Abitti-järjestelmällä käynnistetyt koneet

Lista luotu: 25.03.2018

Tässä listassa on lista koneista, joita on käytetty Abitti-kurssikokeeseen vastaamiseen. Listan koneet on siis onnistuneesti käynnistetty ylioppilastutkintolautakunnan DigabiOS-käyttöjärjestelmään.

Tärkeää:

ValmistajaTuotenimiHavaintojaVanhin havaintoUusin havainto
15499511.04.201712.03.2018
AcerAO531h18.04.20168.04.2016
AcerAO532h130.09.201630.09.2016
AcerAO722221830.10.20159.03.2018
AcerAO7252130.10.201530.01.2018
AcerAO75653630.10.201523.03.2018
AcerAOD255E829.11.201624.01.2017
AcerAOD260184.03.201623.01.2018
AcerAOD27081830.10.201520.03.2018
AcerAS5755G58.04.20165.10.2016
Aceraspire4422.01.201815.02.2018
AcerAspire 1410123.02.201629.01.2018
AcerAspire 1810TZ235.11.201513.02.2018
AcerAspire 1825PT15.11.20155.11.2015
AcerAspire 1830T4218.11.201624.03.2018
AcerAspire 292022.02.20166.02.2016
AcerAspire 3100523.01.20189.03.2018
AcerAspire 3750130.10.201530.10.2015
AcerAspire 3750G10915.01.20166.03.2018
AcerAspire 3750ZG74.03.201629.11.2016
AcerAspire 3810TZ312.04.201612.04.2016
AcerAspire 38205827.09.20163.02.2018
AcerAspire 3820T22.02.20162.02.2016
AcerAspire 3830T15230.10.20159.02.2018
AcerAspire 3830TG15.02.20165.02.2016
AcerAspire 3935113.10.201613.10.2016
AcerAspire 475287.11.201515.10.2016
AcerAspire 4810T22430.10.201517.03.2018
AcerAspire 482014530.10.201515.03.2018
AcerAspire 4820TG733.02.20167.02.2018
AcerAspire 4820TZG26.09.201613.09.2016
AcerAspire 48304816.02.201625.01.2018
AcerAspire 5050330.10.20158.04.2016
AcerAspire 5100223.05.201627.09.2016
AcerAspire 5110530.01.201830.01.2018
AcerAspire 5250111.11.201611.11.2016
AcerAspire 52532324.01.201830.01.2018
AcerAspire 5253G223.01.201823.01.2018
AcerAspire 53321530.10.201530.01.2018
AcerAspire 534918030.10.20157.02.2018
AcerAspire 5520430.09.20163.11.2016
AcerAspire 553266.04.201629.11.2016
AcerAspire 55351822.01.201827.01.2018
AcerAspire 5536792.06.201621.02.2018
AcerAspire 55387822.01.201822.03.2018
AcerAspire 5538G156.10.201626.01.2018
AcerAspire 5542430.10.201525.11.2016
AcerAspire 5552267.04.20169.03.2018
AcerAspire 5552G26030.10.20157.02.2018
AcerAspire 5553G523.09.20167.10.2016
AcerAspire 55603311.02.20167.02.2018
AcerAspire 5732Z730.10.201527.01.2018
AcerAspire 57336930.10.20153.02.2018
AcerAspire 5733Z230.10.201513.09.2016
AcerAspire 5734Z4130.10.201528.01.2018
AcerAspire 573535.10.20163.02.2018
AcerAspire 5736Z463.06.20169.03.2018
AcerAspire 573820012.11.20158.02.2018
AcerAspire 5739G917.05.201623.03.2018
AcerAspire 574032.12.20168.12.2016
AcerAspire 57411105.11.20159.03.2018
AcerAspire 5741G20530.10.201519.03.2018
AcerAspire 5741Z1512.02.201626.01.2018
AcerAspire 5742795.11.201631.01.2018
AcerAspire 5742G50030.10.201524.03.2018
AcerAspire 5745G1914.11.201519.03.2018
AcerAspire 57493130.10.20157.02.2018
AcerAspire 5749Z428.09.201623.11.2016
AcerAspire 575044530.10.201524.03.2018
AcerAspire 5750G50930.10.20158.02.2018
AcerAspire 5750ZG1721.09.201625.01.2018
AcerAspire 5755G11330.10.201529.01.2018
AcerAspire 5810T7130.10.201514.03.2018
AcerAspire 5820TG1916.09.201611.03.2018
AcerAspire 5935130.10.201530.10.2015
AcerAspire 59421123.01.201826.01.2018
AcerAspire 5943G134.03.20163.06.2016
AcerAspire 5950G1221.09.201624.01.2018
AcerAspire 5951G321.10.20167.02.2018
AcerAspire 725020730.10.201514.02.2018
AcerAspire 7250G1485.11.201527.01.2018
AcerAspire 7520125.02.201629.11.2016
AcerAspire 7535613.09.20161.12.2016
AcerAspire 75405215.11.201625.01.2018
AcerAspire 75515130.10.201510.02.2018
AcerAspire 7552381.06.20167.02.2018
AcerAspire 75609530.10.201521.03.2018
AcerAspire 7560G17731.05.20163.03.2018
AcerAspire 7715Z1313.09.20161.03.2017
AcerAspire 7730G1123.09.201613.01.2017
AcerAspire 7730Z13.02.20163.02.2016
AcerAspire 773511.06.20161.06.2016
AcerAspire 77367130.10.201527.01.2018
AcerAspire 7736ZG1124.01.201824.01.2018
AcerAspire 7738919.11.20163.02.2018
AcerAspire 77392914.11.201527.01.2018
AcerAspire 7739G1130.10.201531.01.2018
AcerAspire 7739Z1941.06.201624.02.2018
AcerAspire 77416130.10.201529.01.2018
AcerAspire 7750330.10.201530.10.2015
AcerAspire 7750G565.11.201530.01.2018
AcerAspire 7750ZG148.02.20188.02.2018
AcerAspire 853032.06.20164.06.2016
AcerAspire 8930175.04.20167.02.2018
AcerAspire 8950G82.02.20161.06.2016
AcerAspire 8951G628.09.201622.01.2018
AcerAspire 942014.09.20164.09.2016
AcerAspire A114-3181021.01.201824.03.2018
AcerAspire A314-3185821.01.201824.03.2018
AcerAspire A315-21121121.01.201824.03.2018
AcerAspire A315-3194321.01.201824.03.2018
AcerAspire A315-51117521.01.201824.03.2018
AcerAspire A515-5152922.01.201824.03.2018
AcerAspire A515-51G180522.01.201824.03.2018
AcerAspire A715-71G144222.01.201824.03.2018
AcerAspire A717-71G2323.01.201814.02.2018
AcerAspire E1-4106323.11.201523.03.2018
AcerAspire E1-430P18830.10.201524.03.2018
AcerAspire E1-47024030.10.20159.02.2018
AcerAspire E1-470P2076.02.201623.03.2018
AcerAspire E1-52283530.10.201516.03.2018
AcerAspire E1-53018030.10.201515.02.2018
AcerAspire E1-530G23330.10.201511.03.2018
AcerAspire E1-531763.02.201624.02.2018
AcerAspire E1-53216930.10.201520.02.2018
AcerAspire E1-57068030.10.201520.03.2018
AcerAspire E1-570G4442.02.20167.02.2018
AcerAspire E1-571118330.10.201521.03.2018
AcerAspire E1-571G12930.10.20159.03.2018
AcerAspire E1-572139330.10.201524.03.2018
AcerAspire E1-572G10925.11.201524.03.2018
AcerAspire E1-572P86.02.201625.11.2016
AcerAspire E1-731328.05.201628.05.2016
AcerAspire E1-77125330.10.201516.03.2018
AcerAspire E1-771G509.02.201627.01.2018
AcerAspire E1-7721015.01.20162.12.2016
AcerAspire E1-772G9011.03.201627.01.2018
AcerAspire E3-11130330.10.201511.03.2018
AcerAspire E3-11247630.10.20159.03.2018
AcerAspire E5-4115405.11.201510.02.2018
AcerAspire E5-411G1424.03.20167.02.2018
AcerAspire E5-471107030.10.201516.03.2018
AcerAspire E5-471G723.01.201821.03.2018
AcerAspire E5-471P54730.10.201516.03.2018
AcerAspire E5-473323.01.201823.01.2018
AcerAspire E5-47518123.01.201824.03.2018
AcerAspire E5-51181330.10.201524.03.2018
AcerAspire E5-511G6765.11.201524.03.2018
AcerAspire E5-511P23112.04.201624.03.2018
AcerAspire E5-521409930.10.201524.03.2018
AcerAspire E5-521G194130.10.201524.03.2018
AcerAspire E5-522142311.02.201624.03.2018
AcerAspire E5-522G66516.09.201623.03.2018
AcerAspire E5-53118429.01.201614.03.2018
AcerAspire E5-531G15330.10.201527.02.2018
AcerAspire E5-53211305.11.201524.03.2018
AcerAspire E5-551121830.10.201524.03.2018
AcerAspire E5-551G181130.10.201524.03.2018
AcerAspire E5-55226522.09.201622.03.2018
AcerAspire E5-552G50413.09.201624.03.2018
AcerAspire E5-55321971.09.201624.03.2018
AcerAspire E5-571334430.10.201524.03.2018
AcerAspire E5-571G21529.09.201624.03.2018
AcerAspire E5-572G3030.10.201523.01.2018
AcerAspire E5-573971030.10.201524.03.2018
AcerAspire E5-573G681910.02.201624.03.2018
AcerAspire E5-573T3128.09.20161.03.2018
AcerAspire E5-57413624.11.201624.03.2018
AcerAspire E5-574G22368.04.201624.03.2018
AcerAspire E5-574T108322.01.201824.03.2018
AcerAspire E5-5752466916.08.201625.03.2018
AcerAspire E5-575G502831.08.201624.03.2018
AcerAspire E5-576G1228.01.201830.01.2018
AcerAspire E5-7213381.02.201621.02.2018
AcerAspire E5-731413.02.201625.11.2016
AcerAspire E5-752G2022.01.201830.01.2018
AcerAspire E5-7716916.12.20169.03.2018
AcerAspire E5-771G1939.02.201611.03.2018
AcerAspire E5-77215430.09.201616.03.2018
AcerAspire E5-772G697.10.201629.01.2018
AcerAspire E5-7732913.09.201623.02.2018
AcerAspire E5-773G41320.09.201624.03.2018
AcerAspire E5-7741125.01.201828.01.2018
AcerAspire E5-774G20128.09.20164.03.2018
AcerAspire ES1-11186930.10.201523.03.2018
AcerAspire ES1-111M1330.10.201531.01.2018
AcerAspire ES1-13182130.10.201520.03.2018
AcerAspire ES1-13213822.01.201814.03.2018
AcerAspire ES1-311913730.10.201524.03.2018
AcerAspire ES1-3311408730.10.201525.03.2018
AcerAspire ES1-33290322.01.201824.03.2018
AcerAspire ES1-42116014.11.201515.03.2018
AcerAspire ES1-43113427.11.201524.03.2018
AcerAspire ES1-43254723.11.201624.03.2018
AcerAspire ES1-433483021.01.201824.03.2018
AcerAspire ES1-511605.11.20159.03.2018
AcerAspire ES1-512494130.10.201524.03.2018
AcerAspire ES1-5206765.11.201524.03.2018
AcerAspire ES1-52130830.10.201524.03.2018
AcerAspire ES1-52310366.01.201724.03.2018
AcerAspire ES1-5317341.04.201624.03.2018
AcerAspire ES1-531-CTQ1126.01.201826.01.2018
AcerAspire ES1-533261914.12.201624.03.2018
AcerAspire ES1-57166192.06.201625.03.2018
AcerAspire ES1-572169016.12.201624.03.2018
AcerAspire ES1-7114435.11.201514.03.2018
AcerAspire ES1-711G4822.11.20163.02.2018
AcerAspire ES1-7314986.09.201624.03.2018
AcerAspire ES1-731G62316.09.201624.03.2018
AcerAspire ES1-7329122.01.201823.03.2018
AcerAspire F5-52143882.06.201625.03.2018
AcerAspire F5-522152627.04.201724.03.2018
AcerAspire F5-57172930.08.201622.03.2018
AcerAspire F5-572G218227.05.201624.03.2018
AcerAspire F5-573202219.08.201623.03.2018
AcerAspire F5-573G15522.01.201814.03.2018
AcerAspire M3-581PTG1435.05.20169.03.2018
AcerAspire M3-581T1881.12.201527.02.2018
AcerAspire M3-581TG263.02.201625.11.2016
AcerAspire M3400226.01.201826.01.2018
AcerAspire M5-481TG2822.01.201814.02.2018
AcerAspire M5-581TG2330.10.201530.01.2018
AcerAspire one 1-13164327.05.201623.03.2018
AcerAspire one 1-1322822.09.201615.03.2018
AcerAspire one 1-4314142.04.201623.03.2018
AcerAspire One 522315.11.201623.01.2018
AcerAspire One 7215321.01.201815.03.2018
AcerAspire One 753565.11.201515.02.2018
AcerAspire R3-131T31501.12.201525.03.2018
AcerAspire R3-431T3814.02.201611.03.2018
AcerAspire R5-471T54229.09.201621.03.2018
AcerAspire R5-571T3423.01.20183.02.2018
AcerAspire R5-571TG27112.11.201624.03.2018
AcerAspire R7-371T138.04.201625.01.2018
AcerAspire S323729.01.201624.03.2018
AcerAspire S3-331630.10.201523.11.2016
AcerAspire S3-391231.12.201522.11.2016
AcerAspire S3-392G2110.11.20169.03.2018
AcerAspire S5-37155521.09.201625.03.2018
AcerAspire S7-1913094.02.201614.03.2018
AcerAspire S7-3916930.10.201515.02.2018
AcerAspire S7-3931094.02.201617.03.2018
AcerAspire SW3-0138921.12.20167.02.2018
AcerAspire SW5-01281.10.201631.01.2018
AcerAspire SW5-17119813.04.20169.03.2018
AcerAspire SW5-173323.11.20161.12.2016
AcerAspire TC-710125.01.201825.01.2018
AcerAspire V3-111P45230.10.201523.03.2018
AcerAspire V3-112P547030.10.201524.03.2018
AcerAspire V3-331643330.10.201524.03.2018
AcerAspire V3-3714107030.10.201525.03.2018
AcerAspire V3-3721387826.11.201524.03.2018
AcerAspire V3-372T72928.09.201624.03.2018
AcerAspire V3-4713120.12.201614.02.2018
AcerAspire V3-5316130.10.20157.12.2016
AcerAspire V3-53227630.10.201520.03.2018
AcerAspire V3-532G525.04.201621.03.2018
AcerAspire V3-551G1813.10.20165.03.2018
AcerAspire V3-571108630.10.201524.03.2018
AcerAspire V3-571G38830.10.20159.03.2018
AcerAspire V3-572203930.10.201523.03.2018
AcerAspire V3-572G292630.10.201524.03.2018
AcerAspire V3-5746075.02.201624.03.2018
AcerAspire V3-574G29925.11.201524.03.2018
AcerAspire V3-575G61424.09.201623.03.2018
AcerAspire V3-7312072.02.201624.03.2018
AcerAspire V3-77163930.10.201522.02.2018
AcerAspire V3-771G375.11.20157.02.2018
AcerAspire V3-7722730.10.201530.01.2018
AcerAspire V3-772G2022.02.201624.03.2018
AcerAspire V5-1213527.05.201627.01.2018
AcerAspire V5-12210219.11.20153.02.2018
AcerAspire V5-122P24312.11.201524.03.2018
AcerAspire V5-123582.11.201630.01.2018
AcerAspire V5-4315635.11.201517.03.2018
AcerAspire V5-431P10730.10.20153.02.2018
AcerAspire V5-471365.02.201623.01.2018
AcerAspire V5-471PG9912.05.201615.03.2018
AcerAspire V5-4729231.05.201616.03.2018
AcerAspire V5-472G522.01.201824.01.2018
AcerAspire V5-472P19230.10.201523.02.2018
AcerAspire V5-531194730.10.201524.03.2018
AcerAspire V5-531G1497.11.201522.02.2018
AcerAspire V5-531P15728.05.201615.03.2018
AcerAspire V5-55141430.10.201524.03.2018
AcerAspire V5-551G41630.10.20157.02.2018
AcerAspire V5-55238515.01.201624.03.2018
AcerAspire V5-552G30730.10.201517.03.2018
AcerAspire V5-552PG29530.10.201521.03.2018
AcerAspire V5-56139930.10.201520.03.2018
AcerAspire V5-561G37630.10.20157.02.2018
AcerAspire V5-5712305.11.20158.02.2018
AcerAspire V5-571G37014.01.201616.03.2018
AcerAspire V5-571P5073.02.201624.03.2018
AcerAspire V5-57282430.10.201524.03.2018
AcerAspire V5-572P1951.04.20165.02.2018
AcerAspire V5-57363030.10.201521.03.2018
AcerAspire V5-573G147930.10.201524.03.2018
AcerAspire V5-573P58331.01.201624.03.2018
AcerAspire V5-573PG902.04.201611.03.2018
AcerAspire V5-591G17851.09.201624.03.2018
AcerAspire V7-482PG4818.11.201622.03.2018
AcerAspire V7-581552.02.20167.02.2018
AcerAspire V7-581G725.01.201827.01.2018
AcerAspire V7-581PG429.11.201623.01.2018
AcerAspire V7-582P829.01.201628.01.2018
AcerAspire V7-582PG45619.11.201522.03.2018
AcerAspire VN7-571G127427.11.201524.03.2018
AcerAspire VN7-572G30025.09.201624.03.2018
AcerAspire VN7-572TG9024.01.201719.02.2018
AcerAspire VN7-591G101724.11.201524.03.2018
AcerAspire VN7-592G67325.08.201624.03.2018
AcerAspire VN7-593G4722.01.201824.03.2018
AcerAspire VN7-7912003.02.201623.03.2018
AcerAspire VN7-791G20630.10.20157.02.2018
AcerAspire VN7-792G26922.01.201817.03.2018
AcerAspire VN7-793G126.01.201826.01.2018
AcerAspire VX5-591G86922.01.201824.03.2018
AcerAspire X1935229.11.201630.11.2016
AcerCalpella165.11.201516.12.2016
AcerE1-51085330.10.201511.03.2018
AcerE5-573G2622.01.201831.01.2018
AcerE5-575926.01.201826.01.2018
AcerExtensa 250861030.10.201521.03.2018
AcerExtensa 250947030.10.201521.03.2018
AcerExtensa 251056530.10.201524.03.2018
AcerExtensa 2510G2727.09.20163.02.2018
AcerExtensa 2519625.01.20183.03.2018
AcerExtensa 52201531.05.20168.02.2018
AcerExtensa 523512030.10.201520.02.2018
AcerExtensa 56202023.01.201830.01.2018
AcerExtensa 563058030.10.201524.03.2018
AcerExtensa 5635ZG831.05.201624.11.2016
AcerFerrari One 20019030.10.201530.01.2018
AcerJV50_MV121.10.201621.10.2016
AcerM3-581T14.10.20164.10.2016
AcerNB-EX2508-C66M125.11.201625.11.2016
AcerNB-TMB116-M-C0TC15422.09.201622.02.2018
AcerNB-TMB117-M-C9XH114.11.201614.03.2018
AcerNB-TMP236-M-357R4021.09.201610.02.2017
AcerNB-TMP236-M-53B8528.01.201828.01.2018
AcerNB-TMP253-E-1005389.02.20167.02.2018
AcerNB-TMP253-M-331210522.11.20169.03.2018
AcerNC-A114-31-C3B71625.01.20187.02.2018
AcerNC-A315-31-C8LU2214.02.201823.02.2018
AcerNC-AO1-131-C39W2125.11.201624.01.2018
AcerNC-AO1-132-C1XW924.01.20189.03.2018
AcerNC-AO1-431-C7LG2922.01.201823.03.2018
AcerNC-E1-510-28202G1116.02.201610.11.2016
AcerNC-E1-522-45004G50DNKK67.04.201629.11.2016
AcerNC-E1-530-21174G224.01.201824.01.2018
AcerNC-E1-530-21178G530.10.20153.02.2017
AcerNC-E1-570-33214G2628.09.201625.01.2018
AcerNC-E1-570-33218G130.10.201530.10.2015
AcerNC-E1-571-53236G57.04.20161.10.2016
AcerNC-E1-571-73638G1230.10.20158.11.2016
AcerNC-E1-572-54206G4125.01.201830.01.2018
AcerNC-E1-572-74504G930.10.201522.11.2016
AcerNC-E1-572-74508G88.11.201627.01.2018
AcerNC-E1-771-33118G75MNII135.04.20163.02.2018
AcerNC-E3-111-C3911811.05.201622.02.2018
AcerNC-E3-112-C30G2125.01.201830.01.2018
AcerNC-E5-471-3145415.11.201524.03.2018
AcerNC-E5-471-330L397.11.201514.02.2018
AcerNC-E5-471P-35NE1027.05.201624.01.2018
AcerNC-E5-511G-C5TT1325.01.201810.02.2018
AcerNC-E5-511G-C658624.09.201624.11.2016
AcerNC-E5-511P-C98781.06.20167.02.2018
AcerNC-E5-521-29L8275.04.20167.02.2018
AcerNC-E5-521-46P16422.01.20187.02.2018
AcerNC-E5-521-84535328.09.201627.01.2018
AcerNC-E5-521G-41MH1126.01.201828.01.2018
AcerNC-E5-532-C0GY1525.01.20183.02.2018
AcerNC-E5-532-C10133322.01.201831.01.2018
AcerNC-E5-551-81FY181.10.201625.01.2018
AcerNC-E5-551G-8480113.04.201613.04.2016
AcerNC-E5-551G-F8DP5422.01.201814.02.2018
AcerNC-E5-551G-T5WA3824.01.201824.02.2018
AcerNC-E5-571-51X915.04.20165.04.2016
AcerNC-E5-571-59AX25.03.201630.04.2016
AcerNC-E5-573-35V437.02.20187.02.2018
AcerNC-E5-573-367Z149.02.201625.01.2018
AcerNC-E5-573-38781224.01.201826.01.2018
AcerNC-E5-573-502J418.11.201623.03.2018
AcerNC-E5-573-57VB7711.11.20167.02.2018
AcerNC-E5-573-C1TU1810.11.201630.01.2018
AcerNC-E5-573-C5EJ13622.01.20187.02.2018
AcerNC-E5-573-P16M1124.01.201830.01.2018
AcerNC-E5-573-P34Z3622.01.201824.03.2018
AcerNC-E5-573G-59TW361.12.20163.02.2018
AcerNC-E5-573G-C5JH6929.10.20166.03.2018
AcerNC-E5-574G-54XQ325.01.201825.01.2018
AcerNC-E5-574T-31P813.03.20183.03.2018
AcerNC-E5-575-30QD58819.11.201624.03.2018
AcerNC-E5-575-36UV2722.01.20187.02.2018
AcerNC-E5-575-52MX2324.01.20189.03.2018
AcerNC-E5-575-54NP1123.01.20187.02.2018
AcerNC-E5-575G-50W21222.01.201828.01.2018
AcerNC-E5-773G-78LY1724.01.201828.01.2018
AcerNC-ES1-111-C04F113.06.201624.01.2018
AcerNC-ES1-131-C1V22911.02.201628.01.2018
AcerNC-ES1-131-C3QG1729.02.201623.02.2018
AcerNC-ES1-311-C0TC3627.04.20163.02.2018
AcerNC-ES1-311-C3CT355.11.20153.02.2018
AcerNC-ES1-311-C46Y877.04.20169.03.2018
AcerNC-ES1-311-C6FR1222.01.201826.01.2018
AcerNC-ES1-311-C6HV4823.01.20187.02.2018
AcerNC-ES1-311-P2L71025.01.201826.01.2018
AcerNC-ES1-331-C35V7023.01.201812.03.2018
AcerNC-ES1-332-P7AU1423.01.20183.02.2018
AcerNC-ES1-432-C0BW2023.01.20187.02.2018
AcerNC-ES1-433-33KZ4524.01.201824.03.2018
AcerNC-ES1-512-C1E5614.02.201814.02.2018
AcerNC-ES1-512-C2NS122.04.201622.04.2016
AcerNC-ES1-521-86UQ3124.01.20186.03.2018
AcerNC-ES1-523-85EF1626.01.201814.02.2018
AcerNC-ES1-711-C6K6623.01.201825.01.2018
AcerNC-F5-572G-563Q213.03.201814.03.2018
AcerNC-F5-573-50WE2223.01.20183.02.2018
AcerNC-M3-581T-53336G12MAKK3112.04.201625.01.2018
AcerNC-R3-131T-P0WU222.01.201822.01.2018
AcerNC-R3-131T-P6LW16.03.20186.03.2018
AcerNC-R5-471T-5656427.01.201827.01.2018
AcerNC-R5-571TG-597C1825.01.201814.02.2018
AcerNC-S7-191-33214G12ASS1221.01.201629.11.2016
AcerNC-SF113-31-P02X43.02.201820.03.2018
AcerNC-SF113-31-P0JQ7224.01.201820.02.2018
AcerNC-SF113-31-P9PV1323.01.201826.01.2018
AcerNC-SF114-31-C9SB423.01.201823.01.2018
AcerNC-SF314-51-56Y41523.01.20189.03.2018
AcerNC-SF713-51-M3B12123.01.201814.03.2018
AcerNC-SP513-51-52QJ133.02.20187.02.2018
AcerNC-V3-111P-C9ZF1523.01.201823.01.2018
AcerNC-V3-112P-P7P11433.02.201623.03.2018
AcerNC-V3-331-P4QJ21.12.20161.12.2016
AcerNC-V3-331-P56C1913.04.201711.03.2018
AcerNC-V3-331-P99K47.02.20187.02.2018
AcerNC-V3-371-30EU8922.01.201810.02.2018
AcerNC-V3-371-30GW1622.01.201824.02.2018
AcerNC-V3-371-31A51527.05.20166.03.2018
AcerNC-V3-371-31VC2323.09.201628.02.2018
AcerNC-V3-371-31YQ3822.01.20187.02.2018
AcerNC-V3-371-33M21924.01.201826.01.2018
AcerNC-V3-371-33N16622.01.201827.01.2018
AcerNC-V3-371-33RW4228.01.20183.02.2018
AcerNC-V3-371-347P1118.01.201725.01.2018
AcerNC-V3-371-34X62122.01.201830.01.2018
AcerNC-V3-371-37MZ2622.01.201828.01.2018
AcerNC-V3-371-398X9719.11.201620.03.2018
AcerNC-V3-371-50F21410.11.20167.02.2018
AcerNC-V3-371-53KD81.12.201628.01.2018
AcerNC-V3-371-541L430.03.201629.09.2016
AcerNC-V3-371-57SH1422.01.201830.01.2018
AcerNC-V3-371-59MV1917.05.20163.02.2018
AcerNC-V3-372-512T5223.01.201831.01.2018
AcerNC-V3-372-52FK324.01.201824.01.2018
AcerNC-V3-372-52SZ724.01.20189.03.2018
AcerNC-V3-372-542D1523.01.201828.01.2018
AcerNC-V3-372-54JT7422.01.20186.03.2018
AcerNC-V3-372-58XZ11922.01.201824.02.2018
AcerNC-V3-372-P0JD928.01.201831.01.2018
AcerNC-V3-372-P9071427.01.201821.03.2018
AcerNC-V3-571G-532384221.01.201816.03.2018
AcerNC-V3-572-C4FA6511.04.20163.03.2018
AcerNC-V3-572G-50K911631.05.201624.03.2018
AcerNC-V3-574G-573G1638.04.201630.01.2018
AcerNC-V3-575G-52BK1822.01.20187.02.2018
AcerNC-V3-771-53218G75MAKK125.11.20158.02.2018
AcerNC-V3-772G-5420121TMAKK1722.01.201816.03.2018
AcerNC-V3-772G-747A321.26TMA151.06.20169.03.2018
AcerNC-V3-772G-747A8G75MAKK522.01.201825.01.2018
AcerNC-V5-122P-61454G50NSS312.02.20167.06.2016
AcerNC-V5-131-10074G922.09.201623.11.2016
AcerNC-V5-472-21174G50APP1713.09.201622.11.2016
AcerNC-V5-551-84554G50MASS410.02.20163.06.2016
AcerNC-V5-552-10578G1TAII65.02.201631.05.2016
AcerNC-V5-552G-65358G50AII122.12.201622.12.2016
AcerNC-V5-561-34018G729.01.201611.01.2017
AcerNC-V5-571G-323B6G50MASS22.02.20163.05.2016
AcerNC-VN7-591G-751112.09.20162.09.2016
AcerNG-VN7-591G-70859124.09.201630.01.2018
AcerNG-VN7-591G-76ES8627.01.20183.03.2018
AcerNG-VN7-591G-78BE2924.03.20167.02.2018
AcerNG-VN7-591G-78TU1824.11.201631.01.2018
AcerNG-VN7-592G-725Z1715.12.20169.03.2018
AcerNG-VN7-791G-51GP326.01.201826.01.2018
AcerNG-VN7-791G-73CD124.03.201824.03.2018
AcerNG-VX5-591G-51X63822.01.20184.03.2018
AcerNG-VX5-591G-59EA2125.01.201823.03.2018
AcerNitro AN515-313225.01.201821.03.2018
AcerNitro AN515-5143522.01.201821.03.2018
AcerNot Specified225.01.201825.01.2018
AcerP5LM0222.11.201624.11.2016
AcerPeppy310930.10.201524.03.2018
AcerPredator G3-5711922.01.201830.01.2018
AcerPredator G3-5724822.01.20183.03.2018
AcerPredator G5-793324.01.201824.01.2018
AcerPredator G9-5912222.01.201813.02.2018
AcerPredator G9-7918522.01.201821.03.2018
AcerPredator G9-793910.02.201810.02.2018
AcerQ5WV1408.04.201627.02.2018
AcerS2.PSE02.0031429.01.20186.03.2018
AcerSpin SP113-313823.01.201821.03.2018
AcerSpin SP513-51187421.01.201824.03.2018
AcerSpin SP513-52N3722.01.201825.03.2018
AcerSpin SP714-517122.01.201824.03.2018
AcerSwift SF113-31585721.01.201825.03.2018
AcerSwift SF114-3190622.01.201824.03.2018
AcerSwift SF314-51449824.11.201624.03.2018
AcerSwift SF314-52351621.01.201825.03.2018
AcerSwift SF315-51G9322.01.201821.03.2018
AcerSwift SF514-51289721.01.201825.03.2018
AcerSwift SF713-5121222.01.201824.03.2018
AcerSwitch SA5-2716515.10.201620.03.2018
AcerSwitch SA5-271P31.12.201626.01.2018
AcerSwitch SW512-52203.02.20183.03.2018
AcerT1222.01.201828.01.2018
AcerTM6495T220.12.201621.12.2016
AcerTMB113-E230.10.201530.10.2015
AcerTMB117-M3026.01.201830.01.2018
AcerTMP255-M43830.10.201511.03.2018
AcerTMP255-MG2028.09.201628.01.2018
AcerTMP453-M813.02.201813.02.2018
AcerTP-SW5-011-171H126.05.201626.05.2016
AcerTP-SW5-171-332T624.01.201826.01.2018
AcerTravelMate 4720230.09.20168.10.2016
AcerTravelMate 53203730.10.201529.11.2016
AcerTravelMate 55106713.09.201625.11.2016
AcerTravelMate 5520130.09.201630.09.2016
AcerTravelMate 5530221.04.20161.10.2016
AcerTravelMate 554228.11.201624.11.2016
AcerTravelMate 5730364.03.201629.11.2016
AcerTravelMate 5735523.11.20161.12.2016
AcerTravelMate 57602330.10.201521.03.2018
AcerTravelMate 6293219.09.201621.09.2016
AcerTravelMate 6460130.10.201530.10.2015
AcerTravelMate 64922324.01.201824.03.2018
AcerTravelMate 6493326.05.201628.05.2016
AcerTravelMate 659312530.10.201523.03.2018
AcerTravelMate 772031.09.201622.09.2016
AcerTravelMate 7730518.11.201629.11.2016
AcerTravelMate 7750G2730.09.201630.01.2018
AcerTravelMate 81724018.11.201623.03.2018
AcerTravelMate 837241310.11.20153.03.2018
AcerTravelMate 8471601.09.20161.03.2018
AcerTravelMate 8481G121.09.201621.09.2016
AcerTravelMate 8571524.01.201824.01.2018
AcerTravelMate B113142430.10.201515.03.2018
AcerTravelMate B115-M155530.10.201523.03.2018
AcerTravelMate B115-MP296.04.201611.03.2018
AcerTravelMate B116-M22213.09.201622.02.2018
AcerTravelMate B117-M366313.09.201623.03.2018
AcerTravelMate B117-MP34922.01.201810.02.2018
AcerTravelMate P236-M3229.02.201624.03.2018
AcerTravelMate P246M-M10331.01.201623.03.2018
AcerTravelMate P253277930.10.201522.03.2018
AcerTravelmate P253-235.11.201519.12.2016
AcerTravelMate P256-M6227.09.201624.03.2018
AcerTravelMate P2731572.02.201614.03.2018
AcerTravelMate P273-M5627.05.201615.02.2018
AcerTravelMate P276-M826.01.201831.01.2018
AcerTravelMate P645-S131.05.201631.05.2016
AcerTravelMate Spin B118-RN1724.01.20183.02.2018
AcerTravelMate X349-G2-M8924.01.20187.02.2018
AcerTravelMate8472TG2526.01.201817.03.2018
AcerV3-77181.06.201625.01.2018
AcerV5-1314721.09.20167.02.2018
AcerV5-1716429.01.20166.03.2018
AcerV5-5739813.10.201624.03.2018
AcerVeriton L670G224.01.201824.01.2018
AcerVeriton M670G35212.11.201526.01.2018
AcerVeriton M670G/M6709012.11.201526.01.2018
AcerVeriton X2611G47.02.201815.02.2018
AcerYY.............1313.09.20168.11.2016
Acer, inc.Aspire 7730G5622.01.201821.02.2018
Acer, inc.TravelMate 6292424.01.201826.01.2018
AcmrAspire E5-574G1528.01.201831.01.2018
AlienwareAlienware 134221.09.201625.01.2018
AlienwareAlienware 142730.09.201630.01.2018
AlienwareAlienware 15 R21723.01.20187.02.2018
AlienwareAlienware 17 R31624.01.201823.03.2018
AlienwareM11xR3155.11.20153.06.2016
AlienwareM14xR14422.01.201824.03.2018
AlienwareM14xR2513.09.201615.11.2016
AlienwareM17xR421.10.20161.10.2016
alldocubei352523.01.201830.01.2018
AppleiMac12,2314.05.20162.06.2016
AppleiMac13,1210.01.201711.01.2017
AppleiMac9,12830.10.201524.03.2016
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Late 2009)12230.10.201531.03.2017
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Mid 2010)27530.10.201512.07.2017
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo)32630.10.201512.07.2017
AppleMacBook Air (11-inch,Early 2014 / Mid 2013)225.11.201512.07.2017
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2015) 4432230.10.201525.03.2018
AppleMacBook Air (11-Inch, Late 2010)24430.10.201531.05.2017
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2011)65230.10.201512.07.2017
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2012)4685.11.201512.07.2017
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)135730.10.201515.03.2018
AppleMacBook Air (13-inch, Early 2014 / Mid 2013)1367030.10.201524.03.2018
AppleMacBook Air (13-inch, Late 2010)31110.11.201512.07.2017
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2009)228.10.20165.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2011)131330.10.201515.03.2018
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2012)151030.10.201524.03.2018
AppleMacBook Pro (13-inch, Early/Late 2011)257130.10.201512.07.2017
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2009)60230.10.201520.03.2018
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2010)75830.10.201512.07.2017
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2012)538530.10.201521.03.2018
AppleMacBook Pro (15-inch, 2.4/2.2 GHz)45.04.20162.06.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Early 2008)75.11.201521.01.2017
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2008)10816.12.20158.04.2017
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2013 / Mid 2014)57130.10.201512.07.2017
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2009 / 15-inch, 2.53GHz, Mid 2009)8130.10.201512.07.2017
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2010)21130.10.201512.07.2017
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2012)7615.01.201621.01.2017
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Mid 2009)5430.10.20158.02.2017
AppleMacBook Pro (17-inch, Mid 2010)15630.10.201525.03.2017
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2013 / Late 2012)42030.10.201520.03.2018
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 20151500130.10.201525.03.2018
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)541630.10.201524.03.2018
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013 / Mid 201425930.10.201512.07.2017
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 / Early 2013)38630.10.201512.07.2017
AppleMacBook10,1616.03.201824.03.2018
AppleMacBook2,1718.12.20151.06.2016
AppleMacBook3,1714.05.201626.10.2016
AppleMacBook4,1485.11.20158.02.2017
AppleMacBook5,2495.11.201512.07.2017
AppleMacBook8,16227.05.201624.03.2018
AppleMacBook9,12213.03.201824.03.2018
AppleMacBookPro11,44875.11.201524.03.2018
AppleMacBookPro11,51853.02.201624.03.2018
AppleMacBookPro13,13813.03.201825.03.2018
AppleMacBookPro13,21115.03.201824.03.2018
AppleMacBookPro13,3120.03.201820.03.2018
AppleMacBookPro14,16413.03.201824.03.2018
AppleMacBookPro14,3215.03.201824.03.2018
AppleMacBookPro5,45315.01.201618.01.2017
AppleMacmini6,224.10.20166.10.2016
Apple Inc.MacBook10,116322.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBook4,147.02.201818.02.2018
Apple Inc.MacBook5,1822.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBook6,13325.01.20187.02.2018
Apple Inc.MacBook7,15823.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBook8,163722.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBook9,141022.01.20189.03.2018
Apple Inc.MacBookAir3,1922.01.201827.01.2018
Apple Inc.MacBookAir3,22822.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookAir4,13311.04.201725.01.2018
Apple Inc.MacBookAir4,215722.01.201814.02.2018
Apple Inc.MacBookAir5,116511.04.20176.03.2018
Apple Inc.MacBookAir5,227722.01.20186.03.2018
Apple Inc.MacBookAir6,121711.04.201714.02.2018
Apple Inc.MacBookAir6,2180911.04.201711.03.2018
Apple Inc.MacBookAir7,11399311.04.201712.03.2018
Apple Inc.MacBookAir7,221701811.04.201712.03.2018
Apple Inc.MacBookPro10,15322.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookPro10,28211.04.20179.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,177611.04.201711.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,211911.04.20179.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,33022.01.20187.02.2018
Apple Inc.MacBookPro11,4255311.04.201712.03.2018
Apple Inc.MacBookPro11,542622.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro12,16899011.04.201712.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,188322.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,228322.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro13,32622.01.20187.02.2018
Apple Inc.MacBookPro14,1146722.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro14,26122.01.201811.03.2018
Apple Inc.MacBookPro14,3322.01.20189.03.2018
Apple Inc.MacBookPro3,1529.01.201829.01.2018
Apple Inc.MacBookPro4,11425.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookPro5,55222.01.20189.03.2018
Apple Inc.MacBookPro6,11522.01.201830.01.2018
Apple Inc.MacBookPro6,29022.01.201831.01.2018
Apple Inc.MacBookPro7,18422.01.201831.01.2018
Apple Inc.MacBookPro8,132411.04.201722.02.2018
Apple Inc.MacBookPro9,11823.01.20183.03.2018
Apple Inc.MacBookPro9,264611.04.20179.03.2018
ASUS1015PX1527.09.201624.11.2016
ASUS1215B32430.10.201512.07.2017
ASUS1225B129.09.201629.09.2016
ASUSAll Series429.12.201626.01.2018
ASUSBU203UA313.03.201821.03.2018
ASUSE200HA8824.09.201624.03.2018
ASUSE203NA221.03.201823.03.2018
ASUSE205SA36617.09.201624.03.2018
ASUSE402BA8313.03.201824.03.2018
ASUSE402BP2913.03.201824.03.2018
ASUSE402MA90930.10.201524.03.2018
ASUSE402NA5213.03.201824.03.2018
ASUSE402SA36881.06.201625.03.2018
ASUSE403NA56313.03.201825.03.2018
ASUSE403SA784430.10.201525.03.2018
ASUSE502MA18729.01.201624.03.2018
ASUSE502NA5413.03.201825.03.2018
ASUSE502SA62247.04.201625.03.2018
ASUSEB1033105.11.201519.01.2017
ASUSF5SR25.11.201512.02.2016
ASUSF7SR131.01.201631.01.2016
ASUSF8Sa312.11.201518.12.2015
ASUSFX502VE322.03.201824.03.2018
ASUSG46VW725.11.201615.03.2017
ASUSG501JW1055.02.201622.03.2018
ASUSG501VW4015.09.201624.03.2018
ASUSG53SX141.10.201620.12.2016
ASUSG550JK2930.10.201514.03.2018
ASUSG551JK1725.03.201627.11.2016
ASUSG551JM9230.10.201512.07.2017
ASUSG551JW14423.01.201624.03.2018
ASUSG55VW3030.10.201525.11.2016
ASUSG74Sx2630.10.201527.10.2016
ASUSG750JM7830.10.201524.03.2018
ASUSG750JS2030.10.201522.12.2016
ASUSG750JW542.02.201612.07.2017
ASUSG750JX103.06.201620.12.2016
ASUSG750JZ886.05.201621.03.2018
ASUSG751JT348.04.201620.03.2018
ASUSG751JY18.04.20168.04.2016
ASUSG752VT528.05.201621.03.2018
ASUSG75VW10730.10.201516.03.2018
ASUSG75VX2926.01.201613.01.2017
ASUSG771JM12330.10.201520.03.2018
ASUSG771JW8020.11.201524.03.2018
ASUSGL502VM117.03.201817.03.2018
ASUSGL502VMK121.03.201821.03.2018
ASUSGL502VMZ421.03.201823.03.2018
ASUSGL502VSK120.03.201820.03.2018
ASUSGL502VT8215.09.201615.03.2018
ASUSGL552JX1331.01.201615.03.2018
ASUSGL552VW38026.05.201625.03.2018
ASUSGL552VX314.08.201620.03.2018
ASUSGL553VD4813.03.201824.03.2018
ASUSGL553VW220.03.201821.03.2018
ASUSGL752VW472.09.201624.03.2018
ASUSK45VD326.11.201528.11.2015
ASUSK501LB123.03.201823.03.2018
ASUSK501UW722.11.201624.03.2018
ASUSK501UX4924.09.201624.03.2018
ASUSK50AB3430.10.20151.12.2016
ASUSK50ID1130.10.201530.11.2016
ASUSK50IE125.04.20162.12.2016
ASUSK50IJ51.06.20163.06.2016
ASUSK52De32.04.201617.12.2016
ASUSK52Dr56330.10.201517.03.2018
ASUSK52F3030.10.20152.05.2016
ASUSK52Jc631.01.201623.03.2018
ASUSK52Je245.11.201530.11.2016
ASUSK52JK424.03.201612.04.2016
ASUSK52JT185.11.201520.01.2017
ASUSK52N49.02.201624.03.2018
ASUSK53BR527.09.201613.10.2016
ASUSK53E18930.10.201521.03.2018
ASUSK53SC8730.10.201518.01.2017
ASUSK53SD11930.10.201524.03.2018
ASUSK53SJ1019.03.201618.01.2017
ASUSK53SK1025.11.20158.02.2017
ASUSK53SM128.09.201628.09.2016
ASUSK53SV355.11.20157.02.2017
ASUSK53TA452.02.201624.01.2017
ASUSK53U22430.10.201524.03.2018
ASUSK53Z713.09.201620.12.2016
ASUSK54C13626.11.201512.07.2017
ASUSK54HR14330.10.201522.03.2018
ASUSK54L2830.10.20154.02.2017
ASUSK55A10830.10.201514.03.2018
ASUSK55DR505.11.20152.12.2016
ASUSK55VD28230.10.201520.03.2018
ASUSK55VJ773.02.201624.03.2018
ASUSK55VM424.02.201624.03.2018
ASUSK56CA1830.10.201519.03.2018
ASUSK56CB9230.10.201514.03.2018
ASUSK56CM1032.04.201622.03.2018
ASUSK61IC228.05.20162.06.2016
ASUSK70IO429.11.201622.12.2016
ASUSK72Dr357.11.20151.02.2017
ASUSK72Jr299.02.201617.12.2016
ASUSK73BE52.04.201629.11.2016
ASUSK73BR1730.10.201527.01.2017
ASUSK73BY9830.10.201516.03.2018
ASUSK73SD130.10.201530.10.2015
ASUSK73SV8830.10.201524.03.2018
ASUSK73TA155.11.201517.12.2016
ASUSK73TK58.11.201610.12.2016
ASUSK75VJ255.11.20156.04.2017
ASUSK93SM431.05.20163.06.2016
ASUSK93SV22.06.201617.11.2016
ASUSK95VJ131.05.201631.05.2016
ASUSK95VM104.03.20163.11.2016
ASUSN43SN1125.05.201616.12.2016
ASUSN501JW1818.01.201628.04.2017
ASUSN501VW3429.09.201624.03.2018
ASUSN53Jg23.02.201615.02.2016
ASUSN53SM1423.09.201621.01.2017
ASUSN53SN1930.10.201520.12.2016
ASUSN53SV4617.12.201520.03.2018
ASUSN550JK4414.11.201519.03.2018
ASUSN550JV1427.05.201615.10.2016
ASUSN550LF1622.09.201612.07.2017
ASUSN551JK930.10.201512.07.2017
ASUSN552VX1122.11.201624.03.2018
ASUSN56DP6330.10.201522.03.2018
ASUSN56DY4130.10.201511.01.2017
ASUSN56JK136.04.201610.12.2016
ASUSN56JN3617.12.20162.06.2017
ASUSN56JR1130.10.201513.01.2017
ASUSN56JRH83.09.20166.10.2016
ASUSN56VB185.02.201628.01.2017
ASUSN56VJ1630.10.201524.03.2018
ASUSN56VM4830.10.20157.02.2017
ASUSN56VZ257.04.201619.01.2017
ASUSN61Ja1130.10.20151.10.2016
ASUSN71Vg3130.10.201517.12.2016
ASUSN73JF75.02.20161.12.2016
ASUSN73SM530.10.201525.11.2016
ASUSN73SV1423.08.20162.12.2016
ASUSN750JV3921.09.201618.01.2017
ASUSN751JK486.02.20162.12.2016
ASUSN751JX324.09.201625.11.2016
ASUSN76VJ1914.11.201514.12.2016
ASUSN76VM415.04.201621.01.2017
ASUSN76VZ54.10.201625.11.2016
ASUSP50IJ475.11.20152.12.2016
ASUSP552LA13023.11.201512.07.2017
ASUSP553UA2224.09.201623.03.2018
ASUSPU301LA58.11.201612.01.2017
ASUSQ503UA2524.09.201616.12.2016
ASUSS300CA15322.11.201524.03.2018
ASUSS301LA20030.10.201521.03.2018
ASUSS301LP17.04.20167.04.2016
ASUSS400CA17830.10.201521.03.2018
ASUSS550CA479.03.201624.03.2018
ASUSS550CB5330.10.201512.07.2017
ASUSS551LA412.02.201620.01.2017
ASUSS551LB845.02.201621.03.2018
ASUSS551LN40830.10.201524.03.2018
ASUST100HAN129.12.201629.12.2016
ASUST100TA6630.10.201512.07.2017
ASUST100TAM212.04.201624.05.2016
ASUST200TA553.02.201612.07.2017
ASUST200TAC8530.10.201512.07.2017
ASUST300FA8026.11.201524.03.2018
ASUST300LA216.12.201613.01.2017
ASUST303UA123.03.201823.03.2018
ASUSTP300LA2710.11.201521.01.2017
ASUSTP301UA27314.09.201624.03.2018
ASUSTP401NA114.03.201814.03.2018
ASUSTP410UA416.03.201824.03.2018
ASUSTP500LA3613.05.201614.03.2018
ASUSTP500LAB10630.10.201524.03.2018
ASUSTP500LAG252.09.201615.12.2016
ASUSTP501UA2228.09.201620.03.2018
ASUSU31F16.09.20166.09.2016
ASUSU31SD3430.10.20159.02.2017
ASUSU31SG85.11.201530.11.2016
ASUSU32U8030.10.201522.03.2018
ASUSU35JC3512.11.201512.01.2017
ASUSU36SD2726.05.201627.01.2017
ASUSU36SG217.11.201617.12.2016
ASUSU38DT531.05.201624.01.2017
ASUSU38N5621.01.201611.01.2017
ASUSU46SV129.09.201629.09.2016
ASUSUL20A1530.10.201521.01.2017
ASUSUL30A30830.10.201518.01.2017
ASUSUL30VT345.11.201524.11.2016
ASUSUL50VT621.09.20165.10.2016
ASUSUX301LAA624.05.201615.03.2018
ASUSUX302LA1414.01.20162.12.2016
ASUSUX302LG930.10.20156.10.2016
ASUSUX303LA1505.11.201515.03.2018
ASUSUX303LAB33710.11.201512.07.2017
ASUSUX303LB41530.10.201524.03.2018
ASUSUX303LN2429.01.201623.03.2018
ASUSUX303LNB2717.11.201524.03.2018
ASUSUX303UA855.02.201617.03.2018
ASUSUX303UB30910.02.201624.03.2018
ASUSUX305CA539621.01.201625.03.2018
ASUSUX305FA242330.10.201524.03.2018
ASUSUX305LA323.09.201630.11.2016
ASUSUX305UA6719.08.20166.02.2017
ASUSUX310UQ110.11.201610.11.2016
ASUSUX31A295.11.201522.03.2018
ASUSUX31E8325.11.201524.03.2018
ASUSUX32A10521.01.201612.07.2017
ASUSUX32LA15530.10.201524.03.2018
ASUSUX32LN9930.10.20156.04.2017
ASUSUX32VD556.02.201620.03.2018
ASUSUX330CAK18617.12.201624.03.2018
ASUSUX360CA19126.08.201625.03.2018
ASUSUX360CAK3613.03.201825.03.2018
ASUSUX360UA229.09.201630.11.2016
ASUSUX360UAK2713.03.201824.03.2018
ASUSUX390UAK124.03.201824.03.2018
ASUSUX410UQK1714.03.201825.03.2018
ASUSUX430UA16813.03.201824.03.2018
ASUSUX430UAR313.03.201820.03.2018
ASUSUX430UNR322.03.201824.03.2018
ASUSUX430UQ8913.03.201825.03.2018
ASUSUX510UWK123.03.201823.03.2018
ASUSUX510UX116.03.201816.03.2018
ASUSUX51VZA465.02.201624.03.2018
ASUSUX530UQ314.03.201823.03.2018
ASUSUX530UX415.03.201822.03.2018
ASUSX200MA731.05.20162.12.2016
ASUSX202E5430.10.201512.07.2017
ASUSX202EP785.11.201530.05.2017
ASUSX202EV6918.12.201512.07.2017
ASUSX205TA4930.10.201520.12.2016
ASUSX205TAW102.02.20162.06.2016
ASUSX301A111730.10.201512.07.2017
ASUSX302LA87030.10.201524.03.2018
ASUSX302UA50512.04.201624.03.2018
ASUSX405UA2013.03.201824.03.2018
ASUSX406UA414.03.201824.03.2018
ASUSX453MA58.11.201612.07.2017
ASUSX501A30030.10.201524.03.2018
ASUSX501A140630.10.201516.03.2018
ASUSX501U4830.10.201514.01.2017
ASUSX502CA24730.10.201523.03.2018
ASUSX505BP122.03.201822.03.2018
ASUSX510UA421.03.201823.03.2018
ASUSX510UQ613.03.201822.03.2018
ASUSX540LA185026.08.201624.03.2018
ASUSX540SA471.09.201625.03.2017
ASUSX540YA46627.08.201625.03.2018
ASUSX541NA2114.03.201824.03.2018
ASUSX541SA15330.09.201624.03.2018
ASUSX541UA30423.08.201624.03.2018
ASUSX541UAK28213.03.201824.03.2018
ASUSX550CA39430.10.201512.07.2017
ASUSX550CC14530.10.201527.05.2017
ASUSX550CL10730.10.201523.03.2018
ASUSX550DP505.11.201529.11.2016
ASUSX550EA6725.03.201624.03.2018
ASUSX550IU314.03.201823.03.2018
ASUSX550JK4655.11.201524.03.2018
ASUSX550JX4825.11.201524.03.2018
ASUSX550LA19230.10.201523.03.2018
ASUSX550LB25130.10.201524.03.2018
ASUSX550LC22130.10.201512.07.2017
ASUSX550LD53730.10.201524.03.2018
ASUSX550LN67130.10.201524.03.2018
ASUSX550MD13330.10.201515.03.2018
ASUSX550MJ3335.11.201524.03.2018
ASUSX550VX3252.09.201624.03.2018
ASUSX550ZA405.04.20168.12.2016
ASUSX550ZE2475.11.201524.03.2018
ASUSX551CA20430.10.201523.03.2018
ASUSX551CAP45530.10.201523.03.2018
ASUSX551MA55630.10.201524.03.2018
ASUSX553MA233330.10.201525.03.2018
ASUSX553SA100229.01.201624.03.2018
ASUSX555BA220.03.201820.03.2018
ASUSX555DG11725.05.201623.03.2018
ASUSX555LA10905.11.201523.03.2018
ASUSX555LAB459130.10.201524.03.2018
ASUSX555LB1605.11.201520.03.2018
ASUSX555LD1030.10.201531.01.2017
ASUSX555LJ111530.10.201524.03.2018
ASUSX555LN25630.10.201524.03.2018
ASUSX555LNB4929.01.20168.04.2017
ASUSX555LP9830.10.20158.04.2017
ASUSX555LPB614.09.201623.03.2018
ASUSX555QG413.03.201824.03.2018
ASUSX555SJ2520.09.201612.07.2017
ASUSX555UA13615.01.201624.03.2018
ASUSX555UJ10813.09.201624.03.2018
ASUSX555YA118.11.201618.11.2016
ASUSX556UA5591.06.201625.03.2018
ASUSX556UAK1514.03.201824.03.2018
ASUSX556UAM8815.09.201623.03.2018
ASUSX556UB13720.09.201624.03.2018
ASUSX556UJ3521.09.201624.03.2018
ASUSX556UQ3530.09.201624.03.2018
ASUSX556UQK1213.03.201824.03.2018
ASUSX556UR40213.09.201624.03.2018
ASUSX556URK8713.03.201825.03.2018
ASUSX556UV60831.08.201624.03.2018
ASUSX55U3331.05.201612.07.2017
ASUSX55VDR836.02.201631.03.2017
ASUSX580VD114.03.201814.03.2018
ASUSX71A125.11.201513.04.2016
ASUSX750JB1110.02.201612.01.2017
ASUSX751LAB317.09.201623.11.2016
ASUSX751LD625.02.201624.03.2018
ASUSX751LJ9113.09.201624.03.2018
ASUSX751LK1913.09.20166.12.2016
ASUSX751LN322.02.201627.01.2017
ASUSX751LX35.02.20165.04.2016
ASUSX751MA35030.10.201516.03.2018
ASUSX751SA1728.09.201624.03.2018
ASUSX756UA188.10.201628.01.2017
ASUSX756UAK222.03.201824.03.2018
ASUSX756UAM2211.11.201623.03.2018
ASUSX75A229.11.201629.11.2016
ASUSX75A121711.02.201615.03.2018
ASUSX75VBP422.11.201623.11.2016
ASUSX75VC1130.10.201522.03.2018
ASUSX75VD3830.10.201512.07.2017
ASUSTeK Computer INC.1015PX927.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer INC.1215B17921.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.1225B622.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.B400AA1228.01.201828.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.B53J4023.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.BU203UA1524.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E200HA156311.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E203NA6822.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E205SA360921.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402BA539221.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402BP156221.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402MA141721.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402NA355321.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E402SA1899911.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E403NA3323221.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E403SA3673011.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502MA92922.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502NA326021.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.E502SA3142511.04.201712.03.2018
ASUSTeK Computer INC.EB10336422.01.201821.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.F5SR3125.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.FX502VE2331.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.FX503VD107.02.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G501JW58222.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G501VW14722.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.G53JW724.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.G53SX1230.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G550JK13722.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JK6123.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JM58722.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G551JW55421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G55VW4222.01.201810.02.2018
ASUSTek Computer Inc.G60J523.01.20189.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.G60JX521.02.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JH1323.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JM54021.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JS4022.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JW10323.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JX8722.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G750JZ5022.01.20184.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G751JT13422.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G751JY225.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G752VT7422.01.201817.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G752VY1229.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G75VW11122.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G75VX6822.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G771JM18222.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.G771JW35521.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VM24521.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VMK7124.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VML12022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VMZ10722.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VSK10722.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL502VT22422.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL503VM925.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552JX13922.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552VW217721.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL552VX43922.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VD139421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VE12522.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL553VW12722.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VM1923.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VMK12023.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL702VT87.02.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL752VW45822.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL753VD1422.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.GL753VE4925.01.20184.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K40IJ124.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501LB79.02.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501UW10322.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K501UX73521.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer INC.K50AB2723.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50ID1329.01.201829.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50IE2023.01.201820.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K50IJ1124.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K51AE630.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52De324.01.201824.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Dr45322.01.20186.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Jc4222.01.20181.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52Je5522.01.20183.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52JK1122.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52JT1425.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K52N624.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53BY726.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53E29721.01.20186.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SC8022.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SD21722.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SJ130.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SK6024.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53SV14123.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53TA7122.01.201820.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53U65922.01.20186.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K53Z4826.01.20188.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54C17011.04.20171.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54HR12022.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K54L10322.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55A8122.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55DR11523.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55N1529.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VD71011.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VJ20521.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K55VM20122.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CA3423.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CB19422.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K56CM49622.01.20181.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K70IJ117.02.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K70IO523.01.201823.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Dr4011.04.201721.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72F4022.01.20183.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Jk724.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72Jr526.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K72JT2424.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K73BE623.01.201811.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73BY12522.01.201816.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73SV6522.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.K73TK3126.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K75VJ8822.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K75VM1125.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.K93SM322.01.201822.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.K95VJ325.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N501JW10622.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N501VW30322.01.201811.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53Jg514.02.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53SN6124.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N53SV4423.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N550JK54222.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N550LF5022.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JK8111.04.20179.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551JM627.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N551ZU522.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N552VW2022.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N552VX8722.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56DP9923.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56DY19022.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JK12622.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JR3325.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56JRH8722.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VB1825.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VJ5724.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VM1422.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N56VZ20422.01.20181.03.2018
ASUSTeK Computer INC.N61Jv2124.01.20183.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N73JF47.02.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.N73SV3124.01.20185.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N751JK13822.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VB3422.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VJ4622.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.N76VM424.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.P50IJ11024.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.P552LA11922.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.P553UA25122.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.Q503UA12023.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S300CA11122.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S301LA23322.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S301LP1228.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S400CA46222.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S550CA10523.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S550CB6722.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LB12622.01.20184.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.S551LN135621.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100HAN722.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100TA1424.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T100TAM1322.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T101HA225.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T102HA48.02.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T200TA8622.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T200TAC723.01.201825.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300CHI3223.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300FA29922.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T300LA722.01.201822.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.T303UA3224.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TAICHI21722.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP300LA6811.04.201724.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP301UA90722.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP401CA137.02.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP401NA726.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP410UA18022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LA6922.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LAB44222.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP500LAG6822.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP501UA15322.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TP501UQK6330.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.TX300CA1721.01.201826.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31F3424.01.201831.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31Jg1330.01.201828.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U31SD14022.01.201831.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U32U5225.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U35JC2822.01.201815.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.U36SD2824.01.201830.01.2018
ASUSTeK Computer Inc.U36SG1022.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.U38DT829.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.U38N19322.01.201816.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UL30A49223.01.201816.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UL30VT13122.01.20187.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.UX21E224.01.201824.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX301LAA3922.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX302LA3322.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX302LG47.02.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LA24922.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LAB58922.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LB79122.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LN3922.01.201815.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303LNB12222.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303UA15211.04.20179.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX303UB107221.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305CA2580711.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305FA751211.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305LA2726.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX305UA19222.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UA428.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UAK10122.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UQ1623.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX310UQK223.01.201823.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX31A24022.01.20189.03.2018
ASUSTeK Computer Inc.UX31E68622.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32A48821.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32LA31322.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32LN25022.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX32VD39121.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX330CAK890411.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX330UAK824.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360CA189122.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360CAK182922.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360UA8122.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX360UAK99222.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX370UAF824.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX390UAK30222.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX410UQK80022.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UA888421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UAR4122.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UNR3225.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX430UQ364821.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX490UA19.03.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX510UWK17321.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX510UX1523.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX51VZA10623.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX530UQ35422.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX530UX25322.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.UX550VE2223.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X200MA1322.01.201830.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202E14621.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202EP8122.01.201829.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X202EV3023.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X205TA2122.01.201828.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X301A135722.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X302LA326111.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X302UA228911.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X405UA104421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X406UA367.02.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X406UAR4222.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X450LB826.01.20188.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X453MA1922.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501A70822.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501A164022.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X501U16722.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X502CA39822.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X505BP924.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UA95.02.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UNR2626.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X510UQ4123.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540LA903311.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540SA1730.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540SC522.01.201822.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X540YA863911.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541NA163321.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541SA367121.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UA448521.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X541UAK1364421.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CA68311.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CC22521.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550CL25722.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550DP25022.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550EA9622.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550IU56622.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550JK110221.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550JX167111.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LA66022.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LB129121.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LC58221.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LD149311.04.20179.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550LN134821.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550MD17911.04.20179.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550MJ56911.04.20179.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550VX159211.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550ZA627.01.20183.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X550ZE113822.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551CA58311.04.20173.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551CAP66022.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X551MA65722.01.201812.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X553MA602311.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X553SA352211.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555BA35522.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555DG37022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LA168211.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LAB1148211.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LB41822.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LD128.02.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LJ342711.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LN74622.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LNB17722.01.201813.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LP64522.01.20186.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555LPB12023.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555QG66022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555SJ7223.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UA51921.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UB3823.01.201814.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X555UJ56921.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UA208811.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UAK77222.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UAM91422.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UB63922.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UJ29611.04.20171.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UQ27722.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UQK131321.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UR357011.04.201712.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556URK643521.01.201811.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X556UV334011.04.201711.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X55U12723.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X55VDR17122.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X580VD5622.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X705UA414.02.201814.02.2018
ASUSTeK Computer Inc.X71A325.01.201826.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X750JB2723.01.201831.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LAB1922.01.20187.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LB227.01.201827.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LD10622.01.201823.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LJ24411.04.201721.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LK1822.01.201824.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LKB525.01.201822.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LN11722.01.20189.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751LX1023.01.201820.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751MA46521.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751NA4024.01.201827.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X751SA31322.01.201828.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UA16722.01.20183.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UAK15221.01.20181.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UAM4223.01.201821.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X756UB317.02.201817.02.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75A721.01.201821.01.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75A139022.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75VC12522.01.20189.03.2018
ASUSTeK COMPUTER INC.X75VD31122.01.20185.03.2018
BAD INDEXBAD INDEX23.02.20183.02.2018
CLEVOP170EM226.01.201826.01.2018
CLEVO CO.W150ER5829.09.201622.03.2018
CLEVO CO.W760T/M740T/M760T93.02.201611.06.2016
COMPAQPresario 21 VerK1929.01.201829.01.2018
cubei15-T13.05.20163.05.2016
CubeI813.05.20163.05.2016
CyberpowerPCTRACER325.01.201825.01.2018
DellDell Precision M3800629.09.201620.12.2016
DellDell System Vostro 3360229.11.201630.11.2016
DellDell System Vostro 3450130.10.201530.10.2015
DellDell System Vostro 37505012.04.20161.12.2016
DellDell System XPS L321X127.04.20168.03.2017
DellDell System XPS L322X325.11.201618.01.2017
DellInspiron 13-5368819.09.201617.03.2018
DellInspiron 15 7000 Gaming313.03.201814.03.2018
DellInspiron 15451513.09.201619.01.2017
DellInspiron 1564223.01.201622.03.2018
DellInspiron 3451530.09.20162.12.2016
DellInspiron 352163930.10.201523.03.2018
DellInspiron 354224.06.201610.11.2016
DellInspiron 3543528.05.201621.09.2016
DellInspiron 372136.11.20158.04.2016
DellInspiron 5423930.10.201530.09.2016
DellInspiron 5455231.08.20163.09.2016
DellInspiron 552075.11.20152.06.2016
DellInspiron 55212230.10.20151.12.2016
DellInspiron 55233911.05.201630.05.2017
DellInspiron 5567314.03.201824.03.2018
DellInspiron 5737123.03.201823.03.2018
DellInspiron 57481526.05.201613.01.2017
DellInspiron 7348211.11.201618.11.2016
DellInspiron 7520325.05.20161.06.2016
DellInspiron 75591823.09.201628.01.2017
DellInspiron N5040111.12.201612.01.2017
DellInspiron N5110225.10.201611.02.2017
DellLatitude 13129.11.201629.11.2016
DellLatitude 21104430.10.201521.12.2016
DellLatitude 212043830.10.201520.03.2018
DellLatitude 3150717.03.201820.03.2018
DellLatitude 3330585430.10.201524.03.2018
DellLatitude 33402954930.10.201524.03.2018
DellLatitude 3350729613.09.201624.03.2018
DellLatitude 338025613.03.201824.03.2018
DellLatitude 346013713.09.201623.03.2018
DellLatitude 34802221.03.201823.03.2018
DellLatitude 354066730.10.201524.03.2018
DellLatitude 3550554.02.201617.03.2018
DellLatitude 35804620.03.201822.03.2018
DellLatitude 5480314.03.201822.03.2018
DellLatitude 55802016.03.201824.03.2018
DellLatitude 6430U233.02.201619.01.2017
DellLatitude 72754828.09.201624.11.2016
DellLatitude 7350101.10.201617.03.2018
DellLatitude 73702827.09.201612.07.2017
DellLatitude 7480121.03.201821.03.2018
DellLatitude D43015.11.20155.11.2015
DellLatitude D520392.02.20167.02.2017
DellLatitude D53077430.10.201523.03.2018
DellLatitude D62028.04.20168.04.2016
DellLatitude D63018530.10.201514.03.2018
DellLatitude D82036.06.20166.06.2016
DellLatitude D830223.01.20165.03.2016
DellLatitude E42005318.05.201615.03.2017
DellLatitude E430012430.10.201523.03.2018
DellLatitude E43101565.11.201524.03.2018
DellLatitude E525075.02.201612.07.2017
DellLatitude E52706826.08.201624.03.2018
DellLatitude E540014.03.20164.03.2016
DellLatitude E541090530.10.201524.03.2018
DellLatitude E5420631430.10.201524.03.2018
DellLatitude E5430 non-vPro93030.10.201524.03.2018
DellLatitude E5430 vPro511.02.201615.12.2016
DellLatitude E5440312530.10.201524.03.2018
DellLatitude E5450218830.10.201523.03.2018
DellLatitude E5470248513.09.201625.03.2018
DellLatitude E550016630.10.201519.03.2018
DellLatitude E55101224.11.20152.11.2016
DellLatitude E552035530.10.201524.03.2018
DellLatitude E5530 non-vPro427430.10.201521.03.2018
DellLatitude E5540189030.10.201522.03.2018
DellLatitude E555036030.10.201517.03.2018
DellLatitude E5570817.11.201624.03.2018
DellLatitude E6220915.11.201524.03.2018
DellLatitude E62303573.02.201625.03.2018
DellLatitude E632029030.10.201524.03.2018
DellLatitude E6330115130.10.201525.03.2018
DellLatitude E640035230.10.201524.03.2018
DellLatitude E6410199230.10.201523.03.2018
DellLatitude E6420169830.10.201524.03.2018
DellLatitude E6430302030.10.201525.03.2018
DellLatitude E6430s114.10.201622.12.2016
DellLatitude E64405715.09.201624.03.2018
DellLatitude E650053830.10.201515.03.2018
DellLatitude E65108930.10.201523.03.2018
DellLatitude E65201084.02.201624.03.2018
DellLatitude E6530433330.10.201524.03.2018
DellLatitude E654030730.10.201524.03.2018
DellLatitude E72401285.11.201524.03.2018
DellLatitude E72504130.10.201524.03.2018
DellLatitude E7270218.09.201621.03.2018
DellLatitude E74409413.02.201624.03.2018
DellLatitude E7450835.11.201521.03.2018
DellLatitude E7470111.10.201611.11.2016
DellLatitude XT21024.11.201516.03.2018
DellLatitude XT349.10.201615.10.2016
DellOptiPlex 360730.10.201530.10.2015
DellOptiPlex 380158.04.201618.11.2016
DellOptiPlex 701049330.10.20151.04.2017
DellOptiPlex 76010810.11.201525.01.2017
DellOptiPlex 780223.09.201627.09.2016
DellOptiPlex 7902630.10.201517.03.2018
DellOptiPlex 9010 AIO23.02.20163.02.2016
DellOptiPlex 902036530.10.201527.05.2016
DellOptiPlex 9020M10584.03.201627.05.2017
DellOptiPlex 990236630.10.201524.03.2018
DellPrecision M4400215.11.201612.01.2017
DellPrecision M4500322.11.201624.11.2016
DellPrecision M4600213.01.201713.01.2017
DellPrecision M4700830.10.201523.03.2018
DellPrecision M480021.10.201626.11.2016
DellPrecision M6400130.10.201530.10.2015
DellPrecision M6600127.05.201627.05.2016
DellStudio 15551330.10.201514.10.2016
DellUnidentified System1627.09.20162.12.2016
DellVenue 11 Pro 51306430.10.20154.10.2016
DellVostro 101417530.10.201524.03.2018
DellVostro 10153031.08.201616.03.2018
DellVostro 14-5459327.09.201629.09.2016
DellVostro 15-3568112.07.201712.07.2017
DellVostro 25204120.11.201520.12.2016
DellVostro 33001330.10.201521.01.2017
DellVostro 3350613.04.201629.09.2016
DellVostro 33603814.09.201623.03.2018
DellVostro 350020213.04.20163.12.2016
DellVostro 3546563.02.201623.05.2017
DellVostro 354912530.10.20154.02.2017
DellVostro 35503208.04.201616.03.2018
DellVostro 35588612.01.201623.03.2018
DellVostro 35591415.11.201615.03.2018
DellVostro 356072612.11.201522.03.2018
DellVostro 54682931.01.201724.03.2018
DellVostro 55681814.03.201824.03.2018
DellVostro V131106.05.201627.10.2016
DellXPS 12 9Q234018.12.201516.03.2018
DellXPS 12-9Q3375.04.201624.03.2018
DellXPS 13 93431631.01.201617.03.2018
DellXPS 13 9350848.04.20168.02.2017
DellXPS 13 9360315.03.201824.03.2018
DellXPS 15 95501524.09.201620.03.2018
DellXPS 15 9560214.03.201816.03.2018
DellXPS L322X1030.09.201621.03.2018
DellXPS13 9333126.05.201626.05.2016
Dell Inc.Dell Precision M38001925.01.20184.03.2018
Dell Inc.Dell System Vostro 336020422.01.201826.02.2018
Dell Inc.Dell System Vostro 375069.02.20189.02.2018
Dell Inc.Dell System XPS L321X1022.01.201830.01.2018
Dell Inc.Dell System XPS L322X822.01.201830.01.2018
Dell Inc.Inspiron 13-536811621.01.201824.02.2018
Dell Inc.Inspiron 13-53782023.01.201811.03.2018
Dell Inc.Inspiron 13-73783026.01.201815.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15 7000 Gaming5623.01.201810.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15453323.01.20188.02.2018
Dell Inc.Inspiron 15641125.01.201827.01.2018
Dell Inc.Inspiron 3451430.01.201830.01.2018
Dell Inc.Inspiron 3521133622.01.20189.03.2018
Dell Inc.Inspiron 353719.03.20189.03.2018
Dell Inc.Inspiron 35427122.01.201813.02.2018
Dell Inc.Inspiron 35581125.01.20184.02.2018
Dell Inc.Inspiron 37211723.01.201829.01.2018
Dell Inc.Inspiron 54231624.01.201828.01.2018
Dell Inc.Inspiron 5520823.01.201827.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55211622.01.201813.02.2018
Dell Inc.Inspiron 55233421.01.20189.02.2018
Dell Inc.Inspiron 55372224.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 55472022.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 556747522.01.201812.03.2018
Dell Inc.Inspiron 5577424.01.20183.02.2018
Dell Inc.Inspiron 5721226.01.201826.01.2018
Dell Inc.Inspiron 5737330.01.201830.01.2018
Dell Inc.Inspiron 755917622.01.201824.02.2018
Dell Inc.Inspiron 75664222.01.20181.03.2018
Dell Inc.Inspiron N40501925.01.201830.01.2018
Dell Inc.Inspiron N5050424.01.201824.01.2018
Dell Inc.Inspiron N51101522.01.201831.01.2018
Dell Inc.Latitude 12 Rugged Extreme (7204)1224.01.201831.01.2018
Dell Inc.Latitude 211058721.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude 212057222.01.20186.03.2018
Dell Inc.Latitude 31506222.01.20183.02.2018
Dell Inc.Latitude 3180226.01.201826.01.2018
Dell Inc.Latitude 3330649721.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude 33402404911.04.201712.03.2018
Dell Inc.Latitude 334020655C000D/322.01.201822.01.2018
Dell Inc.Latitude 33501866121.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 33801952022.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 3390 2-in-119.03.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude 3460113422.01.20183.03.2018
Dell Inc.Latitude 3480209622.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude 3540133321.01.201828.02.2018
Dell Inc.Latitude 35509022.01.201824.02.2018
Dell Inc.Latitude 357013226.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude 3580171022.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude 548096222.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 5580156922.01.20183.03.2018
Dell Inc.Latitude 6430U18522.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude 727521722.01.201827.02.2018
Dell Inc.Latitude 72807922.01.201820.02.2018
Dell Inc.Latitude 735013122.01.20187.02.2018
Dell Inc.Latitude 73703225.01.201831.01.2018
Dell Inc.Latitude 748011422.01.201820.02.2018
Dell Inc.Latitude D430823.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude D53059422.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude D620424.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude D63026922.01.20187.02.2018
Dell Inc.Latitude D8308822.01.20186.03.2018
Dell Inc.Latitude E42007822.01.201816.02.2018
Dell Inc.Latitude E43006922.01.201821.02.2018
Dell Inc.Latitude E431040122.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E52503624.01.201829.01.2018
Dell Inc.Latitude E527092722.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E540037022.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E5410157822.01.201820.02.2018
Dell Inc.Latitude E5420461021.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E5430 non-vPro102722.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E5430 vPro628.01.201828.01.2018
Dell Inc.Latitude E5440391021.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E5450276811.04.20179.03.2018
Dell Inc.Latitude E54701125522.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E550027622.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E55107222.01.201830.01.2018
Dell Inc.Latitude E552060322.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E5530 non-vPro440421.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E5540104121.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E555021922.01.20186.03.2018
Dell Inc.Latitude E55707723.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E6220101721.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E6230282121.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E632055611.04.20179.03.2018
Dell Inc.Latitude E633082122.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E6400112822.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E6410176611.04.20179.03.2018
Dell Inc.Latitude E6420186821.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E6430395811.04.201712.03.2018
Dell Inc.Latitude E6430s19622.01.201815.02.2018
Dell Inc.Latitude E644026122.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E650059522.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E651051511.04.201711.03.2018
Dell Inc.Latitude E652070621.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E6530168822.01.201828.02.2018
Dell Inc.Latitude E654013423.01.20181.03.2018
Dell Inc.Latitude E7240198821.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E725016422.01.201812.03.2018
Dell Inc.Latitude E72705222.01.20189.02.2018
Dell Inc.Latitude E744061722.01.201811.03.2018
Dell Inc.Latitude E745014622.01.20189.03.2018
Dell Inc.Latitude E74706723.01.201822.02.2018
Dell Inc.Latitude XT34622.01.20187.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 3020622.01.201826.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 3040124.01.201824.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 330224.01.201824.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 3803422.01.20189.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 50401824.01.201826.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 705013122.01.201824.02.2018
Dell Inc.OptiPlex 790139.03.20189.03.2018
Dell Inc.OptiPlex 9020M41424.01.201826.01.2018
Dell Inc.OptiPlex 990274222.01.20183.03.2018
Dell Inc.Precision M24003529.01.20188.02.2018
Dell Inc.Precision M43004722.01.201827.01.2018
Dell Inc.Precision M4500225.01.201825.01.2018
Dell Inc.Precision M46002625.01.201815.02.2018
Dell Inc.Precision M47004922.01.20189.03.2018
Dell Inc.Precision M48003023.01.201811.03.2018
Dell Inc.Precision M6600323.01.201823.01.2018
Dell Inc.Studio 1555725.01.201828.01.2018
Dell Inc.Venue 11 Pro 7130 vPro125.01.201825.01.2018
Dell Inc.Vostro 101454522.01.201831.01.2018
Dell Inc.Vostro 10157222.01.201820.02.2018
Dell Inc.Vostro 14504022.01.201826.01.2018
Dell Inc.Vostro 15-356871621.01.201814.02.2018
Dell Inc.Vostro 25203422.01.201823.02.2018
Dell Inc.Vostro 330011522.01.20184.02.2018
Dell Inc.Vostro 336026522.01.201811.03.2018
Dell Inc.Vostro 350062721.01.201815.02.2018
Dell Inc.Vostro 35464622.01.20183.02.2018
Dell Inc.Vostro 354917322.01.20183.03.2018
Dell Inc.Vostro 355088322.01.201812.03.2018
Dell Inc.Vostro 355821422.01.201824.02.2018
Dell Inc.Vostro 355912922.01.20189.03.2018
Dell Inc.Vostro 356096711.04.201716.02.2018
Dell Inc.Vostro 5468185522.01.20189.03.2018
Dell Inc.Vostro 556883122.01.201811.03.2018
Dell Inc.Vostro V1312226.01.201817.02.2018
Dell Inc.XPS 12 9Q2322522.01.20187.02.2018
Dell Inc.XPS 12-9Q335622.01.201827.01.2018
Dell Inc.XPS 13 93433623.01.201812.03.2018
Dell Inc.XPS 13 935054022.01.201811.03.2018
Dell Inc.XPS 13 936033522.01.20186.03.2018
Dell Inc.XPS 15 95504622.01.201817.02.2018
Dell Inc.XPS 15 956012022.01.20187.02.2018
Dell Inc.XPS 9Q237122.01.20187.02.2018
Dell Inc.XPS L322X18222.01.20189.03.2018
Dell Inc.XPS L501X523.01.201823.01.2018
Dell Inc.XPS L521X323.01.20189.03.2018
Dell Inc.XPS13 9333324.01.201824.01.2018
eMachines422.01.201822.01.2018
emachinesE44316.02.20166.02.2016
eMachineseMachiens G443828.01.201830.01.2018
eMachineseMachines E5254727.05.201626.01.2018
eMachineseMachines E527727.09.201624.01.2018
eMachineseMachines E6252914.11.201530.01.2018
eMachineseMachines E727595.11.20159.03.2018
eMachineseMachines G630116.09.201616.09.2016
eMachineseMachines G6404730.10.201514.02.2018
eMachineseMachines G725115.02.201625.01.2018
eMachineseMachines G730430.10.20157.11.2015
eMachineseME442647.04.20167.02.2018
eMachineseME4437617.03.201630.01.2018
eMachineseME528425.01.201825.01.2018
eMachineseME640G2830.10.201526.01.2018
eMachineseME642830.10.20157.02.2018
eMachineseME642G1430.10.201516.12.2016
eMachineseME64463.02.201825.02.2018
eMachineseME644G1922.09.201628.01.2018
eMachineseME728830.01.201830.01.2018
eMachineseME729Z7445.11.201524.03.2018
eMachineseME732ZG762.02.20166.03.2018
eMachines, inc.eMG420437.11.201525.01.2018
eMachines, inc.eMG6202130.01.201820.02.2018
EVEEve V47.02.20187.02.2018
Fujitsu00000000344.03.201629.01.2018
Fujitsu0000000000117.02.201724.03.2018
FujitsuAMILO Pi 35601029.01.20162.02.2017
FujitsuAMILO Pi 3660316.05.20161.12.2016
FujitsuCELSIUS H700111.10.201624.02.2018
FujitsuCELSIUS H7105520.09.201628.01.2018
FUJITSUCELSIUS H720929.01.201829.01.2018
FUJITSUCELSIUS H730530.01.20189.03.2018
FujitsuCELSIUS H910726.02.201727.05.2017
FujitsuD3171-A112130.10.201518.01.2017
FujitsuESPRIMO E352112118.12.20154.03.2016
FujitsuESPRIMO E400630.10.201530.10.2015
FujitsuESPRIMO E42021.06.20163.06.2016
FujitsuESPRIMO E5109918.12.201528.01.2018
FujitsuESPRIMO E70024321.01.201610.12.2016
FujitsuESPRIMO P2560623.11.201611.01.2017
FujitsuESPRIMO P400158911.11.20159.02.2018
FujitsuESPRIMO P510356730.10.201531.05.2017
FujitsuESPRIMO P510 P85+3130.10.201518.01.2017
FujitsuESPRIMO P52012430.10.201525.01.2018
FujitsuESPRIMO P720212.04.201620.11.2016
FujitsuFMVS75WWP610.11.201626.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A5121003930.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK A514399830.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK A5302266230.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK A5316095.11.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK A53215430.10.20155.03.2018
FujitsuLIFEBOOK A544355030.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK A555862830.10.201524.03.2018
FUJITSULIFEBOOK A555/G324.01.201824.01.2018
FujitsuLIFEBOOK A55611017.09.201624.02.2018
FUJITSULIFEBOOK A556/G428.01.201828.01.2018
FUJITSULIFEBOOK A55710622.01.201821.02.2018
FujitsuLIFEBOOK AH50227630.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK AH512375030.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK AH53037330.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK AH530/HD62011.03.201629.01.2018
FujitsuLIFEBOOK AH531340830.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK AH531/GFO49730.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK AH53237030.10.201523.03.2018
FujitsuLIFEBOOK AH532/G2138930.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK AH532/G52135.11.201530.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH544730.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH552/SL2555.04.201620.03.2018
FUJITSULIFEBOOK AH562225.01.201825.01.2018
FujitsuLIFEBOOK E544278830.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E546315511.05.201624.03.2018
FUJITSULIFEBOOK E5474921.01.201822.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E554130930.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E55619822.06.201624.03.2018
FUJITSULIFEBOOK E5572223.01.201828.01.2018
FujitsuLIFEBOOK E73352214.01.201624.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E734125430.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E73612527.09.20169.02.2018
FujitsuLIFEBOOK E74322510.02.201624.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E7442210430.10.201525.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E7467627.09.201622.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E751238030.10.201517.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E7521061830.10.201521.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E753151.10.201614.02.2018
FujitsuLIFEBOOK E7541025430.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E7562416.09.201623.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E780166530.10.201523.03.2018
FujitsuLIFEBOOK E78222513.09.20169.03.2018
FujitsuLIFEBOOK LH531223.09.20167.02.2018
FujitsuLIFEBOOK N5322091.06.201620.02.2018
FujitsuLIFEBOOK NH5321095.11.20157.02.2018
FujitsuLIFEBOOK NH5705130.10.201514.02.2018
FujitsuLIFEBOOK NH75113730.10.20159.03.2018
FujitsuLIFEBOOK P3110772.06.20167.02.2018
FujitsuLIFEBOOK P701208830.10.20156.03.2018
FujitsuLIFEBOOK P702165930.10.20153.03.2018
FujitsuLIFEBOOK P7701256.04.201630.01.2018
FujitsuLIFEBOOK P7713225.11.20153.02.2018
FujitsuLIFEBOOK P7721251.06.20167.02.2018
FujitsuLIFEBOOK P81102322.11.201628.01.2018
FUJITSULIFEBOOK PH5301230.01.20183.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S710956430.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK S751186330.10.201521.03.2018
FujitsuLIFEBOOK S752228030.10.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK S76032730.10.201521.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S7614265.11.201524.03.2018
FujitsuLIFEBOOK S7624024.03.201631.01.2018
FUJITSULIFEBOOK S7821223.01.201828.02.2018
FujitsuLIFEBOOK S79214324.09.20169.03.2018
FujitsuLIFEBOOK S9042715.11.20159.03.2018
FujitsuLIFEBOOK SH53110720.05.201629.01.2018
FujitsuLIFEBOOK T73014.08.20164.08.2016
FujitsuLIFEBOOK U55450429.01.201616.02.2018
FujitsuLIFEBOOK U574431.04.20169.02.2018
FUJITSULIFEBOOK U7275324.01.201824.03.2018
FujitsuLIFEBOOK U7454011.06.201621.03.2018
FUJITSULIFEBOOK U7471722.01.201826.01.2018
FUJITSULIFEBOOK U757828.01.201831.01.2018
FujitsuLIFEBOOK U7724835.02.201624.03.2018
FujitsuLIFEBOOK U9045775.11.201523.03.2018
FUJITSULIFEBOOK U9374525.01.20187.02.2018
FujitsuLIFEBOOK UH55238330.10.201514.02.2018
FUJITSULIFEBOOK UH554629.01.201831.01.2018
FujitsuLIFEBOOK UH572717.04.201616.03.2018
FujitsuSTYLISTIC Q7026329.01.201623.03.2018
FUJITSUSTYLISTIC Q7042322.01.201817.03.2018
FUJITSUSTYLISTIC Q775325.01.201825.01.2018
FUJITSUSTYLISTIC R7265622.01.201830.01.2018
FUJITSU SIEMENSAMILO Desktop La3420A223.01.201823.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li 27271022.09.201623.11.2016
FUJITSU SIEMENSAMILO Li 2732224.01.201824.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Li 27353719.04.20168.02.2017
Fujitsu SiemensAMILO Li170543.02.20164.10.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li371044.10.201626.10.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li3910316.03.201618.03.2016
Fujitsu SiemensAMILO Pro Series V35252878.12.201617.03.2018
Fujitsu SiemensAMILO PRO V351596.02.20161.06.2016
Fujitsu SiemensAmilo Si 1520301.10.201631.01.2018
Fujitsu SiemensAMILO Si 263615.11.20155.11.2015
FUJITSU SIEMENSCELSIUS H2401822.01.201814.03.2018
Fujitsu SiemensCELSIUS H250610.05.201617.12.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO E676.11.201516.12.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D95009531.01.201619.03.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D951021011.04.201616.03.2018
FUJITSU SIEMENSESPRIMO Mobile M94009222.01.201814.03.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile M941062729.01.201616.03.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile U92004314.09.201623.03.2018
FUJITSU SIEMENSESPRIMO Mobile U9210225.01.201825.01.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V5505955.11.201519.03.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V55355230.10.201514.03.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6505130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6535118.02.201615.03.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6545330.10.20154.02.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile X951510911.03.201615.03.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO P205.11.201513.01.2017
Fujitsu SiemensESPRIMO P351023418.03.20161.03.2018
Fujitsu SiemensESPRIMO P562544.02.201622.12.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK C1410716.04.20162.06.2016
FUJITSU SIEMENSLIFEBOOK E811011222.01.201814.03.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK E841022630.10.201531.05.2016
FUJITSU SIEMENSLIFEBOOK E84208222.01.201830.01.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S641011314.11.20157.02.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S64202213.05.201612.10.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7110130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7210577.11.201530.01.2018
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S722012830.10.20155.03.2018
GIGABYTEP2542913.02.201814.02.2018
GIGABYTEP34V32413.10.201627.01.2018
GIGABYTEX52021.01.20167.02.2018
Gigabyte Technology Co., Ltd.216.09.201617.03.2018
GoogleAuron_Paine454228.09.201624.03.2018
GoogleAuron_Yuna176130.10.201530.01.2018
GOOGLEBanjo2124.01.201829.01.2018
GOOGLEBanon824.01.201827.01.2018
GoogleCandy254.10.20163.02.2018
GoogleCyan3718.11.201626.01.2018
GOOGLEEdgar1226.01.20187.02.2018
GoogleGandof1821.09.201623.01.2018
GoogleGnawty2929.09.201626.01.2018
GOOGLELink2922.01.20183.02.2018
GoogleOrco14406.10.20169.03.2018
GOOGLEPeppy1024.01.201827.01.2018
GoogleSwanky494.10.20161.03.2018
Hewlett-Packard42830.10.201524.03.2018
Hewlett-Packard...76.10.201626.01.2018
Hewlett-Packard110-308no17.05.20167.05.2016
Hewlett-Packard2540p216.09.201627.09.2016
Hewlett-Packard8460p6019.11.201623.03.2018
Hewlett-Packard8540w75.02.20168.04.2016
Hewlett-PackardCompaq 15 Notebook PC3575.11.201515.03.2018
Hewlett-PackardCompaq 61010919.12.201514.03.2018
Hewlett-PackardCompaq 6154125.11.201521.03.2018
Hewlett-PackardCompaq CQ58 Notebook PC172630.10.201520.03.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ40 Notebook PC212.02.201612.02.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ60 Notebook PC627.05.20161.10.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ61 Notebook PC17030.10.201514.03.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ70 Notebook PC7030.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ71 Notebook PC12012.11.20157.02.2018
Hewlett-PackardFalco15630.10.201514.02.2018
Hewlett-Packardh9-1440eo730.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP 14 Notebook PC5822.01.201819.03.2018
Hewlett-PackardHP 15 Notebook PC1462630.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP 2230s327.09.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP 250 G1 Notebook PC42130.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP 250 G2 Notebook PC16530.10.201510.02.2018
Hewlett-PackardHP 250 G3 Notebook PC261330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP 250 G4 Notebook PC89419.12.201516.03.2018
Hewlett-PackardHP 255 G1 Notebook PC431030.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP 255 G2 Notebook PC156730.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP 255 G3 Notebook PC3050830.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP 255 G4 Notebook PC4325.02.201623.03.2018
Hewlett-PackardHP 255 Notebook PC131.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP 350 G1666930.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP 350 G2697430.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP 350 G2 Notebook PC10213.09.201621.03.2018
Hewlett-PackardHP 350 NOTEBOOK PC1822.01.20187.02.2018
Hewlett-PackardHP 355 G21815.11.201625.01.2018
Hewlett-PackardHP 5507630.09.201631.05.2017
Hewlett-PackardHP 600B285.11.20153.05.2016
Hewlett-PackardHP 62050830.10.201524.02.2018
Hewlett-PackardHP 62542330.10.201515.03.2018
Hewlett-PackardHP 630 Notebook PC16030.10.201521.03.2018
Hewlett-PackardHP 635 Notebook PC48530.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP 650 Notebook PC1355.11.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP 655 Notebook PC155230.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Beats 15 Notebook PC1431.01.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 2510p Notebook PC3327.09.201619.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6000 Pro MT PC432315.12.20159.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro MT PC82530.10.201527.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro SFF PC329930.10.20156.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6200 Pro SFF PC7231.01.201621.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b2030.10.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR691ET#AK8)1321.09.201621.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR695ET#AK8)127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (KE135ET#AK8)1613.09.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GB979ET#AK8)1922.01.201824.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GW688AV)26115.11.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (KE821AV)1920.12.201625.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NN210ET#AK8)1428.05.201626.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (VW641EC#AK8)88.04.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b11730.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GB892ET#AK8)6714.12.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR679ET#AK8)6518.11.201526.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR680ET#AK8)16330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (KE121ET#AK8)8430.10.201521.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB835ET#AK8)227.10.20161.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET)245.11.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (KE067ET#AK8)230.10.201531.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (RK154AV)38.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GA009ET#AK8)55.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GR656ET#AK8)278.02.201615.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6720s20430.10.201520.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b66030.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GB987ET#AK8)9930.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GW687AV)248630.10.201522.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KE717AV)3795.11.201513.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU216ET#AK8)724.11.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU442ET#AK8)8422.03.201631.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU444ET#AK8)3630.10.20151.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NA960ET#AK8)80630.10.20159.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN203EA#AK8)2016.12.201529.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN238ET#AK8)229.11.201630.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730s16630.10.20151.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b34230.10.201517.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b (KU214ET)228.09.20161.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6735s2930.10.201529.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6820s226.01.201826.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6830s3430.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p66230.10.201531.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (GB949ET#AK8)11.12.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (NN258ES#AK8)310.02.201810.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (RH244AV)715.11.201531.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite Base230.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite CMT PC15730.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite SFF PC114830.10.201526.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite CMT PC524.05.20162.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite MT PC42229.03.201614.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite SFF PC76.01.20176.01.2017
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p40030.10.201527.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p (RQ555AV)2025.01.201827.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq 8510w532.06.20161.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5700 Microtower415.12.201615.12.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5750 Microtower8629.09.201631.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Microtower105216.12.201526.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Small Form Factor652.02.20166.04.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5850 Microtower33.06.201621.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7100 CMT(PE224ET)24.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Small Form Factor1225.11.20159.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700 Small Form Factor6711.02.20169.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Small Form Factor15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800 Small Form Factor2065.11.201527.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800p Small Form Factor5016.04.201620.12.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Convertible Minitower248830.10.201516.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Small Form Factor111530.10.201527.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Ultra-Slim Desktop30322.01.201820.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq dx2250 Microtower134.03.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dx2450 Microtower PC8331.05.20167.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 CMT8612.11.201518.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 MT39130.10.201522.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 SFF53226.05.201631.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 USDT1373.02.201614.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH374ET#AK8)313.05.201613.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH380EA#AK8)852.02.201624.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (EH522AV)230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (RH484EA#AK8)623.11.201611.01.2017
Hewlett-PackardHP Compaq nc8430 (EM741AV)12130.10.201527.02.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nx6310 (RH328ET#AK8)116.04.201616.04.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nx63251123.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP Compaq nx9420 (RH454ET#AK8)7431.01.20161.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 All-in-One PC2974.02.20163.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 MT24930.10.20156.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 SFF11211.11.201530.01.2018
Hewlett-PackardHp compaq Pro 6305 Microtower12.02.20162.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 MT2201.02.201611.03.2018
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 SFF262430.10.201516.03.2018
Hewlett-PackardHP Elite 7500 Series MT1722.12.201622.12.2016
Hewlett-PackardHP Elite x2 1011 G1 Tablet14411.02.20169.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2170p47619.11.201520.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p39119.11.201520.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p (FU433EA)119.12.201519.12.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p191530.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (VB841AV)921.01.201813.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (VB842AV)3929.11.201631.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (WK301EA#AK8)230.10.201512.01.2017
Hewlett-PackardHP EliteBook 2561422.01.201827.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p280930.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p (YQ374EC#ABD)1422.01.201827.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2570p385030.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 2730p228.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2760p1465.11.201516.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 6930p149730.10.201522.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 720 G229529.01.20161.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 725 G2877.04.20167.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 740 G21728.05.201628.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 745 G220031.08.201621.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 750 G2228.09.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 755 G21124.03.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G12218830.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G21648330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G11517630.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G271585.11.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8440p253330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p644630.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG743EA)3920.09.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG746EA)627.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470p1027330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470w18521.04.201723.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G14965.11.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G271231.01.20169.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530p92930.10.20159.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530w22521.04.201622.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p35030.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p (WD920EA)229.11.201629.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540w91827.05.201623.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560p82430.10.201514.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w2345.11.20159.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w (LG660EA#AK8)2111.11.20167.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570p202630.10.201521.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570w2887.04.201620.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8730w13930.10.201531.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8740w1243.04.201631.01.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8760w4621.01.20183.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook 8770w541.06.201621.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G12901.10.201611.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G1 SE15.10.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G168412.11.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G235221.09.201623.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9470m38206.11.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G12308.04.201622.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G26515.11.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G33545.11.201520.03.2018
Hewlett-PackardHP EliteDesk 705 G1 SFF628.05.20161.06.2016
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G12829.01.201623.02.2018
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 SFF2130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 USDT106435.11.201523.02.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 13 Notebook PC4222.01.20183.02.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 14 Notebook PC245.11.201531.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 15 Notebook PC547130.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 15 x360 PC1917.04.20167.02.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 17 Notebook PC4086.11.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 4 Notebook PC924.01.20189.02.2018
Hewlett-PackardHP ENVY 6 Notebook PC9124.09.201611.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY dv6 Notebook PC22317.11.20169.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY dv7 Notebook PC885.11.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP ENVY m6 Notebook PC34330.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Notebook67413.05.201624.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 4 PC1335.10.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 61230.10.201526.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 6 PC215.05.201631.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY Spectre XT Ultrabook PC364.10.201614.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY TouchSmart Sleekbook 411226.09.201616.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY TS 15 Notebook PC393.02.20166.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY TS m6 Sleekbook55.04.201628.01.2018
Hewlett-PackardHP ENVY TS Sleekbook 42125.05.20169.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY x2 Detachable PC 13844.10.201621.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY x360 Convertible2422.01.201823.03.2018
Hewlett-PackardHP ENVY4 Notebook PC1123.09.201624.01.2018
Hewlett-PackardHP Folio 13 - 2000 Notebook PC4103.02.201611.03.2018
Hewlett-PackardHP Folio 13 Notebook PC16230.10.20159.03.2018
Hewlett-PackardHP G5000 (RY490EA#UUW)43.02.20162.04.2016
Hewlett-PackardHP g6 Notebook PC430.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP G62 Notebook PC40330.10.201511.03.2018
Hewlett-PackardHP G7000 Notebook PC912.04.201614.03.2018
Hewlett-PackardHP G72 Notebook PC8230.10.201526.01.2018
Hewlett-PackardHP Mini 110-3800130.11.201630.11.2016
Hewlett-PackardHP Mini 210-10006329.10.201625.03.2017
Hewlett-PackardHP Mini 510265.11.20153.03.2018
Hewlett-PackardHP Mini 5103296.09.201623.01.2018
Hewlett-PackardHP Notebook524630.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP NoteBook PC624.01.201824.01.2018
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook205.02.201625.01.2018
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook PC 151165.11.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 Notebook PC6530.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x2 Notebook PC103.06.201624.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x360 PC267330.10.201525.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 Notebook PC797430.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 x360 PC81030.10.20156.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 14 Notebook PC4721.04.201616.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 15 Notebook PC1591330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 15-n218so NB1824.11.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion 17 Notebook PC459030.10.201525.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dm1 Notebook PC786.02.20169.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dm3 Notebook PC1473.02.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dm4 Notebook PC355.11.201528.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2 Notebook PC830.10.201524.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3 Notebook PC326.02.201625.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3500 Notebook PC3130.10.201518.01.2017
Hewlett-PackardHP Pavilion dv4 Notebook PC830.10.201530.09.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv5 Notebook PC465.11.201524.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6 Notebook PC157430.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (GF657EA#UUW)729.01.201829.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (RP977EA#UUW)1513.02.201624.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6500 Notebook PC7723.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6700 Notebook PC723.01.201826.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv7 Notebook PC63030.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv8 Notebook PC2522.01.20183.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion dv9700 Notebook PC225.01.201825.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g6 Notebook PC374030.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion G62 NoteBook PC3230.10.201511.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion g7 Notebook PC103930.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion m6 Notebook PC41230.10.201524.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion Notebook6635.11.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion NoteBook PC1936.02.20163.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 148328.09.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 14 PC1224.01.20183.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 1562730.10.20151.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 15 PC13621.01.20161.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 11 Notebook PC2063.02.20169.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 15 Notebook PC38130.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 141346.02.20163.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 1554630.10.20156.03.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion x2 Detachable7813.04.201613.02.2018
Hewlett-PackardHP Pavilion x360 Convertible759830.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Pro x2 410 G1 PC8920.05.201624.02.2018
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G1 Tablet209730.10.201521.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 11 G15442.02.201623.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G14455330.10.201525.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G29471530.10.201525.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4310s5530.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4320s5393.02.20167.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s596530.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (A6D86EA#UUW)298.04.201622.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW788ES)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW818EA#UUW)6228.09.20169.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4340s266530.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G0112530.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G1292430.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G21163330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4510s126130.10.201515.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4515s10630.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4520s186830.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4525s12230.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s147130.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s (LW777ES#UUW)2322.01.201830.01.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4535s97530.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4540s27730.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4545s9630.10.201514.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G1353230.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G21688330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G011325.11.201522.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G123230.10.201520.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G2298.11.20169.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4710s20330.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s509230.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s (XX811EA)423.01.201823.01.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4730s68530.10.201524.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 4740s60230.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m936.09.201621.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m (WD790EA#AK8)4012.04.20179.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 5320m1364.03.201621.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 5330m29330.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b874930.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b (LG633EA#AK8)9830.10.20157.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 640 G14656730.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 645 G118030.10.201517.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6450b135630.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6460b165830.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6465b451130.10.201523.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6470b190030.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6475b59330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 650 G14049830.10.201525.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6540b25324.08.201624.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6545b3330.10.201530.01.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 655 G1558130.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6550b513530.10.201517.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6555b322030.10.201517.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b1787830.10.201525.03.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LE550AV)4522.01.201814.02.2018
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LG652EA#AK8)830.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6570b868330.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G1 SFF57530.10.201531.01.2018
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G2 MT (TPM DP)4413.11.20151.06.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 DM50815.11.201623.03.2018
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 SFF32230.10.201524.02.2018
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 TWR32.04.20161.09.2016
Hewlett-PackardHP ProOne 600 G1 AiO587730.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP SleekBook 15 NoteBook PC128.09.201628.09.2016
Hewlett-PackardHP Spectre 13 Ultrabook9521.01.201628.02.2018
Hewlett-PackardHP Spectre 13 x2 PC3321.01.20181.03.2018
Hewlett-PackardHP Spectre 13-SMB Pro Ultrabook212.01.201720.01.2017
Hewlett-PackardHP Spectre Envy14 NoteBook PC56.02.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP Spectre Pro x360 G161.06.201626.01.2018
Hewlett-PackardHP Spectre x2 Pro11522.01.201814.03.2018
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible 1313429.01.20167.02.2018
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible PC4925.08.20163.02.2018
Hewlett-PackardHP Spectre XT Pro Ultrabook425.01.201826.01.2018
Hewlett-PackardHP SpectreXT Pro 13-b000 PC1156.11.20151.03.2018
Hewlett-PackardHP Split 13 x2 PC1829.01.201611.03.2018
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 111965.11.201524.02.2018
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 13112030.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1495.10.201613.02.2017
Hewlett-PackardHP Stream x360 Convertible PC 11265230.10.201524.03.2018
Hewlett-PackardHP TouchSmart tm2 Notebook PC2422.01.201817.03.2018
Hewlett-PackardHP x2 2101230.09.201630.01.2018
Hewlett-PackardHP x360 310 G1 PC16727.09.201624.03.2018
Hewlett-PackardHP Z230 Tower Workstation12630.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP ZBook 14 G27122.01.20184.03.2018
Hewlett-PackardHP ZBook 15245.04.201620.03.2018
Hewlett-PackardHP ZBook 15 G23230.09.201627.01.2018
Hewlett-PackardHP ZBook 15u G27625.01.201828.01.2018
Hewlett-PackardHP ZBook 1713217.09.201624.03.2018
Hewlett-Packardkip229.11.201614.01.2017
Hewlett-Packardp6-2230eo27.05.20167.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ42 Notebook PC517.12.201514.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ45 Notebook PC2811.11.20167.02.2018
Hewlett-PackardPresario CQ56 Notebook PC25230.10.201521.03.2018
Hewlett-PackardPresario CQ57 Notebook PC4145.11.201524.03.2018
Hewlett-PackardPresario CQ58 Notebook PC1732.02.20163.02.2018
Hewlett-PackardPresario CQ61 Notebook PC41.06.201624.01.2018
Hewlett-PackardPresario CQ62 Notebook PC165.11.20158.04.2017
Hewlett-PackardPresario V6500 Notebook PC47.04.20162.06.2016
HP................................2023.01.201829.01.2018
HP................................................................93.02.20187.02.2018
HPBAD INDEX1124.01.201825.01.2018
HPEliteBook 820 G4530.01.20187.02.2018
HPHP 15 Notebook PC1524.01.20189.02.2018
HPHP 250 G4 Notebook PC1339024.03.201625.03.2018
HPHP 250 G52829.11.20161.03.2018
HPHP 250 G5 Notebook PC3132719.08.201625.03.2018
HPHP 250 G6 Notebook PC205921.01.201825.03.2018
HPHP 255 G4 Notebook PC741929.01.201625.03.2018
HPHP 255 G5 Notebook PC234629.10.201624.03.2018
HPHP 255 G6 Notebook PC33321.01.201824.03.2018
HPHP Convertible x36027321.09.201623.03.2018
HPHP Elite x2 1012 G117328.09.201615.03.2018
HPHP Elite x2 1012 G1 Tablet124.01.201824.01.2018
HPHP Elite x2 1012 G227.02.20187.02.2018
HPHP EliteBook 1030 G11222.01.201827.01.2018
HPHP EliteBook 725 G3627.01.201830.01.2018
HPHP EliteBook 745 G35822.01.201824.03.2018
HPHP EliteBook 755 G332.04.201630.09.2016
HPHP EliteBook 820 G31635725.05.201624.03.2018
HPHP EliteBook 820 G4292122.01.201822.03.2018
HPHP EliteBook 840 G3265932.09.201624.03.2018
HPHP EliteBook 840 G4289922.01.201824.03.2018
HPHP EliteBook 850 G335123.09.201615.02.2018
HPHP EliteBook 850 G42322.01.201824.03.2018
HPHP EliteBook Folio 1040 G314629.11.201624.03.2018
HPHP EliteBook Folio G1244.10.20163.02.2018
HPHP EliteBook x360 1030 G211922.01.201824.03.2018
HPHP EliteDesk 705 G2 SFF3130.09.20161.11.2016
HPHP EliteDesk 705 G3 SFF9126.01.201826.01.2018
HPHP EliteDesk 800 G2 SFF25722.01.20187.02.2018
HPHP EliteDesk 800 G2 TWR58922.01.201814.03.2018
HPHP ENVY Laptop 13-ad0xx13922.01.201823.03.2018
HPHP ENVY Notebook32191.02.201624.03.2018
HPHP ENVY Notebook 13-ab0XX80321.01.201824.03.2018
HPHP ENVY x360 Convertible129724.09.201624.03.2018
HPHP ENVY x360 Convertible 15-bp0xx4722.01.201815.03.2018
HPHP Laptop11022.01.201811.03.2018
HPHP Laptop 14-bp0xx3339921.01.201825.03.2018
HPHP Laptop 14-bs0xx353721.01.201825.03.2018
HPHP Laptop 14-bw0xx261621.01.201825.03.2018
HPHP Laptop 15-bs0xx19221.01.201824.03.2018
HPHP Laptop 15-bs1xx220.03.201822.03.2018
HPHP Laptop 15-bw0xx112721.01.201824.03.2018
HPHP Laptop 17-ak0xx2323.01.201823.02.2018
HPHP Laptop 17-bs0xx3025.01.201824.03.2018
HPHP Notebook6139612.12.201525.03.2018
HPHP NoteBook PC6419.11.20166.03.2018
HPHP OMEN Notebook1315.10.201617.03.2018
HPHP Pavilion 14 Notebook PC6822.01.20189.03.2018
HPHP Pavilion Gaming1623.01.20187.02.2018
HPHP Pavilion Gaming Notebook46316.09.201623.03.2018
HPHP Pavilion Laptop5122.01.201815.03.2018
HPHP Pavilion Laptop 14-bf0xx2922221.01.201825.03.2018
HPHP Pavilion Laptop 14-bf1xx22422.01.201824.03.2018
HPHP Pavilion Laptop 15-cc0xx9722.01.201823.03.2018
HPHP Pavilion Laptop 15-cc5xx1222.01.201825.01.2018
HPHP Pavilion Laptop 15-cd0xx7822.01.20183.02.2018
HPHP Pavilion Laptop 15-ck0xx33.02.20183.02.2018
HPHP Pavilion Notebook14315629.01.201625.03.2018
HPHP Pavilion NoteBook PC19022.01.201824.03.2018
HPHP Pavilion Power Laptop 15-cb0xx10422.01.201824.03.2018
HPHP Pavilion x2 Detachable7815.11.20169.03.2018
HPHP Pavilion x360 Convert PC624.01.20187.02.2018
HPHP Pavilion x360 Convertible52003.02.201625.03.2018
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-ba0xx314621.01.201824.03.2018
HPHP Pavilion x360 Convertible 14-ba1xx83.02.201822.03.2018
HPHP Pavilion x360 Convertible 15-br0xx3522.01.201831.01.2018
HPHP ProBook 11 G28529.09.201624.03.2018
HPHP ProBook 430 G38219221.01.201625.03.2018
HPHP ProBook 430 G3 Base Model Notebook PC11.03.20181.03.2018
HPHP ProBook 430 G42922421.01.201825.03.2018
HPHP ProBook 430 G5713.02.201814.02.2018
HPHP ProBook 440 G3130965.02.201624.03.2018
HPHP ProBook 440 G4149222.01.201824.03.2018
HPHP ProBook 440 G515530.01.201824.03.2018
HPHP ProBook 450 G31087513.02.201624.03.2018
HPHP ProBook 450 G4572022.01.201824.03.2018
HPHP ProBook 450 G51815.02.201815.02.2018
HPHP ProBook 455 G314844.02.201614.03.2018
HPHP ProBook 455 G428121.04.201713.02.2018
HPHP ProBook 470 G327426.05.201630.01.2018
HPHP ProBook 470 G448822.01.201814.03.2018
HPHP ProBook 640 G21292424.08.201624.03.2018
HPHP ProBook 640 G397722.01.201824.03.2018
HPHP ProBook 645 G2982.09.201627.02.2018
HPHP ProBook 645 G3325122.01.201816.03.2018
HPHP ProBook 650 G2159425.05.201624.03.2018
HPHP ProBook 650 G370022.01.201824.03.2018
HPHP ProBook 655 G21233827.09.201623.03.2018
HPHP ProBook G32723.01.20189.03.2018
HPHP ProDesk 400 G4 SFF15122.01.201815.02.2018
HPHP ProDesk 600 G2 DM36822.11.201624.03.2018
HPHP ProDesk 600 G2 Mini1924.11.201624.03.2018
HPHP ProDesk 600 G2 MT123820.09.20169.03.2018
HPHP ProDesk 600 G2 SFF436719.04.201616.03.2018
HPHP ProDesk 600 G3 MT230.01.201830.01.2018
HPHP ProDesk 600 G3 SFF125.01.201825.01.2018
HPHP Spectre Notebook82927.09.201623.03.2018
HPHP Spectre Pro G1410.02.201810.02.2018
HPHP Spectre x360 Convertible6415.12.201629.01.2018
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ac0XX2126.01.201827.02.2018
HPHP Spectre x360 Convertible 13-ae0xx127.02.20187.02.2018
HPHP Spectre x360 Convertible 13-w0XX7122.01.201815.03.2018
HPHP Stream 11 Pro G3 Notebook PC8322.01.20189.02.2018
HPHP Stream Laptop 14-ax0XX42986.05.201724.03.2018
HPHP Stream Notebook2329.01.201830.01.2018
HPHP Stream Notebook PC525.01.201826.01.2018
HPHP Stream Notebook PC 131073616.02.201624.03.2018
HPHP ZBook 14u G43524.01.201828.01.2018
HPHP ZBook 15 G32125.01.20183.02.2018
HPHP ZBook 15u G31026.01.201830.01.2018
HPHP ZBook 17 G3128.09.201628.09.2016
HPHP ZBook Studio G310822.01.201830.01.2018
HPOMEN by HP Laptop264814.09.201624.03.2018
HPOMEN by HP Laptop 15-ce0xx13322.01.201824.03.2018
HPProBook 430 G3421.02.201816.03.2018
HPPROBOOK4503925.01.201827.02.2018
HP-PavilionFL261AA-UUW a6553.sc916.08.201616.09.2016
HUAWEIHUAWEI MateBook X122.03.201822.03.2018
HUAWEIMateBook HZ-W093322.11.20167.02.2018
innotek GmbHVirtualBox4824.03.201624.03.2018
InsydeBayTrail296130.10.201524.03.2018
LENOVO2022.01.20189.03.2018
LENOVO.MFG_IN1828.01.201831.01.2018
LENOVO.MFG_IN_GO1122.01.20189.03.2018
LENOVO01976WG2823.01.20186.03.2018
LENOVO02173CG1223.01.201826.01.2018
LENOVO0301DKG622.01.201830.01.2018
LENOVO0301GQG11122.01.201822.02.2018
LENOVO0301GXG925.01.20184.02.2018
LENOVO03192AG1223.01.201831.01.2018
LENOVO03193TG78422.01.20181.03.2018
LENOVO0401J3G12522.01.20186.03.2018
LENOVO0401K4G181621.01.201811.03.2018
LENOVO0585AR1725.01.201825.01.2018
LENOVO0873425.01.201825.01.2018
LENOVO10A8A0JQ001024.01.201830.01.2018
LENOVO10A8S11AMF29124.01.201830.01.2018
LENOVO10AAA0BGMF39.03.201811.03.2018
LENOVO10AAS4SE00525.01.201826.01.2018
LENOVO11433LG18922.01.201828.02.2018
LENOVO11438NG2822.01.201826.01.2018
LENOVO1143B3G1623.01.20188.02.2018
LENOVO1143B5G29922.01.201822.02.2018
LENOVO1143CMG14323.01.201820.02.2018
LENOVO1143GZG2022.01.20181.03.2018
LENOVO1143H2G5423.01.20187.02.2018
LENOVO1143H8G231.01.201831.01.2018
LENOVO1143K8G529.01.201829.01.2018
LENOVO12972GG622.01.20187.02.2018
LENOVO12972SG110622.01.201811.03.2018
LENOVO12973LG9625.01.201815.02.2018
LENOVO12973QG11122.01.20187.02.2018
LENOVO129882G5022.01.20181.03.2018
LENOVO129885G3222.01.20187.02.2018
LENOVO1298A9G83.02.20183.02.2018
LENOVO1298AAG83622.01.201811.03.2018
LENOVO20040M18323.01.201823.01.2018
LENOVO2008YZE8822.01.201827.01.2018
LENOVO201822123.01.201827.01.2018
LENOVO2021760521.01.201811.03.2018
LENOVO202213422.01.201814.02.2018
LENOVO2023618422.01.20187.02.2018
LENOVO2023810922.01.201817.02.2018
LENOVO202459522.01.20187.02.2018
LENOVO202467624.01.20189.03.2018
LENOVO2024712722.01.201814.02.2018
LENOVO2024AW2122.01.201822.01.2018
LENOVO202502522.01.20188.02.2018
LENOVO2025128122.01.20189.03.2018
LENOVO2025211222.01.201830.01.2018
LENOVO20255139321.01.20189.03.2018
LENOVO2025715621.01.20183.03.2018
LENOVO2026634122.01.20186.03.2018
LENOVO20267213111.04.201711.03.2018
LENOVO202682122.01.20187.02.2018
LENOVO20269822.01.201829.01.2018
LENOVO2029868421.01.20189.03.2018
LENOVO2030018222.01.20187.02.2018
LENOVO2030855721.01.20186.03.2018
LENOVO2030959422.01.201812.03.2018
LENOVO20319514.02.201814.02.2018
LENOVO2032414721.01.20189.02.2018
LENOVO2033254822.01.20187.02.2018
LENOVO2033487211.04.20179.03.2018
LENOVO20344382811.04.201711.03.2018
LENOVO20351370411.04.201711.03.2018
LENOVO20354467011.04.201711.03.2018
LENOVO20376167011.04.201711.03.2018
LENOVO2037725422.01.201811.03.2018
LENOVO20378328121.01.201812.03.2018
LENOVO20382422.01.201825.01.2018
LENOVO2040498011.04.201711.03.2018
LENOVO2040522622.01.201815.02.2018
LENOVO204214722.01.20187.02.2018
LENOVO204281524.01.201812.03.2018
LENOVO2043439721.01.20189.03.2018
LENOVO2047A95929.01.201830.01.2018
LENOVO2055B69730.01.201830.01.2018
LENOVO2056VLZ1824.01.201810.02.2018
LENOVO2089A351224.01.201828.01.2018
LENOVO20A7003SMS2722.01.20183.02.2018
LENOVO20A7005KMS5022.01.201814.02.2018
LENOVO20A7005KMZ3229.01.201831.01.2018
LENOVO20A7005RGE327.01.201827.01.2018
LENOVO20A7005UMS7822.01.20183.03.2018
LENOVO20A7006QMS1723.01.20189.03.2018
LENOVO20A70092MS1225.01.20189.03.2018
LENOVO20A8S015423.01.20188.02.2018
LENOVO20A8S0BR0A7423.01.20187.02.2018
LENOVO20AA000EMS1922.01.20187.02.2018
LENOVO20ACA01V004322.01.201822.02.2018
LENOVO20AL007NMS3924.01.20189.03.2018
LENOVO20AL007SMS25422.01.20186.03.2018
LENOVO20AL007YMS12823.01.201813.02.2018
LENOVO20AL008EMS2622.01.201821.02.2018
LENOVO20AL00C6MS6622.01.201822.02.2018
LENOVO20AL00EPMS8022.01.201828.01.2018
LENOVO20AL00EUFR730.01.201811.03.2018
LENOVO20AL00FMMS1522.01.201826.01.2018
LENOVO20AM001HMS3426.01.201830.01.2018
LENOVO20AM001RMS4322.01.201824.02.2018
LENOVO20AM001UMS2024.01.201830.01.2018
LENOVO20AM006KMS2323.01.201828.01.2018
LENOVO20AM009DMS227.01.201827.01.2018
LENOVO20AMA0XJ0051622.01.201810.02.2018
LENOVO20AMA0XK00113122.01.201811.03.2018
LENOVO20AMAOXJ002025.01.20187.02.2018
LENOVO20AMS05C003623.01.20183.02.2018
LENOVO20AMS05J006722.01.20185.03.2018
LENOVO20AMS0MG001630.01.20189.02.2018
LENOVO20AMS0R80M4423.01.20188.02.2018
LENOVO20AMS0WB025922.01.20187.02.2018
LENOVO20AMS0X00016222.01.201830.01.2018
LENOVO20AMS2Y7001622.01.201828.02.2018
LENOVO20AMS4QL0012122.01.201824.02.2018
LENOVO20AMS59Q00324.01.201824.01.2018
LENOVO20AMS6340A1022.01.20189.03.2018
LENOVO20AN0070MS2021.01.201826.01.2018
LENOVO20AN0072MS628.01.201830.01.2018
LENOVO20AN0079MS724.01.201824.01.2018
LENOVO20AN009GMS4122.01.20187.02.2018
LENOVO20AQ0069MS19322.01.20183.02.2018
LENOVO20AQ0075MS7623.01.201820.02.2018
LENOVO20AQ007RMS723.01.201826.01.2018
LENOVO20AQ007TMS1622.01.201831.01.2018
LENOVO20AQ007UMS6822.01.20189.02.2018
LENOVO20AQS03H002925.01.201821.02.2018
LENOVO20AR000VMS1923.01.201830.01.2018
LENOVO20AR0012MS7924.01.201816.02.2018
LENOVO20AR001BMS4122.01.20186.03.2018
LENOVO20AR001DMS1224.01.201825.01.2018
LENOVO20AR003SMN1222.01.201827.02.2018
LENOVO20AR004AMS2723.01.20183.02.2018
LENOVO20AR005SMS10822.01.20189.03.2018
LENOVO20ARS00V001224.01.20183.03.2018
LENOVO20ARS04W009611.04.201715.02.2018
LENOVO20ARS07J0Q825.01.201828.01.2018
LENOVO20ARS0B10E3522.01.201830.01.2018
LENOVO20ARS0BG0067.02.20187.02.2018
LENOVO20ARS0HC002023.01.201831.01.2018
LENOVO20ARS2CK002423.01.20183.02.2018
LENOVO20ARS4FR003422.01.20187.02.2018
LENOVO20ASS1FS00816.02.201816.02.2018
LENOVO20AT0034MS2323.01.20183.02.2018
LENOVO20AT0038MS1722.01.20189.03.2018
LENOVO20AT004PMS3422.01.201829.01.2018
LENOVO20AT004UMS1122.01.201829.01.2018
LENOVO20AT004WMS5011.04.201710.02.2018
LENOVO20AT005DMS16222.01.20188.02.2018
LENOVO20AT005GMS2925.01.201830.01.2018
LENOVO20AT005JMS1622.01.201831.01.2018
LENOVO20AV002WMS10322.01.201822.02.2018
LENOVO20AV005FMS7022.01.20183.02.2018
LENOVO20AV005KMS1525.01.201829.01.2018
LENOVO20AV006CMS1322.01.201830.01.2018
LENOVO20AW0045MS1225.01.201831.01.2018
LENOVO20AWA0YU0043722.01.201811.03.2018
LENOVO20AWS0LB001731.01.20187.02.2018
LENOVO20AWS0NC0J724.01.20189.03.2018
LENOVO20AWS0PV00228.01.201828.01.2018
LENOVO20AWS1PF001430.01.201810.02.2018
LENOVO20AWS55E006222.01.20183.02.2018
LENOVO20AY006EMS189021.01.201811.03.2018
LENOVO20AY007PMS1324.01.20183.03.2018
LENOVO20AY00BMMS3424.01.201811.03.2018
LENOVO20AY00BNMS5822.01.201827.02.2018
LENOVO20B2A001003623.01.201820.02.2018
LENOVO20B3001VMS522.01.201826.01.2018
LENOVO20B60051MS2126.01.20187.02.2018
LENOVO20B60061MS12122.01.201820.02.2018
LENOVO20B7000MMS1725.01.201824.02.2018
LENOVO20B70046MS18322.01.201827.02.2018
LENOVO20B7A0B7MD32222.01.20189.03.2018
LENOVO20B7A13J003930.01.201822.02.2018
LENOVO20B7A1RJ003422.01.20189.03.2018
LENOVO20B7S0B102611.04.201730.01.2018
LENOVO20B7S0EU007223.01.20187.02.2018
LENOVO20B7S0M7005021.01.20189.03.2018
LENOVO20BE0041MS4322.01.201830.01.2018
LENOVO20BE0088MS3823.01.20187.02.2018
LENOVO20BE00BUMS19.03.20189.03.2018
LENOVO20BFA06B0M222.01.201822.01.2018
LENOVO20BFA0CA0093822.01.201811.03.2018
LENOVO20BFA10K002423.01.201831.01.2018
LENOVO20BFS0XA00225.01.201825.01.2018
LENOVO20BG001CMS4422.01.20189.02.2018
LENOVO20BG001DMS322.01.201822.01.2018
LENOVO20BGCTO1WW2323.01.201827.02.2018
LENOVO20BH002GMS9327.01.20189.03.2018
LENOVO20BHA0NA0010727.01.20189.03.2018
LENOVO20BS003LMS3223.01.20183.02.2018
LENOVO20BS003NMS5022.01.201830.01.2018
LENOVO20BS006EMS3122.01.20187.02.2018
LENOVO20BS006GMS2122.01.20189.03.2018
LENOVO20BS00ABMS1422.01.201810.02.2018
LENOVO20BTS05T101126.01.20188.02.2018
LENOVO20BTS21D00824.01.20189.03.2018
LENOVO20BUS2VK0023922.01.20189.03.2018
LENOVO20BV001YMS1124.01.20183.02.2018
LENOVO20BW000FMS224.01.201824.01.2018
LENOVO20BW000GPG723.02.201823.02.2018
LENOVO20BW000KMS226.01.201826.01.2018
LENOVO20BWS0K8004023.01.20187.02.2018
LENOVO20BWS19C0033.02.20183.02.2018
LENOVO20BX000TMS1723.01.20187.02.2018
LENOVO20BX000XMS1222.01.201826.01.2018
LENOVO20BX0049MS1922.01.201826.01.2018
LENOVO20BX004KMS1131.01.201827.02.2018
LENOVO20BXCTO1WW525.01.201825.01.2018
LENOVO20C0003SMS16822.01.20183.02.2018
LENOVO20C0S0640063.02.20183.02.2018
LENOVO20C5004YUS623.01.201827.01.2018
LENOVO20C6003QMS20722.01.201815.02.2018
LENOVO20C6003TMS5522.01.20183.02.2018
LENOVO20C6003UMS826.01.20189.03.2018
LENOVO20C60040MS31122.01.20189.03.2018
LENOVO20C6004GMS725.01.201826.01.2018
LENOVO20C6004JMS3125.01.20189.03.2018
LENOVO20C600J2SP133211.04.20179.03.2018
LENOVO20C600JCMS4521.01.20187.02.2018
LENOVO20C600JGMS27322.01.201811.03.2018
LENOVO20C600JJMS17422.01.20181.03.2018
LENOVO20C600JKMS1122.01.20189.02.2018
LENOVO20C600LLMS30921.01.201811.03.2018
LENOVO20CD0034MS622.01.201815.02.2018
LENOVO20CD0038MS8923.01.20181.03.2018
LENOVO20CG0019MS830.01.201830.01.2018
LENOVO20CG001BMS5223.01.201815.02.2018
LENOVO20CG0026MS4525.01.20187.02.2018
LENOVO20CG006FMS4822.01.201815.02.2018
LENOVO20CK0002MS1424.01.201825.01.2018
LENOVO20CK003DMS7822.01.20189.03.2018
LENOVO20CL00BPMS4029.01.20189.03.2018
LENOVO20CLS01G0D2526.01.20187.02.2018
LENOVO20CLS1FD0127.02.20187.02.2018
LENOVO20CLS1G7022722.01.201827.01.2018
LENOVO20CLS1VA003323.01.20189.03.2018
LENOVO20CLS229002223.01.201810.02.2018
LENOVO20CLS2DL001325.01.20188.02.2018
LENOVO20CLS2JD00825.01.201828.01.2018
LENOVO20CLS45J0079322.01.20188.02.2018
LENOVO20CLS47P001128.01.201830.01.2018
LENOVO20CLS4Q50F8222.01.20189.03.2018
LENOVO20CLS76W00522.01.201828.01.2018
LENOVO20CLS8GS005523.01.20186.03.2018
LENOVO20CM001PMS3923.01.201831.01.2018
LENOVO20CM001RMS1922.01.20183.02.2018
LENOVO20CM004UMS5622.01.201827.01.2018
LENOVO20D9000RMS1122.01.201831.01.2018
LENOVO20D9001FMS48422.01.201824.02.2018
LENOVO20D9S01U0084721.01.20186.03.2018
LENOVO20DC00C8MS1222.01.201814.02.2018
LENOVO20DC00CJMS23522.01.201810.02.2018
LENOVO20DF004NHH1424.01.201829.01.2018
LENOVO20DF004UMS8722.01.20189.03.2018
LENOVO20DF004XMS226.01.201826.01.2018
LENOVO20DF0050MS2323.01.201830.01.2018
LENOVO20DF0051MS5823.01.201823.02.2018
LENOVO20DF0093MS328.01.201828.01.2018
LENOVO20DF009AMS1024.01.201824.01.2018
LENOVO20DF00CVMS6022.01.20187.02.2018
LENOVO20DF00CYMS164521.01.20189.03.2018
LENOVO20DFCTO1WW2523.01.20183.03.2018
LENOVO20DKS09J1537622.01.20187.02.2018
LENOVO20DL0028MS4223.01.201810.02.2018
LENOVO20DL007FMS6722.01.20187.02.2018
LENOVO20DM003QMS926.01.201810.02.2018
LENOVO20DM003TMS2222.01.201827.01.2018
LENOVO20DM003VMS1022.01.201814.02.2018
LENOVO20DM009MMS1328.01.201830.01.2018
LENOVO20DM00AUMS18122.01.20189.03.2018
LENOVO20DQ003QMS124.01.201824.01.2018
LENOVO20DQCTO1WW1824.01.201830.01.2018
LENOVO20DSCTO1WW1225.01.201826.01.2018
LENOVO20DSS1P60050321.01.20189.03.2018
LENOVO20DT0000MS6525.01.201821.02.2018
LENOVO20DT0003MS424.01.201824.01.2018
LENOVO20DT001EMS111.04.201711.04.2017
LENOVO20DT001FMS426.01.201826.01.2018
LENOVO20DTCTO1WW27822.01.20187.02.2018
LENOVO20EM0013MS2825.01.20185.03.2018
LENOVO20ET003CMS4422.01.201831.01.2018
LENOVO20ET003HMS9222.01.20188.02.2018
LENOVO20ET003JMS94822.01.20187.02.2018
LENOVO20ET0047MS24622.01.20187.02.2018
LENOVO20ET0048MS53221.01.201811.03.2018
LENOVO20ET0049MS15922.01.201814.02.2018
LENOVO20ET004LMX7522.01.201810.02.2018
LENOVO20ET004NMS4326.01.20187.02.2018
LENOVO20ET004NMX5123.01.20187.02.2018
LENOVO20ETCTO1WW924.01.201827.01.2018
LENOVO20EV000TMS12822.01.20183.03.2018
LENOVO20EV000UMS3522.01.20189.02.2018
LENOVO20EV000XMS15522.01.20183.02.2018
LENOVO20EV000YMS2225.01.20189.02.2018
LENOVO20EV0013MS21422.01.20189.03.2018
LENOVO20EV003AMX8311.04.20179.03.2018
LENOVO20EV003EMX2522.01.20189.02.2018
LENOVO20EVCTO1WW50322.01.20187.02.2018
LENOVO20F10029MS11324.01.201814.02.2018
LENOVO20F10037MS722.01.201826.01.2018
LENOVO20F1CTO1WW1323.01.201824.01.2018
LENOVO20F5004VMS1229.01.201831.01.2018
LENOVO20F5S0JE00187422.01.201822.02.2018
LENOVO20F5S1BP0015522.01.201811.03.2018
LENOVO20F5S1HL00222.01.201822.01.2018
LENOVO20F5S1MN007429.01.201817.02.2018
LENOVO20F5S5Y2003522.01.20189.03.2018
LENOVO20F6003YMS10622.01.20187.02.2018
LENOVO20F6006XMS623.01.201827.01.2018
LENOVO20F6006YMS1823.01.201826.01.2018
LENOVO20F60087MX6222.01.20189.03.2018
LENOVO20F600A2MS5625.01.20187.02.2018
LENOVO20F600A5MS526.01.201826.01.2018
LENOVO20F6CTO1WW3522.01.201828.01.2018
LENOVO20F90042MS3422.01.201811.03.2018
LENOVO20F90043MS2522.01.20189.03.2018
LENOVO20F9005CMS4922.01.201831.01.2018
LENOVO20F9CTO1WW1124.01.20181.03.2018
LENOVO20FAS07N01225.01.201825.01.2018
LENOVO20FB002UMS1222.01.201826.01.2018
LENOVO20FB002XMS4322.01.20186.03.2018
LENOVO20FB003PMS2523.01.201822.02.2018
LENOVO20FB0067MS723.01.201830.01.2018
LENOVO20FD001WMS3822.01.20183.03.2018
LENOVO20FHCTO1WW2524.01.20183.02.2018
LENOVO20FHS00Y002125.01.20183.02.2018
LENOVO20FHS010001522.01.201811.03.2018
LENOVO20FL000EMS21.03.20189.03.2018
LENOVO20FMS0MG002722.01.201822.02.2018
LENOVO20FMS1FA007822.01.20189.03.2018
LENOVO20FMS1J8005822.01.201811.03.2018
LENOVO20FMS1MW00524.01.20187.02.2018
LENOVO20FN003LMS4024.01.20183.02.2018
LENOVO20FN004CMS622.01.201825.01.2018
LENOVO20FQ003YMS2422.01.201830.01.2018
LENOVO20FRS0F9004526.01.201830.01.2018
LENOVO20FU001LMS6421.01.201814.02.2018
LENOVO20FU001RMS4622.01.20187.02.2018
LENOVO20FU002CMS3222.01.20188.02.2018
LENOVO20FU002DMS11523.01.20187.02.2018
LENOVO20FU002VMS3224.01.20187.02.2018
LENOVO20FUCTO1WW19311.04.201726.02.2018
LENOVO20FUS01C00823.01.201826.01.2018
LENOVO20FUS05H005422.01.201828.01.2018
LENOVO20FUS07D005222.01.201824.02.2018
LENOVO20FVS0AY0114222.01.20183.03.2018
LENOVO20FVS0GP0018922.01.20189.03.2018
LENOVO20FVS210005822.01.20187.02.2018
LENOVO20FW003MMS1722.01.20183.02.2018
LENOVO20FWCTO1WW3022.01.201827.01.2018
LENOVO20GACTO1WW10123.01.201827.02.2018
LENOVO20GBCTO1WW3923.01.20181.03.2018
LENOVO20GBS00E0076322.01.20189.03.2018
LENOVO20GHS0TX0E1026.01.201828.01.2018
LENOVO20GJ001HMS24222.01.20189.02.2018
LENOVO20GJ003SMS10022.01.201815.02.2018
LENOVO20GJ003UMS119822.01.20189.03.2018
LENOVO20GJ0048GE1224.01.201828.01.2018
LENOVO20GJ0048MS158021.01.20189.03.2018
LENOVO20GJ0049MS4322.01.201825.01.2018
LENOVO20GJ0059MS2624.01.20187.02.2018
LENOVO20GJCTO1WW65821.01.201811.03.2018
LENOVO20H1004SMX19122.01.20186.03.2018
LENOVO20H1004VMX23122.01.20189.03.2018
LENOVO20H1004XMX23121.01.20183.03.2018
LENOVO20H10056MS13822.01.20186.03.2018
LENOVO20H10056MX3022.01.20189.03.2018
LENOVO20H1006KMX3522.01.20189.02.2018
LENOVO20H1007VMX53.02.20183.02.2018
LENOVO20H1CTO1WW12922.01.20189.03.2018
LENOVO20H5006TMX24823.01.20189.03.2018
LENOVO20H5006UMX14222.01.20183.03.2018
LENOVO20H5006VMX16422.01.201815.02.2018
LENOVO20H500BCUK530.01.201830.01.2018
LENOVO20H500CAMX103.02.20183.02.2018
LENOVO20H5CTO1WW6022.01.201828.02.2018
LENOVO20H90001MX2124.01.20181.03.2018
LENOVO20H90002MX4031.01.20187.02.2018
LENOVO20H9001DMS10322.01.201830.01.2018
LENOVO20H9004MMX3322.01.201813.02.2018
LENOVO20H9CTO1WW1825.01.20183.02.2018
LENOVO20HAS0NL008224.01.20188.02.2018
LENOVO20HD0002MX8622.01.20187.02.2018
LENOVO20HD000EMX2922.01.20183.02.2018
LENOVO20HD000MMS724.01.201826.01.2018
LENOVO20HD0048MX1424.01.201828.01.2018
LENOVO20HDCTO1WW4123.01.201831.01.2018
LENOVO20HES0FW0024122.01.20189.03.2018
LENOVO20HF0001MX723.01.201827.01.2018
LENOVO20HF004QMX526.01.201826.01.2018
LENOVO20HF004VMX4122.01.201822.02.2018
LENOVO20HFCTO1WW2024.01.20183.02.2018
LENOVO20HGS17B00826.01.201826.01.2018
LENOVO20HMS0DF002931.01.20183.03.2018
LENOVO20HMS1070067122.01.20187.02.2018
LENOVO20HMS1A0002025.01.201830.01.2018
LENOVO20HN0015MX5723.01.20183.03.2018
LENOVO20HNCTO1WW111.03.201811.03.2018
LENOVO20HR0021MX1023.01.20187.02.2018
LENOVO20HR002MMX1524.01.201824.02.2018
LENOVO20HR002NMX2622.01.201812.03.2018
LENOVO20J1000JMS8022.01.20183.02.2018
LENOVO20J1000JMX22821.01.20189.03.2018
LENOVO20J10016MX119022.01.201812.03.2018
LENOVO20J10021MS4424.01.20188.02.2018
LENOVO20J10021MX3323.01.201831.01.2018
LENOVO20J10053MX1525.01.20189.03.2018
LENOVO20J1CTO1WW5022.01.20183.02.2018
LENOVO20J1S01600130.01.201830.01.2018
LENOVO20J40010MX4023.01.20187.02.2018
LENOVO20J4002AMX2929.01.201816.02.2018
LENOVO20J4002FMX8622.01.201828.02.2018
LENOVO20J4CTO1WW3922.01.201828.01.2018
LENOVO20J60014MX12422.01.201827.01.2018
LENOVO20J60016MX2125.01.201830.01.2018
LENOVO20J60018MX1230.01.20183.02.2018
LENOVO20J6003CMX3322.01.20187.02.2018
LENOVO20J80020MX1130.01.20183.02.2018
LENOVO20J8002HMX697.02.201815.02.2018
LENOVO20J8CTO1WW1025.01.201812.03.2018
LENOVO20JD002DMX823.01.201813.02.2018
LENOVO20JH002KMX4124.01.201828.01.2018
LENOVO20JH002LMX2322.01.201831.01.2018
LENOVO20JH002SMX4823.01.20187.02.2018
LENOVO20JHCTO1WW2022.01.20189.03.2018
LENOVO20JNS3M500228.02.20189.03.2018
LENOVO20JS001EMX3222.01.20187.02.2018
LENOVO20JTS05W006422.01.20187.02.2018
LENOVO20KLCTO1WW525.01.20187.02.2018
LENOVO218112422.01.201825.02.2018
LENOVO218975521.01.201811.03.2018
LENOVO219139822.01.201811.03.2018
LENOVO22414XG1424.01.201831.01.2018
LENOVO2241VG3824.01.201826.01.2018
LENOVO2241W3W1822.01.201830.01.2018
LENOVO2241WWV728.01.20183.02.2018
LENOVO22434EG1922.01.20189.03.2018
LENOVO22439AG15622.01.20181.02.2018
LENOVO2320HNU1225.01.201826.01.2018
LENOVO2324A152623.01.20183.02.2018
LENOVO2324GA72023.01.20186.03.2018
LENOVO23251K71025.01.20186.03.2018
LENOVO23252CG6123.01.20188.02.2018
LENOVO23252DG7222.01.20183.02.2018
LENOVO23252EG15222.01.201822.02.2018
LENOVO23252FG6822.01.20187.02.2018
LENOVO23252GG9222.01.201816.02.2018
LENOVO23252QG27922.01.201821.02.2018
LENOVO23252SG3424.01.201811.03.2018
LENOVO23252UG18611.04.201721.02.2018
LENOVO23253QG1523.01.201825.01.2018
LENOVO23253Z557.02.201811.03.2018
LENOVO23254R91323.01.201824.01.2018
LENOVO232578G46722.01.20186.03.2018
LENOVO232579G17222.01.201823.02.2018
LENOVO23257BG5224.01.20187.02.2018
LENOVO2325AEG4522.01.20187.02.2018
LENOVO2325AGG73.02.20183.02.2018
LENOVO2325AJG1822.01.201810.02.2018
LENOVO2325BN822022.01.201830.01.2018
LENOVO2325BP96723.01.20187.02.2018
LENOVO2325G55330.01.201830.01.2018
LENOVO2325HR92022.01.20181.03.2018
LENOVO2325M544728.01.20183.02.2018
LENOVO2325MM0724.01.201824.01.2018
LENOVO2325OR12226.01.201831.01.2018
LENOVO2325OR293.02.20183.02.2018
LENOVO2325SF85922.01.20183.02.2018
LENOVO2325SFB2422.01.20187.02.2018
LENOVO2325SMF12022.01.201811.03.2018
LENOVO2325SXT20822.01.20187.02.2018
LENOVO2325W229621.01.201828.02.2018
LENOVO2325W2B13322.01.201827.02.2018
LENOVO2325Y1L11622.01.201821.02.2018
LENOVO2325YBN1423.01.201828.01.2018
LENOVO23331U14922.01.20183.03.2018
LENOVO2333A88229.01.201829.01.2018
LENOVO2333AZ22922.01.20187.02.2018
LENOVO2333AZ73923.01.20189.03.2018
LENOVO23444SG3923.01.20187.02.2018
LENOVO23444TG4623.01.20187.02.2018
LENOVO2347A2817822.01.201830.01.2018
LENOVO2347A317722.01.201816.02.2018
LENOVO2347A324526.01.20187.02.2018
LENOVO2347HH65923.01.201830.01.2018
LENOVO23491B54923.01.20187.02.2018
LENOVO23492N1522.01.201822.01.2018
LENOVO23497D698922.01.20189.03.2018
LENOVO23497E5331.01.201831.01.2018
LENOVO23498R66822.01.20186.03.2018
LENOVO2349D436322.01.20183.02.2018
LENOVO2349EN3823.01.20187.02.2018
LENOVO2349G2G126.01.201826.01.2018
LENOVO2349G5G324.02.201824.02.2018
LENOVO2349G7G6622.01.20187.02.2018
LENOVO2349G8G1323.01.201825.01.2018
LENOVO2349GCG17222.01.201831.01.2018
LENOVO2349GZG1022.01.20187.02.2018
LENOVO2349H2G8923.01.20181.03.2018
LENOVO2349H3G77.02.20187.02.2018
LENOVO2349KAG10722.01.20189.03.2018
LENOVO2349KBG7122.01.20183.03.2018
LENOVO2349KCG7711.04.201713.02.2018
LENOVO2349KDG7223.01.201827.02.2018
LENOVO2349KT5621.01.201830.01.2018
LENOVO2349N3G22222.01.20189.03.2018
LENOVO2349N5G2325.01.20189.03.2018
LENOVO2349N7G3424.01.201831.01.2018
LENOVO2349QJ82122.01.20183.02.2018
LENOVO2349SC9722.01.201825.01.2018
LENOVO2349SEF2221.01.201826.01.2018
LENOVO2349TQ5331.01.201831.01.2018
LENOVO2349U2B6022.01.20188.02.2018
LENOVO2349W2E623.01.201825.01.2018
LENOVO2349W2P12122.01.20189.02.2018
LENOVO2349Y1L4025.01.201822.02.2018
LENOVO23512D3926.01.201830.01.2018
LENOVO2351AK21827.01.201827.01.2018
LENOVO2351AK91127.01.201814.02.2018
LENOVO2351BA9113.02.20183.02.2018
LENOVO2351BB11423.01.20183.02.2018
LENOVO2351BW911922.01.20189.03.2018
LENOVO2355HFG5622.01.201821.02.2018
LENOVO23561U92522.01.201831.01.2018
LENOVO2356B2913122.01.20186.03.2018
LENOVO2356B464821.01.20181.03.2018
LENOVO2356G972624.01.20183.02.2018
LENOVO2356GCG3524.01.201811.03.2018
LENOVO2356GDG1123.01.201826.01.2018
LENOVO2356GPG21422.01.20187.02.2018
LENOVO2356GRG3624.01.201821.02.2018
LENOVO2356H9G1322.01.201824.01.2018
LENOVO2356KM11422.01.20184.02.2018
LENOVO2356L2G922.01.20187.02.2018
LENOVO2356L3G8322.01.20187.02.2018
LENOVO2356LNG35522.01.201811.03.2018
LENOVO2356LPG4524.01.201811.03.2018
LENOVO2356LQG13022.01.201811.03.2018
LENOVO2356LRG8623.01.20189.03.2018
LENOVO2356W1B826.01.201830.01.2018
LENOVO239237G2523.01.20183.02.2018
LENOVO239238G18611.04.20173.03.2018
LENOVO23945XG822.01.201827.01.2018
LENOVO24292UG2623.01.20189.03.2018
LENOVO24296HG3522.01.201811.03.2018
LENOVO24296KG1625.01.201821.02.2018
LENOVO24297TG1725.01.20187.02.2018
LENOVO24297XG5722.01.201815.02.2018
LENOVO2429CT22422.01.20183.02.2018
LENOVO2429H161824.01.20189.03.2018
LENOVO2429KA411922.01.201811.03.2018
LENOVO2429LU254022.01.201823.02.2018
LENOVO2429MA5924.01.201824.01.2018
LENOVO24472EG725.01.201829.01.2018
LENOVO244743G9623.01.20183.03.2018
LENOVO24474HG630.01.201830.01.2018
LENOVO24474JG1822.01.20183.02.2018
LENOVO24474KG1823.01.20187.02.2018
LENOVO244757G522.01.201822.01.2018
LENOVO2447AE85322.01.20183.02.2018
LENOVO2447CK67223.01.201812.02.2018
LENOVO2463A49125.01.201825.01.2018
LENOVO246835G729.01.201829.01.2018
LENOVO246836G4021.01.201828.01.2018
LENOVO24683PG124.01.201824.01.2018
LENOVO24813QG30622.01.201830.01.2018
LENOVO24813SG524.01.201824.01.2018
LENOVO2518A2G1424.01.20187.02.2018
LENOVO2518L5G9322.01.201812.03.2018
LENOVO252224G1223.01.201826.01.2018
LENOVO252225G5222.01.201828.02.2018
LENOVO25222SG1331.01.20183.02.2018
LENOVO252239G665511.04.201711.03.2018
LENOVO25223CG6922.01.20183.02.2018
LENOVO25223FG1231.01.201831.01.2018
LENOVO253724G425.01.201811.03.2018
LENOVO253725G18222.01.201823.02.2018
LENOVO253726G3224.01.20183.02.2018
LENOVO25379UG526.01.201826.01.2018
LENOVO2537FR96322.01.201830.01.2018
LENOVO2537LV15322.01.20181.03.2018
LENOVO2537U1W2624.01.20183.02.2018
LENOVO2537V2F722.01.201826.01.2018
LENOVO2537VAN4226.01.201828.01.2018
LENOVO2537W781223.01.20188.02.2018
LENOVO2537WA61611.04.201710.02.2018
LENOVO2537WAW225.01.201825.01.2018
LENOVO2537WC31523.01.20183.02.2018
LENOVO2537WCT2528.01.20187.02.2018
LENOVO2537WHH824.01.20189.02.2018
LENOVO2537WTD1331.01.20185.02.2018
LENOVO2537WZJ2123.01.20187.02.2018
LENOVO2537Y11715.02.201815.02.2018
LENOVO2537Z8Q17722.01.20183.02.2018
LENOVO2537ZM92624.01.201829.01.2018
LENOVO2537ZRA3323.01.201815.02.2018
LENOVO2539BK6522.01.201826.01.2018
LENOVO2539BM48622.01.201829.01.2018
LENOVO2539W1711522.01.201821.02.2018
LENOVO2550A431622.01.20183.02.2018
LENOVO2718WA370822.01.20188.02.2018
LENOVO273269G2330.01.201830.01.2018
LENOVO2746P8G326.01.201826.01.2018
LENOVO276522G1124.01.20187.02.2018
LENOVO2768DW75322.01.201824.02.2018
LENOVO2768DZ14422.01.201827.01.2018
LENOVO2768GR8327.01.201827.01.2018
LENOVO2768V822224.01.201824.02.2018
LENOVO2768Y4R822.01.201825.01.2018
LENOVO2774LBG826.02.201826.02.2018
LENOVO2774LFG11722.01.20187.02.2018
LENOVO27763JG1322.01.201826.01.2018
LENOVO2776C1G2922.01.201814.02.2018
LENOVO2825AB1624.01.201830.01.2018
LENOVO28477LG7523.01.20183.02.2018
LENOVO2847CSG90021.01.20189.03.2018
LENOVO2847Q7G29122.01.20186.03.2018
LENOVO29122PG1523.01.201826.01.2018
LENOVO291239G611.04.201711.04.2017
LENOVO29123AG4222.01.201813.02.2018
LENOVO2912WAJ6922.01.20183.02.2018
LENOVO29249FG924.01.201824.01.2018
LENOVO2924W2S1122.01.20187.02.2018
LENOVO2924W9G5124.01.20183.02.2018
LENOVO2924WAC5324.01.201820.02.2018
LENOVO2928W13316.02.201816.02.2018
Lenovo3000 N20044.03.20164.03.2016
LENOVO30457KG4723.01.201827.01.2018
LENOVO305162G15322.01.201823.02.2018
LENOVO3237FA91323.01.201831.01.2018
LENOVO3259001923.01.20183.03.2018
LENOVO32597CG12322.01.201827.02.2018
LENOVO32599UG1725.01.20189.03.2018
LENOVO3259A2G12723.01.20187.02.2018
LENOVO3259C2G5922.01.201824.02.2018
LENOVO3259HJG9222.01.20187.02.2018
LENOVO3259HKG5422.01.20181.03.2018
LENOVO3259LZG1724.01.20189.03.2018
LENOVO3259MAG1625.01.201829.01.2018
LENOVO3259MFG4222.01.20187.02.2018
LENOVO33231ZG2622.01.201831.01.2018
LENOVO3323RGG6822.01.20187.02.2018
LENOVO334729G25622.01.20187.02.2018
LENOVO33477WG9722.01.20189.03.2018
LENOVO335338G1222.01.201825.01.2018
LENOVO33533LG2122.01.20187.02.2018
LENOVO33533MG5622.01.201831.01.2018
LENOVO33541Z112822.01.201827.02.2018
LENOVO33544NG6922.01.20187.02.2018
LENOVO33544SG24222.01.20183.03.2018
LENOVO3354ANG5622.01.201811.03.2018
LENOVO3354BJG1322.01.201826.01.2018
LENOVO3354DSG2322.01.201827.01.2018
LENOVO3354DVG88222.01.20189.03.2018
LENOVO335566G526.01.201826.01.2018
LENOVO33585EG226.01.201827.01.2018
LENOVO33588CG687.02.201821.02.2018
LENOVO33588QG9622.01.20183.02.2018
LENOVO335962G16923.01.201821.02.2018
LENOVO335964G14022.01.201822.02.2018
LENOVO336457G2022.01.20187.02.2018
LENOVO33663VG5922.01.201831.01.2018
LENOVO336654G2622.01.20183.02.2018
LENOVO336665G3622.01.20187.02.2018
LENOVO336669G3622.01.20186.03.2018
LENOVO33681G08523.01.201817.02.2018
LENOVO33683XG1422.01.20184.03.2018
LENOVO33718HG1526.01.201826.01.2018
LENOVO34483Y22323.01.201828.01.2018
LENOVO3448B8623.02.20183.02.2018
LENOVO3448B944022.01.201830.01.2018
LENOVO34601F77422.01.20189.03.2018
LENOVO346034G3122.01.201830.01.2018
LENOVO34607T92026.01.20187.02.2018
LENOVO34607ZG9322.01.201827.01.2018
LENOVO346082G2622.01.20189.03.2018
LENOVO3460AE711723.01.20187.02.2018
LENOVO3460AQG2924.01.20187.02.2018
LENOVO3460CJG13422.01.201811.03.2018
LENOVO3460CNG2922.01.20189.03.2018
LENOVO3460CWG7622.01.201823.02.2018
LENOVO3493DEG24322.01.201827.01.2018
LENOVO3508A411123.01.201820.02.2018
LENOVO3626FAG29222.01.20188.02.2018
LENOVO3626FBG19322.01.201810.02.2018
LENOVO3626W351429.01.20187.02.2018
LENOVO36801B8428.01.201811.03.2018
LENOVO3680D684324.01.20186.03.2018
LENOVO3680DE113823.01.20187.02.2018
LENOVO3680F7G2511.04.201723.02.2018
LENOVO3680F9G2922.01.201831.01.2018
LENOVO3680FAG3524.01.20189.03.2018
LENOVO3680HCG33022.01.20187.02.2018
LENOVO3680JH42222.01.201826.01.2018
LENOVO3680KQ92522.01.20187.02.2018
LENOVO3680VCZ1022.01.201831.01.2018
LENOVO3680VPW3425.01.201823.02.2018
LENOVO3680W1B2324.01.20183.02.2018
LENOVO3680W1E7222.01.20189.03.2018
LENOVO3680W3Q6521.01.20181.03.2018
LENOVO3680W5Y8522.01.20185.03.2018
LENOVO3680WAT2622.01.201828.01.2018
LENOVO3680WC1822.01.201830.01.2018
LENOVO3680ZG9822.01.201823.01.2018
LENOVO368524G1623.01.201827.01.2018
LENOVO368526G9522.01.20187.02.2018
LENOVO36852CG13522.01.201814.02.2018
LENOVO36852DG3224.01.201828.01.2018
LENOVO36852EG27121.01.20183.03.2018
LENOVO36986CG17922.01.201830.01.2018
LENOVO37028Y15924.01.201828.01.2018
LENOVO376123G2223.01.201826.01.2018
LENOVO37612MG62221.01.201811.03.2018
LENOVO37612ZG2322.01.20186.03.2018
LENOVO37613FG2724.01.20187.02.2018
LENOVO37613MG119721.01.20189.03.2018
LENOVO4057AL119922.01.20187.02.2018
LENOVO4057W3H1026.01.201826.01.2018
LENOVO406333G4723.01.201811.03.2018
LENOVO4065A553422.01.201826.01.2018
LENOVO417328G5323.01.20183.03.2018
LENOVO4173L7G23722.01.201810.02.2018
LENOVO4173R879423.01.201812.02.2018
LENOVO4173RB5328.01.201828.01.2018
LENOVO417429G525.01.201825.01.2018
LENOVO41742AG3122.01.201830.01.2018
LENOVO4174NDG3223.01.20187.02.2018
LENOVO4174NEG6322.01.20181.03.2018
LENOVO4174P4G6722.01.20187.02.2018
LENOVO4174P5G10222.01.201822.02.2018
LENOVO4174PEG48611.04.20173.03.2018
LENOVO4174W9W1329.01.20183.02.2018
LENOVO4174WA8425.01.201825.01.2018
LENOVO417882G98222.01.20189.03.2018
LENOVO417883G1422.01.201827.01.2018
LENOVO4178B8G2225.01.201826.01.2018
LENOVO4178B9G8922.01.20183.02.2018
LENOVO4178BAG522.01.201822.01.2018
LENOVO4178CHG25022.01.20189.03.2018
LENOVO4178CJG5924.01.20183.02.2018
LENOVO4180DH112622.01.201830.01.2018
LENOVO4180DY3624.01.201824.01.2018
LENOVO4180G7371011.04.20179.03.2018
LENOVO4180MBG21922.01.20189.03.2018
LENOVO4180NH31015.02.201815.02.2018
LENOVO4180PBG615411.04.201711.03.2018
LENOVO4180W261422.01.201830.01.2018
LENOVO42363V026322.01.201824.02.2018
LENOVO423662G3426.01.201830.01.2018
LENOVO4236A8730022.01.201811.03.2018
LENOVO4236AC2424.01.201825.01.2018
LENOVO4236B872723.01.201827.01.2018
LENOVO4236DD24222.01.201831.01.2018
LENOVO4236MBG63922.01.20183.03.2018
LENOVO4236N5G2623.01.201831.01.2018
LENOVO4236NGG16011.04.20175.03.2018
LENOVO4236NHG831.01.20189.03.2018
LENOVO4236NUG2922.01.20187.02.2018
LENOVO4236NVG4423.01.20189.02.2018
LENOVO4236PFG15611.04.20171.03.2018
LENOVO4236PGG2123.01.201814.02.2018
LENOVO4236PRG630.01.201830.01.2018
LENOVO4236SDH8724.01.20183.02.2018
LENOVO4236SSQ824.01.201826.01.2018
LENOVO4236VJ765622.01.20188.02.2018
LENOVO4236W1Y20122.01.20183.03.2018
LENOVO4236W634624.01.201811.03.2018
LENOVO4236W753422.01.201831.01.2018
LENOVO4236W8K426.01.201826.01.2018
LENOVO4236W8T2025.01.201831.01.2018
LENOVO4236W9B2325.01.20183.02.2018
LENOVO4236W9V7922.01.201810.02.2018
LENOVO4236WC34922.01.20183.03.2018
LENOVO4236WC81922.01.201823.01.2018
LENOVO4236WC9103.02.20183.02.2018
LENOVO4236WHJ319.02.201819.02.2018
LENOVO4236WJ24122.01.201810.02.2018
LENOVO4236WLR7222.01.201830.01.2018
LENOVO4238AB48622.01.20186.03.2018
LENOVO4238W1E5223.01.201831.01.2018
LENOVO4238W2C1622.01.20184.02.2018
LENOVO4238W2D7222.01.201823.02.2018
LENOVO42404BG4022.01.201821.02.2018
LENOVO42404CG1522.01.20181.03.2018
LENOVO42405CG325.01.201827.02.2018
LENOVO42405FG7122.01.20187.02.2018
LENOVO42406AG8722.01.201821.02.2018
LENOVO42406BG11822.01.20183.03.2018
LENOVO42434WG4822.01.20189.02.2018
LENOVO42435HG1930.01.20189.03.2018
LENOVO4243M743325.01.201810.02.2018
LENOVO4243RU71523.01.201825.01.2018
LENOVO4243W2A322.01.201822.01.2018
LENOVO4243W99723.01.201811.03.2018
LENOVO4246A583122.01.201830.01.2018
LENOVO4260A467322.01.201812.03.2018
LENOVO4282A236526.01.20183.02.2018
LENOVO428424G9811.04.201721.02.2018
LENOVO428449G828.01.20187.02.2018
LENOVO42844KG4025.01.201811.03.2018
LENOVO42844LG4222.01.201830.01.2018
LENOVO42844MG522.01.201822.01.2018
LENOVO4284CN24622.01.201811.03.2018
LENOVO428737G1026.01.20188.02.2018
LENOVO42873YG726.01.201826.01.2018
LENOVO42902M41024.01.201825.01.2018
LENOVO42903J22621.01.201829.01.2018
LENOVO42903WG5923.01.201815.02.2018
LENOVO4290FC1422.01.201828.01.2018
LENOVO4290H542921.01.20187.02.2018
LENOVO4290MF926922.01.20187.02.2018
LENOVO42912WG25621.01.201824.02.2018
LENOVO429135G13222.01.20189.03.2018
LENOVO429136G16722.01.20188.02.2018
LENOVO429137G37222.01.201811.03.2018
LENOVO429144G226.01.201826.01.2018
LENOVO42914BG8122.01.20189.03.2018
LENOVO42914CG5222.01.20187.02.2018
LENOVO429153G12422.01.201810.02.2018
LENOVO42915J01823.01.20187.02.2018
LENOVO4291A195222.01.20183.03.2018
LENOVO4291D222526.01.20187.02.2018
LENOVO4291F281324.01.201826.01.2018
LENOVO4291JN7323.01.201823.01.2018
LENOVO4291MV5424.01.201824.01.2018
LENOVO4291QQ54822.01.201830.01.2018
LENOVO4291QQ611222.01.201828.02.2018
LENOVO4291S261328.01.201831.01.2018
LENOVO4291T1C12723.01.20189.03.2018
LENOVO4291TEL1223.01.201825.01.2018
LENOVO4291V2B2125.01.201828.01.2018
LENOVO4291W2Q5823.01.201811.03.2018
LENOVO4291W2S4222.01.20183.03.2018
LENOVO4291W6L1723.01.201828.01.2018
LENOVO4291W8W3823.01.20187.02.2018
LENOVO4291W9J2823.01.201831.01.2018
LENOVO4291WBH323.01.201826.01.2018
LENOVO4291WSQ323.01.201823.01.2018
LENOVO4291Y2S2722.01.20188.02.2018
LENOVO4293A25530.01.201830.01.2018
LENOVO4293AF452522.01.201823.02.2018
LENOVO4293W1M1323.01.20183.02.2018
LENOVO4293W1Q5822.01.20187.02.2018
LENOVO4293W4L1922.01.201827.01.2018
LENOVO429842G1523.01.20183.02.2018
LENOVO42992PG1522.01.201831.01.2018
LENOVO43147VG2222.01.20187.02.2018
LENOVO43149UG3823.01.201824.02.2018
LENOVO43149VG2023.01.201824.02.2018
LENOVO4314DQG2325.01.201822.02.2018
LENOVO4314DXG529.01.201829.01.2018
LENOVO431929G12211.04.20176.03.2018
LENOVO43192PU6722.01.20187.02.2018
LENOVO431967G626.01.201826.01.2018
LENOVO43309FG1522.01.201829.01.2018
LENOVO43309NG926.01.201826.01.2018
LENOVO43494JG2922.01.20184.03.2018
LENOVO4349AF54924.01.201830.01.2018
LENOVO43843AG1122.01.201828.01.2018
LENOVO4384GFG5622.01.20189.03.2018
LENOVO4384W8F2123.01.201830.01.2018
LENOVO4384WH11524.01.201828.02.2018
LENOVO4384WH52822.01.20183.02.2018
LENOVO4385925.01.20184.02.2018
LENOVO43892DG1022.01.201831.01.2018
LENOVO4391B76222.01.201822.01.2018
LENOVO4391DL32622.01.20183.02.2018
LENOVO44014NG111.03.201811.03.2018
LENOVO44014PG415.02.201815.02.2018
LENOVO44015CG324.01.201824.01.2018
LENOVO44034KG526.01.201824.02.2018
LENOVO4484W1C1024.01.201813.02.2018
LENOVO4484W1E1923.01.20187.02.2018
LENOVO4876A432822.01.201826.01.2018
LENOVO49411522.01.201815.02.2018
LENOVO5017AL837.02.20187.02.2018
LENOVO5017B671325.01.201826.01.2018
LENOVO521525G3422.01.20189.03.2018
LENOVO521527G524.01.201826.01.2018
LENOVO5413W1S73.02.20183.02.2018
LENOVO59315928.01.20189.02.2018
LENOVO62724AG2622.01.20189.02.2018
LENOVO62726JG4524.01.20187.02.2018
LENOVO62726KG3722.01.201821.02.2018
LENOVO62726LG3723.01.201811.03.2018
LENOVO62742BG5523.01.20186.03.2018
LENOVO627432G630.01.20186.03.2018
LENOVO64586QG8122.01.20189.02.2018
LENOVO6458DE9122.01.201822.01.2018
LENOVO64606XG225.01.201825.01.2018
LENOVO64608SG1724.01.201830.01.2018
LENOVO6464WM6222.01.201821.02.2018
LENOVO64669YG426.01.201826.01.2018
LENOVO647358G2824.01.20187.02.2018
LENOVO64741EG728.01.201828.01.2018
LENOVO6474WMV526.01.201826.01.2018
LENOVO6475VAG4622.01.20184.03.2018
LENOVO6475VAP5121.01.20187.02.2018
LENOVO6475WR9621.01.201827.01.2018
LENOVO6475Z2W1623.01.201825.01.2018
LENOVO688526G1723.01.201811.03.2018
LENOVO68852CG1222.01.201826.01.2018
LENOVO68852EG1924.01.20189.02.2018
LENOVO68852FG322.01.201822.01.2018
LENOVO68852GG1423.01.201825.01.2018
LENOVO68852JG3022.01.201827.01.2018
LENOVO6885DKG14722.01.201821.02.2018
LENOVO7360A4G3122.01.201826.01.2018
LENOVO7360AEG29.02.20189.02.2018
LENOVO7434AZ41631.01.201831.01.2018
LENOVO7434AZ71723.01.201827.01.2018
LENOVO7440DQ61130.01.201830.01.2018
LENOVO7440E1118222.01.201831.01.2018
LENOVO7449FWG525.01.201825.01.2018
LENOVO74553XG1822.01.20187.02.2018
LENOVO74558HG4522.01.20183.02.2018
LENOVO74585LG2523.01.20183.02.2018
LENOVO74585MG530.01.201830.01.2018
LENOVO7459D121422.01.20189.03.2018
LENOVO7459UDC2222.01.20187.02.2018
LENOVO7459VYD522.01.201822.01.2018
LENOVO7459Y464423.01.201811.03.2018
LENOVO7459ZRA1824.01.201828.01.2018
LENOVO74663RG3823.01.20187.02.2018
LENOVO74695TG923.01.201824.01.2018
LENOVO74695XG823.01.201825.01.2018
LENOVO7470EJ3723.01.201823.01.2018
LENOVO7470VDG2822.01.20187.02.2018
LENOVO7470W2H1829.01.201831.01.2018
LENOVO749D7362423.01.201826.01.2018
LENOVO749D7374322.01.20189.03.2018
LENOVO7661EP61023.01.201825.01.2018
LENOVO7661HS768122.01.20183.03.2018
LENOVO7661VWJ2324.01.201811.03.2018
LENOVO7663WKN322.01.201825.01.2018
LENOVO766419G1124.01.201825.01.2018
LENOVO7665BL520322.01.201828.02.2018
LENOVO7665D7194222.01.20183.03.2018
LENOVO766634G1530.01.20183.02.2018
LENOVO7666B4G10022.01.20187.02.2018
LENOVO7666WC7525.01.201826.01.2018
LENOVO7667DF64223.01.201826.01.2018
LENOVO7674D451025.01.201830.01.2018
LENOVO7827AB21422.01.201824.01.2018
LENOVO7827PM22622.01.20183.02.2018
LENOVO7829FL23523.01.201826.01.2018
LENOVO78544LG4223.01.201831.01.2018
LENOVO78544VG62622.01.20189.03.2018
LENOVO78545EG427.01.201827.01.2018
LENOVO78545JG143911.04.201711.03.2018
LENOVO78595SG2223.01.20183.02.2018
LENOVO78596BG424.01.201828.01.2018
LENOVO7859R69325.01.201825.01.2018
LENOVO80B5QB0723.01.201827.02.2018
LENOVO80B6QB0136122.01.201811.03.2018
LENOVO80DU26522.01.201811.03.2018
LENOVO80E185222.01.201811.03.2018
LENOVO80E3287611.04.201711.03.2018
LENOVO80E5827011.04.201712.03.2018
LENOVO80EC288322.01.201811.03.2018
LENOVO80ES687011.04.201711.03.2018
LENOVO80EU228621.01.201811.03.2018
LENOVO80EW366211.04.201711.03.2018
LENOVO80F0533611.04.201711.03.2018
LENOVO80F1923.01.201828.01.2018
LENOVO80FF18922.01.201824.02.2018
LENOVO80FG3023.01.20189.02.2018
LENOVO80FL5422.01.201811.03.2018
LENOVO80FY70811.04.201711.03.2018
LENOVO80G0376411.04.201711.03.2018
LENOVO80H8391811.04.201711.03.2018
LENOVO80HE518111.04.201711.03.2018
LENOVO80HW37322.01.201811.03.2018
LENOVO80HW002XMT2623.01.201824.02.2018
LENOVO80HW005QMT7723.01.20189.03.2018
LENOVO80J254822.01.201828.02.2018
LENOVO80J815022.01.201827.02.2018
LENOVO80JA1422.01.201828.01.2018
LENOVO80JH33021.01.20189.03.2018
LENOVO80JV48322.01.20189.03.2018
LENOVO80K438621.01.201811.03.2018
LENOVO80K639921.01.20189.03.2018
LENOVO80K842722.01.201811.03.2018
LENOVO80KC213121.01.201812.03.2018
LENOVO80KX3208211.04.201712.03.2018
LENOVO80L0448311.04.201711.03.2018
LENOVO80LM344111.04.201711.03.2018
LENOVO80LS3224.01.201830.01.2018
LENOVO80LT71522.01.201823.02.2018
LENOVO80M041322.01.201811.03.2018
LENOVO80M179522.01.201812.02.2018
LENOVO80M37222.01.201824.02.2018
LENOVO80M5172322.01.201811.03.2018
LENOVO80M81911.04.201716.02.2018
LENOVO80MH424.01.201824.01.2018
LENOVO80MJ711221.01.201811.03.2018
LENOVO80MK81221.01.20189.03.2018
LENOVO80ML6821.01.20188.02.2018
LENOVO80MR422.01.201822.01.2018
LENOVO80MX1271121.01.201812.03.2018
LENOVO80N4894411.04.201711.03.2018
LENOVO80N655021.01.20189.03.2018
LENOVO80NA533021.01.201811.03.2018
LENOVO80NJ12122.01.201831.01.2018
LENOVO80NT458921.01.201812.03.2018
LENOVO80NU36222.01.201811.03.2018
LENOVO80NV338011.04.201712.03.2018
LENOVO80NY18322.01.20189.03.2018
LENOVO80Q019122.01.201828.02.2018
LENOVO80Q239111.04.20171.03.2018
LENOVO80Q341622.01.20189.03.2018
LENOVO80Q518222.01.20181.03.2018
LENOVO80Q64122.01.201830.01.2018
LENOVO80Q7146422.01.20189.03.2018
LENOVO80QB63022.01.20181.03.2018
LENOVO80QD66722.01.20189.03.2018
LENOVO80QE7622.01.20187.02.2018
LENOVO80QQ564211.04.201711.03.2018
LENOVO80QR1317311.04.201711.03.2018
LENOVO80R238511.04.20176.03.2018
LENOVO80R5794511.04.201711.03.2018
LENOVO80R616622.01.201812.03.2018
LENOVO80R91239511.04.201712.03.2018
LENOVO80RU194911.04.201711.03.2018
LENOVO80RV15222.01.20184.02.2018
LENOVO80S2701111.04.201711.03.2018
LENOVO80S71318711.04.201712.03.2018
LENOVO80S84422.01.201811.03.2018
LENOVO80S910621.01.20188.02.2018
LENOVO80SA2222.01.201824.01.2018
LENOVO80SG4724.01.20183.02.2018
LENOVO80SJ7222.01.201812.03.2018
LENOVO80SM93621.01.201811.03.2018
LENOVO80SR3122.01.20187.02.2018
LENOVO80ST13622.01.201823.02.2018
LENOVO80SV142721.01.201812.03.2018
LENOVO80SW45222.01.201811.03.2018
LENOVO80T625022.01.201811.03.2018
LENOVO80T7299921.01.201811.03.2018
LENOVO80TF21522.01.201821.02.2018
LENOVO80TG86622.01.20183.03.2018
LENOVO80TH4725.01.201824.02.2018
LENOVO80TJ656711.04.201712.03.2018
LENOVO80TK875021.01.201812.03.2018
LENOVO80TL199122.01.201811.03.2018
LENOVO80TU66122.01.201811.03.2018
LENOVO80TV438721.01.201812.03.2018
LENOVO80TX14522.01.201830.01.2018
LENOVO80TY453911.04.20179.03.2018
LENOVO80U13126.01.20183.02.2018
LENOVO80UC8122.01.20186.03.2018
LENOVO80UD258511.04.20179.03.2018
LENOVO80UE41122.01.20189.03.2018
LENOVO80UM21421.01.201812.02.2018
LENOVO80UV444021.01.201812.03.2018
LENOVO80UW2024.01.20187.02.2018
LENOVO80V0384121.01.201811.03.2018
LENOVO80V4691621.01.201812.03.2018
LENOVO80VB3122.01.201831.01.2018
LENOVO80VC526.01.201830.01.2018
LENOVO80VF116922.01.201811.03.2018
LENOVO80VG10722.01.201828.01.2018
LENOVO80VK4525.01.20187.02.2018
LENOVO80VQ228921.01.201811.03.2018
LENOVO80WG23322.01.20189.03.2018
LENOVO80WK110322.01.201811.03.2018
LENOVO80WQ55122.01.201811.03.2018
LENOVO80WR25822.01.20189.03.2018
LENOVO80X229722.01.201811.03.2018
LENOVO80X4446821.01.201812.03.2018
LENOVO80X6113722.01.201812.03.2018
LENOVO80X713422.01.201817.02.2018
LENOVO80X840122.01.201811.03.2018
LENOVO80XC21122.01.20189.03.2018
LENOVO80XG9221.01.201818.02.2018
LENOVO80XH9122.01.201811.03.2018
LENOVO80XJ177.02.201815.02.2018
LENOVO80XK415321.01.201811.03.2018
LENOVO80XL95221.01.201812.03.2018
LENOVO80XQ50621.01.201811.03.2018
LENOVO80XR1826.01.20187.02.2018
LENOVO80XU259521.01.201811.03.2018
LENOVO80XV4122.01.20187.02.2018
LENOVO80YY2127.01.20188.02.2018
LENOVO81A54022.01.20189.03.2018
LENOVO81A822822.01.201811.03.2018
LENOVO81AK1727.01.20183.02.2018
LENOVO81BD177.02.20186.03.2018
LENOVO81BG10923.01.20189.03.2018
LENOVO81BL1023.01.201825.02.2018
LENOVO81BN32022.01.201811.03.2018
LENOVO81C313722.01.201824.02.2018
LENOVO81C873.02.201824.02.2018
LENOVO8744HDG230.01.201830.01.2018
LENOVO9456HTG7722.01.201830.01.2018
LENOVO954124011.04.201711.03.2018
LENOVO98035222.01.201831.01.2018
LENOVOACLU12523.01.201824.01.2018
LENOVOACLUAB6222.01.20188.02.2018
LenovoB540023730.10.201516.03.2018
LENOVOBALG11722.01.201827.02.2018
LENOVOBrazos4124.01.20189.03.2018
Lenovoideapad 305-15IBD512.07.201723.03.2018
LenovoIdeaPad S210 Touch1039.03.20168.02.2017
LenovoIdeaPad U3101930.10.201523.02.2018
LenovoIdeaPad U330 Touch427.05.20161.10.2016
LenovoIdeaPad U330p113830.10.201523.03.2018
LENOVOIdeaPad U4102622.01.201811.03.2018
LenovoIdeapad Yoga700-14ISK321.03.201824.03.2018
LENOVOIdeaPad Z36023122.01.201831.01.2018
LENOVOIdeaPad Z58039.02.20189.02.2018
LENOVOINVA3624.01.20181.03.2018
LenovoINVALID363530.10.201524.03.2018
Lenovoip700221.03.201821.03.2018
LenovoLenovo3629.01.201612.07.2017
LenovoLenovo B40-301521.09.201614.01.2017
LenovoLenovo B50-1032645.02.201625.03.2018
LenovoLenovo B50-30363930.10.201524.03.2018
LenovoLenovo B50-45590430.10.201524.03.2018
LenovoLenovo B50-5093816.08.201624.03.2018
LenovoLenovo B50-70135230.10.201524.03.2018
LenovoLenovo B50-8013429.02.201624.03.2018
LenovoLenovo B51-80130231.03.201624.03.2018
LenovoLenovo B570e1530.10.201517.12.2016
LenovoLenovo B575e22530.10.201514.03.2018
LenovoLenovo B590118930.10.201524.03.2018
LenovoLenovo B70-8079.02.201625.01.2017
LenovoLenovo E31-70753524.11.201525.03.2018
LenovoLenovo E31-8044724.09.201624.03.2018
LenovoLenovo E50-702926.05.20161.04.2017
LenovoLenovo E50-802464.03.201612.07.2017
LenovoLenovo E51-802130.08.201624.03.2018
LenovoLenovo Flex 2 Pro-1539230.10.201512.07.2017
LenovoLenovo Flex 2-1436230.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Flex 2-14D75330.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Flex 2-157130.10.201516.03.2018
LenovoLenovo Flex 2-15D20322.01.201623.03.2018
LenovoLenovo Flex 3-1470241.04.201624.03.2018
LenovoLenovo Flex 3-14804329.09.201624.03.2018
LenovoLenovo G40-3051030.10.201524.03.2018
LenovoLenovo G40-4538330.10.201524.03.2018
LenovoLenovo G50-30201030.10.201525.03.2018
LenovoLenovo G50-45163230.10.201524.03.2018
LenovoLenovo G50-70148730.10.201524.03.2018
LenovoLenovo G50-80625330.10.201525.03.2018
LenovoLenovo G5005430.10.20158.03.2017
LenovoLenovo G500s2430.09.201624.03.2018
LenovoLenovo G505s71730.10.201524.03.2018
LenovoLenovo G51-35222.09.201627.09.2016
LenovoLenovo G5107730.10.201523.03.2018
LenovoLenovo G550981.04.20161.12.2016
LenovoLenovo G560639.02.201611.01.2017
LenovoLenovo G58030530.10.201523.03.2018
LenovoLenovo G585795.11.201524.03.2018
LenovoLenovo G70-35391.04.201624.03.2018
LenovoLenovo G70-7016530.10.201514.03.2018
LenovoLenovo G70-80288.02.201614.03.2018
LenovoLenovo G7006730.10.201514.03.2018
LenovoLenovo G7104430.10.201524.03.2018
LenovoLenovo G78087.04.20168.10.2016
LenovoLenovo H500s17.02.20167.02.2016
LenovoLenovo ideapad 100-15IBD13086.04.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 100-15IBY257530.10.201525.03.2018
LenovoLenovo ideapad 100S-11IBY1806.09.201621.03.2018
LenovoLenovo ideapad 100S-14IBR16862.02.201625.03.2018
LenovoLenovo ideapad 110-14IBR33.12.201621.03.2018
LenovoLenovo ideapad 110-15ACL186324.08.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 110-15IBR37113.09.201625.03.2018
LenovoLenovo ideapad 110-15ISK6714.12.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 110-17ACL724.09.201624.11.2016
LenovoLenovo ideapad 110S-11IBR217.03.201822.03.2018
LenovoLenovo ideapad 120S-14IAP123.03.201823.03.2018
LenovoLenovo ideapad 300-14ISK823.11.201622.03.2018
LenovoLenovo ideapad 300-15IBR420.11.201621.12.2016
LenovoLenovo ideapad 300-15ISK39619.08.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 310-14IKB1113.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 310-15ABR413.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 310-15IKB779.12.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 310-15ISK5029.10.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 310S-15IKB114.03.201814.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320-14AST5613.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320-14IAP416.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320-14IKB9013.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320-14ISK122.03.201822.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320-15IAP421.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320-15IKB3214.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320-15ISK314.03.201814.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320S-13IKB614.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 320S-14IKB13113.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 500-15ACZ7822.11.201521.03.2018
LenovoLenovo ideapad 500-15ISK1701.09.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 500S-13ISK397.10.201616.03.2018
LenovoLenovo ideapad 500S-14ISK9526.08.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 510-15IKB2413.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 510-15ISK115.11.201615.11.2016
LenovoLenovo ideapad 510S-13IKB5224.11.201625.03.2018
LenovoLenovo ideapad 510S-14IKB8313.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 510S-14ISK11513.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 520S-14IKB713.03.201825.03.2018
LenovoLenovo ideapad 700-15ISK23130.08.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 700-17ISK319.01.20178.02.2017
LenovoLenovo ideapad 710S-13IKB2812.01.201724.03.2018
LenovoLenovo ideapad 710S-13ISK7013.09.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad 720S-13IKB223.03.201824.03.2018
LenovoLenovo ideapad 720S-14IKB913.03.201824.03.2018
LenovoLenovo IdeaPad Flex 10745.11.201531.05.2017
LenovoLenovo Ideapad Flex 1439030.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Ideapad Flex 14D4318.11.201530.05.2017
LenovoLenovo Ideapad Flex 1513813.11.201522.03.2018
LenovoLenovo Ideapad Flex 15D26530.10.201515.03.2018
LenovoLENOVO Ideapad LS205717.11.20163.12.2016
LenovoLenovo IdeaPad S3001930.10.20159.02.2017
LenovoLenovo IdeaPad S31013430.10.201530.05.2017
LenovoLenovo IdeaPad S5004630.10.201529.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S500 Touch1021.01.201624.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S510p1495.11.201524.03.2018
LenovoLENOVO Ideapad U16086.04.201619.01.2017
LenovoLenovo IdeaPad U31026615.01.201623.03.2018
LenovoLenovo IdeaPad U310 Touch1129.09.20169.03.2018
LenovoLenovo IdeaPad U410 Touch130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad U51052.04.20167.10.2016
LenovoLenovo IdeaPad Y50013030.10.201514.03.2018
LenovoLenovo IdeaPad Y510P22730.10.201524.03.2018
LenovoLenovo ideapad Y700-14ISK4530.09.201624.03.2018
LenovoLenovo ideapad Y700-15ACZ429.11.201624.01.2017
LenovoLenovo ideapad Y700-15ISK38226.08.201625.03.2018
LenovoLenovo ideapad Y700-17ISK3113.09.201622.03.2018
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 11S3730.10.201524.03.2018
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 1317524.11.20153.02.2017
LenovoLenovo IdeaPad Z500254.02.201618.01.2017
LenovoLenovo IdeaPad Z500 Touch84.02.201624.03.2018
LenovoLenovo IdeaPad Z51011.12.20161.12.2016
LenovoLenovo M30-70288830.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Miix 2 10330.10.201512.11.2016
LenovoLenovo MIIX 3-10302128.05.201630.11.2016
LenovoLenovo Product330.10.201525.11.2016
LenovoLenovo S20-30206.11.201529.11.2016
LenovoLenovo S20-30 Touch1303.02.201617.03.2018
LenovoLenovo U31-7040631.01.201622.03.2018
LenovoLenovo U310126.02.201622.12.2016
LenovoLenovo U41-707629.01.201624.03.2018
LenovoLenovo U41063.02.20161.10.2016
LenovoLenovo V110-14IAP416.03.201824.03.2018
LenovoLenovo V110-15IAP1513.03.201824.03.2018
LenovoLenovo V110-15IKB220.03.201821.03.2018
LenovoLenovo V110-15ISK516.03.201824.03.2018
LenovoLenovo V510-14IKB814.03.201824.03.2018
LenovoLenovo V510-15IKB214.03.201823.03.2018
LenovoLenovo Y50-70112330.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Y520-15IKBN2413.03.201824.03.2018
LenovoLenovo Y70-70 Touch7030.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Yoga 2 1112924.11.201512.07.2017
LenovoLenovo Yoga 2 13172230.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Yoga 2 Pro10430.10.201521.03.2018
LenovoLenovo Yoga 3 115512.11.201517.03.2018
LenovoLenovo Yoga 3 1417930.10.201512.07.2017
LenovoLenovo YOGA 3 Pro-137012895.11.201525.03.2018
LenovoLenovo Yoga 300-11IBR9310.04.201620.03.2018
LenovoLenovo YOGA 300-11IBY3085.11.201523.03.2018
LenovoLenovo Yoga 500-14ACL14175.11.201524.03.2018
LenovoLenovo Yoga 500-14IBD269330.10.201525.03.2018
LenovoLenovo Yoga 500-14ISK188816.08.201624.03.2018
LenovoLenovo Yoga 500-15IBD23719.08.201624.03.2018
LenovoLenovo Yoga 500-15ISK2730.09.201620.03.2018
LenovoLenovo YOGA 510-14AST123.03.201823.03.2018
LenovoLenovo YOGA 510-14ISK55824.08.201625.03.2018
LenovoLenovo YOGA 510-15ISK1827.09.20162.12.2016
LenovoLenovo YOGA 520-14IKB2513.03.201825.03.2018
LenovoLenovo YOGA 700-11ISK8631.05.20165.05.2017
LenovoLenovo YOGA 700-14ISK17526.05.201623.03.2018
LenovoLenovo YOGA 710-11ISK325.11.201619.01.2017
LenovoLenovo YOGA 710-14IKB1676.10.201624.03.2018
LenovoLenovo YOGA 720-13IKB3313.03.201824.03.2018
LenovoLenovo YOGA 720-15IKB314.03.201824.03.2018
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK2612.04.201623.03.2018
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK221923.08.201624.03.2018
LenovoLenovo YOGA 900S-12ISK315.12.201616.03.2018
LenovoLenovo YOGA 910-13IKB4013.03.201824.03.2018
LenovoLenovo YOGA 910-13IKB Glass124.03.201824.03.2018
LenovoLenovo Yoga710-14ISK107324.08.201624.03.2018
LenovoLenovo Z50-70277030.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Z50-75118630.10.201524.03.2018
LenovoLenovo Z51-701245.11.201520.03.2018
LenovoLenovo Z580130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo Z70-802327.05.20167.02.2017
LenovoLenovo Z71011730.10.201515.03.2018
LenovoM54003930.10.201523.05.2017
LENOVOMAU26MX1625.01.201829.01.2018
LenovoMIIX 300-10IBY1628.09.201622.01.2017
LENOVONot Specified3423.01.20183.02.2018
LenovoRev 1.06624.09.201618.01.2017
LenovoRev B515.03.201822.03.2018
LenovoThinkCentre A70z377830.10.201524.03.2018
LenovoThinkCentre E732915.12.201625.04.2017
LenovoThinkCentre Edge7194.10.201615.10.2016
LenovoThinkCentre Edge726475.11.201512.07.2017
LenovoThinkCentre M588030.10.20151.06.2017
LenovoThinkCentre M771494.03.20163.11.2016
LenovoThinkCentre M900355.10.201625.11.2016
LenovoThinkCentre M92P8730.10.20156.02.2016
LenovoThinkCentre M93p15319.03.201623.03.2018
LenovoThinkPad5530.10.201525.01.2017
LenovoThinkPad 11e23316.12.20159.02.2017
LenovoThinkPad 11e 3rd Gen2376.09.201624.03.2018
LenovoThinkPad 131418.01.201723.03.2018
LenovoThinkPad 13 2nd Gen4013.03.201824.03.2018
LenovoThinkPad E1351030.10.201524.11.2016
LenovoThinkPad E45011222.11.201631.05.2017
LenovoThinkPad E4602868.04.201624.03.2018
LenovoThinkPad E4702013.03.201825.03.2018
LenovoThinkPad E52060630.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad E5506275.11.201524.03.2018
LenovoThinkPad E56015831.08.201624.03.2018
LenovoThinkPad E5701213.03.201824.03.2018
LenovoThinkPad Edge76130.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad Edge E130101.04.201616.03.2018
LenovoThinkPad Edge E1354130.10.201514.03.2018
LenovoThinkPad Edge E320124031.01.201616.03.2018
LenovoThinkPad Edge E32574430.10.201515.03.2018
LenovoThinkPad Edge E330171530.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad Edge E3351430.10.201529.11.2016
LenovoThinkPad Edge E420s145.11.201530.09.2016
LenovoThinkPad Edge E53022930.10.201523.03.2018
LenovoThinkPad Edge E530c11630.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad Edge E53123530.10.201517.03.2018
LenovoThinkPad Edge E540138830.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad Edge E5452131.01.201624.11.2016
LenovoThinkPad Helix3516.09.201616.03.2018
LenovoThinkPad Helix 2nd3123.08.201621.03.2018
LenovoThinkPad L41218.10.20168.10.2016
LenovoThinkPad L420146730.10.201523.03.2018
LenovoThinkPad L4301288.04.201615.03.2018
LenovoThinkPad L4407030.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad L45034630.10.201514.03.2018
LenovoThinkPad L46020324.08.201624.03.2018
LenovoThinkPad L470217.03.201820.03.2018
LenovoThinkPad L512123.09.201623.09.2016
LenovoThinkPad L520112.02.201618.01.2017
LenovoThinkPad L5301031.08.201618.01.2017
LenovoThinkPad L54015930.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad L5601913.09.201629.11.2016
LenovoThinkPad L570414.03.201817.03.2018
LenovoThinkPad P50s214.03.201815.03.2018
LenovoThinkPad R400213.06.20161.12.2016
LenovoThinkPad R500150930.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad R6133216.01.201610.02.2016
LenovoThinkPad S1 Yoga7726.11.201520.03.2018
LenovoThinkPad S1 Yoga 124230.09.20168.02.2017
LenovoThinkPad S286523.08.201624.03.2018
LenovoThinkPad S3 Yoga 14492.02.201624.03.2018
LenovoThinkPad S3-S440188430.10.201525.03.2018
LenovoThinkPad S430814.01.201616.03.2018
LenovoThinkPad S5 Yoga 15146.04.201629.11.2016
LenovoThinkPad SL5430.10.201512.07.2017
LenovoThinkPad SL5001330.10.20152.06.2016
LenovoThinkPad SL51038630.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T40012930.10.201520.03.2018
LenovoThinkPad T410692430.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T410s895.02.201622.03.2018
LenovoThinkPad T420609530.10.201525.03.2018
LenovoThinkPad T420s19930.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T43066030.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T430s14730.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T430u1913.11.201526.01.2017
LenovoThinkPad T431s216.03.201824.03.2018
LenovoThinkPad T44011921.01.201624.03.2018
LenovoThinkPad T440p16922.11.201521.03.2018
LenovoThinkPad T440s20130.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T45010726.01.20169.03.2018
LenovoThinkPad T450s5830.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T460794.09.201624.03.2018
LenovoThinkPad T460s3218.11.201623.03.2018
LenovoThinkPad T4701320.03.201824.03.2018
LenovoThinkPad T50014718.03.201624.03.2018
LenovoThinkPad T5101162.02.201623.03.2018
LenovoThinkPad T52039430.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T53032230.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad T540p55521.01.201623.03.2018
LenovoThinkPad T550620.09.201619.03.2018
LenovoThinkPad T5604423.09.201624.03.2018
LenovoThinkPad T570813.03.201824.03.2018
LenovoThinkPad T601930.10.201521.01.2017
LenovoThinkPad T61105230.10.201525.03.2018
LenovoThinkPad T61p1013.11.20154.02.2016
LenovoThinkPad Twist1830.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad W500158.10.201611.02.2017
LenovoThinkPad W5107516.12.201523.03.2018
LenovoThinkPad W520992.04.201621.03.2018
LenovoThinkPad W530815.11.201522.03.2018
LenovoThinkPad X1 Carbon633.06.201624.03.2018
LenovoThinkPad X1 Carbon 2nd4029.01.201623.03.2018
LenovoThinkPad X1 Carbon 3rd5731.05.201624.03.2018
LenovoThinkPad X1 Carbon 4th1828.09.201624.03.2018
LenovoThinkPad X1 Carbon 5th415.03.201823.03.2018
LenovoThinkPad X1 Tablet124.03.201824.03.2018
LenovoThinkPad X1 Yoga 2nd217.03.201823.03.2018
LenovoThinkPad X100e51.04.20162.06.2016
LenovoThinkPad X120e1665.02.201625.01.2017
LenovoThinkPad X121e13230.10.201517.03.2018
LenovoThinkPad X131e301.04.201622.03.2018
LenovoThinkPad X2009930.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad X200s630.10.201519.11.2016
LenovoThinkPad X20141530.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad X201 Tablet430.10.201525.11.2015
LenovoThinkPad X220173830.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad X220 Tablet285.11.201514.12.2016
LenovoThinkPad X2305085.11.201524.03.2018
LenovoThinkPad X240409630.10.201524.03.2018
LenovoThinkPad X25043230.10.201523.03.2018
LenovoThinkPad X2604084.05.201624.03.2018
LenovoThinkPad X270220.03.201821.03.2018
LenovoThinkPad X300919.12.20154.02.2017
LenovoThinkPad X30113025.11.201524.03.2018
LenovoThinkPad X60324.11.20159.02.2016
LenovoThinkPad X60s130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad X612122.03.201613.01.2017
LenovoThinkPad X61s623.09.201617.03.2018
LenovoThinkPad Yoga 11e2285.11.201514.03.2018
LenovoThinkPad Yoga 11e 3rd Gen4230.09.201622.03.2018
LenovoThinkPad Yoga 260121.12.201621.12.2016
LenovoThinkPad Yoga 460213.10.201623.03.2018
LenovoYoga 500-14ACL217.04.201618.01.2017
LenovoYoga 500-14IBD120.12.201620.12.2016
LenovoYoga700-14ISK23.11.20164.11.2016
LENOVOZIUS62129.01.201810.02.2018
LENOVOZIVY01023.01.201826.01.2018
LG ElectronicsP210-G.AE21V3430.03.201630.01.2018
LG ElectronicsP210-G.AN22V2123.01.201820.03.2018
LG ElectronicsP420-N.AE40V2030.10.201526.01.2018
MEDIONP6630205.04.201625.01.2018
Micro-Star InternationalCR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD429.01.201614.03.2018
Micro-Star InternationalEX705310.04.201610.04.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC48.04.201614.05.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC/GE60 0ND118.12.201518.12.2015
Micro-Star InternationalGE60 0NC\0ND312.07.201712.07.2017
Micro-Star InternationalGE60 0NC0ND10330.10.201522.03.2017
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OD2OE213.02.201620.03.2018
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OE3630.10.201529.11.2016
Micro-Star InternationalGE60 2PC328.05.201629.09.2016
Micro-Star InternationalGE60 2PE5524.11.201523.05.2017
Micro-Star InternationalGE62 2QC241.04.201615.01.2017
Micro-Star InternationalGE62 2QD21.04.201616.03.2018
Micro-Star InternationalGE620/FX620DX724.09.201623.03.2018
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX112.04.201612.04.2016
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX/FX6231530.10.20151.12.2016
Micro-Star InternationalGE70 0NC0ND1730.10.201521.12.2016
Micro-Star InternationalGE70 2OC2OD2OE2030.10.201524.03.2018
Micro-Star InternationalGE70 2PC205.11.201513.01.2017
Micro-Star InternationalGE70 2QD1524.05.201627.11.2016
Micro-Star InternationalGE72 2QC66.02.20162.12.2016
Micro-Star InternationalGE72 2QE411.11.201619.11.2016
Micro-Star InternationalGE72 2QF629.09.201612.07.2017
Micro-Star InternationalGE72 6QC121.03.201821.03.2018
Micro-Star InternationalGE72 6QF1215.09.20161.12.2016
Micro-Star InternationalGL62 6QD2301.09.201624.03.2018
Micro-Star InternationalGL62 6QF18630.08.201624.03.2018
Micro-Star InternationalGL62M 7RD321.03.201823.03.2018
Micro-Star InternationalGL72 6QD325.11.201612.07.2017
Micro-Star InternationalGP60 2OD3326.11.201524.11.2016
Micro-Star InternationalGP60 2PE15830.10.201515.03.2018
Micro-Star InternationalGP60 2PF Leopard Pro318.04.201621.01.2017
Micro-Star InternationalGP60 2QE135.11.201521.03.2018
Micro-Star InternationalGP60 2QF1545.11.201512.07.2017
Micro-Star InternationalGP62 2QE11120.09.201617.03.2018
Micro-Star InternationalGP62MVR 7RF320.03.201824.03.2018
Micro-Star InternationalGP70 2PE11830.10.201512.07.2017
Micro-Star InternationalGP70 2QE320.12.201613.01.2017
Micro-Star InternationalGP70 2QF13930.10.201514.03.2018
Micro-Star InternationalGP72 2QE427.09.20161.12.2016
Micro-Star InternationalGP72 6QF1523.11.20161.12.2016
Micro-Star InternationalGS43VR 6RE32.12.20163.12.2016
Micro-Star InternationalGS60 2PL2223.11.201518.01.2017
Micro-Star InternationalGS60 2QE730.10.201521.01.2017
Micro-Star InternationalGS60 6QD623.11.201612.07.2017
Micro-Star InternationalGS60 6QE2712.05.201619.01.2017
Micro-Star InternationalGS63VR 7RF114.03.201814.03.2018
Micro-Star InternationalGS70 2PC Stealth272.09.20166.04.2017
Micro-Star InternationalGS70 2PE Stealth Pro23.12.201614.03.2018
Micro-Star InternationalGS70 2QE2131.01.20161.12.2016
Micro-Star InternationalGT62VR 6RD411.10.201625.04.2017
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GT685/GX660DX131.08.201631.08.2016
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GX660DX116.12.201616.12.2016
Micro-Star InternationalGT680R/GX680R/GT683R/GT683DXR/GX660DXR13.02.20163.02.2016
Micro-Star InternationalGT70 0NC/GT70 0NC227.09.20161.10.2016
Micro-Star InternationalGT70 2OC/2OD524.03.201624.09.2016
Micro-Star InternationalGT72 2QE226.04.201616.03.2018
Micro-Star InternationalGV62 7RD122.03.201822.03.2018
Micro-Star InternationalGV62 7RE415.03.201820.03.2018
Micro-Star InternationalGV62VR 7RF413.03.201824.03.2018
Micro-Star InternationalGV72VR 7RF217.03.201824.03.2018
Micro-Star InternationalGX780/GT780/GT780DX/GT7831430.09.201630.11.2016
Micro-Star InternationalGX780R/GT780R/GT780DXR219.11.20151.12.2015
Micro-Star InternationalMSI NOTEBOOK CR610130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalMSI Notebook ER71018.03.20168.03.2016
Micro-Star InternationalX3701329.09.201614.03.2018
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-1656425.11.201629.11.2016
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-168A1327.09.201626.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.CR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD123.01.201823.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 0NC/GE60 0ND1322.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 0NC0ND3923.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2OC2OD2OE5322.01.201827.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2OC2OE7023.01.20186.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE60 2PE12822.01.201831.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QC4422.01.20185.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QD7521.01.201823.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 2QF1724.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QC1023.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 6QD1930.01.201831.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62 7RD823.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/FX620DX39.03.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/GE620DX/FX620DX1825.01.201813.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE620/GE620DX/FX620DX/FX6231311.04.20179.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62MVR 7RG1025.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62VR 6RF6728.01.20183.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE62VR 7RF3122.01.20183.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE63VR 7RF323.02.201823.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2OC2OD2OE4222.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2PC2525.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2PE1122.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE70 2QD4923.01.201815.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QC3325.01.20186.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QE2422.01.20183.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 2QF923.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 6QC2227.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72 6QF7222.01.20188.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GE72VR 6RF4023.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62 6QD69522.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62 6QF102421.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL62M 7RD31421.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72 6QD3223.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72 6QF5322.01.201831.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GL72M 7RDX1424.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2OD5622.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2PE62822.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2QE7523.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP60 2QF22522.01.201815.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP62 2QE15322.01.201810.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP62MVR 7RF7122.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2OD7024.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2PE52011.04.20179.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2QE6722.01.20189.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP70 2QF31122.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72 2QE228.01.201828.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72 6QF6822.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GP72MVR 7RFX226.01.201826.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 2PL1124.01.201828.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 2QE1723.01.20187.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 6QD425.01.201828.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS60 6QE3823.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS63VR 7RF3422.01.20186.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2PC Stealth8722.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2PE Stealth Pro1522.01.201828.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GS70 2QE5522.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT62VR 6RD4722.01.201831.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT680/GX680/GT683/GT683DX/GX660DX930.01.20183.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT72 2QE1423.01.201815.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GT72 6QD923.01.201814.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 7RD2625.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62 7RE6822.01.20189.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV62VR 7RF5223.01.201822.02.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV72 7RE147.02.20181.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GV72VR 7RF923.01.201811.03.2018
Micro-Star International Co., Ltd.GX780/GT780/GT780DX/GT783925.01.201830.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.Please change product name625.01.201825.01.2018
Micro-Star International Co., Ltd.X37010822.01.20189.03.2018
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.,LTDMS-16Y1428.01.201828.01.2018
MicrosoftSurface Book413.03.201820.03.2018
MicrosoftSurface Laptop615.03.201824.03.2018
MicrosoftSurface Pro 266.04.201625.11.2016
MicrosoftSurface Pro 350730.10.201520.03.2018
MicrosoftSurface Pro 46422.09.201631.03.2017
MicrosoftSurface with Windows 8 Pro428.05.201629.11.2016
Microsoft CorporationSurface 34522.01.20183.02.2018
Microsoft CorporationSurface Book6623.01.201820.02.2018
Microsoft CorporationSurface Laptop2223.01.201830.01.2018
Microsoft CorporationSurface Pro5222.01.20183.03.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 23822.01.20183.02.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 363422.01.201811.03.2018
Microsoft CorporationSurface Pro 435122.01.20189.03.2018
Microsoft CorporationSurface with Windows 8 Pro323.01.201823.01.2018
MSIMS-7350110.04.201610.04.2016
MSIMS-7599131.10.201631.10.2016
MSIMS-77512625.04.201625.01.2018
MSIMS-7758231.01.201631.01.2016
NotebookN24_25BU2529.01.201831.01.2018
NotebookP15SM1819.11.201627.01.2018
NotebookP770ZM2017.12.201614.02.2018
NotebookW230SS1419.12.20158.02.2017
NotebookW54_W94_W955TU,-T,-C128.09.201628.09.2016
NotebookW94_95_97JU28022.01.201821.02.2018
Packard Belldot s723.01.201825.01.2018
Packard BellDOTVR46175.11.201528.01.2018
Packard BellEasynote ENTF71BM50430.10.201524.03.2018
Packard BellEasynote ENTG71BM60330.10.201524.03.2018
Packard BellEasynote LE69KB2963.02.201614.03.2018
Packard BellEasyNote LM81246.02.201626.01.2018
Packard BellEasyNote LS11HR4130.10.201514.02.2018
Packard BellEasyNote LS11SB6112.04.201613.02.2018
Packard BellEasyNote LS44HR5430.10.20157.02.2018
Packard BellEasyNote LV11HC3430.10.20159.03.2018
Packard BellEasyNote LV44HC1505.11.201524.03.2018
Packard BellEasyNote LX576.04.201611.03.2018
Packard BellEasynote ME69BMP119.12.201519.12.2015
Packard BellEasyNote NM86930.10.201524.01.2018
Packard BellEasyNote TE11BZ5630.10.20153.02.2018
Packard BellEasyNote TE11HC127230.10.201524.03.2018
Packard BellEasynote TE69BM8930.10.201510.02.2018
Packard BellEasynote TE69CX452.02.20169.02.2018
Packard BellEasynote TE69CXP14430.10.201531.01.2018
Packard BellEasyNote TE69HW44818.12.201514.03.2018
Packard BellEasyNote TE69KB164230.10.201524.03.2018
Packard BellEasyNote TJ61130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TK11BZ16530.10.201522.02.2018
Packard BellEasyNote TK8143.02.201626.04.2016
Packard BellEasyNote TK8525516.04.201631.01.2018
Packard BellEasyNote TM853730.10.20156.12.2016
Packard BellEasyNote TS11HR38630.10.201524.02.2018
Packard BellEasyNote TS11SB17328.05.201621.02.2018
Packard BellEasyNote TS44HR4421.05.201625.01.2018
Packard BellEasyNote TS44SB1321.09.201619.01.2017
Packard BellEasyNote TV11CM456.11.201529.01.2018
Packard BellEasyNote TV11HC15130.10.201510.02.2018
Packard BellEasyNote TV43CM930.10.201527.02.2018
Packard BellENLE11BZ1005.02.201614.02.2018
Packard BellENLK11BZ424.01.201824.03.2018
Packard BellENLK13BZ225.11.20151.10.2016
Packard BellNC-ENTE11HC-73632026.05.20169.02.2018
Packard BellNC-ENTE69KB-12504G50DNSK137.02.201821.03.2018
Packard BellNC-ENTF71BM-C9L7424.01.201826.01.2018
Packard BellNC-ENTG71BM-C8SG5830.10.201524.03.2018
Packard Bell BVEasyNote ML6113.11.20163.11.2016
Packard Bell BVEasyNote_MX36725.01.201826.01.2018
Packard Bell BVEasyNote_MX612922.01.20188.02.2018
Panasonic CorporationCF-20-11126.01.201820.03.2018
Panasonic CorporationCF-AX3EDNKEN1024.01.20187.02.2018
Panasonic CorporationCF-C1ADAAGFN427.09.201622.11.2016
Panasonic CorporationCF-C1BTCREFN4722.01.201830.01.2018
Parallels Software International Inc.Parallels Virtual Platform222.06.201622.06.2016
RazerBlade12422.01.201816.03.2018
RazerBlade Stealth2823.01.201820.03.2018
Samsung275E4E/275E5E7630.10.20159.02.2017
Samsung300E4A/300E5A/300E7A1930.10.201517.12.2016
Samsung300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA17630.10.201524.03.2018
Samsung300E4C/300E5C/300E7C6430.10.201514.03.2018
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV4530.10.201512.07.2017
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV930.10.201524.11.2016
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE1495.02.20162.06.2017
Samsung300V3A/300V4A/300V5A1430.10.201523.03.2018
Samsung300V3A/300V4A/300V5A/200A4B/200A5B2921.01.201611.11.2016
Samsung305U1A53930.10.201522.03.2018
Samsung305V4A/305V5A6330.10.20155.05.2017
Samsung305V4A/305V5A/3415VA565.11.20158.02.2017
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B130.10.201530.10.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B/301U1A130.10.201530.10.2015
Samsung350V5C/350V5X/350V4C/350V4X/351V5C/351V5X/351V4C/351V4X/3540VC/3928.05.20161.10.2016
Samsung355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/311430.10.201524.03.2018
Samsung355V4C/356V4C/3445VC/3545VC13730.10.201514.03.2018
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R7730.10.201524.03.2018
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV2135.11.201523.03.2018
Samsung370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V13730.10.201531.05.2017
Samsung400B2B/400B2B710.02.201629.11.2016
Samsung400B4A/400B5A/200B4A/200B5A113.11.201621.03.2018
Samsung400B4B/400B5B/200B4B/200B5B513.09.201616.03.2018
Samsung450R5G/450R5U11113.11.201520.03.2018
Samsung530U3BI/530U4BI/530U4BH153130.10.201523.03.2018
Samsung530U3C/530U4C158930.10.201524.03.2018
Samsung530U3C/530U4C/532U3C8030.10.201521.03.2018
Samsung535U3C84830.10.201522.03.2018
Samsung535U4C623.11.20164.02.2017
Samsung550P5C/550P7C515.11.201525.01.2017
Samsung670Z5E218.05.201624.03.2018
Samsung700G7C22.12.20162.12.2016
Samsung700T1C10930.10.201512.07.2017
Samsung700Z3C/700Z5C21.04.201619.12.2016
Samsung700Z7C221.10.201610.11.2016
Samsung730U3E/740U3E4117.12.201521.12.2016
Samsung870Z5E/880Z5E/680Z5E35.11.20155.11.2015
Samsung870Z5G/880Z5F123.11.201623.11.2016
Samsung900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D10430.10.201524.03.2018
Samsung900X3C/900X3D/900X4C/900X4D4627.09.201624.03.2018
Samsung900X3C/900X4C/900X4D129.11.201629.11.2016
Samsung900X3F3426.05.201624.03.2018
Samsung900X3G5221.01.20162.06.2017
Samsung905S3G/906S3G/915S3G20030.10.201524.03.2018
Samsung905S3G/906S3G/915S3G/9305SG698.04.201612.07.2017
Samsung90X3A424.05.20162.06.2016
Samsung930X5J/910S5J/940X5J129.11.201629.11.2016
Samsung940X3G/930X3G2817.05.201612.01.2017
SamsungNC110P/NC108P/NC111P515.11.201622.11.2016
SamsungNC210/NC110613.09.201625.10.2016
SamsungNF110/NF210/NF310627.08.20161.10.2016
SamsungQ3303727.05.201628.02.2017
SamsungQX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF510234.02.201618.01.2017
SamsungR519/R71938.10.20168.12.2016
SamsungR520/R522/R6202230.10.20151.02.2017
SamsungR530/R7306030.10.201524.01.2017
SamsungR530/R730/P530130.10.201530.10.2015
SamsungR540/R580/R780/SA41/E452/E8522630.10.20157.02.2017
SamsungR580530.10.201524.03.2018
SamsungR580/R590830.10.201520.03.2018
SamsungR610610.01.201718.01.2017
SamsungR780/R778827.09.201621.03.2018
SamsungRC410/RC510/RC710431.05.20161.12.2016
SamsungRC530/RC7303830.10.201517.12.2016
SamsungRF511/RF411/RF7113930.10.201527.01.2017
SamsungRV410/RV510/S3510/E35102930.10.201512.07.2017
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV7113530.10.20151.12.2016
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E3411111.04.20161.02.2017
SamsungRV415/RV515117.04.201630.11.2016
SamsungRV415/RV515/E34157730.10.201520.12.2016
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530319.10.201610.11.2016
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E35207130.10.201520.03.2018
SamsungX120/X170/X171224.03.201824.03.2018
SamsungX1259130.10.20151.12.2016
SamsungX320/X420/X520321.05.201626.05.2016
SamsungX420/X5201414.11.201519.01.2017
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.275E4E/275E5E8722.01.201822.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4A/300E5A/300E7A1625.01.201813.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA17021.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E4C/300E5C/300E7C36922.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV27222.01.201817.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV726.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE8822.01.201815.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.300V3A/300V4A/300V5A1322.01.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305U1A49122.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305V4A/305V5A13122.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.305V4A/305V5A/3415VA4922.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.350V5C/351V5C/3540VC/3440VC1422.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/3223.02.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.355V4C/356V4C/3445VC/3545VC23322.01.20181.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.3570R/370R/470R/450R/510R11222.01.20183.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV37322.01.201821.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V1123.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B2B/400B2B5222.01.20183.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B4A/400B5A/200B4A/200B5A1922.01.201816.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.400B4B/400B5B/200B4B/200B5B9222.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.450R5G/450R5U24922.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3BI/530U4BI/530U4BH126222.01.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3C/530U4C124421.01.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.530U3C/530U4C/532U3C26222.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.535U3C118311.04.201711.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.535U4C5922.01.201831.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.540U824.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.550P5C/550P7C3322.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700T1C7822.01.201826.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700Z3C/700Z5C8421.01.20188.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.700Z7C5721.01.201814.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.730U3E/740U3E9622.01.201822.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D69822.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X3D/900X4C/900X4D27321.01.20183.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3C/900X4C/900X4D1523.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3F2322.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.900X3G17522.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.905S3G/906S3G/915S3G21222.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.905S3G/906S3G/915S3G/9305SG10722.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.940X3G3322.01.20189.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.940X3G/930X3G7821.01.20184.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.N150825.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.NC210/NC110527.01.201827.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.NF110/NF210/NF3101523.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.Q3304922.01.20186.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.Q430/Q530323.01.201823.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.QX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF5102222.01.20188.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.QX311/QX411/QX412/QX511323.01.201823.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R519/R7191324.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R520/R522/R6201922.01.201831.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R530/R7308521.01.201811.03.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R530/R730/P5301823.01.201830.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R540/R580/R780/SA41/E452/E8522224.01.201825.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R580/R5904622.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R7202127.01.201828.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.R780/R7783922.01.201823.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RC410/RC510/RC7102123.01.20189.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RC530/RC7301628.01.20183.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RF511/RF411/RF7114322.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV410/RV510/S3510/E35106011.04.20177.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV411/RV511/E3511/S3511/RV7115622.01.20187.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E34111425.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV415/RV515426.01.201826.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV415/RV515/E341512023.01.201815.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV420/RV520/RV720/E3530/S35305022.01.201822.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.RV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E35209411.04.201720.02.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X120/X170/X1711723.01.201827.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X12516122.01.201828.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X320/X420/X520431.01.201831.01.2018
SAMSUNG ELECTRONICS CO., LTD.X420/X52011722.01.201815.02.2018
Shuttle Inc.XH110723.01.201823.03.2018
Shuttle Inc.XH81V730.10.201530.10.2015
SonySVD1121P2EB11.12.20161.12.2016
SonySVD1321L2EW512.07.201712.07.2017
SonySVE1111M1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1113M1EW1530.10.201525.01.2017
SonySVE14135CXB416.09.201613.10.2016
SonySVE14A1S1EW2226.05.201626.01.2017
SonySVE14A2M1EB131.01.201631.01.2016
SonySVE14A3M1EW2015.10.201616.11.2016
SonySVE14A3V2ES69.02.201622.12.2016
SonySVE1511D1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1511H1EW47.05.20163.06.2016
SonySVE1512C5E1025.10.201624.03.2018
SonySVE1512C6EW152.02.201612.07.2017
SonySVE1512H1EW1013.04.201630.05.2017
SonySVE1512H6EW142.02.20161.04.2017
SonySVE1512T1ESI328.05.20167.06.2016
SonySVE1513B1EW85.10.201622.01.2017
SonySVE1513G1EW1419.09.201622.12.2016
SonySVE1513U1ESI1726.05.201615.12.2016
SonySVF1421E2EW8130.10.201512.07.2017
SonySVF14A1C5E112.01.201712.01.2017
SonySVF14A1M2ES413.04.20162.06.2016
SonySVF14N1J2ES54.03.201610.01.2017
SonySVF1521A1EW421.12.201622.12.2016
SonySVF1521A2EW730.10.201524.11.2016
SonySVF1521A6EW65.02.201624.03.2018
SonySVF1521A7EW12430.10.201510.02.2017
SonySVF1521B2EW830.10.20154.02.2017
SonySVF1521C5E318.01.20177.02.2017
SonySVF1521E6E175.11.201512.07.2017
SonySVF1521T2EB622.11.201623.11.2016
SonySVF1531C5E2917.09.201630.05.2017
SonySVF1541M1362.02.201618.11.2016
SonySVF1541M1EW10030.10.201522.03.2018
SonySVF15A1Z2EB66.02.20163.06.2016
SonySVF15N1N2ES96.02.201617.12.2016
SonySVP1321A6E118.04.20162.12.2016
SonySVP1321B6E158.10.201611.02.2017
SonySVP1321J1EBI1710.02.201613.10.2016
SonySVP1321L1EBI124.03.201824.03.2018
SonySVP1321M2EB5314.01.201625.03.2018
SonySVP1321S2EB144.11.201619.11.2016
SonySVS1313R9EB584.03.201621.01.2017
SonySVS1512Z9EB428.09.201620.12.2016
SonySVS1513L1EW230.10.201530.10.2015
SonySVT1311M1ES130.10.201530.10.2015
SonySVT1311V2ES915.01.201628.09.2016
SonySVT1312M1ES438.04.201620.03.2018
SonySVT1312V1ES88.04.201621.03.2018
SonySVT1312X1ES813.11.201515.03.2018
SonySVT1313V1ES16.02.20166.02.2016
SonySVZ1311S9EX211.11.201618.01.2017
SonyVGN-FW31J13.12.20163.12.2016
SonyVGN-FW31M2022.11.20161.02.2017
SonyVGN-FZ31ER29.03.201610.03.2016
SonyVGN-TT46GG_B128.09.201628.09.2016
SonyVGN-Z21XN_B414.09.20162.11.2016
SonyVGN-Z31WN_B114.01.201614.01.2016
SonyVPCCA2S1E3230.10.201511.01.2017
SonyVPCCW1S1E613.09.201625.11.2016
SonyVPCEA1S1E1712.07.201712.07.2017
SonyVPCEA2S1E721.09.20166.10.2016
SonyVPCEA3S1E730.10.201525.11.2016
SonyVPCEB1M1E430.10.201522.11.2015
SonyVPCEB2M1E717.09.201620.12.2016
SonyVPCEB3J1E53.12.20168.12.2016
SonyVPCEB4E1E588.04.201623.05.2017
SonyVPCEB4Z1E529.09.201624.11.2016
SonyVPCEC3L1E117.12.201617.12.2016
SonyVPCEE3E1E117.06.201625.11.2016
SonyVPCEH1J1E2511.04.201620.12.2016
SonyVPCEH1L0E325.11.201525.11.2015
SonyVPCEH1M1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH1S1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH2C5E528.05.201617.12.2016
SonyVPCEH2F1E158.04.201620.01.2017
SonyVPCEH2H1E4712.04.20161.04.2017
SonyVPCEH3D0E54.10.201610.01.2017
SonyVPCEH3H1E3230.10.201525.04.2017
SonyVPCEH3J1E830.10.201515.11.2016
SonyVPCEH3P1E435.11.201527.01.2017
SonyVPCEJ1L1E313.10.20161.12.2016
SonyVPCEL1E1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCF12Z1E1926.05.20163.02.2017
SonyVPCF13Z1E39.02.20169.02.2016
SonyVPCF21Z1E231.08.201631.08.2016
SonyVPCF23L1E1230.10.201519.01.2017
SonyVPCF24L1E114.03.201814.03.2018
SonyVPCS11X9E314.03.201614.03.2016
SonyVPCS12M9E828.09.20166.10.2016
SonyVPCS12X9E227.09.201628.09.2016
SonyVPCS13S9E31.10.20168.10.2016
SonyVPCSA2Z9E727.09.201610.12.2016
SonyVPCSA3C5E4227.09.201619.03.2018
SonyVPCSB1B9E219.11.201620.12.2016
SonyVPCSB1V9E226.11.201629.11.2016
SonyVPCSB3C5E35.02.20166.02.2016
SonyVPCSB3Q9E221.03.201821.03.2018
SonyVPCSB3S9E1127.10.201614.03.2018
SonyVPCYB3V1E1228.09.201625.10.2016
SonyVPCZ12Z9E64.02.201629.11.2016
SonyVPCZ21L9E1627.09.20163.02.2017
Sony CorporationSVD1121P2EB1325.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVD1321L2EW1225.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE14A1S1EP1322.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVE14A3M1EW126.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE1512C5E3123.01.201830.01.2018
Sony CorporationSVE1512H1EW722.01.201823.01.2018
Sony CorporationSVE1512H6EW1923.01.20181.02.2018
Sony CorporationSVE1512T1ESI1831.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVE1513B1EW2621.01.201815.02.2018
Sony CorporationSVE1513G1EW3223.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE1513K1EW423.01.201823.01.2018
Sony CorporationSVE1513U1ESI4623.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVE1711C5E214.02.201814.02.2018
Sony CorporationSVE1712C1EW3023.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVE1712C5E424.01.201824.01.2018
Sony CorporationSVE1712E4E822.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVF13N2L2ES826.01.201830.01.2018
Sony CorporationSVF1421E2EW8024.01.201811.03.2018
Sony CorporationSVF14N1C5E722.01.201820.02.2018
Sony CorporationSVF14N1J2ES1522.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVF1521A1EW2022.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVF1521A2EW3822.01.201821.02.2018
Sony CorporationSVF1521A6EW7723.01.20183.03.2018
Sony CorporationSVF1521A7EW10022.01.201823.02.2018
Sony CorporationSVF1521B2EW525.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVF1521D2EB2223.01.20185.03.2018
Sony CorporationSVF1521E6E1423.01.201823.02.2018
Sony CorporationSVF1521I6EW522.01.201822.01.2018
Sony CorporationSVF1521S2EW1130.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVF1521T2EB3623.01.201828.01.2018
Sony CorporationSVF1531C5E5022.01.201829.01.2018
Sony CorporationSVF1541M1424.01.201825.01.2018
Sony CorporationSVF1541M1EW27422.01.20189.03.2018
Sony CorporationSVF15A1M2ES1324.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVF15A1Z2EB1922.01.20183.02.2018
Sony CorporationSVP1321A6E12722.01.201827.02.2018
Sony CorporationSVP1321B6E5322.01.201811.03.2018
Sony CorporationSVP1321L1EBI11428.01.20183.02.2018
Sony CorporationSVP1321M2EB14722.01.201814.02.2018
Sony CorporationSVP1321S2EB326.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVS1313R9EB2223.01.201826.01.2018
Sony CorporationSVS1512Z9EB3723.01.20189.03.2018
Sony CorporationSVT1311V2ES1523.01.201827.01.2018
Sony CorporationSVT1312B4E822.01.201822.01.2018
Sony CorporationSVT1312M1ES9723.01.201827.02.2018
Sony CorporationSVT1312V1ES4923.01.20187.02.2018
Sony CorporationSVT1312X1ES7022.01.201814.02.2018
Sony CorporationSVT1313V1ES11721.01.20183.02.2018
Sony CorporationSVZ1311S9EX431.01.20189.03.2018
Sony CorporationVGN-FW51JF_H2122.01.201829.01.2018
Sony CorporationVGN-Z21XN_B1225.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCCA2S1E1624.01.20187.02.2018
Sony CorporationVPCCB3S1E626.01.201826.01.2018
Sony CorporationVPCCW1S1E6222.01.20187.02.2018
Sony CorporationVPCEA1S1E2223.01.20187.02.2018
Sony CorporationVPCEB3J1E924.01.201827.01.2018
Sony CorporationVPCEB4Z1E2621.01.20183.02.2018
Sony CorporationVPCEC2M1E122.01.201822.01.2018
Sony CorporationVPCEC3L1E224.01.201824.01.2018
Sony CorporationVPCEE3E1E710.02.201815.02.2018
Sony CorporationVPCEH1S1E3222.01.201817.02.2018
Sony CorporationVPCEH2C0E2922.01.201821.02.2018
Sony CorporationVPCEH2F1E726.01.201827.01.2018
Sony CorporationVPCEH2H1E10722.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCEH2Q1E63.02.20183.02.2018
Sony CorporationVPCEH3D0E1823.01.201831.01.2018
Sony CorporationVPCEH3J1E1411.04.201731.01.2018
Sony CorporationVPCEH3P1E6722.01.201820.02.2018
Sony CorporationVPCEJ1L1E1424.01.201825.01.2018
Sony CorporationVPCEJ2L1E2923.01.201824.02.2018
Sony CorporationVPCF21Z1E323.01.201823.01.2018
Sony CorporationVPCF22M1E327.01.201827.01.2018
Sony CorporationVPCF23L1E16222.01.201830.01.2018
Sony CorporationVPCF24L1E725.01.201823.02.2018
Sony CorporationVPCF24P1E328.01.201828.01.2018
Sony CorporationVPCS11X9E19122.01.201831.01.2018
Sony CorporationVPCSA3C5E2025.01.201831.01.2018
Sony CorporationVPCSB1A9E431.01.201831.01.2018
Sony CorporationVPCSB3Q9E1222.01.201828.02.2018
Sony CorporationVPCSB3S9E3522.01.20188.02.2018
Sony CorporationVPCZ23L9E1525.01.20188.02.2018
System manufacturerSystem Product Name115621.01.201827.02.2018
TSATELLITE1228.05.201615.06.2016
TimiTM1612923.01.201821.03.2018
TimiTM16132223.11.201616.02.2018
To be filled by O.E.M.To be filled by O.E.M.190122.01.20189.03.2018
Toshiba*2318.01.20171.06.2017
Toshibadynabook T45/33MRY213.01.201719.01.2017
Toshibadynabook T75/NRS1713.09.20163.11.2016
ToshibaKIRA39931.05.201624.03.2018
ToshibaLeon1911.02.201624.01.2018
ToshibaPORTEGE R700185.11.20159.03.2018
TOSHIBAPORTEGE Z10T-A3228.01.201830.01.2018
ToshibaQOSMIO X500222.11.201616.01.2017
ToshibaQOSMIO X70-B2229.09.201612.03.2018
ToshibaSatellite A200930.10.20152.06.2016
ToshibaSatellite A6601022.11.201627.01.2018
ToshibaSATELLITE C40-C4712.11.201630.01.2018
ToshibaSATELLITE C50-A3330.10.20153.02.2018
ToshibaSATELLITE C50-A-146134.11.201631.03.2017
ToshibaSATELLITE C50-A-19T3810.11.201530.01.2018
ToshibaSATELLITE C50-A-19U5630.10.201521.03.2018
ToshibaSATELLITE C50-B83430.10.201521.03.2018
TOSHIBASATELLITE C50D-A-133923.01.201824.01.2018
ToshibaSATELLITE C50D-A-14E19830.10.201523.03.2018
ToshibaSATELLITE C50D-B4726.05.20167.02.2018
ToshibaSATELLITE C55-A3112.04.201617.03.2018
ToshibaSATELLITE C55-A-1MW17030.10.201515.03.2018
ToshibaSATELLITE C55-A-1N5130.10.201530.10.2015
TOSHIBASATELLITE C55-A-1N812823.01.201830.01.2018
ToshibaSATELLITE C55-C183814.11.201524.03.2018
ToshibaSATELLITE C55D-C172230.10.201524.03.2018
ToshibaSatellite C6505730.10.201526.01.2018
ToshibaSatellite C650D3413.09.20167.02.2018
ToshibaSatellite C66025030.10.20159.03.2018
ToshibaSatellite C660D32630.10.201524.03.2018
ToshibaSATELLITE C670-1261423.11.20159.02.2018
TOSHIBASATELLITE C670-1DC1127.01.20188.02.2018
ToshibaSATELLITE C670D-1011530.11.20163.02.2018
TOSHIBASATELLITE C670D-10C922.01.201817.03.2018
ToshibaSATELLITE C670D-11L57.05.201629.11.2016
ToshibaSATELLITE C70-A1028.09.201621.03.2018
ToshibaSATELLITE C70-B5419.04.201622.03.2018
TOSHIBASATELLITE C70-C-1ER1223.01.20187.02.2018
ToshibaSATELLITE C70D-B11513.09.201631.01.2018
TOSHIBASatellite C850625.01.201825.01.2018
ToshibaSATELLITE C850-11Q2219.11.201627.01.2018
ToshibaSATELLITE C850-19D692.02.20168.02.2018
ToshibaSATELLITE C850-1G321123.09.20168.02.2018
ToshibaSATELLITE C850-1KW1323.04.201630.01.2018
ToshibaSATELLITE C850D-1081826.05.201626.01.2018
ToshibaSATELLITE C850D-1092213.09.201626.01.2018
ToshibaSATELLITE C850D-11C6285.11.201522.03.2018
ToshibaSATELLITE C850D-11K7131.01.20168.02.2018
ToshibaSATELLITE C850D-12121430.10.201524.03.2018
ToshibaSATELLITE C850D-12P13621.09.201624.03.2018
ToshibaSATELLITE C855-11F885.11.20157.02.2018
ToshibaSATELLITE C855-12F72.02.20165.04.2016
TOSHIBASATELLITE C855-18C1723.01.201824.03.2018
ToshibaSATELLITE C855-1U84920.09.201624.03.2018
ToshibaSATELLITE C855-1XH1224.03.201616.12.2016
ToshibaSATELLITE C855-2EU1427.05.201627.01.2018
ToshibaSATELLITE C855-2FJ12825.11.201622.03.2018
ToshibaSATELLITE C855D-1681030.10.201525.01.2018
ToshibaSATELLITE C870-121535.11.20159.03.2018
ToshibaSATELLITE C870-147429.09.20166.10.2016
ToshibaSATELLITE C870-14W64.10.20167.10.2016
TOSHIBASATELLITE C870-17U728.01.201828.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-10C1030.01.201830.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-116222.01.201822.01.2018
TOSHIBASATELLITE C870D-119923.01.201826.01.2018
TOSHIBASATELLITE CL10-B-103524.01.201821.02.2018
ToshibaSatellite L300330.10.201525.01.2018
ToshibaSatellite L350430.10.201520.12.2016
ToshibaSatellite L350D130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L450D4830.10.201513.01.2017
ToshibaSATELLITE L50-A-152395.04.20168.02.2018
ToshibaSATELLITE L50-A-1EF530.10.20151.04.2016
ToshibaSATELLITE L50-B164230.10.201522.03.2018
ToshibaSATELLITE L50-B-1R11012.07.201712.07.2017
ToshibaSATELLITE L50-C49712.04.20169.03.2018
ToshibaSatellite L500128.04.201622.03.2018
ToshibaSatellite L500D1220.11.20159.06.2016
ToshibaSATELLITE L50D-B311030.10.201524.03.2018
ToshibaSATELLITE L50D-B-172215.11.201622.11.2016
ToshibaSATELLITE L50D-C145030.10.201524.03.2018
ToshibaSATELLITE L50Dt-A91.02.20167.06.2016
ToshibaSatellite L550D2910.02.20167.02.2018
ToshibaSatellite L6503517.12.201614.03.2018
ToshibaSatellite L650D12830.10.201523.03.2018
ToshibaSatellite L6701479.02.20167.02.2018
ToshibaSatellite L670D13.02.20163.02.2016
ToshibaSATELLITE L70-B5928.05.20164.03.2018
ToshibaSATELLITE L75020230.10.201528.02.2018
ToshibaSATELLITE L750D130.09.201630.09.2016
ToshibaSATELLITE L755530.10.201531.03.2016
ToshibaSATELLITE L755D875.04.201627.01.2018
ToshibaSATELLITE L775D-10Q121.12.201621.12.2016
ToshibaSATELLITE L775D-10Z417.12.201619.01.2017
ToshibaSatellite L840312.04.201627.09.2016
ToshibaSATELLITE L850-1FF828.09.201623.01.2018
ToshibaSATELLITE L850-1VV127.05.201627.05.2016
ToshibaSATELLITE L8551030.10.201530.11.2016
ToshibaSATELLITE L855D4630.10.201529.01.2018
ToshibaSATELLITE L875-13C325.11.201626.01.2018
TOSHIBASATELLITE L875D2626.01.20189.02.2018
ToshibaSATELLITE L875D-10014630.10.201531.01.2018
ToshibaSATELLITE L875D-103130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-10445.11.20151.06.2016
ToshibaSATELLITE L955D11230.10.20159.02.2018
ToshibaSATELLITE M50-A1412.11.20154.02.2016
ToshibaSATELLITE M50D-A9923.11.201530.01.2018
TOSHIBASATELLITE NB10t-A-1023822.01.201815.03.2018
ToshibaSATELLITE P50-A-11J7930.10.20157.02.2018
ToshibaSATELLITE P50-C11723.09.201623.02.2018
ToshibaSATELLITE P50D-C12126.05.201620.03.2018
ToshibaSATELLITE P50t-B-10W11831.05.201623.03.2018
ToshibaSATELLITE P750430.10.201525.01.2018
ToshibaSATELLITE P845T32.02.201612.04.2016
ToshibaSATELLITE P85010430.10.201517.03.2018
ToshibaSatellite Pro A20040514.11.201528.01.2018
ToshibaSatellite Pro A30018730.10.201527.02.2018
ToshibaSATELLITE PRO C50-A-1C8275.11.201521.12.2016
ToshibaSatellite Pro C50D-A-1461330.09.201623.02.2017
ToshibaSatellite Pro C650270530.10.201524.03.2018
ToshibaSatellite Pro L300122330.10.20153.03.2018
TOSHIBASatellite Pro L350514.02.201814.02.2018
TOSHIBASatellite Pro P2008322.01.201811.03.2018
ToshibaSatellite Pro P30015830.10.201524.03.2018
TOSHIBASatellite Pro S300L7523.01.201814.02.2018
ToshibaSatellite Pro S500622.09.201618.11.2016
TOSHIBASatellite R6301722.01.201830.01.2018
ToshibaSATELLITE R83021931.05.20167.02.2018
ToshibaSATELLITE Radius 11 CL10W-C-10521020.09.20167.02.2018
ToshibaSATELLITE Radius 12 P20W-C-10424728.09.201621.03.2018
TOSHIBASATELLITE Radius 12 P20W-C-1061523.01.201826.01.2018
ToshibaSatellite Radius P55W-B521.05.201628.05.2016
ToshibaSATELLITE S50-B5095.11.201524.03.2018
ToshibaSATELLITE S50D-B81330.10.201524.03.2018
ToshibaSATELLITE S70-A230.10.201524.05.2016
TOSHIBASATELLITE U5001224.01.201826.01.2018
ToshibaSATELLITE U8403524.03.201627.02.2018
TOSHIBASATELLITE U840W4122.01.20187.02.2018
ToshibaSATELLITE U920T1227.09.201625.01.2018
ToshibaSATELLITE U940730.10.201527.01.2018
ToshibaSATELLITE Z30-A23930.10.201521.03.2018
ToshibaSATELLITE Z30-B133822.11.201524.03.2018
ToshibaSATELLITE Z830804.03.201614.03.2018
TOSHIBASATELLITE Z9301722.01.201826.01.2018
ToshibaTECRA A1036.02.20161.12.2016
ToshibaTecra M91018.01.201725.01.2017
ToshibaTECRA S1179030.10.201524.03.2018
Unknown11023330.10.201525.03.2018
XMGP65_P67RGRERA1425.11.201625.01.2018
XMGP7xxDM(-G)2423.01.20183.03.2018
ZOTACNM10480330.10.20159.03.2018
ZOTACZBOXSD-ID12/ID131730.10.201530.10.2015