMacBookAir8,2946.09.20194.10.2019
AppleMacBookPro11,426595.11.20154.10.2019
AppleMacBookPro11,56943.02.20163.10.2019
AppleMacBookPro13,1339613.03.20184.10.2019
AppleMacBookPro13,2217615.03.20183.10.2019
AppleMacBookPro13,316820.03.20181.10.2019
AppleMacBookPro14,12200813.03.20184.10.2019
AppleMacBookPro14,2168026.03.20184.10.2019
AppleMacBookPro14,328515.03.20183.10.2019
AppleMacBookPro15,11430.08.201928.09.2019
AppleMacBookPro15,23717.05.20194.10.2019
AppleMacBookPro15,42717.09.20194.10.2019
AppleMacBookPro5,47115.01.201628.09.2019
AppleMacmini6,224.10.20166.10.2016
Apple Inc.MacBook10,116321.01.201810.03.2018
Apple Inc.MacBook4,146.02.201817.02.2018
Apple Inc.MacBook5,1821.01.201828.01.2018
Apple Inc.MacBook6,13324.01.20186.02.2018
Apple Inc.MacBook7,15822.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBook8,163721.01.201810.03.2018
Apple Inc.MacBook9,141021.01.20188.03.2018
Apple Inc.MacBookAir3,1921.01.201826.01.2018
Apple Inc.MacBookAir3,22821.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBookAir4,13310.04.201724.01.2018
Apple Inc.MacBookAir4,215721.01.201813.02.2018
Apple Inc.MacBookAir5,116510.04.20175.03.2018
Apple Inc.MacBookAir5,227721.01.20185.03.2018
Apple Inc.MacBookAir6,121710.04.201713.02.2018
Apple Inc.MacBookAir6,2180910.04.201710.03.2018
Apple Inc.MacBookAir7,11399310.04.201711.03.2018
Apple Inc.MacBookAir7,221701810.04.201711.03.2018
Apple Inc.MacBookPro10,15321.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBookPro10,28210.04.20178.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,177610.04.201710.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,211910.04.20178.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,33021.01.20186.02.2018
Apple Inc.MacBookPro11,4255310.04.201711.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,542621.01.201810.03.2018
Apple Inc.MacBookPro12,16899010.04.201711.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,188321.01.201810.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,228321.01.201810.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,32621.01.20186.02.2018
Apple Inc.MacBookPro14,1146721.01.201810.03.2018
Apple Inc.MacBookPro14,26121.01.201810.03.2018
Apple Inc.MacBookPro14,3321.01.20188.03.2018
Apple Inc.MacBookPro3,1528.01.201828.01.2018
Apple Inc.MacBookPro4,11424.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBookPro5,55221.01.20188.03.2018
Apple Inc.MacBookPro6,11521.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBookPro6,29021.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookPro7,18421.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookPro8,132410.04.201721.02.2018
Apple Inc.MacBookPro9,11822.01.20182.03.2018
Apple Inc.MacBookPro9,264610.04.20178.03.2018
ASUS1015PX1627.09.201627.03.2018
ASUS1215B33230.10.201517.01.2019
ASUS1225B229.09.201629.05.2018
ASUSAll Series429.12.201625.01.2018
ASUSB53J31.06.201821.02.2019
ASUSB9440UA1514.11.20183.10.2019
ASUSBU203UA2913.03.201827.09.2019
ASUSE200HA129924.09.20161.10.2019
ASUSE201NAS3829.03.201817.09.2019
ASUSE203NA40721.03.20184.10.2019
ASUSE205SA142317.09.20163.10.2019
ASUSE402BA533413.03.20184.10.2019
ASUSE402BP171413.03.20183.10.2019
ASUSE402MA130630.10.201527.09.2019
ASUSE402NA604813.03.20183.10.2019
ASUSE402SA135151.06.20164.10.2019
ASUSE403NA5278813.03.20184.10.2019
ASUSE403SA2481430.10.20154.10.2019
ASUSE502MA58429.01.201628.09.2019
ASUSE502NA344613.03.20184.10.2019
ASUSE502SA223327.04.20164.10.2019
ASUSEB1033125.11.201518.04.2018
ASUSF5SR125.11.201530.04.2019
ASUSF7SR131.01.201631.01.2016
ASUSF8Sa312.11.201518.12.2015
ASUSFX502VE27822.03.20181.10.2019
ASUSFX503VD55229.03.20184.10.2019
ASUSFX503VM10428.09.20182.10.2019
ASUSG46VW725.11.201615.03.2017
ASUSG501JW3975.02.20164.10.2019
ASUSG501VW14415.09.20163.10.2019
ASUSG53JW330.05.201813.06.2018
ASUSG53SX141.10.201620.12.2016
ASUSG550JK7130.10.20152.10.2019
ASUSG551JK3025.03.201611.01.2019
ASUSG551JM30030.10.20152.10.2019
ASUSG551JW43823.01.20161.10.2019
ASUSG55VW6730.10.20151.10.2019
ASUSG60JX813.04.201830.05.2019
ASUSG74Sx3630.10.201531.01.2019
ASUSG750JM21130.10.20152.10.2019
ASUSG750JS5830.10.201514.09.2019
ASUSG750JW892.02.201628.05.2019
ASUSG750JX563.06.20165.02.2019
ASUSG750JZ1386.05.20166.02.2019
ASUSG750JZA121.11.201821.11.2018
ASUSG751JT858.04.201612.04.2019
ASUSG751JY138.04.201626.01.2019
ASUSG752VT6028.05.201625.09.2019
ASUSG752VY134.04.201828.09.2019
ASUSG75VW20230.10.201530.05.2019
ASUSG75VX5226.01.201630.01.2019
ASUSG771JM24230.10.201520.09.2019
ASUSG771JW29020.11.20151.10.2019
ASUSGL502VM19917.03.20181.10.2019
ASUSGL502VMK18521.03.20181.10.2019
ASUSGL502VML14428.03.20183.10.2019
ASUSGL502VMZ25421.03.20181.10.2019
ASUSGL502VSK11020.03.201828.09.2019
ASUSGL502VT23815.09.20164.10.2019
ASUSGL503VD13523.08.20183.10.2019
ASUSGL503VM534.04.201828.09.2019
ASUSGL503VS2021.11.20181.10.2019
ASUSGL552JX16331.01.20162.10.2019
ASUSGL552VW153126.05.20164.10.2019
ASUSGL552VX1964.08.20163.10.2019
ASUSGL553VD211713.03.20184.10.2019
ASUSGL553VE10029.03.201827.09.2019
ASUSGL553VW15120.03.20184.10.2019
ASUSGL702VM2827.03.201830.05.2019
ASUSGL702VMK20430.03.20184.10.2019
ASUSGL702VSK921.11.201827.09.2019
ASUSGL702VT2814.08.20183.10.2019
ASUSGL702ZC51.02.201921.09.2019
ASUSGL703VM3526.09.201828.09.2019
ASUSGL752VW2992.09.20161.10.2019
ASUSGL753VD594.04.20182.10.2019
ASUSGL753VE1818.05.201828.09.2019
ASUSK45VD326.11.201528.11.2015
ASUSK501LB3023.03.201828.05.2019
ASUSK501UB128.05.201928.05.2019
ASUSK501UW11122.11.20161.10.2019
ASUSK501UX71724.09.20162.10.2019
ASUSK50AB4930.10.20155.02.2019
ASUSK50AF112.03.201912.03.2019
ASUSK50ID1130.10.201530.11.2016
ASUSK50IE125.04.20162.12.2016
ASUSK50IJ171.06.201620.09.2019
ASUSK52De42.04.201629.03.2018
ASUSK52Dr113630.10.20153.10.2019
ASUSK52F4330.10.20155.02.2019
ASUSK52Jc1831.01.20162.03.2019
ASUSK52Je435.11.201512.02.2019
ASUSK52JK2524.03.201631.08.2019
ASUSK52JT195.11.20153.10.2019
ASUSK52N79.02.201627.09.2019
ASUSK53BR2027.09.20161.10.2019
ASUSK53BY126.02.20193.04.2019
ASUSK53E38130.10.20151.10.2019
ASUSK53SC16030.10.201528.09.2019
ASUSK53SD25630.10.20153.04.2019
ASUSK53SJ1019.03.201618.01.2017
ASUSK53SK5925.11.20155.09.2019
ASUSK53SM128.09.201628.09.2016
ASUSK53SV985.11.201528.09.2019
ASUSK53TA892.02.20161.10.2019
ASUSK53U37030.10.201528.09.2019
ASUSK53Z1713.09.201626.09.2018
ASUSK54C14826.11.201524.05.2019
ASUSK54HR20630.10.201525.09.2019
ASUSK54L7230.10.201528.05.2019
ASUSK55A13730.10.201527.09.2019
ASUSK55DR885.11.201518.09.2019
ASUSK55VD60230.10.20152.10.2019
ASUSK55VJ1753.02.201613.09.2019
ASUSK55VM1204.02.201628.09.2019
ASUSK56CA2230.10.201520.09.2019
ASUSK56CB19730.10.201520.09.2019
ASUSK56CM2742.04.20161.10.2019
ASUSK61IC328.05.20169.10.2018
ASUSK70IC84.04.20183.10.2019
ASUSK70IJ216.04.201830.05.2019
ASUSK70IO1829.11.201622.09.2018
ASUSK72Dr447.11.201513.02.2019
ASUSK72DY129.03.201829.03.2018
ASUSK72F125.11.201825.11.2018
ASUSK72Jr299.02.201617.12.2016
ASUSK73BE52.04.201629.11.2016
ASUSK73BR2530.10.20155.01.2019
ASUSK73BY16330.10.201525.09.2019
ASUSK73SD130.10.201530.10.2015
ASUSK73SV11930.10.201528.09.2019
ASUSK73TA165.11.201530.04.2019
ASUSK73TK58.11.201610.12.2016
ASUSK75VJ355.11.20152.10.2019
ASUSK93SM431.05.20163.06.2016
ASUSK93SV22.06.201617.11.2016
ASUSK95VJ431.05.20168.02.2019
ASUSK95VM104.03.20163.11.2016
ASUSM70Vr113.04.201813.04.2018
ASUSN43SN1125.05.201616.12.2016
ASUSN501JW3918.01.201627.04.2019
ASUSN501VW12429.09.20161.10.2019
ASUSN53Jg23.02.201615.02.2016
ASUSN53SM1423.09.201621.01.2017
ASUSN53SN1930.10.201520.12.2016
ASUSN53SV6617.12.20151.10.2019
ASUSN550JK10514.11.201530.05.2019
ASUSN550JV1427.05.201615.10.2016
ASUSN550LF1622.09.201612.07.2017
ASUSN551JK2830.10.201530.05.2019
ASUSN551ZU154.04.201830.01.2019
ASUSN552VX5222.11.20162.10.2019
ASUSN56DP8530.10.201530.03.2019
ASUSN56DY6730.10.20154.09.2019
ASUSN56JK736.04.201627.09.2019
ASUSN56JN3817.12.201629.09.2019
ASUSN56JR4830.10.201528.09.2019
ASUSN56JRH783.09.201620.09.2019
ASUSN56VB215.02.201627.09.2019
ASUSN56VJ3630.10.20157.12.2018
ASUSN56VM4830.10.20157.02.2017
ASUSN56VZ487.04.20166.03.2019
ASUSN61Ja1130.10.20151.10.2016
ASUSN61Jv420.09.201825.09.2018
ASUSN71Jv24.04.201930.05.2019
ASUSN71Vg3130.10.201517.12.2016
ASUSN73JF75.02.20161.12.2016
ASUSN73SM930.10.201527.09.2019
ASUSN73SV3623.08.201624.05.2019
ASUSN750JK19.05.20199.05.2019
ASUSN750JV3921.09.201618.01.2017
ASUSN751JK1036.02.201620.09.2019
ASUSN751JX324.09.201625.11.2016
ASUSN76VB3330.03.20181.10.2019
ASUSN76VJ7214.11.20154.10.2019
ASUSN76VM645.04.20169.02.2019
ASUSN76VZ204.10.20164.09.2019
ASUSP50IJ645.11.201520.09.2019
ASUSP552LA13223.11.201529.05.2018
ASUSP553UA17824.09.201627.09.2019
ASUSPU301LA58.11.201612.01.2017
ASUSPU403UA1930.03.201813.09.2019
ASUSQ503UA4924.09.20164.03.2019
ASUSROG Strix G531GU_G531GU127.09.201927.09.2019
ASUSROG Strix G531GV_G531GV420.09.20191.10.2019
ASUSS300CA20222.11.20154.04.2019
ASUSS301LA28930.10.201528.08.2019
ASUSS301LP17.04.20167.04.2016
ASUSS400CA33530.10.20154.10.2019
ASUSS550CA1249.03.201620.09.2019
ASUSS550CB10130.10.201528.09.2019
ASUSS550CM76.04.201925.09.2019
ASUSS551LA482.02.201628.09.2019
ASUSS551LB1505.02.20161.10.2019
ASUSS551LN75730.10.20151.10.2019
ASUSStrix 15 GL503GE74.09.20191.10.2019
ASUSStrix G531GT_G531GT54.09.201928.09.2019
ASUSStrix GL504GM_GL504GM1431.08.20192.10.2019
ASUSStrix GL504GS_GL504GS128.09.201928.09.2019
ASUSStrix GL504GV_GL504GV21.10.20193.10.2019
ASUSStrix GL504GW_GL504GW35.09.201926.09.2019
ASUSStrix GL703GM_GL703GM1428.03.20193.10.2019
ASUSStrix GL704GW_GL704GW44.09.201921.09.2019
ASUST100HAN729.12.201614.09.2019
ASUST100TA6630.10.201512.07.2017
ASUST100TAM212.04.201624.05.2016
ASUST101HA2929.05.201827.09.2019
ASUST102HA2213.09.20184.04.2019
ASUST103HAF96.02.201928.09.2019
ASUST200TA823.02.20163.02.2019
ASUST200TAC8730.10.201519.09.2018
ASUST300FA19126.11.201518.09.2019
ASUST300LA216.12.201613.01.2017
ASUST303UA5223.03.20188.09.2019
ASUST304UA825.09.201821.09.2019
ASUSTAICHI21134.04.201824.05.2019
ASUSTP203NA30024.05.20183.10.2019
ASUSTP300LA13410.11.20154.10.2019
ASUSTP301UA90114.09.20163.10.2019
ASUSTP401CA26131.05.20183.10.2019
ASUSTP401NA149714.03.20184.10.2019
ASUSTP401NAS830.01.201930.08.2019
ASUSTP410UA221616.03.20184.10.2019
ASUSTP410UAR397.11.20181.10.2019
ASUSTP410UR126.09.201926.09.2019
ASUSTP500LA10313.05.201627.09.2019
ASUSTP500LAB32230.10.20151.10.2019
ASUSTP500LAG602.09.201628.09.2019
ASUSTP501UA9728.09.201630.05.2019
ASUSTP501UQK2630.03.201828.09.2019
ASUSTP510UQ621.11.201814.09.2019
ASUSTUF GAMING FX504GD_FX80GD17430.08.20183.10.2019
ASUSTUF GAMING FX504GE_FX80GE9225.09.20182.10.2019
ASUSTUF GAMING FX504GM_FX80GM10225.09.20183.10.2019
ASUSTUF Gaming FX505DD_FX505DD714.09.20191.10.2019
ASUSTUF Gaming FX505DT_FX505DT923.08.20193.10.2019
ASUSTUF Gaming FX505DU_FX505DU317.09.201927.09.2019
ASUSTUF Gaming FX505DY_FX505DY3428.08.20192.10.2019
ASUSTUF Gaming FX505GD_FX505GD174.09.201928.09.2019
ASUSTUF Gaming FX505GM_FX505GM1423.08.20192.10.2019
ASUSTX300CA2529.08.201821.09.2019
ASUSU31F166.09.201630.01.2019
ASUSU31SD7130.10.20151.10.2019
ASUSU31SG85.11.201530.11.2016
ASUSU32U12830.10.201518.09.2019
ASUSU35JC3812.11.201520.09.2019
ASUSU36SD3926.05.201613.02.2019
ASUSU36SG217.11.201617.12.2016
ASUSU38DT531.05.201624.01.2017
ASUSU38N15721.01.201627.09.2019
ASUSU46SV229.09.20163.04.2019
ASUSUL20A1830.10.201525.05.2018
ASUSUL30A57130.10.20154.10.2019
ASUSUL30VT395.11.201514.09.2018
ASUSUL50VT621.09.20165.10.2016
ASUSUX21E925.09.20185.12.2018
ASUSUX301LAA2124.05.201628.09.2019
ASUSUX302LA2114.01.20163.10.2019
ASUSUX302LG1630.10.20151.10.2019
ASUSUX303LA1775.11.201528.05.2019
ASUSUX303LAB44310.11.201518.09.2019
ASUSUX303LB82930.10.20153.10.2019
ASUSUX303LN10029.01.201628.09.2019
ASUSUX303LNB8617.11.20151.10.2019
ASUSUX303UA2205.02.201621.09.2019
ASUSUX303UB83410.02.20163.10.2019
ASUSUX305CA1765621.01.20164.10.2019
ASUSUX305FA490230.10.20153.10.2019
ASUSUX305LA523.09.20167.04.2018
ASUSUX305UA12619.08.201612.02.2019
ASUSUX310UA2629.03.201810.09.2019
ASUSUX310UAK15828.03.20181.10.2019
ASUSUX310UQ2210.11.201627.09.2019
ASUSUX310UQK2530.03.201828.05.2019
ASUSUX31A2045.11.20151.10.2019
ASUSUX31E35625.11.201525.09.2019
ASUSUX32A24421.01.20163.10.2019
ASUSUX32LA25330.10.201528.09.2019
ASUSUX32LN27030.10.20153.10.2019
ASUSUX32VD1686.02.20161.10.2019
ASUSUX330CAK757217.12.20164.10.2019
ASUSUX331UA103530.08.20184.10.2019
ASUSUX360CA176426.08.20164.10.2019
ASUSUX360CAK201413.03.20184.10.2019
ASUSUX360UA3029.09.20162.10.2019
ASUSUX360UAK216513.03.20184.10.2019
ASUSUX370UAF3164.04.20183.10.2019
ASUSUX390UAK37024.03.20182.10.2019
ASUSUX410UAK4507.04.20183.10.2019
ASUSUX410UAR66918.08.20184.10.2019
ASUSUX410UQK72314.03.20181.10.2019
ASUSUX430UA1673413.03.20184.10.2019
ASUSUX430UAR537313.03.20184.10.2019
ASUSUX430UNR249822.03.20184.10.2019
ASUSUX430UQ459013.03.20184.10.2019
ASUSUX461UA1374.09.20181.10.2019
ASUSUX461UN1742.09.20184.10.2019
ASUSUX490UA6618.09.20181.10.2019
ASUSUX490UAR3113.11.201818.09.2019
ASUSUX510UWK22723.03.201828.09.2019
ASUSUX510UX5216.03.201828.05.2019
ASUSUX51VZA1245.02.20163.10.2019
ASUSUX530UQ42514.03.20184.10.2019
ASUSUX530UX46715.03.20184.10.2019
ASUSUX550VE8429.03.201828.09.2019
ASUSUX561UD921.02.20192.10.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MA_R203MA2214.09.201821.09.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_E203MA2826.01.20191.10.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_L203MA1419.01.201928.09.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_R203MA428.03.20193.10.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop E406SA305821.08.20184.10.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop E406SAS10121.11.20182.10.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop X407MA_X407MA63.09.201927.09.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop X441MA_X441MA1444.01.20192.10.2019
ASUSVivoBook 15 ASUS Laptop X570UD63023.08.20184.10.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507MA310.09.20191.10.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507MA_A507MA719.09.201828.09.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507MA_X507MA9218.09.20183.10.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507UAR7815.08.20193.10.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X540MA_X540MA4431.01.20191.10.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X540UAR8927.08.20193.10.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X542UF2918.01.20193.10.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X560UD1830.01.20191.10.2019
ASUSVivoBook 17_ASUS Laptop X705MA_F705MA220.09.201920.09.2019
ASUSVivoBook 17_ASUS Laptop X705MA_R702MA319.09.201921.09.2019
ASUSVivoBook 17_ASUS Laptop X705MA_X705MA59.09.201921.09.2019
ASUSVivoBook E14 E402WAS72411.08.20184.10.2019
ASUSVivoBook E14 E402YA_E402YA1622.08.20192.10.2019
ASUSVivoBook E14 E402YA_R417YA2524.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook Flip 14_ASUS Flip TP412UA6626.01.20192.10.2019
ASUSVivoBook Flip 15 TP510UF813.02.20193.10.2019
ASUSVivoBook S13 X330FA_S330FA3124.08.20191.10.2019
ASUSVivoBook S14 X411UF511.09.201825.05.2019
ASUSVivoBook S14 X430UN328.05.20193.10.2019
ASUSVivoBook S15 X510UNO2728.11.20183.10.2019
ASUSVivoBook S15 X530UA412.09.201927.09.2019
ASUSVivoBook S15 X530UF13.05.20193.05.2019
ASUSVivoBook S15 X530UN4728.09.201821.09.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MA829.01.201927.09.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MA_E406MA7144.09.20184.10.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS128.09.201928.09.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_E406MA11894.01.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_L406MA9430.03.20193.10.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_R420MA2527.02.201928.09.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X409UA1931.08.20192.10.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA_K505ZA13028.08.20182.10.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA_R504ZA113424.08.20184.10.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA_X505ZA8613.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X403FA_S403FA10217.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X409FA_X409FA810.09.20191.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X411QA_A411QA911.09.201928.09.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X411QA_X411QA30617.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X411UAS_X411UA48328.11.20184.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X412DA_R424DA7327.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X412DA_X412DA928.08.20191.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X412FA_X412FA6320.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X412UA42215.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X420UA78722.03.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X430FA_S430FA71130.05.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X432FA_S432FA1528.08.20191.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X509FA_X509FA622.08.201928.09.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X509FL_X509FL227.09.201929.09.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X510QA_R520QA26921.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X510QA_X510QA15414.08.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512DA_X512DA421.09.20191.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512FA_R564FA26130.03.20194.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X530FA_S530FA427.09.20191.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X530FN_S530FN1021.09.20193.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X570ZD_X570ZD13029.01.20193.10.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X580GD_N580GD127.09.201927.09.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X705QA_X705QA76.09.20192.10.2019
ASUSX200MA2031.05.20165.02.2019
ASUSX202E15330.10.20151.10.2019
ASUSX202EP1545.11.20152.10.2019
ASUSX202EV7518.12.201528.10.2018
ASUSX205TA4930.10.201520.12.2016
ASUSX205TAW102.02.20162.06.2016
ASUSX301A138630.10.201520.09.2019
ASUSX302LA199830.10.201528.09.2019
ASUSX302UA186712.04.20163.10.2019
ASUSX405UA415613.03.20184.10.2019
ASUSX405UAP21431.05.20184.10.2019
ASUSX406UA573614.03.20184.10.2019
ASUSX406UAR27410.04.20181.10.2019
ASUSX411UA386016.08.20184.10.2019
ASUSX411UN308.09.201828.09.2019
ASUSX441BA3412.09.20193.10.2019
ASUSX450CC225.04.20182.06.2018
ASUSX450LB223.11.201827.09.2019
ASUSX451MA12.11.20182.11.2018
ASUSX453MA58.11.201612.07.2017
ASUSX501A78330.10.20152.10.2019
ASUSX501A160830.10.20153.10.2019
ASUSX501U11730.10.201528.09.2019
ASUSX502CA42330.10.20151.10.2019
ASUSX505BA448530.03.20184.10.2019
ASUSX505BP4422.03.201828.09.2019
ASUSX507UA335.12.20184.10.2019
ASUSX510UA31621.03.20183.10.2019
ASUSX510UAR22024.08.20182.10.2019
ASUSX510UNR151628.03.20184.10.2019
ASUSX510UQ10013.03.201825.09.2019
ASUSX510UQR2127.09.20182.10.2019
ASUSX510URR811.09.201825.11.2018
ASUSX540LA942226.08.20164.10.2019
ASUSX540LJ1129.03.201830.05.2019
ASUSX540SA471.09.201625.03.2017
ASUSX540UP19129.08.20181.10.2019
ASUSX540YA815827.08.20164.10.2019
ASUSX541NA375014.03.20184.10.2019
ASUSX541SA278130.09.20164.10.2019
ASUSX541UA357223.08.20164.10.2019
ASUSX541UAK1436813.03.20184.10.2019
ASUSX542UA46724.08.20183.10.2019
ASUSX542UAR286215.05.20184.10.2019
ASUSX542UN35118.08.20181.10.2019
ASUSX542UQ45.12.201825.05.2019
ASUSX550CA56730.10.201527.09.2019
ASUSX550CC20330.10.20154.10.2019
ASUSX550CL22130.10.20151.10.2019
ASUSX550DP815.11.20156.09.2019
ASUSX550EA11925.03.20161.10.2019
ASUSX550IU38714.03.20181.10.2019
ASUSX550JK9355.11.201528.09.2019
ASUSX550JX13895.11.20154.10.2019
ASUSX550LA38030.10.20151.10.2019
ASUSX550LB58830.10.20153.10.2019
ASUSX550LC37530.10.20151.10.2019
ASUSX550LD94230.10.20152.10.2019
ASUSX550LN113930.10.20154.10.2019
ASUSX550MD14830.10.201528.09.2019
ASUSX550MJ5425.11.201528.09.2019
ASUSX550VX12572.09.20163.10.2019
ASUSX550ZA405.04.20168.12.2016
ASUSX550ZE3865.11.201528.09.2019
ASUSX551CA38830.10.20151.10.2019
ASUSX551CAP72330.10.20152.10.2019
ASUSX551MA83030.10.20152.10.2019
ASUSX553MA370430.10.20154.10.2019
ASUSX553SA265629.01.20164.10.2019
ASUSX555BA18120.03.201828.09.2019
ASUSX555BP7916.05.201828.09.2019
ASUSX555DG27225.05.20163.10.2019
ASUSX555LA14415.11.20152.10.2019
ASUSX555LAB969030.10.20154.10.2019
ASUSX555LB2975.11.201528.09.2019
ASUSX555LD1030.10.201531.01.2017
ASUSX555LI327.09.201928.09.2019
ASUSX555LJ232830.10.20153.10.2019
ASUSX555LN39130.10.201524.05.2019
ASUSX555LNB8029.01.201625.04.2019
ASUSX555LP14830.10.201525.05.2019
ASUSX555LPB4114.09.201630.03.2019
ASUSX555QG47913.03.20183.10.2019
ASUSX555SJ9020.09.201625.09.2019
ASUSX555UA52215.01.20162.10.2019
ASUSX555UB1922.05.201828.09.2019
ASUSX555UJ35913.09.20161.10.2019
ASUSX555YA618.11.201630.05.2019
ASUSX556UA16671.06.20163.10.2019
ASUSX556UAK88414.03.20183.10.2019
ASUSX556UAM39815.09.20162.10.2019
ASUSX556UB57120.09.20161.10.2019
ASUSX556UJ29921.09.20164.10.2019
ASUSX556UQ21830.09.20161.10.2019
ASUSX556UQK116413.03.20184.10.2019
ASUSX556UR263013.09.20163.10.2019
ASUSX556URK680413.03.20184.10.2019
ASUSX556UV218231.08.20163.10.2019
ASUSX55U4431.05.201624.05.2019
ASUSX55VDR1416.02.201630.03.2019
ASUSX580VD37814.03.20184.10.2019
ASUSX705UA2911.04.201820.09.2019
ASUSX705UAP2822.09.20183.10.2019
ASUSX705UAR4429.09.20183.10.2019
ASUSX705UDR2923.11.201825.09.2019
ASUSX705UN11.10.20191.10.2019
ASUSX705UQ171.02.20191.10.2019
ASUSX71A125.11.201513.04.2016
ASUSX750JB1110.02.201612.01.2017
ASUSX751LAB317.09.201623.11.2016
ASUSX751LD1365.02.201630.05.2019
ASUSX751LJ18913.09.201625.09.2019
ASUSX751LK1913.09.20166.12.2016
ASUSX751LKB729.03.201810.11.2018
ASUSX751LN932.02.20161.10.2019
ASUSX751LX215.02.20162.10.2019
ASUSX751MA53030.10.20151.10.2019
ASUSX751NA1056.04.20183.10.2019
ASUSX751SA24228.09.20161.10.2019
ASUSX756UA528.10.201627.02.2019
ASUSX756UAK13522.03.20181.10.2019
ASUSX756UAM4011.11.20169.02.2019
ASUSX756UV1214.09.201820.09.2019
ASUSX75A229.11.201629.11.2016
ASUSX75A125811.02.201630.05.2019
ASUSX75VBP422.11.201623.11.2016
ASUSX75VC11430.10.20153.10.2019
ASUSX75VD11430.10.201517.05.2019
ASUSZ550SA22.11.20185.01.2019
ASUSZenBook 13 UX331FAL_UX331FAL226.09.201927.09.2019
ASUSZenBook 13 UX331FN_UX331FN4529.08.20194.10.2019
ASUSZenBook 13 UX331UAL9931.10.20184.10.2019
ASUSZenBook Pro 14 UX450FDX_UX480FD218.05.20192.10.2019
ASUSZenBook Pro 15 UX550GDX_UX580GD110.09.201910.09.2019
ASUSZenBook Pro 15 UX550GEX_UX580GE5828.09.20183.10.2019
ASUSZenBook S UX391UA1012.03.20191.10.2019
ASUSZenBook UX333FA_UX333FA4522.08.20193.10.2019
ASUSZenBook UX333FN_UX333FN812.09.20191.10.2019
ASUSZenBook UX362FA_UX362FA194.09.20192.10.2019
ASUSZenBook UX392FN_UX3000XN113.09.201913.09.2019
ASUSZenBook UX392FN_UX392FN310.09.201921.09.2019
ASUSZenBook UX431DA_UM431DA227.09.201928.09.2019
ASUSZenBook UX431FA12715.08.20193.10.2019
ASUSZenBook UX433FA_UX433FA19824.05.20194.10.2019
ASUSZenBook UX433FN_UX433FN11315.08.20193.10.2019
ASUSZenBook UX450FDX_UX480FD45.09.20191.10.2019
ASUSZenBook UX461FN_UX461FN211.09.201925.09.2019
ASUSZenBook UX462DA1212.09.20191.10.2019
ASUSZenBook UX533FD_UX533FD313.09.201928.09.2019
ASUSZephyrus M GM501GM127.09.201927.09.2019
ASUSZephyrus M GM501GS91.02.201927.09.2019
ASUSZephyrus M GU502GV_GU502GV127.09.201927.09.2019
ASUSTeK Computer INC.1015PX926.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer INC.1215B17920.01.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.1225B621.01.201823.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.B400AA1227.01.201827.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.B53J4022.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.BU203UA1523.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E200HA156310.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E203NA6821.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E205SA360920.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402BA539220.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402BP156220.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402MA141720.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402NA355320.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402SA1899910.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E403NA3323220.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E403SA3673010.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502MA92921.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502NA326020.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502SA3142510.04.201711.03.2018
ASUSTeK Computer INC.EB10336421.01.201820.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.F5SR3124.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.FX502VE2330.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.FX503VD106.02.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G501JW58221.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G501VW14721.01.20188.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.G53JW723.01.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.G53SX1229.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G550JK13721.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JK6122.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JM58721.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JW55420.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G55VW4221.01.20189.02.2018
ASUSTek Computer Inc.G60J522.01.20188.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.G60JX520.02.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JH1322.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JM54020.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JS4021.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JW10322.01.201819.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JX8721.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JZ5021.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G751JT13421.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G751JY224.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G752VT7421.01.201816.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G752VY1228.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G75VW11121.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G75VX6821.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G771JM18221.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G771JW35520.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VM24520.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VMK7123.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VML12021.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VMZ10721.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VSK10721.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VT22421.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL503VM924.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552JX13921.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552VW217720.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552VX43921.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VD139420.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VE12521.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VW12721.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VM1922.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VMK12022.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VT86.02.201812.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL752VW45821.01.201826.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL753VD1421.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL753VE4924.01.20183.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K40IJ123.01.201823.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501LB78.02.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501UW10321.01.20182.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501UX73520.01.20188.03.2018
ASUSTeK Computer INC.K50AB2722.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50ID1328.01.201828.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50IE2022.01.201819.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50IJ1123.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K51AE629.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52De323.01.201823.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Dr45321.01.20185.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Jc4221.01.201828.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Je5521.01.20182.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52JK1121.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52JT1424.01.20188.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52N623.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53BY725.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53E29720.01.20185.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SC8021.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SD21721.01.20188.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SJ129.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SK6023.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SV14122.01.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53TA7121.01.201819.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53U65921.01.20185.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53Z4825.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54C17010.04.201728.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54HR12021.01.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54L10321.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55A8121.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55DR11522.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55N1528.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VD71010.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VJ20520.01.20182.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VM20121.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CA3422.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CB19421.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CM49621.01.201828.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K70IJ116.02.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K70IO522.01.201822.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Dr4010.04.201720.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72F4021.01.20182.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Jk723.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Jr525.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72JT2423.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K73BE622.01.201810.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73BY12521.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73SV6521.01.20188.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73TK3125.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K75VJ8821.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K75VM1124.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K93SM321.01.201821.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K95VJ324.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N501JW10621.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N501VW30321.01.201810.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53Jg513.02.201813.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53SN6123.01.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53SV4422.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N550JK54221.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N550LF5021.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JK8110.04.20178.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JM626.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551ZU521.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N552VW2021.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N552VX8721.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56DP9922.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56DY19021.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JK12621.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JR3324.01.20182.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JRH8721.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VB1824.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VJ5723.01.201819.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VM1421.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VZ20421.01.201828.02.2018
ASUSTeK Computer INC.N61Jv2123.01.20182.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N73JF46.02.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N73SV3123.01.20184.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N751JK13821.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VB3421.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VJ4621.01.20182.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VM423.01.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.P50IJ11023.01.20182.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.P552LA11921.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.P553UA25121.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.Q503UA12022.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S300CA11121.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S301LA23321.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S301LP1227.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S400CA46221.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S550CA10522.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S550CB6721.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LB12621.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LN135620.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100HAN721.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100TA1423.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100TAM1321.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T101HA224.01.201826.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T102HA47.02.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T200TA8621.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T200TAC722.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300CHI3222.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300FA29921.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300LA721.01.201821.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T303UA3223.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TAICHI21721.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP300LA6810.04.201723.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP301UA90721.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP401CA136.02.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP401NA725.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP410UA18021.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LA6921.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LAB44221.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LAG6821.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP501UA15321.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP501UQK6329.01.201826.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TX300CA1720.01.201825.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31F3423.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31Jg1329.01.201827.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31SD14021.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U32U5224.01.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U35JC2821.01.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U36SD2823.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U36SG1021.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.U38DT828.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.U38N19321.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UL30A49222.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UL30VT13121.01.20186.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UX21E223.01.201823.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX301LAA3921.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX302LA3321.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX302LG46.02.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LA24921.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LAB58921.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LB79121.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LN3921.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LNB12221.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303UA15210.04.20178.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303UB107220.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305CA2580710.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305FA751210.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305LA2725.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305UA19221.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UA427.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UAK10121.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UQ1622.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UQK222.01.201822.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX31A24021.01.20188.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.UX31E68621.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32A48820.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32LA31321.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32LN25021.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32VD39120.01.20182.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX330CAK890410.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX330UAK823.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360CA189121.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360CAK182921.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360UA8121.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360UAK99221.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX370UAF823.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX390UAK30221.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX410UQK80021.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UA888420.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UAR4121.01.201819.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UNR3224.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UQ364820.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX490UA18.03.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX510UWK17320.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX510UX1522.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX51VZA10622.01.20182.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX530UQ35421.01.201826.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX530UX25321.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX550VE2222.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X200MA1321.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202E14620.01.20182.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202EP8121.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202EV3022.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X205TA2121.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X301A135721.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X302LA326110.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X302UA228910.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X405UA104420.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X406UA366.02.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X406UAR4221.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X450LB825.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X453MA1921.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501A70821.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501A164021.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501U16721.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X502CA39821.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X505BP923.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UA94.02.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UNR2625.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UQ4122.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540LA903310.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540SA1729.01.201812.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540SC521.01.201821.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540YA863910.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541NA163320.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541SA367120.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UA448520.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UAK1364420.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CA68310.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CC22520.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CL25721.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550DP25021.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550EA9621.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550IU56621.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550JK110220.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550JX167110.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LA66021.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LB129120.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LC58220.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LD149310.04.20178.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LN134820.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550MD17910.04.20178.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550MJ56910.04.20178.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550VX159210.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550ZA626.01.20182.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550ZE113821.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551CA58310.04.20172.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551CAP66021.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551MA65721.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X553MA602310.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X553SA352210.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555BA35521.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555DG37021.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LA168210.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LAB1148210.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LB41821.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LD127.02.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LJ342710.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LN74621.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LNB17721.01.201812.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LP64521.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LPB12022.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555QG66021.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555SJ7222.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UA51920.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UB3822.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UJ56920.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UA208810.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UAK77221.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UAM91421.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UB63921.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UJ29610.04.201728.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UQ27721.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UQK131320.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UR357010.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556URK643520.01.201810.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UV334010.04.201710.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X55U12722.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X55VDR17121.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X580VD5621.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X705UA413.02.201813.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.X71A324.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X750JB2722.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LAB1921.01.20186.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LB226.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LD10621.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LJ24410.04.201720.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LK1821.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LKB524.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LN11721.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LX1022.01.201819.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751MA46520.01.20182.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751NA4023.01.201826.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751SA31321.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UA16721.01.20182.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UAK15220.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UAM4222.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UB316.02.201816.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75A720.01.201820.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75A139021.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75VC12521.01.20188.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75VD31121.01.20184.03.2018
BAD INDEXBAD INDEX22.02.20182.02.2018
CEPTERCEPTER NY310-01830.08.201928.09.2019
CHUWI INNOVATION AND TECHNOLOGY(SHENZHEN)CO.,LTDNA1413.04.20193.04.2019
CLEVOP170EM225.01.201825.01.2018
CLEVO CO.W150ER9529.09.201630.05.2019
CLEVO CO.W760T/M740T/M760T93.02.201611.06.2016
COMPAQPresario 21 VerK1928.01.201828.01.2018
cubei15-T13.05.20163.05.2016
CubeI813.05.20163.05.2016
CyberpowerPCTRACER324.01.201824.01.2018
DeeQA116F725.11.20183.04.2019
Default stringDefault string210.10.20184.01.2019
DellDell Precision M38008129.09.20163.10.2019
DellDell System Vostro 33607029.11.201613.09.2019
DellDell System Vostro 3450130.10.201530.10.2015
DellDell System Vostro 37506512.04.201628.03.2019
DellDell System XPS L321X137.04.201629.03.2018
DellDell System XPS L322X1725.11.201628.09.2019
DellG3 35794231.01.20193.10.2019
DellG5 55871320.02.201927.09.2019
DellInspiron 13-53687419.09.201630.05.2019
DellInspiron 13-53787028.03.201825.09.2019
DellInspiron 13-7359128.09.201928.09.2019
DellInspiron 13-737826.04.201810.04.2018
DellInspiron 15 7000 Gaming5513.03.201828.05.2019
DellInspiron 15-35524012.09.201828.09.2019
DellInspiron 15-356724.04.201921.05.2019
DellInspiron 15451813.09.201628.05.2019
DellInspiron 15641123.01.201631.01.2019
DellInspiron 172082.11.20185.01.2019
DellInspiron 343726.12.20186.12.2018
DellInspiron 3443130.05.201930.05.2019
DellInspiron 3451530.09.20162.12.2016
DellInspiron 3521114930.10.20153.10.2019
DellInspiron 35371529.09.201813.09.2019
DellInspiron 3542154.06.20164.10.2019
DellInspiron 3543528.05.201621.09.2016
DellInspiron 3558156.04.20187.09.2019
DellInspiron 372136.11.20158.04.2016
DellInspiron 537014.09.20194.09.2019
DellInspiron 5379126.09.201926.09.2019
DellInspiron 5423930.10.201530.09.2016
DellInspiron 5455231.08.20163.09.2016
DellInspiron 552085.11.201528.09.2019
DellInspiron 55212730.10.20151.10.2019
DellInspiron 55234411.05.201610.10.2018
DellInspiron 5555223.05.201923.05.2019
DellInspiron 55652819.09.201830.05.2019
DellInspiron 556710614.03.20183.10.2019
DellInspiron 5570242.10.20181.10.2019
DellInspiron 557746.04.201826.05.2018
DellInspiron 5580513.09.201920.09.2019
DellInspiron 5721124.05.201812.06.2018
DellInspiron 57372823.03.20183.10.2019
DellInspiron 57481526.05.201613.01.2017
DellInspiron 5767421.08.201829.09.2018
DellInspiron 7347225.09.201825.09.2018
DellInspiron 7348211.11.201618.11.2016
DellInspiron 73701722.03.20191.10.2019
DellInspiron 7373385.10.20181.10.2019
DellInspiron 7472728.09.20187.05.2019
DellInspiron 7520325.05.20161.06.2016
DellInspiron 75595523.09.201630.05.2019
DellInspiron 75664129.08.201828.09.2019
DellInspiron 757775.10.20182.02.2019
DellInspiron 7720620.09.20194.10.2019
DellInspiron N40501112.04.20184.04.2019
DellInspiron N5040111.12.201612.01.2017
DellInspiron N5110575.10.20169.03.2019
DellLatitude 13929.11.201628.03.2019
DellLatitude 21104430.10.201521.12.2016
DellLatitude 212045430.10.201521.11.2018
DellLatitude 31504117.03.201827.03.2019
DellLatitude 31802029.03.20183.09.2019
DellLatitude 330023038.05.20194.10.2019
DellLatitude 3330854630.10.20152.10.2019
DellLatitude 33403512930.10.20154.10.2019
DellLatitude 33402064AH008T/125.05.201825.05.2018
DellLatitude 33502036113.09.20163.10.2019
DellLatitude 33804406813.03.20184.10.2019
DellLatitude 3390 2-in-128824.04.20181.10.2019
DellLatitude 3400926.09.20192.10.2019
DellLatitude 346060013.09.201628.09.2019
DellLatitude 3480102221.03.20181.10.2019
DellLatitude 3490117413.09.20183.10.2019
DellLatitude 354098930.10.20151.10.2019
DellLatitude 3550974.02.20162.10.2019
DellLatitude 357024527.04.20189.03.2019
DellLatitude 358049120.03.201829.09.2019
DellLatitude 359037.09.201928.09.2019
DellLatitude 54003628.09.20193.10.2019
DellLatitude 5480160114.03.20183.10.2019
DellLatitude 549022222.09.20182.10.2019
DellLatitude 5580193216.03.20184.10.2019
DellLatitude 55904528.08.20181.10.2019
DellLatitude 55911419.09.201928.09.2019
DellLatitude 6430U1473.02.201628.09.2019
DellLatitude 727511128.09.201625.05.2019
DellLatitude 72807412.04.201827.09.2019
DellLatitude 7350671.10.201628.09.2019
DellLatitude 73709227.09.201628.09.2019
DellLatitude 739027516.03.20194.10.2019
DellLatitude 748035921.03.20182.10.2019
DellLatitude 749018631.08.20183.10.2019
DellLatitude D43055.11.201525.11.2018
DellLatitude D520392.02.20167.02.2017
DellLatitude D53099430.10.201530.05.2019
DellLatitude D62028.04.20168.04.2016
DellLatitude D63023530.10.20158.02.2019
DellLatitude D82036.06.20166.06.2016
DellLatitude D8301823.01.201615.11.2018
DellLatitude E42007118.05.20168.02.2019
DellLatitude E430016430.10.201514.09.2019
DellLatitude E43102705.11.20153.10.2019
DellLatitude E5250655.02.20162.10.2019
DellLatitude E527084126.08.20163.10.2019
DellLatitude E54002354.03.20163.10.2019
DellLatitude E5410119330.10.201525.09.2019
DellLatitude E5420943130.10.20153.10.2019
DellLatitude E5430 non-vPro154030.10.20154.10.2019
DellLatitude E5430 vPro511.02.201615.12.2016
DellLatitude E5440610130.10.20153.10.2019
DellLatitude E5450384930.10.20153.10.2019
DellLatitude E5470655713.09.20163.10.2019
DellLatitude E550034930.10.20152.10.2019
DellLatitude E55105324.11.20152.10.2019
DellLatitude E5520145330.10.20153.10.2019
DellLatitude E5530 non-vPro568030.10.20153.10.2019
DellLatitude E5530 vPro36.03.201928.05.2019
DellLatitude E5540214530.10.20153.10.2019
DellLatitude E555068430.10.201528.09.2019
DellLatitude E557014917.11.201628.09.2019
DellLatitude E62208865.11.20153.10.2019
DellLatitude E623026293.02.20164.10.2019
DellLatitude E632065430.10.20154.10.2019
DellLatitude E6330167330.10.20153.10.2019
DellLatitude E640070230.10.20154.10.2019
DellLatitude E6410281830.10.20154.10.2019
DellLatitude E6420294230.10.20153.10.2019
DellLatitude E6430485130.10.20153.10.2019
DellLatitude E6430s614.10.20162.10.2019
DellLatitude E644042915.09.20162.10.2019
DellLatitude E650068430.10.201514.09.2019
DellLatitude E651032630.10.20151.10.2019
DellLatitude E65203684.02.20161.10.2019
DellLatitude E6530489330.10.20152.10.2019
DellLatitude E654052630.10.20151.10.2019
DellLatitude E724022605.11.20154.10.2019
DellLatitude E7240634B5005A/96.02.201927.02.2019
DellLatitude E725029630.10.20153.10.2019
DellLatitude E727012018.09.201628.09.2019
DellLatitude E7440170613.02.20164.10.2019
DellLatitude E74506345.11.20153.10.2019
DellLatitude E74701471.10.20161.10.2019
DellLatitude XT21024.11.201516.03.2018
DellLatitude XT3439.10.201620.08.2019
DellOptiPlex 301034.04.201818.04.2018
DellOptiPlex 302076.11.201824.01.2019
DellOptiPlex 3040621.09.201827.04.2019
DellOptiPlex 360730.10.201530.10.2015
DellOptiPlex 3801988.04.201620.08.2019
DellOptiPlex 701049330.10.20151.04.2017
DellOptiPlex 704016.01.20196.01.2019
DellOptiPlex 705052329.03.201828.05.2019
DellOptiPlex 7450 AIO114.05.201914.05.2019
DellOptiPlex 76010810.11.201525.01.2017
DellOptiPlex 78042723.09.201628.09.2019
DellOptiPlex 7903830.10.201528.04.2018
DellOptiPlex 9010 AIO23.02.20163.02.2016
DellOptiPlex 902036530.10.201527.05.2016
DellOptiPlex 9020M20744.03.201625.09.2019
DellOptiPlex 990459030.10.201528.09.2019
DellPrecision 35101618.09.201828.09.2019
DellPrecision 35201528.11.20181.10.2019
DellPrecision 55101719.09.20182.02.2019
DellPrecision M2400118.08.20181.02.2019
DellPrecision M4400215.11.201612.01.2017
DellPrecision M45002622.11.201625.09.2019
DellPrecision M46002713.01.20171.10.2019
DellPrecision M47007530.10.20152.10.2019
DellPrecision M480091.10.201628.03.2019
DellPrecision M6400130.10.201530.10.2015
DellPrecision M6600927.05.20168.11.2018
DellPrecision M670064.09.201928.09.2019
DellPrecision M680053.09.20185.02.2019
DellStudio 15551330.10.201514.10.2016
DellUnidentified System1627.09.20162.12.2016
DellVenue 11 Pro 51306430.10.20154.10.2016
DellVenue 11 Pro 7130 vPro165.10.20182.04.2019
DellVostro 101454230.10.201528.09.2019
DellVostro 10156931.08.20166.02.2019
DellVostro 14-5459327.09.201629.09.2016
DellVostro 14501829.03.20186.12.2018
DellVostro 15-3568208412.07.20174.10.2019
DellVostro 25205120.11.201511.05.2019
DellVostro 33003630.10.201510.05.2019
DellVostro 3350613.04.201629.09.2016
DellVostro 336012114.09.201628.09.2019
DellVostro 350062613.04.20164.10.2019
DellVostro 35461173.02.20162.10.2019
DellVostro 354917330.10.20151.10.2019
DellVostro 35507518.04.20164.10.2019
DellVostro 355821612.01.201628.09.2019
DellVostro 355912515.11.201626.09.2019
DellVostro 356088612.11.201528.09.2019
DellVostro 35788325.05.20181.10.2019
DellVostro 3583320.09.20193.10.2019
DellVostro 53702107.09.20183.10.2019
DellVostro 5468131431.01.20173.10.2019
DellVostro 5471143327.03.20184.10.2019
DellVostro 54812529.08.20191.10.2019
DellVostro 5568106714.03.20184.10.2019
DellVostro 5581412.09.201928.09.2019
DellVostro A840430.09.20185.12.2018
DellVostro V131206.05.201627.09.2019
DellXPS 12 9Q236318.12.20154.10.2019
DellXPS 12-9Q33845.04.20161.10.2019
DellXPS 13 93439231.01.20164.10.2019
DellXPS 13 93503858.04.20161.10.2019
DellXPS 13 936039615.03.20182.10.2019
DellXPS 13 93652114.09.201830.05.2019
DellXPS 13 937024828.08.20184.10.2019
DellXPS 13 9380414.09.20192.10.2019
DellXPS 15 9530831.08.20183.10.2019
DellXPS 15 95508124.09.20163.10.2019
DellXPS 15 956021514.03.20183.10.2019
DellXPS 15 9570782.11.201828.09.2019
DellXPS 9Q2384.04.20185.09.2018
DellXPS L322X3730.09.20161.10.2019
DellXPS13 93334426.05.201627.09.2019
Dell Inc.Dell Precision M38001924.01.20183.03.2018
Dell Inc.Dell System Vostro 336020421.01.201825.02.2018
Dell Inc.Dell System Vostro 375068.02.20188.02.2018
Dell Inc.Dell System XPS L321X1021.01.201829.01.2018
Dell Inc.Dell System XPS L322X821.01.201829.01.2018
Dell Inc.Inspiron 13-536811620.01.201823.02.2018
Dell Inc.Inspiron 13-53782022.01.201810.03.2018
Dell Inc.Inspiron 13-73783025.01.201814.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15 7000 Gaming5622.01.20189.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15453322.01.20187.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15641124.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 3451429.01.201829.01.2018
Dell Inc.Inspiron 3521133621.01.20188.03.2018
Dell Inc.Inspiron 353718.03.20188.03.2018
Dell Inc.Inspiron 35427121.01.201812.02.2018
Dell Inc.Inspiron 35581124.01.20183.02.2018
Dell Inc.Inspiron 37211722.01.201828.01.2018
Dell Inc.Inspiron 54231623.01.201827.01.2018
Dell Inc.Inspiron 5520822.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55211621.01.201812.02.2018
Dell Inc.Inspiron 55233420.01.20188.02.2018
Dell Inc.Inspiron 55372223.01.201825.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55472021.01.201825.01.2018
Dell Inc.Inspiron 556747521.01.201811.03.2018
Dell Inc.Inspiron 5577423.01.20182.02.2018
Dell Inc.Inspiron 5721225.01.201825.01.2018
Dell Inc.Inspiron 5737329.01.201829.01.2018
Dell Inc.Inspiron 755917621.01.201823.02.2018
Dell Inc.Inspiron 75664221.01.201828.02.2018
Dell Inc.Inspiron N40501924.01.201829.01.2018
Dell Inc.Inspiron N5050423.01.201823.01.2018
Dell Inc.Inspiron N51101521.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude 12 Rugged Extreme (7204)1223.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude 211058720.01.201829.01.2018
Dell Inc.Latitude 212057221.01.20185.03.2018
Dell Inc.Latitude 31506221.01.20182.02.2018
Dell Inc.Latitude 3180225.01.201825.01.2018
Dell Inc.Latitude 3330649720.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 33402404910.04.201711.03.2018
Dell Inc.Latitude 334020655C000D/321.01.201821.01.2018
Dell Inc.Latitude 33501866120.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude 33801952021.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude 3390 2-in-118.03.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude 3460113421.01.20182.03.2018
Dell Inc.Latitude 3480209621.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude 3540133320.01.201827.02.2018
Dell Inc.Latitude 35509021.01.201823.02.2018
Dell Inc.Latitude 357013225.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude 3580171021.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude 548096221.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude 5580156921.01.20182.03.2018
Dell Inc.Latitude 6430U18521.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude 727521721.01.201826.02.2018
Dell Inc.Latitude 72807921.01.201819.02.2018
Dell Inc.Latitude 735013121.01.20186.02.2018
Dell Inc.Latitude 73703224.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude 748011421.01.201819.02.2018
Dell Inc.Latitude D430822.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude D53059421.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude D620423.01.201829.01.2018
Dell Inc.Latitude D63026921.01.20186.02.2018
Dell Inc.Latitude D8308821.01.20185.03.2018
Dell Inc.Latitude E42007821.01.201815.02.2018
Dell Inc.Latitude E43006921.01.201820.02.2018
Dell Inc.Latitude E431040121.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E52503623.01.201828.01.2018
Dell Inc.Latitude E527092721.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E540037021.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude E5410157821.01.201819.02.2018
Dell Inc.Latitude E5420461020.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E5430 non-vPro102721.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E5430 vPro627.01.201827.01.2018
Dell Inc.Latitude E5440391020.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E5450276810.04.20178.03.2018
Dell Inc.Latitude E54701125521.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E550027621.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E55107221.01.201829.01.2018
Dell Inc.Latitude E552060321.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude E5530 non-vPro440420.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude E5540104120.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude E555021921.01.20185.03.2018
Dell Inc.Latitude E55707722.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude E6220101720.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E6230282120.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E632055610.04.20178.03.2018
Dell Inc.Latitude E633082121.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude E6400112821.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E6410176610.04.20178.03.2018
Dell Inc.Latitude E6420186820.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E6430395810.04.201711.03.2018
Dell Inc.Latitude E6430s19621.01.201814.02.2018
Dell Inc.Latitude E644026121.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E650059521.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E651051510.04.201710.03.2018
Dell Inc.Latitude E652070620.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude E6530168821.01.201827.02.2018
Dell Inc.Latitude E654013422.01.201828.02.2018
Dell Inc.Latitude E7240198820.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E725016421.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E72705221.01.20188.02.2018
Dell Inc.Latitude E744061721.01.201810.03.2018
Dell Inc.Latitude E745014621.01.20188.03.2018
Dell Inc.Latitude E74706722.01.201821.02.2018
Dell Inc.Latitude XT34621.01.20186.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 3020621.01.201825.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 3040123.01.201823.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 330223.01.201823.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 3803421.01.20188.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 50401823.01.201825.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 705013121.01.201823.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 790138.03.20188.03.2018
Dell Inc.OptiPlex 9020M41423.01.201825.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 990274221.01.20182.03.2018
Dell Inc.Precision M24003528.01.20187.02.2018
Dell Inc.Precision M43004721.01.201826.01.2018
Dell Inc.Precision M4500224.01.201824.01.2018
Dell Inc.Precision M46002624.01.201814.02.2018
Dell Inc.Precision M47004921.01.20188.03.2018
Dell Inc.Precision M48003022.01.201810.03.2018
Dell Inc.Precision M6600322.01.201822.01.2018
Dell Inc.Studio 1555724.01.201827.01.2018
Dell Inc.Venue 11 Pro 7130 vPro124.01.201824.01.2018
Dell Inc.Vostro 101454521.01.201830.01.2018
Dell Inc.Vostro 10157221.01.201819.02.2018
Dell Inc.Vostro 14504021.01.201825.01.2018
Dell Inc.Vostro 15-356871620.01.201813.02.2018
Dell Inc.Vostro 25203421.01.201822.02.2018
Dell Inc.Vostro 330011521.01.20183.02.2018
Dell Inc.Vostro 336026521.01.201810.03.2018
Dell Inc.Vostro 350062720.01.201814.02.2018
Dell Inc.Vostro 35464621.01.20182.02.2018
Dell Inc.Vostro 354917321.01.20182.03.2018
Dell Inc.Vostro 355088321.01.201811.03.2018
Dell Inc.Vostro 355821421.01.201823.02.2018
Dell Inc.Vostro 355912921.01.20188.03.2018
Dell Inc.Vostro 356096710.04.201715.02.2018
Dell Inc.Vostro 5468185521.01.20188.03.2018
Dell Inc.Vostro 556883121.01.201810.03.2018
Dell Inc.Vostro V1312225.01.201816.02.2018
Dell Inc.XPS 12 9Q2322521.01.20186.02.2018
Dell Inc.XPS 12-9Q335621.01.201826.01.2018
Dell Inc.XPS 13 93433622.01.201811.03.2018
Dell Inc.XPS 13 935054021.01.201810.03.2018
Dell Inc.XPS 13 936033521.01.20185.03.2018
Dell Inc.XPS 15 95504621.01.201816.02.2018
Dell Inc.XPS 15 956012021.01.20186.02.2018
Dell Inc.XPS 9Q237121.01.20186.02.2018
Dell Inc.XPS L322X18221.01.20188.03.2018
Dell Inc.XPS L501X522.01.201822.01.2018
Dell Inc.XPS L521X322.01.20188.03.2018
Dell Inc.XPS13 9333323.01.201823.01.2018
DEXPNotebook152.10.201828.09.2019
eMachines421.01.201821.01.2018
emachinesE44316.02.20166.02.2016
eMachineseMachiens G443827.01.201829.01.2018
eMachineseMachines E5254827.05.20164.04.2018
eMachineseMachines E5271527.09.20166.09.2019
eMachineseMachines E6253114.11.201510.01.2019
eMachineseMachines E727645.11.201531.05.2018
eMachineseMachines G630116.09.201616.09.2016
eMachineseMachines G6405530.10.201519.02.2019
eMachineseMachines G725115.02.201624.01.2018
eMachineseMachines G730430.10.20157.11.2015
eMachineseME442647.04.20166.02.2018
eMachineseME4439617.03.201614.09.2019
eMachineseME528424.01.201824.01.2018
eMachineseME640G2830.10.201525.01.2018
eMachineseME642830.10.20156.02.2018
eMachineseME642G1530.10.201526.09.2018
eMachineseME644192.02.201828.11.2018
eMachineseME644G2222.09.201629.01.2019
eMachineseME728829.01.201829.01.2018
eMachineseME729Z7655.11.201513.04.2019
eMachineseME732ZG1072.02.20162.10.2019
eMachines, inc.eMG420437.11.201524.01.2018
eMachines, inc.eMG6202329.01.201829.05.2018
EVEEve V406.02.201828.05.2019
EVGA INTERNATIONAL CO.,LTDDefault string24.01.201912.02.2019
Fujitsu00000000444.03.201624.05.2019
Fujitsu0000000000227.02.201718.09.2019
FujitsuAMILO Pi 35601029.01.20162.02.2017
FujitsuAMILO Pi 3660316.05.20161.12.2016
FujitsuCELSIUS H700111.10.201623.02.2018
FujitsuCELSIUS H7106320.09.20163.04.2019
FUJITSUCELSIUS H720928.01.201828.01.2018
FUJITSUCELSIUS H7302529.01.201828.09.2019
FujitsuCELSIUS H760625.09.201814.06.2019
FujitsuCELSIUS H910726.02.201727.05.2017
FujitsuCELSIUS W280226.09.201826.09.2018
FujitsuD3171-A112130.10.201518.01.2017
FujitsuESPRIMO E352112118.12.20154.03.2016
FujitsuESPRIMO E400630.10.201530.10.2015
FujitsuESPRIMO E42061.06.201629.08.2019
FujitsuESPRIMO E5109918.12.201527.01.2018
FujitsuESPRIMO E70024521.01.201620.11.2018
FujitsuESPRIMO E793557.04.201811.09.2018
FujitsuESPRIMO P2560623.11.201611.01.2017
FujitsuESPRIMO P400193711.11.20153.10.2019
FujitsuESPRIMO P510356730.10.201531.05.2017
FujitsuESPRIMO P510 P85+3130.10.201518.01.2017
FujitsuESPRIMO P52012430.10.201524.01.2018
FujitsuESPRIMO P720212.04.201620.11.2016
FujitsuFMVS75WWP610.11.201626.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A357131024.08.20184.10.2019
FujitsuLIFEBOOK A5121602130.10.20154.10.2019
FujitsuLIFEBOOK A514472530.10.20152.10.2019
FujitsuLIFEBOOK A5302445330.10.20154.10.2019
FujitsuLIFEBOOK A5317215.11.20151.10.2019
FujitsuLIFEBOOK A53223030.10.20151.10.2019
FujitsuLIFEBOOK A544445630.10.20151.10.2019
FujitsuLIFEBOOK A5551404930.10.20153.10.2019
FUJITSULIFEBOOK A555/G323.01.201823.01.2018
FujitsuLIFEBOOK A55618217.09.201628.09.2019
FUJITSULIFEBOOK A556/G1127.01.201825.05.2018
FUJITSULIFEBOOK A55794021.01.20183.10.2019
FujitsuLIFEBOOK AH50234130.10.20153.10.2019
FujitsuLIFEBOOK AH512403030.10.201513.09.2019
FujitsuLIFEBOOK AH53048830.10.201528.09.2019
FujitsuLIFEBOOK AH530/HD63311.03.201612.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH531467930.10.20154.10.2019
FujitsuLIFEBOOK AH531/GFO61730.10.201520.09.2019
FujitsuLIFEBOOK AH53244730.10.20156.06.2019
FujitsuLIFEBOOK AH532/G2150530.10.20152.10.2019
FujitsuLIFEBOOK AH532/G52375.11.201517.09.2019
FujitsuLIFEBOOK AH544730.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH552/SL4045.04.20161.10.2019
FUJITSULIFEBOOK AH562224.01.201824.01.2018
FujitsuLIFEBOOK E44839722.08.20184.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E4494724.05.20193.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E4582621.09.201821.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E4591230.08.201928.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E544339630.10.20153.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E546542911.05.20162.10.2019
FUJITSULIFEBOOK E5479920.01.201825.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E54817621.08.201828.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E554142830.10.20151.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E55628492.06.20163.10.2019
FUJITSULIFEBOOK E5575422.01.201827.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E558173721.08.201828.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E73388014.01.20161.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E734185230.10.20153.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E73621627.09.20164.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E74376110.02.20163.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E7443149130.10.20154.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E74612527.09.201628.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E751336930.10.20153.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E7521164130.10.20154.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E753151.10.201613.02.2018
FujitsuLIFEBOOK E7541080930.10.20151.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E7564206.09.20163.10.2019
FujitsuLIFEBOOK E780221030.10.201526.09.2019
FujitsuLIFEBOOK E78241113.09.201627.09.2019
FujitsuLIFEBOOK LH531223.09.20166.02.2018
FujitsuLIFEBOOK N5322421.06.20165.01.2019
FujitsuLIFEBOOK NH5321145.11.201530.05.2019
FujitsuLIFEBOOK NH5706330.10.201511.04.2019
FujitsuLIFEBOOK NH75114130.10.201519.01.2019
FujitsuLIFEBOOK P3110842.06.201625.05.2019
FujitsuLIFEBOOK P701212730.10.201527.09.2019
FujitsuLIFEBOOK P702170530.10.201515.09.2019
FujitsuLIFEBOOK P7701336.04.201625.05.2019
FujitsuLIFEBOOK P7714325.11.20156.03.2019
FujitsuLIFEBOOK P7721711.06.20164.09.2019
FujitsuLIFEBOOK P81103022.11.201625.04.2019
FUJITSULIFEBOOK PH5301229.01.20182.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S7101082630.10.20154.10.2019
FujitsuLIFEBOOK S751264030.10.201528.09.2019
FujitsuLIFEBOOK S752273230.10.20152.10.2019
FujitsuLIFEBOOK S76038430.10.20155.04.2019
FujitsuLIFEBOOK S7616345.11.20154.10.2019
FujitsuLIFEBOOK S7625324.03.201625.05.2019
FujitsuLIFEBOOK S7812629.08.201827.09.2019
FUJITSULIFEBOOK S7821222.01.201827.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S79217424.09.20166.02.2019
FujitsuLIFEBOOK S9044975.11.20153.10.2019
FujitsuLIFEBOOK S9355221.09.20181.10.2019
FujitsuLIFEBOOK S93614.09.20194.09.2019
FujitsuLIFEBOOK SH53112320.05.20163.10.2019
FujitsuLIFEBOOK T73014.08.20164.08.2016
FujitsuLIFEBOOK T904618.01.201918.09.2019
FujitsuLIFEBOOK T938725.10.20185.01.2019
FujitsuLIFEBOOK U55453829.01.20165.04.2019
FujitsuLIFEBOOK U574431.04.20168.02.2018
FUJITSULIFEBOOK U72711823.01.20182.10.2019
FujitsuLIFEBOOK U7458641.06.20164.10.2019
FUJITSULIFEBOOK U74711421.01.20183.10.2019
FujitsuLIFEBOOK U7482625.09.201828.09.2019
FUJITSULIFEBOOK U7574627.01.20181.10.2019
FujitsuLIFEBOOK U7584031.08.20183.10.2019
FujitsuLIFEBOOK U7728665.02.20163.10.2019
FujitsuLIFEBOOK U9047105.11.201528.09.2019
FUJITSULIFEBOOK U93710324.01.201828.09.2019
FujitsuLIFEBOOK U9381130.01.20193.10.2019
FujitsuLIFEBOOK UH55249930.10.20154.10.2019
FUJITSULIFEBOOK UH554628.01.201830.01.2018
FujitsuLIFEBOOK UH5721107.04.201628.09.2019
FujitsuSTYLISTIC Q70213529.01.201628.09.2019
FUJITSUSTYLISTIC Q7047421.01.201827.09.2019
FUJITSUSTYLISTIC Q775524.01.201830.03.2018
FUJITSUSTYLISTIC R72611421.01.201828.09.2019
FUJITSU SIEMENSAMILO Desktop La3420A222.01.201822.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li 27271322.09.20166.12.2018
FUJITSU SIEMENSAMILO Li 2732223.01.201823.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li 27353819.04.20163.11.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li170543.02.20164.10.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li371064.10.201619.09.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li3910516.03.201619.02.2019
Fujitsu SiemensAMILO Pro Series V35253388.12.201618.05.2019
Fujitsu SiemensAMILO PRO V351596.02.20161.06.2016
Fujitsu SiemensAmilo Si 1520361.10.201622.01.2019
Fujitsu SiemensAMILO Si 263615.11.20155.11.2015
Fujitsu SiemensAMILO Xi 36501330.08.201812.02.2019
FUJITSU SIEMENSCELSIUS H2404321.01.201827.02.2019
Fujitsu SiemensCELSIUS H250610.05.201617.12.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO E676.11.201516.12.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D950013131.01.201613.03.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D951022311.04.201631.05.2018
FUJITSU SIEMENSESPRIMO Mobile M940011121.01.20182.11.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile M941069829.01.201620.02.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile U92006414.09.20165.02.2019
FUJITSU SIEMENSESPRIMO Mobile U92101124.01.20186.12.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V55051545.11.201525.04.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V55356830.10.201512.03.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6505130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6535288.02.201619.04.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6545330.10.20154.02.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile X951516211.03.201625.04.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO P215.11.201525.11.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO P351057518.03.201621.08.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO P562544.02.201622.12.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK C1410716.04.20162.06.2016
FUJITSU SIEMENSLIFEBOOK E811013321.01.201812.10.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK E841022630.10.201531.05.2016
FUJITSU SIEMENSLIFEBOOK E84208221.01.201829.01.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S641013814.11.20152.02.2019
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S64202613.05.20163.10.2019
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7110130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7210627.11.201525.09.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S722015230.10.20159.03.2019
GIGABYTEP25422212.02.20182.02.2019
GIGABYTEP34V33113.10.201621.09.2018
GIGABYTEP64V751.02.20197.02.2019
GIGABYTEX52021.01.20166.02.2018
Gigabyte Technology Co., Ltd.216.09.201617.03.2018
Gigabyte Technology Co., Ltd.H81M-D2V114.05.201814.05.2018
GoogleAuron_Paine591228.09.201630.05.2019
GoogleAuron_Yuna176130.10.201529.01.2018
GOOGLEBanjo2723.01.20185.12.2018
GOOGLEBanon823.01.201826.01.2018
GoogleCandy1424.10.20164.02.2019
GoogleCoral125.05.201925.05.2019
GoogleCyan5618.11.20161.02.2019
GOOGLEEdgar1725.01.20181.10.2019
GoogleGandof1821.09.201622.01.2018
GoogleGnawty2929.09.201625.01.2018
GoogleKefka112.01.201912.01.2019
GOOGLELink4421.01.201830.08.2019
GoogleOrco17136.10.20163.10.2019
GOOGLEPeppy1023.01.201826.01.2018
GoogleSwanky844.10.20162.10.2019
Hewlett-Packard71430.10.20152.10.2019
Hewlett-Packard...76.10.201625.01.2018
Hewlett-Packard110-308no17.05.20167.05.2016
Hewlett-Packard2540p216.09.201627.09.2016
Hewlett-Packard8440p414.02.20196.04.2019
Hewlett-Packard8460p8919.11.201616.04.2019
Hewlett-Packard8540w75.02.20168.04.2016
Hewlett-PackardCompaq 15 Notebook PC4375.11.201520.09.2019
Hewlett-PackardCompaq 61010919.12.201514.03.2018
Hewlett-PackardCompaq 6155325.11.201517.05.2019
Hewlett-PackardCompaq CQ58 Notebook PC197930.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardCompaq Presario A900 Notebook PC125.05.201825.05.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario C700 Notebook PC25.10.20185.10.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ40 Notebook PC212.02.201612.02.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ60 Notebook PC627.05.20161.10.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ61 Notebook PC19330.10.20155.02.2019
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ70 Notebook PC8030.10.20155.12.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ71 Notebook PC15612.11.201518.05.2019
Hewlett-PackardFalco15630.10.201513.02.2018
Hewlett-Packardh9-1440eo729.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP 14 Notebook PC6321.01.201815.05.2018
Hewlett-PackardHP 15 Notebook PC1804230.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP 215 G1 Notebook PC311.09.201925.09.2019
Hewlett-PackardHP 2230s327.09.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP 250 G1 Notebook PC69730.10.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP 250 G2 Notebook PC16530.10.20159.02.2018
Hewlett-PackardHP 250 G3 Notebook PC340130.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP 250 G4 Notebook PC120219.12.201525.09.2019
Hewlett-PackardHP 255 G1 Notebook PC472530.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP 255 G2 Notebook PC168230.10.201525.09.2019
Hewlett-PackardHP 255 G3 Notebook PC3375330.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP 255 G4 Notebook PC6185.02.20161.10.2019
Hewlett-PackardHP 255 Notebook PC131.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP 350 G1800230.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP 350 G2839130.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP 350 G2 Notebook PC13613.09.201625.05.2019
Hewlett-PackardHP 350 NOTEBOOK PC2221.01.20186.02.2019
Hewlett-PackardHP 355 G22915.11.201625.09.2019
Hewlett-PackardHP 55010530.09.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP 600B285.11.20153.05.2016
Hewlett-PackardHP 62068730.10.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP 62557530.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP 630 Notebook PC21930.10.201527.09.2019
Hewlett-PackardHP 635 Notebook PC57130.10.201521.09.2019
Hewlett-PackardHP 650 Notebook PC1945.11.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP 655 Notebook PC203530.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP Beats 15 Notebook PC1431.01.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 2510p Notebook PC3727.09.201616.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6000 Pro MT PC444415.12.20152.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro MT PC85130.10.201525.09.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro SFF PC359630.10.201530.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6200 Pro SFF PC8231.01.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b2030.10.201529.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR632ES#AK8)13.05.20183.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR691ET#AK8)1621.09.201623.08.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR695ET#AK8)127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (KE135ET#AK8)1613.09.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GB979ET#AK8)2921.01.201831.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GW688AV)32415.11.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (KE821AV)2420.12.201630.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NA407UC#AK8)129.03.201929.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NN207ET#AK8)222.05.201925.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NN210ET#AK8)1428.05.201625.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (VW641EC#AK8)88.04.201626.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b20630.10.201525.09.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GB892ET#AK8)6714.12.201629.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR679ET#AK8)9618.11.20151.06.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR680ET#AK8)17330.10.201528.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (KE121ET#AK8)14330.10.201528.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (RJ459AV)220.01.20197.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB835ET#AK8)227.10.20161.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET)245.11.201629.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (KE067ET#AK8)230.10.201531.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (RK154AV)38.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GA009ET#AK8)65.11.201510.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GR656ET#AK8)408.02.20165.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6720s22730.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b66430.10.201529.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GB987ET#AK8)16630.10.201528.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GW687AV)285830.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KE717AV)3915.11.201531.08.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU216ET#AK8)924.11.20162.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU442ET#AK8)8522.03.201629.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU444ET#AK8)6730.10.201530.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NA960ET#AK8)110830.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NB023EA#AK8)45.10.201816.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN203EA#AK8)2016.12.201529.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN238ET#AK8)229.11.201630.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730s19830.10.201529.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b39130.10.20155.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b (KU214ET)228.09.20161.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6735s2930.10.201529.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6820s225.01.201825.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6830s3730.10.201525.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p67130.10.201525.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (GB949ET#AK8)11.12.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (NN258ES#AK8)39.02.20189.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (RH244AV)715.11.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite Base230.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite CMT PC17430.10.201525.09.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite SFF PC114830.10.201525.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite CMT PC524.05.20162.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite MT PC50829.03.20169.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite SFF PC76.01.20176.01.2017
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p57430.10.201514.09.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p (RQ555AV)4924.01.201813.09.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 8510w802.06.201625.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq dc5700 Microtower415.12.201615.12.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5750 Microtower8929.09.201625.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Microtower105316.12.201510.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Small Form Factor672.02.201628.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5850 Microtower33.06.201621.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7100 CMT(PE224ET)24.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Small Form Factor1435.11.201523.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700 Small Form Factor8311.02.201616.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Small Form Factor15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800 Small Form Factor2535.11.20155.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800p Small Form Factor5016.04.201620.12.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Convertible Minitower255730.10.20152.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Small Form Factor125830.10.20154.01.2019
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Ultra-Slim Desktop52821.01.201829.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dx2250 Microtower134.03.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dx2400 Microtower312.07.20188.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dx2450 Microtower PC8631.05.20161.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 CMT8612.11.201518.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 MT39130.10.201521.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 SFF53226.05.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 USDT2183.02.201611.05.2019
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH374ET#AK8)313.05.201613.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH380EA#AK8)892.02.201626.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH380ET#AK8)83.10.20185.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (EH522AV)230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (GH472UP#AK8)310.10.201818.10.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (RH484EA#AK8)623.11.201611.01.2017
Hewlett-PackardHP Compaq nc8430 (EM741AV)29930.10.201530.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq nx6310 (RH328ET#AK8)116.04.201616.04.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nx63251122.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nx9420 (RH454ET#AK8)8131.01.201624.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nx9420 (RH457EA#AK8)34.01.20199.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 All-in-One PC2974.02.20163.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 MT33630.10.201531.01.2019
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 SFF12211.11.20154.04.2019
Hewlett-PackardHp compaq Pro 6305 Microtower12.02.20162.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 MT2311.02.20162.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 SFF262830.10.20158.11.2018
Hewlett-PackardHP Elite 7500 Series MT1722.12.201622.12.2016
Hewlett-PackardHP Elite x2 1011 G1 Tablet19311.02.201618.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2170p90019.11.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p47819.11.201514.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p (FU433EA)119.12.201519.12.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p (KR059AV)230.03.201823.08.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p252330.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (VB841AV)1620.01.201817.10.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (VB842AV)4529.11.20166.04.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (WK301EA#AK8)230.10.201512.01.2017
Hewlett-PackardHP EliteBook 2564621.01.201827.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p382830.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p (YQ374EC#ABD)1421.01.201826.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2570p591430.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2730p228.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2760p1705.11.20158.02.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 6930p199830.10.201525.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 720 G231829.01.201627.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 725 G21737.04.201627.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 740 G21728.05.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 745 G256131.08.20163.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 750 G2228.09.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 755 G21224.03.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G12854530.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G21912430.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G13114030.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G2108945.11.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8440p315730.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p825530.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG743EA)5420.09.201626.01.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG746EA)626.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LJ428AV)720.09.201815.02.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470p1250830.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470w31120.04.20173.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G112775.11.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G296331.01.20162.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530p124730.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530w26721.04.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p44730.10.201520.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p (WD920EA)229.11.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540w121927.05.20162.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560p106630.10.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w3705.11.201527.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w (LG660EA#AK8)3311.11.20164.01.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570p252530.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570w3957.04.201625.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8730w16330.10.201519.10.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8740w1253.04.20165.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8760w6420.01.201828.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8770w1061.06.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G14701.10.20162.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G1 SE15.10.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G1148312.11.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G270421.09.20163.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9470m81926.11.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9480m6630.08.20182.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 8101129.01.20191.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G13728.04.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G211495.11.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G36975.11.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteDesk 705 G1 SFF13828.05.20161.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteDesk 705 G1 SSF1130.08.20181.10.2019
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G12829.01.201622.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 SFF2130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 USDT112835.11.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP ElitePad 1000 G21319.10.201821.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 13 Notebook PC4221.01.20182.02.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 14 Notebook PC775.11.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 15 Notebook PC689830.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 15 x360 PC2137.04.201617.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 17 Notebook PC6356.11.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 4 Notebook PC2623.01.201825.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 6 Notebook PC12124.09.201630.03.2019
Hewlett-PackardHP ENVY dv6 Notebook PC27717.11.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY dv7 Notebook PC955.11.20152.10.2018
Hewlett-PackardHP ENVY m6 Notebook PC43830.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ENVY Notebook92613.05.20161.10.2019
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 4 PC1335.10.201629.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 61230.10.201525.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 6 PC215.05.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Spectre XT Ultrabook PC464.10.201611.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY TouchSmart Sleekbook 414826.09.20165.02.2019
Hewlett-PackardHP ENVY TS 14 Sleekbook930.08.201928.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY TS 15 Notebook PC1253.02.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY TS m6 Sleekbook55.04.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY TS Sleekbook 42425.05.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP ENVY x2 Detachable PC 131014.10.201628.09.2018
Hewlett-PackardHP ENVY x360 Convertible7221.01.20181.10.2019
Hewlett-PackardHP ENVY x360 m6 Convertible1921.09.201830.05.2019
Hewlett-PackardHP ENVY4 Notebook PC1123.09.201623.01.2018
Hewlett-PackardHP Folio 13 - 2000 Notebook PC5323.02.20161.10.2019
Hewlett-PackardHP Folio 13 Notebook PC22530.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP G5000 (RY490EA#UUW)43.02.20162.04.2016
Hewlett-PackardHP g6 Notebook PC429.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP G61 Notebook PC74.10.201810.10.2018
Hewlett-PackardHP G62 Notebook PC70930.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP G7000 Notebook PC912.04.201614.03.2018
Hewlett-PackardHP G72 Notebook PC10430.10.20152.02.2019
Hewlett-PackardHP Mini 110-3800130.11.201630.11.2016
Hewlett-PackardHP Mini 210-10006329.10.201625.03.2017
Hewlett-PackardHP Mini 510265.11.20152.03.2018
Hewlett-PackardHP Mini 5103296.09.201622.01.2018
Hewlett-PackardHP Notebook750830.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP NoteBook PC623.01.201823.01.2018
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook205.02.201624.01.2018
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook PC 151695.11.201524.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 Notebook PC7130.10.201525.09.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x2 Notebook PC133.06.20166.12.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x360 PC290430.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 11-n035 Notebook PC812.05.201823.11.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 Notebook PC876930.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 x360 PC136430.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 14 Notebook PC5121.04.20168.09.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 15 Notebook PC2167430.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 15-n218so NB1824.11.201529.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 17 Notebook PC608830.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dm1 Notebook PC1066.02.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dm3 Notebook PC1583.02.20165.12.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dm4 Notebook PC505.11.20154.09.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2 Notebook PC830.10.201523.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2500 Notebook PC329.03.20184.04.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3 Notebook PC336.02.20164.04.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3500 Notebook PC3130.10.201518.01.2017
Hewlett-PackardHP Pavilion dv4 Notebook PC830.10.201530.09.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv5 Notebook PC465.11.201523.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6 Notebook PC181530.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (GF657EA#UUW)728.01.201828.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (RP977EA#UUW)1513.02.201624.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6500 Notebook PC7722.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6700 Notebook PC722.01.201825.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv7 Notebook PC77930.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dv8 Notebook PC4921.01.20182.10.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv9700 Notebook PC224.01.201824.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g4 Notebook PC119.05.201819.05.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g6 Notebook PC443730.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion G62 NoteBook PC6030.10.201528.11.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g7 Notebook PC117830.10.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion m6 Notebook PC47730.10.201528.05.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Notebook12605.11.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion NoteBook PC2046.02.20165.09.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 1411928.09.201630.05.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 14 PC2023.01.20185.01.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 1574030.10.201527.09.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 15 PC19821.01.20161.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 11 Notebook PC2233.02.20167.02.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 15 Notebook PC44030.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 141706.02.201621.09.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 1569030.10.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion x2 Detachable7813.04.201612.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion x360 Convertible1018030.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP Pro x2 410 G1 PC12320.05.201617.05.2019
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G154.01.201928.03.2019
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G1 Tablet247930.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 11 G15822.02.201630.05.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G15748130.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G211825530.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4310s6930.10.20156.12.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4320s6063.02.201621.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s783330.10.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (A6D86EA#UUW)298.04.201621.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW788ES)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW818EA#UUW)11228.09.201621.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4340s367830.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G0144730.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G1354630.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G21372230.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4510s130030.10.201524.05.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4515s11530.10.20154.03.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4520s248730.10.20151.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4525s14630.10.20156.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s183530.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s (LW777ES#UUW)3521.01.20182.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4535s133730.10.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4540s33730.10.201520.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4545s12130.10.201516.05.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G1388830.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G21901130.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G014925.11.201527.08.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G133230.10.201520.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G2648.11.20163.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4710s34430.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s548030.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s (XX811EA)422.01.201822.01.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4730s82330.10.201527.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4740s76130.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m1316.09.201623.08.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m (WD790EA#AK8)4211.04.201710.11.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 5320m1594.03.201610.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 5330m37130.10.201520.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b1120930.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b (LG633EA#AK8)10330.10.201529.03.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 640 G16074230.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 645 G120330.10.20152.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6450b190130.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6460b240530.10.201528.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6465b603330.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6470b267630.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6475b98730.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 650 G15530930.10.20154.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6540b31824.08.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6545b4330.10.201523.11.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 655 G1632130.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6550b560430.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6555b394930.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b2224430.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LE550AV)7321.01.201830.05.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LG652EA#AK8)830.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LG659EA#AK8)327.09.20191.10.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6570b1320830.10.20153.10.2019
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G1 SFF57530.10.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G2 MT (TPM DP)4413.11.20151.06.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 DM113215.11.201626.09.2019
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 SFF34230.10.20155.03.2019
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 TWR72.04.201610.09.2019
Hewlett-PackardHP ProOne 600 G1 AiO636130.10.201521.08.2018
Hewlett-PackardHP SleekBook 15 NoteBook PC128.09.201628.09.2016
Hewlett-PackardHP Spectre 13 Ultrabook15521.01.20162.10.2019
Hewlett-PackardHP Spectre 13 x2 PC3420.01.20184.01.2019
Hewlett-PackardHP Spectre 13-SMB Pro Ultrabook3212.01.20171.10.2019
Hewlett-PackardHP Spectre Envy14 NoteBook PC56.02.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP Spectre Pro x360 G191.06.201620.11.2018
Hewlett-PackardHP Spectre x2 Pro20421.01.201828.09.2019
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible 1315229.01.201630.05.2019
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible PC4925.08.20162.02.2018
Hewlett-PackardHP Spectre XT Pro Ultrabook424.01.201825.01.2018
Hewlett-PackardHP SpectreXT Pro 13-b000 PC1706.11.201528.05.2019
Hewlett-PackardHP Split 13 x2 PC1829.01.201610.03.2018
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 112195.11.201518.06.2019
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 13120930.10.20159.03.2019
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1495.10.201613.02.2017
Hewlett-PackardHP Stream x360 Convertible PC 11291030.10.20158.05.2019
Hewlett-PackardHP TouchSmart tm2 Notebook PC2721.01.201829.05.2018
Hewlett-PackardHP x2 2104030.09.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP x360 310 G1 PC18127.09.201625.05.2019
Hewlett-PackardHP Z230 Tower Workstation12630.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP ZBook 1415824.05.20182.10.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 14 G219221.01.20183.10.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 15805.04.201628.09.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 15 G25330.09.20162.10.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 15u G213824.01.20181.10.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 1714617.09.201627.09.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 17 G2116.06.20182.10.2019
Hewlett-Packardkip229.11.201614.01.2017
Hewlett-PackardNot Specified25.02.20198.02.2019
Hewlett-Packardp6-2230eo27.05.20167.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ42 Notebook PC517.12.201514.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ45 Notebook PC2811.11.20166.02.2018
Hewlett-PackardPresario CQ56 Notebook PC31130.10.201521.09.2019
Hewlett-PackardPresario CQ57 Notebook PC5065.11.201528.09.2019
Hewlett-PackardPresario CQ58 Notebook PC1852.02.201614.02.2019
Hewlett-PackardPresario CQ61 Notebook PC41.06.201623.01.2018
Hewlett-PackardPresario CQ62 Notebook PC165.11.20158.04.2017
Hewlett-PackardPresario V6500 Notebook PC47.04.20162.06.2016
HP................................3722.01.20182.02.2019
HP................................................................92.02.20186.02.2018
HPBAD INDEX9423.01.201827.09.2019
HPEliteBook 820 G364.04.201821.11.2018
HPEliteBook 820 G41029.01.201831.01.2019
HPHP 15 Notebook PC1523.01.20188.02.2018
HPHP 240 G7 Notebook PC13515.08.20194.10.2019
HPHP 250 G4 Notebook PC1841524.03.20163.10.2019
HPHP 250 G512529.11.20161.10.2019
HPHP 250 G5 Notebook PC5252219.08.20164.10.2019
HPHP 250 G611219.10.20182.10.2019
HPHP 250 G6 Notebook PC1737620.01.20184.10.2019
HPHP 250 G7 Notebook PC55020.08.20194.10.2019
HPHP 255 G4 Notebook PC1024229.01.20164.10.2019
HPHP 255 G5 Notebook PC447729.10.20164.10.2019
HPHP 255 G6 Notebook PC170720.01.20184.10.2019
HPHP 255 G7 Notebook PC4629.08.20193.10.2019
HPHP Convertible x36035021.09.201611.05.2019
HPHP Convertible x360 11-ab0XX126.05.201826.05.2018
HPHP Elite x2 1012 G125128.09.20164.10.2019
HPHP Elite x2 1012 G1 Tablet123.01.201823.01.2018
HPHP Elite x2 1012 G2146.02.20183.10.2019
HPHP EliteBook 1030 G17521.01.201827.09.2019
HPHP EliteBook 1040 G4319.02.201920.09.2019
HPHP EliteBook 725 G38026.01.20181.10.2019
HPHP EliteBook 725 G4721.11.20183.10.2019
HPHP EliteBook 735 G5618.09.201928.09.2019
HPHP EliteBook 745 G313021.01.201828.09.2019
HPHP EliteBook 745 G4357.09.20183.10.2019
HPHP EliteBook 745 G5319.04.201926.04.2019
HPHP EliteBook 755 G372.04.201627.09.2019
HPHP EliteBook 820 G31978325.05.20164.10.2019
HPHP EliteBook 820 G4534621.01.20184.10.2019
HPHP EliteBook 830 G520518.09.20184.10.2019
HPHP EliteBook 840 G3440872.09.20164.10.2019
HPHP EliteBook 840 G4773321.01.20183.10.2019
HPHP EliteBook 840 G544264.05.20184.10.2019
HPHP EliteBook 850 G353923.09.20161.10.2019
HPHP EliteBook 850 G46721.01.20182.10.2019
HPHP EliteBook 850 G51322.03.201928.09.2019
HPHP EliteBook Folio 1040 G340229.11.20164.10.2019
HPHP EliteBook Folio G1494.10.20161.10.2019
HPHP EliteBook x360 1020 G2627.09.20193.10.2019
HPHP EliteBook x360 1030 G233221.01.20184.10.2019
HPHP EliteBook x360 1030 G32116.11.20184.10.2019
HPHP EliteDesk 705 G2 SFF5630.09.201623.11.2018
HPHP EliteDesk 705 G3 SFF17025.01.201825.05.2019
HPHP EliteDesk 800 G2 SFF30321.01.201823.03.2019
HPHP EliteDesk 800 G2 TWR75721.01.201828.03.2019
HPHP ENVY Laptop128.03.201928.03.2019
HPHP ENVY Laptop 13-ad0xx134221.01.20183.10.2019
HPHP ENVY Laptop 13-ad1xx59223.05.20183.10.2019
HPHP ENVY Laptop 13-ah0xxx42321.09.20184.10.2019
HPHP ENVY Laptop 13-ah1xxx14513.08.20193.10.2019
HPHP ENVY Laptop 13-aq0xxx121.09.201921.09.2019
HPHP ENVY Notebook47251.02.20161.10.2019
HPHP ENVY Notebook 13-ab0XX166220.01.20183.10.2019
HPHP ENVY x360118.09.201918.09.2019
HPHP ENVY x360 Convertible250524.09.20163.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 13-ag0xxx22530.08.20183.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bp0xx19021.01.20181.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bp1xx1327.09.20183.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bq0xx1927.10.20182.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bq1xx63526.05.20184.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-cn0xxx1248.09.20181.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-cn1xxx611.09.20193.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-cp0xxx227.02.20191.10.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15m-cn0xxx311.09.201928.09.2019
HPHP ENVY x360 m6 Convertible115.02.201915.02.2019
HPHP Laptop59121.01.20183.10.2019
HPHP Laptop 14-bp0xx7382820.01.20184.10.2019
HPHP Laptop 14-bs0xx1542520.01.20184.10.2019
HPHP Laptop 14-bw0xx746020.01.20184.10.2019
HPHP Laptop 14-cf0xxx1201814.08.20184.10.2019
HPHP Laptop 14-cf1xxx44521.05.20194.10.2019
HPHP Laptop 14-ck0xxx267622.08.20184.10.2019
HPHP Laptop 14-ck1xxx1014.09.20191.10.2019
HPHP Laptop 14-cm0xxx211521.08.20184.10.2019
HPHP Laptop 14-cm1xxx113.09.201913.09.2019
HPHP Laptop 14-df0xxx4810.01.20194.10.2019
HPHP Laptop 14-dg0xxx9812.01.20194.10.2019
HPHP Laptop 14-dk0xxx35714.08.20194.10.2019
HPHP Laptop 14-ma0xxx231.08.20192.10.2019
HPHP Laptop 14s-dq0xxx4129.08.20193.10.2019
HPHP Laptop 15-bs0xx200420.01.20183.10.2019
HPHP Laptop 15-bs1xx569320.03.20184.10.2019
HPHP Laptop 15-bw0xx664220.01.20184.10.2019
HPHP Laptop 15-da0xxx6777.09.20184.10.2019
HPHP Laptop 15-da1xxx110322.01.20194.10.2019
HPHP Laptop 15-db0xxx453316.08.20184.10.2019
HPHP Laptop 15-db1xxx3831.08.20193.10.2019
HPHP Laptop 15-dw0xxx39713.08.20194.10.2019
HPHP Laptop 15-ra0xx2628.09.201827.09.2019
HPHP Laptop 15s-fq0xxx427.09.20193.10.2019
HPHP Laptop 17-ak0xx18122.01.20183.10.2019
HPHP Laptop 17-bs0xx19724.01.201828.09.2019
HPHP Laptop 17-by0xxx429.01.20191.10.2019
HPHP Laptop 17-ca0xxx9124.08.20183.10.2019
HPHP Notebook9818612.12.20154.10.2019
HPHP NoteBook PC11319.11.20166.09.2019
HPHP OMEN Notebook2185.10.201628.09.2019
HPHP Pavilion 141231.01.201926.09.2019
HPHP Pavilion 14 Notebook PC10721.01.201827.09.2019
HPHP Pavilion 15 NoteBook125.11.201825.11.2018
HPHP Pavilion dm3 Notebook PC323.08.201921.09.2019
HPHP Pavilion Gaming3122.01.201821.09.2019
HPHP Pavilion Gaming Laptop 15-cx0xxx114428.08.20184.10.2019
HPHP Pavilion Gaming Laptop 15-dk0xxx2118.09.201928.09.2019
HPHP Pavilion Gaming Notebook66116.09.20163.10.2019
HPHP Pavilion Laptop81821.01.20183.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 13-an0xxx14730.01.20193.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-bf0xx7361220.01.20184.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-bf1xx1058121.01.20184.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-bk0xx2615.09.201827.09.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-ce0xxx816216.08.20184.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-ce1xxx7424.04.20194.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-ce2xxx255110.08.20194.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cc0xx23121.01.201828.09.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cc1xx951.11.20181.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cc5xx34521.01.20182.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cd0xx29421.01.20183.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-ck0xx3262.02.20182.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cs0xxx582514.08.20184.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cw0xxx10228.08.20183.10.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cw1xxx4723.08.20193.10.2019
HPHP Pavilion Notebook22551729.01.20164.10.2019
HPHP Pavilion Notebook 15-bc5xxx1030.08.20193.10.2019
HPHP Pavilion NoteBook PC28821.01.201814.09.2019
HPHP Pavilion Power Laptop127.09.201927.09.2019
HPHP Pavilion Power Laptop 15-cb0xx158021.01.20183.10.2019
HPHP Pavilion x2 Detachable19615.11.20161.10.2019
HPHP Pavilion x360 Convert PC2923.01.20182.02.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible82923.02.20164.10.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-ba0xx804520.01.20183.10.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-ba1xx4512.02.20183.10.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-cd0xxx220711.08.20184.10.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-cd1xxx8129.01.20194.10.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-dh0xxx314.09.201928.09.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 15-br0xx10021.01.201828.09.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 15-cr0xxx19431.08.20183.10.2019
HPHP Pavilion x360 m1 Convertible128.09.201828.09.2018
HPHP ProBook 11 G213429.09.20168.02.2019
HPHP ProBook 430 G311755121.01.20164.10.2019
HPHP ProBook 430 G3 Base Model Notebook PC3528.02.20181.03.2019
HPHP ProBook 430 G46007220.01.20184.10.2019
HPHP ProBook 430 G5863212.02.20184.10.2019
HPHP ProBook 430 G6151416.08.20193.10.2019
HPHP ProBook 440 G3192705.02.20163.10.2019
HPHP ProBook 440 G4312621.01.20183.10.2019
HPHP ProBook 440 G5861429.01.20184.10.2019
HPHP ProBook 440 G68624.04.20194.10.2019
HPHP ProBook 445 G625624.08.201925.09.2019
HPHP ProBook 450 G31673013.02.20163.10.2019
HPHP ProBook 450 G41049921.01.20183.10.2019
HPHP ProBook 450 G5577614.02.20184.10.2019
HPHP ProBook 450 G643925.04.20193.10.2019
HPHP ProBook 455 G321414.02.20163.10.2019
HPHP ProBook 455 G445120.04.20172.10.2019
HPHP ProBook 455 G6228.09.20191.10.2019
HPHP ProBook 470 G339626.05.20162.10.2019
HPHP ProBook 470 G480721.01.20182.10.2019
HPHP ProBook 470 G5764.10.201827.09.2019
HPHP ProBook 640 G22344624.08.20164.10.2019
HPHP ProBook 640 G3724021.01.20184.10.2019
HPHP ProBook 640 G419364.09.20184.10.2019
HPHP ProBook 645 G21432.09.201627.09.2019
HPHP ProBook 645 G3490321.01.20181.10.2019
HPHP ProBook 645 G448210.04.20193.10.2019
HPHP ProBook 650 G2280425.05.20164.10.2019
HPHP ProBook 650 G3177621.01.20183.10.2019
HPHP ProBook 650 G45452.10.20182.10.2019
HPHP ProBook 650 G56920.09.201927.09.2019
HPHP ProBook 655 G21323627.09.20163.10.2019
HPHP ProBook G34022.01.20183.02.2019
HPHP ProBook x360 11 G1 EE421.09.20193.10.2019
HPHP ProBook x360 440 G17229.09.20182.10.2019
HPHP ProDesk 400 G4 SFF16721.01.201828.03.2018
HPHP ProDesk 600 G2 DM74322.11.201625.05.2019
HPHP ProDesk 600 G2 Mini5024.11.201625.05.2019
HPHP ProDesk 600 G2 MT128620.09.20161.06.2018
HPHP ProDesk 600 G2 SFF460819.04.201617.05.2019
HPHP ProDesk 600 G3 DM431.10.20184.09.2019
HPHP ProDesk 600 G3 MT229.01.201829.01.2018
HPHP ProDesk 600 G3 SFF1024.01.20184.04.2019
HPHP ProOne 400 G2 20-in Non-Touch AiO29.03.201922.08.2019
HPHP Spectre Laptop 13-af0xx176.12.201828.09.2019
HPHP Spectre Notebook151727.09.20164.10.2019
HPHp Spectre Pro 13 G1 notebook PC511.09.201928.09.2019
HPHP Spectre Pro G1309.02.20183.10.2019
HPHP Spectre Pro x360 G26625.09.201825.09.2019
HPHP Spectre x2 Detachable 12-c0XX2429.08.201825.05.2019
HPHP Spectre x360728.11.20189.02.2019
HPHP Spectre x360 Convertible83215.12.20163.10.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ac0XX74725.01.20183.10.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ae0xx6346.02.20184.10.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ap0xxx7116.08.20193.10.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 13-w0XX37821.01.20184.10.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 15-bl0XX5221.11.20181.10.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 15-bl1XX118.09.201918.09.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 15-ch0xx297.09.201828.09.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 15-df0xxx227.09.20191.10.2019
HPHP Stream 11 Pro G3 Notebook PC9921.01.201828.05.2019
HPHP Stream 11 Pro G4 EE45.09.201928.09.2019
HPHP Stream Laptop4126.09.201827.09.2019
HPHP Stream Laptop 14-ax0XX98085.05.20173.10.2019
HPHP Stream Laptop 14-cb0XX8216.01.20193.10.2019
HPHP Stream Laptop 14-cb1XX430.08.201928.09.2019
HPHP Stream Laptop 14-ds0xxx8329.08.20194.10.2019
HPHP Stream Notebook2828.01.201822.05.2019
HPHP Stream Notebook PC2324.01.201810.09.2019
HPHP Stream Notebook PC 131175216.02.20167.05.2019
HPHP x2 210 G2262.11.201825.09.2019
HPHP x2 Detachable 10-p0XX1531.10.201830.08.2019
HPHP ZBook 14u G48123.01.201828.09.2019
HPHP ZBook 14u G5529.03.201927.09.2019
HPHP ZBook 15 G315124.01.20182.10.2019
HPHP ZBook 15u G38125.01.201828.09.2019
HPHP ZBook 15u G4728.03.20183.04.2019
HPHP ZBook 15u G53320.09.20183.10.2019
HPHP ZBook 15v G5517.09.20191.10.2019
HPHP ZBook 17 G3128.09.201628.09.2016
HPHP ZBook Studio G329821.01.20183.10.2019
HPHP ZBook Studio G4417.09.20182.10.2019
HPHP ZHAN 66 Pro 14 G2121.09.201921.09.2019
HPInsydeH2O EFI BIOS47.09.201928.09.2019
HPNami127.09.201927.09.2019
HPOMEN by HP Laptop452914.09.20163.10.2019
HPOMEN by HP Laptop 15-ce0xx89021.01.20184.10.2019
HPOMEN by HP Laptop 15-dc0xxx9913.09.20184.10.2019
HPOMEN by HP Laptop 15-dc1xxx110.09.201910.09.2019
HPOMEN by HP Laptop 17-an0xx509.05.20182.10.2019
HPProBook 430 G33020.02.201814.02.2019
HPPROBOOK4505524.01.20181.03.2019
HPStar Wars Special Edition411.09.20191.10.2019
HP-PavilionFL261AA-UUW a6553.sc916.08.201616.09.2016
HUAWEIHUAWEI MateBook X20122.03.20184.10.2019
HUAWEIKPL-W0X242519.08.20184.10.2019
HUAWEIMACH-WX956421.08.20184.10.2019
HUAWEIMateBook HZ-W094722.11.201631.01.2019
HUAWEIMateBook HZ-W192729.05.20181.06.2019
HUAWEIMRC-WX0228.09.201929.09.2019
HUAWEIVLT-WX0124623.08.20184.10.2019
HUAWEIWRT-WX99327.03.20194.10.2019
HUAWEIXXXX2112.03.20191.10.2019
innotek GmbHVirtualBox7434.03.201628.09.2019
InsydeBayTrail338330.10.201514.05.2019
jumperEZbook126.09.201826.09.2018
LENOVO6721.01.20182.10.2019
Lenovo................................................................79.03.20191.06.2019
LENOVO.MFG_IN1827.01.201830.01.2018
LENOVO.MFG_IN_GO1121.01.20188.03.2018
LENOVO01976WG2822.01.20185.03.2018
LENOVO02173CG1222.01.201825.01.2018
LENOVO0301DKG621.01.201829.01.2018
LENOVO0301GQG11121.01.201821.02.2018
LENOVO0301GXG924.01.20183.02.2018
LENOVO03192AG1222.01.201830.01.2018
LENOVO03193TG78421.01.201828.02.2018
LENOVO0401J3G12521.01.20185.03.2018
LENOVO0401K4G181620.01.201810.03.2018
LENOVO0585AR1724.01.201824.01.2018
LENOVO0873424.01.201824.01.2018
Lenovo100s-14IBR130.01.201930.01.2019
LENOVO10A8A0JQ001023.01.201829.01.2018
LENOVO10A8S11AMF29123.01.201829.01.2018
LENOVO10AAA0BGMF38.03.201810.03.2018
LENOVO10AAS4SE00524.01.201825.01.2018
LENOVO11433LG18921.01.201827.02.2018
LENOVO11438NG2821.01.201825.01.2018
LENOVO1143B3G1622.01.20187.02.2018
LENOVO1143B5G29921.01.201821.02.2018
LENOVO1143CMG14322.01.201819.02.2018
LENOVO1143GZG2021.01.201828.02.2018
LENOVO1143H2G5422.01.20186.02.2018
LENOVO1143H8G230.01.201830.01.2018
LENOVO1143K8G528.01.201828.01.2018
LENOVO12972GG621.01.20186.02.2018
LENOVO12972SG110621.01.201810.03.2018
LENOVO12973LG9624.01.201814.02.2018
LENOVO12973QG11121.01.20186.02.2018
LENOVO129882G5021.01.201828.02.2018
LENOVO129885G3221.01.20186.02.2018
LENOVO1298A9G82.02.20182.02.2018
LENOVO1298AAG83621.01.201810.03.2018
LENOVO20040M18322.01.201822.01.2018
LENOVO2008YZE8821.01.201826.01.2018
LENOVO201822122.01.201826.01.2018
LENOVO2021760520.01.201810.03.2018
LENOVO202213421.01.201813.02.2018
LENOVO2023618421.01.20186.02.2018
LENOVO2023810921.01.201816.02.2018
LENOVO202459521.01.20186.02.2018
LENOVO202467623.01.20188.03.2018
LENOVO2024712721.01.201813.02.2018
LENOVO2024AW2121.01.201821.01.2018
LENOVO202502521.01.20187.02.2018
LENOVO2025128121.01.20188.03.2018
LENOVO2025211221.01.201829.01.2018
LENOVO20255139320.01.20188.03.2018
LENOVO2025715620.01.20182.03.2018
LENOVO2026634121.01.20185.03.2018
LENOVO20267213110.04.201710.03.2018
LENOVO202682121.01.20186.02.2018
LENOVO20269821.01.201828.01.2018
LENOVO2029868420.01.20188.03.2018
LENOVO2030018221.01.20186.02.2018
LENOVO2030855720.01.20185.03.2018
LENOVO2030959421.01.201811.03.2018
LENOVO20319513.02.201813.02.2018
LENOVO2032414720.01.20188.02.2018
LENOVO2033254821.01.20186.02.2018
LENOVO2033487210.04.20178.03.2018
LENOVO20344382810.04.201710.03.2018
LENOVO20351370410.04.201710.03.2018
LENOVO20354467010.04.201710.03.2018
LENOVO20376167010.04.201710.03.2018
LENOVO2037725421.01.201810.03.2018
LENOVO20378328120.01.201811.03.2018
LENOVO20382421.01.201824.01.2018
LENOVO2040498010.04.201710.03.2018
LENOVO2040522621.01.201814.02.2018
LENOVO204214721.01.20186.02.2018
LENOVO204281523.01.201811.03.2018
LENOVO2043439720.01.20188.03.2018
LENOVO2047A95928.01.201829.01.2018
LENOVO2055B69729.01.201829.01.2018
LENOVO2056VLZ1823.01.20189.02.2018
LENOVO2089A351223.01.201827.01.2018
LENOVO20A7003SMS2721.01.20182.02.2018
LENOVO20A7005KMS5021.01.201813.02.2018
LENOVO20A7005KMZ3228.01.201830.01.2018
LENOVO20A7005RGE326.01.201826.01.2018
LENOVO20A7005UMS7821.01.20182.03.2018
LENOVO20A7006QMS1722.01.20188.03.2018
LENOVO20A70092MS1224.01.20188.03.2018
LENOVO20A8S015422.01.20187.02.2018
LENOVO20A8S0BR0A7422.01.20186.02.2018
LENOVO20AA000EMS1921.01.20186.02.2018
LENOVO20ACA01V004321.01.201821.02.2018
LENOVO20AL007NMS3923.01.20188.03.2018
LENOVO20AL007SMS25421.01.20185.03.2018
LENOVO20AL007YMS12822.01.201812.02.2018
LENOVO20AL008EMS2621.01.201820.02.2018
LENOVO20AL00C6MS6621.01.201821.02.2018
LENOVO20AL00EPMS8021.01.201827.01.2018
LENOVO20AL00EUFR729.01.201810.03.2018
LENOVO20AL00FMMS1521.01.201825.01.2018
LENOVO20AM001HMS3425.01.201829.01.2018
LENOVO20AM001RMS4321.01.201823.02.2018
LENOVO20AM001UMS2023.01.201829.01.2018
LENOVO20AM006KMS2322.01.201827.01.2018
LENOVO20AM009DMS226.01.201826.01.2018
LENOVO20AMA0XJ0051621.01.20189.02.2018
LENOVO20AMA0XK00113121.01.201810.03.2018
LENOVO20AMAOXJ002024.01.20186.02.2018
LENOVO20AMS05C003622.01.20182.02.2018
LENOVO20AMS05J006721.01.20184.03.2018
LENOVO20AMS0MG001629.01.20188.02.2018
LENOVO20AMS0R80M4422.01.20187.02.2018
LENOVO20AMS0WB025921.01.20186.02.2018
LENOVO20AMS0X00016221.01.201829.01.2018
LENOVO20AMS2Y7001621.01.201827.02.2018
LENOVO20AMS4QL0012121.01.201823.02.2018
LENOVO20AMS59Q00323.01.201823.01.2018
LENOVO20AMS6340A1021.01.20188.03.2018
LENOVO20AN0070MS2020.01.201825.01.2018
LENOVO20AN0072MS627.01.201829.01.2018
LENOVO20AN0079MS723.01.201823.01.2018
LENOVO20AN009GMS4121.01.20186.02.2018
LENOVO20AQ0069MS19321.01.20182.02.2018
LENOVO20AQ0075MS7622.01.201819.02.2018
LENOVO20AQ007RMS722.01.201825.01.2018
LENOVO20AQ007TMS1621.01.201830.01.2018
LENOVO20AQ007UMS6821.01.20188.02.2018
LENOVO20AQS03H002924.01.201820.02.2018
LENOVO20AR000VMS1922.01.201829.01.2018
LENOVO20AR0012MS7923.01.201815.02.2018
LENOVO20AR001BMS4121.01.20185.03.2018
LENOVO20AR001DMS1223.01.201824.01.2018
LENOVO20AR003SMN1221.01.201826.02.2018
LENOVO20AR004AMS2722.01.20182.02.2018
LENOVO20AR005SMS10821.01.20188.03.2018
LENOVO20ARS00V001223.01.20182.03.2018
LENOVO20ARS04W009610.04.201714.02.2018
LENOVO20ARS07J0Q824.01.201827.01.2018
LENOVO20ARS0B10E3521.01.201829.01.2018
LENOVO20ARS0BG0066.02.20186.02.2018
LENOVO20ARS0HC002022.01.201830.01.2018
LENOVO20ARS2CK002422.01.20182.02.2018
LENOVO20ARS4FR003421.01.20186.02.2018
LENOVO20ASS1FS00815.02.201815.02.2018
LENOVO20AT0034MS2322.01.20182.02.2018
LENOVO20AT0038MS1721.01.20188.03.2018
LENOVO20AT004PMS3421.01.201828.01.2018
LENOVO20AT004UMS1121.01.201828.01.2018
LENOVO20AT004WMS5010.04.20179.02.2018
LENOVO20AT005DMS16221.01.20187.02.2018
LENOVO20AT005GMS2924.01.201829.01.2018
LENOVO20AT005JMS1621.01.201830.01.2018
LENOVO20AV002WMS10321.01.201821.02.2018
LENOVO20AV005FMS7021.01.20182.02.2018
LENOVO20AV005KMS1524.01.201828.01.2018
LENOVO20AV006CMS1321.01.201829.01.2018
LENOVO20AW0045MS1224.01.201830.01.2018
LENOVO20AWA0YU0043721.01.201810.03.2018
LENOVO20AWS0LB001730.01.20186.02.2018
LENOVO20AWS0NC0J723.01.20188.03.2018
LENOVO20AWS0PV00227.01.201827.01.2018
LENOVO20AWS1PF001429.01.20189.02.2018
LENOVO20AWS55E006221.01.20182.02.2018
LENOVO20AY006EMS189020.01.201810.03.2018
LENOVO20AY007PMS1323.01.20182.03.2018
LENOVO20AY00BMMS3423.01.201810.03.2018
LENOVO20AY00BNMS5821.01.201826.02.2018
LENOVO20B2A001003622.01.201819.02.2018
LENOVO20B3001VMS521.01.201825.01.2018
LENOVO20B60051MS2125.01.20186.02.2018
LENOVO20B60061MS12121.01.201819.02.2018
LENOVO20B7000MMS1724.01.201823.02.2018
LENOVO20B70046MS18321.01.201826.02.2018
LENOVO20B7A0B7MD32221.01.20188.03.2018
LENOVO20B7A13J003929.01.201821.02.2018
LENOVO20B7A1RJ003421.01.20188.03.2018
LENOVO20B7S0B102610.04.201729.01.2018
LENOVO20B7S0EU007222.01.20186.02.2018
LENOVO20B7S0M7005020.01.20188.03.2018
LENOVO20BE0041MS4321.01.201829.01.2018
LENOVO20BE0088MS3822.01.20186.02.2018
LENOVO20BE00BUMS18.03.20188.03.2018
LENOVO20BFA06B0M221.01.201821.01.2018
LENOVO20BFA0CA0093821.01.201810.03.2018
LENOVO20BFA10K002422.01.201830.01.2018
LENOVO20BFS0XA00224.01.201824.01.2018
LENOVO20BG001CMS4421.01.20188.02.2018
LENOVO20BG001DMS321.01.201821.01.2018
LENOVO20BGCTO1WW2322.01.201826.02.2018
LENOVO20BH002GMS9326.01.20188.03.2018
LENOVO20BHA0NA0010726.01.20188.03.2018
LENOVO20BS003LMS3222.01.20182.02.2018
LENOVO20BS003NMS5021.01.201829.01.2018
LENOVO20BS006EMS3121.01.20186.02.2018
LENOVO20BS006GMS2121.01.20188.03.2018
LENOVO20BS00ABMS1421.01.20189.02.2018
LENOVO20BTS05T101125.01.20187.02.2018
LENOVO20BTS21D00823.01.20188.03.2018
LENOVO20BUS2VK0023921.01.20188.03.2018
LENOVO20BV001YMS1123.01.20182.02.2018
LENOVO20BW000FMS223.01.201823.01.2018
LENOVO20BW000GPG722.02.201822.02.2018
LENOVO20BW000KMS225.01.201825.01.2018
LENOVO20BWS0K8004022.01.20186.02.2018
LENOVO20BWS19C0032.02.20182.02.2018
LENOVO20BX000TMS1722.01.20186.02.2018
LENOVO20BX000XMS1221.01.201825.01.2018
LENOVO20BX0049MS1921.01.201825.01.2018
LENOVO20BX004KMS1130.01.201826.02.2018
LENOVO20BXCTO1WW524.01.201824.01.2018
LENOVO20C0003SMS16821.01.20182.02.2018
LENOVO20C0S0640062.02.20182.02.2018
LENOVO20C5004YUS622.01.201826.01.2018
LENOVO20C6003QMS20721.01.201814.02.2018
LENOVO20C6003TMS5521.01.20182.02.2018
LENOVO20C6003UMS825.01.20188.03.2018
LENOVO20C60040MS31121.01.20188.03.2018
LENOVO20C6004GMS724.01.201825.01.2018
LENOVO20C6004JMS3124.01.20188.03.2018
LENOVO20C600J2SP133210.04.20178.03.2018
LENOVO20C600JCMS4520.01.20186.02.2018
LENOVO20C600JGMS27321.01.201810.03.2018
LENOVO20C600JJMS17421.01.201828.02.2018
LENOVO20C600JKMS1121.01.20188.02.2018
LENOVO20C600LLMS30920.01.201810.03.2018
LENOVO20CD0034MS621.01.201814.02.2018
LENOVO20CD0038MS8922.01.201828.02.2018
LENOVO20CG0019MS829.01.201829.01.2018
LENOVO20CG001BMS5222.01.201814.02.2018
LENOVO20CG0026MS4524.01.20186.02.2018
LENOVO20CG006FMS4821.01.201814.02.2018
LENOVO20CK0002MS1423.01.201824.01.2018
LENOVO20CK003DMS7821.01.20188.03.2018
LENOVO20CL00BPMS4028.01.20188.03.2018
LENOVO20CLS01G0D2525.01.20186.02.2018
LENOVO20CLS1FD0126.02.20186.02.2018
LENOVO20CLS1G7022721.01.201826.01.2018
LENOVO20CLS1VA003322.01.20188.03.2018
LENOVO20CLS229002222.01.20189.02.2018
LENOVO20CLS2DL001324.01.20187.02.2018
LENOVO20CLS2JD00824.01.201827.01.2018
LENOVO20CLS45J0079321.01.20187.02.2018
LENOVO20CLS47P001127.01.201829.01.2018
LENOVO20CLS4Q50F8221.01.20188.03.2018
LENOVO20CLS76W00521.01.201827.01.2018
LENOVO20CLS8GS005522.01.20185.03.2018
LENOVO20CM001PMS3922.01.201830.01.2018
LENOVO20CM001RMS1921.01.20182.02.2018
LENOVO20CM004UMS5621.01.201826.01.2018
LENOVO20D9000RMS1121.01.201830.01.2018
LENOVO20D9001FMS48421.01.201823.02.2018
LENOVO20D9S01U0084720.01.20185.03.2018
LENOVO20DC00C8MS1221.01.201813.02.2018
LENOVO20DC00CJMS23521.01.20189.02.2018
LENOVO20DF004NHH1423.01.201828.01.2018
LENOVO20DF004UMS8721.01.20188.03.2018
LENOVO20DF004XMS225.01.201825.01.2018
LENOVO20DF0050MS2322.01.201829.01.2018
LENOVO20DF0051MS5822.01.201822.02.2018
LENOVO20DF0093MS327.01.201827.01.2018
LENOVO20DF009AMS1023.01.201823.01.2018
LENOVO20DF00CVMS6021.01.20186.02.2018
LENOVO20DF00CYMS164520.01.20188.03.2018
LENOVO20DFCTO1WW2522.01.20182.03.2018
LENOVO20DKS09J1537621.01.20186.02.2018
LENOVO20DL0028MS4222.01.20189.02.2018
LENOVO20DL007FMS6721.01.20186.02.2018
LENOVO20DM003QMS925.01.20189.02.2018
LENOVO20DM003TMS2221.01.201826.01.2018
LENOVO20DM003VMS1021.01.201813.02.2018
LENOVO20DM009MMS1327.01.201829.01.2018
LENOVO20DM00AUMS18121.01.20188.03.2018
LENOVO20DQ003QMS123.01.201823.01.2018
LENOVO20DQCTO1WW1823.01.201829.01.2018
LENOVO20DSCTO1WW1224.01.201825.01.2018
LENOVO20DSS1P60050320.01.20188.03.2018
LENOVO20DT0000MS6524.01.201820.02.2018
LENOVO20DT0003MS423.01.201823.01.2018
LENOVO20DT001EMS110.04.201710.04.2017
LENOVO20DT001FMS425.01.201825.01.2018
LENOVO20DTCTO1WW27821.01.20186.02.2018
LENOVO20EM0013MS2824.01.20184.03.2018
LENOVO20ET003CMS4421.01.201830.01.2018
LENOVO20ET003HMS9221.01.20187.02.2018
LENOVO20ET003JMS94821.01.20186.02.2018
LENOVO20ET0047MS24621.01.20186.02.2018
LENOVO20ET0048MS53220.01.201810.03.2018
LENOVO20ET0049MS15921.01.201813.02.2018
LENOVO20ET004LMX7521.01.20189.02.2018
LENOVO20ET004NMS4325.01.20186.02.2018
LENOVO20ET004NMX5122.01.20186.02.2018
LENOVO20ETCTO1WW923.01.201826.01.2018
LENOVO20EV000TMS12821.01.20182.03.2018
LENOVO20EV000UMS3521.01.20188.02.2018
LENOVO20EV000XMS15521.01.20182.02.2018
LENOVO20EV000YMS2224.01.20188.02.2018
LENOVO20EV0013MS21421.01.20188.03.2018
LENOVO20EV003AMX8310.04.20178.03.2018
LENOVO20EV003EMX2521.01.20188.02.2018
LENOVO20EVCTO1WW50321.01.20186.02.2018
LENOVO20F10029MS11323.01.201813.02.2018
LENOVO20F10037MS721.01.201825.01.2018
LENOVO20F1CTO1WW1322.01.201823.01.2018
LENOVO20F5004VMS1228.01.201830.01.2018
LENOVO20F5S0JE00187421.01.201821.02.2018
LENOVO20F5S1BP0015521.01.201810.03.2018
LENOVO20F5S1HL00221.01.201821.01.2018
LENOVO20F5S1MN007428.01.201816.02.2018
LENOVO20F5S5Y2003521.01.20188.03.2018
LENOVO20F6003YMS10621.01.20186.02.2018
LENOVO20F6006XMS622.01.201826.01.2018
LENOVO20F6006YMS1822.01.201825.01.2018
LENOVO20F60087MX6221.01.20188.03.2018
LENOVO20F600A2MS5624.01.20186.02.2018
LENOVO20F600A5MS525.01.201825.01.2018
LENOVO20F6CTO1WW3521.01.201827.01.2018
LENOVO20F90042MS3421.01.201810.03.2018
LENOVO20F90043MS2521.01.20188.03.2018
LENOVO20F9005CMS4921.01.201830.01.2018
LENOVO20F9CTO1WW1123.01.201828.02.2018
LENOVO20FAS07N01224.01.201824.01.2018
LENOVO20FB002UMS1221.01.201825.01.2018
LENOVO20FB002XMS4321.01.20185.03.2018
LENOVO20FB003PMS2522.01.201821.02.2018
LENOVO20FB0067MS722.01.201829.01.2018
LENOVO20FD001WMS3821.01.20182.03.2018
LENOVO20FHCTO1WW2523.01.20182.02.2018
LENOVO20FHS00Y002124.01.20182.02.2018
LENOVO20FHS010001521.01.201810.03.2018
LENOVO20FL000EMS228.02.20188.03.2018
LENOVO20FMS0MG002721.01.201821.02.2018
LENOVO20FMS1FA007821.01.20188.03.2018
LENOVO20FMS1J8005821.01.201810.03.2018
LENOVO20FMS1MW00523.01.20186.02.2018
LENOVO20FN003LMS4023.01.20182.02.2018
LENOVO20FN004CMS621.01.201824.01.2018
LENOVO20FQ003YMS2421.01.201829.01.2018
LENOVO20FRS0F9004525.01.201829.01.2018
LENOVO20FU001LMS6420.01.201813.02.2018
LENOVO20FU001RMS4621.01.20186.02.2018
LENOVO20FU002CMS3221.01.20187.02.2018
LENOVO20FU002DMS11522.01.20186.02.2018
LENOVO20FU002VMS3223.01.20186.02.2018
LENOVO20FUCTO1WW19310.04.201725.02.2018
LENOVO20FUS01C00822.01.201825.01.2018
LENOVO20FUS05H005421.01.201827.01.2018
LENOVO20FUS07D005221.01.201823.02.2018
LENOVO20FVS0AY0114221.01.20182.03.2018
LENOVO20FVS0GP0018921.01.20188.03.2018
LENOVO20FVS210005821.01.20186.02.2018
LENOVO20FW003MMS1721.01.20182.02.2018
LENOVO20FWCTO1WW3021.01.201826.01.2018
LENOVO20GACTO1WW10122.01.201826.02.2018
LENOVO20GBCTO1WW3922.01.201828.02.2018
LENOVO20GBS00E0076321.01.20188.03.2018
LENOVO20GHS0TX0E1025.01.201827.01.2018
LENOVO20GJ001HMS24221.01.20188.02.2018
LENOVO20GJ003SMS10021.01.201814.02.2018
LENOVO20GJ003UMS119821.01.20188.03.2018
LENOVO20GJ0048GE1223.01.201827.01.2018
LENOVO20GJ0048MS158020.01.20188.03.2018
LENOVO20GJ0049MS4321.01.201824.01.2018
LENOVO20GJ0059MS2623.01.20186.02.2018
LENOVO20GJCTO1WW65820.01.201810.03.2018
LENOVO20H1004SMX19121.01.20185.03.2018
LENOVO20H1004VMX23121.01.20188.03.2018
LENOVO20H1004XMX23120.01.20182.03.2018
LENOVO20H10056MS13821.01.20185.03.2018
LENOVO20H10056MX3021.01.20188.03.2018
LENOVO20H1006KMX3521.01.20188.02.2018
LENOVO20H1007VMX52.02.20182.02.2018
LENOVO20H1CTO1WW12921.01.20188.03.2018
LENOVO20H5006TMX24822.01.20188.03.2018
LENOVO20H5006UMX14221.01.20182.03.2018
LENOVO20H5006VMX16421.01.201814.02.2018
LENOVO20H500BCUK529.01.201829.01.2018
LENOVO20H500CAMX102.02.20182.02.2018
LENOVO20H5CTO1WW6021.01.201827.02.2018
LENOVO20H90001MX2123.01.201828.02.2018
LENOVO20H90002MX4030.01.20186.02.2018
LENOVO20H9001DMS10321.01.201829.01.2018
LENOVO20H9004MMX3321.01.201812.02.2018
LENOVO20H9CTO1WW1824.01.20182.02.2018
LENOVO20HAS0NL008223.01.20187.02.2018
LENOVO20HD0002MX8621.01.20186.02.2018
LENOVO20HD000EMX2921.01.20182.02.2018
LENOVO20HD000MMS723.01.201825.01.2018
LENOVO20HD0048MX1423.01.201827.01.2018
LENOVO20HDCTO1WW4122.01.201830.01.2018
LENOVO20HES0FW0024121.01.20188.03.2018
LENOVO20HF0001MX722.01.201826.01.2018
LENOVO20HF004QMX525.01.201825.01.2018
LENOVO20HF004VMX4121.01.201821.02.2018
LENOVO20HFCTO1WW2023.01.20182.02.2018
LENOVO20HGS17B00825.01.201825.01.2018
LENOVO20HMS0DF002930.01.20182.03.2018
LENOVO20HMS1070067121.01.20186.02.2018
LENOVO20HMS1A0002024.01.201829.01.2018
LENOVO20HN0015MX5722.01.20182.03.2018
LENOVO20HNCTO1WW110.03.201810.03.2018
LENOVO20HR0021MX1022.01.20186.02.2018
LENOVO20HR002MMX1523.01.201823.02.2018
LENOVO20HR002NMX2621.01.201811.03.2018
LENOVO20J1000JMS8021.01.20182.02.2018
LENOVO20J1000JMX22820.01.20188.03.2018
LENOVO20J10016MX119021.01.201811.03.2018
LENOVO20J10021MS4423.01.20187.02.2018
LENOVO20J10021MX3322.01.201830.01.2018
LENOVO20J10053MX1524.01.20188.03.2018
LENOVO20J1CTO1WW5021.01.20182.02.2018
LENOVO20J1S01600129.01.201829.01.2018
LENOVO20J40010MX4022.01.20186.02.2018
LENOVO20J4002AMX2928.01.201815.02.2018
LENOVO20J4002FMX8621.01.201827.02.2018
LENOVO20J4CTO1WW3921.01.201827.01.2018
LENOVO20J60014MX12421.01.201826.01.2018
LENOVO20J60016MX2124.01.201829.01.2018
LENOVO20J60018MX1229.01.20182.02.2018
LENOVO20J6003CMX3321.01.20186.02.2018
LENOVO20J80020MX1129.01.20182.02.2018
LENOVO20J8002HMX696.02.201814.02.2018
LENOVO20J8CTO1WW1024.01.201811.03.2018
LENOVO20JD002DMX822.01.201812.02.2018
LENOVO20JH002KMX4123.01.201827.01.2018
LENOVO20JH002LMX2321.01.201830.01.2018
LENOVO20JH002SMX4822.01.20186.02.2018
LENOVO20JHCTO1WW2021.01.20188.03.2018
LENOVO20JNS3M500227.02.20188.03.2018
LENOVO20JS001EMX3221.01.20186.02.2018
LENOVO20JTS05W006421.01.20186.02.2018
LENOVO20KLCTO1WW524.01.20186.02.2018
LENOVO218112421.01.201824.02.2018
LENOVO218975520.01.201810.03.2018
LENOVO219139821.01.201810.03.2018
LENOVO22414XG1423.01.201830.01.2018
LENOVO2241VG3823.01.201825.01.2018
LENOVO2241W3W1821.01.201829.01.2018
LENOVO2241WWV727.01.20182.02.2018
LENOVO22434EG1921.01.20188.03.2018
LENOVO22439AG15621.01.201831.01.2018
LENOVO2320HNU1224.01.201825.01.2018
LENOVO2324A152622.01.20182.02.2018
LENOVO2324GA72022.01.20185.03.2018
LENOVO23251K71024.01.20185.03.2018
LENOVO23252CG6122.01.20187.02.2018
LENOVO23252DG7221.01.20182.02.2018
LENOVO23252EG15221.01.201821.02.2018
LENOVO23252FG6821.01.20186.02.2018
LENOVO23252GG9221.01.201815.02.2018
LENOVO23252QG27921.01.201820.02.2018
LENOVO23252SG3423.01.201810.03.2018
LENOVO23252UG18610.04.201720.02.2018
LENOVO23253QG1522.01.201824.01.2018
LENOVO23253Z556.02.201810.03.2018
LENOVO23254R91322.01.201823.01.2018
LENOVO232578G46721.01.20185.03.2018
LENOVO232579G17221.01.201822.02.2018
LENOVO23257BG5223.01.20186.02.2018
LENOVO2325AEG4521.01.20186.02.2018
LENOVO2325AGG72.02.20182.02.2018
LENOVO2325AJG1821.01.20189.02.2018
LENOVO2325BN822021.01.201829.01.2018
LENOVO2325BP96722.01.20186.02.2018
LENOVO2325G55329.01.201829.01.2018
LENOVO2325HR92021.01.201828.02.2018
LENOVO2325M544727.01.20182.02.2018
LENOVO2325MM0723.01.201823.01.2018
LENOVO2325OR12225.01.201830.01.2018
LENOVO2325OR292.02.20182.02.2018
LENOVO2325SF85921.01.20182.02.2018
LENOVO2325SFB2421.01.20186.02.2018
LENOVO2325SMF12021.01.201810.03.2018
LENOVO2325SXT20821.01.20186.02.2018
LENOVO2325W229620.01.201827.02.2018
LENOVO2325W2B13321.01.201826.02.2018
LENOVO2325Y1L11621.01.201820.02.2018
LENOVO2325YBN1422.01.201827.01.2018
LENOVO23331U14921.01.20182.03.2018
LENOVO2333A88228.01.201828.01.2018
LENOVO2333AZ22921.01.20186.02.2018
LENOVO2333AZ73922.01.20188.03.2018
LENOVO23444SG3922.01.20186.02.2018
LENOVO23444TG4622.01.20186.02.2018
LENOVO2347A2817821.01.201829.01.2018
LENOVO2347A317721.01.201815.02.2018
LENOVO2347A324525.01.20186.02.2018
LENOVO2347HH65922.01.201829.01.2018
LENOVO23491B54922.01.20186.02.2018
LENOVO23492N1521.01.201821.01.2018
LENOVO23497D698921.01.20188.03.2018
LENOVO23497E5330.01.201830.01.2018
LENOVO23498R66821.01.20185.03.2018
LENOVO2349D436321.01.20182.02.2018
LENOVO2349EN3822.01.20186.02.2018
LENOVO2349G2G125.01.201825.01.2018
LENOVO2349G5G323.02.201823.02.2018
LENOVO2349G7G6621.01.20186.02.2018
LENOVO2349G8G1322.01.201824.01.2018
LENOVO2349GCG17221.01.201830.01.2018
LENOVO2349GZG1021.01.20186.02.2018
LENOVO2349H2G8922.01.201828.02.2018
LENOVO2349H3G76.02.20186.02.2018
LENOVO2349KAG10721.01.20188.03.2018
LENOVO2349KBG7121.01.20182.03.2018
LENOVO2349KCG7710.04.201712.02.2018
LENOVO2349KDG7222.01.201826.02.2018
LENOVO2349KT5620.01.201829.01.2018
LENOVO2349N3G22221.01.20188.03.2018
LENOVO2349N5G2324.01.20188.03.2018
LENOVO2349N7G3423.01.201830.01.2018
LENOVO2349QJ82121.01.20182.02.2018
LENOVO2349SC9721.01.201824.01.2018
LENOVO2349SEF2220.01.201825.01.2018
LENOVO2349TQ5330.01.201830.01.2018
LENOVO2349U2B6021.01.20187.02.2018
LENOVO2349W2E622.01.201824.01.2018
LENOVO2349W2P12121.01.20188.02.2018
LENOVO2349Y1L4024.01.201821.02.2018
LENOVO23512D3925.01.201829.01.2018
LENOVO2351AK21826.01.201826.01.2018
LENOVO2351AK91126.01.201813.02.2018
LENOVO2351BA9112.02.20182.02.2018
LENOVO2351BB11422.01.20182.02.2018
LENOVO2351BW911921.01.20188.03.2018
LENOVO2355HFG5621.01.201820.02.2018
LENOVO23561U92521.01.201830.01.2018
LENOVO2356B2913121.01.20185.03.2018
LENOVO2356B464820.01.201828.02.2018
LENOVO2356G972623.01.20182.02.2018
LENOVO2356GCG3523.01.201810.03.2018
LENOVO2356GDG1122.01.201825.01.2018
LENOVO2356GPG21421.01.20186.02.2018
LENOVO2356GRG3623.01.201820.02.2018
LENOVO2356H9G1321.01.201823.01.2018
LENOVO2356KM11421.01.20183.02.2018
LENOVO2356L2G921.01.20186.02.2018
LENOVO2356L3G8321.01.20186.02.2018
LENOVO2356LNG35521.01.201810.03.2018
LENOVO2356LPG4523.01.201810.03.2018
LENOVO2356LQG13021.01.201810.03.2018
LENOVO2356LRG8622.01.20188.03.2018
LENOVO2356W1B825.01.201829.01.2018
LENOVO239237G2522.01.20182.02.2018
LENOVO239238G18610.04.20172.03.2018
LENOVO23945XG821.01.201826.01.2018
LENOVO24292UG2622.01.20188.03.2018
LENOVO24296HG3521.01.201810.03.2018
LENOVO24296KG1624.01.201820.02.2018
LENOVO24297TG1724.01.20186.02.2018
LENOVO24297XG5721.01.201814.02.2018
LENOVO2429CT22421.01.20182.02.2018
LENOVO2429H161823.01.20188.03.2018
LENOVO2429KA411921.01.201810.03.2018
LENOVO2429LU254021.01.201822.02.2018
LENOVO2429MA5923.01.201823.01.2018
LENOVO24472EG724.01.201828.01.2018
LENOVO244743G9622.01.20182.03.2018
LENOVO24474HG629.01.201829.01.2018
LENOVO24474JG1821.01.20182.02.2018
LENOVO24474KG1822.01.20186.02.2018
LENOVO244757G521.01.201821.01.2018
LENOVO2447AE85321.01.20182.02.2018
LENOVO2447CK67222.01.201811.02.2018
LENOVO2463A49124.01.201824.01.2018
LENOVO246835G728.01.201828.01.2018
LENOVO246836G4020.01.201827.01.2018
LENOVO24683PG123.01.201823.01.2018
LENOVO24813QG30621.01.201829.01.2018
LENOVO24813SG523.01.201823.01.2018
LENOVO2518A2G1423.01.20186.02.2018
LENOVO2518L5G9321.01.201811.03.2018
LENOVO252224G1222.01.201825.01.2018
LENOVO252225G5221.01.201827.02.2018
LENOVO25222SG1330.01.20182.02.2018
LENOVO252239G665510.04.201710.03.2018
LENOVO25223CG6921.01.20182.02.2018
LENOVO25223FG1230.01.201830.01.2018
LENOVO253724G424.01.201810.03.2018
LENOVO253725G18221.01.201822.02.2018
LENOVO253726G3223.01.20182.02.2018
LENOVO25379UG525.01.201825.01.2018
LENOVO2537FR96321.01.201829.01.2018
LENOVO2537LV15321.01.201828.02.2018
LENOVO2537U1W2623.01.20182.02.2018
LENOVO2537V2F721.01.201825.01.2018
LENOVO2537VAN4225.01.201827.01.2018
LENOVO2537W781222.01.20187.02.2018
LENOVO2537WA61610.04.20179.02.2018
LENOVO2537WAW224.01.201824.01.2018
LENOVO2537WC31522.01.20182.02.2018
LENOVO2537WCT2527.01.20186.02.2018
LENOVO2537WHH823.01.20188.02.2018
LENOVO2537WTD1330.01.20184.02.2018
LENOVO2537WZJ2122.01.20186.02.2018
LENOVO2537Y11714.02.201814.02.2018
LENOVO2537Z8Q17721.01.20182.02.2018
LENOVO2537ZM92623.01.201828.01.2018
LENOVO2537ZRA3322.01.201814.02.2018
LENOVO2539BK6521.01.201825.01.2018
LENOVO2539BM48621.01.201828.01.2018
LENOVO2539W1711521.01.201820.02.2018
LENOVO2550A431621.01.20182.02.2018
LENOVO2718WA370821.01.20187.02.2018
LENOVO273269G2329.01.201829.01.2018
LENOVO2746P8G325.01.201825.01.2018
LENOVO276522G1123.01.20186.02.2018
LENOVO2768DW75321.01.201823.02.2018
LENOVO2768DZ14421.01.201826.01.2018
LENOVO2768GR8326.01.201826.01.2018
LENOVO2768V822223.01.201823.02.2018
LENOVO2768Y4R821.01.201824.01.2018
LENOVO2774LBG825.02.201825.02.2018
LENOVO2774LFG11721.01.20186.02.2018
LENOVO27763JG1321.01.201825.01.2018
LENOVO2776C1G2921.01.201813.02.2018
LENOVO2825AB1623.01.201829.01.2018
LENOVO28477LG7522.01.20182.02.2018
LENOVO2847CSG90020.01.20188.03.2018
LENOVO2847Q7G29121.01.20185.03.2018
LENOVO29122PG1522.01.201825.01.2018
LENOVO291239G610.04.201710.04.2017
LENOVO29123AG4221.01.201812.02.2018
LENOVO2912WAJ6921.01.20182.02.2018
LENOVO29249FG923.01.201823.01.2018
LENOVO2924W2S1121.01.20186.02.2018
LENOVO2924W9G5123.01.20182.02.2018
LENOVO2924WAC5323.01.201819.02.2018
LENOVO2928W13315.02.201815.02.2018
Lenovo3000 N20044.03.20164.03.2016
LENOVO30457KG4722.01.201826.01.2018
LENOVO305162G15321.01.201822.02.2018
Lenovo320-15IKB228.09.20192.10.2019
Lenovo320-17AST2129.09.201830.05.2019
Lenovo320S-14IKB1826.01.20193.10.2019
LENOVO3237FA91322.01.201830.01.2018
LENOVO3259001922.01.20182.03.2018
LENOVO32597CG12321.01.201826.02.2018
LENOVO32599UG1724.01.20188.03.2018
LENOVO3259A2G12722.01.20186.02.2018
LENOVO3259C2G5921.01.201823.02.2018
LENOVO3259HJG9221.01.20186.02.2018
LENOVO3259HKG5421.01.201828.02.2018
LENOVO3259LZG1723.01.20188.03.2018
LENOVO3259MAG1624.01.201828.01.2018
LENOVO3259MFG4221.01.20186.02.2018
LENOVO33231ZG2621.01.201830.01.2018
LENOVO3323RGG6821.01.20186.02.2018
LENOVO334729G25621.01.20186.02.2018
LENOVO33477WG9721.01.20188.03.2018
LENOVO335338G1221.01.201824.01.2018
LENOVO33533LG2121.01.20186.02.2018
LENOVO33533MG5621.01.201830.01.2018
LENOVO33541Z112821.01.201826.02.2018
LENOVO33544NG6921.01.20186.02.2018
LENOVO33544SG24221.01.20182.03.2018
LENOVO3354ANG5621.01.201810.03.2018
LENOVO3354BJG1321.01.201825.01.2018
LENOVO3354DSG2321.01.201826.01.2018
LENOVO3354DVG88221.01.20188.03.2018
LENOVO335566G525.01.201825.01.2018
LENOVO33585EG225.01.201826.01.2018
LENOVO33588CG686.02.201820.02.2018
LENOVO33588QG9621.01.20182.02.2018
LENOVO335962G16922.01.201820.02.2018
LENOVO335964G14021.01.201821.02.2018
LENOVO336457G2021.01.20186.02.2018
LENOVO33663VG5921.01.201830.01.2018
LENOVO336654G2621.01.20182.02.2018
LENOVO336665G3621.01.20186.02.2018
LENOVO336669G3621.01.20185.03.2018
LENOVO33681G08522.01.201816.02.2018
LENOVO33683XG1421.01.20183.03.2018
LENOVO33718HG1525.01.201825.01.2018
LENOVO34483Y22322.01.201827.01.2018
LENOVO3448B8622.02.20182.02.2018
LENOVO3448B944021.01.201829.01.2018
LENOVO34601F77421.01.20188.03.2018
LENOVO346034G3121.01.201829.01.2018
LENOVO34607T92025.01.20186.02.2018
LENOVO34607ZG9321.01.201826.01.2018
LENOVO346082G2621.01.20188.03.2018
LENOVO3460AE711722.01.20186.02.2018
LENOVO3460AQG2923.01.20186.02.2018
LENOVO3460CJG13421.01.201810.03.2018
LENOVO3460CNG2921.01.20188.03.2018
LENOVO3460CWG7621.01.201822.02.2018
LENOVO3493DEG24321.01.201826.01.2018
LENOVO3508A411122.01.201819.02.2018
LENOVO3626FAG29221.01.20187.02.2018
LENOVO3626FBG19321.01.20189.02.2018
LENOVO3626W351428.01.20186.02.2018
LENOVO36801B8427.01.201810.03.2018
LENOVO3680D684323.01.20185.03.2018
LENOVO3680DE113822.01.20186.02.2018
LENOVO3680F7G2510.04.201722.02.2018
LENOVO3680F9G2921.01.201830.01.2018
LENOVO3680FAG3523.01.20188.03.2018
LENOVO3680HCG33021.01.20186.02.2018
LENOVO3680JH42221.01.201825.01.2018
LENOVO3680KQ92521.01.20186.02.2018
LENOVO3680VCZ1021.01.201830.01.2018
LENOVO3680VPW3424.01.201822.02.2018
LENOVO3680W1B2323.01.20182.02.2018
LENOVO3680W1E7221.01.20188.03.2018
LENOVO3680W3Q6520.01.201828.02.2018
LENOVO3680W5Y8521.01.20184.03.2018
LENOVO3680WAT2621.01.201827.01.2018
LENOVO3680WC1821.01.201829.01.2018
LENOVO3680ZG9821.01.201822.01.2018
LENOVO368524G1622.01.201826.01.2018
LENOVO368526G9521.01.20186.02.2018
LENOVO36852CG13521.01.201813.02.2018
LENOVO36852DG3223.01.201827.01.2018
LENOVO36852EG27120.01.20182.03.2018
LENOVO36986CG17921.01.201829.01.2018
LENOVO37028Y15923.01.201827.01.2018
LENOVO376123G2222.01.201825.01.2018
LENOVO37612MG62220.01.201810.03.2018
LENOVO37612ZG2321.01.20185.03.2018
LENOVO37613FG2723.01.20186.02.2018
LENOVO37613MG119720.01.20188.03.2018
LENOVO4057AL119921.01.20186.02.2018
LENOVO4057W3H1025.01.201825.01.2018
LENOVO406333G4722.01.201810.03.2018
LENOVO4065A553421.01.201825.01.2018
LENOVO417328G5322.01.20182.03.2018
LENOVO4173L7G23721.01.20189.02.2018
LENOVO4173R879422.01.201811.02.2018
LENOVO4173RB5327.01.201827.01.2018
LENOVO417429G524.01.201824.01.2018
LENOVO41742AG3121.01.201829.01.2018
LENOVO4174NDG3222.01.20186.02.2018
LENOVO4174NEG6321.01.201828.02.2018
LENOVO4174P4G6721.01.20186.02.2018
LENOVO4174P5G10221.01.201821.02.2018
LENOVO4174PEG48610.04.20172.03.2018
LENOVO4174W9W1328.01.20182.02.2018
LENOVO4174WA8424.01.201824.01.2018
LENOVO417882G98221.01.20188.03.2018
LENOVO417883G1421.01.201826.01.2018
LENOVO4178B8G2224.01.201825.01.2018
LENOVO4178B9G8921.01.20182.02.2018
LENOVO4178BAG521.01.201821.01.2018
LENOVO4178CHG25021.01.20188.03.2018
LENOVO4178CJG5923.01.20182.02.2018
LENOVO4180DH112621.01.201829.01.2018
LENOVO4180DY3623.01.201823.01.2018
LENOVO4180G7371010.04.20178.03.2018
LENOVO4180MBG21921.01.20188.03.2018
LENOVO4180NH31014.02.201814.02.2018
LENOVO4180PBG615410.04.201710.03.2018
LENOVO4180W261421.01.201829.01.2018
LENOVO42363V026321.01.201823.02.2018
LENOVO423662G3425.01.201829.01.2018
LENOVO4236A8730021.01.201810.03.2018
LENOVO4236AC2423.01.201824.01.2018
LENOVO4236B872722.01.201826.01.2018
LENOVO4236DD24221.01.201830.01.2018
LENOVO4236MBG63921.01.20182.03.2018
LENOVO4236N5G2622.01.201830.01.2018
LENOVO4236NGG16010.04.20174.03.2018
LENOVO4236NHG830.01.20188.03.2018
LENOVO4236NUG2921.01.20186.02.2018
LENOVO4236NVG4422.01.20188.02.2018
LENOVO4236PFG15610.04.201728.02.2018
LENOVO4236PGG2122.01.201813.02.2018
LENOVO4236PRG629.01.201829.01.2018
LENOVO4236SDH8723.01.20182.02.2018
LENOVO4236SSQ823.01.201825.01.2018
LENOVO4236VJ765621.01.20187.02.2018
LENOVO4236W1Y20121.01.20182.03.2018
LENOVO4236W634623.01.201810.03.2018
LENOVO4236W753421.01.201830.01.2018
LENOVO4236W8K425.01.201825.01.2018
LENOVO4236W8T2024.01.201830.01.2018
LENOVO4236W9B2324.01.20182.02.2018
LENOVO4236W9V7921.01.20189.02.2018
LENOVO4236WC34921.01.20182.03.2018
LENOVO4236WC81921.01.201822.01.2018
LENOVO4236WC9102.02.20182.02.2018
LENOVO4236WHJ318.02.201818.02.2018
LENOVO4236WJ24121.01.20189.02.2018
LENOVO4236WLR7221.01.201829.01.2018
LENOVO4238AB48621.01.20185.03.2018
LENOVO4238W1E5222.01.201830.01.2018
LENOVO4238W2C1621.01.20183.02.2018
LENOVO4238W2D7221.01.201822.02.2018
LENOVO42404BG4021.01.201820.02.2018
LENOVO42404CG1521.01.201828.02.2018
LENOVO42405CG324.01.201826.02.2018
LENOVO42405FG7121.01.20186.02.2018
LENOVO42406AG8721.01.201820.02.2018
LENOVO42406BG11821.01.20182.03.2018
LENOVO42434WG4821.01.20188.02.2018
LENOVO42435HG1929.01.20188.03.2018
LENOVO4243M743324.01.20189.02.2018
LENOVO4243RU71522.01.201824.01.2018
LENOVO4243W2A321.01.201821.01.2018
LENOVO4243W99722.01.201810.03.2018
LENOVO4246A583121.01.201829.01.2018
LENOVO4260A467321.01.201811.03.2018
LENOVO4282A236525.01.20182.02.2018
LENOVO428424G9810.04.201720.02.2018
LENOVO428449G827.01.20186.02.2018
LENOVO42844KG4024.01.201810.03.2018
LENOVO42844LG4221.01.201829.01.2018
LENOVO42844MG521.01.201821.01.2018
LENOVO4284CN24621.01.201810.03.2018
LENOVO428737G1025.01.20187.02.2018
LENOVO42873YG725.01.201825.01.2018
LENOVO42902M41023.01.201824.01.2018
LENOVO42903J22620.01.201828.01.2018
LENOVO42903WG5922.01.201814.02.2018
LENOVO4290FC1421.01.201827.01.2018
LENOVO4290H542920.01.20186.02.2018
LENOVO4290MF926921.01.20186.02.2018
LENOVO42912WG25620.01.201823.02.2018
LENOVO429135G13221.01.20188.03.2018
LENOVO429136G16721.01.20187.02.2018
LENOVO429137G37221.01.201810.03.2018
LENOVO429144G225.01.201825.01.2018
LENOVO42914BG8121.01.20188.03.2018
LENOVO42914CG5221.01.20186.02.2018
LENOVO429153G12421.01.20189.02.2018
LENOVO42915J01822.01.20186.02.2018
LENOVO4291A195221.01.20182.03.2018
LENOVO4291D222525.01.20186.02.2018
LENOVO4291F281323.01.201825.01.2018
LENOVO4291JN7322.01.201822.01.2018
LENOVO4291MV5423.01.201823.01.2018
LENOVO4291QQ54821.01.201829.01.2018
LENOVO4291QQ611221.01.201827.02.2018
LENOVO4291S261327.01.201830.01.2018
LENOVO4291T1C12722.01.20188.03.2018
LENOVO4291TEL1222.01.201824.01.2018
LENOVO4291V2B2124.01.201827.01.2018
LENOVO4291W2Q5822.01.201810.03.2018
LENOVO4291W2S4221.01.20182.03.2018
LENOVO4291W6L1722.01.201827.01.2018
LENOVO4291W8W3822.01.20186.02.2018
LENOVO4291W9J2822.01.201830.01.2018
LENOVO4291WBH322.01.201825.01.2018
LENOVO4291WSQ322.01.201822.01.2018
LENOVO4291Y2S2721.01.20187.02.2018
LENOVO4293A25529.01.201829.01.2018
LENOVO4293AF452521.01.201822.02.2018
LENOVO4293W1M1322.01.20182.02.2018
LENOVO4293W1Q5821.01.20186.02.2018
LENOVO4293W4L1921.01.201826.01.2018
LENOVO429842G1522.01.20182.02.2018
LENOVO42992PG1521.01.201830.01.2018
LENOVO43147VG2221.01.20186.02.2018
LENOVO43149UG3822.01.201823.02.2018
LENOVO43149VG2022.01.201823.02.2018
LENOVO4314DQG2324.01.201821.02.2018
LENOVO4314DXG528.01.201828.01.2018
LENOVO431929G12210.04.20175.03.2018
LENOVO43192PU6721.01.20186.02.2018
LENOVO431967G625.01.201825.01.2018
LENOVO43309FG1521.01.201828.01.2018
LENOVO43309NG925.01.201825.01.2018
LENOVO43494JG2921.01.20183.03.2018
LENOVO4349AF54923.01.201829.01.2018
LENOVO43843AG1121.01.201827.01.2018
LENOVO4384GFG5621.01.20188.03.2018
LENOVO4384W8F2122.01.201829.01.2018
LENOVO4384WH11523.01.201827.02.2018
LENOVO4384WH52821.01.20182.02.2018
LENOVO4385924.01.20183.02.2018
LENOVO43892DG1021.01.201830.01.2018
LENOVO4391B76221.01.201821.01.2018
LENOVO4391DL32621.01.20182.02.2018
LENOVO44014NG110.03.201810.03.2018
LENOVO44014PG414.02.201814.02.2018
LENOVO44015CG323.01.201823.01.2018
LENOVO44034KG525.01.201823.02.2018
LENOVO4484W1C1023.01.201812.02.2018
LENOVO4484W1E1922.01.20186.02.2018
LENOVO4876A432821.01.201825.01.2018
LENOVO49411521.01.201814.02.2018
LENOVO5017AL836.02.20186.02.2018
LENOVO5017B671324.01.201825.01.2018
Lenovo510-14ISK2012.01.20193.10.2019
Lenovo510s-13IKB184.09.201813.09.2019
Lenovo510S-14IKB220.09.201920.09.2019
LENOVO521525G3421.01.20188.03.2018
LENOVO521527G523.01.201825.01.2018
LENOVO5413W1S72.02.20182.02.2018
LENOVO59315927.01.20188.02.2018
LENOVO62724AG2621.01.20188.02.2018
LENOVO62726JG4523.01.20186.02.2018
LENOVO62726KG3721.01.201820.02.2018
LENOVO62726LG3722.01.201810.03.2018
LENOVO62742BG5522.01.20185.03.2018
LENOVO627432G629.01.20185.03.2018
LENOVO64586QG8121.01.20188.02.2018
LENOVO6458DE9121.01.201821.01.2018
LENOVO64606XG224.01.201824.01.2018
LENOVO64608SG1723.01.201829.01.2018
LENOVO6464WM6221.01.201820.02.2018
LENOVO64669YG425.01.201825.01.2018
LENOVO647358G2823.01.20186.02.2018
LENOVO64741EG727.01.201827.01.2018
LENOVO6474WMV525.01.201825.01.2018
LENOVO6475VAG4621.01.20183.03.2018
LENOVO6475VAP5120.01.20186.02.2018
LENOVO6475WR9620.01.201826.01.2018
LENOVO6475Z2W1622.01.201824.01.2018
LENOVO688526G1722.01.201810.03.2018
LENOVO68852CG1221.01.201825.01.2018
LENOVO68852EG1923.01.20188.02.2018
LENOVO68852FG321.01.201821.01.2018
LENOVO68852GG1422.01.201824.01.2018
LENOVO68852JG3021.01.201826.01.2018
LENOVO6885DKG14721.01.201820.02.2018
LENOVO7360A4G3121.01.201825.01.2018
LENOVO7360AEG28.02.20188.02.2018
LENOVO7434AZ41630.01.201830.01.2018
LENOVO7434AZ71722.01.201826.01.2018
LENOVO7440DQ61129.01.201829.01.2018
LENOVO7440E1118221.01.201830.01.2018
LENOVO7449FWG524.01.201824.01.2018
LENOVO74553XG1821.01.20186.02.2018
LENOVO74558HG4521.01.20182.02.2018
LENOVO74585LG2522.01.20182.02.2018
LENOVO74585MG529.01.201829.01.2018
LENOVO7459D121421.01.20188.03.2018
LENOVO7459UDC2221.01.20186.02.2018
LENOVO7459VYD521.01.201821.01.2018
LENOVO7459Y464422.01.201810.03.2018
LENOVO7459ZRA1823.01.201827.01.2018
LENOVO74663RG3822.01.20186.02.2018
LENOVO74695TG922.01.201823.01.2018
LENOVO74695XG822.01.201824.01.2018
LENOVO7470EJ3722.01.201822.01.2018
LENOVO7470VDG2821.01.20186.02.2018
LENOVO7470W2H1828.01.201830.01.2018
LENOVO749D7362422.01.201825.01.2018
LENOVO749D7374321.01.20188.03.2018
LENOVO7661EP61022.01.201824.01.2018
LENOVO7661HS768121.01.20182.03.2018
LENOVO7661VWJ2323.01.201810.03.2018
LENOVO7663WKN321.01.201824.01.2018
LENOVO766419G1123.01.201824.01.2018
LENOVO7665BL520321.01.201827.02.2018
LENOVO7665D7194221.01.20182.03.2018
LENOVO766634G1529.01.20182.02.2018
LENOVO7666B4G10021.01.20186.02.2018
LENOVO7666WC7524.01.201825.01.2018
LENOVO7667DF64222.01.201825.01.2018
LENOVO7674D451024.01.201829.01.2018
LENOVO7827AB21421.01.201823.01.2018
LENOVO7827PM22621.01.20182.02.2018
LENOVO7829FL23522.01.201825.01.2018
LENOVO78544LG4222.01.201830.01.2018
LENOVO78544VG62621.01.20188.03.2018
LENOVO78545EG426.01.201826.01.2018
LENOVO78545JG143910.04.201710.03.2018
LENOVO78595SG2222.01.20182.02.2018
LENOVO78596BG423.01.201827.01.2018
LENOVO7859R69324.01.201824.01.2018
LENOVO80B5QB0722.01.201826.02.2018
LENOVO80B6QB0136121.01.201810.03.2018
LENOVO80DU26521.01.201810.03.2018
LENOVO80E185221.01.201810.03.2018
LENOVO80E3287610.04.201710.03.2018
LENOVO80E5827010.04.201711.03.2018
LENOVO80EC288321.01.201810.03.2018
LENOVO80ES687010.04.201710.03.2018
LENOVO80EU228620.01.201810.03.2018
LENOVO80EW366210.04.201710.03.2018
LENOVO80F0533610.04.201710.03.2018
LENOVO80F1922.01.201827.01.2018
LENOVO80FF18921.01.201823.02.2018
LENOVO80FG3022.01.20188.02.2018
LENOVO80FL5421.01.201810.03.2018
LENOVO80FY70810.04.201710.03.2018
LENOVO80G0376410.04.201710.03.2018
LENOVO80H8391810.04.201710.03.2018
LENOVO80HE518110.04.201710.03.2018
LENOVO80HW37321.01.201810.03.2018
LENOVO80HW002XMT2622.01.201823.02.2018
LENOVO80HW005QMT7722.01.20188.03.2018
LENOVO80J254821.01.201827.02.2018
LENOVO80J815021.01.201826.02.2018
LENOVO80JA1421.01.201827.01.2018
LENOVO80JH33020.01.20188.03.2018
LENOVO80JV48321.01.20188.03.2018
LENOVO80K438620.01.201810.03.2018
LENOVO80K639920.01.20188.03.2018
LENOVO80K842721.01.201810.03.2018
LENOVO80KC213120.01.201811.03.2018
LENOVO80KX3208210.04.201711.03.2018
LENOVO80L0448310.04.201710.03.2018
LENOVO80LM344110.04.201710.03.2018
LENOVO80LS3223.01.201829.01.2018
LENOVO80LT71521.01.201822.02.2018
LENOVO80M041321.01.201810.03.2018
LENOVO80M179521.01.201811.02.2018
LENOVO80M37221.01.201823.02.2018
LENOVO80M5172321.01.201810.03.2018
LENOVO80M81910.04.201715.02.2018
LENOVO80MH423.01.201823.01.2018
LENOVO80MJ711220.01.201810.03.2018
LENOVO80MK81220.01.20188.03.2018
LENOVO80ML6820.01.20187.02.2018
LENOVO80MR421.01.201821.01.2018
LENOVO80MX1271120.01.201811.03.2018
LENOVO80N4894410.04.201710.03.2018
LENOVO80N655020.01.20188.03.2018
LENOVO80NA533020.01.201810.03.2018
LENOVO80NJ12121.01.201830.01.2018
LENOVO80NT458920.01.201811.03.2018
LENOVO80NU36221.01.201810.03.2018
LENOVO80NV338010.04.201711.03.2018
LENOVO80NY18321.01.20188.03.2018
LENOVO80Q019121.01.201827.02.2018
LENOVO80Q239110.04.201728.02.2018
LENOVO80Q341621.01.20188.03.2018
LENOVO80Q518221.01.201828.02.2018
LENOVO80Q64121.01.201829.01.2018
LENOVO80Q7146421.01.20188.03.2018
LENOVO80QB63021.01.201828.02.2018
LENOVO80QD66721.01.20188.03.2018
LENOVO80QE7621.01.20186.02.2018
LENOVO80QQ564210.04.201710.03.2018
LENOVO80QR1317310.04.201710.03.2018
LENOVO80R238510.04.20175.03.2018
LENOVO80R5794510.04.201710.03.2018
LENOVO80R616621.01.201811.03.2018
LENOVO80R91239510.04.201711.03.2018
LENOVO80RU194910.04.201710.03.2018
LENOVO80RV15221.01.20183.02.2018
LENOVO80S2701110.04.201710.03.2018
LENOVO80S71318710.04.201711.03.2018
LENOVO80S84421.01.201810.03.2018
LENOVO80S910620.01.20187.02.2018
LENOVO80SA2221.01.201823.01.2018
LENOVO80SG4723.01.20182.02.2018
LENOVO80SJ7221.01.201811.03.2018
LENOVO80SM93620.01.201810.03.2018
LENOVO80SR3121.01.20186.02.2018
LENOVO80ST13621.01.201822.02.2018
LENOVO80SV142720.01.201811.03.2018
LENOVO80SW45221.01.201810.03.2018
LENOVO80T625021.01.201810.03.2018
LENOVO80T7299920.01.201810.03.2018
LENOVO80TF21521.01.201820.02.2018
LENOVO80TG86621.01.20182.03.2018
LENOVO80TH4724.01.201823.02.2018
LENOVO80TJ656710.04.201711.03.2018
LENOVO80TK875020.01.201811.03.2018
LENOVO80TL199121.01.201810.03.2018
LENOVO80TU66121.01.201810.03.2018
LENOVO80TV438720.01.201811.03.2018
LENOVO80TX14521.01.201829.01.2018
LENOVO80TY453910.04.20178.03.2018
LENOVO80U13125.01.20182.02.2018
LENOVO80UC8121.01.20185.03.2018
LENOVO80UD258510.04.20178.03.2018
LENOVO80UE41121.01.20188.03.2018
LENOVO80UM21420.01.201811.02.2018
LENOVO80UV444020.01.201811.03.2018
LENOVO80UW2023.01.20186.02.2018
LENOVO80V0384120.01.201810.03.2018
LENOVO80V4691620.01.201811.03.2018
LENOVO80VB3121.01.201830.01.2018
LENOVO80VC525.01.201829.01.2018
LENOVO80VF116921.01.201810.03.2018
LENOVO80VG10721.01.201827.01.2018
LENOVO80VK4524.01.20186.02.2018
LENOVO80VQ228920.01.201810.03.2018
LENOVO80WG23321.01.20188.03.2018
LENOVO80WK110321.01.201810.03.2018
LENOVO80WQ55121.01.201810.03.2018
LENOVO80WR25821.01.20188.03.2018
LENOVO80X229721.01.201810.03.2018
LENOVO80X4446820.01.201811.03.2018
LENOVO80X6113721.01.201811.03.2018
LENOVO80X713421.01.201816.02.2018
LENOVO80X840121.01.201810.03.2018
LENOVO80XC21121.01.20188.03.2018
LENOVO80XG9220.01.201817.02.2018
LENOVO80XH9121.01.201810.03.2018
LENOVO80XJ176.02.201814.02.2018
LENOVO80XK415320.01.201810.03.2018
LENOVO80XL95220.01.201811.03.2018
LENOVO80XQ50620.01.201810.03.2018
LENOVO80XR1825.01.20186.02.2018
LENOVO80XU259520.01.201810.03.2018
LENOVO80XV4121.01.20186.02.2018
LENOVO80YY2126.01.20187.02.2018
LENOVO81A54021.01.20188.03.2018
LENOVO81A822821.01.201810.03.2018
LENOVO81AK1726.01.20182.02.2018
LENOVO81BD176.02.20185.03.2018
LENOVO81BG10922.01.20188.03.2018
LENOVO81BL1022.01.201824.02.2018
LENOVO81BN32021.01.201810.03.2018
LENOVO81C313721.01.201823.02.2018
LENOVO81C872.02.201823.02.2018
LENOVO8744HDG229.01.201829.01.2018
LENOVO9456HTG7721.01.201829.01.2018
LENOVO954124010.04.201710.03.2018
LENOVO98035221.01.201830.01.2018
LENOVOACLU12522.01.201823.01.2018
LENOVOACLUAB6221.01.20187.02.2018
LenovoB50-501823.11.201828.05.2019
LenovoB540077230.10.20153.10.2019
LENOVOBALG11721.01.201826.02.2018
LENOVOBrazos4123.01.20188.03.2018
LenovoE31-80226.09.201926.09.2019
Lenovoideapad 305-15IBD2212.07.20175.02.2019
LenovoIdeaPad L340-15IRH Gaming14217.08.20194.10.2019
LenovoIdeaPad L340-17IRH Gaming1715.08.20191.10.2019
LenovoIdeaPad S210 Touch1759.03.201620.09.2019
LenovoIdeaPad U3101930.10.201522.02.2018
LenovoIdeaPad U330 Touch427.05.20161.10.2016
LenovoIdeaPad U330p170930.10.20152.10.2019
LENOVOIdeaPad U4102621.01.201810.03.2018
LenovoIdeaPad U430p54.04.201829.05.2018
LenovoIdeapad Yoga 900-13ISK194.04.20189.02.2019
LenovoIdeapad Yoga700-14ISK2721.03.201825.01.2019
LENOVOIdeaPad Z36023121.01.201830.01.2018
LENOVOIdeaPad Z58038.02.20188.02.2018
LENOVOINVA3623.01.201828.02.2018
LenovoINVALID523230.10.20152.10.2019
LenovoIP520S-14IKB1822.09.201821.09.2019
Lenovoip7001821.03.201819.02.2019
LenovoLegion Y540-15IRH3231.08.20193.10.2019
LenovoLegion Y540-17IRH327.09.20191.10.2019
LenovoLenovo8229.01.201625.09.2019
LenovoLenovo 530S-14ARR2028.11.201828.09.2019
LenovoLenovo 710S1130.03.20185.02.2019
LenovoLenovo 720S-14IKB27.12.201819.01.2019
LenovoLenovo B40-303021.09.20165.03.2019
LenovoLenovo B40-803229.03.201827.09.2019
LenovoLenovo B50-1099395.02.20164.10.2019
LenovoLenovo B50-30501930.10.20154.10.2019
LenovoLenovo B50-45733330.10.20151.10.2019
LenovoLenovo B50-50401316.08.20162.10.2019
LenovoLenovo B50-70193230.10.20153.10.2019
LenovoLenovo B50-8033649.02.201626.09.2019
LenovoLenovo B51-80229131.03.20161.10.2019
LenovoLenovo B570e5330.10.20151.02.2019
LenovoLenovo B575e35630.10.20151.10.2019
LenovoLenovo B590200730.10.20153.10.2019
LenovoLenovo B70-8079.02.201625.01.2017
LenovoLenovo E31-702813424.11.20154.10.2019
LenovoLenovo E31-802319824.09.20164.10.2019
LenovoLenovo E50-704026.05.20165.02.2019
LenovoLenovo E50-805824.03.201629.09.2019
LenovoLenovo E51-8050430.08.20162.10.2019
LenovoLenovo Flex 2 Pro-1544230.10.201528.05.2019
LenovoLenovo Flex 2-1457730.10.20151.10.2019
LenovoLenovo Flex 2-14D119930.10.20153.10.2019
LenovoLenovo Flex 2-1511830.10.201525.05.2019
LenovoLenovo Flex 2-15D28822.01.201628.05.2019
LenovoLenovo Flex 3-14353924.08.20189.02.2019
LenovoLenovo Flex 3-14702151.04.20161.10.2019
LenovoLenovo Flex 3-148068329.09.201610.09.2019
LenovoLenovo G40-3070230.10.20151.10.2019
LenovoLenovo G40-4550730.10.201521.06.2019
LenovoLenovo G480423.11.201830.05.2019
LenovoLenovo G50-30284030.10.20154.10.2019
LenovoLenovo G50-45232830.10.20154.10.2019
LenovoLenovo G50-70254930.10.20153.10.2019
LenovoLenovo G50-80949430.10.20154.10.2019
LenovoLenovo G5009130.10.20151.10.2019
LenovoLenovo G500s8930.09.201621.09.2019
LenovoLenovo G505s121230.10.20154.10.2019
LenovoLenovo G51-351122.09.20161.10.2019
LenovoLenovo G51010330.10.20151.06.2019
LenovoLenovo G550981.04.20161.12.2016
LenovoLenovo G560639.02.201611.01.2017
LenovoLenovo G5652627.03.201823.03.2019
LenovoLenovo G570115.11.201815.11.2018
LenovoLenovo G58060230.10.20152.10.2019
LenovoLenovo G5851345.11.20153.10.2019
LenovoLenovo G70-351011.04.20161.10.2019
LenovoLenovo G70-7040230.10.20152.10.2019
LenovoLenovo G70-80918.02.20161.10.2019
LenovoLenovo G70016430.10.20152.10.2019
LenovoLenovo G7108030.10.20156.06.2019
LenovoLenovo G780117.04.201612.03.2019
LenovoLenovo H500s17.02.20167.02.2016
LenovoLenovo ideapad222.05.20181.06.2018
LenovoLenovo ideapad 100-14IBY728.08.20189.02.2019
LenovoLenovo ideapad 100-15IBD39976.04.20163.10.2019
LenovoLenovo ideapad 100-15IBY553430.10.20154.10.2019
LenovoLenovo ideapad 100S-11IBY2586.09.20168.03.2019
LenovoLenovo ideapad 100S-14IBR80112.02.20163.10.2019
LenovoLenovo ideapad 110-14IBR823.12.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-14ISK15327.03.20182.10.2019
LenovoLenovo ideapad 110-15ACL609124.08.20163.10.2019
LenovoLenovo ideapad 110-15IBR248813.09.20164.10.2019
LenovoLenovo ideapad 110-15ISK257214.12.20164.10.2019
LenovoLenovo ideapad 110-17ACL18824.09.201628.09.2019
LenovoLenovo ideapad 110-17IKB4628.03.20185.09.2019
LenovoLenovo ideapad 110S-11IBR14917.03.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 120S-11IAP7818.09.20183.10.2019
LenovoLenovo ideapad 120S-14IAP831623.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 300-14ISK2523.11.20165.03.2019
LenovoLenovo ideapad 300-15IBR5020.11.201630.05.2019
LenovoLenovo ideapad 300-15ISK108419.08.20162.10.2019
LenovoLenovo ideapad 310-14IKB43813.03.20181.10.2019
LenovoLenovo ideapad 310-15ABR10613.03.201828.09.2019
LenovoLenovo ideapad 310-15IAP327.09.20191.10.2019
LenovoLenovo ideapad 310-15IKB37379.12.20164.10.2019
LenovoLenovo ideapad 310-15ISK77629.10.20163.10.2019
LenovoLenovo ideapad 310S-15IKB7714.03.201828.09.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14AST419213.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14IAP185116.03.20183.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14IKB869013.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14ISK13322.03.201828.09.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15ABR925.11.201825.05.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15AST374.04.20183.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15IAP31921.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15IKB879714.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15ISK10114.03.201827.09.2019
LenovoLenovo ideapad 320-17AST17731.05.20182.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320-17IKB2618.09.201821.09.2019
LenovoLenovo ideapad 320-17ISK527.09.20191.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320S-13IKB238014.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320S-14IKB898513.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 320S-15IKB1126.09.20182.10.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15ARR877.09.20181.10.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15AST16824.08.20183.10.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15ICH1107.09.20181.10.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15IGM1029.03.201921.09.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15IKB567422.08.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 330-17AST114.09.201928.09.2019
LenovoLenovo ideapad 330-17IKB2318.09.201828.09.2019
LenovoLenovo ideapad 330S-14AST322.08.201927.09.2019
LenovoLenovo ideapad 330S-14IKB243723.08.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 330S-15IKB55823.08.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 330S-15IKB GTX105020030.08.20182.10.2019
LenovoLenovo ideapad 500-15ACZ25522.11.20154.10.2019
LenovoLenovo ideapad 500-15ISK42701.09.20163.10.2019
LenovoLenovo ideapad 500S-13ISK1587.10.201620.09.2019
LenovoLenovo ideapad 500S-14ISK26426.08.201610.09.2019
LenovoLenovo ideapad 510-15IKB105613.03.20183.10.2019
LenovoLenovo ideapad 510-15ISK2015.11.20167.09.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-13IKB336224.11.20164.10.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-13ISK9528.03.201825.09.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-14IKB422313.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-14ISK825213.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 520-15IKB167.09.201821.09.2019
LenovoLenovo ideapad 520S-14IKB295013.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 530S-14ARR153124.08.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 530S-14IKB770415.08.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 530S-15IKB6031.08.20181.10.2019
LenovoLenovo ideapad 700-15ISK158430.08.20164.10.2019
LenovoLenovo ideapad 700-17ISK6719.01.201721.09.2019
LenovoLenovo ideapad 710S-13IKB180612.01.20173.10.2019
LenovoLenovo ideapad 710S-13ISK35613.09.20161.10.2019
LenovoLenovo ideapad 720-15IKB8528.08.20181.10.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-13ARR7823.05.20183.10.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-13IKB347123.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-14IKB506013.03.20184.10.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-15IKB22228.08.20182.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad C340-14API126.09.20193.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad C340-14IWL35115.08.20194.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad C340-15IWL627.08.201928.09.2019
LenovoLenovo IdeaPad Flex 101075.11.201520.11.2018
LenovoLenovo Ideapad Flex 1462130.10.20151.10.2019
LenovoLenovo Ideapad Flex 14D5518.11.20156.12.2018
LenovoLenovo Ideapad Flex 1530413.11.201525.09.2019
LenovoLenovo Ideapad Flex 15D45730.10.201528.09.2019
LenovoLenovo ideapad FLEX 4-1470130.03.201830.03.2018
LenovoLenovo ideapad FLEX 6-14IKB120.08.201920.08.2019
LenovoLenovo IdeaPad L340-17API213.08.201914.08.2019
LenovoLENOVO Ideapad LS205717.11.20163.12.2016
LenovoLenovo ideapad MIIX 700-12ISK331.10.201825.11.2018
LenovoLenovo IdeaPad P5001229.01.201930.05.2019
LenovoLenovo ideapad S130-14IGM2125.02.20194.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S145-14IWL55714.08.20194.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S145-15AST228.09.20191.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S145-15IWL13114.08.20194.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S3001930.10.20159.02.2017
LenovoLenovo IdeaPad S31021330.10.201527.04.2019
LenovoLenovo IdeaPad S340-14API34118.08.20194.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S340-14IWL61017.08.20194.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S340-15API4122.08.20193.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S340-15IWL20122.08.20194.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S5005330.10.20151.02.2019
LenovoLenovo IdeaPad S500 Touch1021.01.201624.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S510p3375.11.20152.10.2019
LenovoLenovo ideapad S530-13IWL21117.04.20194.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S540-14IWL104.09.20191.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S540-15IWL429.08.20191.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad S540-15IWL GTX2918.08.20191.10.2019
LenovoLENOVO Ideapad U16086.04.201619.01.2017
LenovoLenovo IdeaPad U31032115.01.20166.06.2019
LenovoLenovo IdeaPad U310 Touch2029.09.20164.01.2019
LenovoLenovo IdeaPad U410407.09.20184.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad U410 Touch130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad U51062.04.201623.11.2018
LenovoLenovo IdeaPad Y50018330.10.201514.09.2019
LenovoLenovo IdeaPad Y510P55130.10.20153.10.2019
LenovoLenovo ideapad Y700-14ISK43530.09.20163.10.2019
LenovoLenovo ideapad Y700-15ACZ16229.11.20163.10.2019
LenovoLenovo ideapad Y700-15ISK271326.08.20163.10.2019
LenovoLenovo ideapad Y700-17ISK16913.09.20162.10.2019
LenovoLenovo ideapad Y910-17ISK130.05.201830.05.2018
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 11S7630.10.201521.05.2019
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 1353724.11.20154.10.2019
LenovoLenovo IdeaPad Z500644.02.201627.09.2019
LenovoLenovo IdeaPad Z500 Touch184.02.201626.05.2018
LenovoLenovo IdeaPad Z51011.12.20161.12.2016
LenovoLenovo IP 100S-14IBR614.09.20185.01.2019
LenovoLenovo Legion Y530-15ICH14813.09.20182.10.2019
LenovoLenovo Legion Y530-15ICH-106010524.01.20194.10.2019
LenovoLenovo Legion Y720-15IKB129.03.201929.03.2019
LenovoLenovo Legion Y730-15ICH13.02.20193.02.2019
LenovoLenovo Legion Y740-15ICHg28.09.201910.09.2019
LenovoLenovo Legion Y920-17IKB Laptop111.01.201911.01.2019
LenovoLenovo M30-70362930.10.20153.10.2019
LenovoLenovo Miix 2 10330.10.201512.11.2016
LenovoLenovo MIIX 3-10302128.05.201630.11.2016
LenovoLenovo MIIX 320-10ICR7826.05.201820.09.2019
LenovoLenovo Product330.10.201525.11.2016
LenovoLenovo S20-30236.11.20151.06.2018
LenovoLenovo S20-30 Touch1943.02.201629.09.2019
LenovoLenovo S41-70729.03.201917.09.2019
LenovoLenovo ThinkBook 13s-IWL107.09.20193.10.2019
LenovoLenovo U31-70115031.01.20164.10.2019
LenovoLenovo U310256.02.201623.05.2019
LenovoLenovo U41-7028029.01.20162.10.2019
LenovoLenovo U41083.02.201631.01.2019
LenovoLenovo V110-14IAP34416.03.201828.09.2019
LenovoLenovo V110-15AST125.04.201925.04.2019
LenovoLenovo V110-15IAP116413.03.20182.10.2019
LenovoLenovo V110-15IKB43920.03.20183.10.2019
LenovoLenovo V110-15ISK482216.03.20183.10.2019
LenovoLenovo V110-17IKB130.05.201930.05.2019
LenovoLenovo V130-14IGM14228.08.20183.10.2019
LenovoLenovo V130-14IKB265119.08.20184.10.2019
LenovoLenovo V130-15IGM23415.09.20184.10.2019
LenovoLenovo V130-15IKB65529.08.20184.10.2019
LenovoLenovo V145-15AST2031.08.20192.10.2019
LenovoLenovo V320-17IKB3519.09.201826.09.2019
LenovoLenovo V330-14ARR8411.09.201925.09.2019
LenovoLenovo V330-14IKB194025.08.20183.10.2019
LenovoLenovo V330-15IKB46518.04.20182.10.2019
LenovoLenovo V340-17IWL35.09.201920.09.2019
LenovoLenovo V510-14IKB56814.03.20182.10.2019
LenovoLenovo V510-15IKB123914.03.20183.10.2019
LenovoLenovo Y40-802025.09.201830.05.2019
LenovoLenovo Y50-70258530.10.20153.10.2019
LenovoLenovo Y520-15IKBM7624.04.20183.10.2019
LenovoLenovo Y520-15IKBN313113.03.20184.10.2019
LenovoLenovo Y70-70 Touch12730.10.20159.08.2019
LenovoLenovo Y720-15IKB1995.09.20183.10.2019
LenovoLenovo Yoga 2 1116324.11.20151.10.2019
LenovoLenovo Yoga 2 13258430.10.20154.10.2019
LenovoLenovo Yoga 2 Pro43730.10.20151.10.2019
LenovoLenovo Yoga 3 1115112.11.201529.08.2019
LenovoLenovo Yoga 3 1427430.10.201528.09.2019
LenovoLenovo YOGA 3 PRO313.09.201815.09.2018
LenovoLenovo YOGA 3 Pro-137037815.11.20152.10.2019
LenovoLenovo Yoga 300-11IBR25610.04.20162.10.2019
LenovoLenovo YOGA 300-11IBY4405.11.20158.06.2019
LenovoLenovo YOGA 330-11IGM515.08.201927.09.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14ACL34925.11.20154.10.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14CL1410.04.201820.03.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14IBD545330.10.20152.10.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14ISK496016.08.20161.10.2019
LenovoLenovo Yoga 500-15IBD54619.08.20161.10.2019
LenovoLenovo Yoga 500-15ISK14230.09.20163.09.2019
LenovoLenovo YOGA 510-14AST10923.03.20182.10.2019
LenovoLenovo YOGA 510-14IKB230.03.20184.04.2018
LenovoLenovo YOGA 510-14ISK1228324.08.20164.10.2019
LenovoLenovo YOGA 510-15ISK5427.09.20165.03.2019
LenovoLenovo YOGA 520-14IKB377413.03.20184.10.2019
LenovoLenovo YOGA 530-14ARR495.10.20183.10.2019
LenovoLenovo YOGA 530-14IKB143215.08.20184.10.2019
LenovoLenovo YOGA 700 141028.03.201828.03.2019
LenovoLenovo YOGA 700-11ISK13931.05.20164.10.2019
LenovoLenovo YOGA 700-14ISK48726.05.20162.10.2019
LenovoLenovo YOGA 710-11IKB3129.08.201827.09.2019
LenovoLenovo YOGA 710-11ISK825.11.201619.01.2019
LenovoLenovo YOGA 710-14IKB66916.10.20164.10.2019
LenovoLenovo YOGA 720-12IKB1025.09.20181.10.2019
LenovoLenovo YOGA 720-13IKB296413.03.20183.10.2019
LenovoLenovo YOGA 720-15IKB60814.03.20182.10.2019
LenovoLenovo YOGA 730-13IKB68131.08.20184.10.2019
LenovoLenovo YOGA 730-13IWL28921.11.20184.10.2019
LenovoLenovo YOGA 730-15IKB6128.09.20183.10.2019
LenovoLenovo YOGA 730-15IWL8427.03.20194.10.2019
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK7392.04.20163.10.2019
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK for BIZ211.09.201822.09.2018
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK244523.08.201621.09.2019
LenovoLenovo YOGA 900S-12ISK3115.12.201627.09.2019
LenovoLenovo YOGA 910-13IKB208513.03.20183.10.2019
LenovoLenovo YOGA 910-13IKB Glass1024.03.201829.08.2018
LenovoLenovo YOGA 920-13IKB47229.03.20183.10.2019
LenovoLenovo YOGA C930-13IKB3410.07.201928.09.2019
LenovoLenovo Yoga S730-13IWL1985.01.20194.10.2019
LenovoLenovo Yoga710-14ISK322324.08.20163.10.2019
LenovoLenovo Z50-70463530.10.20153.10.2019
LenovoLenovo Z50-75212530.10.20152.10.2019
LenovoLenovo Z51-702705.11.201528.09.2019
LenovoLenovo Z580430.10.20156.02.2019
LenovoLenovo Z70-803027.05.201631.01.2019
LenovoLenovo Z71014530.10.20151.10.2019
LenovoLENOVOB50-10329.09.201812.02.2019
LenovoM54004030.10.20155.09.2018
LENOVOMAU26MX1624.01.201828.01.2018
LenovoMIIX 300-10IBY1628.09.201622.01.2017
LenovoMIIX 310-10ICR827.04.20182.11.2018
LenovoMIIX 510-12IKB331.01.20196.02.2019
LENOVONot Specified6322.01.201819.06.2019
LenovoRESCUER R720-15IKBN427.08.201920.09.2019
LenovoRev 1.010724.09.201620.09.2019
LenovoRev B27415.03.201827.09.2019
LenovoThinkCentre A70z490830.10.20154.10.2019
LenovoThinkCentre E732915.12.201625.04.2017
LenovoThinkCentre Edge7194.10.201615.10.2016
LenovoThinkCentre Edge726975.11.201510.11.2018
LenovoThinkCentre M589430.10.201516.11.2018
LenovoThinkCentre M710q8722.08.201926.09.2019
LenovoThinkCentre M771494.03.20163.11.2016
LenovoThinkCentre M900355.10.201625.11.2016
LenovoThinkCentre M91p213.11.20185.04.2019
LenovoThinkCentre M92P15730.10.201512.04.2019
LenovoThinkCentre M93p15919.03.201627.09.2019
LenovoThinkPad5630.10.201521.09.2019
LenovoThinkPad 11e33116.12.201525.09.2019
LenovoThinkPad 11e 3rd Gen5206.09.201628.09.2019
LenovoThinkPad 11e 4th Gen323.11.201827.09.2019
LenovoThinkPad 11e 5th Gen1821.11.201828.09.2019
LenovoThinkPad 1334818.01.20174.10.2019
LenovoThinkPad 13 2nd Gen237213.03.20184.10.2019
LenovoThinkPad 25142.09.20181.10.2019
LenovoThinkPad A285713.09.201920.09.2019
LenovoThinkPad A4752826.09.201828.09.2019
LenovoThinkPad A485113.09.201913.09.2019
LenovoThinkPad E1352830.10.201531.05.2018
LenovoThinkPad E45019622.11.20168.05.2019
LenovoThinkPad E46011548.04.20162.10.2019
LenovoThinkPad E470144213.03.20183.10.2019
LenovoThinkPad E480210921.08.20184.10.2019
LenovoThinkPad E48521.10.20193.10.2019
LenovoThinkPad E4904624.08.20193.10.2019
LenovoThinkPad E4955329.08.20194.10.2019
LenovoThinkPad E52086330.10.20152.10.2019
LenovoThinkPad E55017555.11.20154.10.2019
LenovoThinkPad E56085931.08.20164.10.2019
LenovoThinkPad E57061113.03.20181.10.2019
LenovoThinkPad E58051425.05.20184.10.2019
LenovoThinkPad E585310.09.20191.10.2019
LenovoThinkPad E5907821.08.20194.10.2019
LenovoThinkPad E5951310.09.20194.10.2019
LenovoThinkPad Edge134730.10.201527.09.2019
LenovoThinkPad Edge E130581.04.20166.02.2019
LenovoThinkPad Edge E13514830.10.201520.09.2019
LenovoThinkPad Edge E320186031.01.20162.10.2019
LenovoThinkPad Edge E32588130.10.20152.10.2019
LenovoThinkPad Edge E330263930.10.20153.10.2019
LenovoThinkPad Edge E3351430.10.201529.11.2016
LenovoThinkPad Edge E420s155.11.201517.04.2018
LenovoThinkPad Edge E53051030.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad Edge E530c26130.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad Edge E53137330.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad Edge E535325.09.201825.09.2018
LenovoThinkPad Edge E540301030.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad Edge E5453131.01.20166.11.2018
LenovoThinkPad Edge L480113.09.201913.09.2019
LenovoThinkPad Helix10516.09.20161.10.2019
LenovoThinkPad Helix 2nd7923.08.201614.09.2019
LenovoThinkPad L38049621.08.20184.10.2019
LenovoThinkPad L380 Yoga2835.09.20184.10.2019
LenovoThinkPad L3903425.05.20191.10.2019
LenovoThinkPad L390 Yoga86.09.201927.09.2019
LenovoThinkPad L41218.10.20168.10.2016
LenovoThinkPad L420273730.10.20153.10.2019
LenovoThinkPad L4301398.04.20164.04.2019
LenovoThinkPad L44029530.10.20151.10.2019
LenovoThinkPad L45082030.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad L460111924.08.20163.10.2019
LenovoThinkPad L470272117.03.20184.10.2019
LenovoThinkPad L4807494.04.20184.10.2019
LenovoThinkPad L49055.09.201920.09.2019
LenovoThinkPad L5122123.09.201620.09.2019
LenovoThinkPad L520512.02.20162.10.2019
LenovoThinkPad L5306831.08.201627.09.2019
LenovoThinkPad L54040230.10.20153.10.2019
LenovoThinkPad L56011513.09.201628.09.2019
LenovoThinkPad L57013914.03.20182.10.2019
LenovoThinkPad L5803814.09.20181.10.2019
LenovoThinkPad L590219.09.201920.09.2019
LenovoThinkPad P50928.05.201920.09.2019
LenovoThinkPad P50s1314.03.201814.11.2018
LenovoThinkPad P512426.09.201827.09.2019
LenovoThinkPad P52s1126.01.201923.05.2019
LenovoThinkPad R400243.06.201624.05.2018
LenovoThinkPad R500162930.10.201510.09.2019
LenovoThinkPad R601513.04.201823.11.2018
LenovoThinkPad R6133516.01.20166.11.2018
LenovoThinkPad S1 Yoga35926.11.20151.10.2019
LenovoThinkPad S1 Yoga 1213630.09.201628.09.2019
LenovoThinkPad S2290923.08.20161.10.2019
LenovoThinkPad S3 Yoga 142312.02.20163.10.2019
LenovoThinkPad S3-S440247130.10.20153.10.2019
LenovoThinkPad S4302914.01.201628.09.2018
LenovoThinkPad S5 Yoga 15146.04.201629.11.2016
LenovoThinkPad S5-S5402212.04.20182.04.2019
LenovoThinkPad SL5430.10.201512.07.2017
LenovoThinkPad SL5001330.10.20152.06.2016
LenovoThinkPad SL51097930.10.20151.10.2019
LenovoThinkPad T40019230.10.20151.05.2019
LenovoThinkPad T400s68.02.201926.09.2019
LenovoThinkPad T4101191730.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad T410s2125.02.201618.09.2019
LenovoThinkPad T4201432630.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad T420s60030.10.20152.10.2019
LenovoThinkPad T430428830.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad T430s111330.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad T430u11013.11.20151.10.2019
LenovoThinkPad T431s12016.03.201826.09.2019
LenovoThinkPad T44098121.01.20163.10.2019
LenovoThinkPad T440p131622.11.20154.10.2019
LenovoThinkPad T440s250030.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad T45073526.01.20163.10.2019
LenovoThinkPad T450s115930.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad T4604674.09.20163.10.2019
LenovoThinkPad T460p14228.03.20181.10.2019
LenovoThinkPad T460s62918.11.20164.10.2019
LenovoThinkPad T470107020.03.20183.10.2019
LenovoThinkPad T470 W10DG17126.03.20181.10.2019
LenovoThinkPad T470p14928.03.20184.10.2019
LenovoThinkPad T470s22228.03.20183.10.2019
LenovoThinkPad T470s W10DG7730.03.201827.09.2019
LenovoThinkPad T4809413.09.20181.10.2019
LenovoThinkPad T480s17729.08.20184.10.2019
LenovoThinkPad T4902206.09.20194.10.2019
LenovoThinkPad T495211.09.201925.09.2019
LenovoThinkPad T50020618.03.201629.03.2019
LenovoThinkPad T5102732.02.20162.10.2019
LenovoThinkPad T52056730.10.20151.10.2019
LenovoThinkPad T53093030.10.20152.10.2019
LenovoThinkPad T540p107621.01.20164.10.2019
LenovoThinkPad T5509320.09.201628.09.2019
LenovoThinkPad T56022423.09.201628.09.2019
LenovoThinkPad T57029713.03.20182.10.2019
LenovoThinkPad T570 W10DG1027.09.201928.09.2019
LenovoThinkPad T5805426.09.20182.10.2019
LenovoThinkPad T603730.10.20151.10.2019
LenovoThinkPad T61205630.10.201527.09.2019
LenovoThinkPad T61p1313.11.201527.09.2019
LenovoThinkPad Twist18330.10.20151.10.2019
LenovoThinkPad W500578.10.201616.04.2019
LenovoThinkPad W51028316.12.20153.10.2019
LenovoThinkPad W5204252.04.20163.10.2019
LenovoThinkPad W5303025.11.20153.10.2019
LenovoThinkPad W54029228.03.201828.09.2019
LenovoThinkPad W541325.05.20192.10.2019
LenovoThinkPad W550s923.11.201821.09.2019
LenovoThinkPad X11629.05.201830.05.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon5263.06.20164.10.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 2nd62229.01.20164.10.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 3rd42031.05.20164.10.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 4th26828.09.20163.10.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 5th29415.03.20183.10.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 6th471.02.20193.10.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 7th612.09.20192.10.2019
LenovoThinkPad X1 Tablet2624.03.201825.09.2019
LenovoThinkPad X1 Yoga 1st10128.03.20181.10.2019
LenovoThinkPad X1 Yoga 2nd10517.03.20181.10.2019
LenovoThinkPad X1 Yoga 3rd3114.08.20181.10.2019
LenovoThinkPad X100e91.04.20166.11.2018
LenovoThinkPad X120e1665.02.201625.01.2017
LenovoThinkPad X121e24730.10.20151.10.2019
LenovoThinkPad X131e1391.04.20164.10.2019
LenovoThinkPad X140e1922.08.201827.09.2019
LenovoThinkPad X20020530.10.201525.09.2019
LenovoThinkPad X200s2730.10.20152.04.2019
LenovoThinkPad X200T1017.04.201811.01.2019
LenovoThinkPad X20193230.10.20152.10.2019
LenovoThinkPad X201 Tablet1530.10.201527.09.2019
LenovoThinkPad X220370130.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad X220 Tablet335.11.20156.02.2019
LenovoThinkPad X23031515.11.20154.10.2019
LenovoThinkPad X230 Tablet1829.03.201828.09.2019
LenovoThinkPad X240635630.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad X250215530.10.20154.10.2019
LenovoThinkPad X26016674.05.20164.10.2019
LenovoThinkPad X270111120.03.20182.10.2019
LenovoThinkPad X270 W10DG124429.03.20184.10.2019
LenovoThinkPad X28010452.09.20182.10.2019
LenovoThinkPad X300919.12.20154.02.2017
LenovoThinkPad X30121425.11.201521.09.2019
LenovoThinkPad X380 Yoga1826.01.201929.09.2019
LenovoThinkPad X390126.09.20194.10.2019
LenovoThinkPad X60324.11.20159.02.2016
LenovoThinkPad X60s130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad X612622.03.201627.09.2019
LenovoThinkPad X61s3023.09.201629.09.2019
LenovoThinkPad Yoga 11e3065.11.201527.09.2019
LenovoThinkPad Yoga 11e 3rd Gen7930.09.20162.03.2019
LenovoThinkPad Yoga 2607621.12.20161.10.2019
LenovoThinkPad Yoga 37023028.03.20182.10.2019
LenovoThinkPad Yoga 4601813.10.201612.04.2019
LenovoV110-15ISK 15ISK2026.03.201810.09.2019
LenovoY520-15IKBN331.01.201928.09.2019
LenovoY720-15IKB2926.09.20183.10.2019
LenovoYoga 500-14ACL217.04.201618.01.2017
LenovoYoga 500-14IBD120.12.201620.12.2016
LenovoYoga 500-14ISK427.03.201829.05.2018
LenovoYoga 510=14ISK311.09.201928.09.2019
LenovoYoga 900S-12ISK25.10.201823.11.2018
LenovoYOGA500-14IBD630.03.201831.01.2019
LenovoYoga500-15IBD922.05.20188.02.2019
LenovoYoga700-14ISK23.11.20164.11.2016
LenovoZ51-70226.09.20182.10.2018
LENOVOZIUS62128.01.20189.02.2018
LENOVOZIVY01022.01.201825.01.2018
LG Electronics13Z990-GA56J227.09.201927.09.2019
LG ElectronicsP210-G.AE21V3430.03.201629.01.2018
LG ElectronicsP210-G.AN22V3122.01.201831.05.2018
LG ElectronicsP420-N.AE40V6330.10.201520.09.2019
LIVEFANLIVEFAN13.10.20193.10.2019
MEDIONE3221 MD61157127.09.201927.09.2019
MEDIONE3222 MD63150212.09.201925.09.2019
MEDIONE6245 MD61248121.09.201921.09.2019
MEDIONInvalid214.01.201925.09.2019
MEDIONP6630205.04.201624.01.2018
MEDIONS6219 MD6106822021.08.20184.10.2019
Micro-Star InternationalCR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD429.01.201614.03.2018
Micro-Star InternationalEX705310.04.201610.04.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC48.04.201614.05.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC/GE60 0ND118.12.201518.12.2015
Micro-Star InternationalGE60 0NC\0ND312.07.201712.07.2017
Micro-Star InternationalGE60 0NC0ND14330.10.201510.04.2019
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OD2OE503.02.201625.04.2019
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OE4030.10.20152.04.2019
Micro-Star InternationalGE60 2PC628.05.201629.09.2018
Micro-Star InternationalGE60 2PE6424.11.20156.02.2019
Micro-Star InternationalGE62 2QC461.04.20162.10.2019
Micro-Star InternationalGE62 2QD531.04.201628.09.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QC3112.04.201825.09.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QD1730.03.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QF920.11.20182.10.2019
Micro-Star InternationalGE62 7RD3029.03.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGE620/FX620DX1424.09.20168.03.2019
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX1012.04.201625.09.2019
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX/FX6233230.10.201527.09.2019
Micro-Star InternationalGE62MVR 7RG725.05.20184.04.2019
Micro-Star InternationalGE62VR 6RF2630.03.201820.09.2019
Micro-Star InternationalGE62VR 7RF274.04.201830.08.2019
Micro-Star InternationalGE63VR 7RF1029.03.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGE70 0NC0ND1730.10.201521.12.2016
Micro-Star InternationalGE70 2OC2OD2OE4330.10.20151.02.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PC265.11.20153.02.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PE3128.03.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PL1323.08.20187.03.2019
Micro-Star InternationalGE70 2QD4124.05.201612.02.2019
Micro-Star InternationalGE72 2QC186.02.20167.05.2019
Micro-Star InternationalGE72 2QE811.11.201624.05.2019
Micro-Star InternationalGE72 2QF3529.09.20161.10.2019
Micro-Star InternationalGE72 6QC1921.03.201820.09.2019
Micro-Star InternationalGE72 6QF4515.09.20162.03.2019
Micro-Star InternationalGE72VR 6RF4828.03.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGE72VR 7RF2219.09.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGE75 Raider 8SE128.09.201928.09.2019
Micro-Star InternationalGF63 8RD293.09.20193.10.2019
Micro-Star InternationalGF63 Thin 9SC25.09.20191.10.2019
Micro-Star InternationalGL62 6QD5921.09.20163.10.2019
Micro-Star InternationalGL62 6QF86430.08.20162.10.2019
Micro-Star InternationalGL62M 7RD34421.03.20182.10.2019
Micro-Star InternationalGL62M 7RDX126.10.201827.05.2019
Micro-Star InternationalGL62M 7REX18424.08.20183.10.2019
Micro-Star InternationalGL63 8RC2526.09.20183.10.2019
Micro-Star InternationalGL63 8RD135.02.201925.09.2019
Micro-Star InternationalGL72 6QD1225.11.201628.09.2019
Micro-Star InternationalGL72 6QF34.09.20191.10.2019
Micro-Star InternationalGL72M 7RDX1830.03.201825.09.2019
Micro-Star InternationalGP60 2OD4426.11.201510.09.2019
Micro-Star InternationalGP60 2PE31630.10.20151.10.2019
Micro-Star InternationalGP60 2PF Leopard Pro358.04.201631.08.2019
Micro-Star InternationalGP60 2QE515.11.20151.06.2019
Micro-Star InternationalGP60 2QF2935.11.20151.10.2019
Micro-Star InternationalGP62 2QE17420.09.20162.10.2019
Micro-Star InternationalGP62MVR 7RF21120.03.20184.10.2019
Micro-Star InternationalGP62MVR 7RFX359.05.201820.09.2019
Micro-Star InternationalGP63 Leopard 8RE1625.09.20184.10.2019
Micro-Star InternationalGP70 2OD2529.03.20185.02.2019
Micro-Star InternationalGP70 2PE23830.10.201528.09.2019
Micro-Star InternationalGP70 2QE2720.12.20162.03.2019
Micro-Star InternationalGP70 2QF38430.10.20153.10.2019
Micro-Star InternationalGP72 2QE627.09.20163.10.2019
Micro-Star InternationalGP72 6QF5423.11.201610.09.2019
Micro-Star InternationalGP73 Leopard 8RF510.07.20196.09.2019
Micro-Star InternationalGS43VR 6RE32.12.20163.12.2016
Micro-Star InternationalGS43VR 7RE2515.09.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGS60 2PC Ghost130.01.201930.01.2019
Micro-Star InternationalGS60 2PL2223.11.201518.01.2017
Micro-Star InternationalGS60 2QE2330.10.20152.02.2019
Micro-Star InternationalGS60 6QD823.11.20166.01.2019
Micro-Star InternationalGS60 6QE5212.05.20164.04.2019
Micro-Star InternationalGS63VR 6RF257.09.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGS63VR 7RF4814.03.201827.09.2019
Micro-Star InternationalGS65 Stealth 8SE45.04.201920.09.2019
Micro-Star InternationalGS65 Stealth Thin 8RE924.05.20191.10.2019
Micro-Star InternationalGS65 Stealth Thin 8RF3422.09.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGS70 2PC Stealth552.09.201621.09.2019
Micro-Star InternationalGS70 2PE Stealth Pro253.12.20165.03.2019
Micro-Star InternationalGS70 2QE2931.01.201630.05.2019
Micro-Star InternationalGS73 Stealth 8RE214.09.201927.09.2019
Micro-Star InternationalGT60 2PC18.02.20198.02.2019
Micro-Star InternationalGT62VR 6RD711.10.20162.10.2019
Micro-Star InternationalGT63 Titan 8RF129.09.201929.09.2019
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GT685/GX660DX131.08.201631.08.2016
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GX660DX516.12.201631.05.2018
Micro-Star InternationalGT680R/GX680R/GT683R/GT683DXR/GX660DXR13.02.20163.02.2016
Micro-Star InternationalGT70 0NC/GT70 0NC227.09.20161.10.2016
Micro-Star InternationalGT70 2OC/2OD524.03.201624.09.2016
Micro-Star InternationalGT70 2PE328.08.201914.09.2019
Micro-Star InternationalGT70 2QD617.04.201930.05.2019
Micro-Star InternationalGT72 2QE1826.04.201624.05.2019
Micro-Star InternationalGT72 6QD534.09.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGT72S 6QE1228.11.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGT75 Titan 8RF121.09.201921.09.2019
Micro-Star InternationalGV62 7RD20122.03.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGV62 7RE18215.03.20182.10.2019
Micro-Star InternationalGV62 8RC5224.08.20183.10.2019
Micro-Star InternationalGV62VR 7RF11513.03.201828.09.2019
Micro-Star InternationalGV72 7RE9029.03.20181.10.2019
Micro-Star InternationalGV72 8RD128.09.201928.09.2019
Micro-Star InternationalGV72 8RE114.09.201914.09.2019
Micro-Star InternationalGV72VR 7RF3117.03.201830.05.2019
Micro-Star InternationalGX780/GT780/GT780DX/GT7831430.09.201630.11.2016
Micro-Star InternationalGX780R/GT780R/GT780DXR219.11.20151.12.2015
Micro-Star InternationalMSI NOTEBOOK CR610130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalMSI Notebook ER71018.03.20168.03.2016
Micro-Star InternationalP65 Creator 8RD226.09.20193.10.2019
Micro-Star InternationalPL62 7RC1329.08.201927.09.2019
Micro-Star InternationalPlease change product name631.05.201829.09.2018
Micro-Star InternationalPS42 8M331.09.20193.10.2019
Micro-Star InternationalPS42 8RB712.09.20191.10.2019
Micro-Star InternationalPS42 Modern 8RC528.08.20191.10.2019
Micro-Star InternationalPS63 Modern 8RC27.09.20193.10.2019
Micro-Star InternationalWS60 2OJ22.04.20193.04.2019
Micro-Star InternationalX3703729.09.20167.12.2018
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-1656425.11.201629.11.2016
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-168A2627.09.201630.05.2019
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-1738328.03.20186.04.2018
Micro-Star International Co., Ltd.CR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD122.01.201822.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 0NC/GE60 0ND1321.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 0NC0ND3922.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2OC2OD2OE5321.01.201826.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2OC2OE7022.01.20185.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2PE12821.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QC4421.01.20184.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QD7520.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QF1723.01.201821.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QC1022.01.201821.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QD1929.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 7RD822.01.201824.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/FX620DX38.03.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/GE620DX/FX620DX1824.01.201812.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/GE620DX/FX620DX/FX6231310.04.20178.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62MVR 7RG1024.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62VR 6RF6727.01.20182.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62VR 7RF3121.01.20182.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE63VR 7RF322.02.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2OC2OD2OE4221.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2PC2524.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2PE1121.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2QD4922.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QC3324.01.20185.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QE2421.01.20182.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QF922.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 6QC2226.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 6QF7221.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72VR 6RF4022.01.201829.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62 6QD69521.01.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62 6QF102420.01.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62M 7RD31420.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72 6QD3222.01.201829.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72 6QF5321.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72M 7RDX1423.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2OD5621.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2PE62821.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2QE7522.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2QF22521.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP62 2QE15321.01.20189.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP62MVR 7RF7121.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2OD7023.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2PE52010.04.20178.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2QE6721.01.20188.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2QF31121.01.201813.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72 2QE227.01.201827.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72 6QF6821.01.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72MVR 7RFX225.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 2PL1123.01.201827.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 2QE1722.01.20186.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 6QD424.01.201827.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 6QE3822.01.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS63VR 7RF3421.01.20185.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2PC Stealth8721.01.201821.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2PE Stealth Pro1521.01.201827.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2QE5521.01.201824.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT62VR 6RD4721.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT680/GX680/GT683/GT683DX/GX660DX929.01.20182.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT72 2QE1422.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT72 6QD922.01.201813.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 7RD2624.01.201821.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 7RE6821.01.20188.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62VR 7RF5222.01.201821.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV72 7RE146.02.201828.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV72VR 7RF922.01.201810.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GX780/GT780/GT780DX/GT783924.01.201829.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.Please change product name624.01.201824.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.X37010821.01.20188.03.2018
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTDMS-16Y1427.01.201827.01.2018
MicrosoftSurface 35228.03.20182.10.2019
MicrosoftSurface Book26613.03.20184.10.2019
MicrosoftSurface Book 210417.08.20181.10.2019
MicrosoftSurface Go48.10.201825.09.2019
MicrosoftSurface Laptop14715.03.20182.10.2019
MicrosoftSurface Laptop 2914.09.20192.10.2019
MicrosoftSurface Pro27629.03.20183.10.2019
MicrosoftSurface Pro 2796.04.20161.10.2019
MicrosoftSurface Pro 393130.10.20152.10.2019
MicrosoftSurface Pro 468722.09.20163.10.2019
MicrosoftSurface Pro 61925.05.20193.10.2019
MicrosoftSurface with Windows 8 Pro3128.05.201621.09.2019
Microsoft CorporationSurface 34521.01.20182.02.2018
Microsoft CorporationSurface Book6622.01.201819.02.2018
Microsoft CorporationSurface Laptop2222.01.201829.01.2018
Microsoft CorporationSurface Pro5221.01.20182.03.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 23821.01.20182.02.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 363421.01.201810.03.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 435121.01.20188.03.2018
Microsoft CorporationSurface with Windows 8 Pro322.01.201822.01.2018
MIKROLOGProG33-CH230.03.20184.04.2018
MSIMS-7350110.04.201610.04.2016
MSIMS-7599131.10.201631.10.2016
MSIMS-77512625.04.201624.01.2018
MSIMS-7758231.01.201631.01.2016
NECPC-NM150KAW3030.08.201830.05.2019
Not SpecifiedLapBook Pro221.09.201928.09.2019
NotebookN24_25BU2528.01.201830.01.2018
NotebookP15SM2119.11.201626.10.2018
NotebookP64_HJ,HK113.09.20183.09.2018
NotebookP65_P67RGRERA225.05.201919.06.2019
NotebookP770ZM2017.12.201613.02.2018
NotebookW230SS1419.12.20158.02.2017
NotebookW230ST16.12.20186.12.2018
NotebookW35xSS_370SS15.02.20195.02.2019
NotebookW54_55SU1,SUW516.05.201816.02.2019
NotebookW54_W94_W955TU,-T,-C128.09.201628.09.2016
NotebookW94_95_97JU30421.01.20185.02.2019
Packard Belldot s722.01.201824.01.2018
Packard BellDOTVR46295.11.20151.10.2019
Packard BellEasynote ENTF71BM64930.10.201528.09.2019
Packard BellEasynote ENTG71BM75730.10.201520.09.2019
Packard BellEasynote LE69KB3543.02.201628.09.2019
Packard BellEasyNote LM81286.02.20164.01.2019
Packard BellEasyNote LS11HR5730.10.20154.01.2019
Packard BellEasyNote LS11SB6412.04.201619.05.2018
Packard BellEasyNote LS44HR7230.10.201530.01.2019
Packard BellEasyNote LV11HC3530.10.20151.10.2019
Packard BellEasyNote LV44HC1945.11.201517.05.2019
Packard BellEasyNote LX576.04.201610.03.2018
Packard BellEasynote ME69BMP119.12.201519.12.2015
Packard BellEasyNote NM86930.10.201523.01.2018
Packard BellEasyNote TE11BZ8730.10.201525.05.2019
Packard BellEasyNote TE11HC145130.10.20157.09.2019
Packard BellEasynote TE69BM11330.10.20155.02.2019
Packard BellEasynote TE69CX572.02.201620.02.2019
Packard BellEasynote TE69CXP14830.10.201529.09.2018
Packard BellEasyNote TE69HW53718.12.201528.09.2019
Packard BellEasyNote TE69KB217030.10.20154.10.2019
Packard BellEasyNote TJ61130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TK11BZ20930.10.201512.02.2019
Packard BellEasyNote TK8143.02.201626.04.2016
Packard BellEasyNote TK8525716.04.20166.04.2018
Packard BellEasyNote TM855230.10.201518.02.2019
Packard BellEasyNote TS11HR45830.10.201525.09.2019
Packard BellEasyNote TS11SB18328.05.201626.09.2018
Packard BellEasyNote TS44HR6721.05.201630.05.2019
Packard BellEasyNote TS44SB1321.09.201619.01.2017
Packard BellEasyNote TV11CM456.11.201528.01.2018
Packard BellEasyNote TV11HC16530.10.201516.05.2019
Packard BellEasyNote TV43CM930.10.201526.02.2018
Packard BellENLE11BZ1305.02.201621.09.2019
Packard BellENLK11BZ1223.01.201820.09.2019
Packard BellENLK13BZ225.11.20151.10.2016
Packard BellNC-ENLE69KB-12504G50MNSK75.09.20182.02.2019
Packard BellNC-ENTE11HC-73632026.05.20168.02.2018
Packard BellNC-ENTE69KB-12504G50DNSK366.02.20187.02.2019
Packard BellNC-ENTE69KB-23804G50DNSK13.04.20193.04.2019
Packard BellNC-ENTF71BM-C9L7423.01.201825.01.2018
Packard BellNC-ENTG71BM-C8SG6030.10.201525.09.2018
Packard Bell BVEasyNote ML6113.11.20163.11.2016
Packard Bell BVEasyNote_MX36724.01.201825.01.2018
Packard Bell BVEasyNote_MX37-U-703NCD186.04.20182.02.2019
Packard Bell BVEasyNote_MX612921.01.20187.02.2018
Panasonic CorporationCF-20-14725.01.201813.09.2019
Panasonic CorporationCF-54-12020.09.201821.09.2019
Panasonic CorporationCF-AX3EDNKEN1223.01.201823.05.2018
Panasonic CorporationCF-C1ADAAGFN427.09.201622.11.2016
Panasonic CorporationCF-C1BTCREFN4721.01.201829.01.2018
Panasonic CorporationCFXZ6-1427.09.20193.10.2019
Parallels Software International Inc.Parallels Virtual Platform222.06.201622.06.2016
PC Specialist LTDCosmosVII 151828.09.20183.10.2019
PORSCHE DESIGNBOOK ONE2726.05.201823.05.2019
Positivo BGHE90017.04.20187.04.2018
powerinternationalCEPTER GAMING X530-01 MD611591815.09.201827.09.2019
powerinternationalCEPTER GAMING X530-02 MD611612330.01.20192.10.2019
powerinternationalCEPTER N410-01820.09.20192.10.2019
powerinternationalCepter N510-01121.09.201921.09.2019
powerinternationalCepter N510-031511.09.20192.10.2019
powerinternationalCEPTER NY310-01729.08.201925.09.2019
powerinternationalCepter NY410-02 MD61301228.09.20191.10.2019
powerinternationalCEPTER X520-01 MD609542021.09.20183.10.2019
powerinternationalCEPTER X520-02 MD609531121.09.20183.02.2019
QuantaTWC2115.09.201828.05.2019
RazerBlade33321.01.20181.10.2019
RazerBlade Stealth13822.01.20183.10.2019
Samsung275E4E/275E5E7830.10.201529.09.2019
Samsung300E4A/300E5A/300E7A3530.10.20158.02.2019
Samsung300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA28130.10.201528.09.2019
Samsung300E4C/300E5C/300E7C11230.10.201527.09.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV8530.10.20151.03.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV1930.10.20155.02.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE1725.02.20164.01.2019
Samsung300V3A/300V4A/300V5A4330.10.201513.06.2019
Samsung300V3A/300V4A/300V5A/200A4B/200A5B3221.01.201630.05.2019
Samsung305U1A64430.10.201529.09.2019
Samsung305V4A/305V5A13130.10.20151.10.2019
Samsung305V4A/305V5A/3415VA965.11.20152.10.2019
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B130.10.201530.10.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B/301U1A930.10.201525.05.2019
Samsung350V5C/350V5X/350V4C/350V4X/351V5C/351V5X/351V4C/351V4X/3540VC/32528.05.201625.09.2019
Samsung350V5C/351V5C/3540VC/3440VC1318.09.201830.05.2019
Samsung355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/321230.10.201518.09.2019
Samsung355V4C/356V4C/3445VC/3545VC17430.10.20157.03.2019
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R19430.10.20151.10.2019
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV2825.11.201513.09.2019
Samsung370E4K421.09.201821.09.2018
Samsung370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V17530.10.20152.10.2019
Samsung400B2B/400B2B1410.02.201628.05.2019
Samsung400B4A/400B5A/200B4A/200B5A133.11.201615.02.2019
Samsung400B4B/400B5B/200B4B/200B5B6313.09.201621.09.2019
Samsung450R5G/450R5U24013.11.20152.10.2019
Samsung530U3BI/530U4BI/530U4BH183330.10.201527.09.2019
Samsung530U3C/530U4C238530.10.20152.10.2019
Samsung530U3C/530U4C/532U3C25930.10.20151.10.2019
Samsung535U3C133230.10.20151.10.2019
Samsung535U4C2623.11.201625.05.2019
Samsung550P5C/550P7C525.11.201526.09.2018
Samsung670Z5E818.05.201631.01.2019
Samsung700G7C22.12.20162.12.2016
Samsung700T1C16530.10.201530.05.2019
Samsung700Z3A/700Z4A/700Z5A/700Z5B1430.01.20193.10.2019
Samsung700Z3C/700Z5C601.04.201625.09.2019
Samsung700Z7C3421.10.201616.09.2019
Samsung730U3E/740U3E11217.12.20152.10.2019
Samsung870Z5E/880Z5E/680Z5E35.11.20155.11.2015
Samsung870Z5G/880Z5F123.11.201623.11.2016
Samsung900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D45330.10.20151.10.2019
Samsung900X3C/900X3D/900X4C/900X4D27927.09.20162.10.2019
Samsung900X3C/900X4C/900X4D129.11.201629.11.2016
Samsung900X3F6726.05.20164.04.2019
Samsung900X3G12621.01.20162.10.2019
Samsung900X5L39.02.20194.04.2019
Samsung905S3G/906S3G/915S3G37430.10.20153.10.2019
Samsung905S3G/906S3G/915S3G/9305SG1778.04.201628.09.2019
Samsung90X3A3424.05.201628.05.2019
Samsung930X5J/910S5J/940X5J129.11.201629.11.2016
Samsung940X3G4429.03.201828.09.2019
Samsung940X3G/930X3G9717.05.201631.08.2019
SamsungNC110P/NC108P/NC111P515.11.201622.11.2016
SamsungNC210/NC110713.09.20162.10.2018
SamsungNF110/NF210/NF310627.08.20161.10.2016
SamsungQ3304827.05.201616.04.2019
SamsungQX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF510274.02.20165.02.2019
SamsungR519/R71938.10.20168.12.2016
SamsungR520/R522/R6202730.10.201511.04.2019
SamsungR530/R7306230.10.201528.09.2018
SamsungR530/R730/P5303830.10.201530.05.2019
SamsungR530/R730/R540131.05.201831.05.2018
SamsungR540/R580/R780/SA41/E452/E8523830.10.20153.02.2019
SamsungR580930.10.201529.03.2018
SamsungR580/R5901630.10.20158.05.2019
SamsungR610610.01.201718.01.2017
SamsungR720116.02.201916.02.2019
SamsungR780/R7781327.09.201629.09.2018
SamsungRC410/RC510/RC7101931.05.201622.01.2019
SamsungRC530/RC7306630.10.201528.09.2019
SamsungRF511/RF411/RF7114930.10.201526.05.2018
SamsungRV410/RV510/S3510/E35106330.10.20154.04.2019
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV7116030.10.201528.09.2019
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E3411211.04.201620.09.2019
SamsungRV415/RV515117.04.201630.11.2016
SamsungRV415/RV515/E34159230.10.201525.09.2019
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S35302119.10.201625.05.2019
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E352011030.10.201510.03.2019
SamsungX120/X170/X171724.03.201830.05.2018
SamsungX1259530.10.201529.09.2018
SamsungX320/X420/X520321.05.201626.05.2016
SamsungX420/X5208214.11.201520.09.2019
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.275E4E/275E5E8721.01.201821.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4A/300E5A/300E7A1624.01.201812.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA17020.01.20185.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4C/300E5C/300E7C36921.01.20188.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV27221.01.201816.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV725.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE8821.01.201814.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300V3A/300V4A/300V5A1321.01.201810.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305U1A49121.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305V4A/305V5A13121.01.20185.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305V4A/305V5A/3415VA4921.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.350V5C/351V5C/3540VC/3440VC1421.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/3222.02.201810.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.355V4C/356V4C/3445VC/3545VC23321.01.201828.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.3570R/370R/470R/450R/510R11221.01.20182.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV37321.01.201820.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V1122.01.201829.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B2B/400B2B5221.01.20182.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B4A/400B5A/200B4A/200B5A1921.01.201815.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B4B/400B5B/200B4B/200B5B9221.01.20188.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.450R5G/450R5U24921.01.20188.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3BI/530U4BI/530U4BH126221.01.201810.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3C/530U4C124420.01.201810.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3C/530U4C/532U3C26221.01.20188.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.535U3C118310.04.201710.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.535U4C5921.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.540U823.01.201824.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.550P5C/550P7C3321.01.20182.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700T1C7821.01.201825.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700Z3C/700Z5C8420.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700Z7C5720.01.201813.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.730U3E/740U3E9621.01.201821.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D69821.01.20185.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X3D/900X4C/900X4D27320.01.20182.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X4C/900X4D1522.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3F2321.01.20182.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3G17521.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.905S3G/906S3G/915S3G21221.01.20188.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.905S3G/906S3G/915S3G/9305SG10721.01.20185.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.940X3G3321.01.20188.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.940X3G/930X3G7820.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.N150824.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.NC210/NC110526.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.NF110/NF210/NF3101522.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.Q3304921.01.20185.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.Q430/Q530322.01.201822.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.QX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF5102221.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.QX311/QX411/QX412/QX511322.01.201822.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R519/R7191323.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R520/R522/R6201921.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R530/R7308520.01.201810.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R530/R730/P5301822.01.201829.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R540/R580/R780/SA41/E452/E8522223.01.201824.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R580/R5904621.01.20182.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R7202126.01.201827.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R780/R7783921.01.201822.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RC410/RC510/RC7102122.01.20188.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RC530/RC7301627.01.20182.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RF511/RF411/RF7114321.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV410/RV510/S3510/E35106010.04.20176.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV411/RV511/E3511/S3511/RV7115621.01.20186.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E34111424.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV415/RV515425.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV415/RV515/E341512022.01.201814.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV420/RV520/RV720/E3530/S35305021.01.201821.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E35209410.04.201719.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X120/X170/X1711722.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X12516121.01.201827.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X320/X420/X520430.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X420/X52011721.01.201814.02.2018
Shuttle Inc.XH110722.01.201823.03.2018
Shuttle Inc.XH81V730.10.201530.10.2015
SonySVD1121P2EB31.12.201621.09.2018
SonySVD1321L2EW1012.07.201728.09.2019
SonySVE1111M1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1113M1EW1630.10.20152.10.2019
SonySVE14135CXB416.09.201613.10.2016
SonySVE14A1S1EW2226.05.201626.01.2017
SonySVE14A2M1EB131.01.201631.01.2016
SonySVE14A2M1EW921.11.201829.03.2019
SonySVE14A3M1EW2015.10.201616.11.2016
SonySVE14A3V2ES169.02.201630.01.2019
SonySVE1511D1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1511H1EW47.05.20163.06.2016
SonySVE1512C5E6025.10.201625.09.2019
SonySVE1512C6EW172.02.201629.05.2018
SonySVE1512H1EW1313.04.201610.04.2018
SonySVE1512H6EW142.02.20161.04.2017
SonySVE1512T1ESI328.05.20167.06.2016
SonySVE1513B1EW285.10.201620.09.2019
SonySVE1513C5E275.09.201828.09.2019
SonySVE1513G1EW2119.09.201624.05.2019
SonySVE1513K1EW56.04.201829.05.2018
SonySVE1513U1ESI1726.05.201615.12.2016
SonySVE1711C5E129.05.201829.05.2018
SonySVE1712C5E625.04.201831.10.2018
SonySVE1712E4E2129.03.20188.02.2019
SonySVF13N1Y9ES620.09.20187.05.2019
SonySVF13N2L2ES84.04.201823.09.2018
SonySVF1421E2EW11130.10.201530.05.2019
SonySVF14A1C5E112.01.201712.01.2017
SonySVF14A1M2ES413.04.20162.06.2016
SonySVF14N1C5E2120.04.20185.09.2019
SonySVF14N1J2ES54.03.201610.01.2017
SonySVF1521A1EW1221.12.201629.01.2019
SonySVF1521A2EW2830.10.201527.09.2019
SonySVF1521A6EW285.02.20165.12.2018
SonySVF1521A7EW17930.10.20151.10.2019
SonySVF1521B2EW1030.10.20151.10.2019
SonySVF1521C5E318.01.20177.02.2017
SonySVF1521D2EB714.04.201821.09.2018
SonySVF1521E6E175.11.201512.07.2017
SonySVF1521F2EW127.09.201927.09.2019
SonySVF1521T2EB1622.11.201625.11.2018
SonySVF1531C5E7717.09.20162.10.2019
SonySVF1541M1362.02.201618.11.2016
SonySVF1541M1EW14230.10.201531.08.2019
SonySVF15A1M2ES64.04.201819.05.2018
SonySVF15A1Z2EB66.02.20163.06.2016
SonySVF15N1N2ES96.02.201617.12.2016
SonySVP1321A6E128.04.201610.04.2018
SonySVP1321B6E268.10.20166.02.2019
SonySVP1321J1EBI1710.02.201613.10.2016
SonySVP1321L1EBI3924.03.201821.09.2019
SonySVP1321M2EB10514.01.201628.09.2019
SonySVP1321S2EB444.11.201630.05.2019
SonySVP1321X9EB519.09.201928.09.2019
SonySVP1322M1EBI1530.05.20187.06.2019
SonySVS1313C5E1825.05.201819.06.2019
SonySVS1313R9EB674.03.201620.09.2019
SonySVS15112C5E227.09.201928.09.2019
SonySVS1512Z9EB1628.09.201627.09.2019
SonySVS1513L1EW230.10.201530.10.2015
SonySVT1311M1ES130.10.201530.10.2015
SonySVT1311V2ES1015.01.201610.04.2018
SonySVT1312B4E57.04.20186.11.2018
SonySVT1312M1ES898.04.201627.09.2019
SonySVT1312V1ES658.04.201628.03.2019
SonySVT1312X1ES6113.11.201516.09.2019
SonySVT1312Z1RS215.09.201918.09.2019
SonySVT1313C5E1017.11.201828.09.2019
SonySVT1313V1ES466.02.201628.09.2019
SonySVZ1311S9EX211.11.201618.01.2017
SonyVGN-FW31J13.12.20163.12.2016
SonyVGN-FW31M2022.11.20161.02.2017
SonyVGN-FZ31ER29.03.201610.03.2016
SonyVGN-TT46GG_B128.09.201628.09.2016
SonyVGN-Z21XN_B414.09.20162.11.2016
SonyVGN-Z31WN_B114.01.201614.01.2016
SonyVPCCA2S1E4230.10.201530.01.2019
SonyVPCCA3S1E227.09.201928.09.2019
SonyVPCCB4Q1E62.10.201823.05.2019
SonyVPCCW1S1E1513.09.201628.09.2019
SonyVPCEA1S1E2412.07.20174.01.2019
SonyVPCEA2S1E721.09.20166.10.2016
SonyVPCEA3S1E730.10.201525.11.2016
SonyVPCEB1M1E430.10.201522.11.2015
SonyVPCEB2M1E717.09.201620.12.2016
SonyVPCEB3J1E123.12.20163.04.2019
SonyVPCEB4E1E588.04.201623.05.2017
SonyVPCEB4X1E215.03.20192.10.2019
SonyVPCEB4Z1E1629.09.20166.02.2019
SonyVPCEC2M1E213.11.201813.02.2019
SonyVPCEC3L1E317.12.201629.09.2018
SonyVPCEC4L1E39.10.201830.05.2019
SonyVPCEE3E1E127.06.20167.04.2018
SonyVPCEE4E1E114.03.201914.03.2019
SonyVPCEH1J1E4011.04.201627.09.2019
SonyVPCEH1L0E325.11.201525.11.2015
SonyVPCEH1L8E112.04.201812.04.2018
SonyVPCEH1M1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH1S1E1330.10.201526.09.2019
SonyVPCEH2C0E1229.03.201827.02.2019
SonyVPCEH2C5E528.05.201617.12.2016
SonyVPCEH2F1E158.04.201620.01.2017
SonyVPCEH2H1E7612.04.20165.02.2019
SonyVPCEH2Q1E429.08.20185.04.2019
SonyVPCEH3D0E64.10.201628.05.2019
SonyVPCEH3H1E3230.10.201525.04.2017
SonyVPCEH3J1E830.10.201515.11.2016
SonyVPCEH3P1E665.11.201510.03.2019
SonyVPCEJ1L1E413.10.201630.01.2019
SonyVPCEL1E1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCF11M1E25.12.20186.12.2018
SonyVPCF12Z1E1926.05.20163.02.2017
SonyVPCF13L8E328.03.20194.04.2019
SonyVPCF13S0E415.09.201819.09.2018
SonyVPCF13Z1E49.02.20168.08.2018
SonyVPCF21Z1E1431.08.201625.09.2018
SonyVPCF22M1E1018.09.201814.02.2019
SonyVPCF22S1E221.11.201830.01.2019
SonyVPCF23L1E2430.10.201513.02.2019
SonyVPCF24L1E914.03.201820.09.2019
SonyVPCS11X9E314.03.201614.03.2016
SonyVPCS12M9E828.09.20166.10.2016
SonyVPCS12X9E227.09.201628.09.2016
SonyVPCS13S9E31.10.20168.10.2016
SonyVPCSA2Z9E727.09.201610.12.2016
SonyVPCSA3C5E5827.09.20163.02.2019
SonyVPCSB1B9E219.11.201620.12.2016
SonyVPCSB1V9E2826.11.201630.05.2019
SonyVPCSB3C5E35.02.20166.02.2016
SonyVPCSB3Q9E4121.03.201830.05.2019
SonyVPCSB3S9E3027.10.201630.01.2019
SonyVPCSE1C5E1813.09.201820.09.2019
SonyVPCSE1V9E46.12.201825.05.2019
SonyVPCYB15KX111.09.201811.09.2018
SonyVPCYB3V1E1328.09.20162.04.2019
SonyVPCZ12Z9E134.02.201624.05.2019
SonyVPCZ21L9E1627.09.20163.02.2017
Sony CorporationSVD1121P2EB1324.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVD1321L2EW1224.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVE14A1S1EP1321.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE14A3M1EW125.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVE1512C5E3122.01.201829.01.2018
Sony CorporationSVE1512H1EW721.01.201822.01.2018
Sony CorporationSVE1512H6EW1922.01.201831.01.2018
Sony CorporationSVE1512T1ESI1830.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVE1513B1EW2620.01.201814.02.2018
Sony CorporationSVE1513G1EW3222.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVE1513K1EW422.01.201822.01.2018
Sony CorporationSVE1513U1ESI4622.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVE1711C5E213.02.201813.02.2018
Sony CorporationSVE1712C1EW3022.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVE1712C5E423.01.201823.01.2018
Sony CorporationSVE1712E4E821.01.201824.01.2018
Sony CorporationSVF13N2L2ES825.01.201829.01.2018
Sony CorporationSVF1421E2EW8023.01.201810.03.2018
Sony CorporationSVF14N1C5E721.01.201819.02.2018
Sony CorporationSVF14N1J2ES1521.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVF1521A1EW2021.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVF1521A2EW3821.01.201820.02.2018
Sony CorporationSVF1521A6EW7722.01.20182.03.2018
Sony CorporationSVF1521A7EW10021.01.201822.02.2018
Sony CorporationSVF1521B2EW524.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVF1521D2EB2222.01.20184.03.2018
Sony CorporationSVF1521E6E1422.01.201822.02.2018
Sony CorporationSVF1521I6EW521.01.201821.01.2018
Sony CorporationSVF1521S2EW1129.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVF1521T2EB3622.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVF1531C5E5021.01.201828.01.2018
Sony CorporationSVF1541M1423.01.201824.01.2018
Sony CorporationSVF1541M1EW27421.01.20188.03.2018
Sony CorporationSVF15A1M2ES1323.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVF15A1Z2EB1921.01.20182.02.2018
Sony CorporationSVP1321A6E12721.01.201826.02.2018
Sony CorporationSVP1321B6E5321.01.201810.03.2018
Sony CorporationSVP1321L1EBI11427.01.20182.02.2018
Sony CorporationSVP1321M2EB14721.01.201813.02.2018
Sony CorporationSVP1321S2EB325.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVS1313R9EB2222.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVS1512Z9EB3722.01.20188.03.2018
Sony CorporationSVT1311V2ES1522.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVT1312B4E821.01.201821.01.2018
Sony CorporationSVT1312M1ES9722.01.201826.02.2018
Sony CorporationSVT1312V1ES4922.01.20186.02.2018
Sony CorporationSVT1312X1ES7021.01.201813.02.2018
Sony CorporationSVT1313V1ES11720.01.20182.02.2018
Sony CorporationSVZ1311S9EX430.01.20188.03.2018
Sony CorporationVGN-FW51JF_H2121.01.201828.01.2018
Sony CorporationVGN-Z21XN_B1224.01.201825.01.2018
Sony CorporationVPCCA2S1E1623.01.20186.02.2018
Sony CorporationVPCCB3S1E625.01.201825.01.2018
Sony CorporationVPCCW1S1E6221.01.20186.02.2018
Sony CorporationVPCEA1S1E2222.01.20186.02.2018
Sony CorporationVPCEB3J1E923.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCEB4Z1E2620.01.20182.02.2018
Sony CorporationVPCEC2M1E121.01.201821.01.2018
Sony CorporationVPCEC3L1E223.01.201823.01.2018
Sony CorporationVPCEE3E1E79.02.201814.02.2018
Sony CorporationVPCEH1S1E3221.01.201816.02.2018
Sony CorporationVPCEH2C0E2921.01.201820.02.2018
Sony CorporationVPCEH2F1E725.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCEH2H1E10721.01.201829.01.2018
Sony CorporationVPCEH2Q1E62.02.20182.02.2018
Sony CorporationVPCEH3D0E1822.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCEH3J1E1410.04.201730.01.2018
Sony CorporationVPCEH3P1E6721.01.201819.02.2018
Sony CorporationVPCEJ1L1E1423.01.201824.01.2018
Sony CorporationVPCEJ2L1E2922.01.201823.02.2018
Sony CorporationVPCF21Z1E322.01.201822.01.2018
Sony CorporationVPCF22M1E326.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCF23L1E16221.01.201829.01.2018
Sony CorporationVPCF24L1E724.01.201822.02.2018
Sony CorporationVPCF24P1E327.01.201827.01.2018
Sony CorporationVPCS11X9E19121.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCSA3C5E2024.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCSB1A9E430.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCSB3Q9E1221.01.201827.02.2018
Sony CorporationVPCSB3S9E3521.01.20187.02.2018
Sony CorporationVPCZ23L9E1524.01.20187.02.2018
System manufacturerSystem Product Name115620.01.201826.02.2018
TSATELLITE1228.05.201615.06.2016
TECLASTF6 Pro1120.03.201928.05.2019
TimiTM1607114.09.201814.09.2018
TimiTM16122622.01.201828.09.2019
TimiTM16138923.11.20161.10.2019
TimiTM17011222.09.20183.10.2019
TimiTM17051412.10.201830.05.2019
To be filled by O.E.M.To be filled by O.E.M.190121.01.20188.03.2018
Toshiba*2318.01.20171.06.2017
Toshibadynabook EX/3EW123.11.201823.11.2018
Toshibadynabook R731/39B522.09.201826.03.2019
Toshibadynabook RX73/CWS26.11.201828.03.2019
Toshibadynabook T351/34CB1313.09.201814.05.2019
Toshibadynabook T45/33MRY213.01.201719.01.2017
Toshibadynabook T75/NRS1713.09.20163.11.2016
ToshibaKIRA51931.05.20161.10.2019
ToshibaLeon2011.02.20166.12.2018
ToshibaPORTEGE R6001624.08.20182.04.2019
ToshibaPORTEGE R700265.11.20156.02.2019
TOSHIBAPORTEGE Z10T-A4727.01.201829.08.2019
ToshibaPORTEGE Z30-A72.04.201929.05.2019
ToshibaQosmio F50228.05.201928.05.2019
ToshibaQOSMIO X500222.11.201616.01.2017
ToshibaQOSMIO X70-B2929.09.201631.05.2018
ToshibaSatellite A200930.10.20152.06.2016
ToshibaSatellite A300122.10.201812.02.2019
ToshibaSatellite A6601022.11.201626.01.2018
ToshibaSATELLITE C40-C6912.11.20167.03.2019
ToshibaSATELLITE C50-A4330.10.201530.05.2018
ToshibaSATELLITE C50-A-146134.11.201631.03.2017
ToshibaSATELLITE C50-A-19T3810.11.201529.01.2018
ToshibaSATELLITE C50-A-19U8430.10.201521.09.2019
ToshibaSATELLITE C50-B101130.10.20151.10.2019
TOSHIBASATELLITE C50D-A-1331922.01.201828.09.2019
ToshibaSATELLITE C50D-A-14E25130.10.20151.04.2019
ToshibaSATELLITE C50D-B4926.05.201618.08.2018
ToshibaSATELLITE C55-A4212.04.201612.01.2019
ToshibaSATELLITE C55-A-1HN726.09.20184.04.2019
ToshibaSATELLITE C55-A-1MW20430.10.201517.09.2019
ToshibaSATELLITE C55-A-1N5130.10.201530.10.2015
TOSHIBASATELLITE C55-A-1N813722.01.201819.10.2018
ToshibaSATELLITE C55-C260714.11.20153.10.2019
ToshibaSATELLITE C55D-C219430.10.20151.10.2019
ToshibaSatellite C55t-B121.08.201821.08.2018
ToshibaSatellite C6506930.10.201528.09.2019
ToshibaSatellite C650D4913.09.20164.04.2019
ToshibaSatellite C66034830.10.20156.09.2019
ToshibaSatellite C660D38130.10.201530.05.2019
ToshibaSATELLITE C670-1261423.11.20158.02.2018
TOSHIBASATELLITE C670-1DC1126.01.20187.02.2018
ToshibaSATELLITE C670D-1011830.11.20166.04.2018
TOSHIBASATELLITE C670D-10C1321.01.20181.06.2018
ToshibaSATELLITE C670D-11L57.05.201629.11.2016
ToshibaSATELLITE C670D-11U16.10.20186.10.2018
ToshibaSATELLITE C70-A1728.09.20161.02.2019
ToshibaSATELLITE C70-B6019.04.201630.05.2018
TOSHIBASATELLITE C70-C-1ER1322.01.201819.09.2018
ToshibaSATELLITE C70D-A714.09.201928.09.2019
ToshibaSATELLITE C70D-B17713.09.20163.10.2019
TOSHIBASatellite C850724.01.201818.09.2018
ToshibaSATELLITE C850-11Q3219.11.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE C850-19D712.02.20163.10.2018
ToshibaSATELLITE C850-1G324323.09.201628.09.2019
ToshibaSATELLITE C850-1KW1323.04.201629.01.2018
ToshibaSATELLITE C850-1MD229.03.20195.04.2019
ToshibaSATELLITE C850D-1061325.05.20187.02.2019
ToshibaSATELLITE C850D-1081826.05.201625.01.2018
ToshibaSATELLITE C850D-1093913.09.201612.03.2019
ToshibaSATELLITE C850D-11C7055.11.201527.09.2019
ToshibaSATELLITE C850D-11K7831.01.20161.06.2018
ToshibaSATELLITE C850D-12126030.10.201516.08.2019
ToshibaSATELLITE C850D-12P16921.09.20162.02.2019
ToshibaSATELLITE C855-11F995.11.201530.01.2019
ToshibaSATELLITE C855-12F72.02.20165.04.2016
TOSHIBASATELLITE C855-18C4022.01.20188.02.2019
ToshibaSATELLITE C855-1TC529.08.201920.09.2019
ToshibaSATELLITE C855-1U86320.09.201629.05.2018
ToshibaSATELLITE C855-1XH1224.03.201616.12.2016
ToshibaSATELLITE C855-2EU1427.05.201626.01.2018
ToshibaSATELLITE C855-2FJ13325.11.20164.04.2018
ToshibaSATELLITE C855D-1681030.10.201524.01.2018
ToshibaSATELLITE C870-121585.11.20159.05.2018
ToshibaSATELLITE C870-147429.09.20166.10.2016
ToshibaSATELLITE C870-14W84.10.201616.05.2018
TOSHIBASATELLITE C870-17U727.01.201827.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-10C1029.01.201829.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-116321.01.201820.05.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-1191022.01.201826.05.2018
TOSHIBASATELLITE CL10-B-103523.01.201820.02.2018
ToshibaSatellite L300530.10.20159.03.2019
ToshibaSatellite L350430.10.201520.12.2016
ToshibaSatellite L350D130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L450D4830.10.201513.01.2017
ToshibaSATELLITE L50-A-152395.04.20167.02.2018
ToshibaSATELLITE L50-A-1EF530.10.20151.04.2016
ToshibaSATELLITE L50-B197630.10.20152.10.2019
ToshibaSATELLITE L50-B-1R11012.07.201712.07.2017
ToshibaSATELLITE L50-C72012.04.20161.10.2019
ToshibaSatellite L500248.04.20161.10.2019
ToshibaSatellite L500D1220.11.20159.06.2016
ToshibaSATELLITE L50D-B347630.10.20151.10.2019
ToshibaSATELLITE L50D-B-172215.11.201622.11.2016
ToshibaSATELLITE L50D-C172030.10.20151.10.2019
ToshibaSATELLITE L50Dt-A91.02.20167.06.2016
ToshibaSatellite L550D2910.02.20166.02.2018
ToshibaSatellite L6503917.12.201614.04.2018
ToshibaSatellite L650D17030.10.20158.03.2019
ToshibaSatellite L6701479.02.20166.02.2018
ToshibaSatellite L670D13.02.20163.02.2016
ToshibaSATELLITE L70-B7828.05.20161.06.2018
ToshibaSATELLITE L75026930.10.201525.05.2019
ToshibaSATELLITE L750D130.09.201630.09.2016
ToshibaSATELLITE L7551030.10.20155.02.2019
ToshibaSATELLITE L755D895.04.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE L775-17T15.12.20185.12.2018
ToshibaSATELLITE L775D-10Q121.12.201621.12.2016
ToshibaSATELLITE L775D-10Z417.12.201619.01.2017
ToshibaSatellite L840312.04.201627.09.2016
ToshibaSATELLITE L850-1FF1628.09.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE L850-1VF114.04.201822.01.2019
ToshibaSATELLITE L850-1VV127.05.201627.05.2016
ToshibaSATELLITE L8551230.10.201528.09.2019
ToshibaSATELLITE L855D4730.10.201519.02.2019
ToshibaSATELLITE L875-10V118.10.201818.10.2018
ToshibaSATELLITE L875-13C325.11.201625.01.2018
TOSHIBASATELLITE L875D2625.01.20188.02.2018
ToshibaSATELLITE L875D-10014630.10.201530.01.2018
ToshibaSATELLITE L875D-103130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-10445.11.20151.06.2016
ToshibaSATELLITE L955D16330.10.20151.10.2019
ToshibaSATELLITE M50-A1412.11.20154.02.2016
ToshibaSATELLITE M50D-A9923.11.201529.01.2018
TOSHIBASATELLITE NB10t-A-1028321.01.201814.09.2019
ToshibaSATELLITE P50-A-11J9430.10.20151.06.2019
ToshibaSATELLITE P50-A-11L625.10.20181.06.2019
ToshibaSATELLITE P50-C17923.09.201621.09.2019
ToshibaSATELLITE P50D-C16826.05.201614.09.2019
ToshibaSATELLITE P50t-B-10W14431.05.20168.09.2019
ToshibaSATELLITE P750430.10.201524.01.2018
ToshibaSATELLITE P845T32.02.201612.04.2016
ToshibaSATELLITE P85016430.10.201521.09.2019
ToshibaSATELLITE P87022.10.20184.10.2018
ToshibaSatellite Pro A20040514.11.201527.01.2018
ToshibaSatellite Pro A30020930.10.201530.05.2019
ToshibaSATELLITE PRO C50-A-1C8275.11.201521.12.2016
ToshibaSatellite Pro C50D-A-1461330.09.201623.02.2017
ToshibaSatellite Pro C650365430.10.20154.10.2019
ToshibaSatellite Pro L300145530.10.201530.05.2019
TOSHIBASatellite Pro L350513.02.201813.02.2018
TOSHIBASatellite Pro P20013721.01.201816.03.2019
ToshibaSatellite Pro P30020230.10.20151.10.2019
ToshibaSatellite Pro S30047.04.20185.09.2018
TOSHIBASatellite Pro S300L10822.01.201814.09.2019
ToshibaSatellite Pro S500622.09.201618.11.2016
TOSHIBASatellite R6301721.01.201829.01.2018
ToshibaSATELLITE R83022431.05.201625.09.2018
ToshibaSATELLITE Radius 11 CL10W-C-10521020.09.20166.02.2018
ToshibaSATELLITE Radius 12 P20W-C-10453428.09.20162.10.2019
TOSHIBASATELLITE Radius 12 P20W-C-1061522.01.201825.01.2018
ToshibaSatellite Radius P55W-B521.05.201628.05.2016
ToshibaSATELLITE S50-B6135.11.20154.09.2019
ToshibaSATELLITE S50D-B101430.10.20151.10.2019
ToshibaSATELLITE S70-A230.10.201524.05.2016
ToshibaSATELLITE S70-B125.05.201825.05.2018
ToshibaSATELLITE T13076.02.20194.04.2019
TOSHIBASATELLITE U5001323.01.201825.09.2018
ToshibaSATELLITE U8403524.03.201626.02.2018
TOSHIBASATELLITE U840W5321.01.20184.04.2019
ToshibaSATELLITE U920T1227.09.201624.01.2018
ToshibaSATELLITE U9401830.10.20155.03.2019
ToshibaSATELLITE Z30-A32530.10.20151.10.2019
ToshibaSATELLITE Z30-B178322.11.20151.10.2019
ToshibaSATELLITE Z8301384.03.201628.09.2019
TOSHIBASATELLITE Z9303321.01.201819.04.2019
ToshibaTECRA A10156.02.201628.05.2019
ToshibaTECRA A50-A329.09.201828.11.2018
ToshibaTecra M91018.01.201725.01.2017
ToshibaTECRA S1196530.10.201528.09.2019
ToshibaTECRA Z50-A1024.08.201925.09.2019
TUXEDON2x0WU1121.09.201827.09.2019
Unknown14516130.10.20151.10.2019
VMware, Inc.VMware7,11631.10.201825.05.2019
VULCANJinGang Pro1221.11.201830.05.2019
XMGP65_P67RGRERA2425.11.20169.02.2019
XMGP7xxDM(-G)3522.01.20183.02.2019
XMGXMG P505329.09.201829.01.2019
ZOTACNM10509130.10.201528.05.2019
ZOTACZBOXSD-ID12/ID131730.10.201530.10.2015