Abitti-järjestelmällä käynnistetyt koneet

Lista luotu: 12.04.2019

Tässä listassa on lista koneista, joita on käytetty Abitti-kurssikokeeseen vastaamiseen. Listan koneet on siis onnistuneesti käynnistetty ylioppilastutkintolautakunnan DigabiOS-käyttöjärjestelmään.

Tärkeää:

ValmistajaTuotenimiHavaintojaVanhin havaintoUusin havainto
15499511.04.201712.03.2018
..................................................................221.09.201826.09.2018
AcerAO531h18.04.20168.04.2016
AcerAO532h130.09.201630.09.2016
AcerAO722246830.10.201511.04.2019
AcerAO7252130.10.201530.01.2018
AcerAO75655230.10.20156.11.2018
AcerAOD255E929.11.201631.05.2018
AcerAOD260184.03.201623.01.2018
AcerAOD27085030.10.201512.10.2018
AcerAS5755G58.04.20165.10.2016
Aceraspire7422.01.20188.03.2019
AcerAspire 1410123.02.201629.01.2018
AcerAspire 1810T529.09.201830.01.2019
AcerAspire 1810TZ305.11.201511.04.2019
AcerAspire 1825PT15.11.20155.11.2015
AcerAspire 1830T4818.11.20165.12.2018
AcerAspire 292022.02.20166.02.2016
AcerAspire 3100523.01.20189.03.2018
AcerAspire 3750130.10.201530.10.2015
AcerAspire 3750G15115.01.201611.04.2019
AcerAspire 3750ZG74.03.201629.11.2016
AcerAspire 3810TZ312.04.201612.04.2016
AcerAspire 38207427.09.20163.04.2019
AcerAspire 3820T22.02.20162.02.2016
AcerAspire 3830T18230.10.201529.03.2019
AcerAspire 3830TG15.02.20165.02.2016
AcerAspire 3935113.10.201613.10.2016
AcerAspire 475287.11.201515.10.2016
AcerAspire 4810T31630.10.201511.04.2019
AcerAspire 482019630.10.201513.02.2019
AcerAspire 4820TG1013.02.20166.04.2019
AcerAspire 4820TZG26.09.201613.09.2016
AcerAspire 48305016.02.201619.03.2019
AcerAspire 5050330.10.20158.04.2016
AcerAspire 51002923.05.20163.04.2019
AcerAspire 5110530.01.201830.01.2018
AcerAspire 5250111.11.201611.11.2016
AcerAspire 52532324.01.201830.01.2018
AcerAspire 5253G523.01.20187.03.2019
AcerAspire 53321530.10.201530.01.2018
AcerAspire 534919730.10.20155.04.2019
AcerAspire 5520430.09.20163.11.2016
AcerAspire 553266.04.201629.11.2016
AcerAspire 55351822.01.201827.01.2018
AcerAspire 5536972.06.20164.04.2019
AcerAspire 55388322.01.201818.04.2018
AcerAspire 5538G156.10.201626.01.2018
AcerAspire 5542430.10.201525.11.2016
AcerAspire 5552327.04.201610.04.2019
AcerAspire 5552G29930.10.20155.04.2019
AcerAspire 5553G723.09.201612.10.2018
AcerAspire 55605611.02.20162.04.2019
AcerAspire 5732Z930.10.201531.01.2019
AcerAspire 57337630.10.201510.04.2019
AcerAspire 5733Z830.10.201521.11.2018
AcerAspire 5734Z4130.10.201528.01.2018
AcerAspire 573535.10.20163.02.2018
AcerAspire 5736Z493.06.20166.04.2018
AcerAspire 573825512.11.201530.03.2019
AcerAspire 5739G917.05.201623.03.2018
AcerAspire 574052.12.201625.05.2018
AcerAspire 57411345.11.201511.04.2019
AcerAspire 5741G22430.10.20155.01.2019
AcerAspire 5741Z1512.02.201626.01.2018
AcerAspire 5742875.11.20169.02.2019
AcerAspire 5742G56130.10.20156.04.2019
AcerAspire 5745G3114.11.20159.02.2019
AcerAspire 57494530.10.20157.02.2019
AcerAspire 5749Z428.09.201623.11.2016
AcerAspire 575051030.10.20155.04.2019
AcerAspire 5750G51830.10.20152.03.2019
AcerAspire 5750ZG2021.09.20166.03.2019
AcerAspire 5755G12330.10.201511.04.2019
AcerAspire 5810T9630.10.20156.04.2019
AcerAspire 5820TG3516.09.20164.04.2019
AcerAspire 5935130.10.201530.10.2015
AcerAspire 59421123.01.201826.01.2018
AcerAspire 5943G134.03.20163.06.2016
AcerAspire 5950G1221.09.201624.01.2018
AcerAspire 5951G451.10.201631.10.2018
AcerAspire 725024930.10.20154.04.2019
AcerAspire 7250G1665.11.201519.02.2019
AcerAspire 7520125.02.201629.11.2016
AcerAspire 75351113.09.201631.01.2019
AcerAspire 75405215.11.201625.01.2018
AcerAspire 75515330.10.201513.01.2019
AcerAspire 7552381.06.20167.02.2018
AcerAspire 756013130.10.20156.04.2019
AcerAspire 7560G18331.05.20162.04.2019
AcerAspire 7715Z1413.09.20161.03.2019
AcerAspire 7730G1423.09.20169.01.2019
AcerAspire 7730Z13.02.20163.02.2016
AcerAspire 773511.06.20161.06.2016
AcerAspire 773610630.10.20156.04.2019
AcerAspire 7736ZG1124.01.201824.01.2018
AcerAspire 7738919.11.20163.02.2018
AcerAspire 77393214.11.20152.04.2019
AcerAspire 7739G1130.10.201531.01.2018
AcerAspire 7739Z2171.06.201621.02.2019
AcerAspire 77416130.10.201529.01.2018
AcerAspire 7750330.10.201530.10.2015
AcerAspire 7750G565.11.201530.01.2018
AcerAspire 7750ZG148.02.20188.02.2018
AcerAspire 853032.06.20164.06.2016
AcerAspire 8930215.04.20165.12.2018
AcerAspire 8950G82.02.20161.06.2016
AcerAspire 8951G628.09.201622.01.2018
AcerAspire 942014.09.20164.09.2016
AcerAspire A114-31216021.01.201810.04.2019
AcerAspire A114-3250618.08.201812.04.2019
AcerAspire A314-31202821.01.201812.04.2019
AcerAspire A314-3238114.08.20186.04.2019
AcerAspire A315-21268121.01.201812.04.2019
AcerAspire A315-31189521.01.201812.04.2019
AcerAspire A315-321134.09.201812.04.2019
AcerAspire A315-41275014.07.201812.04.2019
AcerAspire A315-51272621.01.201812.04.2019
AcerAspire A315-53792.09.201811.04.2019
AcerAspire A515-41G89623.08.201812.04.2019
AcerAspire A515-51165422.01.201812.04.2019
AcerAspire A515-51G565222.01.201812.04.2019
AcerAspire A515-521629.01.20195.04.2019
AcerAspire A517-511022.09.201827.03.2019
AcerAspire A517-51G2522.09.20186.04.2019
AcerAspire A715-71G290122.01.201812.04.2019
AcerAspire A715-72G2611.09.20189.04.2019
AcerAspire A717-71G12023.01.20182.04.2019
AcerAspire E1-4108123.11.20156.04.2019
AcerAspire E1-430P20930.10.201518.01.2019
AcerAspire E1-47029830.10.20155.04.2019
AcerAspire E1-470P2966.02.20165.04.2019
AcerAspire E1-521110.11.201810.11.2018
AcerAspire E1-522101930.10.201510.04.2019
AcerAspire E1-53027030.10.201528.03.2019
AcerAspire E1-530G26230.10.20155.04.2019
AcerAspire E1-531793.02.20164.10.2018
AcerAspire E1-53221230.10.201512.04.2019
AcerAspire E1-57085430.10.20152.04.2019
AcerAspire E1-570G5392.02.20166.04.2019
AcerAspire E1-571145130.10.20159.04.2019
AcerAspire E1-571G14230.10.20154.04.2019
AcerAspire E1-572173530.10.20155.04.2019
AcerAspire E1-572G12915.11.20155.04.2019
AcerAspire E1-572P96.02.201621.08.2018
AcerAspire E1-731328.05.201628.05.2016
AcerAspire E1-77128530.10.201515.02.2019
AcerAspire E1-771G509.02.201627.01.2018
AcerAspire E1-7722415.01.20165.04.2019
AcerAspire E1-772G9011.03.201627.01.2018
AcerAspire E3-11135330.10.20153.04.2019
AcerAspire E3-11252630.10.20153.02.2019
AcerAspire E5-4115765.11.201512.02.2019
AcerAspire E5-411G1904.03.20164.04.2019
AcerAspire E5-471122830.10.201511.04.2019
AcerAspire E5-471G1623.01.20181.06.2018
AcerAspire E5-471P63930.10.20158.02.2019
AcerAspire E5-4732623.01.20185.04.2019
AcerAspire E5-475351823.01.201812.04.2019
AcerAspire E5-51197130.10.20156.04.2019
AcerAspire E5-511G7965.11.20155.04.2019
AcerAspire E5-511P37212.04.20165.04.2019
AcerAspire E5-521470530.10.201511.04.2019
AcerAspire E5-521G242630.10.201511.04.2019
AcerAspire E5-522190311.02.20169.04.2019
AcerAspire E5-522G86216.09.20165.04.2019
AcerAspire E5-53124229.01.20164.04.2019
AcerAspire E5-531G19930.10.20153.02.2019
AcerAspire E5-53213805.11.20155.04.2019
AcerAspire E5-551148730.10.201510.04.2019
AcerAspire E5-551G219330.10.20156.04.2019
AcerAspire E5-55236722.09.20165.04.2019
AcerAspire E5-552G75713.09.201610.04.2019
AcerAspire E5-55329901.09.201612.04.2019
AcerAspire E5-571396230.10.20156.04.2019
AcerAspire E5-571G29829.09.20166.04.2019
AcerAspire E5-572G4830.10.20154.04.2019
AcerAspire E5-5731308230.10.201512.04.2019
AcerAspire E5-573G955410.02.20166.04.2019
AcerAspire E5-573T3428.09.201629.05.2018
AcerAspire E5-573TG331.10.201825.11.2018
AcerAspire E5-57428024.11.20165.04.2019
AcerAspire E5-574G30258.04.201610.04.2019
AcerAspire E5-574T187822.01.201810.04.2019
AcerAspire E5-5753480316.08.201612.04.2019
AcerAspire E5-575G787631.08.201612.04.2019
AcerAspire E5-576G1628.01.20184.04.2019
AcerAspire E5-7213881.02.20165.04.2019
AcerAspire E5-731413.02.201625.11.2016
AcerAspire E5-731G625.09.20182.10.2018
AcerAspire E5-752G2022.01.201830.01.2018
AcerAspire E5-77110016.12.20165.04.2019
AcerAspire E5-771G2539.02.20163.04.2019
AcerAspire E5-77219530.09.201627.03.2019
AcerAspire E5-772G1097.10.201629.03.2019
AcerAspire E5-7733113.09.20162.02.2019
AcerAspire E5-773G46420.09.20166.02.2019
AcerAspire E5-7741825.01.201828.03.2019
AcerAspire E5-774G36328.09.201610.04.2019
AcerAspire ES1-11198830.10.20155.04.2019
AcerAspire ES1-111M1330.10.201531.01.2018
AcerAspire ES1-13190630.10.20159.02.2019
AcerAspire ES1-13220022.01.201810.04.2019
AcerAspire ES1-3111009230.10.201510.04.2019
AcerAspire ES1-3311794130.10.201512.04.2019
AcerAspire ES1-332159222.01.201812.04.2019
AcerAspire ES1-42118214.11.201513.02.2019
AcerAspire ES1-43116877.11.20156.04.2019
AcerAspire ES1-43275823.11.20164.04.2019
AcerAspire ES1-433735221.01.201811.04.2019
AcerAspire ES1-511695.11.20154.02.2019
AcerAspire ES1-512583730.10.201510.04.2019
AcerAspire ES1-5208585.11.20155.04.2019
AcerAspire ES1-52143330.10.20155.04.2019
AcerAspire ES1-52318946.01.201712.04.2019
AcerAspire ES1-5319711.04.20166.04.2019
AcerAspire ES1-531-CTQ1126.01.201826.01.2018
AcerAspire ES1-533516914.12.201612.04.2019
AcerAspire ES1-57190462.06.201611.04.2019
AcerAspire ES1-572255916.12.201610.04.2019
AcerAspire ES1-7115385.11.20156.04.2019
AcerAspire ES1-711G6322.11.201630.03.2019
AcerAspire ES1-7317296.09.201610.04.2019
AcerAspire ES1-731G67916.09.20161.03.2019
AcerAspire ES1-73217622.01.20186.04.2019
AcerAspire F5-52159892.06.201611.04.2019
AcerAspire F5-522243427.04.20179.04.2019
AcerAspire F5-571105930.08.201612.04.2019
AcerAspire F5-572G298327.05.201612.04.2019
AcerAspire F5-573319619.08.201611.04.2019
AcerAspire F5-573G25322.01.20183.04.2019
AcerAspire M3-581PTG1795.05.20162.04.2019
AcerAspire M3-581T1921.12.20154.04.2019
AcerAspire M3-581TG343.02.20166.04.2019
AcerAspire M3400226.01.201826.01.2018
AcerAspire M5-481TG4822.01.20183.04.2019
AcerAspire M5-581TG5230.10.20156.04.2019
AcerAspire one 1-13172027.05.20163.04.2019
AcerAspire one 1-1323392.09.201630.03.2019
AcerAspire one 1-4315362.04.20164.04.2019
AcerAspire One 522715.11.20163.04.2019
AcerAspire One 7217321.01.20181.10.2018
AcerAspire One 753575.11.20155.05.2018
AcerAspire R3-131T42441.12.201511.04.2019
AcerAspire R3-431T4854.02.201611.04.2019
AcerAspire R3-471T826.09.20186.12.2018
AcerAspire R5-471T76329.09.20166.04.2019
AcerAspire R5-571T5523.01.20183.04.2019
AcerAspire R5-571TG46012.11.20163.04.2019
AcerAspire R7-371T138.04.201625.01.2018
AcerAspire S326729.01.201630.03.2019
AcerAspire S3-331830.10.201518.09.2018
AcerAspire S3-391271.12.20156.04.2019
AcerAspire S3-392G2110.11.20169.03.2018
AcerAspire S5-37188721.09.201612.04.2019
AcerAspire S5-371T127.10.201827.10.2018
AcerAspire S7-1913924.02.20162.04.2019
AcerAspire S7-39110130.10.201511.04.2019
AcerAspire S7-3931734.02.20165.04.2019
AcerAspire SW3-0139421.12.201629.05.2018
AcerAspire SW5-01281.10.201631.01.2018
AcerAspire SW5-17123213.04.20164.04.2019
AcerAspire SW5-173323.11.20161.12.2016
AcerAspire TC-710125.01.201825.01.2018
AcerAspire V3-111P60330.10.20156.04.2019
AcerAspire V3-112P711130.10.20156.04.2019
AcerAspire V3-331781930.10.20155.04.2019
AcerAspire V3-3715180930.10.201512.04.2019
AcerAspire V3-3721965526.11.201512.04.2019
AcerAspire V3-372T98628.09.20165.04.2019
AcerAspire V3-4713720.12.201614.02.2019
AcerAspire V3-5316530.10.20153.04.2019
AcerAspire V3-53233930.10.201512.04.2019
AcerAspire V3-532G525.04.201621.03.2018
AcerAspire V3-551G3313.10.20165.02.2019
AcerAspire V3-571128330.10.20154.04.2019
AcerAspire V3-571G49730.10.201510.04.2019
AcerAspire V3-572232830.10.201512.04.2019
AcerAspire V3-572G333430.10.201511.04.2019
AcerAspire V3-5748425.02.20165.04.2019
AcerAspire V3-574G39425.11.20153.04.2019
AcerAspire V3-575G98824.09.20166.04.2019
AcerAspire V3-7312722.02.201611.04.2019
AcerAspire V3-77175230.10.20156.04.2019
AcerAspire V3-771G385.11.201529.05.2018
AcerAspire V3-7723130.10.20158.03.2019
AcerAspire V3-772G2632.02.20166.04.2019
AcerAspire V5-1214627.05.20166.02.2019
AcerAspire V5-12212119.11.20155.04.2019
AcerAspire V5-122P29312.11.20155.04.2019
AcerAspire V5-123712.11.20166.04.2019
AcerAspire V5-4316125.11.20155.04.2019
AcerAspire V5-431P13230.10.20153.04.2019
AcerAspire V5-471365.02.201623.01.2018
AcerAspire V5-471P125.04.201825.04.2018
AcerAspire V5-471PG11812.05.20162.10.2018
AcerAspire V5-47211031.05.20162.02.2019
AcerAspire V5-472G1022.01.201829.05.2018
AcerAspire V5-472P20430.10.20153.04.2019
AcerAspire V5-531233130.10.201511.04.2019
AcerAspire V5-531G2167.11.20154.04.2019
AcerAspire V5-531P19128.05.201620.02.2019
AcerAspire V5-55156530.10.20154.04.2019
AcerAspire V5-551G52330.10.201511.04.2019
AcerAspire V5-55246615.01.20165.04.2019
AcerAspire V5-552G41730.10.201510.04.2019
AcerAspire V5-552PG36830.10.201529.03.2019
AcerAspire V5-56149530.10.20152.04.2019
AcerAspire V5-561G44830.10.20159.04.2019
AcerAspire V5-5712655.11.20159.02.2019
AcerAspire V5-571G47314.01.201610.04.2019
AcerAspire V5-571P6703.02.20166.03.2019
AcerAspire V5-572109430.10.201512.04.2019
AcerAspire V5-572P2741.04.201629.03.2019
AcerAspire V5-57371930.10.201510.04.2019
AcerAspire V5-573G193330.10.201511.04.2019
AcerAspire V5-573P76431.01.201611.04.2019
AcerAspire V5-573PG1152.04.20165.01.2019
AcerAspire V5-591G26111.09.20166.04.2019
AcerAspire V7-482PG7918.11.20162.04.2019
AcerAspire V7-581552.02.20167.02.2018
AcerAspire V7-581G725.01.201827.01.2018
AcerAspire V7-581PG429.11.201623.01.2018
AcerAspire V7-582P1129.01.20163.02.2019
AcerAspire V7-582PG59919.11.201529.03.2019
AcerAspire VN7-571G169727.11.201510.04.2019
AcerAspire VN7-572G43825.09.20166.04.2019
AcerAspire VN7-572TG14224.01.20175.04.2019
AcerAspire VN7-591G141524.11.201512.04.2019
AcerAspire VN7-592G109725.08.20169.04.2019
AcerAspire VN7-593G16222.01.20186.04.2019
AcerAspire VN7-7912703.02.20163.04.2019
AcerAspire VN7-791G27530.10.20153.04.2019
AcerAspire VN7-792G44822.01.201812.04.2019
AcerAspire VN7-793G2726.01.20186.04.2019
AcerAspire VX5-591G159822.01.201812.04.2019
AcerAspire X1935229.11.201630.11.2016
AcerASPIRE1420P_MSFT127.02.201927.02.2019
AcerCalpella165.11.201516.12.2016
AcerE1-510106130.10.20159.04.2019
AcerE5-573G3022.01.20181.06.2018
AcerE5-5751826.01.20186.02.2019
AcerExtensa 250870830.10.20155.04.2019
AcerExtensa 250953030.10.201512.04.2019
AcerExtensa 251072830.10.20159.04.2019
AcerExtensa 2510G3227.09.201629.01.2019
AcerExtensa 25193125.01.20186.04.2019
AcerExtensa 25402910.10.201810.04.2019
AcerExtensa 52201731.05.201628.08.2018
AcerExtensa 523513130.10.201521.09.2018
AcerExtensa 56202023.01.201830.01.2018
AcerExtensa 563071230.10.20154.04.2019
AcerExtensa 5635ZG1231.05.201629.08.2018
AcerF5-522222.09.201830.01.2019
AcerFerrari One 20019030.10.201530.01.2018
AcerJV50_MV121.10.201621.10.2016
AcerM3-581T14.10.20164.10.2016
AcerNB-EX2508-C66M125.11.201625.11.2016
AcerNB-TMB116-M-C0TC15822.09.20163.11.2018
AcerNB-TMB117-M-C9XH144.11.201627.02.2019
AcerNB-TMP236-M-357R5121.09.20166.02.2019
AcerNB-TMP236-M-53B8628.01.20184.04.2018
AcerNB-TMP238-G2-M-347S925.09.201830.03.2019
AcerNB-TMP253-E-1005389.02.20167.02.2018
AcerNB-TMP253-M-331210522.11.20169.03.2018
AcerNC-A114-31-C3B74525.01.20185.04.2019
AcerNC-A114-31-C8TK1128.11.20182.04.2019
AcerNC-A314-31-P3FZ628.09.20183.04.2019
AcerNC-A314-31-P9KD1929.05.201811.04.2019
AcerNC-A315-21-43SC329.09.20185.03.2019
AcerNC-A315-21-917Z242.09.201820.02.2019
AcerNC-A315-31-C6KA124.10.201824.10.2018
AcerNC-A315-31-C8LU4314.02.201812.04.2019
AcerNC-A315-41-R6VQ131.03.20195.04.2019
AcerNC-A315-41-R9RC112.10.201812.10.2018
AcerNC-A315-51-58VU729.01.201910.04.2019
AcerNC-A515-51G-53VC167.09.20182.04.2019
AcerNC-A515-51G-56EK1722.08.20187.02.2019
AcerNC-A515-51G-72BK721.11.20185.04.2019
AcerNC-A715-71G-54PN1525.09.20186.12.2018
AcerNC-AO1-131-C39W4125.11.20165.02.2019
AcerNC-AO1-132-C1XW2124.01.201821.11.2018
AcerNC-AO1-431-C7LG6822.01.20186.02.2019
AcerNC-E1-510-28202G1116.02.201610.11.2016
AcerNC-E1-522-45004G50DNKK67.04.201629.11.2016
AcerNC-E1-530-21174G224.01.201824.01.2018
AcerNC-E1-530-21178G530.10.20153.02.2017
AcerNC-E1-570-33214G2628.09.201625.01.2018
AcerNC-E1-570-33218G130.10.201530.10.2015
AcerNC-E1-571-53236G57.04.20161.10.2016
AcerNC-E1-571-73638G1230.10.20158.11.2016
AcerNC-E1-572-54206G6525.01.20184.04.2019
AcerNC-E1-572-74504G930.10.201522.11.2016
AcerNC-E1-572-74508G88.11.201627.01.2018
AcerNC-E1-572G-5420875.10.201811.04.2019
AcerNC-E1-771-33118G75MNII135.04.20163.02.2018
AcerNC-E3-111-C3911811.05.201622.02.2018
AcerNC-E3-112-C30G2125.01.201830.01.2018
AcerNC-E5-471-3145465.11.20156.02.2019
AcerNC-E5-471-330L397.11.201514.02.2018
AcerNC-E5-471P-35NE1027.05.201624.01.2018
AcerNC-E5-475-351Z1621.11.20184.04.2019
AcerNC-E5-511-C1E7512.09.20186.01.2019
AcerNC-E5-511G-C5TT1325.01.201810.02.2018
AcerNC-E5-511G-C658624.09.201624.11.2016
AcerNC-E5-511P-C98791.06.201610.04.2018
AcerNC-E5-521-29L8275.04.20167.02.2018
AcerNC-E5-521-46P16422.01.20187.02.2018
AcerNC-E5-521-84536928.09.20165.03.2019
AcerNC-E5-521G-41MH1126.01.201828.01.2018
AcerNC-E5-532-C0GY2225.01.201830.01.2019
AcerNC-E5-532-C10134222.01.20181.03.2019
AcerNC-E5-551-81FY201.10.20164.03.2019
AcerNC-E5-551G-8480113.04.201613.04.2016
AcerNC-E5-551G-F8DP8022.01.20185.02.2019
AcerNC-E5-551G-T5WA6024.01.20182.02.2019
AcerNC-E5-571-51X915.04.20165.04.2016
AcerNC-E5-571-59AX25.03.201630.04.2016
AcerNC-E5-573-351Y128.03.201928.03.2019
AcerNC-E5-573-35V4277.02.20183.04.2019
AcerNC-E5-573-367Z219.02.20162.04.2019
AcerNC-E5-573-38781224.01.201826.01.2018
AcerNC-E5-573-502J3818.11.20168.02.2019
AcerNC-E5-573-50KG526.09.20183.04.2019
AcerNC-E5-573-57VB10611.11.20168.02.2019
AcerNC-E5-573-C1TU1810.11.201630.01.2018
AcerNC-E5-573-C5EJ15122.01.201829.03.2019
AcerNC-E5-573-C9F6330.05.20181.06.2018
AcerNC-E5-573-P16M1124.01.201830.01.2018
AcerNC-E5-573-P34Z6722.01.20186.02.2019
AcerNC-E5-573G-59TW581.12.20165.02.2019
AcerNC-E5-573G-C3VJ230.01.201931.01.2019
AcerNC-E5-573G-C5JH9529.10.201612.02.2019
AcerNC-E5-574-51HF2110.04.20184.04.2019
AcerNC-E5-574G-54XQ925.01.20185.12.2018
AcerNC-E5-574T-31P8253.03.201818.11.2018
AcerNC-E5-574T-334L4027.04.20184.04.2019
AcerNC-E5-575-30QD88419.11.20166.04.2019
AcerNC-E5-575-33RV526.09.20185.04.2019
AcerNC-E5-575-36UV4522.01.20188.03.2019
AcerNC-E5-575-52MX5424.01.201811.04.2019
AcerNC-E5-575-53K777.04.201819.09.2018
AcerNC-E5-575-54NP1323.01.201829.03.2018
AcerNC-E5-575G-33FE1224.05.201830.03.2019
AcerNC-E5-575G-50W24822.01.20188.03.2019
AcerNC-E5-575G-59DD1011.09.20186.02.2019
AcerNC-E5-576G-70FZ24.04.20195.04.2019
AcerNC-E5-721-22ZA248.09.20185.04.2019
AcerNC-E5-773G-78LY3124.01.20185.03.2019
AcerNC-ES1-111-C04F113.06.201624.01.2018
AcerNC-ES1-131-C1V23011.02.20166.04.2018
AcerNC-ES1-131-C3QG1969.02.20164.04.2019
AcerNC-ES1-311-C0TC4227.04.201630.01.2019
AcerNC-ES1-311-C3CT355.11.20153.02.2018
AcerNC-ES1-311-C46Y917.04.201614.09.2018
AcerNC-ES1-311-C6FR1222.01.201826.01.2018
AcerNC-ES1-311-C6HV7523.01.20187.12.2018
AcerNC-ES1-311-P2L71025.01.201826.01.2018
AcerNC-ES1-331-C35V9823.01.20186.02.2019
AcerNC-ES1-331-C55V719.10.20183.02.2019
AcerNC-ES1-331-C9F71524.08.20186.02.2019
AcerNC-ES1-332-P7AU2323.01.201822.03.2019
AcerNC-ES1-432-C0BW6123.01.20185.04.2019
AcerNC-ES1-433-33KZ126624.01.201811.04.2019
AcerNC-ES1-512-C1E5614.02.201814.02.2018
AcerNC-ES1-512-C2NS322.04.20167.04.2018
AcerNC-ES1-521-86UQ3524.01.20184.04.2018
AcerNC-ES1-523-85EF1626.01.201814.02.2018
AcerNC-ES1-531-C7Q1525.09.201823.11.2018
AcerNC-ES1-533-P0US430.01.20196.02.2019
AcerNC-ES1-571-C3YL329.03.20194.04.2019
AcerNC-ES1-711-C6K6623.01.201825.01.2018
AcerNC-F5-571-P4YB620.09.20184.04.2019
AcerNC-F5-572G-563Q713.03.201831.05.2018
AcerNC-F5-573-50WE6023.01.201815.02.2019
AcerNC-F5-573G-54RR328.03.20196.04.2019
AcerNC-M3-581T-53336G12MAKK3112.04.201625.01.2018
AcerNC-R3-131T-P0WU1822.01.20188.02.2019
AcerNC-R3-131T-P6LW16.03.20186.03.2018
AcerNC-R3-131T-P7XM1115.05.201828.01.2019
AcerNC-R5-471T-5656527.01.201829.05.2018
AcerNC-R5-571TG-597C3525.01.20183.04.2019
AcerNC-S5-371-337A730.01.20195.04.2019
AcerNC-S5-371-58T4115.12.20186.04.2019
AcerNC-S7-191-33214G12ASS1521.01.20166.12.2018
AcerNC-SF113-31-P02X223.02.20186.12.2018
AcerNC-SF113-31-P0JQ10024.01.20189.04.2019
AcerNC-SF113-31-P3JK829.01.20195.04.2019
AcerNC-SF113-31-P6Z82029.01.20195.04.2019
AcerNC-SF113-31-P8R0156.12.20185.04.2019
AcerNC-SF113-31-P9NU3020.09.20186.04.2019
AcerNC-SF113-31-P9PV1323.01.201826.01.2018
AcerNC-SF113-31-P9V71030.01.20195.04.2019
AcerNC-SF114-31-C9SB3023.01.20183.04.2019
AcerNC-SF314-51-33HT130.03.201830.03.2018
AcerNC-SF314-51-33QS1825.09.20185.04.2019
AcerNC-SF314-51-56Y43523.01.20185.04.2019
AcerNC-SF314-52-36M81525.08.20183.04.2019
AcerNC-SF314-52-56JX137.09.20187.02.2019
AcerNC-SF314-52-590K75.12.20186.04.2019
AcerNC-SF314-52-P2JL76.01.20193.04.2019
AcerNC-SF514-51-556G94.10.20183.04.2019
AcerNC-SF514-51-74X1117.05.20185.04.2019
AcerNC-SF713-51-M3B16023.01.201811.04.2019
AcerNC-SP513-51-52QJ713.02.20185.04.2019
AcerNC-V3-111P-C9ZF1523.01.201823.01.2018
AcerNC-V3-112P-P7P11583.02.20166.03.2019
AcerNC-V3-331-P0V61726.09.20183.04.2019
AcerNC-V3-331-P4QJ21.12.20161.12.2016
AcerNC-V3-331-P56C1913.04.201711.03.2018
AcerNC-V3-331-P99K47.02.20187.02.2018
AcerNC-V3-371-30EU11922.01.201823.03.2019
AcerNC-V3-371-30GW4822.01.20186.02.2019
AcerNC-V3-371-31A51527.05.20166.03.2018
AcerNC-V3-371-31VC6323.09.20166.04.2019
AcerNC-V3-371-31YQ7122.01.20188.03.2019
AcerNC-V3-371-33M22724.01.20182.04.2019
AcerNC-V3-371-33N16622.01.201827.01.2018
AcerNC-V3-371-33RW5128.01.201821.11.2018
AcerNC-V3-371-347P1118.01.201725.01.2018
AcerNC-V3-371-34X62122.01.201830.01.2018
AcerNC-V3-371-35XC73.11.20188.02.2019
AcerNC-V3-371-37MZ2622.01.201828.01.2018
AcerNC-V3-371-398X22119.11.20165.04.2019
AcerNC-V3-371-50F21410.11.20167.02.2018
AcerNC-V3-371-53KD81.12.201628.01.2018
AcerNC-V3-371-541L430.03.201629.09.2016
AcerNC-V3-371-57SH2122.01.201823.11.2018
AcerNC-V3-371-59MV1917.05.20163.02.2018
AcerNC-V3-372-512T5523.01.20183.10.2018
AcerNC-V3-372-52FK1324.01.201830.05.2018
AcerNC-V3-372-52SZ2424.01.20182.02.2019
AcerNC-V3-372-542D5823.01.20188.02.2019
AcerNC-V3-372-54JT10722.01.20185.04.2019
AcerNC-V3-372-58XZ17222.01.201812.04.2019
AcerNC-V3-372-P0JD3628.01.20182.03.2019
AcerNC-V3-372-P9074127.01.20182.04.2019
AcerNC-V3-372T-717Y131.01.201931.01.2019
AcerNC-V3-571G-532387821.01.20184.04.2019
AcerNC-V3-572-C4FA7111.04.201629.03.2019
AcerNC-V3-572G-50K915331.05.20166.02.2019
AcerNC-V3-574-56761117.01.20193.04.2019
AcerNC-V3-574G-573G1638.04.201630.01.2018
AcerNC-V3-575G-52BK3622.01.201831.01.2019
AcerNC-V3-771-53218G75MAKK125.11.20158.02.2018
AcerNC-V3-772G-5420121TMAKK3222.01.201828.03.2019
AcerNC-V3-772G-747A321.26TMA151.06.20169.03.2018
AcerNC-V3-772G-747A8G75MAKK622.01.201828.08.2018
AcerNC-V5-122P-61454G50NSS312.02.20167.06.2016
AcerNC-V5-131-10074G922.09.201623.11.2016
AcerNC-V5-472-21174G50APP1713.09.201622.11.2016
AcerNC-V5-551-84554G50MASS410.02.20163.06.2016
AcerNC-V5-552-10578G1TAII65.02.201631.05.2016
AcerNC-V5-552G-65358G50AII122.12.201622.12.2016
AcerNC-V5-561-34018G729.01.201611.01.2017
AcerNC-V5-571G-323B6G50MASS22.02.20163.05.2016
AcerNC-V5-571G-53316G75MAKK1225.09.20184.04.2019
AcerNC-VN7-591G-751112.09.20162.09.2016
AcerNC-VN7-791G-71NV930.05.201830.01.2019
AcerNG-A515-41G-18Z3514.11.201824.01.2019
AcerNG-A715-71G-54PN323.11.201825.11.2018
AcerNG-A715-71G-580X72.10.20185.01.2019
AcerNG-AN515-42-R3H6522.03.201930.03.2019
AcerNG-AN515-51-50RD323.11.201828.11.2018
AcerNG-AN515-51-79FD36.12.20183.04.2019
AcerNG-AN515-53-57N1130.01.201930.01.2019
AcerNG-E5-575G-567J631.10.20186.02.2019
AcerNG-V5-591G-52HC1625.05.201821.02.2019
AcerNG-VN7-571G-53QG615.05.201830.01.2019
AcerNG-VN7-572G-56842031.08.20183.04.2019
AcerNG-VN7-591G-70859124.09.201630.01.2018
AcerNG-VN7-591G-76ES11927.01.201812.02.2019
AcerNG-VN7-591G-78BE4024.03.20168.02.2019
AcerNG-VN7-591G-78TU1824.11.201631.01.2018
AcerNG-VN7-592G-57QM1311.09.20185.12.2018
AcerNG-VN7-592G-725Z2315.12.201630.01.2019
AcerNG-VN7-592G-78VP325.09.201828.09.2018
AcerNG-VN7-791G-51GP1226.01.201831.01.2019
AcerNG-VN7-791G-73CD224.03.201812.04.2018
AcerNG-VX5-591G-51X64822.01.20184.04.2019
AcerNG-VX5-591G-59EA5025.01.20188.04.2019
AcerNitro AN515-3180925.01.201812.04.2019
AcerNitro AN515-42337.09.201829.03.2019
AcerNitro AN515-51141522.01.201810.04.2019
AcerNitro AN515-525415.09.201810.04.2019
AcerNitro AN515-538030.08.201829.03.2019
AcerNitro NP515-5111924.05.201811.04.2019
AcerNot Specified225.01.201825.01.2018
AcerNU-SF114-32-P5FJ2421.09.20184.04.2019
AcerP5LM0222.11.201624.11.2016
AcerPeppy324630.10.201510.04.2019
AcerPredator G3-5715122.01.20184.04.2019
AcerPredator G3-57231522.01.20186.04.2019
AcerPredator G5-793324.01.201824.01.2018
AcerPredator G9-5913322.01.20189.03.2019
AcerPredator G9-79123822.01.20189.04.2019
AcerPredator G9-7932510.02.20184.04.2019
AcerPredator PH315-51928.11.20184.04.2019
AcerPredator PH317-51367.04.201812.04.2019
AcerPredator PH317-523424.08.20189.04.2019
AcerPredator PH517-51320.02.20195.04.2019
AcerPXXX5130.03.201930.03.2019
AcerQ5WV1758.04.201623.03.2019
AcerS2.PSE02.0033929.01.20184.04.2019
AcerSpin SP113-318923.01.20185.03.2019
AcerSpin SP314-5112830.03.20189.04.2019
AcerSpin SP513-51300121.01.201811.04.2019
AcerSpin SP513-52N61122.01.201810.04.2019
AcerSpin SP515-51GN414.09.201810.04.2019
AcerSpin SP714-5120522.01.20186.04.2019
AcerSwift SF113-311700621.01.201812.04.2019
AcerSwift SF114-31176422.01.201811.04.2019
AcerSwift SF114-32564623.08.201812.04.2019
AcerSwift SF314-51808424.11.201612.04.2019
AcerSwift SF314-521245221.01.201812.04.2019
AcerSwift SF314-52G7312.09.201811.04.2019
AcerSwift SF314-5414024.08.201812.04.2019
AcerSwift SF315-41G2829.08.201810.04.2019
AcerSwift SF315-516431.08.20186.04.2019
AcerSwift SF315-51G37722.01.201811.04.2019
AcerSwift SF315-521372.09.201810.04.2019
AcerSwift SF315-52G4731.08.201810.04.2019
AcerSwift SF514-51521721.01.201811.04.2019
AcerSwift SF514-52T78218.08.201811.04.2019
AcerSwift SF514-53T98.03.20196.04.2019
AcerSwift SF713-5148122.01.201811.04.2019
AcerSwitch SA5-2717965.10.20165.04.2019
AcerSwitch SA5-271P211.12.20169.04.2019
AcerSwitch SW512-52573.02.20183.03.2019
AcerT2522.01.201829.03.2019
AcerTM6495T220.12.201621.12.2016
AcerTM6595T34.10.201810.11.2018
AcerTMB113-E230.10.201530.10.2015
AcerTMB117-M5426.01.20187.02.2019
AcerTMP255-M52830.10.201510.04.2019
AcerTMP255-MG2028.09.201628.01.2018
AcerTMP453-M813.02.201813.02.2018
AcerTP-SW5-011-171H126.05.201626.05.2016
AcerTP-SW5-171-332T624.01.201826.01.2018
AcerTP-SW5-171-33LD628.11.20185.04.2019
AcerTravelMate 4720230.09.20168.10.2016
AcerTravelMate 53203730.10.201529.11.2016
AcerTravelMate 55106713.09.201625.11.2016
AcerTravelMate 5520130.09.201630.09.2016
AcerTravelMate 5530221.04.20161.10.2016
AcerTravelMate 554228.11.201624.11.2016
AcerTravelMate 5730374.03.20169.05.2018
AcerTravelMate 5735523.11.20161.12.2016
AcerTravelMate 57603630.10.201512.03.2019
AcerTravelMate 62932019.09.201612.04.2019
AcerTravelMate 6460130.10.201530.10.2015
AcerTravelMate 64923424.01.20185.02.2019
AcerTravelMate 6493326.05.201628.05.2016
AcerTravelMate 659314930.10.20154.01.2019
AcerTravelMate 772031.09.201622.09.2016
AcerTravelMate 7730518.11.201629.11.2016
AcerTravelMate 7750G2730.09.201630.01.2018
AcerTravelMate 81724518.11.20167.04.2018
AcerTravelMate 837242210.11.20152.04.2019
AcerTravelMate 84711221.09.201612.04.2019
AcerTravelMate 8481G321.09.20164.04.2019
AcerTravelMate 8571624.01.20183.10.2018
AcerTravelMate B113172430.10.20155.04.2019
AcerTravelMate B115-M161230.10.201513.02.2019
AcerTravelMate B115-MP296.04.201611.03.2018
AcerTravelMate B116-M22513.09.20163.11.2018
AcerTravelMate B117-M475113.09.201612.04.2019
AcerTravelMate B117-MP46722.01.20185.04.2019
AcerTravelMate P236-M3529.02.20167.02.2019
AcerTravelMate P238-G2-M10808.09.20189.04.2019
AcerTravelMate P2410-M2929.08.20183.04.2019
AcerTravelMate P246M-M14431.01.201627.02.2019
AcerTravelMate P253328430.10.20156.04.2019
AcerTravelmate P253-235.11.201519.12.2016
AcerTravelMate P256-M9727.09.20168.02.2019
AcerTravelMate P2731622.02.20166.04.2018
AcerTravelMate P273-M5827.05.201624.10.2018
AcerTravelMate P276-M826.01.201831.01.2018
AcerTravelMate P645-S131.05.201631.05.2016
AcerTravelMate P648-G3-M329.01.201930.03.2019
AcerTravelMate Spin B118-RN3024.01.20185.12.2018
AcerTravelMate X349-G2-M14624.01.20186.04.2019
AcerTravelMate X349-M3629.03.201829.03.2019
AcerTravelMate8472TG3726.01.20185.02.2019
AcerV3-771101.06.201619.01.2019
AcerV5-1316021.09.201629.09.2018
AcerV5-1719729.01.20165.02.2019
AcerV5-57313313.10.20169.02.2019
AcerV5-573G128.03.201828.03.2018
AcerVeriton L670G224.01.201824.01.2018
AcerVeriton M670G35212.11.201526.01.2018
AcerVeriton M670G/M6709012.11.201526.01.2018
AcerVeriton X2611G57.02.20185.01.2019
AcerVX490 MB16.04.20186.04.2018
AcerYY.............1313.09.20168.11.2016
Acer, inc.Aspire 7730G5622.01.201821.02.2018
Acer, inc.TravelMate 6292424.01.201826.01.2018
Acer..Swift SF113-31..130.03.201930.03.2019
AcmrAspire E5-574G1528.01.201831.01.2018
AlienwareAlienware 135521.09.20163.04.2019
AlienwareAlienware 143930.09.20167.03.2019
AlienwareAlienware 15 R22723.01.20185.01.2019
AlienwareAlienware 17 R33524.01.201822.03.2019
AlienwareM11xR3155.11.20153.06.2016
AlienwareM14xR15722.01.201814.09.2018
AlienwareM14xR2513.09.201615.11.2016
AlienwareM17xR421.10.20161.10.2016
alldocubei354823.01.20185.02.2019
AppleiMac10,1111.11.201811.11.2018
AppleiMac12,2314.05.20162.06.2016
AppleiMac13,1210.01.201711.01.2017
AppleiMac16,1112.10.201812.10.2018
AppleiMac9,12830.10.201524.03.2016
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Late 2009)13030.10.20155.04.2019
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Mid 2010)31830.10.20155.04.2019
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo)44330.10.201511.04.2019
AppleMacBook Air (11-inch,Early 2014 / Mid 2013)225.11.201512.07.2017
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2015) 20181830.10.201512.04.2019
AppleMacBook Air (11-Inch, Late 2010)33430.10.20159.04.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2011)104430.10.201510.04.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2012)9835.11.201512.04.2019
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)259230.10.201511.04.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Early 2014 / Mid 2013)2312230.10.201512.04.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Late 2010)47210.11.20155.04.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2009)228.10.20165.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2011)222630.10.201511.04.2019
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2012)297630.10.201512.04.2019
AppleMacBook Pro (13-inch, Early/Late 2011)423430.10.201512.04.2019
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2009)94230.10.201511.04.2019
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2010)107430.10.201511.04.2019
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2012)834930.10.201512.04.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, 2.4/2.2 GHz)45.04.20162.06.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Early / Late 2011)3925.10.20186.04.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Early 2008)75.11.201521.01.2017
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2008)14016.12.20156.04.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2013 / Mid 2014)109130.10.201510.04.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2009 / 15-inch, 2.53GHz, Mid 2009)10530.10.20152.04.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2010)33730.10.201510.04.2019
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2012)21015.01.20166.04.2019
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Late 2011)23.04.20195.04.2019
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Mid 2009)7430.10.20155.04.2019
AppleMacBook Pro (17-inch, Mid 2010)20030.10.20156.04.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2013 / Late 2012)122730.10.201512.04.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 20154562730.10.201512.04.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)968830.10.201512.04.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013 / Mid 201460730.10.201511.04.2019
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 / Early 2013)90630.10.201510.04.2019
AppleMacBook10,1189716.03.201812.04.2019
AppleMacBook2,1718.12.20151.06.2016
AppleMacBook3,1714.05.201626.10.2016
AppleMacBook4,1505.11.20159.02.2019
AppleMacBook5,2515.11.20154.01.2019
AppleMacBook8,1163027.05.201611.04.2019
AppleMacBook9,1207213.03.201812.04.2019
AppleMacBookAir8,126.04.20199.04.2019
AppleMacBookPro11,421605.11.201511.04.2019
AppleMacBookPro11,55533.02.201611.04.2019
AppleMacBookPro13,1260713.03.201812.04.2019
AppleMacBookPro13,2137215.03.201812.04.2019
AppleMacBookPro13,312420.03.20185.04.2019
AppleMacBookPro14,11521313.03.201812.04.2019
AppleMacBookPro14,2112426.03.201812.04.2019
AppleMacBookPro14,320915.03.201810.04.2019
AppleMacBookPro5,45915.01.20165.04.2019
AppleMacmini6,224.10.20166.10.2016
Apple Inc.MacBook10,116322.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBook4,147.02.201818.02.2018
Apple Inc.MacBook5,1822.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBook6,13325.01.20187.02.2018
Apple Inc.MacBook7,15823.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBook8,163722.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBook9,141022.01.20189.03.2018
Apple Inc.MacBookAir3,1922.01.201827.01.2018
Apple Inc.MacBookAir3,22822.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookAir4,13311.04.201725.01.2018
Apple Inc.MacBookAir4,215722.01.201814.02.2018
Apple Inc.MacBookAir5,116511.04.20176.03.2018
Apple Inc.MacBookAir5,227722.01.20186.03.2018
Apple Inc.MacBookAir6,121711.04.201714.02.2018
Apple Inc.MacBookAir6,2180911.04.201711.03.2018
Apple Inc.MacBookAir7,11399311.04.201712.03.2018
Apple Inc.MacBookAir7,221701811.04.201712.03.2018
Apple Inc.MacBookPro10,15322.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookPro10,28211.04.20179.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,177611.04.201711.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,211911.04.20179.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,33022.01.20187.02.2018
Apple Inc.MacBookPro11,4255311.04.201712.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,542622.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro12,16899011.04.201712.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,188322.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,228322.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,32622.01.20187.02.2018
Apple Inc.MacBookPro14,1146722.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro14,26122.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro14,3322.01.20189.03.2018
Apple Inc.MacBookPro3,1529.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBookPro4,11425.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookPro5,55222.01.20189.03.2018
Apple Inc.MacBookPro6,11522.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookPro6,29022.01.201831.01.2018
Apple Inc.MacBookPro7,18422.01.201831.01.2018
Apple Inc.MacBookPro8,132411.04.201722.02.2018
Apple Inc.MacBookPro9,11823.01.20183.03.2018
Apple Inc.MacBookPro9,264611.04.20179.03.2018
ASUS1015PX1627.09.201627.03.2018
ASUS1215B33230.10.201517.01.2019
ASUS1225B229.09.201629.05.2018
ASUSAll Series429.12.201626.01.2018
ASUSB53J31.06.201821.02.2019
ASUSB9440UA814.11.20186.04.2019
ASUSBU203UA2513.03.20184.04.2019
ASUSE200HA119124.09.201611.04.2019
ASUSE201NAS3529.03.201823.03.2019
ASUSE203NA30721.03.20189.04.2019
ASUSE205SA136817.09.20165.04.2019
ASUSE402BA405413.03.201812.04.2019
ASUSE402BP131313.03.201811.04.2019
ASUSE402MA129430.10.20155.04.2019
ASUSE402NA466913.03.201812.04.2019
ASUSE402SA124661.06.201612.04.2019
ASUSE403NA3912813.03.201812.04.2019
ASUSE403SA2332830.10.201512.04.2019
ASUSE502MA54329.01.201611.04.2019
ASUSE502NA273213.03.201811.04.2019
ASUSE502SA206257.04.201612.04.2019
ASUSEB1033125.11.201518.04.2018
ASUSF5SR115.11.201519.01.2019
ASUSF7SR131.01.201631.01.2016
ASUSF8Sa312.11.201518.12.2015
ASUSFX502VE19122.03.20189.04.2019
ASUSFX503VD40329.03.201811.04.2019
ASUSFX503VM6228.09.20189.04.2019
ASUSG46VW725.11.201615.03.2017
ASUSG501JW3355.02.201611.04.2019
ASUSG501VW12715.09.20164.04.2019
ASUSG53JW330.05.201813.06.2018
ASUSG53SX141.10.201620.12.2016
ASUSG550JK5830.10.201518.03.2019
ASUSG551JK3025.03.201611.01.2019
ASUSG551JM26730.10.20154.04.2019
ASUSG551JW39023.01.20169.04.2019
ASUSG55VW6230.10.20154.04.2019
ASUSG60JX713.04.201811.04.2019
ASUSG74Sx3630.10.201531.01.2019
ASUSG750JM18330.10.20156.04.2019
ASUSG750JS5730.10.20154.04.2019
ASUSG750JW872.02.20166.04.2019
ASUSG750JX563.06.20165.02.2019
ASUSG750JZ1386.05.20166.02.2019
ASUSG750JZA121.11.201821.11.2018
ASUSG751JT858.04.201612.04.2019
ASUSG751JY138.04.201626.01.2019
ASUSG752VT5328.05.201612.04.2019
ASUSG752VY84.04.20184.04.2019
ASUSG75VW19930.10.20155.04.2019
ASUSG75VX5226.01.201630.01.2019
ASUSG771JM22230.10.20155.04.2019
ASUSG771JW26020.11.20156.04.2019
ASUSGL502VM14117.03.201811.04.2019
ASUSGL502VMK13721.03.201811.04.2019
ASUSGL502VML11028.03.20186.04.2019
ASUSGL502VMZ17021.03.201812.04.2019
ASUSGL502VSK8920.03.20186.04.2019
ASUSGL502VT20515.09.20166.04.2019
ASUSGL503VD10323.08.20185.04.2019
ASUSGL503VM414.04.20185.04.2019
ASUSGL503VS1421.11.20186.04.2019
ASUSGL552JX12931.01.201611.04.2019
ASUSGL552VW141926.05.20165.04.2019
ASUSGL552VX1774.08.20165.04.2019
ASUSGL553VD164813.03.201812.04.2019
ASUSGL553VE9029.03.20185.04.2019
ASUSGL553VW10420.03.20184.04.2019
ASUSGL702VM2327.03.20182.04.2019
ASUSGL702VMK15130.03.201812.04.2019
ASUSGL702VSK521.11.20182.04.2019
ASUSGL702VT2114.08.20188.03.2019
ASUSGL702ZC21.02.20192.02.2019
ASUSGL703VM1926.09.20183.04.2019
ASUSGL752VW2672.09.201611.04.2019
ASUSGL753VD334.04.20184.04.2019
ASUSGL753VE1318.05.20188.02.2019
ASUSK45VD326.11.201528.11.2015
ASUSK501LB2923.03.201810.04.2019
ASUSK501UW9822.11.20166.04.2019
ASUSK501UX62324.09.201612.04.2019
ASUSK50AB4930.10.20155.02.2019
ASUSK50AF112.03.201912.03.2019
ASUSK50ID1130.10.201530.11.2016
ASUSK50IE125.04.20162.12.2016
ASUSK50IJ141.06.20165.04.2019
ASUSK52De42.04.201629.03.2018
ASUSK52Dr104530.10.201511.04.2019
ASUSK52F4330.10.20155.02.2019
ASUSK52Jc1831.01.20162.03.2019
ASUSK52Je435.11.201512.02.2019
ASUSK52JK2024.03.20166.04.2019
ASUSK52JT185.11.201520.01.2017
ASUSK52N69.02.201625.05.2018
ASUSK53BR1227.09.20166.04.2019
ASUSK53BY126.02.20193.04.2019
ASUSK53E34530.10.201512.04.2019
ASUSK53SC14630.10.201521.02.2019
ASUSK53SD25630.10.20153.04.2019
ASUSK53SJ1019.03.201618.01.2017
ASUSK53SK4625.11.20154.04.2019
ASUSK53SM128.09.201628.09.2016
ASUSK53SV885.11.20155.04.2019
ASUSK53TA752.02.20162.04.2019
ASUSK53U36930.10.201520.02.2019
ASUSK53Z1713.09.201626.09.2018
ASUSK54C14726.11.201528.03.2019
ASUSK54HR20130.10.20155.04.2019
ASUSK54L7030.10.201511.04.2019
ASUSK55A12730.10.20153.04.2019
ASUSK55DR865.11.201530.03.2019
ASUSK55VD57030.10.201511.04.2019
ASUSK55VJ1673.02.20166.04.2019
ASUSK55VM1124.02.20166.04.2019
ASUSK56CA2030.10.201526.05.2018
ASUSK56CB18330.10.20159.04.2019
ASUSK56CM2382.04.20166.04.2019
ASUSK61IC328.05.20169.10.2018
ASUSK70IC54.04.20181.06.2018
ASUSK70IJ196.04.20185.04.2019
ASUSK70IO1829.11.201622.09.2018
ASUSK72Dr447.11.201513.02.2019
ASUSK72DY129.03.201829.03.2018
ASUSK72F125.11.201825.11.2018
ASUSK72Jr299.02.201617.12.2016
ASUSK73BE52.04.201629.11.2016
ASUSK73BR2530.10.20155.01.2019
ASUSK73BY15130.10.20154.04.2019
ASUSK73SD130.10.201530.10.2015
ASUSK73SV10730.10.20152.04.2019
ASUSK73TA155.11.201517.12.2016
ASUSK73TK58.11.201610.12.2016
ASUSK75VJ295.11.20152.04.2019
ASUSK93SM431.05.20163.06.2016
ASUSK93SV22.06.201617.11.2016
ASUSK95VJ431.05.20168.02.2019
ASUSK95VM104.03.20163.11.2016
ASUSM70Vr113.04.201813.04.2018
ASUSN43SN1125.05.201616.12.2016
ASUSN501JW3818.01.20169.04.2019
ASUSN501VW11829.09.20164.04.2019
ASUSN53Jg23.02.201615.02.2016
ASUSN53SM1423.09.201621.01.2017
ASUSN53SN1930.10.201520.12.2016
ASUSN53SV6517.12.20151.06.2018
ASUSN550JK9814.11.201529.03.2019
ASUSN550JV1427.05.201615.10.2016
ASUSN550LF1622.09.201612.07.2017
ASUSN551JK2030.10.20156.04.2019
ASUSN551ZU154.04.201830.01.2019
ASUSN552VX5022.11.201628.03.2019
ASUSN56DP8530.10.201530.03.2019
ASUSN56DY5730.10.20154.04.2019
ASUSN56JK656.04.20164.04.2019
ASUSN56JN3617.12.20162.06.2017
ASUSN56JR4230.10.201512.04.2019
ASUSN56JRH713.09.20165.04.2019
ASUSN56VB205.02.201615.01.2019
ASUSN56VJ3630.10.20157.12.2018
ASUSN56VM4830.10.20157.02.2017
ASUSN56VZ487.04.20166.03.2019
ASUSN61Ja1130.10.20151.10.2016
ASUSN61Jv420.09.201825.09.2018
ASUSN71Jv14.04.20194.04.2019
ASUSN71Vg3130.10.201517.12.2016
ASUSN73JF75.02.20161.12.2016
ASUSN73SM530.10.201525.11.2016
ASUSN73SV3523.08.20164.04.2019
ASUSN750JV3921.09.201618.01.2017
ASUSN751JK996.02.20162.04.2019
ASUSN751JX324.09.201625.11.2016
ASUSN76VB2830.03.20185.04.2019
ASUSN76VJ6514.11.201530.03.2019
ASUSN76VM645.04.20169.02.2019
ASUSN76VZ174.10.20165.04.2019
ASUSP50IJ545.11.20152.04.2019
ASUSP552LA13223.11.201529.05.2018
ASUSP553UA13624.09.20165.04.2019
ASUSPU301LA58.11.201612.01.2017
ASUSPU403UA1330.03.201831.01.2019
ASUSQ503UA4924.09.20164.03.2019
ASUSS300CA20222.11.20154.04.2019
ASUSS301LA28730.10.201510.04.2019
ASUSS301LP17.04.20167.04.2016
ASUSS400CA30330.10.20155.04.2019
ASUSS550CA1169.03.20163.04.2019
ASUSS550CB9530.10.20154.04.2019
ASUSS550CM16.04.20196.04.2019
ASUSS551LA452.02.201631.05.2018
ASUSS551LB1365.02.20166.04.2019
ASUSS551LN71230.10.201511.04.2019
ASUSStrix GL703GM_GL703GM528.03.201910.04.2019
ASUST100HAN529.12.20167.02.2019
ASUST100TA6630.10.201512.07.2017
ASUST100TAM212.04.201624.05.2016
ASUST101HA2029.05.20182.04.2019
ASUST102HA2213.09.20184.04.2019
ASUST103HAF46.02.20192.04.2019
ASUST200TA823.02.20163.02.2019
ASUST200TAC8730.10.201519.09.2018
ASUST300FA18226.11.20156.04.2019
ASUST300LA216.12.201613.01.2017
ASUST303UA4723.03.201828.03.2019
ASUST304UA525.09.20182.04.2019
ASUSTAICHI21124.04.20185.04.2019
ASUSTP203NA20124.05.20186.04.2019
ASUSTP300LA9510.11.201511.04.2019
ASUSTP301UA85714.09.20166.04.2019
ASUSTP401CA15931.05.201810.04.2019
ASUSTP401NA106614.03.201812.04.2019
ASUSTP401NAS430.01.20193.04.2019
ASUSTP410UA155316.03.201812.04.2019
ASUSTP410UAR157.11.20184.04.2019
ASUSTP500LA9313.05.20166.04.2019
ASUSTP500LAB29830.10.20154.04.2019
ASUSTP500LAG512.09.20162.04.2019
ASUSTP501UA9228.09.20166.04.2019
ASUSTP501UQK2130.03.20185.04.2019
ASUSTP510UQ421.11.201830.01.2019
ASUSTUF GAMING FX504GD_FX80GD8230.08.201811.04.2019
ASUSTUF GAMING FX504GE_FX80GE4625.09.201810.04.2019
ASUSTUF GAMING FX504GM_FX80GM4525.09.20185.04.2019
ASUSTX300CA1929.08.20185.04.2019
ASUSU31F166.09.201630.01.2019
ASUSU31SD6430.10.20153.04.2019
ASUSU31SG85.11.201530.11.2016
ASUSU32U12130.10.20156.04.2019
ASUSU35JC3612.11.201514.04.2018
ASUSU36SD3926.05.201613.02.2019
ASUSU36SG217.11.201617.12.2016
ASUSU38DT531.05.201624.01.2017
ASUSU38N14021.01.20165.04.2019
ASUSU46SV229.09.20163.04.2019
ASUSUL20A1830.10.201525.05.2018
ASUSUL30A50630.10.201512.04.2019
ASUSUL30VT395.11.201514.09.2018
ASUSUL50VT621.09.20165.10.2016
ASUSUX21E925.09.20185.12.2018
ASUSUX301LAA2024.05.20161.10.2018
ASUSUX302LA2014.01.201622.03.2019
ASUSUX302LG1330.10.201529.01.2019
ASUSUX303LA1735.11.20155.04.2019
ASUSUX303LAB43210.11.20156.04.2019
ASUSUX303LB77730.10.20156.04.2019
ASUSUX303LN8629.01.20163.04.2019
ASUSUX303LNB7617.11.20154.04.2019
ASUSUX303UA2145.02.20165.04.2019
ASUSUX303UB79110.02.20166.04.2019
ASUSUX305CA1663321.01.201612.04.2019
ASUSUX305FA459030.10.201512.04.2019
ASUSUX305LA523.09.20167.04.2018
ASUSUX305UA12619.08.201612.02.2019
ASUSUX310UA1829.03.20184.04.2019
ASUSUX310UAK10128.03.20189.04.2019
ASUSUX310UQ910.11.20163.04.2019
ASUSUX310UQK2230.03.20184.04.2019
ASUSUX31A1725.11.20153.04.2019
ASUSUX31E32225.11.20155.04.2019
ASUSUX32A22621.01.201611.04.2019
ASUSUX32LA24530.10.20154.04.2019
ASUSUX32LN23230.10.201510.04.2019
ASUSUX32VD1416.02.201610.04.2019
ASUSUX330CAK596217.12.201612.04.2019
ASUSUX331UA61030.08.201812.04.2019
ASUSUX360CA147626.08.201612.04.2019
ASUSUX360CAK157613.03.201812.04.2019
ASUSUX360UA2329.09.20163.04.2019
ASUSUX360UAK166113.03.201811.04.2019
ASUSUX370UAF2344.04.20186.04.2019
ASUSUX390UAK27724.03.201810.04.2019
ASUSUX410UAK3347.04.201811.04.2019
ASUSUX410UAR39318.08.201811.04.2019
ASUSUX410UQK57014.03.201812.04.2019
ASUSUX430UA1222313.03.201812.04.2019
ASUSUX430UAR342913.03.201812.04.2019
ASUSUX430UNR158922.03.201810.04.2019
ASUSUX430UQ352813.03.201812.04.2019
ASUSUX461UA804.09.20186.04.2019
ASUSUX461UN892.09.20186.04.2019
ASUSUX490UA3618.09.201811.04.2019
ASUSUX490UAR2413.11.201811.04.2019
ASUSUX510UWK16423.03.20185.04.2019
ASUSUX510UX4216.03.20186.04.2019
ASUSUX51VZA1155.02.20169.04.2019
ASUSUX530UQ33014.03.201811.04.2019
ASUSUX530UX33415.03.201811.04.2019
ASUSUX550VE6629.03.20185.04.2019
ASUSUX561UD421.02.20193.04.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MA_R203MA1514.09.201811.04.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_E203MA626.01.20193.04.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_L203MA619.01.20195.04.2019
ASUSVivoBook 12_ASUS Laptop E203MAS_R203MA128.03.201928.03.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop E406SA209021.08.201812.04.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop E406SAS4221.11.20186.04.2019
ASUSVivoBook 14_ASUS Laptop X441MA_X441MA324.01.20195.04.2019
ASUSVivoBook 15 ASUS Laptop X570UD35123.08.201812.04.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507MA_A507MA319.09.201828.03.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X507MA_X507MA3218.09.201811.04.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X540MA_X540MA531.01.20195.04.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X542UF918.01.201919.03.2019
ASUSVivoBook 15_ASUS Laptop X560UD930.01.201929.03.2019
ASUSVivoBook E14 E402WAS44211.08.201810.04.2019
ASUSVivoBook Flip 14_ASUS Flip TP412UA1526.01.201911.04.2019
ASUSVivoBook Flip 15 TP510UF213.02.20194.04.2019
ASUSVivoBook S14 X411UF411.09.20187.02.2019
ASUSVivoBook S15 X510UNO628.11.20186.03.2019
ASUSVivoBook S15 X530UN3128.09.20186.04.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MA529.01.201930.03.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MA_E406MA3454.09.20189.04.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_E406MA834.01.201912.04.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_L406MA330.03.20194.04.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop E406MAS_R420MA1627.02.201911.04.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA_K505ZA9828.08.201811.04.2019
ASUSVivoBook_ASUS Laptop X505ZA_R504ZA62024.08.201811.04.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X411UAS_X411UA19928.11.201812.04.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X420UA722.03.20195.04.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X512FA_R564FA430.03.20196.04.2019
ASUSVivoBook_ASUSLaptop X570ZD_X570ZD929.01.20194.04.2019
ASUSX200MA2031.05.20165.02.2019
ASUSX202E12730.10.20156.04.2019
ASUSX202EP1285.11.20155.04.2019
ASUSX202EV7518.12.201528.10.2018
ASUSX205TA4930.10.201520.12.2016
ASUSX205TAW102.02.20162.06.2016
ASUSX301A137830.10.20152.04.2019
ASUSX302LA195330.10.20155.04.2019
ASUSX302UA182012.04.20165.04.2019
ASUSX405UA285413.03.201812.04.2019
ASUSX405UAP15331.05.20189.04.2019
ASUSX406UA401414.03.201812.04.2019
ASUSX406UAR19310.04.201810.04.2019
ASUSX411UA249116.08.201812.04.2019
ASUSX411UN208.09.20189.04.2019
ASUSX450CC225.04.20182.06.2018
ASUSX450LB123.11.201823.11.2018
ASUSX451MA12.11.20182.11.2018
ASUSX453MA58.11.201612.07.2017
ASUSX501A70030.10.201512.04.2019
ASUSX501A159130.10.201510.04.2019
ASUSX501U10130.10.201510.04.2019
ASUSX502CA39430.10.20155.04.2019
ASUSX505BA303330.03.201812.04.2019
ASUSX505BP2922.03.20183.04.2019
ASUSX507UA185.12.20186.04.2019
ASUSX510UA24121.03.20185.04.2019
ASUSX510UAR16224.08.20186.04.2019
ASUSX510UNR103128.03.201812.04.2019
ASUSX510UQ9013.03.20184.04.2019
ASUSX510UQR1347.09.201810.04.2019
ASUSX510URR811.09.201825.11.2018
ASUSX540LA778526.08.201612.04.2019
ASUSX540LJ1029.03.201826.09.2018
ASUSX540SA471.09.201625.03.2017
ASUSX540UP12929.08.20189.04.2019
ASUSX540YA652727.08.201612.04.2019
ASUSX541NA284814.03.201812.04.2019
ASUSX541SA231330.09.201612.04.2019
ASUSX541UA294823.08.201612.04.2019
ASUSX541UAK1107813.03.201812.04.2019
ASUSX542UA33924.08.201811.04.2019
ASUSX542UAR199715.05.201812.04.2019
ASUSX542UN26418.08.20186.04.2019
ASUSX542UQ35.12.201827.03.2019
ASUSX550CA54730.10.201510.04.2019
ASUSX550CC19830.10.20155.04.2019
ASUSX550CL19830.10.20155.04.2019
ASUSX550DP755.11.20153.04.2019
ASUSX550EA11425.03.201610.04.2019
ASUSX550IU30914.03.201812.04.2019
ASUSX550JK8915.11.201510.04.2019
ASUSX550JX12625.11.201511.04.2019
ASUSX550LA36530.10.20155.04.2019
ASUSX550LB55030.10.20155.04.2019
ASUSX550LC35530.10.20155.04.2019
ASUSX550LD88630.10.201511.04.2019
ASUSX550LN106230.10.20155.04.2019
ASUSX550MD14430.10.20155.02.2019
ASUSX550MJ5145.11.201510.04.2019
ASUSX550VX11262.09.20169.04.2019
ASUSX550ZA405.04.20168.12.2016
ASUSX550ZE3625.11.20156.04.2019
ASUSX551CA36330.10.20155.04.2019
ASUSX551CAP66530.10.20155.04.2019
ASUSX551MA79130.10.201510.04.2019
ASUSX553MA347330.10.201511.04.2019
ASUSX553SA250429.01.201611.04.2019
ASUSX555BA16320.03.20186.04.2019
ASUSX555BP5816.05.20186.04.2019
ASUSX555DG26025.05.20165.04.2019
ASUSX555LA14045.11.20159.04.2019
ASUSX555LAB931730.10.201512.04.2019
ASUSX555LB2725.11.20156.04.2019
ASUSX555LD1030.10.201531.01.2017
ASUSX555LJ214930.10.201511.04.2019
ASUSX555LN39030.10.20155.04.2019
ASUSX555LNB7829.01.20169.03.2019
ASUSX555LP14430.10.20154.04.2019
ASUSX555LPB4114.09.201630.03.2019
ASUSX555QG39313.03.201810.04.2019
ASUSX555SJ8620.09.20165.04.2019
ASUSX555UA48915.01.201611.04.2019
ASUSX555UB1222.05.20185.10.2018
ASUSX555UJ31213.09.201610.04.2019
ASUSX555YA518.11.201629.01.2019
ASUSX556UA15811.06.201611.04.2019
ASUSX556UAK70614.03.20186.04.2019
ASUSX556UAM36815.09.201612.04.2019
ASUSX556UB55520.09.201611.04.2019
ASUSX556UJ27021.09.201610.04.2019
ASUSX556UQ18530.09.20166.04.2019
ASUSX556UQK91513.03.201812.04.2019
ASUSX556UR238713.09.201611.04.2019
ASUSX556URK515813.03.201812.04.2019
ASUSX556UV210731.08.20165.04.2019
ASUSX55U4331.05.201629.03.2019
ASUSX55VDR1416.02.201630.03.2019
ASUSX580VD26714.03.20186.04.2019
ASUSX705UA2311.04.201810.04.2019
ASUSX705UAP1622.09.20187.04.2019
ASUSX705UAR2829.09.201810.04.2019
ASUSX705UDR2223.11.20189.04.2019
ASUSX705UQ61.02.20195.04.2019
ASUSX71A125.11.201513.04.2016
ASUSX750JB1110.02.201612.01.2017
ASUSX751LAB317.09.201623.11.2016
ASUSX751LD1295.02.20163.04.2019
ASUSX751LJ17413.09.20165.04.2019
ASUSX751LK1913.09.20166.12.2016
ASUSX751LKB729.03.201810.11.2018
ASUSX751LN752.02.20165.04.2019
ASUSX751LX125.02.201612.04.2019
ASUSX751MA50130.10.20159.04.2019
ASUSX751NA756.04.201811.04.2019
ASUSX751SA18628.09.20166.04.2019
ASUSX756UA528.10.201627.02.2019
ASUSX756UAK11122.03.20186.04.2019
ASUSX756UAM4011.11.20169.02.2019
ASUSX756UV814.09.201814.02.2019
ASUSX75A229.11.201629.11.2016
ASUSX75A125111.02.20165.04.2019
ASUSX75VBP422.11.201623.11.2016
ASUSX75VC7530.10.20154.04.2019
ASUSX75VD11230.10.20155.04.2019
ASUSZ550SA22.11.20185.01.2019
ASUSZenBook 13 UX331UAL1431.10.20189.04.2019
ASUSZenBook Pro 15 UX550GEX_UX580GE2628.09.20185.04.2019
ASUSZenBook S UX391UA112.03.201912.03.2019
ASUSZephyrus M GM501GS51.02.201920.02.2019
ASUSTeK Computer INC.1015PX927.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer INC.1215B17921.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.1225B622.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.B400AA1228.01.201828.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.B53J4023.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.BU203UA1524.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E200HA156311.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E203NA6822.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E205SA360921.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402BA539221.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402BP156221.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402MA141721.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402NA355321.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402SA1899911.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E403NA3323221.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E403SA3673011.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502MA92922.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502NA326021.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502SA3142511.04.201712.03.2018
ASUSTeK Computer INC.EB10336422.01.201821.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.F5SR3125.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.FX502VE2331.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.FX503VD107.02.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G501JW58222.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G501VW14722.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.G53JW724.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.G53SX1230.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G550JK13722.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JK6123.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JM58722.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JW55421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G55VW4222.01.201810.02.2018
ASUSTek Computer Inc.G60J523.01.20189.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.G60JX521.02.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JH1323.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JM54021.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JS4022.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JW10323.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JX8722.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JZ5022.01.20184.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G751JT13422.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G751JY225.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G752VT7422.01.201817.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G752VY1229.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G75VW11122.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G75VX6822.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G771JM18222.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G771JW35521.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VM24521.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VMK7124.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VML12022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VMZ10722.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VSK10722.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VT22422.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL503VM925.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552JX13922.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552VW217721.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552VX43922.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VD139421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VE12522.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VW12722.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VM1923.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VMK12023.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VT87.02.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL752VW45822.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL753VD1422.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL753VE4925.01.20184.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K40IJ124.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501LB79.02.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501UW10322.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501UX73521.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer INC.K50AB2723.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50ID1329.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50IE2023.01.201820.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50IJ1124.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K51AE630.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52De324.01.201824.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Dr45322.01.20186.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Jc4222.01.20181.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Je5522.01.20183.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52JK1122.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52JT1425.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52N624.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53BY726.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53E29721.01.20186.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SC8022.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SD21722.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SJ130.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SK6024.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SV14123.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53TA7122.01.201820.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53U65922.01.20186.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53Z4826.01.20188.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54C17011.04.20171.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54HR12022.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54L10322.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55A8122.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55DR11523.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55N1529.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VD71011.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VJ20521.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VM20122.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CA3423.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CB19422.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CM49622.01.20181.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K70IJ117.02.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K70IO523.01.201823.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Dr4011.04.201721.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72F4022.01.20183.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Jk724.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Jr526.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72JT2424.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K73BE623.01.201811.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73BY12522.01.201816.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73SV6522.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73TK3126.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K75VJ8822.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K75VM1125.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K93SM322.01.201822.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K95VJ325.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N501JW10622.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N501VW30322.01.201811.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53Jg514.02.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53SN6124.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53SV4423.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N550JK54222.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N550LF5022.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JK8111.04.20179.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JM627.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551ZU522.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N552VW2022.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N552VX8722.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56DP9923.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56DY19022.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JK12622.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JR3325.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JRH8722.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VB1825.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VJ5724.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VM1422.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VZ20422.01.20181.03.2018
ASUSTeK Computer INC.N61Jv2124.01.20183.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N73JF47.02.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N73SV3124.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N751JK13822.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VB3422.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VJ4622.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VM424.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.P50IJ11024.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.P552LA11922.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.P553UA25122.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.Q503UA12023.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S300CA11122.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S301LA23322.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S301LP1228.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S400CA46222.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S550CA10523.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S550CB6722.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LB12622.01.20184.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LN135621.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100HAN722.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100TA1424.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100TAM1322.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T101HA225.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T102HA48.02.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T200TA8622.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T200TAC723.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300CHI3223.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300FA29922.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300LA722.01.201822.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T303UA3224.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TAICHI21722.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP300LA6811.04.201724.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP301UA90722.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP401CA137.02.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP401NA726.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP410UA18022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LA6922.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LAB44222.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LAG6822.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP501UA15322.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP501UQK6330.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TX300CA1721.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31F3424.01.201831.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31Jg1330.01.201828.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31SD14022.01.201831.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U32U5225.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U35JC2822.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U36SD2824.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U36SG1022.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.U38DT829.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.U38N19322.01.201816.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UL30A49223.01.201816.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UL30VT13122.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UX21E224.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX301LAA3922.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX302LA3322.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX302LG47.02.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LA24922.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LAB58922.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LB79122.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LN3922.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LNB12222.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303UA15211.04.20179.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303UB107221.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305CA2580711.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305FA751211.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305LA2726.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305UA19222.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UA428.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UAK10122.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UQ1623.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UQK223.01.201823.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX31A24022.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.UX31E68622.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32A48821.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32LA31322.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32LN25022.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32VD39121.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX330CAK890411.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX330UAK824.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360CA189122.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360CAK182922.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360UA8122.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360UAK99222.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX370UAF824.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX390UAK30222.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX410UQK80022.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UA888421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UAR4122.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UNR3225.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UQ364821.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX490UA19.03.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX510UWK17321.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX510UX1523.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX51VZA10623.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX530UQ35422.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX530UX25322.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX550VE2223.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X200MA1322.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202E14621.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202EP8122.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202EV3023.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X205TA2122.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X301A135722.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X302LA326111.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X302UA228911.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X405UA104421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X406UA367.02.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X406UAR4222.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X450LB826.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X453MA1922.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501A70822.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501A164022.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501U16722.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X502CA39822.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X505BP924.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UA95.02.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UNR2626.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UQ4123.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540LA903311.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540SA1730.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540SC522.01.201822.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540YA863911.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541NA163321.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541SA367121.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UA448521.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UAK1364421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CA68311.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CC22521.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CL25722.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550DP25022.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550EA9622.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550IU56622.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550JK110221.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550JX167111.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LA66022.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LB129121.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LC58221.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LD149311.04.20179.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LN134821.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550MD17911.04.20179.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550MJ56911.04.20179.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550VX159211.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550ZA627.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550ZE113822.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551CA58311.04.20173.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551CAP66022.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551MA65722.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X553MA602311.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X553SA352211.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555BA35522.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555DG37022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LA168211.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LAB1148211.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LB41822.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LD128.02.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LJ342711.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LN74622.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LNB17722.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LP64522.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LPB12023.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555QG66022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555SJ7223.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UA51921.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UB3823.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UJ56921.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UA208811.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UAK77222.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UAM91422.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UB63922.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UJ29611.04.20171.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UQ27722.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UQK131321.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UR357011.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556URK643521.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UV334011.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X55U12723.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X55VDR17122.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X580VD5622.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X705UA414.02.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.X71A325.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X750JB2723.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LAB1922.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LB227.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LD10622.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LJ24411.04.201721.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LK1822.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LKB525.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LN11722.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LX1023.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751MA46521.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751NA4024.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751SA31322.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UA16722.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UAK15221.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UAM4223.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UB317.02.201817.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75A721.01.201821.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75A139022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75VC12522.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75VD31122.01.20185.03.2018
BAD INDEXBAD INDEX23.02.20183.02.2018
CHUWI INNOVATION AND TECHNOLOGY(SHENZHEN)CO.,LTDNA1413.04.20193.04.2019
CLEVOP170EM226.01.201826.01.2018
CLEVO CO.W150ER9129.09.201628.03.2019
CLEVO CO.W760T/M740T/M760T93.02.201611.06.2016
COMPAQPresario 21 VerK1929.01.201829.01.2018
cubei15-T13.05.20163.05.2016
CubeI813.05.20163.05.2016
CyberpowerPCTRACER325.01.201825.01.2018
DeeQA116F725.11.20183.04.2019
Default stringDefault string210.10.20184.01.2019
DellDell Precision M38005829.09.201611.04.2019
DellDell System Vostro 33606929.11.201620.03.2019
DellDell System Vostro 3450130.10.201530.10.2015
DellDell System Vostro 37506512.04.201628.03.2019
DellDell System XPS L321X137.04.201629.03.2018
DellDell System XPS L322X1325.11.201625.01.2019
DellG3 35791231.01.20196.04.2019
DellG5 5587120.02.201920.02.2019
DellInspiron 13-53687219.09.20168.03.2019
DellInspiron 13-53785228.03.20189.04.2019
DellInspiron 13-737826.04.201810.04.2018
DellInspiron 15 7000 Gaming5013.03.201820.03.2019
DellInspiron 15-35523012.09.20188.04.2019
DellInspiron 15-356714.04.20194.04.2019
DellInspiron 15451713.09.201628.04.2018
DellInspiron 15641123.01.201631.01.2019
DellInspiron 172082.11.20185.01.2019
DellInspiron 343726.12.20186.12.2018
DellInspiron 3451530.09.20162.12.2016
DellInspiron 3521100830.10.20156.04.2019
DellInspiron 35371029.09.201830.03.2019
DellInspiron 3542134.06.20162.04.2019
DellInspiron 3543528.05.201621.09.2016
DellInspiron 355896.04.20185.04.2019
DellInspiron 372136.11.20158.04.2016
DellInspiron 5423930.10.201530.09.2016
DellInspiron 5455231.08.20163.09.2016
DellInspiron 552075.11.20152.06.2016
DellInspiron 55212530.10.20154.04.2019
DellInspiron 55234411.05.201610.10.2018
DellInspiron 55652219.09.201811.04.2019
DellInspiron 55678814.03.20185.04.2019
DellInspiron 557062.10.201814.03.2019
DellInspiron 557746.04.201826.05.2018
DellInspiron 5721124.05.201812.06.2018
DellInspiron 57371823.03.201822.03.2019
DellInspiron 57481526.05.201613.01.2017
DellInspiron 5767421.08.201829.09.2018
DellInspiron 7347225.09.201825.09.2018
DellInspiron 7348211.11.201618.11.2016
DellInspiron 7370322.03.201929.03.2019
DellInspiron 7373205.10.20189.04.2019
DellInspiron 7472628.09.20184.04.2019
DellInspiron 7520325.05.20161.06.2016
DellInspiron 75595323.09.20161.02.2019
DellInspiron 75662629.08.20183.04.2019
DellInspiron 757775.10.20182.02.2019
DellInspiron N40501112.04.20184.04.2019
DellInspiron N5040111.12.201612.01.2017
DellInspiron N5110575.10.20169.03.2019
DellLatitude 13929.11.201628.03.2019
DellLatitude 21104430.10.201521.12.2016
DellLatitude 212045430.10.201521.11.2018
DellLatitude 31504117.03.201827.03.2019
DellLatitude 3180629.03.201822.01.2019
DellLatitude 3330817930.10.201512.04.2019
DellLatitude 33403447230.10.201512.04.2019
DellLatitude 33402064AH008T/125.05.201825.05.2018
DellLatitude 33501954213.09.201612.04.2019
DellLatitude 33803306413.03.201812.04.2019
DellLatitude 3390 2-in-11424.04.20182.04.2019
DellLatitude 346059613.09.201630.03.2019
DellLatitude 348083121.03.20185.04.2019
DellLatitude 349081813.09.201812.04.2019
DellLatitude 354090830.10.20156.04.2019
DellLatitude 3550924.02.201612.04.2019
DellLatitude 357024527.04.20189.03.2019
DellLatitude 358032220.03.201823.03.2019
DellLatitude 5480100414.03.201812.04.2019
DellLatitude 54907322.09.20186.04.2019
DellLatitude 5580152816.03.201811.04.2019
DellLatitude 55902628.08.201811.04.2019
DellLatitude 6430U1283.02.201612.04.2019
DellLatitude 727511028.09.20163.04.2019
DellLatitude 72805912.04.20189.04.2019
DellLatitude 7350571.10.20166.04.2019
DellLatitude 73706527.09.20163.04.2019
DellLatitude 73901616.03.20192.04.2019
DellLatitude 748021921.03.20184.04.2019
DellLatitude 74909531.08.201810.04.2019
DellLatitude D43055.11.201525.11.2018
DellLatitude D520392.02.20167.02.2017
DellLatitude D53098230.10.20154.04.2019
DellLatitude D62028.04.20168.04.2016
DellLatitude D63023530.10.20158.02.2019
DellLatitude D82036.06.20166.06.2016
DellLatitude D8301823.01.201615.11.2018
DellLatitude E42007118.05.20168.02.2019
DellLatitude E430016330.10.201527.03.2019
DellLatitude E43102545.11.201510.04.2019
DellLatitude E5250415.02.20165.04.2019
DellLatitude E527071426.08.20164.04.2019
DellLatitude E54002174.03.20165.04.2019
DellLatitude E5410115330.10.201511.04.2019
DellLatitude E5420892230.10.20155.04.2019
DellLatitude E5430 non-vPro141630.10.201511.04.2019
DellLatitude E5430 vPro511.02.201615.12.2016
DellLatitude E5440550530.10.201511.04.2019
DellLatitude E5450344330.10.201512.04.2019
DellLatitude E5470611213.09.201612.04.2019
DellLatitude E550032930.10.20154.04.2019
DellLatitude E55104624.11.201528.03.2019
DellLatitude E5520118230.10.201510.04.2019
DellLatitude E5530 non-vPro557330.10.201511.04.2019
DellLatitude E5530 vPro16.03.20196.03.2019
DellLatitude E5540208730.10.201511.04.2019
DellLatitude E555064330.10.20159.04.2019
DellLatitude E557011517.11.201612.04.2019
DellLatitude E62207095.11.201512.04.2019
DellLatitude E623021663.02.201612.04.2019
DellLatitude E632058330.10.201512.04.2019
DellLatitude E6330158330.10.201511.04.2019
DellLatitude E640066430.10.20154.04.2019
DellLatitude E6410272530.10.20156.04.2019
DellLatitude E6420280830.10.201511.04.2019
DellLatitude E6430454330.10.201512.04.2019
DellLatitude E6430s464.10.20164.04.2019
DellLatitude E644033815.09.201611.04.2019
DellLatitude E650067930.10.20153.04.2019
DellLatitude E651027730.10.20155.04.2019
DellLatitude E65203314.02.201610.04.2019
DellLatitude E6530480730.10.201511.04.2019
DellLatitude E654047630.10.20155.04.2019
DellLatitude E724016655.11.201512.04.2019
DellLatitude E7240634B5005A/96.02.201927.02.2019
DellLatitude E725020130.10.20156.04.2019
DellLatitude E72707218.09.20164.04.2019
DellLatitude E7440121713.02.201612.04.2019
DellLatitude E74504295.11.20156.04.2019
DellLatitude E74701121.10.201610.04.2019
DellLatitude XT21024.11.201516.03.2018
DellLatitude XT3379.10.20162.04.2019
DellOptiPlex 301034.04.201818.04.2018
DellOptiPlex 302076.11.201824.01.2019
DellOptiPlex 3040421.09.201826.03.2019
DellOptiPlex 360730.10.201530.10.2015
DellOptiPlex 3801518.04.201612.04.2019
DellOptiPlex 701049330.10.20151.04.2017
DellOptiPlex 704016.01.20196.01.2019
DellOptiPlex 705045329.03.201811.04.2019
DellOptiPlex 76010810.11.201525.01.2017
DellOptiPlex 78022223.09.20165.04.2019
DellOptiPlex 7903830.10.201528.04.2018
DellOptiPlex 9010 AIO23.02.20163.02.2016
DellOptiPlex 902036530.10.201527.05.2016
DellOptiPlex 9020M19534.03.20164.04.2019
DellOptiPlex 990424030.10.20155.04.2019
DellPrecision 35101118.09.20183.04.2019
DellPrecision 3520528.11.20185.04.2019
DellPrecision 55101719.09.20182.02.2019
DellPrecision M2400118.08.20181.02.2019
DellPrecision M4400215.11.201612.01.2017
DellPrecision M45002022.11.201627.02.2019
DellPrecision M46002213.01.20179.04.2019
DellPrecision M47005430.10.20152.04.2019
DellPrecision M480091.10.201628.03.2019
DellPrecision M6400130.10.201530.10.2015
DellPrecision M6600927.05.20168.11.2018
DellPrecision M680053.09.20185.02.2019
DellStudio 15551330.10.201514.10.2016
DellUnidentified System1627.09.20162.12.2016
DellVenue 11 Pro 51306430.10.20154.10.2016
DellVenue 11 Pro 7130 vPro165.10.20182.04.2019
DellVostro 101448030.10.201510.04.2019
DellVostro 10156931.08.20166.02.2019
DellVostro 14-5459327.09.201629.09.2016
DellVostro 14501829.03.20186.12.2018
DellVostro 15-3568139312.07.201712.04.2019
DellVostro 25204820.11.201529.03.2019
DellVostro 33003430.10.20156.04.2019
DellVostro 3350613.04.201629.09.2016
DellVostro 336011214.09.20163.04.2019
DellVostro 350048913.04.201612.04.2019
DellVostro 35461013.02.20165.04.2019
DellVostro 354915430.10.20152.04.2019
DellVostro 35506828.04.20166.04.2019
DellVostro 355818512.01.20166.04.2019
DellVostro 355910815.11.20165.04.2019
DellVostro 356083912.11.20156.04.2019
DellVostro 35785925.05.201812.04.2019
DellVostro 53701387.09.201812.04.2019
DellVostro 5468107231.01.201712.04.2019
DellVostro 547199127.03.201812.04.2019
DellVostro 556878414.03.201812.04.2019
DellVostro A840430.09.20185.12.2018
DellVostro V131176.05.20166.04.2019
DellXPS 12 9Q235118.12.20155.04.2019
DellXPS 12-9Q33615.04.20166.04.2019
DellXPS 13 93435631.01.20162.04.2019
DellXPS 13 93503698.04.20166.04.2019
DellXPS 13 936029315.03.20186.04.2019
DellXPS 13 93651614.09.201810.04.2019
DellXPS 13 937011628.08.20186.04.2019
DellXPS 15 9530731.08.201811.04.2019
DellXPS 15 95507024.09.20166.04.2019
DellXPS 15 956014914.03.20186.04.2019
DellXPS 15 9570442.11.201810.04.2019
DellXPS 9Q2384.04.20185.09.2018
DellXPS L322X3330.09.20169.02.2019
DellXPS13 93332726.05.20166.04.2019
Dell Inc.Dell Precision M38001925.01.20184.03.2018
Dell Inc.Dell System Vostro 336020422.01.201826.02.2018
Dell Inc.Dell System Vostro 375069.02.20189.02.2018
Dell Inc.Dell System XPS L321X1022.01.201830.01.2018
Dell Inc.Dell System XPS L322X822.01.201830.01.2018
Dell Inc.Inspiron 13-536811621.01.201824.02.2018
Dell Inc.Inspiron 13-53782023.01.201811.03.2018
Dell Inc.Inspiron 13-73783026.01.201815.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15 7000 Gaming5623.01.201810.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15453323.01.20188.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15641125.01.201827.01.2018
Dell Inc.Inspiron 3451430.01.201830.01.2018
Dell Inc.Inspiron 3521133622.01.20189.03.2018
Dell Inc.Inspiron 353719.03.20189.03.2018
Dell Inc.Inspiron 35427122.01.201813.02.2018
Dell Inc.Inspiron 35581125.01.20184.02.2018
Dell Inc.Inspiron 37211723.01.201829.01.2018
Dell Inc.Inspiron 54231624.01.201828.01.2018
Dell Inc.Inspiron 5520823.01.201827.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55211622.01.201813.02.2018
Dell Inc.Inspiron 55233421.01.20189.02.2018
Dell Inc.Inspiron 55372224.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55472022.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 556747522.01.201812.03.2018
Dell Inc.Inspiron 5577424.01.20183.02.2018
Dell Inc.Inspiron 5721226.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 5737330.01.201830.01.2018
Dell Inc.Inspiron 755917622.01.201824.02.2018
Dell Inc.Inspiron 75664222.01.20181.03.2018
Dell Inc.Inspiron N40501925.01.201830.01.2018
Dell Inc.Inspiron N5050424.01.201824.01.2018
Dell Inc.Inspiron N51101522.01.201831.01.2018
Dell Inc.Latitude 12 Rugged Extreme (7204)1224.01.201831.01.2018
Dell Inc.Latitude 211058721.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude 212057222.01.20186.03.2018
Dell Inc.Latitude 31506222.01.20183.02.2018
Dell Inc.Latitude 3180226.01.201826.01.2018
Dell Inc.Latitude 3330649721.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude 33402404911.04.201712.03.2018
Dell Inc.Latitude 334020655C000D/322.01.201822.01.2018
Dell Inc.Latitude 33501866121.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 33801952022.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 3390 2-in-119.03.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude 3460113422.01.20183.03.2018
Dell Inc.Latitude 3480209622.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude 3540133321.01.201828.02.2018
Dell Inc.Latitude 35509022.01.201824.02.2018
Dell Inc.Latitude 357013226.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude 3580171022.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude 548096222.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 5580156922.01.20183.03.2018
Dell Inc.Latitude 6430U18522.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 727521722.01.201827.02.2018
Dell Inc.Latitude 72807922.01.201820.02.2018
Dell Inc.Latitude 735013122.01.20187.02.2018
Dell Inc.Latitude 73703225.01.201831.01.2018
Dell Inc.Latitude 748011422.01.201820.02.2018
Dell Inc.Latitude D430823.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude D53059422.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude D620424.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude D63026922.01.20187.02.2018
Dell Inc.Latitude D8308822.01.20186.03.2018
Dell Inc.Latitude E42007822.01.201816.02.2018
Dell Inc.Latitude E43006922.01.201821.02.2018
Dell Inc.Latitude E431040122.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E52503624.01.201829.01.2018
Dell Inc.Latitude E527092722.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E540037022.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E5410157822.01.201820.02.2018
Dell Inc.Latitude E5420461021.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E5430 non-vPro102722.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E5430 vPro628.01.201828.01.2018
Dell Inc.Latitude E5440391021.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E5450276811.04.20179.03.2018
Dell Inc.Latitude E54701125522.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E550027622.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E55107222.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude E552060322.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E5530 non-vPro440421.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E5540104121.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E555021922.01.20186.03.2018
Dell Inc.Latitude E55707723.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E6220101721.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E6230282121.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E632055611.04.20179.03.2018
Dell Inc.Latitude E633082122.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E6400112822.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E6410176611.04.20179.03.2018
Dell Inc.Latitude E6420186821.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E6430395811.04.201712.03.2018
Dell Inc.Latitude E6430s19622.01.201815.02.2018
Dell Inc.Latitude E644026122.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E650059522.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E651051511.04.201711.03.2018
Dell Inc.Latitude E652070621.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E6530168822.01.201828.02.2018
Dell Inc.Latitude E654013423.01.20181.03.2018
Dell Inc.Latitude E7240198821.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E725016422.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E72705222.01.20189.02.2018
Dell Inc.Latitude E744061722.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E745014622.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E74706723.01.201822.02.2018
Dell Inc.Latitude XT34622.01.20187.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 3020622.01.201826.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 3040124.01.201824.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 330224.01.201824.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 3803422.01.20189.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 50401824.01.201826.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 705013122.01.201824.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 790139.03.20189.03.2018
Dell Inc.OptiPlex 9020M41424.01.201826.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 990274222.01.20183.03.2018
Dell Inc.Precision M24003529.01.20188.02.2018
Dell Inc.Precision M43004722.01.201827.01.2018
Dell Inc.Precision M4500225.01.201825.01.2018
Dell Inc.Precision M46002625.01.201815.02.2018
Dell Inc.Precision M47004922.01.20189.03.2018
Dell Inc.Precision M48003023.01.201811.03.2018
Dell Inc.Precision M6600323.01.201823.01.2018
Dell Inc.Studio 1555725.01.201828.01.2018
Dell Inc.Venue 11 Pro 7130 vPro125.01.201825.01.2018
Dell Inc.Vostro 101454522.01.201831.01.2018
Dell Inc.Vostro 10157222.01.201820.02.2018
Dell Inc.Vostro 14504022.01.201826.01.2018
Dell Inc.Vostro 15-356871621.01.201814.02.2018
Dell Inc.Vostro 25203422.01.201823.02.2018
Dell Inc.Vostro 330011522.01.20184.02.2018
Dell Inc.Vostro 336026522.01.201811.03.2018
Dell Inc.Vostro 350062721.01.201815.02.2018
Dell Inc.Vostro 35464622.01.20183.02.2018
Dell Inc.Vostro 354917322.01.20183.03.2018
Dell Inc.Vostro 355088322.01.201812.03.2018
Dell Inc.Vostro 355821422.01.201824.02.2018
Dell Inc.Vostro 355912922.01.20189.03.2018
Dell Inc.Vostro 356096711.04.201716.02.2018
Dell Inc.Vostro 5468185522.01.20189.03.2018
Dell Inc.Vostro 556883122.01.201811.03.2018
Dell Inc.Vostro V1312226.01.201817.02.2018
Dell Inc.XPS 12 9Q2322522.01.20187.02.2018
Dell Inc.XPS 12-9Q335622.01.201827.01.2018
Dell Inc.XPS 13 93433623.01.201812.03.2018
Dell Inc.XPS 13 935054022.01.201811.03.2018
Dell Inc.XPS 13 936033522.01.20186.03.2018
Dell Inc.XPS 15 95504622.01.201817.02.2018
Dell Inc.XPS 15 956012022.01.20187.02.2018
Dell Inc.XPS 9Q237122.01.20187.02.2018
Dell Inc.XPS L322X18222.01.20189.03.2018
Dell Inc.XPS L501X523.01.201823.01.2018
Dell Inc.XPS L521X323.01.20189.03.2018
Dell Inc.XPS13 9333324.01.201824.01.2018
DEXPNotebook122.10.20184.04.2019
eMachines422.01.201822.01.2018
emachinesE44316.02.20166.02.2016
eMachineseMachiens G443828.01.201830.01.2018
eMachineseMachines E5254827.05.20164.04.2018
eMachineseMachines E527927.09.20164.04.2019
eMachineseMachines E6253114.11.201510.01.2019
eMachineseMachines E727645.11.201531.05.2018
eMachineseMachines G630116.09.201616.09.2016
eMachineseMachines G6405530.10.201519.02.2019
eMachineseMachines G725115.02.201625.01.2018
eMachineseMachines G730430.10.20157.11.2015
eMachineseME442647.04.20167.02.2018
eMachineseME4439417.03.20165.04.2019
eMachineseME528425.01.201825.01.2018
eMachineseME640G2830.10.201526.01.2018
eMachineseME642830.10.20157.02.2018
eMachineseME642G1530.10.201526.09.2018
eMachineseME644193.02.201828.11.2018
eMachineseME644G2222.09.201629.01.2019
eMachineseME728830.01.201830.01.2018
eMachineseME729Z7645.11.201510.04.2019
eMachineseME732ZG962.02.20163.04.2019
eMachines, inc.eMG420437.11.201525.01.2018
eMachines, inc.eMG6202330.01.201829.05.2018
EVEEve V387.02.20186.04.2019
EVGA INTERNATIONAL CO.,LTDDefault string24.01.201912.02.2019
Fujitsu00000000424.03.201610.04.2019
Fujitsu0000000000187.02.20179.04.2019
FujitsuAMILO Pi 35601029.01.20162.02.2017
FujitsuAMILO Pi 3660316.05.20161.12.2016
FujitsuCELSIUS H700111.10.201624.02.2018
FujitsuCELSIUS H7106320.09.20163.04.2019
FUJITSUCELSIUS H720929.01.201829.01.2018
FUJITSUCELSIUS H7301630.01.20185.04.2019
FujitsuCELSIUS H760525.09.201830.03.2019
FujitsuCELSIUS H910726.02.201727.05.2017
FujitsuCELSIUS W280226.09.201826.09.2018
FujitsuD3171-A112130.10.201518.01.2017
FujitsuESPRIMO E352112118.12.20154.03.2016
FujitsuESPRIMO E400630.10.201530.10.2015
FujitsuESPRIMO E42041.06.20162.04.2019
FujitsuESPRIMO E5109918.12.201528.01.2018
FujitsuESPRIMO E70024521.01.201620.11.2018
FujitsuESPRIMO E793557.04.201811.09.2018
FujitsuESPRIMO P2560623.11.201611.01.2017
FujitsuESPRIMO P400184111.11.201523.03.2019
FujitsuESPRIMO P510356730.10.201531.05.2017
FujitsuESPRIMO P510 P85+3130.10.201518.01.2017
FujitsuESPRIMO P52012430.10.201525.01.2018
FujitsuESPRIMO P720212.04.201620.11.2016
FujitsuFMVS75WWP610.11.201626.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A35763524.08.201811.04.2019
FujitsuLIFEBOOK A5121572030.10.201512.04.2019
FujitsuLIFEBOOK A514460130.10.201511.04.2019
FujitsuLIFEBOOK A5302435430.10.201512.04.2019
FujitsuLIFEBOOK A5317075.11.20154.04.2019
FujitsuLIFEBOOK A53221830.10.20156.04.2019
FujitsuLIFEBOOK A544436830.10.201511.04.2019
FujitsuLIFEBOOK A5551309930.10.201512.04.2019
FUJITSULIFEBOOK A555/G324.01.201824.01.2018
FujitsuLIFEBOOK A55617217.09.20168.02.2019
FUJITSULIFEBOOK A556/G1128.01.201825.05.2018
FUJITSULIFEBOOK A55769722.01.201810.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH50233630.10.20152.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH512402230.10.201520.02.2019
FujitsuLIFEBOOK AH53047230.10.20156.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH530/HD63311.03.201612.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH531445830.10.201511.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH531/GFO60530.10.20155.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH53244330.10.201510.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH532/G2149230.10.20156.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH532/G52295.11.201510.04.2019
FujitsuLIFEBOOK AH544730.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH552/SL3795.04.201612.04.2019
FUJITSULIFEBOOK AH562225.01.201825.01.2018
FujitsuLIFEBOOK E44823222.08.201810.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E4581821.09.201811.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E544335030.10.201511.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E546498711.05.201612.04.2019
FUJITSULIFEBOOK E5478621.01.201811.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E54811221.08.20186.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E554141730.10.20153.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E55626642.06.20165.04.2019
FUJITSULIFEBOOK E5574823.01.20185.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E558120421.08.20185.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E73382314.01.201611.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E734169530.10.201512.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E73619727.09.20166.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E74360910.02.201612.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E7442921230.10.201512.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E74611427.09.201630.03.2019
FujitsuLIFEBOOK E751334330.10.201510.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E7521146230.10.201510.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E753151.10.201614.02.2018
FujitsuLIFEBOOK E7541078730.10.20153.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E7563876.09.201612.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E780214630.10.201511.04.2019
FujitsuLIFEBOOK E78237913.09.20165.04.2019
FujitsuLIFEBOOK LH531223.09.20167.02.2018
FujitsuLIFEBOOK N5322421.06.20165.01.2019
FujitsuLIFEBOOK NH5321125.11.201521.09.2018
FujitsuLIFEBOOK NH5706330.10.201511.04.2019
FujitsuLIFEBOOK NH75114130.10.201519.01.2019
FujitsuLIFEBOOK P3110832.06.201611.01.2019
FujitsuLIFEBOOK P701212530.10.20157.02.2019
FujitsuLIFEBOOK P702169130.10.20153.04.2019
FujitsuLIFEBOOK P7701326.04.201629.03.2019
FujitsuLIFEBOOK P7714325.11.20156.03.2019
FujitsuLIFEBOOK P7721671.06.20165.02.2019
FujitsuLIFEBOOK P81102922.11.20169.02.2019
FUJITSULIFEBOOK PH5301230.01.20183.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S7101077530.10.20155.04.2019
FujitsuLIFEBOOK S751249030.10.20156.04.2019
FujitsuLIFEBOOK S752263530.10.201510.04.2019
FujitsuLIFEBOOK S76038430.10.20155.04.2019
FujitsuLIFEBOOK S7615965.11.201510.04.2019
FujitsuLIFEBOOK S7625224.03.201628.03.2019
FujitsuLIFEBOOK S7812129.08.20185.04.2019
FUJITSULIFEBOOK S7821223.01.201828.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S79217424.09.20166.02.2019
FujitsuLIFEBOOK S9044205.11.20159.04.2019
FujitsuLIFEBOOK S9352421.09.20185.04.2019
FujitsuLIFEBOOK SH53112220.05.201619.02.2019
FujitsuLIFEBOOK T73014.08.20164.08.2016
FujitsuLIFEBOOK T904118.01.201918.01.2019
FujitsuLIFEBOOK T938725.10.20185.01.2019
FujitsuLIFEBOOK U55453829.01.20165.04.2019
FujitsuLIFEBOOK U574431.04.20169.02.2018
FUJITSULIFEBOOK U72710124.01.20184.04.2019
FujitsuLIFEBOOK U7457601.06.201610.04.2019
FUJITSULIFEBOOK U7477822.01.201811.04.2019
FujitsuLIFEBOOK U7481625.09.20184.04.2019
FUJITSULIFEBOOK U7573728.01.20183.04.2019
FujitsuLIFEBOOK U7581531.08.20185.04.2019
FujitsuLIFEBOOK U7728195.02.20166.04.2019
FujitsuLIFEBOOK U9046775.11.20159.04.2019
FUJITSULIFEBOOK U9378225.01.20182.04.2019
FujitsuLIFEBOOK U938530.01.20193.04.2019
FujitsuLIFEBOOK UH55247330.10.20156.04.2019
FUJITSULIFEBOOK UH554629.01.201831.01.2018
FujitsuLIFEBOOK UH5721007.04.20162.02.2019
FujitsuSTYLISTIC Q70212529.01.20164.04.2019
FUJITSUSTYLISTIC Q7046222.01.20184.04.2019
FUJITSUSTYLISTIC Q775525.01.201830.03.2018
FUJITSUSTYLISTIC R72610022.01.201829.03.2019
FUJITSU SIEMENSAMILO Desktop La3420A223.01.201823.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li 27271322.09.20166.12.2018
FUJITSU SIEMENSAMILO Li 2732224.01.201824.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li 27353819.04.20163.11.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li170543.02.20164.10.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li371064.10.201619.09.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li3910516.03.201619.02.2019
Fujitsu SiemensAMILO Pro Series V35253378.12.201613.03.2019
Fujitsu SiemensAMILO PRO V351596.02.20161.06.2016
Fujitsu SiemensAmilo Si 1520361.10.201622.01.2019
Fujitsu SiemensAMILO Si 263615.11.20155.11.2015
Fujitsu SiemensAMILO Xi 36501330.08.201812.02.2019
FUJITSU SIEMENSCELSIUS H2404322.01.201827.02.2019
Fujitsu SiemensCELSIUS H250610.05.201617.12.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO E676.11.201516.12.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D950013131.01.201613.03.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D951022311.04.201631.05.2018
FUJITSU SIEMENSESPRIMO Mobile M940011122.01.20182.11.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile M941069829.01.201620.02.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile U92006414.09.20165.02.2019
FUJITSU SIEMENSESPRIMO Mobile U92101125.01.20186.12.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V55051535.11.201514.03.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V55356830.10.201512.03.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6505130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6535278.02.20161.02.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6545330.10.20154.02.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile X951516111.03.201614.03.2019
Fujitsu SiemensESPRIMO P215.11.201525.11.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO P351057518.03.201621.08.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO P562544.02.201622.12.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK C1410716.04.20162.06.2016
FUJITSU SIEMENSLIFEBOOK E811013322.01.201812.10.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK E841022630.10.201531.05.2016
FUJITSU SIEMENSLIFEBOOK E84208222.01.201830.01.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S641013814.11.20152.02.2019
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S64202213.05.201612.10.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7110130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7210627.11.201525.09.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S722015230.10.20159.03.2019
GIGABYTEP25422213.02.20182.02.2019
GIGABYTEP34V33113.10.201621.09.2018
GIGABYTEP64V751.02.20197.02.2019
GIGABYTEX52021.01.20167.02.2018
Gigabyte Technology Co., Ltd.216.09.201617.03.2018
Gigabyte Technology Co., Ltd.H81M-D2V114.05.201814.05.2018
GoogleAuron_Paine589128.09.201630.03.2019
GoogleAuron_Yuna176130.10.201530.01.2018
GOOGLEBanjo2724.01.20185.12.2018
GOOGLEBanon824.01.201827.01.2018
GoogleCandy1424.10.20164.02.2019
GoogleCyan5618.11.20161.02.2019
GOOGLEEdgar1426.01.201825.04.2018
GoogleGandof1821.09.201623.01.2018
GoogleGnawty2929.09.201626.01.2018
GoogleKefka112.01.201912.01.2019
GOOGLELink4122.01.201826.05.2018
GoogleOrco16876.10.201612.04.2019
GOOGLEPeppy1024.01.201827.01.2018
GoogleSwanky754.10.201630.03.2019
Hewlett-Packard62630.10.201511.04.2019
Hewlett-Packard...76.10.201626.01.2018
Hewlett-Packard110-308no17.05.20167.05.2016
Hewlett-Packard2540p216.09.201627.09.2016
Hewlett-Packard8440p414.02.20196.04.2019
Hewlett-Packard8460p8819.11.20162.03.2019
Hewlett-Packard8540w75.02.20168.04.2016
Hewlett-PackardCompaq 15 Notebook PC4275.11.20154.04.2019
Hewlett-PackardCompaq 61010919.12.201514.03.2018
Hewlett-PackardCompaq 6155225.11.201514.11.2018
Hewlett-PackardCompaq CQ58 Notebook PC194130.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardCompaq Presario A900 Notebook PC125.05.201825.05.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario C700 Notebook PC25.10.20185.10.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ40 Notebook PC212.02.201612.02.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ60 Notebook PC627.05.20161.10.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ61 Notebook PC19330.10.20155.02.2019
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ70 Notebook PC8030.10.20155.12.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ71 Notebook PC15312.11.201527.03.2019
Hewlett-PackardFalco15630.10.201514.02.2018
Hewlett-Packardh9-1440eo730.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP 14 Notebook PC6322.01.201815.05.2018
Hewlett-PackardHP 15 Notebook PC1753730.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP 2230s327.09.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP 250 G1 Notebook PC68430.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP 250 G2 Notebook PC16530.10.201510.02.2018
Hewlett-PackardHP 250 G3 Notebook PC324830.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP 250 G4 Notebook PC116219.12.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP 255 G1 Notebook PC467230.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP 255 G2 Notebook PC167130.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP 255 G3 Notebook PC3332330.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP 255 G4 Notebook PC5985.02.20169.04.2019
Hewlett-PackardHP 255 Notebook PC131.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP 350 G1781230.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP 350 G2817030.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP 350 G2 Notebook PC13313.09.20167.02.2019
Hewlett-PackardHP 350 NOTEBOOK PC2222.01.20186.02.2019
Hewlett-PackardHP 355 G22715.11.20165.02.2019
Hewlett-PackardHP 55010530.09.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP 600B285.11.20153.05.2016
Hewlett-PackardHP 62065430.10.201530.03.2019
Hewlett-PackardHP 62556830.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP 630 Notebook PC21430.10.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP 635 Notebook PC56430.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP 650 Notebook PC1885.11.20153.04.2019
Hewlett-PackardHP 655 Notebook PC185030.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP Beats 15 Notebook PC1431.01.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 2510p Notebook PC3727.09.201616.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6000 Pro MT PC444415.12.20152.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro MT PC83930.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro SFF PC358830.10.201531.01.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6200 Pro SFF PC8231.01.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b2030.10.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR632ES#AK8)13.05.20183.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR691ET#AK8)1521.09.201620.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR695ET#AK8)127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (KE135ET#AK8)1613.09.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GB979ET#AK8)2922.01.201831.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GW688AV)31405.11.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (KE821AV)2320.12.20164.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NA407UC#AK8)129.03.201929.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NN210ET#AK8)1428.05.201626.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (VW641EC#AK8)88.04.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b19430.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GB892ET#AK8)6714.12.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR679ET#AK8)9418.11.201527.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR680ET#AK8)17330.10.201528.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (KE121ET#AK8)13730.10.20159.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (RJ459AV)220.01.20197.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB835ET#AK8)227.10.20161.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET)245.11.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (KE067ET#AK8)230.10.201531.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (RK154AV)38.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GA009ET#AK8)65.11.201510.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GR656ET#AK8)408.02.20165.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6720s22730.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b66430.10.201529.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GB987ET#AK8)16230.10.20159.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GW687AV)282630.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KE717AV)3875.11.20152.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU216ET#AK8)924.11.20162.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU442ET#AK8)8522.03.201629.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU444ET#AK8)6330.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NA960ET#AK8)105330.10.20159.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NB023EA#AK8)25.10.201829.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN203EA#AK8)2016.12.201529.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN238ET#AK8)229.11.201630.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730s19830.10.201529.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b39130.10.20155.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b (KU214ET)228.09.20161.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6735s2930.10.201529.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6820s226.01.201826.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6830s3730.10.201525.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p67130.10.201525.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (GB949ET#AK8)11.12.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (NN258ES#AK8)310.02.201810.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (RH244AV)715.11.201531.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite Base230.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite CMT PC16630.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite SFF PC114830.10.201526.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite CMT PC524.05.20162.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite MT PC48129.03.201621.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite SFF PC76.01.20176.01.2017
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p54830.10.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p (RQ555AV)4625.01.20186.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq 8510w782.06.201610.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq dc5700 Microtower415.12.201615.12.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5750 Microtower8929.09.201625.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Microtower105316.12.201510.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Small Form Factor672.02.201628.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5850 Microtower33.06.201621.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7100 CMT(PE224ET)24.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Small Form Factor1435.11.201523.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700 Small Form Factor8311.02.201616.11.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Small Form Factor15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800 Small Form Factor2535.11.20155.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800p Small Form Factor5016.04.201620.12.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Convertible Minitower255730.10.20152.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Small Form Factor125830.10.20154.01.2019
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Ultra-Slim Desktop52822.01.201829.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dx2250 Microtower134.03.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dx2400 Microtower312.07.20188.09.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dx2450 Microtower PC8631.05.20161.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 CMT8612.11.201518.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 MT39130.10.201522.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 SFF53226.05.201631.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 USDT2153.02.20166.02.2019
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH374ET#AK8)313.05.201613.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH380EA#AK8)892.02.201626.05.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH380ET#AK8)83.10.20185.12.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (EH522AV)230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (GH472UP#AK8)310.10.201818.10.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (RH484EA#AK8)623.11.201611.01.2017
Hewlett-PackardHP Compaq nc8430 (EM741AV)29630.10.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP Compaq nx6310 (RH328ET#AK8)116.04.201616.04.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nx63251123.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nx9420 (RH454ET#AK8)8131.01.201624.04.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nx9420 (RH457EA#AK8)34.01.20199.03.2019
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 All-in-One PC2974.02.20163.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 MT33630.10.201531.01.2019
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 SFF12211.11.20154.04.2019
Hewlett-PackardHp compaq Pro 6305 Microtower12.02.20162.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 MT2311.02.20162.06.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 SFF262830.10.20158.11.2018
Hewlett-PackardHP Elite 7500 Series MT1722.12.201622.12.2016
Hewlett-PackardHP Elite x2 1011 G1 Tablet19011.02.201630.03.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2170p82419.11.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p47119.11.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p (FU433EA)119.12.201519.12.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p (KR059AV)230.03.201823.08.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p244430.10.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (VB841AV)1621.01.201817.10.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (VB842AV)4529.11.20166.04.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (WK301EA#AK8)230.10.201512.01.2017
Hewlett-PackardHP EliteBook 2563522.01.201810.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p368630.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p (YQ374EC#ABD)1422.01.201827.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2570p553130.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 2730p228.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2760p1705.11.20158.02.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 6930p197330.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 720 G230329.01.20164.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 725 G21477.04.20165.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 740 G21728.05.201628.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 745 G246631.08.201611.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 750 G2228.09.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 755 G21124.03.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G12686930.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G21829330.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G12657730.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G290645.11.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8440p301630.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p796130.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG743EA)5420.09.201626.01.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG746EA)627.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LJ428AV)720.09.201815.02.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470p1217030.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470w28521.04.201711.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G110695.11.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G286431.01.201612.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530p117730.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530w26321.04.20164.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p44430.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p (WD920EA)229.11.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540w116327.05.201611.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560p101330.10.20159.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w3535.11.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w (LG660EA#AK8)3311.11.20164.01.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570p243130.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570w3707.04.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8730w16330.10.201519.10.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8740w1253.04.20165.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8760w6221.01.20187.02.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook 8770w901.06.201612.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G14231.10.201612.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G1 SE15.10.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G1128812.11.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G262321.09.201612.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9470m71026.11.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9480m4630.08.201812.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810429.01.20194.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G13388.04.201610.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G210275.11.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G36275.11.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteDesk 705 G1 SFF10228.05.20163.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteDesk 705 G1 SSF830.08.20183.04.2019
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G12829.01.201623.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 SFF2130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 USDT111155.11.20152.04.2019
Hewlett-PackardHP ElitePad 1000 G2819.10.20184.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 13 Notebook PC4222.01.20183.02.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 14 Notebook PC695.11.20152.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 15 Notebook PC669230.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 15 x360 PC2077.04.20164.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 17 Notebook PC5856.11.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 4 Notebook PC1924.01.20185.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY 6 Notebook PC12124.09.201630.03.2019
Hewlett-PackardHP ENVY dv6 Notebook PC26517.11.20164.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY dv7 Notebook PC955.11.20152.10.2018
Hewlett-PackardHP ENVY m6 Notebook PC42830.10.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY Notebook89513.05.20165.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 4 PC1335.10.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 61230.10.201526.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 6 PC215.05.201631.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Spectre XT Ultrabook PC464.10.201611.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY TouchSmart Sleekbook 414826.09.20165.02.2019
Hewlett-PackardHP ENVY TS 15 Notebook PC1033.02.201610.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY TS m6 Sleekbook55.04.201628.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY TS Sleekbook 42325.05.201625.09.2018
Hewlett-PackardHP ENVY x2 Detachable PC 131014.10.201628.09.2018
Hewlett-PackardHP ENVY x360 Convertible6522.01.20185.04.2019
Hewlett-PackardHP ENVY x360 m6 Convertible1321.09.201827.03.2019
Hewlett-PackardHP ENVY4 Notebook PC1123.09.201624.01.2018
Hewlett-PackardHP Folio 13 - 2000 Notebook PC5183.02.20169.04.2019
Hewlett-PackardHP Folio 13 Notebook PC20630.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP G5000 (RY490EA#UUW)43.02.20162.04.2016
Hewlett-PackardHP g6 Notebook PC430.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP G61 Notebook PC74.10.201810.10.2018
Hewlett-PackardHP G62 Notebook PC66330.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP G7000 Notebook PC912.04.201614.03.2018
Hewlett-PackardHP G72 Notebook PC10430.10.20152.02.2019
Hewlett-PackardHP Mini 110-3800130.11.201630.11.2016
Hewlett-PackardHP Mini 210-10006329.10.201625.03.2017
Hewlett-PackardHP Mini 510265.11.20153.03.2018
Hewlett-PackardHP Mini 5103296.09.201623.01.2018
Hewlett-PackardHP Notebook709030.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP NoteBook PC624.01.201824.01.2018
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook205.02.201625.01.2018
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook PC 151675.11.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 Notebook PC7130.10.201525.09.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x2 Notebook PC133.06.20166.12.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x360 PC287630.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 11-n035 Notebook PC812.05.201823.11.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 Notebook PC870330.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 x360 PC124630.10.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 14 Notebook PC5121.04.20168.09.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 15 Notebook PC2062230.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion 15-n218so NB1824.11.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 17 Notebook PC584530.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dm1 Notebook PC1036.02.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dm3 Notebook PC1583.02.20165.12.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dm4 Notebook PC495.11.20154.01.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2 Notebook PC830.10.201524.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2500 Notebook PC329.03.20184.04.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3 Notebook PC336.02.20164.04.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3500 Notebook PC3130.10.201518.01.2017
Hewlett-PackardHP Pavilion dv4 Notebook PC830.10.201530.09.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv5 Notebook PC465.11.201524.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6 Notebook PC178430.10.201528.03.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (GF657EA#UUW)729.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (RP977EA#UUW)1513.02.201624.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6500 Notebook PC7723.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6700 Notebook PC723.01.201826.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv7 Notebook PC75330.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion dv8 Notebook PC4922.01.20182.10.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv9700 Notebook PC225.01.201825.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g4 Notebook PC119.05.201819.05.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g6 Notebook PC432930.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion G62 NoteBook PC6030.10.201528.11.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g7 Notebook PC116330.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion m6 Notebook PC47530.10.20153.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Notebook11445.11.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion NoteBook PC2026.02.20162.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 1411728.09.20163.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 14 PC2024.01.20185.01.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 1572430.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 15 PC18221.01.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 11 Notebook PC2233.02.20167.02.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 15 Notebook PC43030.10.20156.03.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 141666.02.201612.02.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 1566430.10.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP Pavilion x2 Detachable7813.04.201613.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion x360 Convertible997430.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP Pro x2 410 G1 PC11920.05.201613.02.2019
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G154.01.201928.03.2019
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G1 Tablet243030.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 11 G15792.02.20163.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G15489130.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G211360530.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4310s6930.10.20156.12.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4320s6033.02.20165.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s750830.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (A6D86EA#UUW)298.04.201622.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW788ES)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW818EA#UUW)10428.09.20169.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4340s348530.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G0139230.10.20153.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G1344430.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G21338930.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4510s129630.10.20156.02.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4515s11530.10.20154.03.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4520s240130.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4525s14430.10.20156.02.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s178130.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s (LW777ES#UUW)3522.01.20182.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4535s126330.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4540s32930.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4545s11930.10.20155.03.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G1384730.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G21878430.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G014425.11.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G130430.10.20158.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G2528.11.20164.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4710s30030.10.20153.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s544930.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s (XX811EA)423.01.201823.01.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4730s79530.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 4740s65930.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m1266.09.201629.03.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m (WD790EA#AK8)4212.04.201710.11.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 5320m1574.03.201630.01.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 5330m36330.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b1079930.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b (LG633EA#AK8)10330.10.201529.03.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 640 G15809430.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 645 G119730.10.201512.02.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6450b180630.10.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6460b226130.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6465b562530.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6470b247830.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6475b84930.10.201510.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 650 G15271830.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6540b31424.08.20165.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6545b4330.10.201523.11.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 655 G1616530.10.20156.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6550b554930.10.20154.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6555b376130.10.201511.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b2154230.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LE550AV)7122.01.20185.04.2019
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LG652EA#AK8)830.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6570b1229430.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G1 SFF57530.10.201531.01.2018
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G2 MT (TPM DP)4413.11.20151.06.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 DM103815.11.201630.03.2019
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 SFF34230.10.20155.03.2019
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 TWR62.04.201624.01.2019
Hewlett-PackardHP ProOne 600 G1 AiO636130.10.201521.08.2018
Hewlett-PackardHP SleekBook 15 NoteBook PC128.09.201628.09.2016
Hewlett-PackardHP Spectre 13 Ultrabook13521.01.20165.04.2019
Hewlett-PackardHP Spectre 13 x2 PC3421.01.20184.01.2019
Hewlett-PackardHP Spectre 13-SMB Pro Ultrabook2412.01.20176.04.2019
Hewlett-PackardHP Spectre Envy14 NoteBook PC56.02.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP Spectre Pro x360 G191.06.201620.11.2018
Hewlett-PackardHP Spectre x2 Pro18122.01.201812.04.2019
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible 1314929.01.20169.02.2019
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible PC4925.08.20163.02.2018
Hewlett-PackardHP Spectre XT Pro Ultrabook425.01.201826.01.2018
Hewlett-PackardHP SpectreXT Pro 13-b000 PC1666.11.20155.04.2019
Hewlett-PackardHP Split 13 x2 PC1829.01.201611.03.2018
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 112175.11.20152.10.2018
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 13120930.10.20159.03.2019
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1495.10.201613.02.2017
Hewlett-PackardHP Stream x360 Convertible PC 11290430.10.201512.04.2019
Hewlett-PackardHP TouchSmart tm2 Notebook PC2722.01.201829.05.2018
Hewlett-PackardHP x2 2104030.09.20166.04.2019
Hewlett-PackardHP x360 310 G1 PC18027.09.201627.03.2019
Hewlett-PackardHP Z230 Tower Workstation12630.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP ZBook 147524.05.201811.04.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 14 G211122.01.20189.04.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 15565.04.20165.04.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 15 G24230.09.20164.04.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 15u G211525.01.20185.04.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 1714217.09.20163.04.2019
Hewlett-PackardHP ZBook 17 G246.06.201814.02.2019
Hewlett-Packardkip229.11.201614.01.2017
Hewlett-PackardNot Specified25.02.20198.02.2019
Hewlett-Packardp6-2230eo27.05.20167.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ42 Notebook PC517.12.201514.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ45 Notebook PC2811.11.20167.02.2018
Hewlett-PackardPresario CQ56 Notebook PC30930.10.201525.01.2019
Hewlett-PackardPresario CQ57 Notebook PC4985.11.201527.02.2019
Hewlett-PackardPresario CQ58 Notebook PC1852.02.201614.02.2019
Hewlett-PackardPresario CQ61 Notebook PC41.06.201624.01.2018
Hewlett-PackardPresario CQ62 Notebook PC165.11.20158.04.2017
Hewlett-PackardPresario V6500 Notebook PC47.04.20162.06.2016
HP................................3723.01.20182.02.2019
HP................................................................93.02.20187.02.2018
HPBAD INDEX6024.01.20189.04.2019
HPEliteBook 820 G364.04.201821.11.2018
HPEliteBook 820 G41030.01.201831.01.2019
HPHP 15 Notebook PC1524.01.20189.02.2018
HPHP 250 G4 Notebook PC1796324.03.201612.04.2019
HPHP 250 G510229.11.201612.04.2019
HPHP 250 G5 Notebook PC4856819.08.201612.04.2019
HPHP 250 G66019.10.20185.04.2019
HPHP 250 G6 Notebook PC1230421.01.201812.04.2019
HPHP 255 G4 Notebook PC994029.01.201612.04.2019
HPHP 255 G5 Notebook PC406029.10.201612.04.2019
HPHP 255 G6 Notebook PC131321.01.201812.04.2019
HPHP Convertible x36034721.09.20164.04.2019
HPHP Convertible x360 11-ab0XX126.05.201826.05.2018
HPHP Elite x2 1012 G122728.09.20165.04.2019
HPHP Elite x2 1012 G1 Tablet124.01.201824.01.2018
HPHP Elite x2 1012 G267.02.20186.04.2019
HPHP EliteBook 1030 G16522.01.20184.04.2019
HPHP EliteBook 1040 G4119.02.201919.02.2019
HPHP EliteBook 725 G36227.01.20185.04.2019
HPHP EliteBook 725 G4621.11.20184.04.2019
HPHP EliteBook 745 G312022.01.20185.04.2019
HPHP EliteBook 745 G4247.09.201829.03.2019
HPHP EliteBook 755 G332.04.201630.09.2016
HPHP EliteBook 820 G31927025.05.201611.04.2019
HPHP EliteBook 820 G4501822.01.201810.04.2019
HPHP EliteBook 830 G58318.09.20185.04.2019
HPHP EliteBook 840 G3404442.09.201612.04.2019
HPHP EliteBook 840 G4599722.01.201812.04.2019
HPHP EliteBook 840 G526154.05.201812.04.2019
HPHP EliteBook 850 G349023.09.20167.04.2019
HPHP EliteBook 850 G44322.01.201824.01.2019
HPHP EliteBook 850 G5122.03.201922.03.2019
HPHP EliteBook Folio 1040 G333029.11.20166.04.2019
HPHP EliteBook Folio G1474.10.201613.02.2019
HPHP EliteBook x360 1030 G228822.01.201811.04.2019
HPHP EliteBook x360 1030 G31416.11.201823.03.2019
HPHP EliteDesk 705 G2 SFF5630.09.201623.11.2018
HPHP EliteDesk 705 G3 SFF16026.01.201814.03.2019
HPHP EliteDesk 800 G2 SFF30322.01.201823.03.2019
HPHP EliteDesk 800 G2 TWR75722.01.201828.03.2019
HPHP ENVY Laptop128.03.201928.03.2019
HPHP ENVY Laptop 13-ad0xx103022.01.201812.04.2019
HPHP ENVY Laptop 13-ad1xx40423.05.201811.04.2019
HPHP ENVY Laptop 13-ah0xxx18721.09.201810.04.2019
HPHP ENVY Notebook45751.02.201610.04.2019
HPHP ENVY Notebook 13-ab0XX145221.01.201811.04.2019
HPHP ENVY x360 Convertible222324.09.201611.04.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 13-ag0xxx6130.08.201812.04.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bp0xx16122.01.20186.04.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bp1xx817.09.20186.04.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bq0xx1027.10.201811.04.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bq1xx36626.05.201812.04.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-cn0xxx698.09.201812.04.2019
HPHP ENVY x360 Convertible 15-cp0xxx87.02.201911.04.2019
HPHP ENVY x360 m6 Convertible115.02.201915.02.2019
HPHP Laptop38322.01.20186.04.2019
HPHP Laptop 14-bp0xx6436621.01.201812.04.2019
HPHP Laptop 14-bs0xx1238621.01.201812.04.2019
HPHP Laptop 14-bw0xx615721.01.201812.04.2019
HPHP Laptop 14-cf0xxx790014.08.201812.04.2019
HPHP Laptop 14-ck0xxx127022.08.201811.04.2019
HPHP Laptop 14-cm0xxx66921.08.201812.04.2019
HPHP Laptop 14-df0xxx2510.01.201911.04.2019
HPHP Laptop 14-dg0xxx2112.01.201911.04.2019
HPHP Laptop 15-bs0xx147521.01.201812.04.2019
HPHP Laptop 15-bs1xx401920.03.201812.04.2019
HPHP Laptop 15-bw0xx514621.01.201812.04.2019
HPHP Laptop 15-da0xxx2157.09.201812.04.2019
HPHP Laptop 15-da1xxx6022.01.20196.04.2019
HPHP Laptop 15-db0xxx294416.08.201812.04.2019
HPHP Laptop 15-ra0xx1628.09.20184.04.2019
HPHP Laptop 17-ak0xx14223.01.201811.04.2019
HPHP Laptop 17-bs0xx14425.01.201810.04.2019
HPHP Laptop 17-by0xxx129.01.201929.01.2019
HPHP Laptop 17-ca0xxx6824.08.20184.04.2019
HPHP Notebook9166312.12.201512.04.2019
HPHP NoteBook PC10719.11.201610.04.2019
HPHP OMEN Notebook2085.10.20164.04.2019
HPHP Pavilion 14731.01.20194.04.2019
HPHP Pavilion 14 Notebook PC10022.01.20189.04.2019
HPHP Pavilion 15 NoteBook125.11.201825.11.2018
HPHP Pavilion Gaming3023.01.20185.04.2019
HPHP Pavilion Gaming Laptop 15-cx0xxx65828.08.201812.04.2019
HPHP Pavilion Gaming Notebook63016.09.20166.04.2019
HPHP Pavilion Laptop47022.01.201811.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 13-an0xxx530.01.20196.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-bf0xx6244421.01.201812.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-bf1xx747922.01.201812.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-bk0xx1315.09.20185.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 14-ce0xxx533716.08.201812.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cc0xx20622.01.201811.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cc1xx701.11.20185.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cc5xx24522.01.20186.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cd0xx23222.01.20189.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-ck0xx2403.02.20186.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cs0xxx389214.08.201812.04.2019
HPHP Pavilion Laptop 15-cw0xxx5028.08.20185.04.2019
HPHP Pavilion Notebook21319929.01.201612.04.2019
HPHP Pavilion NoteBook PC27822.01.20185.04.2019
HPHP Pavilion Power Laptop 15-cb0xx131522.01.201812.04.2019
HPHP Pavilion x2 Detachable19115.11.20166.04.2019
HPHP Pavilion x360 Convert PC2924.01.20182.02.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible78183.02.201611.04.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-ba0xx679821.01.201812.04.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-ba1xx2973.02.201811.04.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-cd0xxx145811.08.201811.04.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-cd1xxx629.01.20196.04.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 15-br0xx8222.01.20184.04.2019
HPHP Pavilion x360 Convertible 15-cr0xxx9831.08.201812.04.2019
HPHP Pavilion x360 m1 Convertible128.09.201828.09.2018
HPHP ProBook 11 G213429.09.20168.02.2019
HPHP ProBook 430 G311431621.01.201612.04.2019
HPHP ProBook 430 G3 Base Model Notebook PC351.03.20181.03.2019
HPHP ProBook 430 G45188721.01.201812.04.2019
HPHP ProBook 430 G5546713.02.201812.04.2019
HPHP ProBook 440 G3187965.02.201611.04.2019
HPHP ProBook 440 G4280222.01.201811.04.2019
HPHP ProBook 440 G5599930.01.201812.04.2019
HPHP ProBook 440 G624.04.20195.04.2019
HPHP ProBook 450 G31594813.02.201612.04.2019
HPHP ProBook 450 G4936222.01.201810.04.2019
HPHP ProBook 450 G5327215.02.201810.04.2019
HPHP ProBook 455 G319754.02.201610.04.2019
HPHP ProBook 455 G442121.04.20179.04.2019
HPHP ProBook 470 G336326.05.20164.04.2019
HPHP ProBook 470 G474322.01.201812.04.2019
HPHP ProBook 470 G5374.10.20184.04.2019
HPHP ProBook 640 G22071324.08.201612.04.2019
HPHP ProBook 640 G3531622.01.201812.04.2019
HPHP ProBook 640 G410134.09.201812.04.2019
HPHP ProBook 645 G21352.09.20164.04.2019
HPHP ProBook 645 G3462422.01.20186.04.2019
HPHP ProBook 645 G4110.04.201910.04.2019
HPHP ProBook 650 G2255385.05.201612.04.2019
HPHP ProBook 650 G3155822.01.201812.04.2019
HPHP ProBook 650 G42982.10.201810.04.2019
HPHP ProBook 655 G21321127.09.20165.04.2019
HPHP ProBook G34023.01.20183.02.2019
HPHP ProBook x360 440 G11729.09.201830.03.2019
HPHP ProDesk 400 G4 SFF16722.01.201828.03.2018
HPHP ProDesk 600 G2 DM60222.11.201626.01.2019
HPHP ProDesk 600 G2 Mini3724.11.201626.01.2019
HPHP ProDesk 600 G2 MT128620.09.20161.06.2018
HPHP ProDesk 600 G2 SFF460719.04.201628.03.2019
HPHP ProDesk 600 G3 DM131.10.201831.10.2018
HPHP ProDesk 600 G3 MT230.01.201830.01.2018
HPHP ProDesk 600 G3 SFF1025.01.20184.04.2019
HPHP ProOne 400 G2 20-in Non-Touch AiO19.03.20199.03.2019
HPHP Spectre Laptop 13-af0xx46.12.20185.02.2019
HPHP Spectre Notebook131127.09.20169.04.2019
HPHP Spectre Pro G11410.02.20185.04.2019
HPHP Spectre Pro x360 G23225.09.20186.04.2019
HPHP Spectre x2 Detachable 12-c0XX2129.08.20183.04.2019
HPHP Spectre x360728.11.20189.02.2019
HPHP Spectre x360 Convertible64615.12.201612.04.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ac0XX50426.01.20189.04.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ae0xx4497.02.201810.04.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 13-w0XX28922.01.20189.04.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 15-bl0XX3621.11.201811.04.2019
HPHP Spectre x360 Convertible 15-ch0xx137.09.20185.04.2019
HPHP Stream 11 Pro G3 Notebook PC9622.01.20186.02.2019
HPHP Stream Laptop2926.09.20183.04.2019
HPHP Stream Laptop 14-ax0XX87476.05.201712.04.2019
HPHP Stream Laptop 14-cb0XX4116.01.201911.04.2019
HPHP Stream Notebook2729.01.20185.01.2019
HPHP Stream Notebook PC1825.01.201812.04.2019
HPHP Stream Notebook PC 131174816.02.201612.04.2019
HPHP x2 210 G2172.11.20189.04.2019
HPHP x2 Detachable 10-p0XX1431.10.20183.02.2019
HPHP ZBook 14u G47124.01.20184.04.2019
HPHP ZBook 14u G5129.03.201929.03.2019
HPHP ZBook 15 G313125.01.20185.04.2019
HPHP ZBook 15u G35026.01.201811.04.2019
HPHP ZBook 15u G4728.03.20183.04.2019
HPHP ZBook 15u G5320.09.20185.01.2019
HPHP ZBook 17 G3128.09.201628.09.2016
HPHP ZBook Studio G325622.01.20184.04.2019
HPHP ZBook Studio G4197.09.20184.04.2019
HPOMEN by HP Laptop420314.09.201612.04.2019
HPOMEN by HP Laptop 15-ce0xx67022.01.201812.04.2019
HPOMEN by HP Laptop 15-dc0xxx2013.09.20182.04.2019
HPOMEN by HP Laptop 17-an0xx339.05.20185.04.2019
HPProBook 430 G33021.02.201814.02.2019
HPPROBOOK4505525.01.20181.03.2019
HP-PavilionFL261AA-UUW a6553.sc916.08.201616.09.2016
HUAWEIHUAWEI MateBook X11322.03.201811.04.2019
HUAWEIKPL-W0X144519.08.201812.04.2019
HUAWEIMACH-WX928621.08.201812.04.2019
HUAWEIMateBook HZ-W094722.11.201631.01.2019
HUAWEIMateBook HZ-W192029.05.201810.04.2019
HUAWEIVLT-WX057423.08.201811.04.2019
HUAWEIWRT-WX9227.03.20194.04.2019
HUAWEIXXXX412.03.20195.04.2019
innotek GmbHVirtualBox6414.03.20166.04.2019
InsydeBayTrail337930.10.201530.03.2019
jumperEZbook126.09.201826.09.2018
LENOVO5722.01.201812.04.2019
Lenovo................................................................49.03.20196.04.2019
LENOVO.MFG_IN1828.01.201831.01.2018
LENOVO.MFG_IN_GO1122.01.20189.03.2018
LENOVO01976WG2823.01.20186.03.2018
LENOVO02173CG1223.01.201826.01.2018
LENOVO0301DKG622.01.201830.01.2018
LENOVO0301GQG11122.01.201822.02.2018
LENOVO0301GXG925.01.20184.02.2018
LENOVO03192AG1223.01.201831.01.2018
LENOVO03193TG78422.01.20181.03.2018
LENOVO0401J3G12522.01.20186.03.2018
LENOVO0401K4G181621.01.201811.03.2018
LENOVO0585AR1725.01.201825.01.2018
LENOVO0873425.01.201825.01.2018
Lenovo100s-14IBR130.01.201930.01.2019
LENOVO10A8A0JQ001024.01.201830.01.2018
LENOVO10A8S11AMF29124.01.201830.01.2018
LENOVO10AAA0BGMF39.03.201811.03.2018
LENOVO10AAS4SE00525.01.201826.01.2018
LENOVO11433LG18922.01.201828.02.2018
LENOVO11438NG2822.01.201826.01.2018
LENOVO1143B3G1623.01.20188.02.2018
LENOVO1143B5G29922.01.201822.02.2018
LENOVO1143CMG14323.01.201820.02.2018
LENOVO1143GZG2022.01.20181.03.2018
LENOVO1143H2G5423.01.20187.02.2018
LENOVO1143H8G231.01.201831.01.2018
LENOVO1143K8G529.01.201829.01.2018
LENOVO12972GG622.01.20187.02.2018
LENOVO12972SG110622.01.201811.03.2018
LENOVO12973LG9625.01.201815.02.2018
LENOVO12973QG11122.01.20187.02.2018
LENOVO129882G5022.01.20181.03.2018
LENOVO129885G3222.01.20187.02.2018
LENOVO1298A9G83.02.20183.02.2018
LENOVO1298AAG83622.01.201811.03.2018
LENOVO20040M18323.01.201823.01.2018
LENOVO2008YZE8822.01.201827.01.2018
LENOVO201822123.01.201827.01.2018
LENOVO2021760521.01.201811.03.2018
LENOVO202213422.01.201814.02.2018
LENOVO2023618422.01.20187.02.2018
LENOVO2023810922.01.201817.02.2018
LENOVO202459522.01.20187.02.2018
LENOVO202467624.01.20189.03.2018
LENOVO2024712722.01.201814.02.2018
LENOVO2024AW2122.01.201822.01.2018
LENOVO202502522.01.20188.02.2018
LENOVO2025128122.01.20189.03.2018
LENOVO2025211222.01.201830.01.2018
LENOVO20255139321.01.20189.03.2018
LENOVO2025715621.01.20183.03.2018
LENOVO2026634122.01.20186.03.2018
LENOVO20267213111.04.201711.03.2018
LENOVO202682122.01.20187.02.2018
LENOVO20269822.01.201829.01.2018
LENOVO2029868421.01.20189.03.2018
LENOVO2030018222.01.20187.02.2018
LENOVO2030855721.01.20186.03.2018
LENOVO2030959422.01.201812.03.2018
LENOVO20319514.02.201814.02.2018
LENOVO2032414721.01.20189.02.2018
LENOVO2033254822.01.20187.02.2018
LENOVO2033487211.04.20179.03.2018
LENOVO20344382811.04.201711.03.2018
LENOVO20351370411.04.201711.03.2018
LENOVO20354467011.04.201711.03.2018
LENOVO20376167011.04.201711.03.2018
LENOVO2037725422.01.201811.03.2018
LENOVO20378328121.01.201812.03.2018
LENOVO20382422.01.201825.01.2018
LENOVO2040498011.04.201711.03.2018
LENOVO2040522622.01.201815.02.2018
LENOVO204214722.01.20187.02.2018
LENOVO204281524.01.201812.03.2018
LENOVO2043439721.01.20189.03.2018
LENOVO2047A95929.01.201830.01.2018
LENOVO2055B69730.01.201830.01.2018
LENOVO2056VLZ1824.01.201810.02.2018
LENOVO2089A351224.01.201828.01.2018
LENOVO20A7003SMS2722.01.20183.02.2018
LENOVO20A7005KMS5022.01.201814.02.2018
LENOVO20A7005KMZ3229.01.201831.01.2018
LENOVO20A7005RGE327.01.201827.01.2018
LENOVO20A7005UMS7822.01.20183.03.2018
LENOVO20A7006QMS1723.01.20189.03.2018
LENOVO20A70092MS1225.01.20189.03.2018
LENOVO20A8S015423.01.20188.02.2018
LENOVO20A8S0BR0A7423.01.20187.02.2018
LENOVO20AA000EMS1922.01.20187.02.2018
LENOVO20ACA01V004322.01.201822.02.2018
LENOVO20AL007NMS3924.01.20189.03.2018
LENOVO20AL007SMS25422.01.20186.03.2018
LENOVO20AL007YMS12823.01.201813.02.2018
LENOVO20AL008EMS2622.01.201821.02.2018
LENOVO20AL00C6MS6622.01.201822.02.2018
LENOVO20AL00EPMS8022.01.201828.01.2018
LENOVO20AL00EUFR730.01.201811.03.2018
LENOVO20AL00FMMS1522.01.201826.01.2018
LENOVO20AM001HMS3426.01.201830.01.2018
LENOVO20AM001RMS4322.01.201824.02.2018
LENOVO20AM001UMS2024.01.201830.01.2018
LENOVO20AM006KMS2323.01.201828.01.2018
LENOVO20AM009DMS227.01.201827.01.2018
LENOVO20AMA0XJ0051622.01.201810.02.2018
LENOVO20AMA0XK00113122.01.201811.03.2018
LENOVO20AMAOXJ002025.01.20187.02.2018
LENOVO20AMS05C003623.01.20183.02.2018
LENOVO20AMS05J006722.01.20185.03.2018
LENOVO20AMS0MG001630.01.20189.02.2018
LENOVO20AMS0R80M4423.01.20188.02.2018
LENOVO20AMS0WB025922.01.20187.02.2018
LENOVO20AMS0X00016222.01.201830.01.2018
LENOVO20AMS2Y7001622.01.201828.02.2018
LENOVO20AMS4QL0012122.01.201824.02.2018
LENOVO20AMS59Q00324.01.201824.01.2018
LENOVO20AMS6340A1022.01.20189.03.2018
LENOVO20AN0070MS2021.01.201826.01.2018
LENOVO20AN0072MS628.01.201830.01.2018
LENOVO20AN0079MS724.01.201824.01.2018
LENOVO20AN009GMS4122.01.20187.02.2018
LENOVO20AQ0069MS19322.01.20183.02.2018
LENOVO20AQ0075MS7623.01.201820.02.2018
LENOVO20AQ007RMS723.01.201826.01.2018
LENOVO20AQ007TMS1622.01.201831.01.2018
LENOVO20AQ007UMS6822.01.20189.02.2018
LENOVO20AQS03H002925.01.201821.02.2018
LENOVO20AR000VMS1923.01.201830.01.2018
LENOVO20AR0012MS7924.01.201816.02.2018
LENOVO20AR001BMS4122.01.20186.03.2018
LENOVO20AR001DMS1224.01.201825.01.2018
LENOVO20AR003SMN1222.01.201827.02.2018
LENOVO20AR004AMS2723.01.20183.02.2018
LENOVO20AR005SMS10822.01.20189.03.2018
LENOVO20ARS00V001224.01.20183.03.2018
LENOVO20ARS04W009611.04.201715.02.2018
LENOVO20ARS07J0Q825.01.201828.01.2018
LENOVO20ARS0B10E3522.01.201830.01.2018
LENOVO20ARS0BG0067.02.20187.02.2018
LENOVO20ARS0HC002023.01.201831.01.2018
LENOVO20ARS2CK002423.01.20183.02.2018
LENOVO20ARS4FR003422.01.20187.02.2018
LENOVO20ASS1FS00816.02.201816.02.2018
LENOVO20AT0034MS2323.01.20183.02.2018
LENOVO20AT0038MS1722.01.20189.03.2018
LENOVO20AT004PMS3422.01.201829.01.2018
LENOVO20AT004UMS1122.01.201829.01.2018
LENOVO20AT004WMS5011.04.201710.02.2018
LENOVO20AT005DMS16222.01.20188.02.2018
LENOVO20AT005GMS2925.01.201830.01.2018
LENOVO20AT005JMS1622.01.201831.01.2018
LENOVO20AV002WMS10322.01.201822.02.2018
LENOVO20AV005FMS7022.01.20183.02.2018
LENOVO20AV005KMS1525.01.201829.01.2018
LENOVO20AV006CMS1322.01.201830.01.2018
LENOVO20AW0045MS1225.01.201831.01.2018
LENOVO20AWA0YU0043722.01.201811.03.2018
LENOVO20AWS0LB001731.01.20187.02.2018
LENOVO20AWS0NC0J724.01.20189.03.2018
LENOVO20AWS0PV00228.01.201828.01.2018
LENOVO20AWS1PF001430.01.201810.02.2018
LENOVO20AWS55E006222.01.20183.02.2018
LENOVO20AY006EMS189021.01.201811.03.2018
LENOVO20AY007PMS1324.01.20183.03.2018
LENOVO20AY00BMMS3424.01.201811.03.2018
LENOVO20AY00BNMS5822.01.201827.02.2018
LENOVO20B2A001003623.01.201820.02.2018
LENOVO20B3001VMS522.01.201826.01.2018
LENOVO20B60051MS2126.01.20187.02.2018
LENOVO20B60061MS12122.01.201820.02.2018
LENOVO20B7000MMS1725.01.201824.02.2018
LENOVO20B70046MS18322.01.201827.02.2018
LENOVO20B7A0B7MD32222.01.20189.03.2018
LENOVO20B7A13J003930.01.201822.02.2018
LENOVO20B7A1RJ003422.01.20189.03.2018
LENOVO20B7S0B102611.04.201730.01.2018
LENOVO20B7S0EU007223.01.20187.02.2018
LENOVO20B7S0M7005021.01.20189.03.2018
LENOVO20BE0041MS4322.01.201830.01.2018
LENOVO20BE0088MS3823.01.20187.02.2018
LENOVO20BE00BUMS19.03.20189.03.2018
LENOVO20BFA06B0M222.01.201822.01.2018
LENOVO20BFA0CA0093822.01.201811.03.2018
LENOVO20BFA10K002423.01.201831.01.2018
LENOVO20BFS0XA00225.01.201825.01.2018
LENOVO20BG001CMS4422.01.20189.02.2018
LENOVO20BG001DMS322.01.201822.01.2018
LENOVO20BGCTO1WW2323.01.201827.02.2018
LENOVO20BH002GMS9327.01.20189.03.2018
LENOVO20BHA0NA0010727.01.20189.03.2018
LENOVO20BS003LMS3223.01.20183.02.2018
LENOVO20BS003NMS5022.01.201830.01.2018
LENOVO20BS006EMS3122.01.20187.02.2018
LENOVO20BS006GMS2122.01.20189.03.2018
LENOVO20BS00ABMS1422.01.201810.02.2018
LENOVO20BTS05T101126.01.20188.02.2018
LENOVO20BTS21D00824.01.20189.03.2018
LENOVO20BUS2VK0023922.01.20189.03.2018
LENOVO20BV001YMS1124.01.20183.02.2018
LENOVO20BW000FMS224.01.201824.01.2018
LENOVO20BW000GPG723.02.201823.02.2018
LENOVO20BW000KMS226.01.201826.01.2018
LENOVO20BWS0K8004023.01.20187.02.2018
LENOVO20BWS19C0033.02.20183.02.2018
LENOVO20BX000TMS1723.01.20187.02.2018
LENOVO20BX000XMS1222.01.201826.01.2018
LENOVO20BX0049MS1922.01.201826.01.2018
LENOVO20BX004KMS1131.01.201827.02.2018
LENOVO20BXCTO1WW525.01.201825.01.2018
LENOVO20C0003SMS16822.01.20183.02.2018
LENOVO20C0S0640063.02.20183.02.2018
LENOVO20C5004YUS623.01.201827.01.2018
LENOVO20C6003QMS20722.01.201815.02.2018
LENOVO20C6003TMS5522.01.20183.02.2018
LENOVO20C6003UMS826.01.20189.03.2018
LENOVO20C60040MS31122.01.20189.03.2018
LENOVO20C6004GMS725.01.201826.01.2018
LENOVO20C6004JMS3125.01.20189.03.2018
LENOVO20C600J2SP133211.04.20179.03.2018
LENOVO20C600JCMS4521.01.20187.02.2018
LENOVO20C600JGMS27322.01.201811.03.2018
LENOVO20C600JJMS17422.01.20181.03.2018
LENOVO20C600JKMS1122.01.20189.02.2018
LENOVO20C600LLMS30921.01.201811.03.2018
LENOVO20CD0034MS622.01.201815.02.2018
LENOVO20CD0038MS8923.01.20181.03.2018
LENOVO20CG0019MS830.01.201830.01.2018
LENOVO20CG001BMS5223.01.201815.02.2018
LENOVO20CG0026MS4525.01.20187.02.2018
LENOVO20CG006FMS4822.01.201815.02.2018
LENOVO20CK0002MS1424.01.201825.01.2018
LENOVO20CK003DMS7822.01.20189.03.2018
LENOVO20CL00BPMS4029.01.20189.03.2018
LENOVO20CLS01G0D2526.01.20187.02.2018
LENOVO20CLS1FD0127.02.20187.02.2018
LENOVO20CLS1G7022722.01.201827.01.2018
LENOVO20CLS1VA003323.01.20189.03.2018
LENOVO20CLS229002223.01.201810.02.2018
LENOVO20CLS2DL001325.01.20188.02.2018
LENOVO20CLS2JD00825.01.201828.01.2018
LENOVO20CLS45J0079322.01.20188.02.2018
LENOVO20CLS47P001128.01.201830.01.2018
LENOVO20CLS4Q50F8222.01.20189.03.2018
LENOVO20CLS76W00522.01.201828.01.2018
LENOVO20CLS8GS005523.01.20186.03.2018
LENOVO20CM001PMS3923.01.201831.01.2018
LENOVO20CM001RMS1922.01.20183.02.2018
LENOVO20CM004UMS5622.01.201827.01.2018
LENOVO20D9000RMS1122.01.201831.01.2018
LENOVO20D9001FMS48422.01.201824.02.2018
LENOVO20D9S01U0084721.01.20186.03.2018
LENOVO20DC00C8MS1222.01.201814.02.2018
LENOVO20DC00CJMS23522.01.201810.02.2018
LENOVO20DF004NHH1424.01.201829.01.2018
LENOVO20DF004UMS8722.01.20189.03.2018
LENOVO20DF004XMS226.01.201826.01.2018
LENOVO20DF0050MS2323.01.201830.01.2018
LENOVO20DF0051MS5823.01.201823.02.2018
LENOVO20DF0093MS328.01.201828.01.2018
LENOVO20DF009AMS1024.01.201824.01.2018
LENOVO20DF00CVMS6022.01.20187.02.2018
LENOVO20DF00CYMS164521.01.20189.03.2018
LENOVO20DFCTO1WW2523.01.20183.03.2018
LENOVO20DKS09J1537622.01.20187.02.2018
LENOVO20DL0028MS4223.01.201810.02.2018
LENOVO20DL007FMS6722.01.20187.02.2018
LENOVO20DM003QMS926.01.201810.02.2018
LENOVO20DM003TMS2222.01.201827.01.2018
LENOVO20DM003VMS1022.01.201814.02.2018
LENOVO20DM009MMS1328.01.201830.01.2018
LENOVO20DM00AUMS18122.01.20189.03.2018
LENOVO20DQ003QMS124.01.201824.01.2018
LENOVO20DQCTO1WW1824.01.201830.01.2018
LENOVO20DSCTO1WW1225.01.201826.01.2018
LENOVO20DSS1P60050321.01.20189.03.2018
LENOVO20DT0000MS6525.01.201821.02.2018
LENOVO20DT0003MS424.01.201824.01.2018
LENOVO20DT001EMS111.04.201711.04.2017
LENOVO20DT001FMS426.01.201826.01.2018
LENOVO20DTCTO1WW27822.01.20187.02.2018
LENOVO20EM0013MS2825.01.20185.03.2018
LENOVO20ET003CMS4422.01.201831.01.2018
LENOVO20ET003HMS9222.01.20188.02.2018
LENOVO20ET003JMS94822.01.20187.02.2018
LENOVO20ET0047MS24622.01.20187.02.2018
LENOVO20ET0048MS53221.01.201811.03.2018
LENOVO20ET0049MS15922.01.201814.02.2018
LENOVO20ET004LMX7522.01.201810.02.2018
LENOVO20ET004NMS4326.01.20187.02.2018
LENOVO20ET004NMX5123.01.20187.02.2018
LENOVO20ETCTO1WW924.01.201827.01.2018
LENOVO20EV000TMS12822.01.20183.03.2018
LENOVO20EV000UMS3522.01.20189.02.2018
LENOVO20EV000XMS15522.01.20183.02.2018
LENOVO20EV000YMS2225.01.20189.02.2018
LENOVO20EV0013MS21422.01.20189.03.2018
LENOVO20EV003AMX8311.04.20179.03.2018
LENOVO20EV003EMX2522.01.20189.02.2018
LENOVO20EVCTO1WW50322.01.20187.02.2018
LENOVO20F10029MS11324.01.201814.02.2018
LENOVO20F10037MS722.01.201826.01.2018
LENOVO20F1CTO1WW1323.01.201824.01.2018
LENOVO20F5004VMS1229.01.201831.01.2018
LENOVO20F5S0JE00187422.01.201822.02.2018
LENOVO20F5S1BP0015522.01.201811.03.2018
LENOVO20F5S1HL00222.01.201822.01.2018
LENOVO20F5S1MN007429.01.201817.02.2018
LENOVO20F5S5Y2003522.01.20189.03.2018
LENOVO20F6003YMS10622.01.20187.02.2018
LENOVO20F6006XMS623.01.201827.01.2018
LENOVO20F6006YMS1823.01.201826.01.2018
LENOVO20F60087MX6222.01.20189.03.2018
LENOVO20F600A2MS5625.01.20187.02.2018
LENOVO20F600A5MS526.01.201826.01.2018
LENOVO20F6CTO1WW3522.01.201828.01.2018
LENOVO20F90042MS3422.01.201811.03.2018
LENOVO20F90043MS2522.01.20189.03.2018
LENOVO20F9005CMS4922.01.201831.01.2018
LENOVO20F9CTO1WW1124.01.20181.03.2018
LENOVO20FAS07N01225.01.201825.01.2018
LENOVO20FB002UMS1222.01.201826.01.2018
LENOVO20FB002XMS4322.01.20186.03.2018
LENOVO20FB003PMS2523.01.201822.02.2018
LENOVO20FB0067MS723.01.201830.01.2018
LENOVO20FD001WMS3822.01.20183.03.2018
LENOVO20FHCTO1WW2524.01.20183.02.2018
LENOVO20FHS00Y002125.01.20183.02.2018
LENOVO20FHS010001522.01.201811.03.2018
LENOVO20FL000EMS21.03.20189.03.2018
LENOVO20FMS0MG002722.01.201822.02.2018
LENOVO20FMS1FA007822.01.20189.03.2018
LENOVO20FMS1J8005822.01.201811.03.2018
LENOVO20FMS1MW00524.01.20187.02.2018
LENOVO20FN003LMS4024.01.20183.02.2018
LENOVO20FN004CMS622.01.201825.01.2018
LENOVO20FQ003YMS2422.01.201830.01.2018
LENOVO20FRS0F9004526.01.201830.01.2018
LENOVO20FU001LMS6421.01.201814.02.2018
LENOVO20FU001RMS4622.01.20187.02.2018
LENOVO20FU002CMS3222.01.20188.02.2018
LENOVO20FU002DMS11523.01.20187.02.2018
LENOVO20FU002VMS3224.01.20187.02.2018
LENOVO20FUCTO1WW19311.04.201726.02.2018
LENOVO20FUS01C00823.01.201826.01.2018
LENOVO20FUS05H005422.01.201828.01.2018
LENOVO20FUS07D005222.01.201824.02.2018
LENOVO20FVS0AY0114222.01.20183.03.2018
LENOVO20FVS0GP0018922.01.20189.03.2018
LENOVO20FVS210005822.01.20187.02.2018
LENOVO20FW003MMS1722.01.20183.02.2018
LENOVO20FWCTO1WW3022.01.201827.01.2018
LENOVO20GACTO1WW10123.01.201827.02.2018
LENOVO20GBCTO1WW3923.01.20181.03.2018
LENOVO20GBS00E0076322.01.20189.03.2018
LENOVO20GHS0TX0E1026.01.201828.01.2018
LENOVO20GJ001HMS24222.01.20189.02.2018
LENOVO20GJ003SMS10022.01.201815.02.2018
LENOVO20GJ003UMS119822.01.20189.03.2018
LENOVO20GJ0048GE1224.01.201828.01.2018
LENOVO20GJ0048MS158021.01.20189.03.2018
LENOVO20GJ0049MS4322.01.201825.01.2018
LENOVO20GJ0059MS2624.01.20187.02.2018
LENOVO20GJCTO1WW65821.01.201811.03.2018
LENOVO20H1004SMX19122.01.20186.03.2018
LENOVO20H1004VMX23122.01.20189.03.2018
LENOVO20H1004XMX23121.01.20183.03.2018
LENOVO20H10056MS13822.01.20186.03.2018
LENOVO20H10056MX3022.01.20189.03.2018
LENOVO20H1006KMX3522.01.20189.02.2018
LENOVO20H1007VMX53.02.20183.02.2018
LENOVO20H1CTO1WW12922.01.20189.03.2018
LENOVO20H5006TMX24823.01.20189.03.2018
LENOVO20H5006UMX14222.01.20183.03.2018
LENOVO20H5006VMX16422.01.201815.02.2018
LENOVO20H500BCUK530.01.201830.01.2018
LENOVO20H500CAMX103.02.20183.02.2018
LENOVO20H5CTO1WW6022.01.201828.02.2018
LENOVO20H90001MX2124.01.20181.03.2018
LENOVO20H90002MX4031.01.20187.02.2018
LENOVO20H9001DMS10322.01.201830.01.2018
LENOVO20H9004MMX3322.01.201813.02.2018
LENOVO20H9CTO1WW1825.01.20183.02.2018
LENOVO20HAS0NL008224.01.20188.02.2018
LENOVO20HD0002MX8622.01.20187.02.2018
LENOVO20HD000EMX2922.01.20183.02.2018
LENOVO20HD000MMS724.01.201826.01.2018
LENOVO20HD0048MX1424.01.201828.01.2018
LENOVO20HDCTO1WW4123.01.201831.01.2018
LENOVO20HES0FW0024122.01.20189.03.2018
LENOVO20HF0001MX723.01.201827.01.2018
LENOVO20HF004QMX526.01.201826.01.2018
LENOVO20HF004VMX4122.01.201822.02.2018
LENOVO20HFCTO1WW2024.01.20183.02.2018
LENOVO20HGS17B00826.01.201826.01.2018
LENOVO20HMS0DF002931.01.20183.03.2018
LENOVO20HMS1070067122.01.20187.02.2018
LENOVO20HMS1A0002025.01.201830.01.2018
LENOVO20HN0015MX5723.01.20183.03.2018
LENOVO20HNCTO1WW111.03.201811.03.2018
LENOVO20HR0021MX1023.01.20187.02.2018
LENOVO20HR002MMX1524.01.201824.02.2018
LENOVO20HR002NMX2622.01.201812.03.2018
LENOVO20J1000JMS8022.01.20183.02.2018
LENOVO20J1000JMX22821.01.20189.03.2018
LENOVO20J10016MX119022.01.201812.03.2018
LENOVO20J10021MS4424.01.20188.02.2018
LENOVO20J10021MX3323.01.201831.01.2018
LENOVO20J10053MX1525.01.20189.03.2018
LENOVO20J1CTO1WW5022.01.20183.02.2018
LENOVO20J1S01600130.01.201830.01.2018
LENOVO20J40010MX4023.01.20187.02.2018
LENOVO20J4002AMX2929.01.201816.02.2018
LENOVO20J4002FMX8622.01.201828.02.2018
LENOVO20J4CTO1WW3922.01.201828.01.2018
LENOVO20J60014MX12422.01.201827.01.2018
LENOVO20J60016MX2125.01.201830.01.2018
LENOVO20J60018MX1230.01.20183.02.2018
LENOVO20J6003CMX3322.01.20187.02.2018
LENOVO20J80020MX1130.01.20183.02.2018
LENOVO20J8002HMX697.02.201815.02.2018
LENOVO20J8CTO1WW1025.01.201812.03.2018
LENOVO20JD002DMX823.01.201813.02.2018
LENOVO20JH002KMX4124.01.201828.01.2018
LENOVO20JH002LMX2322.01.201831.01.2018
LENOVO20JH002SMX4823.01.20187.02.2018
LENOVO20JHCTO1WW2022.01.20189.03.2018
LENOVO20JNS3M500228.02.20189.03.2018
LENOVO20JS001EMX3222.01.20187.02.2018
LENOVO20JTS05W006422.01.20187.02.2018
LENOVO20KLCTO1WW525.01.20187.02.2018
LENOVO218112422.01.201825.02.2018
LENOVO218975521.01.201811.03.2018
LENOVO219139822.01.201811.03.2018
LENOVO22414XG1424.01.201831.01.2018
LENOVO2241VG3824.01.201826.01.2018
LENOVO2241W3W1822.01.201830.01.2018
LENOVO2241WWV728.01.20183.02.2018
LENOVO22434EG1922.01.20189.03.2018
LENOVO22439AG15622.01.20181.02.2018
LENOVO2320HNU1225.01.201826.01.2018
LENOVO2324A152623.01.20183.02.2018
LENOVO2324GA72023.01.20186.03.2018
LENOVO23251K71025.01.20186.03.2018
LENOVO23252CG6123.01.20188.02.2018
LENOVO23252DG7222.01.20183.02.2018
LENOVO23252EG15222.01.201822.02.2018
LENOVO23252FG6822.01.20187.02.2018
LENOVO23252GG9222.01.201816.02.2018
LENOVO23252QG27922.01.201821.02.2018
LENOVO23252SG3424.01.201811.03.2018
LENOVO23252UG18611.04.201721.02.2018
LENOVO23253QG1523.01.201825.01.2018
LENOVO23253Z557.02.201811.03.2018
LENOVO23254R91323.01.201824.01.2018
LENOVO232578G46722.01.20186.03.2018
LENOVO232579G17222.01.201823.02.2018
LENOVO23257BG5224.01.20187.02.2018
LENOVO2325AEG4522.01.20187.02.2018
LENOVO2325AGG73.02.20183.02.2018
LENOVO2325AJG1822.01.201810.02.2018
LENOVO2325BN822022.01.201830.01.2018
LENOVO2325BP96723.01.20187.02.2018
LENOVO2325G55330.01.201830.01.2018
LENOVO2325HR92022.01.20181.03.2018
LENOVO2325M544728.01.20183.02.2018
LENOVO2325MM0724.01.201824.01.2018
LENOVO2325OR12226.01.201831.01.2018
LENOVO2325OR293.02.20183.02.2018
LENOVO2325SF85922.01.20183.02.2018
LENOVO2325SFB2422.01.20187.02.2018
LENOVO2325SMF12022.01.201811.03.2018
LENOVO2325SXT20822.01.20187.02.2018
LENOVO2325W229621.01.201828.02.2018
LENOVO2325W2B13322.01.201827.02.2018
LENOVO2325Y1L11622.01.201821.02.2018
LENOVO2325YBN1423.01.201828.01.2018
LENOVO23331U14922.01.20183.03.2018
LENOVO2333A88229.01.201829.01.2018
LENOVO2333AZ22922.01.20187.02.2018
LENOVO2333AZ73923.01.20189.03.2018
LENOVO23444SG3923.01.20187.02.2018
LENOVO23444TG4623.01.20187.02.2018
LENOVO2347A2817822.01.201830.01.2018
LENOVO2347A317722.01.201816.02.2018
LENOVO2347A324526.01.20187.02.2018
LENOVO2347HH65923.01.201830.01.2018
LENOVO23491B54923.01.20187.02.2018
LENOVO23492N1522.01.201822.01.2018
LENOVO23497D698922.01.20189.03.2018
LENOVO23497E5331.01.201831.01.2018
LENOVO23498R66822.01.20186.03.2018
LENOVO2349D436322.01.20183.02.2018
LENOVO2349EN3823.01.20187.02.2018
LENOVO2349G2G126.01.201826.01.2018
LENOVO2349G5G324.02.201824.02.2018
LENOVO2349G7G6622.01.20187.02.2018
LENOVO2349G8G1323.01.201825.01.2018
LENOVO2349GCG17222.01.201831.01.2018
LENOVO2349GZG1022.01.20187.02.2018
LENOVO2349H2G8923.01.20181.03.2018
LENOVO2349H3G77.02.20187.02.2018
LENOVO2349KAG10722.01.20189.03.2018
LENOVO2349KBG7122.01.20183.03.2018
LENOVO2349KCG7711.04.201713.02.2018
LENOVO2349KDG7223.01.201827.02.2018
LENOVO2349KT5621.01.201830.01.2018
LENOVO2349N3G22222.01.20189.03.2018
LENOVO2349N5G2325.01.20189.03.2018
LENOVO2349N7G3424.01.201831.01.2018
LENOVO2349QJ82122.01.20183.02.2018
LENOVO2349SC9722.01.201825.01.2018
LENOVO2349SEF2221.01.201826.01.2018
LENOVO2349TQ5331.01.201831.01.2018
LENOVO2349U2B6022.01.20188.02.2018
LENOVO2349W2E623.01.201825.01.2018
LENOVO2349W2P12122.01.20189.02.2018
LENOVO2349Y1L4025.01.201822.02.2018
LENOVO23512D3926.01.201830.01.2018
LENOVO2351AK21827.01.201827.01.2018
LENOVO2351AK91127.01.201814.02.2018
LENOVO2351BA9113.02.20183.02.2018
LENOVO2351BB11423.01.20183.02.2018
LENOVO2351BW911922.01.20189.03.2018
LENOVO2355HFG5622.01.201821.02.2018
LENOVO23561U92522.01.201831.01.2018
LENOVO2356B2913122.01.20186.03.2018
LENOVO2356B464821.01.20181.03.2018
LENOVO2356G972624.01.20183.02.2018
LENOVO2356GCG3524.01.201811.03.2018
LENOVO2356GDG1123.01.201826.01.2018
LENOVO2356GPG21422.01.20187.02.2018
LENOVO2356GRG3624.01.201821.02.2018
LENOVO2356H9G1322.01.201824.01.2018
LENOVO2356KM11422.01.20184.02.2018
LENOVO2356L2G922.01.20187.02.2018
LENOVO2356L3G8322.01.20187.02.2018
LENOVO2356LNG35522.01.201811.03.2018
LENOVO2356LPG4524.01.201811.03.2018
LENOVO2356LQG13022.01.201811.03.2018
LENOVO2356LRG8623.01.20189.03.2018
LENOVO2356W1B826.01.201830.01.2018
LENOVO239237G2523.01.20183.02.2018
LENOVO239238G18611.04.20173.03.2018
LENOVO23945XG822.01.201827.01.2018
LENOVO24292UG2623.01.20189.03.2018
LENOVO24296HG3522.01.201811.03.2018
LENOVO24296KG1625.01.201821.02.2018
LENOVO24297TG1725.01.20187.02.2018
LENOVO24297XG5722.01.201815.02.2018
LENOVO2429CT22422.01.20183.02.2018
LENOVO2429H161824.01.20189.03.2018
LENOVO2429KA411922.01.201811.03.2018
LENOVO2429LU254022.01.201823.02.2018
LENOVO2429MA5924.01.201824.01.2018
LENOVO24472EG725.01.201829.01.2018
LENOVO244743G9623.01.20183.03.2018
LENOVO24474HG630.01.201830.01.2018
LENOVO24474JG1822.01.20183.02.2018
LENOVO24474KG1823.01.20187.02.2018
LENOVO244757G522.01.201822.01.2018
LENOVO2447AE85322.01.20183.02.2018
LENOVO2447CK67223.01.201812.02.2018
LENOVO2463A49125.01.201825.01.2018
LENOVO246835G729.01.201829.01.2018
LENOVO246836G4021.01.201828.01.2018
LENOVO24683PG124.01.201824.01.2018
LENOVO24813QG30622.01.201830.01.2018
LENOVO24813SG524.01.201824.01.2018
LENOVO2518A2G1424.01.20187.02.2018
LENOVO2518L5G9322.01.201812.03.2018
LENOVO252224G1223.01.201826.01.2018
LENOVO252225G5222.01.201828.02.2018
LENOVO25222SG1331.01.20183.02.2018
LENOVO252239G665511.04.201711.03.2018
LENOVO25223CG6922.01.20183.02.2018
LENOVO25223FG1231.01.201831.01.2018
LENOVO253724G425.01.201811.03.2018
LENOVO253725G18222.01.201823.02.2018
LENOVO253726G3224.01.20183.02.2018
LENOVO25379UG526.01.201826.01.2018
LENOVO2537FR96322.01.201830.01.2018
LENOVO2537LV15322.01.20181.03.2018
LENOVO2537U1W2624.01.20183.02.2018
LENOVO2537V2F722.01.201826.01.2018
LENOVO2537VAN4226.01.201828.01.2018
LENOVO2537W781223.01.20188.02.2018
LENOVO2537WA61611.04.201710.02.2018
LENOVO2537WAW225.01.201825.01.2018
LENOVO2537WC31523.01.20183.02.2018
LENOVO2537WCT2528.01.20187.02.2018
LENOVO2537WHH824.01.20189.02.2018
LENOVO2537WTD1331.01.20185.02.2018
LENOVO2537WZJ2123.01.20187.02.2018
LENOVO2537Y11715.02.201815.02.2018
LENOVO2537Z8Q17722.01.20183.02.2018
LENOVO2537ZM92624.01.201829.01.2018
LENOVO2537ZRA3323.01.201815.02.2018
LENOVO2539BK6522.01.201826.01.2018
LENOVO2539BM48622.01.201829.01.2018
LENOVO2539W1711522.01.201821.02.2018
LENOVO2550A431622.01.20183.02.2018
LENOVO2718WA370822.01.20188.02.2018
LENOVO273269G2330.01.201830.01.2018
LENOVO2746P8G326.01.201826.01.2018
LENOVO276522G1124.01.20187.02.2018
LENOVO2768DW75322.01.201824.02.2018
LENOVO2768DZ14422.01.201827.01.2018
LENOVO2768GR8327.01.201827.01.2018
LENOVO2768V822224.01.201824.02.2018
LENOVO2768Y4R822.01.201825.01.2018
LENOVO2774LBG826.02.201826.02.2018
LENOVO2774LFG11722.01.20187.02.2018
LENOVO27763JG1322.01.201826.01.2018
LENOVO2776C1G2922.01.201814.02.2018
LENOVO2825AB1624.01.201830.01.2018
LENOVO28477LG7523.01.20183.02.2018
LENOVO2847CSG90021.01.20189.03.2018
LENOVO2847Q7G29122.01.20186.03.2018
LENOVO29122PG1523.01.201826.01.2018
LENOVO291239G611.04.201711.04.2017
LENOVO29123AG4222.01.201813.02.2018
LENOVO2912WAJ6922.01.20183.02.2018
LENOVO29249FG924.01.201824.01.2018
LENOVO2924W2S1122.01.20187.02.2018
LENOVO2924W9G5124.01.20183.02.2018
LENOVO2924WAC5324.01.201820.02.2018
LENOVO2928W13316.02.201816.02.2018
Lenovo3000 N20044.03.20164.03.2016
LENOVO30457KG4723.01.201827.01.2018
LENOVO305162G15322.01.201823.02.2018
Lenovo320-17AST1529.09.20186.04.2019
Lenovo320S-14IKB926.01.20194.04.2019
LENOVO3237FA91323.01.201831.01.2018
LENOVO3259001923.01.20183.03.2018
LENOVO32597CG12322.01.201827.02.2018
LENOVO32599UG1725.01.20189.03.2018
LENOVO3259A2G12723.01.20187.02.2018
LENOVO3259C2G5922.01.201824.02.2018
LENOVO3259HJG9222.01.20187.02.2018
LENOVO3259HKG5422.01.20181.03.2018
LENOVO3259LZG1724.01.20189.03.2018
LENOVO3259MAG1625.01.201829.01.2018
LENOVO3259MFG4222.01.20187.02.2018
LENOVO33231ZG2622.01.201831.01.2018
LENOVO3323RGG6822.01.20187.02.2018
LENOVO334729G25622.01.20187.02.2018
LENOVO33477WG9722.01.20189.03.2018
LENOVO335338G1222.01.201825.01.2018
LENOVO33533LG2122.01.20187.02.2018
LENOVO33533MG5622.01.201831.01.2018
LENOVO33541Z112822.01.201827.02.2018
LENOVO33544NG6922.01.20187.02.2018
LENOVO33544SG24222.01.20183.03.2018
LENOVO3354ANG5622.01.201811.03.2018
LENOVO3354BJG1322.01.201826.01.2018
LENOVO3354DSG2322.01.201827.01.2018
LENOVO3354DVG88222.01.20189.03.2018
LENOVO335566G526.01.201826.01.2018
LENOVO33585EG226.01.201827.01.2018
LENOVO33588CG687.02.201821.02.2018
LENOVO33588QG9622.01.20183.02.2018
LENOVO335962G16923.01.201821.02.2018
LENOVO335964G14022.01.201822.02.2018
LENOVO336457G2022.01.20187.02.2018
LENOVO33663VG5922.01.201831.01.2018
LENOVO336654G2622.01.20183.02.2018
LENOVO336665G3622.01.20187.02.2018
LENOVO336669G3622.01.20186.03.2018
LENOVO33681G08523.01.201817.02.2018
LENOVO33683XG1422.01.20184.03.2018
LENOVO33718HG1526.01.201826.01.2018
LENOVO34483Y22323.01.201828.01.2018
LENOVO3448B8623.02.20183.02.2018
LENOVO3448B944022.01.201830.01.2018
LENOVO34601F77422.01.20189.03.2018
LENOVO346034G3122.01.201830.01.2018
LENOVO34607T92026.01.20187.02.2018
LENOVO34607ZG9322.01.201827.01.2018
LENOVO346082G2622.01.20189.03.2018
LENOVO3460AE711723.01.20187.02.2018
LENOVO3460AQG2924.01.20187.02.2018
LENOVO3460CJG13422.01.201811.03.2018
LENOVO3460CNG2922.01.20189.03.2018
LENOVO3460CWG7622.01.201823.02.2018
LENOVO3493DEG24322.01.201827.01.2018
LENOVO3508A411123.01.201820.02.2018
LENOVO3626FAG29222.01.20188.02.2018
LENOVO3626FBG19322.01.201810.02.2018
LENOVO3626W351429.01.20187.02.2018
LENOVO36801B8428.01.201811.03.2018
LENOVO3680D684324.01.20186.03.2018
LENOVO3680DE113823.01.20187.02.2018
LENOVO3680F7G2511.04.201723.02.2018
LENOVO3680F9G2922.01.201831.01.2018
LENOVO3680FAG3524.01.20189.03.2018
LENOVO3680HCG33022.01.20187.02.2018
LENOVO3680JH42222.01.201826.01.2018
LENOVO3680KQ92522.01.20187.02.2018
LENOVO3680VCZ1022.01.201831.01.2018
LENOVO3680VPW3425.01.201823.02.2018
LENOVO3680W1B2324.01.20183.02.2018
LENOVO3680W1E7222.01.20189.03.2018
LENOVO3680W3Q6521.01.20181.03.2018
LENOVO3680W5Y8522.01.20185.03.2018
LENOVO3680WAT2622.01.201828.01.2018
LENOVO3680WC1822.01.201830.01.2018
LENOVO3680ZG9822.01.201823.01.2018
LENOVO368524G1623.01.201827.01.2018
LENOVO368526G9522.01.20187.02.2018
LENOVO36852CG13522.01.201814.02.2018
LENOVO36852DG3224.01.201828.01.2018
LENOVO36852EG27121.01.20183.03.2018
LENOVO36986CG17922.01.201830.01.2018
LENOVO37028Y15924.01.201828.01.2018
LENOVO376123G2223.01.201826.01.2018
LENOVO37612MG62221.01.201811.03.2018
LENOVO37612ZG2322.01.20186.03.2018
LENOVO37613FG2724.01.20187.02.2018
LENOVO37613MG119721.01.20189.03.2018
LENOVO4057AL119922.01.20187.02.2018
LENOVO4057W3H1026.01.201826.01.2018
LENOVO406333G4723.01.201811.03.2018
LENOVO4065A553422.01.201826.01.2018
LENOVO417328G5323.01.20183.03.2018
LENOVO4173L7G23722.01.201810.02.2018
LENOVO4173R879423.01.201812.02.2018
LENOVO4173RB5328.01.201828.01.2018
LENOVO417429G525.01.201825.01.2018
LENOVO41742AG3122.01.201830.01.2018
LENOVO4174NDG3223.01.20187.02.2018
LENOVO4174NEG6322.01.20181.03.2018
LENOVO4174P4G6722.01.20187.02.2018
LENOVO4174P5G10222.01.201822.02.2018
LENOVO4174PEG48611.04.20173.03.2018
LENOVO4174W9W1329.01.20183.02.2018
LENOVO4174WA8425.01.201825.01.2018
LENOVO417882G98222.01.20189.03.2018
LENOVO417883G1422.01.201827.01.2018
LENOVO4178B8G2225.01.201826.01.2018
LENOVO4178B9G8922.01.20183.02.2018
LENOVO4178BAG522.01.201822.01.2018
LENOVO4178CHG25022.01.20189.03.2018
LENOVO4178CJG5924.01.20183.02.2018
LENOVO4180DH112622.01.201830.01.2018
LENOVO4180DY3624.01.201824.01.2018
LENOVO4180G7371011.04.20179.03.2018
LENOVO4180MBG21922.01.20189.03.2018
LENOVO4180NH31015.02.201815.02.2018
LENOVO4180PBG615411.04.201711.03.2018
LENOVO4180W261422.01.201830.01.2018
LENOVO42363V026322.01.201824.02.2018
LENOVO423662G3426.01.201830.01.2018
LENOVO4236A8730022.01.201811.03.2018
LENOVO4236AC2424.01.201825.01.2018
LENOVO4236B872723.01.201827.01.2018
LENOVO4236DD24222.01.201831.01.2018
LENOVO4236MBG63922.01.20183.03.2018
LENOVO4236N5G2623.01.201831.01.2018
LENOVO4236NGG16011.04.20175.03.2018
LENOVO4236NHG831.01.20189.03.2018
LENOVO4236NUG2922.01.20187.02.2018
LENOVO4236NVG4423.01.20189.02.2018
LENOVO4236PFG15611.04.20171.03.2018
LENOVO4236PGG2123.01.201814.02.2018
LENOVO4236PRG630.01.201830.01.2018
LENOVO4236SDH8724.01.20183.02.2018
LENOVO4236SSQ824.01.201826.01.2018
LENOVO4236VJ765622.01.20188.02.2018
LENOVO4236W1Y20122.01.20183.03.2018
LENOVO4236W634624.01.201811.03.2018
LENOVO4236W753422.01.201831.01.2018
LENOVO4236W8K426.01.201826.01.2018
LENOVO4236W8T2025.01.201831.01.2018
LENOVO4236W9B2325.01.20183.02.2018
LENOVO4236W9V7922.01.201810.02.2018
LENOVO4236WC34922.01.20183.03.2018
LENOVO4236WC81922.01.201823.01.2018
LENOVO4236WC9103.02.20183.02.2018
LENOVO4236WHJ319.02.201819.02.2018
LENOVO4236WJ24122.01.201810.02.2018
LENOVO4236WLR7222.01.201830.01.2018
LENOVO4238AB48622.01.20186.03.2018
LENOVO4238W1E5223.01.201831.01.2018
LENOVO4238W2C1622.01.20184.02.2018
LENOVO4238W2D7222.01.201823.02.2018
LENOVO42404BG4022.01.201821.02.2018
LENOVO42404CG1522.01.20181.03.2018
LENOVO42405CG325.01.201827.02.2018
LENOVO42405FG7122.01.20187.02.2018
LENOVO42406AG8722.01.201821.02.2018
LENOVO42406BG11822.01.20183.03.2018
LENOVO42434WG4822.01.20189.02.2018
LENOVO42435HG1930.01.20189.03.2018
LENOVO4243M743325.01.201810.02.2018
LENOVO4243RU71523.01.201825.01.2018
LENOVO4243W2A322.01.201822.01.2018
LENOVO4243W99723.01.201811.03.2018
LENOVO4246A583122.01.201830.01.2018
LENOVO4260A467322.01.201812.03.2018
LENOVO4282A236526.01.20183.02.2018
LENOVO428424G9811.04.201721.02.2018
LENOVO428449G828.01.20187.02.2018
LENOVO42844KG4025.01.201811.03.2018
LENOVO42844LG4222.01.201830.01.2018
LENOVO42844MG522.01.201822.01.2018
LENOVO4284CN24622.01.201811.03.2018
LENOVO428737G1026.01.20188.02.2018
LENOVO42873YG726.01.201826.01.2018
LENOVO42902M41024.01.201825.01.2018
LENOVO42903J22621.01.201829.01.2018
LENOVO42903WG5923.01.201815.02.2018
LENOVO4290FC1422.01.201828.01.2018
LENOVO4290H542921.01.20187.02.2018
LENOVO4290MF926922.01.20187.02.2018
LENOVO42912WG25621.01.201824.02.2018
LENOVO429135G13222.01.20189.03.2018
LENOVO429136G16722.01.20188.02.2018
LENOVO429137G37222.01.201811.03.2018
LENOVO429144G226.01.201826.01.2018
LENOVO42914BG8122.01.20189.03.2018
LENOVO42914CG5222.01.20187.02.2018
LENOVO429153G12422.01.201810.02.2018
LENOVO42915J01823.01.20187.02.2018
LENOVO4291A195222.01.20183.03.2018
LENOVO4291D222526.01.20187.02.2018
LENOVO4291F281324.01.201826.01.2018
LENOVO4291JN7323.01.201823.01.2018
LENOVO4291MV5424.01.201824.01.2018
LENOVO4291QQ54822.01.201830.01.2018
LENOVO4291QQ611222.01.201828.02.2018
LENOVO4291S261328.01.201831.01.2018
LENOVO4291T1C12723.01.20189.03.2018
LENOVO4291TEL1223.01.201825.01.2018
LENOVO4291V2B2125.01.201828.01.2018
LENOVO4291W2Q5823.01.201811.03.2018
LENOVO4291W2S4222.01.20183.03.2018
LENOVO4291W6L1723.01.201828.01.2018
LENOVO4291W8W3823.01.20187.02.2018
LENOVO4291W9J2823.01.201831.01.2018
LENOVO4291WBH323.01.201826.01.2018
LENOVO4291WSQ323.01.201823.01.2018
LENOVO4291Y2S2722.01.20188.02.2018
LENOVO4293A25530.01.201830.01.2018
LENOVO4293AF452522.01.201823.02.2018
LENOVO4293W1M1323.01.20183.02.2018
LENOVO4293W1Q5822.01.20187.02.2018
LENOVO4293W4L1922.01.201827.01.2018
LENOVO429842G1523.01.20183.02.2018
LENOVO42992PG1522.01.201831.01.2018
LENOVO43147VG2222.01.20187.02.2018
LENOVO43149UG3823.01.201824.02.2018
LENOVO43149VG2023.01.201824.02.2018
LENOVO4314DQG2325.01.201822.02.2018
LENOVO4314DXG529.01.201829.01.2018
LENOVO431929G12211.04.20176.03.2018
LENOVO43192PU6722.01.20187.02.2018
LENOVO431967G626.01.201826.01.2018
LENOVO43309FG1522.01.201829.01.2018
LENOVO43309NG926.01.201826.01.2018
LENOVO43494JG2922.01.20184.03.2018
LENOVO4349AF54924.01.201830.01.2018
LENOVO43843AG1122.01.201828.01.2018
LENOVO4384GFG5622.01.20189.03.2018
LENOVO4384W8F2123.01.201830.01.2018
LENOVO4384WH11524.01.201828.02.2018
LENOVO4384WH52822.01.20183.02.2018
LENOVO4385925.01.20184.02.2018
LENOVO43892DG1022.01.201831.01.2018
LENOVO4391B76222.01.201822.01.2018
LENOVO4391DL32622.01.20183.02.2018
LENOVO44014NG111.03.201811.03.2018
LENOVO44014PG415.02.201815.02.2018
LENOVO44015CG324.01.201824.01.2018
LENOVO44034KG526.01.201824.02.2018
LENOVO4484W1C1024.01.201813.02.2018
LENOVO4484W1E1923.01.20187.02.2018
LENOVO4876A432822.01.201826.01.2018
LENOVO49411522.01.201815.02.2018
LENOVO5017AL837.02.20187.02.2018
LENOVO5017B671325.01.201826.01.2018
Lenovo510-14ISK812.01.20192.04.2019
Lenovo510s-13IKB124.09.201827.02.2019
LENOVO521525G3422.01.20189.03.2018
LENOVO521527G524.01.201826.01.2018
LENOVO5413W1S73.02.20183.02.2018
LENOVO59315928.01.20189.02.2018
LENOVO62724AG2622.01.20189.02.2018
LENOVO62726JG4524.01.20187.02.2018
LENOVO62726KG3722.01.201821.02.2018
LENOVO62726LG3723.01.201811.03.2018
LENOVO62742BG5523.01.20186.03.2018
LENOVO627432G630.01.20186.03.2018
LENOVO64586QG8122.01.20189.02.2018
LENOVO6458DE9122.01.201822.01.2018
LENOVO64606XG225.01.201825.01.2018
LENOVO64608SG1724.01.201830.01.2018
LENOVO6464WM6222.01.201821.02.2018
LENOVO64669YG426.01.201826.01.2018
LENOVO647358G2824.01.20187.02.2018
LENOVO64741EG728.01.201828.01.2018
LENOVO6474WMV526.01.201826.01.2018
LENOVO6475VAG4622.01.20184.03.2018
LENOVO6475VAP5121.01.20187.02.2018
LENOVO6475WR9621.01.201827.01.2018
LENOVO6475Z2W1623.01.201825.01.2018
LENOVO688526G1723.01.201811.03.2018
LENOVO68852CG1222.01.201826.01.2018
LENOVO68852EG1924.01.20189.02.2018
LENOVO68852FG322.01.201822.01.2018
LENOVO68852GG1423.01.201825.01.2018
LENOVO68852JG3022.01.201827.01.2018
LENOVO6885DKG14722.01.201821.02.2018
LENOVO7360A4G3122.01.201826.01.2018
LENOVO7360AEG29.02.20189.02.2018
LENOVO7434AZ41631.01.201831.01.2018
LENOVO7434AZ71723.01.201827.01.2018
LENOVO7440DQ61130.01.201830.01.2018
LENOVO7440E1118222.01.201831.01.2018
LENOVO7449FWG525.01.201825.01.2018
LENOVO74553XG1822.01.20187.02.2018
LENOVO74558HG4522.01.20183.02.2018
LENOVO74585LG2523.01.20183.02.2018
LENOVO74585MG530.01.201830.01.2018
LENOVO7459D121422.01.20189.03.2018
LENOVO7459UDC2222.01.20187.02.2018
LENOVO7459VYD522.01.201822.01.2018
LENOVO7459Y464423.01.201811.03.2018
LENOVO7459ZRA1824.01.201828.01.2018
LENOVO74663RG3823.01.20187.02.2018
LENOVO74695TG923.01.201824.01.2018
LENOVO74695XG823.01.201825.01.2018
LENOVO7470EJ3723.01.201823.01.2018
LENOVO7470VDG2822.01.20187.02.2018
LENOVO7470W2H1829.01.201831.01.2018
LENOVO749D7362423.01.201826.01.2018
LENOVO749D7374322.01.20189.03.2018
LENOVO7661EP61023.01.201825.01.2018
LENOVO7661HS768122.01.20183.03.2018
LENOVO7661VWJ2324.01.201811.03.2018
LENOVO7663WKN322.01.201825.01.2018
LENOVO766419G1124.01.201825.01.2018
LENOVO7665BL520322.01.201828.02.2018
LENOVO7665D7194222.01.20183.03.2018
LENOVO766634G1530.01.20183.02.2018
LENOVO7666B4G10022.01.20187.02.2018
LENOVO7666WC7525.01.201826.01.2018
LENOVO7667DF64223.01.201826.01.2018
LENOVO7674D451025.01.201830.01.2018
LENOVO7827AB21422.01.201824.01.2018
LENOVO7827PM22622.01.20183.02.2018
LENOVO7829FL23523.01.201826.01.2018
LENOVO78544LG4223.01.201831.01.2018
LENOVO78544VG62622.01.20189.03.2018
LENOVO78545EG427.01.201827.01.2018
LENOVO78545JG143911.04.201711.03.2018
LENOVO78595SG2223.01.20183.02.2018
LENOVO78596BG424.01.201828.01.2018
LENOVO7859R69325.01.201825.01.2018
LENOVO80B5QB0723.01.201827.02.2018
LENOVO80B6QB0136122.01.201811.03.2018
LENOVO80DU26522.01.201811.03.2018
LENOVO80E185222.01.201811.03.2018
LENOVO80E3287611.04.201711.03.2018
LENOVO80E5827011.04.201712.03.2018
LENOVO80EC288322.01.201811.03.2018
LENOVO80ES687011.04.201711.03.2018
LENOVO80EU228621.01.201811.03.2018
LENOVO80EW366211.04.201711.03.2018
LENOVO80F0533611.04.201711.03.2018
LENOVO80F1923.01.201828.01.2018
LENOVO80FF18922.01.201824.02.2018
LENOVO80FG3023.01.20189.02.2018
LENOVO80FL5422.01.201811.03.2018
LENOVO80FY70811.04.201711.03.2018
LENOVO80G0376411.04.201711.03.2018
LENOVO80H8391811.04.201711.03.2018
LENOVO80HE518111.04.201711.03.2018
LENOVO80HW37322.01.201811.03.2018
LENOVO80HW002XMT2623.01.201824.02.2018
LENOVO80HW005QMT7723.01.20189.03.2018
LENOVO80J254822.01.201828.02.2018
LENOVO80J815022.01.201827.02.2018
LENOVO80JA1422.01.201828.01.2018
LENOVO80JH33021.01.20189.03.2018
LENOVO80JV48322.01.20189.03.2018
LENOVO80K438621.01.201811.03.2018
LENOVO80K639921.01.20189.03.2018
LENOVO80K842722.01.201811.03.2018
LENOVO80KC213121.01.201812.03.2018
LENOVO80KX3208211.04.201712.03.2018
LENOVO80L0448311.04.201711.03.2018
LENOVO80LM344111.04.201711.03.2018
LENOVO80LS3224.01.201830.01.2018
LENOVO80LT71522.01.201823.02.2018
LENOVO80M041322.01.201811.03.2018
LENOVO80M179522.01.201812.02.2018
LENOVO80M37222.01.201824.02.2018
LENOVO80M5172322.01.201811.03.2018
LENOVO80M81911.04.201716.02.2018
LENOVO80MH424.01.201824.01.2018
LENOVO80MJ711221.01.201811.03.2018
LENOVO80MK81221.01.20189.03.2018
LENOVO80ML6821.01.20188.02.2018
LENOVO80MR422.01.201822.01.2018
LENOVO80MX1271121.01.201812.03.2018
LENOVO80N4894411.04.201711.03.2018
LENOVO80N655021.01.20189.03.2018
LENOVO80NA533021.01.201811.03.2018
LENOVO80NJ12122.01.201831.01.2018
LENOVO80NT458921.01.201812.03.2018
LENOVO80NU36222.01.201811.03.2018
LENOVO80NV338011.04.201712.03.2018
LENOVO80NY18322.01.20189.03.2018
LENOVO80Q019122.01.201828.02.2018
LENOVO80Q239111.04.20171.03.2018
LENOVO80Q341622.01.20189.03.2018
LENOVO80Q518222.01.20181.03.2018
LENOVO80Q64122.01.201830.01.2018
LENOVO80Q7146422.01.20189.03.2018
LENOVO80QB63022.01.20181.03.2018
LENOVO80QD66722.01.20189.03.2018
LENOVO80QE7622.01.20187.02.2018
LENOVO80QQ564211.04.201711.03.2018
LENOVO80QR1317311.04.201711.03.2018
LENOVO80R238511.04.20176.03.2018
LENOVO80R5794511.04.201711.03.2018
LENOVO80R616622.01.201812.03.2018
LENOVO80R91239511.04.201712.03.2018
LENOVO80RU194911.04.201711.03.2018
LENOVO80RV15222.01.20184.02.2018
LENOVO80S2701111.04.201711.03.2018
LENOVO80S71318711.04.201712.03.2018
LENOVO80S84422.01.201811.03.2018
LENOVO80S910621.01.20188.02.2018
LENOVO80SA2222.01.201824.01.2018
LENOVO80SG4724.01.20183.02.2018
LENOVO80SJ7222.01.201812.03.2018
LENOVO80SM93621.01.201811.03.2018
LENOVO80SR3122.01.20187.02.2018
LENOVO80ST13622.01.201823.02.2018
LENOVO80SV142721.01.201812.03.2018
LENOVO80SW45222.01.201811.03.2018
LENOVO80T625022.01.201811.03.2018
LENOVO80T7299921.01.201811.03.2018
LENOVO80TF21522.01.201821.02.2018
LENOVO80TG86622.01.20183.03.2018
LENOVO80TH4725.01.201824.02.2018
LENOVO80TJ656711.04.201712.03.2018
LENOVO80TK875021.01.201812.03.2018
LENOVO80TL199122.01.201811.03.2018
LENOVO80TU66122.01.201811.03.2018
LENOVO80TV438721.01.201812.03.2018
LENOVO80TX14522.01.201830.01.2018
LENOVO80TY453911.04.20179.03.2018
LENOVO80U13126.01.20183.02.2018
LENOVO80UC8122.01.20186.03.2018
LENOVO80UD258511.04.20179.03.2018
LENOVO80UE41122.01.20189.03.2018
LENOVO80UM21421.01.201812.02.2018
LENOVO80UV444021.01.201812.03.2018
LENOVO80UW2024.01.20187.02.2018
LENOVO80V0384121.01.201811.03.2018
LENOVO80V4691621.01.201812.03.2018
LENOVO80VB3122.01.201831.01.2018
LENOVO80VC526.01.201830.01.2018
LENOVO80VF116922.01.201811.03.2018
LENOVO80VG10722.01.201828.01.2018
LENOVO80VK4525.01.20187.02.2018
LENOVO80VQ228921.01.201811.03.2018
LENOVO80WG23322.01.20189.03.2018
LENOVO80WK110322.01.201811.03.2018
LENOVO80WQ55122.01.201811.03.2018
LENOVO80WR25822.01.20189.03.2018
LENOVO80X229722.01.201811.03.2018
LENOVO80X4446821.01.201812.03.2018
LENOVO80X6113722.01.201812.03.2018
LENOVO80X713422.01.201817.02.2018
LENOVO80X840122.01.201811.03.2018
LENOVO80XC21122.01.20189.03.2018
LENOVO80XG9221.01.201818.02.2018
LENOVO80XH9122.01.201811.03.2018
LENOVO80XJ177.02.201815.02.2018
LENOVO80XK415321.01.201811.03.2018
LENOVO80XL95221.01.201812.03.2018
LENOVO80XQ50621.01.201811.03.2018
LENOVO80XR1826.01.20187.02.2018
LENOVO80XU259521.01.201811.03.2018
LENOVO80XV4122.01.20187.02.2018
LENOVO80YY2127.01.20188.02.2018
LENOVO81A54022.01.20189.03.2018
LENOVO81A822822.01.201811.03.2018
LENOVO81AK1727.01.20183.02.2018
LENOVO81BD177.02.20186.03.2018
LENOVO81BG10923.01.20189.03.2018
LENOVO81BL1023.01.201825.02.2018
LENOVO81BN32022.01.201811.03.2018
LENOVO81C313722.01.201824.02.2018
LENOVO81C873.02.201824.02.2018
LENOVO8744HDG230.01.201830.01.2018
LENOVO9456HTG7722.01.201830.01.2018
LENOVO954124011.04.201711.03.2018
LENOVO98035222.01.201831.01.2018
LENOVOACLU12523.01.201824.01.2018
LENOVOACLUAB6222.01.20188.02.2018
LenovoB50-501423.11.20185.04.2019
LenovoB540065130.10.201511.04.2019
LENOVOBALG11722.01.201827.02.2018
LENOVOBrazos4124.01.20189.03.2018
Lenovoideapad 305-15IBD2212.07.20175.02.2019
LenovoIdeaPad S210 Touch1699.03.20168.03.2019
LenovoIdeaPad U3101930.10.201523.02.2018
LenovoIdeaPad U330 Touch427.05.20161.10.2016
LenovoIdeaPad U330p161930.10.20155.04.2019
LENOVOIdeaPad U4102622.01.201811.03.2018
LenovoIdeaPad U430p54.04.201829.05.2018
LenovoIdeapad Yoga 900-13ISK194.04.20189.02.2019
LenovoIdeapad Yoga700-14ISK2721.03.201825.01.2019
LENOVOIdeaPad Z36023122.01.201831.01.2018
LENOVOIdeaPad Z58039.02.20189.02.2018
LENOVOINVA3624.01.20181.03.2018
LenovoINVALID497230.10.201512.04.2019
LenovoIP520S-14IKB1322.09.20182.04.2019
Lenovoip7001821.03.201819.02.2019
LenovoLenovo7029.01.201630.03.2019
LenovoLenovo 530S-14ARR1228.11.20183.04.2019
LenovoLenovo 710S1130.03.20185.02.2019
LenovoLenovo 720S-14IKB27.12.201819.01.2019
LenovoLenovo B40-303021.09.20165.03.2019
LenovoLenovo B40-802129.03.201830.03.2019
LenovoLenovo B50-1092265.02.201612.04.2019
LenovoLenovo B50-30486630.10.201512.04.2019
LenovoLenovo B50-45714930.10.201512.04.2019
LenovoLenovo B50-50358516.08.201612.04.2019
LenovoLenovo B50-70184030.10.201512.04.2019
LenovoLenovo B50-8031499.02.201612.04.2019
LenovoLenovo B51-80224631.03.201612.04.2019
LenovoLenovo B570e5330.10.20151.02.2019
LenovoLenovo B575e34230.10.20155.04.2019
LenovoLenovo B590187730.10.201511.04.2019
LenovoLenovo B70-8079.02.201625.01.2017
LenovoLenovo E31-702540524.11.201512.04.2019
LenovoLenovo E31-801754524.09.201612.04.2019
LenovoLenovo E50-704026.05.20165.02.2019
LenovoLenovo E50-804994.03.201610.04.2019
LenovoLenovo E51-8049630.08.20164.04.2019
LenovoLenovo Flex 2 Pro-1544130.10.20155.04.2019
LenovoLenovo Flex 2-1454830.10.201510.04.2019
LenovoLenovo Flex 2-14D114330.10.20156.04.2019
LenovoLenovo Flex 2-1511730.10.20153.04.2019
LenovoLenovo Flex 2-15D28522.01.20163.04.2019
LenovoLenovo Flex 3-14353924.08.20189.02.2019
LenovoLenovo Flex 3-14701931.04.20166.04.2019
LenovoLenovo Flex 3-148066229.09.201612.04.2019
LenovoLenovo G40-3068330.10.20153.04.2019
LenovoLenovo G40-4550030.10.20154.04.2019
LenovoLenovo G480223.11.201829.01.2019
LenovoLenovo G50-30277630.10.201510.04.2019
LenovoLenovo G50-45226330.10.201512.04.2019
LenovoLenovo G50-70239230.10.201510.04.2019
LenovoLenovo G50-80901630.10.201512.04.2019
LenovoLenovo G5008930.10.20151.03.2019
LenovoLenovo G500s7330.09.20164.04.2019
LenovoLenovo G505s115730.10.20156.04.2019
LenovoLenovo G51-35822.09.201613.02.2019
LenovoLenovo G5109730.10.20155.04.2019
LenovoLenovo G550981.04.20161.12.2016
LenovoLenovo G560639.02.201611.01.2017
LenovoLenovo G5652627.03.201823.03.2019
LenovoLenovo G570115.11.201815.11.2018
LenovoLenovo G58056930.10.201510.04.2019
LenovoLenovo G5851185.11.20154.04.2019
LenovoLenovo G70-35991.04.20163.04.2019
LenovoLenovo G70-7037130.10.201510.04.2019
LenovoLenovo G70-80868.02.20168.02.2019
LenovoLenovo G70014530.10.20155.04.2019
LenovoLenovo G7107930.10.201521.02.2019
LenovoLenovo G780117.04.201612.03.2019
LenovoLenovo H500s17.02.20167.02.2016
LenovoLenovo ideapad222.05.20181.06.2018
LenovoLenovo ideapad 100-14IBY728.08.20189.02.2019
LenovoLenovo ideapad 100-15IBD37866.04.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 100-15IBY521430.10.201512.04.2019
LenovoLenovo ideapad 100S-11IBY2586.09.20168.03.2019
LenovoLenovo ideapad 100S-14IBR72502.02.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-14IBR823.12.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-14ISK10227.03.20185.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-15ACL561724.08.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-15IBR211713.09.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-15ISK196914.12.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-17ACL15424.09.20164.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110-17IKB3528.03.20182.04.2019
LenovoLenovo ideapad 110S-11IBR14917.03.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 120S-11IAP4718.09.20189.04.2019
LenovoLenovo ideapad 120S-14IAP552023.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 300-14ISK2523.11.20165.03.2019
LenovoLenovo ideapad 300-15IBR4920.11.201613.02.2019
LenovoLenovo ideapad 300-15ISK101219.08.20169.04.2019
LenovoLenovo ideapad 310-14IKB32813.03.201810.04.2019
LenovoLenovo ideapad 310-15ABR8813.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 310-15IKB28949.12.201611.04.2019
LenovoLenovo ideapad 310-15ISK62629.10.201610.04.2019
LenovoLenovo ideapad 310S-15IKB5014.03.20185.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14AST319313.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14IAP134116.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14IKB643813.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-14ISK11122.03.201810.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15ABR825.11.20184.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15AST344.04.20183.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15IAP21721.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15IKB630814.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-15ISK8814.03.20185.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-17AST11031.05.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320-17IKB1618.09.20185.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320S-13IKB164014.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320S-14IKB683113.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 320S-15IKB726.09.20186.02.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15ARR547.09.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15AST8824.08.20188.04.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15ICH647.09.20184.04.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15IGM529.03.20195.04.2019
LenovoLenovo ideapad 330-15IKB363422.08.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 330-17IKB1118.09.20189.04.2019
LenovoLenovo ideapad 330S-14IKB85523.08.201811.04.2019
LenovoLenovo ideapad 330S-15IKB38123.08.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 330S-15IKB GTX105013130.08.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 500-15ACZ23022.11.201511.04.2019
LenovoLenovo ideapad 500-15ISK33701.09.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad 500S-13ISK1567.10.20162.04.2019
LenovoLenovo ideapad 500S-14ISK25526.08.20164.04.2019
LenovoLenovo ideapad 510-15IKB81413.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 510-15ISK1915.11.201620.03.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-13IKB267924.11.201611.04.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-13ISK7328.03.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-14IKB325413.03.201811.04.2019
LenovoLenovo ideapad 510S-14ISK639213.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 520-15IKB137.09.201828.03.2019
LenovoLenovo ideapad 520S-14IKB201513.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 530S-14ARR87624.08.201811.04.2019
LenovoLenovo ideapad 530S-14IKB480415.08.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 530S-15IKB3831.08.20184.04.2019
LenovoLenovo ideapad 700-15ISK136730.08.20166.04.2019
LenovoLenovo ideapad 700-17ISK5319.01.20176.04.2019
LenovoLenovo ideapad 710S-13IKB137912.01.201711.04.2019
LenovoLenovo ideapad 710S-13ISK30513.09.201610.04.2019
LenovoLenovo ideapad 720-15IKB6028.08.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-13ARR4023.05.20186.04.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-13IKB247723.03.201811.04.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-14IKB363113.03.201812.04.2019
LenovoLenovo ideapad 720S-15IKB15428.08.20186.04.2019
LenovoLenovo IdeaPad Flex 101075.11.201520.11.2018
LenovoLenovo Ideapad Flex 1458530.10.20159.04.2019
LenovoLenovo Ideapad Flex 14D5518.11.20156.12.2018
LenovoLenovo Ideapad Flex 1528813.11.20153.04.2019
LenovoLenovo Ideapad Flex 15D43030.10.201510.04.2019
LenovoLenovo ideapad FLEX 4-1470130.03.201830.03.2018
LenovoLENOVO Ideapad LS205717.11.20163.12.2016
LenovoLenovo ideapad MIIX 700-12ISK331.10.201825.11.2018
LenovoLenovo IdeaPad P500729.01.20196.04.2019
LenovoLenovo ideapad S130-14IGM55.02.20195.04.2019
LenovoLenovo IdeaPad S3001930.10.20159.02.2017
LenovoLenovo IdeaPad S31021230.10.20156.04.2019
LenovoLenovo IdeaPad S5005330.10.20151.02.2019
LenovoLenovo IdeaPad S500 Touch1021.01.201624.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S510p3025.11.20156.04.2019
LenovoLENOVO Ideapad U16086.04.201619.01.2017
LenovoLenovo IdeaPad U31031915.01.20162.04.2019
LenovoLenovo IdeaPad U310 Touch2029.09.20164.01.2019
LenovoLenovo IdeaPad U410247.09.20185.04.2019
LenovoLenovo IdeaPad U410 Touch130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad U51062.04.201623.11.2018
LenovoLenovo IdeaPad Y50018130.10.20155.02.2019
LenovoLenovo IdeaPad Y510P52030.10.20155.04.2019
LenovoLenovo ideapad Y700-14ISK35130.09.201611.04.2019
LenovoLenovo ideapad Y700-15ACZ12629.11.20163.04.2019
LenovoLenovo ideapad Y700-15ISK231726.08.201612.04.2019
LenovoLenovo ideapad Y700-17ISK15613.09.201627.02.2019
LenovoLenovo ideapad Y910-17ISK130.05.201830.05.2018
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 11S7530.10.20153.04.2019
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 1346224.11.20154.04.2019
LenovoLenovo IdeaPad Z500604.02.201630.03.2019
LenovoLenovo IdeaPad Z500 Touch184.02.201626.05.2018
LenovoLenovo IdeaPad Z51011.12.20161.12.2016
LenovoLenovo IP 100S-14IBR614.09.20185.01.2019
LenovoLenovo Legion Y530-15ICH10213.09.20183.04.2019
LenovoLenovo Legion Y530-15ICH-10602624.01.20196.04.2019
LenovoLenovo Legion Y720-15IKB129.03.201929.03.2019
LenovoLenovo Legion Y730-15ICH13.02.20193.02.2019
LenovoLenovo Legion Y920-17IKB Laptop111.01.201911.01.2019
LenovoLenovo M30-70351730.10.201512.04.2019
LenovoLenovo Miix 2 10330.10.201512.11.2016
LenovoLenovo MIIX 3-10302128.05.201630.11.2016
LenovoLenovo MIIX 320-10ICR6926.05.201810.04.2019
LenovoLenovo Product330.10.201525.11.2016
LenovoLenovo S20-30236.11.20151.06.2018
LenovoLenovo S20-30 Touch1873.02.20168.04.2019
LenovoLenovo S41-70529.03.20193.04.2019
LenovoLenovo U31-70109131.01.201612.04.2019
LenovoLenovo U310236.02.201630.03.2019
LenovoLenovo U41-7024029.01.201611.04.2019
LenovoLenovo U41083.02.201631.01.2019
LenovoLenovo V110-14IAP25116.03.201812.04.2019
LenovoLenovo V110-15IAP90113.03.201812.04.2019
LenovoLenovo V110-15IKB34420.03.201811.04.2019
LenovoLenovo V110-15ISK359116.03.201812.04.2019
LenovoLenovo V130-14IGM5828.08.20188.04.2019
LenovoLenovo V130-14IKB144419.08.201811.04.2019
LenovoLenovo V130-15IGM14215.09.20189.04.2019
LenovoLenovo V130-15IKB19929.08.201811.04.2019
LenovoLenovo V320-17IKB2219.09.201811.04.2019
LenovoLenovo V330-14IKB109925.08.201810.04.2019
LenovoLenovo V330-15IKB36718.04.201812.04.2019
LenovoLenovo V510-14IKB39814.03.201812.04.2019
LenovoLenovo V510-15IKB94614.03.20189.04.2019
LenovoLenovo Y40-801625.09.20184.04.2019
LenovoLenovo Y50-70232330.10.201512.04.2019
LenovoLenovo Y520-15IKBM5024.04.201811.04.2019
LenovoLenovo Y520-15IKBN236613.03.201812.04.2019
LenovoLenovo Y70-70 Touch12230.10.20152.04.2019
LenovoLenovo Y720-15IKB1305.09.201812.04.2019
LenovoLenovo Yoga 2 1115524.11.201512.04.2019
LenovoLenovo Yoga 2 13247930.10.20156.04.2019
LenovoLenovo Yoga 2 Pro37330.10.20159.04.2019
LenovoLenovo Yoga 3 1114312.11.20156.04.2019
LenovoLenovo Yoga 3 1425230.10.20156.04.2019
LenovoLenovo YOGA 3 PRO313.09.201815.09.2018
LenovoLenovo YOGA 3 Pro-137035435.11.201511.04.2019
LenovoLenovo Yoga 300-11IBR24610.04.20169.04.2019
LenovoLenovo YOGA 300-11IBY4295.11.20154.04.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14ACL33505.11.201512.04.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14CL1410.04.201820.03.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14IBD523630.10.201511.04.2019
LenovoLenovo Yoga 500-14ISK473316.08.201611.04.2019
LenovoLenovo Yoga 500-15IBD52419.08.20169.04.2019
LenovoLenovo Yoga 500-15ISK13730.09.20166.04.2019
LenovoLenovo YOGA 510-14AST9423.03.201811.04.2019
LenovoLenovo YOGA 510-14IKB230.03.20184.04.2018
LenovoLenovo YOGA 510-14ISK965424.08.201612.04.2019
LenovoLenovo YOGA 510-15ISK5427.09.20165.03.2019
LenovoLenovo YOGA 520-14IKB269313.03.201812.04.2019
LenovoLenovo YOGA 530-14ARR145.10.201830.03.2019
LenovoLenovo YOGA 530-14IKB69115.08.201812.04.2019
LenovoLenovo YOGA 700 141028.03.201828.03.2019
LenovoLenovo YOGA 700-11ISK13531.05.20169.03.2019
LenovoLenovo YOGA 700-14ISK46226.05.20164.04.2019
LenovoLenovo YOGA 710-11IKB2329.08.20183.04.2019
LenovoLenovo YOGA 710-11ISK825.11.201619.01.2019
LenovoLenovo YOGA 710-14IKB51236.10.201612.04.2019
LenovoLenovo YOGA 720-12IKB715.09.20186.04.2019
LenovoLenovo YOGA 720-13IKB230213.03.201812.04.2019
LenovoLenovo YOGA 720-15IKB41914.03.201811.04.2019
LenovoLenovo YOGA 730-13IKB40131.08.201812.04.2019
LenovoLenovo YOGA 730-13IWL4721.11.20185.04.2019
LenovoLenovo YOGA 730-15IKB4228.09.20184.04.2019
LenovoLenovo YOGA 730-15IWL527.03.20194.04.2019
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK6862.04.201610.04.2019
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK for BIZ211.09.201822.09.2018
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK241723.08.20164.04.2019
LenovoLenovo YOGA 900S-12ISK2215.12.201629.03.2019
LenovoLenovo YOGA 910-13IKB161713.03.201811.04.2019
LenovoLenovo YOGA 910-13IKB Glass1024.03.201829.08.2018
LenovoLenovo YOGA 920-13IKB31829.03.20189.04.2019
LenovoLenovo Yoga S730-13IWL195.01.20196.04.2019
LenovoLenovo Yoga710-14ISK308324.08.201611.04.2019
LenovoLenovo Z50-70440830.10.201511.04.2019
LenovoLenovo Z50-75200530.10.201510.04.2019
LenovoLenovo Z51-702525.11.20155.04.2019
LenovoLenovo Z580430.10.20156.02.2019
LenovoLenovo Z70-803027.05.201631.01.2019
LenovoLenovo Z71013330.10.20156.04.2019
LenovoLENOVOB50-10329.09.201812.02.2019
LenovoM54004030.10.20155.09.2018
LENOVOMAU26MX1625.01.201829.01.2018
LenovoMIIX 300-10IBY1628.09.201622.01.2017
LenovoMIIX 310-10ICR827.04.20182.11.2018
LenovoMIIX 510-12IKB331.01.20196.02.2019
LENOVONot Specified6023.01.201810.04.2019
LenovoRev 1.08724.09.20165.04.2019
LenovoRev B19415.03.201812.04.2019
LenovoThinkCentre A70z467130.10.20158.04.2019
LenovoThinkCentre E732915.12.201625.04.2017
LenovoThinkCentre Edge7194.10.201615.10.2016
LenovoThinkCentre Edge726975.11.201510.11.2018
LenovoThinkCentre M589430.10.201516.11.2018
LenovoThinkCentre M771494.03.20163.11.2016
LenovoThinkCentre M900355.10.201625.11.2016
LenovoThinkCentre M91p213.11.20185.04.2019
LenovoThinkCentre M92P15730.10.201512.04.2019
LenovoThinkCentre M93p15819.03.20167.04.2018
LenovoThinkPad5530.10.201525.01.2017
LenovoThinkPad 11e32316.12.20155.04.2019
LenovoThinkPad 11e 3rd Gen4916.09.20166.04.2019
LenovoThinkPad 11e 4th Gen123.11.201823.11.2018
LenovoThinkPad 11e 5th Gen521.11.201828.03.2019
LenovoThinkPad 1329818.01.201711.04.2019
LenovoThinkPad 13 2nd Gen183113.03.201812.04.2019
LenovoThinkPad 25122.09.20186.04.2019
LenovoThinkPad A4751826.09.20184.04.2019
LenovoThinkPad E1352830.10.201531.05.2018
LenovoThinkPad E45019522.11.201629.03.2019
LenovoThinkPad E46010578.04.201612.04.2019
LenovoThinkPad E470104813.03.201811.04.2019
LenovoThinkPad E480130421.08.201812.04.2019
LenovoThinkPad E52083530.10.20152.04.2019
LenovoThinkPad E55016755.11.20159.04.2019
LenovoThinkPad E56073431.08.201612.04.2019
LenovoThinkPad E57048413.03.201811.04.2019
LenovoThinkPad E58035225.05.201812.04.2019
LenovoThinkPad Edge126530.10.201511.04.2019
LenovoThinkPad Edge E130581.04.20166.02.2019
LenovoThinkPad Edge E13514530.10.20154.10.2018
LenovoThinkPad Edge E320172931.01.20164.04.2019
LenovoThinkPad Edge E32585630.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad Edge E330250030.10.20159.04.2019
LenovoThinkPad Edge E3351430.10.201529.11.2016
LenovoThinkPad Edge E420s155.11.201517.04.2018
LenovoThinkPad Edge E53047930.10.20159.04.2019
LenovoThinkPad Edge E530c23230.10.20159.04.2019
LenovoThinkPad Edge E53133230.10.20155.04.2019
LenovoThinkPad Edge E535325.09.201825.09.2018
LenovoThinkPad Edge E540286430.10.201510.04.2019
LenovoThinkPad Edge E5453131.01.20166.11.2018
LenovoThinkPad Helix8916.09.20165.04.2019
LenovoThinkPad Helix 2nd7623.08.20165.04.2019
LenovoThinkPad L38025121.08.201811.04.2019
LenovoThinkPad L380 Yoga1915.09.201812.04.2019
LenovoThinkPad L41218.10.20168.10.2016
LenovoThinkPad L420250230.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad L4301398.04.20164.04.2019
LenovoThinkPad L44023730.10.201510.04.2019
LenovoThinkPad L45070030.10.20155.04.2019
LenovoThinkPad L46092924.08.201612.04.2019
LenovoThinkPad L470187017.03.201811.04.2019
LenovoThinkPad L4804534.04.201810.04.2019
LenovoThinkPad L5121823.09.20162.04.2019
LenovoThinkPad L520342.02.20164.04.2019
LenovoThinkPad L5305231.08.20163.04.2019
LenovoThinkPad L54034930.10.20156.04.2019
LenovoThinkPad L56010113.09.20169.04.2019
LenovoThinkPad L57010114.03.20189.04.2019
LenovoThinkPad L5802314.09.201811.04.2019
LenovoThinkPad P50s1314.03.201814.11.2018
LenovoThinkPad P511626.09.20185.04.2019
LenovoThinkPad P52s1026.01.201927.02.2019
LenovoThinkPad R400243.06.201624.05.2018
LenovoThinkPad R500161830.10.20154.04.2019
LenovoThinkPad R601513.04.201823.11.2018
LenovoThinkPad R6133516.01.20166.11.2018
LenovoThinkPad S1 Yoga30526.11.20158.04.2019
LenovoThinkPad S1 Yoga 1212330.09.20166.04.2019
LenovoThinkPad S2279623.08.20169.04.2019
LenovoThinkPad S3 Yoga 142012.02.20166.04.2019
LenovoThinkPad S3-S440233530.10.201511.04.2019
LenovoThinkPad S4302914.01.201628.09.2018
LenovoThinkPad S5 Yoga 15146.04.201629.11.2016
LenovoThinkPad S5-S5402212.04.20182.04.2019
LenovoThinkPad SL5430.10.201512.07.2017
LenovoThinkPad SL5001330.10.20152.06.2016
LenovoThinkPad SL51089230.10.201511.04.2019
LenovoThinkPad T40019030.10.20156.04.2019
LenovoThinkPad T400s48.02.201919.03.2019
LenovoThinkPad T4101109230.10.201511.04.2019
LenovoThinkPad T410s1985.02.201611.04.2019
LenovoThinkPad T4201277830.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad T420s54130.10.20154.04.2019
LenovoThinkPad T430341430.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad T430s89630.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad T430u9413.11.20156.04.2019
LenovoThinkPad T431s8416.03.20189.04.2019
LenovoThinkPad T44072621.01.201610.04.2019
LenovoThinkPad T440p85622.11.20156.04.2019
LenovoThinkPad T440s184430.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad T45042426.01.20166.04.2019
LenovoThinkPad T450s71030.10.201511.04.2019
LenovoThinkPad T4603604.09.20166.04.2019
LenovoThinkPad T460p9528.03.201812.04.2019
LenovoThinkPad T460s42518.11.201611.04.2019
LenovoThinkPad T47082120.03.201811.04.2019
LenovoThinkPad T470 W10DG13726.03.201810.04.2019
LenovoThinkPad T470p11128.03.201811.04.2019
LenovoThinkPad T470s16028.03.201810.04.2019
LenovoThinkPad T470s W10DG5830.03.20185.04.2019
LenovoThinkPad T4804813.09.20184.04.2019
LenovoThinkPad T480s8629.08.20186.04.2019
LenovoThinkPad T50020618.03.201629.03.2019
LenovoThinkPad T5102652.02.201630.03.2019
LenovoThinkPad T52055130.10.20159.04.2019
LenovoThinkPad T53082330.10.20155.04.2019
LenovoThinkPad T540p105121.01.20166.04.2019
LenovoThinkPad T5507120.09.20165.04.2019
LenovoThinkPad T56019823.09.20166.04.2019
LenovoThinkPad T57021913.03.20185.04.2019
LenovoThinkPad T5801726.09.201812.04.2019
LenovoThinkPad T602730.10.20153.04.2019
LenovoThinkPad T61201830.10.20155.04.2019
LenovoThinkPad T61p1013.11.20154.02.2016
LenovoThinkPad Twist14530.10.20156.04.2019
LenovoThinkPad W500568.10.20165.03.2019
LenovoThinkPad W51022816.12.20155.04.2019
LenovoThinkPad W5203452.04.20166.04.2019
LenovoThinkPad W5302455.11.20156.04.2019
LenovoThinkPad W54022028.03.20186.04.2019
LenovoThinkPad W550s523.11.201830.03.2019
LenovoThinkPad X11429.05.20185.04.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon4073.06.20165.04.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 2nd43929.01.201612.04.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 3rd30731.05.201610.04.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 4th19828.09.201611.04.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 5th19915.03.201811.04.2019
LenovoThinkPad X1 Carbon 6th111.02.20196.04.2019
LenovoThinkPad X1 Tablet2024.03.20183.04.2019
LenovoThinkPad X1 Yoga 1st6028.03.201810.04.2019
LenovoThinkPad X1 Yoga 2nd8717.03.20186.04.2019
LenovoThinkPad X1 Yoga 3rd2714.08.201814.02.2019
LenovoThinkPad X100e91.04.20166.11.2018
LenovoThinkPad X120e1665.02.201625.01.2017
LenovoThinkPad X121e23130.10.20156.04.2019
LenovoThinkPad X131e1141.04.201610.04.2019
LenovoThinkPad X140e1522.08.20185.04.2019
LenovoThinkPad X20019630.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad X200s2730.10.20152.04.2019
LenovoThinkPad X200T1017.04.201811.01.2019
LenovoThinkPad X20185630.10.201510.04.2019
LenovoThinkPad X201 Tablet630.10.20154.04.2019
LenovoThinkPad X220334730.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad X220 Tablet335.11.20156.02.2019
LenovoThinkPad X23025825.11.201512.04.2019
LenovoThinkPad X230 Tablet1329.03.20182.04.2019
LenovoThinkPad X240580730.10.201512.04.2019
LenovoThinkPad X250182430.10.201510.04.2019
LenovoThinkPad X26015264.05.201610.04.2019
LenovoThinkPad X27091720.03.201811.04.2019
LenovoThinkPad X270 W10DG83429.03.201812.04.2019
LenovoThinkPad X2806642.09.201812.04.2019
LenovoThinkPad X300919.12.20154.02.2017
LenovoThinkPad X30121025.11.20155.04.2019
LenovoThinkPad X380 Yoga826.01.201927.03.2019
LenovoThinkPad X60324.11.20159.02.2016
LenovoThinkPad X60s130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad X612222.03.201615.09.2018
LenovoThinkPad X61s2723.09.20166.02.2019
LenovoThinkPad Yoga 11e3055.11.20155.04.2019
LenovoThinkPad Yoga 11e 3rd Gen7930.09.20162.03.2019
LenovoThinkPad Yoga 2605421.12.20164.04.2019
LenovoThinkPad Yoga 37016128.03.20186.04.2019
LenovoThinkPad Yoga 4601813.10.201612.04.2019
LenovoV110-15ISK 15ISK1626.03.20184.04.2019
LenovoY520-15IKBN231.01.20195.04.2019
LenovoY720-15IKB2026.09.20185.04.2019
LenovoYoga 500-14ACL217.04.201618.01.2017
LenovoYoga 500-14IBD120.12.201620.12.2016
LenovoYoga 500-14ISK427.03.201829.05.2018
LenovoYoga 900S-12ISK25.10.201823.11.2018
LenovoYOGA500-14IBD630.03.201831.01.2019
LenovoYoga500-15IBD922.05.20188.02.2019
LenovoYoga700-14ISK23.11.20164.11.2016
LenovoZ51-70226.09.20182.10.2018
LENOVOZIUS62129.01.201810.02.2018
LENOVOZIVY01023.01.201826.01.2018
LG ElectronicsP210-G.AE21V3430.03.201630.01.2018
LG ElectronicsP210-G.AN22V3123.01.201831.05.2018
LG ElectronicsP420-N.AE40V5230.10.20156.04.2019
MEDIONInvalid114.01.201911.04.2019
MEDIONP6630205.04.201625.01.2018
MEDIONS6219 MD6106816421.08.20186.04.2019
Micro-Star InternationalCR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD429.01.201614.03.2018
Micro-Star InternationalEX705310.04.201610.04.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC48.04.201614.05.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC/GE60 0ND118.12.201518.12.2015
Micro-Star InternationalGE60 0NC\0ND312.07.201712.07.2017
Micro-Star InternationalGE60 0NC0ND14330.10.201510.04.2019
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OD2OE483.02.20165.02.2019
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OE4030.10.20152.04.2019
Micro-Star InternationalGE60 2PC628.05.201629.09.2018
Micro-Star InternationalGE60 2PE6424.11.20156.02.2019
Micro-Star InternationalGE62 2QC441.04.20162.02.2019
Micro-Star InternationalGE62 2QD441.04.20165.04.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QC2512.04.201811.04.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QD830.03.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGE62 6QF520.11.20186.02.2019
Micro-Star InternationalGE62 7RD1629.03.201811.04.2019
Micro-Star InternationalGE620/FX620DX1424.09.20168.03.2019
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX712.04.201615.03.2019
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX/FX6232330.10.20154.04.2019
Micro-Star InternationalGE62MVR 7RG725.05.20184.04.2019
Micro-Star InternationalGE62VR 6RF1930.03.20182.04.2019
Micro-Star InternationalGE62VR 7RF214.04.20183.04.2019
Micro-Star InternationalGE63VR 7RF1029.03.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGE70 0NC0ND1730.10.201521.12.2016
Micro-Star InternationalGE70 2OC2OD2OE4330.10.20151.02.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PC265.11.20153.02.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PE2528.03.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGE70 2PL1323.08.20187.03.2019
Micro-Star InternationalGE70 2QD4124.05.201612.02.2019
Micro-Star InternationalGE72 2QC176.02.201629.03.2019
Micro-Star InternationalGE72 2QE611.11.20162.04.2019
Micro-Star InternationalGE72 2QF2629.09.20162.04.2019
Micro-Star InternationalGE72 6QC1621.03.20186.12.2018
Micro-Star InternationalGE72 6QF4515.09.20162.03.2019
Micro-Star InternationalGE72VR 6RF3428.03.20186.04.2019
Micro-Star InternationalGE72VR 7RF1619.09.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGL62 6QD5451.09.20166.04.2019
Micro-Star InternationalGL62 6QF78030.08.201612.04.2019
Micro-Star InternationalGL62M 7RD29121.03.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGL62M 7RDX106.10.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGL62M 7REX13724.08.201812.04.2019
Micro-Star InternationalGL63 8RC1826.09.20182.04.2019
Micro-Star InternationalGL63 8RD45.02.201913.02.2019
Micro-Star InternationalGL72 6QD1125.11.201613.10.2018
Micro-Star InternationalGL72M 7RDX1530.03.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGP60 2OD4326.11.20155.04.2019
Micro-Star InternationalGP60 2PE28730.10.20155.04.2019
Micro-Star InternationalGP60 2PF Leopard Pro338.04.201613.02.2019
Micro-Star InternationalGP60 2QE465.11.20155.04.2019
Micro-Star InternationalGP60 2QF2645.11.20155.04.2019
Micro-Star InternationalGP62 2QE16720.09.20165.04.2019
Micro-Star InternationalGP62MVR 7RF16920.03.20186.04.2019
Micro-Star InternationalGP62MVR 7RFX309.05.20184.04.2019
Micro-Star InternationalGP63 Leopard 8RE625.09.201827.03.2019
Micro-Star InternationalGP70 2OD2529.03.20185.02.2019
Micro-Star InternationalGP70 2PE21330.10.20155.04.2019
Micro-Star InternationalGP70 2QE2720.12.20162.03.2019
Micro-Star InternationalGP70 2QF34930.10.20159.04.2019
Micro-Star InternationalGP72 2QE427.09.20161.12.2016
Micro-Star InternationalGP72 6QF5123.11.201620.02.2019
Micro-Star InternationalGS43VR 6RE32.12.20163.12.2016
Micro-Star InternationalGS43VR 7RE1415.09.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGS60 2PC Ghost130.01.201930.01.2019
Micro-Star InternationalGS60 2PL2223.11.201518.01.2017
Micro-Star InternationalGS60 2QE2330.10.20152.02.2019
Micro-Star InternationalGS60 6QD823.11.20166.01.2019
Micro-Star InternationalGS60 6QE5212.05.20164.04.2019
Micro-Star InternationalGS63VR 6RF147.09.201830.03.2019
Micro-Star InternationalGS63VR 7RF4014.03.20186.04.2019
Micro-Star InternationalGS65 Stealth 8SE15.04.20195.04.2019
Micro-Star InternationalGS65 Stealth Thin 8RF2522.09.20184.04.2019
Micro-Star InternationalGS70 2PC Stealth502.09.201629.03.2019
Micro-Star InternationalGS70 2PE Stealth Pro253.12.20165.03.2019
Micro-Star InternationalGS70 2QE2831.01.20166.04.2019
Micro-Star InternationalGT60 2PC18.02.20198.02.2019
Micro-Star InternationalGT62VR 6RD691.10.201614.03.2019
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GT685/GX660DX131.08.201631.08.2016
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GX660DX516.12.201631.05.2018
Micro-Star InternationalGT680R/GX680R/GT683R/GT683DXR/GX660DXR13.02.20163.02.2016
Micro-Star InternationalGT70 0NC/GT70 0NC227.09.20161.10.2016
Micro-Star InternationalGT70 2OC/2OD524.03.201624.09.2016
Micro-Star InternationalGT72 2QE1726.04.20165.04.2019
Micro-Star InternationalGT72 6QD474.09.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGT72S 6QE728.11.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGV62 7RD15022.03.20189.04.2019
Micro-Star InternationalGV62 7RE12815.03.201812.04.2019
Micro-Star InternationalGV62 8RC2224.08.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGV62VR 7RF10413.03.20184.04.2019
Micro-Star InternationalGV72 7RE7229.03.20185.04.2019
Micro-Star InternationalGV72VR 7RF2817.03.20183.04.2019
Micro-Star InternationalGX780/GT780/GT780DX/GT7831430.09.201630.11.2016
Micro-Star InternationalGX780R/GT780R/GT780DXR219.11.20151.12.2015
Micro-Star InternationalMSI NOTEBOOK CR610130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalMSI Notebook ER71018.03.20168.03.2016
Micro-Star InternationalPlease change product name631.05.201829.09.2018
Micro-Star InternationalWS60 2OJ22.04.20193.04.2019
Micro-Star InternationalX3703729.09.20167.12.2018
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-1656425.11.201629.11.2016
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-168A2327.09.20165.03.2019
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-1738328.03.20186.04.2018
Micro-Star International Co., Ltd.CR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD123.01.201823.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 0NC/GE60 0ND1322.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 0NC0ND3923.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2OC2OD2OE5322.01.201827.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2OC2OE7023.01.20186.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2PE12822.01.201831.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QC4422.01.20185.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QD7521.01.201823.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QF1724.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QC1023.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QD1930.01.201831.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 7RD823.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/FX620DX39.03.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/GE620DX/FX620DX1825.01.201813.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/GE620DX/FX620DX/FX6231311.04.20179.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62MVR 7RG1025.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62VR 6RF6728.01.20183.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62VR 7RF3122.01.20183.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE63VR 7RF323.02.201823.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2OC2OD2OE4222.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2PC2525.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2PE1122.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2QD4923.01.201815.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QC3325.01.20186.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QE2422.01.20183.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QF923.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 6QC2227.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 6QF7222.01.20188.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72VR 6RF4023.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62 6QD69522.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62 6QF102421.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62M 7RD31421.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72 6QD3223.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72 6QF5322.01.201831.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72M 7RDX1424.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2OD5622.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2PE62822.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2QE7523.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2QF22522.01.201815.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP62 2QE15322.01.201810.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP62MVR 7RF7122.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2OD7024.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2PE52011.04.20179.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2QE6722.01.20189.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2QF31122.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72 2QE228.01.201828.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72 6QF6822.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72MVR 7RFX226.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 2PL1124.01.201828.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 2QE1723.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 6QD425.01.201828.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 6QE3823.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS63VR 7RF3422.01.20186.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2PC Stealth8722.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2PE Stealth Pro1522.01.201828.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2QE5522.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT62VR 6RD4722.01.201831.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT680/GX680/GT683/GT683DX/GX660DX930.01.20183.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT72 2QE1423.01.201815.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT72 6QD923.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 7RD2625.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 7RE6822.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62VR 7RF5223.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV72 7RE147.02.20181.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV72VR 7RF923.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GX780/GT780/GT780DX/GT783925.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.Please change product name625.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.X37010822.01.20189.03.2018
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTDMS-16Y1428.01.201828.01.2018
MicrosoftSurface 33528.03.20186.04.2019
MicrosoftSurface Book16413.03.201811.04.2019
MicrosoftSurface Book 26117.08.20185.04.2019
MicrosoftSurface Go28.10.20188.10.2018
MicrosoftSurface Laptop9215.03.20186.04.2019
MicrosoftSurface Pro17229.03.20186.04.2019
MicrosoftSurface Pro 2666.04.20164.04.2019
MicrosoftSurface Pro 384730.10.20156.04.2019
MicrosoftSurface Pro 450022.09.20168.04.2019
MicrosoftSurface with Windows 8 Pro2528.05.20165.04.2019
Microsoft CorporationSurface 34522.01.20183.02.2018
Microsoft CorporationSurface Book6623.01.201820.02.2018
Microsoft CorporationSurface Laptop2223.01.201830.01.2018
Microsoft CorporationSurface Pro5222.01.20183.03.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 23822.01.20183.02.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 363422.01.201811.03.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 435122.01.20189.03.2018
Microsoft CorporationSurface with Windows 8 Pro323.01.201823.01.2018
MIKROLOGProG33-CH230.03.20184.04.2018
MSIMS-7350110.04.201610.04.2016
MSIMS-7599131.10.201631.10.2016
MSIMS-77512625.04.201625.01.2018
MSIMS-7758231.01.201631.01.2016
NECPC-NM150KAW2330.08.20185.04.2019
NotebookN24_25BU2529.01.201831.01.2018
NotebookP15SM2119.11.201626.10.2018
NotebookP64_HJ,HK113.09.20183.09.2018
NotebookP770ZM2017.12.201614.02.2018
NotebookW230SS1419.12.20158.02.2017
NotebookW230ST16.12.20186.12.2018
NotebookW35xSS_370SS15.02.20195.02.2019
NotebookW54_55SU1,SUW516.05.201816.02.2019
NotebookW54_W94_W955TU,-T,-C128.09.201628.09.2016
NotebookW94_95_97JU30422.01.20185.02.2019
Packard Belldot s723.01.201825.01.2018
Packard BellDOTVR46225.11.20156.04.2019
Packard BellEasynote ENTF71BM62030.10.201511.04.2019
Packard BellEasynote ENTG71BM73830.10.201512.04.2019
Packard BellEasynote LE69KB3523.02.20162.04.2019
Packard BellEasyNote LM81286.02.20164.01.2019
Packard BellEasyNote LS11HR5730.10.20154.01.2019
Packard BellEasyNote LS11SB6412.04.201619.05.2018
Packard BellEasyNote LS44HR7230.10.201530.01.2019
Packard BellEasyNote LV11HC3430.10.20159.03.2018
Packard BellEasyNote LV44HC1935.11.201510.04.2019
Packard BellEasyNote LX576.04.201611.03.2018
Packard BellEasynote ME69BMP119.12.201519.12.2015
Packard BellEasyNote NM86930.10.201524.01.2018
Packard BellEasyNote TE11BZ8530.10.20154.04.2019
Packard BellEasyNote TE11HC144230.10.201510.04.2019
Packard BellEasynote TE69BM11330.10.20155.02.2019
Packard BellEasynote TE69CX572.02.201620.02.2019
Packard BellEasynote TE69CXP14830.10.201529.09.2018
Packard BellEasyNote TE69HW51518.12.20155.04.2019
Packard BellEasyNote TE69KB208630.10.201510.04.2019
Packard BellEasyNote TJ61130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TK11BZ20930.10.201512.02.2019
Packard BellEasyNote TK8143.02.201626.04.2016
Packard BellEasyNote TK8525716.04.20166.04.2018
Packard BellEasyNote TM855230.10.201518.02.2019
Packard BellEasyNote TS11HR44630.10.201530.03.2019
Packard BellEasyNote TS11SB18328.05.201626.09.2018
Packard BellEasyNote TS44HR6321.05.201611.04.2019
Packard BellEasyNote TS44SB1321.09.201619.01.2017
Packard BellEasyNote TV11CM456.11.201529.01.2018
Packard BellEasyNote TV11HC16230.10.20159.02.2019
Packard BellEasyNote TV43CM930.10.201527.02.2018
Packard BellENLE11BZ1185.02.201612.04.2019
Packard BellENLK11BZ1024.01.201829.03.2019
Packard BellENLK13BZ225.11.20151.10.2016
Packard BellNC-ENLE69KB-12504G50MNSK75.09.20182.02.2019
Packard BellNC-ENTE11HC-73632026.05.20169.02.2018
Packard BellNC-ENTE69KB-12504G50DNSK367.02.20187.02.2019
Packard BellNC-ENTE69KB-23804G50DNSK13.04.20193.04.2019
Packard BellNC-ENTF71BM-C9L7424.01.201826.01.2018
Packard BellNC-ENTG71BM-C8SG6030.10.201525.09.2018
Packard Bell BVEasyNote ML6113.11.20163.11.2016
Packard Bell BVEasyNote_MX36725.01.201826.01.2018
Packard Bell BVEasyNote_MX37-U-703NCD186.04.20182.02.2019
Packard Bell BVEasyNote_MX612922.01.20188.02.2018
Panasonic CorporationCF-20-13726.01.20185.04.2019
Panasonic CorporationCF-54-11420.09.20182.04.2019
Panasonic CorporationCF-AX3EDNKEN1224.01.201823.05.2018
Panasonic CorporationCF-C1ADAAGFN427.09.201622.11.2016
Panasonic CorporationCF-C1BTCREFN4722.01.201830.01.2018
Parallels Software International Inc.Parallels Virtual Platform222.06.201622.06.2016
PC Specialist LTDCosmosVII 151028.09.20185.04.2019
PORSCHE DESIGNBOOK ONE2626.05.20185.04.2019
Positivo BGHE90017.04.20187.04.2018
powerinternationalCEPTER GAMING X530-01 MD61159415.09.201812.04.2019
powerinternationalCEPTER GAMING X530-02 MD61161930.01.20195.04.2019
powerinternationalCEPTER X520-01 MD609541621.09.20186.04.2019
powerinternationalCEPTER X520-02 MD609531121.09.20183.02.2019
QuantaTWC1715.09.20185.04.2019
RazerBlade24122.01.201810.04.2019
RazerBlade Stealth9923.01.20184.04.2019
Samsung275E4E/275E5E7630.10.20159.02.2017
Samsung300E4A/300E5A/300E7A3530.10.20158.02.2019
Samsung300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA26030.10.20156.04.2019
Samsung300E4C/300E5C/300E7C10230.10.20154.04.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV8530.10.20151.03.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV1930.10.20155.02.2019
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE1725.02.20164.01.2019
Samsung300V3A/300V4A/300V5A3230.10.20155.04.2019
Samsung300V3A/300V4A/300V5A/200A4B/200A5B2921.01.201611.11.2016
Samsung305U1A61930.10.20158.03.2019
Samsung305V4A/305V5A12030.10.20156.04.2019
Samsung305V4A/305V5A/3415VA865.11.20154.04.2019
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B130.10.201530.10.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B/301U1A630.10.201528.03.2019
Samsung350V5C/350V5X/350V4C/350V4X/351V5C/351V5X/351V4C/351V4X/3540VC/31828.05.20165.04.2019
Samsung350V5C/351V5C/3540VC/3440VC1218.09.201810.04.2019
Samsung355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/320130.10.201512.04.2019
Samsung355V4C/356V4C/3445VC/3545VC17430.10.20157.03.2019
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R17930.10.201511.04.2019
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV2735.11.20155.04.2019
Samsung370E4K421.09.201821.09.2018
Samsung370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V16030.10.20154.04.2019
Samsung400B2B/400B2B1310.02.201623.11.2018
Samsung400B4A/400B5A/200B4A/200B5A133.11.201615.02.2019
Samsung400B4B/400B5B/200B4B/200B5B5913.09.201627.02.2019
Samsung450R5G/450R5U22013.11.20156.04.2019
Samsung530U3BI/530U4BI/530U4BH179830.10.20159.04.2019
Samsung530U3C/530U4C223930.10.201512.04.2019
Samsung530U3C/530U4C/532U3C23730.10.201512.04.2019
Samsung535U3C122030.10.20159.04.2019
Samsung535U4C2323.11.20166.04.2019
Samsung550P5C/550P7C525.11.201526.09.2018
Samsung670Z5E818.05.201631.01.2019
Samsung700G7C22.12.20162.12.2016
Samsung700T1C15930.10.20152.04.2019
Samsung700Z3A/700Z4A/700Z5A/700Z5B730.01.20194.04.2019
Samsung700Z3C/700Z5C401.04.20165.04.2019
Samsung700Z7C3121.10.201626.03.2019
Samsung730U3E/740U3E9117.12.20156.04.2019
Samsung870Z5E/880Z5E/680Z5E35.11.20155.11.2015
Samsung870Z5G/880Z5F123.11.201623.11.2016
Samsung900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D39330.10.201510.04.2019
Samsung900X3C/900X3D/900X4C/900X4D21727.09.20165.04.2019
Samsung900X3C/900X4C/900X4D129.11.201629.11.2016
Samsung900X3F6726.05.20164.04.2019
Samsung900X3G10921.01.20165.04.2019
Samsung900X5L39.02.20194.04.2019
Samsung905S3G/906S3G/915S3G35230.10.20155.04.2019
Samsung905S3G/906S3G/915S3G/9305SG1588.04.20165.04.2019
Samsung90X3A3024.05.201610.04.2019
Samsung930X5J/910S5J/940X5J129.11.201629.11.2016
Samsung940X3G4229.03.201819.02.2019
Samsung940X3G/930X3G9017.05.20164.04.2019
SamsungNC110P/NC108P/NC111P515.11.201622.11.2016
SamsungNC210/NC110713.09.20162.10.2018
SamsungNF110/NF210/NF310627.08.20161.10.2016
SamsungQ3304727.05.20162.02.2019
SamsungQX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF510274.02.20165.02.2019
SamsungR519/R71938.10.20168.12.2016
SamsungR520/R522/R6202730.10.201511.04.2019
SamsungR530/R7306230.10.201528.09.2018
SamsungR530/R730/P5303430.10.20156.04.2019
SamsungR530/R730/R540131.05.201831.05.2018
SamsungR540/R580/R780/SA41/E452/E8523830.10.20153.02.2019
SamsungR580930.10.201529.03.2018
SamsungR580/R5901530.10.20154.04.2019
SamsungR610610.01.201718.01.2017
SamsungR720116.02.201916.02.2019
SamsungR780/R7781327.09.201629.09.2018
SamsungRC410/RC510/RC7101931.05.201622.01.2019
SamsungRC530/RC7305430.10.20155.04.2019
SamsungRF511/RF411/RF7114930.10.201526.05.2018
SamsungRV410/RV510/S3510/E35106330.10.20154.04.2019
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV7115230.10.20155.04.2019
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E3411161.04.20169.04.2019
SamsungRV415/RV515117.04.201630.11.2016
SamsungRV415/RV515/E34158630.10.20155.04.2019
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S35302019.10.20163.02.2019
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E352011030.10.201510.03.2019
SamsungX120/X170/X171724.03.201830.05.2018
SamsungX1259530.10.201529.09.2018
SamsungX320/X420/X520321.05.201626.05.2016
SamsungX420/X5207214.11.20155.04.2019
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.275E4E/275E5E8722.01.201822.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4A/300E5A/300E7A1625.01.201813.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA17021.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4C/300E5C/300E7C36922.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV27222.01.201817.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV726.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE8822.01.201815.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300V3A/300V4A/300V5A1322.01.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305U1A49122.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305V4A/305V5A13122.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305V4A/305V5A/3415VA4922.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.350V5C/351V5C/3540VC/3440VC1422.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/3223.02.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.355V4C/356V4C/3445VC/3545VC23322.01.20181.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.3570R/370R/470R/450R/510R11222.01.20183.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV37322.01.201821.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V1123.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B2B/400B2B5222.01.20183.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B4A/400B5A/200B4A/200B5A1922.01.201816.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B4B/400B5B/200B4B/200B5B9222.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.450R5G/450R5U24922.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3BI/530U4BI/530U4BH126222.01.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3C/530U4C124421.01.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3C/530U4C/532U3C26222.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.535U3C118311.04.201711.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.535U4C5922.01.201831.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.540U824.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.550P5C/550P7C3322.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700T1C7822.01.201826.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700Z3C/700Z5C8421.01.20188.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700Z7C5721.01.201814.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.730U3E/740U3E9622.01.201822.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D69822.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X3D/900X4C/900X4D27321.01.20183.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X4C/900X4D1523.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3F2322.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3G17522.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.905S3G/906S3G/915S3G21222.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.905S3G/906S3G/915S3G/9305SG10722.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.940X3G3322.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.940X3G/930X3G7821.01.20184.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.N150825.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.NC210/NC110527.01.201827.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.NF110/NF210/NF3101523.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.Q3304922.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.Q430/Q530323.01.201823.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.QX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF5102222.01.20188.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.QX311/QX411/QX412/QX511323.01.201823.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R519/R7191324.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R520/R522/R6201922.01.201831.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R530/R7308521.01.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R530/R730/P5301823.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R540/R580/R780/SA41/E452/E8522224.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R580/R5904622.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R7202127.01.201828.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R780/R7783922.01.201823.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RC410/RC510/RC7102123.01.20189.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RC530/RC7301628.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RF511/RF411/RF7114322.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV410/RV510/S3510/E35106011.04.20177.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV411/RV511/E3511/S3511/RV7115622.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E34111425.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV415/RV515426.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV415/RV515/E341512023.01.201815.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV420/RV520/RV720/E3530/S35305022.01.201822.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E35209411.04.201720.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X120/X170/X1711723.01.201827.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X12516122.01.201828.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X320/X420/X520431.01.201831.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X420/X52011722.01.201815.02.2018
Shuttle Inc.XH110723.01.201823.03.2018
Shuttle Inc.XH81V730.10.201530.10.2015
SonySVD1121P2EB31.12.201621.09.2018
SonySVD1321L2EW512.07.201712.07.2017
SonySVE1111M1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1113M1EW1530.10.201525.01.2017
SonySVE14135CXB416.09.201613.10.2016
SonySVE14A1S1EW2226.05.201626.01.2017
SonySVE14A2M1EB131.01.201631.01.2016
SonySVE14A2M1EW921.11.201829.03.2019
SonySVE14A3M1EW2015.10.201616.11.2016
SonySVE14A3V2ES169.02.201630.01.2019
SonySVE1511D1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1511H1EW47.05.20163.06.2016
SonySVE1512C5E4825.10.20163.04.2019
SonySVE1512C6EW172.02.201629.05.2018
SonySVE1512H1EW1313.04.201610.04.2018
SonySVE1512H6EW142.02.20161.04.2017
SonySVE1512T1ESI328.05.20167.06.2016
SonySVE1513B1EW175.10.20164.04.2019
SonySVE1513C5E205.09.20185.04.2019
SonySVE1513G1EW1819.09.201625.05.2018
SonySVE1513K1EW56.04.201829.05.2018
SonySVE1513U1ESI1726.05.201615.12.2016
SonySVE1711C5E129.05.201829.05.2018
SonySVE1712C5E625.04.201831.10.2018
SonySVE1712E4E2129.03.20188.02.2019
SonySVF13N1Y9ES420.09.201810.11.2018
SonySVF13N2L2ES84.04.201823.09.2018
SonySVF1421E2EW10330.10.201527.10.2018
SonySVF14A1C5E112.01.201712.01.2017
SonySVF14A1M2ES413.04.20162.06.2016
SonySVF14N1C5E1820.04.20182.04.2019
SonySVF14N1J2ES54.03.201610.01.2017
SonySVF1521A1EW1221.12.201629.01.2019
SonySVF1521A2EW2330.10.20155.02.2019
SonySVF1521A6EW285.02.20165.12.2018
SonySVF1521A7EW16830.10.20155.04.2019
SonySVF1521B2EW930.10.201520.03.2019
SonySVF1521C5E318.01.20177.02.2017
SonySVF1521D2EB714.04.201821.09.2018
SonySVF1521E6E175.11.201512.07.2017
SonySVF1521T2EB1622.11.201625.11.2018
SonySVF1531C5E5817.09.20166.04.2019
SonySVF1541M1362.02.201618.11.2016
SonySVF1541M1EW14030.10.20155.04.2019
SonySVF15A1M2ES64.04.201819.05.2018
SonySVF15A1Z2EB66.02.20163.06.2016
SonySVF15N1N2ES96.02.201617.12.2016
SonySVP1321A6E128.04.201610.04.2018
SonySVP1321B6E268.10.20166.02.2019
SonySVP1321J1EBI1710.02.201613.10.2016
SonySVP1321L1EBI3624.03.20182.04.2019
SonySVP1321M2EB10114.01.20165.04.2019
SonySVP1321S2EB344.11.201610.04.2019
SonySVP1322M1EBI730.05.20182.04.2019
SonySVS1313C5E1425.05.20185.04.2019
SonySVS1313R9EB654.03.20165.12.2018
SonySVS1512Z9EB1428.09.201629.01.2019
SonySVS1513L1EW230.10.201530.10.2015
SonySVT1311M1ES130.10.201530.10.2015
SonySVT1311V2ES1015.01.201610.04.2018
SonySVT1312B4E57.04.20186.11.2018
SonySVT1312M1ES798.04.20166.04.2019
SonySVT1312V1ES658.04.201628.03.2019
SonySVT1312X1ES5913.11.20154.04.2019
SonySVT1313C5E617.11.20185.01.2019
SonySVT1313V1ES376.02.20164.04.2019
SonySVZ1311S9EX211.11.201618.01.2017
SonyVGN-FW31J13.12.20163.12.2016
SonyVGN-FW31M2022.11.20161.02.2017
SonyVGN-FZ31ER29.03.201610.03.2016
SonyVGN-TT46GG_B128.09.201628.09.2016
SonyVGN-Z21XN_B414.09.20162.11.2016
SonyVGN-Z31WN_B114.01.201614.01.2016
SonyVPCCA2S1E4230.10.201530.01.2019
SonyVPCCB4Q1E52.10.201828.03.2019
SonyVPCCW1S1E1313.09.201630.01.2019
SonyVPCEA1S1E2412.07.20174.01.2019
SonyVPCEA2S1E721.09.20166.10.2016
SonyVPCEA3S1E730.10.201525.11.2016
SonyVPCEB1M1E430.10.201522.11.2015
SonyVPCEB2M1E717.09.201620.12.2016
SonyVPCEB3J1E123.12.20163.04.2019
SonyVPCEB4E1E588.04.201623.05.2017
SonyVPCEB4X1E65.03.20194.04.2019
SonyVPCEB4Z1E1629.09.20166.02.2019
SonyVPCEC2M1E213.11.201813.02.2019
SonyVPCEC3L1E317.12.201629.09.2018
SonyVPCEC4L1E29.10.20187.12.2018
SonyVPCEE3E1E127.06.20167.04.2018
SonyVPCEE4E1E114.03.201914.03.2019
SonyVPCEH1J1E3711.04.20165.04.2019
SonyVPCEH1L0E325.11.201525.11.2015
SonyVPCEH1L8E112.04.201812.04.2018
SonyVPCEH1M1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH1S1E930.10.201523.11.2018
SonyVPCEH2C0E1229.03.201827.02.2019
SonyVPCEH2C5E528.05.201617.12.2016
SonyVPCEH2F1E158.04.201620.01.2017
SonyVPCEH2H1E7612.04.20165.02.2019
SonyVPCEH2Q1E429.08.20185.04.2019
SonyVPCEH3D0E54.10.201610.01.2017
SonyVPCEH3H1E3230.10.201525.04.2017
SonyVPCEH3J1E830.10.201515.11.2016
SonyVPCEH3P1E665.11.201510.03.2019
SonyVPCEJ1L1E413.10.201630.01.2019
SonyVPCEL1E1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCF11M1E25.12.20186.12.2018
SonyVPCF12Z1E1926.05.20163.02.2017
SonyVPCF13L8E328.03.20194.04.2019
SonyVPCF13S0E415.09.201819.09.2018
SonyVPCF13Z1E49.02.20168.08.2018
SonyVPCF21Z1E1431.08.201625.09.2018
SonyVPCF22M1E1018.09.201814.02.2019
SonyVPCF22S1E221.11.201830.01.2019
SonyVPCF23L1E2430.10.201513.02.2019
SonyVPCF24L1E714.03.20186.04.2019
SonyVPCS11X9E314.03.201614.03.2016
SonyVPCS12M9E828.09.20166.10.2016
SonyVPCS12X9E227.09.201628.09.2016
SonyVPCS13S9E31.10.20168.10.2016
SonyVPCSA2Z9E727.09.201610.12.2016
SonyVPCSA3C5E5827.09.20163.02.2019
SonyVPCSB1B9E219.11.201620.12.2016
SonyVPCSB1V9E2526.11.20164.04.2019
SonyVPCSB3C5E35.02.20166.02.2016
SonyVPCSB3Q9E3521.03.20183.04.2019
SonyVPCSB3S9E3027.10.201630.01.2019
SonyVPCSE1C5E613.09.201830.03.2019
SonyVPCSE1V9E36.12.20186.04.2019
SonyVPCYB15KX111.09.201811.09.2018
SonyVPCYB3V1E1328.09.20162.04.2019
SonyVPCZ12Z9E124.02.20163.04.2019
SonyVPCZ21L9E1627.09.20163.02.2017
Sony CorporationSVD1121P2EB1325.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVD1321L2EW1225.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE14A1S1EP1322.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVE14A3M1EW126.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE1512C5E3123.01.201830.01.2018
Sony CorporationSVE1512H1EW722.01.201823.01.2018
Sony CorporationSVE1512H6EW1923.01.20181.02.2018
Sony CorporationSVE1512T1ESI1831.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVE1513B1EW2621.01.201815.02.2018
Sony CorporationSVE1513G1EW3223.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE1513K1EW423.01.201823.01.2018
Sony CorporationSVE1513U1ESI4623.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVE1711C5E214.02.201814.02.2018
Sony CorporationSVE1712C1EW3023.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE1712C5E424.01.201824.01.2018
Sony CorporationSVE1712E4E822.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVF13N2L2ES826.01.201830.01.2018
Sony CorporationSVF1421E2EW8024.01.201811.03.2018
Sony CorporationSVF14N1C5E722.01.201820.02.2018
Sony CorporationSVF14N1J2ES1522.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVF1521A1EW2022.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVF1521A2EW3822.01.201821.02.2018
Sony CorporationSVF1521A6EW7723.01.20183.03.2018
Sony CorporationSVF1521A7EW10022.01.201823.02.2018
Sony CorporationSVF1521B2EW525.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVF1521D2EB2223.01.20185.03.2018
Sony CorporationSVF1521E6E1423.01.201823.02.2018
Sony CorporationSVF1521I6EW522.01.201822.01.2018
Sony CorporationSVF1521S2EW1130.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVF1521T2EB3623.01.201828.01.2018
Sony CorporationSVF1531C5E5022.01.201829.01.2018
Sony CorporationSVF1541M1424.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVF1541M1EW27422.01.20189.03.2018
Sony CorporationSVF15A1M2ES1324.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVF15A1Z2EB1922.01.20183.02.2018
Sony CorporationSVP1321A6E12722.01.201827.02.2018
Sony CorporationSVP1321B6E5322.01.201811.03.2018
Sony CorporationSVP1321L1EBI11428.01.20183.02.2018
Sony CorporationSVP1321M2EB14722.01.201814.02.2018
Sony CorporationSVP1321S2EB326.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVS1313R9EB2223.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVS1512Z9EB3723.01.20189.03.2018
Sony CorporationSVT1311V2ES1523.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVT1312B4E822.01.201822.01.2018
Sony CorporationSVT1312M1ES9723.01.201827.02.2018
Sony CorporationSVT1312V1ES4923.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVT1312X1ES7022.01.201814.02.2018
Sony CorporationSVT1313V1ES11721.01.20183.02.2018
Sony CorporationSVZ1311S9EX431.01.20189.03.2018
Sony CorporationVGN-FW51JF_H2122.01.201829.01.2018
Sony CorporationVGN-Z21XN_B1225.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCCA2S1E1624.01.20187.02.2018
Sony CorporationVPCCB3S1E626.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCCW1S1E6222.01.20187.02.2018
Sony CorporationVPCEA1S1E2223.01.20187.02.2018
Sony CorporationVPCEB3J1E924.01.201827.01.2018
Sony CorporationVPCEB4Z1E2621.01.20183.02.2018
Sony CorporationVPCEC2M1E122.01.201822.01.2018
Sony CorporationVPCEC3L1E224.01.201824.01.2018
Sony CorporationVPCEE3E1E710.02.201815.02.2018
Sony CorporationVPCEH1S1E3222.01.201817.02.2018
Sony CorporationVPCEH2C0E2922.01.201821.02.2018
Sony CorporationVPCEH2F1E726.01.201827.01.2018
Sony CorporationVPCEH2H1E10722.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCEH2Q1E63.02.20183.02.2018
Sony CorporationVPCEH3D0E1823.01.201831.01.2018
Sony CorporationVPCEH3J1E1411.04.201731.01.2018
Sony CorporationVPCEH3P1E6722.01.201820.02.2018
Sony CorporationVPCEJ1L1E1424.01.201825.01.2018
Sony CorporationVPCEJ2L1E2923.01.201824.02.2018
Sony CorporationVPCF21Z1E323.01.201823.01.2018
Sony CorporationVPCF22M1E327.01.201827.01.2018
Sony CorporationVPCF23L1E16222.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCF24L1E725.01.201823.02.2018
Sony CorporationVPCF24P1E328.01.201828.01.2018
Sony CorporationVPCS11X9E19122.01.201831.01.2018
Sony CorporationVPCSA3C5E2025.01.201831.01.2018
Sony CorporationVPCSB1A9E431.01.201831.01.2018
Sony CorporationVPCSB3Q9E1222.01.201828.02.2018
Sony CorporationVPCSB3S9E3522.01.20188.02.2018
Sony CorporationVPCZ23L9E1525.01.20188.02.2018
System manufacturerSystem Product Name115621.01.201827.02.2018
TSATELLITE1228.05.201615.06.2016
TECLASTF6 Pro620.03.20194.04.2019
TimiTM1607114.09.201814.09.2018
TimiTM16122123.01.201830.03.2019
TimiTM16137223.11.20166.04.2019
TimiTM1701962.09.20185.04.2019
TimiTM17051112.10.20183.04.2019
To be filled by O.E.M.To be filled by O.E.M.190122.01.20189.03.2018
Toshiba*2318.01.20171.06.2017
Toshibadynabook EX/3EW123.11.201823.11.2018
Toshibadynabook R731/39B522.09.201826.03.2019
Toshibadynabook RX73/CWS26.11.201828.03.2019
Toshibadynabook T351/34CB1213.09.201820.03.2019
Toshibadynabook T45/33MRY213.01.201719.01.2017
Toshibadynabook T75/NRS1713.09.20163.11.2016
ToshibaKIRA51331.05.20169.03.2019
ToshibaLeon2011.02.20166.12.2018
ToshibaPORTEGE R6001624.08.20182.04.2019
ToshibaPORTEGE R700265.11.20156.02.2019
TOSHIBAPORTEGE Z10T-A4628.01.20183.04.2019
ToshibaPORTEGE Z30-A32.04.20196.04.2019
ToshibaQOSMIO X500222.11.201616.01.2017
ToshibaQOSMIO X70-B2929.09.201631.05.2018
ToshibaSatellite A200930.10.20152.06.2016
ToshibaSatellite A300122.10.201812.02.2019
ToshibaSatellite A6601022.11.201627.01.2018
ToshibaSATELLITE C40-C6912.11.20167.03.2019
ToshibaSATELLITE C50-A4330.10.201530.05.2018
ToshibaSATELLITE C50-A-146134.11.201631.03.2017
ToshibaSATELLITE C50-A-19T3810.11.201530.01.2018
ToshibaSATELLITE C50-A-19U8230.10.201512.04.2019
ToshibaSATELLITE C50-B98830.10.201511.04.2019
TOSHIBASATELLITE C50D-A-1331723.01.201826.01.2019
ToshibaSATELLITE C50D-A-14E25130.10.20151.04.2019
ToshibaSATELLITE C50D-B4926.05.201618.08.2018
ToshibaSATELLITE C55-A4212.04.201612.01.2019
ToshibaSATELLITE C55-A-1HN726.09.20184.04.2019
ToshibaSATELLITE C55-A-1MW19530.10.20155.04.2019
ToshibaSATELLITE C55-A-1N5130.10.201530.10.2015
TOSHIBASATELLITE C55-A-1N813723.01.201819.10.2018
ToshibaSATELLITE C55-C254514.11.201511.04.2019
ToshibaSATELLITE C55D-C214430.10.20156.04.2019
ToshibaSatellite C55t-B121.08.201821.08.2018
ToshibaSatellite C6506630.10.20158.11.2018
ToshibaSatellite C650D4913.09.20164.04.2019
ToshibaSatellite C66034030.10.20155.04.2019
ToshibaSatellite C660D37730.10.20153.04.2019
ToshibaSATELLITE C670-1261423.11.20159.02.2018
TOSHIBASATELLITE C670-1DC1127.01.20188.02.2018
ToshibaSATELLITE C670D-1011830.11.20166.04.2018
TOSHIBASATELLITE C670D-10C1322.01.20181.06.2018
ToshibaSATELLITE C670D-11L57.05.201629.11.2016
ToshibaSATELLITE C670D-11U16.10.20186.10.2018
ToshibaSATELLITE C70-A1728.09.20161.02.2019
ToshibaSATELLITE C70-B6019.04.201630.05.2018
TOSHIBASATELLITE C70-C-1ER1323.01.201819.09.2018
ToshibaSATELLITE C70D-B16713.09.20163.04.2019
TOSHIBASatellite C850725.01.201818.09.2018
ToshibaSATELLITE C850-11Q3219.11.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE C850-19D712.02.20163.10.2018
ToshibaSATELLITE C850-1G323923.09.201630.03.2019
ToshibaSATELLITE C850-1KW1323.04.201630.01.2018
ToshibaSATELLITE C850-1MD229.03.20195.04.2019
ToshibaSATELLITE C850D-1061325.05.20187.02.2019
ToshibaSATELLITE C850D-1081826.05.201626.01.2018
ToshibaSATELLITE C850D-1093913.09.201612.03.2019
ToshibaSATELLITE C850D-11C6995.11.20156.04.2019
ToshibaSATELLITE C850D-11K7831.01.20161.06.2018
ToshibaSATELLITE C850D-12124930.10.20154.04.2019
ToshibaSATELLITE C850D-12P16921.09.20162.02.2019
ToshibaSATELLITE C855-11F995.11.201530.01.2019
ToshibaSATELLITE C855-12F72.02.20165.04.2016
TOSHIBASATELLITE C855-18C4023.01.20188.02.2019
ToshibaSATELLITE C855-1U86320.09.201629.05.2018
ToshibaSATELLITE C855-1XH1224.03.201616.12.2016
ToshibaSATELLITE C855-2EU1427.05.201627.01.2018
ToshibaSATELLITE C855-2FJ13325.11.20164.04.2018
ToshibaSATELLITE C855D-1681030.10.201525.01.2018
ToshibaSATELLITE C870-121585.11.20159.05.2018
ToshibaSATELLITE C870-147429.09.20166.10.2016
ToshibaSATELLITE C870-14W84.10.201616.05.2018
TOSHIBASATELLITE C870-17U728.01.201828.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-10C1030.01.201830.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-116322.01.201820.05.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-1191023.01.201826.05.2018
TOSHIBASATELLITE CL10-B-103524.01.201821.02.2018
ToshibaSatellite L300530.10.20159.03.2019
ToshibaSatellite L350430.10.201520.12.2016
ToshibaSatellite L350D130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L450D4830.10.201513.01.2017
ToshibaSATELLITE L50-A-152395.04.20168.02.2018
ToshibaSATELLITE L50-A-1EF530.10.20151.04.2016
ToshibaSATELLITE L50-B195030.10.20155.04.2019
ToshibaSATELLITE L50-B-1R11012.07.201712.07.2017
ToshibaSATELLITE L50-C70712.04.20164.04.2019
ToshibaSatellite L500238.04.20165.04.2019
ToshibaSatellite L500D1220.11.20159.06.2016
ToshibaSATELLITE L50D-B341830.10.201511.04.2019
ToshibaSATELLITE L50D-B-172215.11.201622.11.2016
ToshibaSATELLITE L50D-C168130.10.20156.04.2019
ToshibaSATELLITE L50Dt-A91.02.20167.06.2016
ToshibaSatellite L550D2910.02.20167.02.2018
ToshibaSatellite L6503917.12.201614.04.2018
ToshibaSatellite L650D17030.10.20158.03.2019
ToshibaSatellite L6701479.02.20167.02.2018
ToshibaSatellite L670D13.02.20163.02.2016
ToshibaSATELLITE L70-B7828.05.20161.06.2018
ToshibaSATELLITE L75026630.10.20155.04.2019
ToshibaSATELLITE L750D130.09.201630.09.2016
ToshibaSATELLITE L7551030.10.20155.02.2019
ToshibaSATELLITE L755D895.04.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE L775-17T15.12.20185.12.2018
ToshibaSATELLITE L775D-10Q121.12.201621.12.2016
ToshibaSATELLITE L775D-10Z417.12.201619.01.2017
ToshibaSatellite L840312.04.201627.09.2016
ToshibaSATELLITE L850-1FF1628.09.20169.02.2019
ToshibaSATELLITE L850-1VF114.04.201822.01.2019
ToshibaSATELLITE L850-1VV127.05.201627.05.2016
ToshibaSATELLITE L8551030.10.201530.11.2016
ToshibaSATELLITE L855D4730.10.201519.02.2019
ToshibaSATELLITE L875-10V118.10.201818.10.2018
ToshibaSATELLITE L875-13C325.11.201626.01.2018
TOSHIBASATELLITE L875D2626.01.20189.02.2018
ToshibaSATELLITE L875D-10014630.10.201531.01.2018
ToshibaSATELLITE L875D-103130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-10445.11.20151.06.2016
ToshibaSATELLITE L955D15230.10.20154.04.2019
ToshibaSATELLITE M50-A1412.11.20154.02.2016
ToshibaSATELLITE M50D-A9923.11.201530.01.2018
TOSHIBASATELLITE NB10t-A-1027622.01.20182.04.2019
ToshibaSATELLITE P50-A-11J9230.10.201512.04.2019
ToshibaSATELLITE P50-A-11L425.10.201827.03.2019
ToshibaSATELLITE P50-C16723.09.20163.04.2019
ToshibaSATELLITE P50D-C16326.05.20165.04.2019
ToshibaSATELLITE P50t-B-10W13531.05.20166.02.2019
ToshibaSATELLITE P750430.10.201525.01.2018
ToshibaSATELLITE P845T32.02.201612.04.2016
ToshibaSATELLITE P85015030.10.20152.04.2019
ToshibaSATELLITE P87022.10.20184.10.2018
ToshibaSatellite Pro A20040514.11.201528.01.2018
ToshibaSatellite Pro A30020830.10.201511.04.2019
ToshibaSATELLITE PRO C50-A-1C8275.11.201521.12.2016
ToshibaSatellite Pro C50D-A-1461330.09.201623.02.2017
ToshibaSatellite Pro C650353230.10.201512.04.2019
ToshibaSatellite Pro L300144530.10.201512.04.2019
TOSHIBASatellite Pro L350514.02.201814.02.2018
TOSHIBASatellite Pro P20013722.01.201816.03.2019
ToshibaSatellite Pro P30019630.10.201529.03.2019
ToshibaSatellite Pro S30047.04.20185.09.2018
TOSHIBASatellite Pro S300L9523.01.201811.04.2019
ToshibaSatellite Pro S500622.09.201618.11.2016
TOSHIBASatellite R6301722.01.201830.01.2018
ToshibaSATELLITE R83022431.05.201625.09.2018
ToshibaSATELLITE Radius 11 CL10W-C-10521020.09.20167.02.2018
ToshibaSATELLITE Radius 12 P20W-C-10447028.09.20166.04.2019
TOSHIBASATELLITE Radius 12 P20W-C-1061523.01.201826.01.2018
ToshibaSatellite Radius P55W-B521.05.201628.05.2016
ToshibaSATELLITE S50-B6025.11.20155.04.2019
ToshibaSATELLITE S50D-B98930.10.20155.04.2019
ToshibaSATELLITE S70-A230.10.201524.05.2016
ToshibaSATELLITE S70-B125.05.201825.05.2018
ToshibaSATELLITE T13076.02.20194.04.2019
TOSHIBASATELLITE U5001324.01.201825.09.2018
ToshibaSATELLITE U8403524.03.201627.02.2018
TOSHIBASATELLITE U840W5322.01.20184.04.2019
ToshibaSATELLITE U920T1227.09.201625.01.2018
ToshibaSATELLITE U9401830.10.20155.03.2019
ToshibaSATELLITE Z30-A31630.10.20155.04.2019
ToshibaSATELLITE Z30-B174322.11.20154.04.2019
ToshibaSATELLITE Z8301334.03.201613.03.2019
TOSHIBASATELLITE Z9303122.01.20185.12.2018
ToshibaTECRA A10106.02.201612.03.2019
ToshibaTECRA A50-A329.09.201828.11.2018
ToshibaTecra M91018.01.201725.01.2017
ToshibaTECRA S1195730.10.201511.04.2019
TUXEDON2x0WU1021.09.20184.04.2019
Unknown14504230.10.201512.04.2019
VMware, Inc.VMware7,11231.10.20185.04.2019
VULCANJinGang Pro821.11.20183.04.2019
XMGP65_P67RGRERA2425.11.20169.02.2019
XMGP7xxDM(-G)3523.01.20183.02.2019
XMGXMG P505329.09.201829.01.2019
ZOTACNM10508630.10.20154.04.2019
ZOTACZBOXSD-ID12/ID131730.10.201530.10.2015