Abitti-järjestelmällä käynnistetyt koneet

Lista luotu: 23.11.2016

Tässä listassa on lista koneista, joita on käytetty Abitti-kurssikokeeseen vastaamiseen. Listan koneet on siis onnistuneesti käynnistetty ylioppilastutkintolautakunnan DigabiOS-käyttöjärjestelmään.

Tärkeää:

ValmistajaTuotenimiHavaintojaVanhin havaintoUusin havainto
AcerAO531h18.04.20168.04.2016
AcerAO532h130.09.201630.09.2016
AcerAO72260630.10.201523.11.2016
AcerAO725130.10.201530.10.2015
AcerAO7563730.10.201523.11.2016
AcerAOD26094.03.20164.06.2016
AcerAOD27016330.10.201517.11.2016
AcerAS5755G58.04.20165.10.2016
AcerAspire 141073.02.201628.09.2016
AcerAspire 1810TZ65.11.20157.10.2016
AcerAspire 1825PT15.11.20155.11.2015
AcerAspire 1830T218.11.201623.11.2016
AcerAspire 292022.02.20166.02.2016
AcerAspire 3750130.10.201530.10.2015
AcerAspire 3750G3915.01.201629.10.2016
AcerAspire 3750ZG64.03.201623.11.2016
AcerAspire 3810TZ312.04.201612.04.2016
AcerAspire 3820827.09.201622.11.2016
AcerAspire 3820T22.02.20162.02.2016
AcerAspire 3830T2230.10.201522.11.2016
AcerAspire 3830TG15.02.20165.02.2016
AcerAspire 3935113.10.201613.10.2016
AcerAspire 475287.11.201515.10.2016
AcerAspire 4810T9030.10.201523.11.2016
AcerAspire 48203130.10.201523.11.2016
AcerAspire 4820TG113.02.201623.11.2016
AcerAspire 4820TZG26.09.201613.09.2016
AcerAspire 48303316.02.20164.06.2016
AcerAspire 5050330.10.20158.04.2016
AcerAspire 5100223.05.201627.09.2016
AcerAspire 5250111.11.201611.11.2016
AcerAspire 5332130.10.201530.10.2015
AcerAspire 53497730.10.201523.11.2016
AcerAspire 5520430.09.20163.11.2016
AcerAspire 553246.04.201612.04.2016
AcerAspire 5536292.06.201623.11.2016
AcerAspire 5538G26.10.201618.11.2016
AcerAspire 5542330.10.201517.11.2016
AcerAspire 5552117.04.201623.11.2016
AcerAspire 5552G7930.10.201522.11.2016
AcerAspire 5553G523.09.20167.10.2016
AcerAspire 5560711.02.20168.10.2016
AcerAspire 5732Z130.10.201530.10.2015
AcerAspire 57333630.10.20155.11.2016
AcerAspire 5733Z230.10.201513.09.2016
AcerAspire 5734Z1630.10.201523.11.2016
AcerAspire 573515.10.20165.10.2016
AcerAspire 5736Z83.06.201623.11.2016
AcerAspire 57387812.11.201519.11.2016
AcerAspire 5739G117.05.201617.05.2016
AcerAspire 5741515.11.20151.10.2016
AcerAspire 5741G6730.10.201512.11.2016
AcerAspire 5741Z312.02.201622.11.2016
AcerAspire 5742105.11.201622.11.2016
AcerAspire 5742G18630.10.201523.11.2016
AcerAspire 5745G614.11.201512.10.2016
AcerAspire 5749730.10.20155.11.2016
AcerAspire 5749Z428.09.201623.11.2016
AcerAspire 57509930.10.201523.11.2016
AcerAspire 5750G6930.10.201516.11.2016
AcerAspire 5750ZG621.09.20164.11.2016
AcerAspire 5755G3030.10.201523.11.2016
AcerAspire 5810T430.10.201531.05.2016
AcerAspire 5820TG416.09.201630.09.2016
AcerAspire 5935130.10.201530.10.2015
AcerAspire 5943G134.03.20163.06.2016
AcerAspire 5950G421.09.20164.10.2016
AcerAspire 5951G11.10.20161.10.2016
AcerAspire 72505130.10.201523.11.2016
AcerAspire 7250G105.11.201523.11.2016
AcerAspire 752095.02.201622.11.2016
AcerAspire 7535413.09.201615.11.2016
AcerAspire 7540115.11.201615.11.2016
AcerAspire 75511030.10.20152.06.2016
AcerAspire 7552161.06.201623.06.2016
AcerAspire 75601530.10.201524.05.2016
AcerAspire 7560G2131.05.201619.11.2016
AcerAspire 7715Z513.09.201623.11.2016
AcerAspire 7730G423.09.201611.10.2016
AcerAspire 7730Z13.02.20163.02.2016
AcerAspire 773511.06.20161.06.2016
AcerAspire 77361230.10.201523.11.2016
AcerAspire 7738219.11.201622.11.2016
AcerAspire 7739214.11.20157.10.2016
AcerAspire 7739G130.10.201530.10.2015
AcerAspire 7739Z521.06.201618.11.2016
AcerAspire 77412230.10.201523.11.2016
AcerAspire 7750330.10.201530.10.2015
AcerAspire 7750G15.11.20155.11.2015
AcerAspire 853032.06.20164.06.2016
AcerAspire 893035.04.201616.04.2016
AcerAspire 8950G82.02.20161.06.2016
AcerAspire 8951G128.09.201628.09.2016
AcerAspire 942014.09.20164.09.2016
AcerAspire E1-4101323.11.201510.11.2016
AcerAspire E1-430P5930.10.201518.11.2016
AcerAspire E1-4704530.10.201511.11.2016
AcerAspire E1-470P306.02.201623.11.2016
AcerAspire E1-52222230.10.201522.11.2016
AcerAspire E1-5301830.10.201522.11.2016
AcerAspire E1-530G2030.10.201522.11.2016
AcerAspire E1-531143.02.201611.11.2016
AcerAspire E1-5322130.10.201522.11.2016
AcerAspire E1-57012630.10.201523.11.2016
AcerAspire E1-570G1202.02.201623.11.2016
AcerAspire E1-57130630.10.201523.11.2016
AcerAspire E1-571G2730.10.201519.11.2016
AcerAspire E1-57238130.10.201523.11.2016
AcerAspire E1-572G1045.11.201523.11.2016
AcerAspire E1-572P66.02.201623.11.2016
AcerAspire E1-731328.05.201628.05.2016
AcerAspire E1-7714830.10.201523.11.2016
AcerAspire E1-771G269.02.20165.11.2016
AcerAspire E1-772815.01.201619.11.2016
AcerAspire E1-772G3811.03.201623.11.2016
AcerAspire E3-1118030.10.201523.11.2016
AcerAspire E3-1129330.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-4111585.11.201522.11.2016
AcerAspire E5-411G374.03.201623.11.2016
AcerAspire E5-47134930.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-471P6830.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-51118130.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-511G1105.11.201523.11.2016
AcerAspire E5-511P612.04.201623.11.2016
AcerAspire E5-52174230.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-521G43630.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-5228311.02.201623.11.2016
AcerAspire E5-522G5716.09.201623.11.2016
AcerAspire E5-5312329.01.201618.11.2016
AcerAspire E5-531G3030.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-532685.11.201523.11.2016
AcerAspire E5-55121530.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-551G27930.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-5521222.09.201622.11.2016
AcerAspire E5-552G5313.09.201623.11.2016
AcerAspire E5-553721.09.201623.11.2016
AcerAspire E5-57155930.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-571G329.09.201622.11.2016
AcerAspire E5-572G2230.10.20153.11.2016
AcerAspire E5-57367230.10.201523.11.2016
AcerAspire E5-573G44010.02.201623.11.2016
AcerAspire E5-573T528.09.201622.11.2016
AcerAspire E5-574G1378.04.201623.11.2016
AcerAspire E5-575128616.08.201623.11.2016
AcerAspire E5-575G8831.08.201623.11.2016
AcerAspire E5-721541.02.201623.11.2016
AcerAspire E5-731313.02.20161.06.2016
AcerAspire E5-771G279.02.201623.11.2016
AcerAspire E5-7721430.09.201623.11.2016
AcerAspire E5-772G47.10.20167.10.2016
AcerAspire E5-773213.09.20164.11.2016
AcerAspire E5-773G2920.09.201623.11.2016
AcerAspire E5-774G928.09.201623.11.2016
AcerAspire ES1-11111830.10.201523.11.2016
AcerAspire ES1-111M230.10.20155.04.2016
AcerAspire ES1-13115830.10.201523.11.2016
AcerAspire ES1-311189730.10.201523.11.2016
AcerAspire ES1-331145230.10.201523.11.2016
AcerAspire ES1-4211814.11.201512.10.2016
AcerAspire ES1-4311277.11.201523.11.2016
AcerAspire ES1-432123.11.201623.11.2016
AcerAspire ES1-511105.11.201523.11.2016
AcerAspire ES1-512102730.10.201523.11.2016
AcerAspire ES1-5201175.11.201523.11.2016
AcerAspire ES1-5215130.10.201523.11.2016
AcerAspire ES1-531911.04.201623.11.2016
AcerAspire ES1-5714932.06.201623.11.2016
AcerAspire ES1-711695.11.201523.11.2016
AcerAspire ES1-711G722.11.201623.11.2016
AcerAspire ES1-731696.09.201622.11.2016
AcerAspire ES1-731G3216.09.201622.11.2016
AcerAspire F5-5212922.06.201623.11.2016
AcerAspire F5-5713130.08.201623.11.2016
AcerAspire F5-572G9127.05.201623.11.2016
AcerAspire F5-5739119.08.201623.11.2016
AcerAspire M3-581PTG315.05.201622.11.2016
AcerAspire M3-581T581.12.201522.11.2016
AcerAspire M3-581TG233.02.201622.11.2016
AcerAspire M5-581TG530.10.201523.11.2016
AcerAspire one 1-1319327.05.201623.11.2016
AcerAspire one 1-132582.09.201623.11.2016
AcerAspire one 1-4311192.04.201623.11.2016
AcerAspire One 522215.11.201615.11.2016
AcerAspire One 753555.11.20158.11.2016
AcerAspire R3-131T3231.12.201523.11.2016
AcerAspire R3-431T514.02.201618.11.2016
AcerAspire R5-471T829.09.201622.11.2016
AcerAspire R5-571TG412.11.201622.11.2016
AcerAspire R7-371T28.04.201613.04.2016
AcerAspire S33629.01.201623.11.2016
AcerAspire S3-331630.10.201523.11.2016
AcerAspire S3-391231.12.201522.11.2016
AcerAspire S3-392G110.11.201610.11.2016
AcerAspire S5-371711.09.201623.11.2016
AcerAspire S7-191144.02.201611.11.2016
AcerAspire S7-391330.10.201526.10.2016
AcerAspire S7-39384.02.201622.11.2016
AcerAspire SW5-01211.10.20161.10.2016
AcerAspire SW5-1718013.04.201623.11.2016
AcerAspire SW5-173123.11.201623.11.2016
AcerAspire V3-111P16030.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-112P121230.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-331132430.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-371574830.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-37235826.11.201523.11.2016
AcerAspire V3-372T1528.09.201623.11.2016
AcerAspire V3-5315930.10.20154.10.2016
AcerAspire V3-5328330.10.201510.11.2016
AcerAspire V3-532G135.04.201623.11.2016
AcerAspire V3-551G113.10.201613.10.2016
AcerAspire V3-57117230.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-571G11330.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-57237430.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-572G68030.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-574525.02.201623.11.2016
AcerAspire V3-574G4325.11.201522.11.2016
AcerAspire V3-575G1424.09.201623.11.2016
AcerAspire V3-731712.02.201623.11.2016
AcerAspire V3-77111830.10.201523.11.2016
AcerAspire V3-771G65.11.201511.10.2016
AcerAspire V3-772330.10.201524.09.2016
AcerAspire V3-772G382.02.201623.11.2016
AcerAspire V5-121727.05.20161.10.2016
AcerAspire V5-1222019.11.201523.11.2016
AcerAspire V5-122P10712.11.201522.11.2016
AcerAspire V5-12382.11.20168.11.2016
AcerAspire V5-431975.11.201523.11.2016
AcerAspire V5-431P5430.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-471175.02.201623.11.2016
AcerAspire V5-471PG512.05.201617.09.2016
AcerAspire V5-472831.05.201613.10.2016
AcerAspire V5-472P6130.10.201522.11.2016
AcerAspire V5-53139330.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-531G797.11.201512.11.2016
AcerAspire V5-531P2828.05.201623.11.2016
AcerAspire V5-5513430.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-551G14130.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-55211615.01.201623.11.2016
AcerAspire V5-552G7230.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-552PG6530.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-5618130.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-561G2630.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-571615.11.201511.11.2016
AcerAspire V5-571G8114.01.201623.11.2016
AcerAspire V5-571P963.02.201623.11.2016
AcerAspire V5-57213230.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-572P461.04.201623.11.2016
AcerAspire V5-57320230.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-573G29830.10.201523.11.2016
AcerAspire V5-573P7731.01.201623.11.2016
AcerAspire V5-573PG192.04.201623.11.2016
AcerAspire V5-591G701.09.201623.11.2016
AcerAspire V7-482PG318.11.201623.11.2016
AcerAspire V7-581162.02.201626.10.2016
AcerAspire V7-582P329.01.20164.02.2016
AcerAspire V7-582PG14619.11.201523.11.2016
AcerAspire VN7-571G14927.11.201523.11.2016
AcerAspire VN7-572G425.09.201622.11.2016
AcerAspire VN7-591G15624.11.201523.11.2016
AcerAspire VN7-592G2425.08.201623.11.2016
AcerAspire VN7-791203.02.201623.11.2016
AcerAspire VN7-791G3730.10.201523.11.2016
AcerCalpella155.11.201510.11.2016
AcerE1-51018530.10.201523.11.2016
AcerExtensa 25089230.10.201523.11.2016
AcerExtensa 250912530.10.201523.11.2016
AcerExtensa 25106630.10.201523.11.2016
AcerExtensa 2510G1227.09.201623.11.2016
AcerExtensa 5220131.05.201631.05.2016
AcerExtensa 52351130.10.201510.11.2016
AcerExtensa 56302530.10.20157.10.2016
AcerExtensa 5635ZG731.05.201619.11.2016
AcerFerrari One 200530.10.20155.11.2015
AcerJV50_MV121.10.201621.10.2016
AcerM3-581T14.10.20164.10.2016
AcerNB-TMB116-M-C0TC2322.09.201610.11.2016
AcerNB-TMB117-M-C9XH24.11.201610.11.2016
AcerNB-TMP236-M-357R1021.09.201616.11.2016
AcerNB-TMP253-E-1005169.02.20162.11.2016
AcerNB-TMP253-M-3312222.11.201623.11.2016
AcerNC-E1-510-28202G1116.02.201610.11.2016
AcerNC-E1-522-45004G50DNKK57.04.201623.11.2016
AcerNC-E1-530-21178G330.10.20154.02.2016
AcerNC-E1-570-33214G1028.09.201622.11.2016
AcerNC-E1-570-33218G130.10.201530.10.2015
AcerNC-E1-571-53236G57.04.20161.10.2016
AcerNC-E1-571-73638G1230.10.20158.11.2016
AcerNC-E1-572-74504G930.10.201522.11.2016
AcerNC-E1-572-74508G28.11.20168.11.2016
AcerNC-E1-771-33118G75MNII55.04.20163.06.2016
AcerNC-E3-111-C391711.05.20163.06.2016
AcerNC-E5-471-3145125.11.201513.04.2016
AcerNC-E5-471-330L167.11.201512.11.2016
AcerNC-E5-471P-35NE327.05.20162.06.2016
AcerNC-E5-511G-C658524.09.201623.11.2016
AcerNC-E5-511P-C98741.06.201613.09.2016
AcerNC-E5-521-29L865.04.201623.11.2016
AcerNC-E5-521-8453528.09.201623.11.2016
AcerNC-E5-551-81FY61.10.201612.11.2016
AcerNC-E5-551G-8480113.04.201613.04.2016
AcerNC-E5-571-51X915.04.20165.04.2016
AcerNC-E5-571-59AX25.03.201630.04.2016
AcerNC-E5-573-367Z109.02.20164.10.2016
AcerNC-E5-573-502J118.11.201618.11.2016
AcerNC-E5-573-57VB411.11.201622.11.2016
AcerNC-E5-573-C1TU310.11.201622.11.2016
AcerNC-E5-573G-C5JH129.10.201629.10.2016
AcerNC-E5-575-30QD119.11.201619.11.2016
AcerNC-ES1-111-C04F33.06.20169.10.2016
AcerNC-ES1-131-C1V21811.02.201626.10.2016
AcerNC-ES1-131-C3QG929.02.201623.11.2016
AcerNC-ES1-311-C0TC1527.04.201622.11.2016
AcerNC-ES1-311-C3CT65.11.201530.09.2016
AcerNC-ES1-311-C46Y107.04.201623.11.2016
AcerNC-ES1-512-C2NS122.04.201622.04.2016
AcerNC-M3-581T-53336G12MAKK212.04.201624.09.2016
AcerNC-S7-191-33214G12ASS1021.01.201611.11.2016
AcerNC-V3-112P-P7P1273.02.201623.11.2016
AcerNC-V3-371-31A5227.05.201623.11.2016
AcerNC-V3-371-31VC223.09.20164.10.2016
AcerNC-V3-371-398X119.11.201619.11.2016
AcerNC-V3-371-50F2410.11.201618.11.2016
AcerNC-V3-371-541L430.03.201629.09.2016
AcerNC-V3-371-59MV317.05.201629.09.2016
AcerNC-V3-572-C4FA711.04.201619.11.2016
AcerNC-V3-572G-50K91031.05.20161.11.2016
AcerNC-V3-574G-573G18.04.20168.04.2016
AcerNC-V3-771-53218G75MAKK15.11.20155.11.2015
AcerNC-V3-772G-747A321.26TMA21.06.20162.06.2016
AcerNC-V5-122P-61454G50NSS312.02.20167.06.2016
AcerNC-V5-131-10074G922.09.201623.11.2016
AcerNC-V5-472-21174G50APP1713.09.201622.11.2016
AcerNC-V5-551-84554G50MASS410.02.20163.06.2016
AcerNC-V5-552-10578G1TAII65.02.201631.05.2016
AcerNC-V5-561-34018G329.01.20164.02.2016
AcerNC-V5-571G-323B6G50MASS22.02.20163.05.2016
AcerNC-VN7-591G-751112.09.20162.09.2016
AcerNG-VN7-591G-7085124.09.201624.09.2016
AcerNG-VN7-591G-78BE1124.03.201611.11.2016
AcerP5LM0122.11.201622.11.2016
AcerPeppy109030.10.201523.11.2016
AcerQ5WV128.04.201612.04.2016
AcerSwitch SA5-27145.10.201619.11.2016
AcerTMB113-E230.10.201530.10.2015
AcerTMP255-M8930.10.201523.11.2016
AcerTMP255-MG228.09.201629.09.2016
AcerTP-SW5-011-171H126.05.201626.05.2016
AcerTravelMate 4720230.09.20168.10.2016
AcerTravelMate 53203430.10.201522.11.2016
AcerTravelMate 55105513.09.201623.11.2016
AcerTravelMate 5520130.09.201630.09.2016
AcerTravelMate 5530221.04.20161.10.2016
AcerTravelMate 554218.11.20168.11.2016
AcerTravelMate 5730334.03.201622.11.2016
AcerTravelMate 5735123.11.201623.11.2016
AcerTravelMate 5760430.10.20159.12.2015
AcerTravelMate 6293219.09.201621.09.2016
AcerTravelMate 6460130.10.201530.10.2015
AcerTravelMate 6493326.05.201628.05.2016
AcerTravelMate 65933030.10.201518.11.2016
AcerTravelMate 772031.09.201622.09.2016
AcerTravelMate 7730218.11.201622.11.2016
AcerTravelMate 7750G330.09.20167.10.2016
AcerTravelMate 8172118.11.201618.11.2016
AcerTravelMate 837214310.11.201512.11.2016
AcerTravelMate 847191.09.201622.09.2016
AcerTravelMate 8481G121.09.201621.09.2016
AcerTravelMate B11336430.10.201522.11.2016
AcerTravelMate B115-M35830.10.201523.11.2016
AcerTravelMate B115-MP56.04.20163.06.2016
AcerTravelMate B116-M2613.09.201610.11.2016
AcerTravelMate B117-M43013.09.201623.11.2016
AcerTravelMate P236-M729.02.201623.11.2016
AcerTravelMate P246M-M1631.01.201621.09.2016
AcerTravelMate P25378430.10.201523.11.2016
AcerTravelmate P253-195.11.201513.11.2016
AcerTravelMate P256-M927.09.20164.10.2016
AcerTravelMate P273212.02.201622.11.2016
AcerTravelMate P273-M327.05.201627.05.2016
AcerTravelMate P645-S131.05.201631.05.2016
AcerV3-77111.06.20161.06.2016
AcerV5-131421.09.201629.09.2016
AcerV5-1712129.01.201622.11.2016
AcerV5-573413.10.201619.11.2016
AcerVeriton M670G20812.11.201519.11.2016
AcerVeriton M670G/M6704712.11.201519.11.2016
AcerYY.............1313.09.20168.11.2016
AlienwareAlienware 13521.09.201623.11.2016
AlienwareAlienware 14330.09.20161.10.2016
AlienwareM11xR3155.11.20153.06.2016
AlienwareM14xR2513.09.201615.11.2016
AlienwareM17xR421.10.20161.10.2016
AppleiMac12,2314.05.20162.06.2016
AppleiMac9,12830.10.201524.03.2016
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Late 2009)8330.10.201522.11.2016
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Mid 2010)18730.10.201523.11.2016
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo)18730.10.201523.11.2016
AppleMacBook Air (11-inch,Early 2014 / Mid 2013)35.11.20155.11.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2015) 2411630.10.201523.11.2016
AppleMacBook Air (11-Inch, Late 2010)15530.10.201523.11.2016
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2011)34530.10.201523.11.2016
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2012)3055.11.201523.11.2016
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)89330.10.201523.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Early 2014 / Mid 2013)897930.10.201523.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Late 2010)21010.11.201523.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2009)228.10.20165.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2011)83430.10.201523.11.2016
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2012)97130.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (13-inch, Early/Late 2011)153030.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2009)37830.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2010)49530.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2012)341030.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, 2.4/2.2 GHz)45.04.20162.06.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Early 2008)35.11.20152.06.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2008)6816.12.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2013 / Mid 2014)34230.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2009 / 15-inch, 2.53GHz, Mid 2009)4830.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2010)16730.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2012)5715.01.201623.11.2016
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Mid 2009)3430.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (17-inch, Mid 2010)7930.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2013 / Late 2012)22130.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015690230.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)307730.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013 / Mid 201417930.10.201523.11.2016
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 / Early 2013)26930.10.201523.11.2016
AppleMacBook2,1718.12.20151.06.2016
AppleMacBook3,1714.05.201626.10.2016
AppleMacBook4,1375.11.201519.11.2016
AppleMacBook5,2335.11.20156.10.2016
AppleMacBook8,11627.05.201623.11.2016
AppleMacBookPro11,42785.11.201523.11.2016
AppleMacBookPro11,51253.02.201623.11.2016
AppleMacBookPro5,44415.01.201623.11.2016
AppleMacmini6,224.10.20166.10.2016
ASUS1015PX1427.09.201623.11.2016
ASUS1215B23430.10.201523.11.2016
ASUS1225B129.09.201629.09.2016
ASUSE200HA1224.09.201623.11.2016
ASUSE205SA8217.09.201623.11.2016
ASUSE402MA44630.10.201523.11.2016
ASUSE402SA15721.06.201623.11.2016
ASUSE403SA356830.10.201523.11.2016
ASUSE502MA11329.01.201623.11.2016
ASUSE502SA26707.04.201623.11.2016
ASUSEB103355.11.201528.09.2016
ASUSF5SR25.11.201512.02.2016
ASUSF7SR131.01.201631.01.2016
ASUSF8Sa312.11.201518.12.2015
ASUSG501JW595.02.201623.11.2016
ASUSG501VW1215.09.201623.11.2016
ASUSG53SX21.10.20164.10.2016
ASUSG550JK2530.10.201526.10.2016
ASUSG551JK1325.03.201623.11.2016
ASUSG551JM5030.10.201519.11.2016
ASUSG551JW7023.01.201623.11.2016
ASUSG55VW2830.10.201515.11.2016
ASUSG74Sx2630.10.201527.10.2016
ASUSG750JM2930.10.201523.11.2016
ASUSG750JS1730.10.201522.11.2016
ASUSG750JW242.02.201623.11.2016
ASUSG750JX93.06.20167.10.2016
ASUSG750JZ606.05.201623.11.2016
ASUSG751JT218.04.201622.11.2016
ASUSG751JY18.04.20168.04.2016
ASUSG752VT428.05.20162.06.2016
ASUSG75VW1830.10.201516.11.2016
ASUSG75VX2326.01.201610.11.2016
ASUSG771JM6930.10.201523.11.2016
ASUSG771JW7320.11.201523.11.2016
ASUSGL502VT3515.09.201623.11.2016
ASUSGL552JX1031.01.20166.10.2016
ASUSGL552VW14826.05.201623.11.2016
ASUSGL552VX144.08.201623.11.2016
ASUSGL752VW192.09.201622.11.2016
ASUSK45VD326.11.201528.11.2015
ASUSK501UW422.11.201623.11.2016
ASUSK501UX1624.09.201623.11.2016
ASUSK50AB2430.10.201523.11.2016
ASUSK50ID730.10.20152.06.2016
ASUSK50IE115.04.201622.11.2016
ASUSK50IJ51.06.20163.06.2016
ASUSK52De12.04.20162.04.2016
ASUSK52Dr37730.10.201522.11.2016
ASUSK52F3030.10.20152.05.2016
ASUSK52Jc531.01.201627.09.2016
ASUSK52Je205.11.201523.11.2016
ASUSK52JK424.03.201612.04.2016
ASUSK52JT115.11.20154.10.2016
ASUSK52N39.02.20163.10.2016
ASUSK53BR527.09.201613.10.2016
ASUSK53E14730.10.201523.11.2016
ASUSK53SC7930.10.201523.11.2016
ASUSK53SD7430.10.201523.11.2016
ASUSK53SJ919.03.201623.11.2016
ASUSK53SK625.11.201512.04.2016
ASUSK53SM128.09.201628.09.2016
ASUSK53SV165.11.201523.11.2016
ASUSK53TA222.02.201623.11.2016
ASUSK53U14630.10.201523.11.2016
ASUSK53Z513.09.201631.10.2016
ASUSK54C3426.11.201523.11.2016
ASUSK54HR8130.10.201523.11.2016
ASUSK54L1930.10.201510.10.2016
ASUSK55A3230.10.201516.11.2016
ASUSK55DR345.11.201510.11.2016
ASUSK55VD17430.10.201523.11.2016
ASUSK55VJ523.02.201619.11.2016
ASUSK55VM274.02.201623.11.2016
ASUSK56CA1130.10.20158.10.2016
ASUSK56CB6330.10.201523.11.2016
ASUSK56CM652.04.201623.11.2016
ASUSK61IC228.05.20162.06.2016
ASUSK72Dr197.11.201523.11.2016
ASUSK72Jr209.02.201623.11.2016
ASUSK73BE32.04.201629.09.2016
ASUSK73BR1030.10.201522.11.2016
ASUSK73BY5730.10.201519.11.2016
ASUSK73SD130.10.201530.10.2015
ASUSK73SV6730.10.201523.11.2016
ASUSK73TA75.11.201510.10.2016
ASUSK73TK38.11.201619.11.2016
ASUSK75VJ165.11.201518.11.2016
ASUSK93SM431.05.20163.06.2016
ASUSK93SV22.06.201617.11.2016
ASUSK95VJ131.05.201631.05.2016
ASUSK95VM104.03.20163.11.2016
ASUSN43SN825.05.201623.11.2016
ASUSN501JW818.01.20164.03.2016
ASUSN501VW529.09.201623.11.2016
ASUSN53Jg23.02.201615.02.2016
ASUSN53SM523.09.201623.11.2016
ASUSN53SN1130.10.20158.11.2016
ASUSN53SV4117.12.201523.11.2016
ASUSN550JK2314.11.201522.11.2016
ASUSN550JV1427.05.201615.10.2016
ASUSN550LF722.09.201622.11.2016
ASUSN551JK330.10.201517.11.2016
ASUSN552VX122.11.201622.11.2016
ASUSN56DP3430.10.201522.11.2016
ASUSN56DY3230.10.201523.11.2016
ASUSN56JK106.04.201623.11.2016
ASUSN56JR930.10.201518.11.2016
ASUSN56JRH83.09.20166.10.2016
ASUSN56VB95.02.201623.11.2016
ASUSN56VJ1230.10.20152.09.2016
ASUSN56VM3230.10.201523.11.2016
ASUSN56VZ177.04.201619.11.2016
ASUSN61Ja1130.10.20151.10.2016
ASUSN71Vg2830.10.201512.11.2016
ASUSN73JF55.02.20167.04.2016
ASUSN73SM230.10.201524.09.2016
ASUSN73SV923.08.20168.10.2016
ASUSN750JV2321.09.201622.11.2016
ASUSN751JK326.02.201623.11.2016
ASUSN751JX224.09.201630.09.2016
ASUSN76VJ1314.11.201526.10.2016
ASUSN76VM255.04.201620.11.2016
ASUSN76VZ14.10.20164.10.2016
ASUSP50IJ445.11.201519.11.2016
ASUSP552LA7023.11.201522.11.2016
ASUSP553UA424.09.201623.11.2016
ASUSPU301LA48.11.201613.11.2016
ASUSQ503UA2224.09.201622.11.2016
ASUSS300CA13622.11.201523.11.2016
ASUSS301LA13030.10.201523.11.2016
ASUSS301LP17.04.20167.04.2016
ASUSS400CA11430.10.201523.11.2016
ASUSS550CA199.03.201619.11.2016
ASUSS550CB2730.10.201518.11.2016
ASUSS551LA292.02.20168.11.2016
ASUSS551LB565.02.201623.11.2016
ASUSS551LN31630.10.201523.11.2016
ASUST100TA4130.10.201516.11.2016
ASUST100TAM212.04.201624.05.2016
ASUST200TA423.02.20161.11.2016
ASUST200TAC7130.10.201516.11.2016
ASUST300FA5426.11.201523.11.2016
ASUSTP300LA2210.11.201522.11.2016
ASUSTP301UA11014.09.201623.11.2016
ASUSTP500LA2313.05.201617.11.2016
ASUSTP500LAB6830.10.201523.11.2016
ASUSTP500LAG232.09.201627.10.2016
ASUSTP501UA528.09.201623.11.2016
ASUSU31F16.09.20166.09.2016
ASUSU31SD2030.10.201523.11.2016
ASUSU31SG65.11.201514.05.2016
ASUSU32U5330.10.201518.11.2016
ASUSU35JC2812.11.201512.11.2016
ASUSU36SD1126.05.201623.11.2016
ASUSU36SG117.11.201617.11.2016
ASUSU38DT131.05.201631.05.2016
ASUSU38N4921.01.201619.11.2016
ASUSU46SV129.09.201629.09.2016
ASUSUL20A630.10.201516.11.2016
ASUSUL30A29730.10.201511.10.2016
ASUSUL30VT335.11.201517.11.2016
ASUSUL50VT621.09.20165.10.2016
ASUSUX301LAA324.05.201629.09.2016
ASUSUX302LA1014.01.201630.09.2016
ASUSUX302LG930.10.20156.10.2016
ASUSUX303LA1065.11.201523.11.2016
ASUSUX303LAB23710.11.201523.11.2016
ASUSUX303LB17930.10.201523.11.2016
ASUSUX303LN2329.01.201623.11.2016
ASUSUX303LNB2217.11.201523.11.2016
ASUSUX303UA375.02.201623.11.2016
ASUSUX303UB17010.02.201623.11.2016
ASUSUX305CA244621.01.201623.11.2016
ASUSUX305FA158230.10.201523.11.2016
ASUSUX305LA223.09.201623.09.2016
ASUSUX305UA6119.08.201623.11.2016
ASUSUX310UQ110.11.201610.11.2016
ASUSUX31A145.11.201523.11.2016
ASUSUX31E5225.11.201523.11.2016
ASUSUX32A6821.01.201623.11.2016
ASUSUX32LA11930.10.201523.11.2016
ASUSUX32LN5230.10.201523.11.2016
ASUSUX32VD406.02.201622.11.2016
ASUSUX360CA5926.08.201623.11.2016
ASUSUX360UA129.09.201629.09.2016
ASUSUX51VZA115.02.201619.11.2016
ASUSX200MA331.05.201621.09.2016
ASUSX202E3230.10.201523.11.2016
ASUSX202EP445.11.201516.11.2016
ASUSX202EV5418.12.201518.11.2016
ASUSX205TA4730.10.201519.11.2016
ASUSX205TAW102.02.20162.06.2016
ASUSX301A15530.10.201523.11.2016
ASUSX302LA49530.10.201523.11.2016
ASUSX302UA18312.04.201623.11.2016
ASUSX453MA28.11.201611.11.2016
ASUSX501A20530.10.201523.11.2016
ASUSX501A126230.10.201523.11.2016
ASUSX501U4330.10.201523.11.2016
ASUSX502CA13530.10.201523.11.2016
ASUSX540LA71126.08.201623.11.2016
ASUSX540SA211.09.201611.11.2016
ASUSX540YA14927.08.201623.11.2016
ASUSX541SA3530.09.201623.11.2016
ASUSX541UA6923.08.201623.11.2016
ASUSX550CA24730.10.201523.11.2016
ASUSX550CC8130.10.201523.11.2016
ASUSX550CL8130.10.201511.11.2016
ASUSX550DP455.11.201523.11.2016
ASUSX550EA4225.03.201623.11.2016
ASUSX550JK3055.11.201523.11.2016
ASUSX550JX2085.11.201523.11.2016
ASUSX550LA11930.10.201523.11.2016
ASUSX550LB14030.10.201523.11.2016
ASUSX550LC8230.10.201523.11.2016
ASUSX550LD30730.10.201523.11.2016
ASUSX550LN47430.10.201523.11.2016
ASUSX550MD7730.10.201523.11.2016
ASUSX550MJ2285.11.201523.11.2016
ASUSX550VX1302.09.201623.11.2016
ASUSX550ZA265.04.201619.11.2016
ASUSX550ZE1025.11.201523.11.2016
ASUSX551CA13630.10.201523.11.2016
ASUSX551CAP30030.10.201523.11.2016
ASUSX551MA43430.10.201523.11.2016
ASUSX553MA164730.10.201523.11.2016
ASUSX553SA50729.01.201623.11.2016
ASUSX555DG6025.05.201623.11.2016
ASUSX555LA7455.11.201523.11.2016
ASUSX555LAB245830.10.201523.11.2016
ASUSX555LB925.11.201523.11.2016
ASUSX555LD730.10.201530.09.2016
ASUSX555LJ66230.10.201523.11.2016
ASUSX555LN13330.10.201523.11.2016
ASUSX555LNB3229.01.201623.11.2016
ASUSX555LP4330.10.201523.11.2016
ASUSX555LPB514.09.201630.09.2016
ASUSX555SJ1820.09.201618.11.2016
ASUSX555UA4915.01.201619.11.2016
ASUSX555UJ4813.09.201623.11.2016
ASUSX555YA118.11.201618.11.2016
ASUSX556UA1691.06.201623.11.2016
ASUSX556UAM1615.09.201623.11.2016
ASUSX556UB2620.09.201623.11.2016
ASUSX556UJ1021.09.201611.11.2016
ASUSX556UQ1230.09.201623.11.2016
ASUSX556UR14713.09.201623.11.2016
ASUSX556UV19531.08.201623.11.2016
ASUSX55U2031.05.20167.10.2016
ASUSX55VDR396.02.201623.11.2016
ASUSX71A125.11.201513.04.2016
ASUSX750JB410.02.201623.09.2016
ASUSX751LAB317.09.201623.11.2016
ASUSX751LD415.02.201622.11.2016
ASUSX751LJ3713.09.201622.11.2016
ASUSX751LK1713.09.201614.10.2016
ASUSX751LN152.02.201622.11.2016
ASUSX751LX35.02.20165.04.2016
ASUSX751MA22230.10.201523.11.2016
ASUSX751SA928.09.201623.11.2016
ASUSX756UA28.10.201623.11.2016
ASUSX756UAM411.11.201623.11.2016
ASUSX75A13711.02.201623.11.2016
ASUSX75VBP422.11.201623.11.2016
ASUSX75VC330.10.201523.11.2016
ASUSX75VD1530.10.201523.11.2016
CLEVO CO.W150ER529.09.201623.11.2016
CLEVO CO.W760T/M740T/M760T93.02.201611.06.2016
cubei15-T13.05.20163.05.2016
CubeI813.05.20163.05.2016
DellDell Precision M3800429.09.201623.11.2016
DellDell System Vostro 3450130.10.201530.10.2015
DellDell System Vostro 37504712.04.201623.11.2016
DellDell System XPS L321X27.04.201631.05.2016
DellInspiron 13-5368619.09.201623.11.2016
DellInspiron 15451113.09.201623.11.2016
DellInspiron 1564123.01.201623.01.2016
DellInspiron 3451330.09.20161.10.2016
DellInspiron 352142830.10.201523.11.2016
DellInspiron 354224.06.201610.11.2016
DellInspiron 3543528.05.201621.09.2016
DellInspiron 372136.11.20158.04.2016
DellInspiron 5423930.10.201530.09.2016
DellInspiron 5455231.08.20163.09.2016
DellInspiron 552075.11.20152.06.2016
DellInspiron 55211230.10.201511.11.2016
DellInspiron 55231511.05.20166.10.2016
DellInspiron 5748726.05.201623.11.2016
DellInspiron 7348211.11.201618.11.2016
DellInspiron 7520325.05.20161.06.2016
DellInspiron 7559523.09.201623.11.2016
DellInspiron N5110105.10.201624.10.2016
DellLatitude 21104130.10.201513.11.2016
DellLatitude 212037130.10.201523.11.2016
DellLatitude 3330387430.10.201523.11.2016
DellLatitude 33402187730.10.201523.11.2016
DellLatitude 3350320813.09.201623.11.2016
DellLatitude 346010413.09.201623.11.2016
DellLatitude 354053530.10.201523.11.2016
DellLatitude 3550404.02.201622.11.2016
DellLatitude 6430U163.02.201615.11.2016
DellLatitude 72753128.09.201616.11.2016
DellLatitude 735051.10.201619.11.2016
DellLatitude 73701027.09.201623.11.2016
DellLatitude D43015.11.20155.11.2015
DellLatitude D520352.02.201623.11.2016
DellLatitude D53071530.10.201523.11.2016
DellLatitude D62028.04.20168.04.2016
DellLatitude D63015130.10.201523.11.2016
DellLatitude D82036.06.20166.06.2016
DellLatitude D830223.01.20165.03.2016
DellLatitude E42004018.05.201623.11.2016
DellLatitude E43005230.10.201522.11.2016
DellLatitude E43101095.11.201523.11.2016
DellLatitude E525045.02.20165.04.2016
DellLatitude E52701326.08.201623.11.2016
DellLatitude E540014.03.20164.03.2016
DellLatitude E541065730.10.201510.11.2016
DellLatitude E5420418730.10.201523.11.2016
DellLatitude E5430 non-vPro84430.10.201523.11.2016
DellLatitude E5430 vPro311.02.20165.03.2016
DellLatitude E5440190230.10.201523.11.2016
DellLatitude E5450165130.10.201523.11.2016
DellLatitude E5470138813.09.201623.11.2016
DellLatitude E550012130.10.20155.11.2016
DellLatitude E55101224.11.20152.11.2016
DellLatitude E552028530.10.201519.11.2016
DellLatitude E5530 non-vPro327130.10.201523.11.2016
DellLatitude E5540163130.10.201523.11.2016
DellLatitude E555024330.10.201519.11.2016
DellLatitude E5570417.11.201619.11.2016
DellLatitude E6220475.11.201523.11.2016
DellLatitude E62301173.02.201623.11.2016
DellLatitude E632017130.10.201523.11.2016
DellLatitude E633092530.10.201523.11.2016
DellLatitude E640019130.10.201523.11.2016
DellLatitude E6410154230.10.201523.11.2016
DellLatitude E6420126530.10.201523.11.2016
DellLatitude E6430223530.10.201523.11.2016
DellLatitude E6430s94.10.201623.11.2016
DellLatitude E64404315.09.201627.10.2016
DellLatitude E650043630.10.201522.11.2016
DellLatitude E65105630.10.201523.11.2016
DellLatitude E6520784.02.201623.11.2016
DellLatitude E6530356530.10.201523.11.2016
DellLatitude E654023530.10.201522.11.2016
DellLatitude E7240765.11.201516.11.2016
DellLatitude E72501930.10.201522.11.2016
DellLatitude E7270118.09.201618.09.2016
DellLatitude E74403513.02.201623.11.2016
DellLatitude E7450555.11.201518.11.2016
DellLatitude E7470111.10.201611.11.2016
DellLatitude XT2824.11.20151.10.2016
DellLatitude XT349.10.201615.10.2016
DellOptiPlex 360730.10.201530.10.2015
DellOptiPlex 380158.04.201618.11.2016
DellOptiPlex 701036530.10.201523.11.2016
DellOptiPlex 7609810.11.201518.11.2016
DellOptiPlex 780223.09.201627.09.2016
DellOptiPlex 7901430.10.201530.10.2015
DellOptiPlex 9010 AIO23.02.20163.02.2016
DellOptiPlex 902036530.10.201527.05.2016
DellOptiPlex 9020M9574.03.201623.11.2016
DellOptiPlex 990202130.10.201523.11.2016
DellPrecision M4400115.11.201615.11.2016
DellPrecision M4500222.11.201623.11.2016
DellPrecision M4700430.10.201524.09.2016
DellPrecision M480011.10.20161.10.2016
DellPrecision M6400130.10.201530.10.2015
DellPrecision M6600127.05.201627.05.2016
DellStudio 15551330.10.201514.10.2016
DellUnidentified System627.09.20164.10.2016
DellVenue 11 Pro 51306430.10.20154.10.2016
DellVostro 101416830.10.201522.11.2016
DellVostro 10151731.08.201623.11.2016
DellVostro 14-5459327.09.201629.09.2016
DellVostro 25202820.11.201519.11.2016
DellVostro 3300530.10.201530.09.2016
DellVostro 3350613.04.201629.09.2016
DellVostro 33601114.09.201623.11.2016
DellVostro 350015513.04.201616.11.2016
DellVostro 3546233.02.201622.11.2016
DellVostro 35498530.10.201523.11.2016
DellVostro 3550488.04.201618.11.2016
DellVostro 35583412.01.201623.11.2016
DellVostro 3559515.11.201623.11.2016
DellVostro 356059112.11.201522.11.2016
DellVostro V131106.05.201627.10.2016
DellXPS 12 9Q231418.12.201523.11.2016
DellXPS 12-9Q3335.04.20167.04.2016
DellXPS 13 9343831.01.20164.10.2016
DellXPS 13 9350448.04.201623.11.2016
DellXPS 15 9550824.09.201619.11.2016
DellXPS L322X430.09.20167.10.2016
DellXPS13 9333126.05.201626.05.2016
emachinesE44316.02.20166.02.2016
eMachineseMachines E525627.05.201623.11.2016
eMachineseMachines E527427.09.20161.10.2016
eMachineseMachines E625814.11.201512.10.2016
eMachineseMachines E72785.11.20153.06.2016
eMachineseMachines G630116.09.201616.09.2016
eMachineseMachines G640530.10.201527.05.2016
eMachineseMachines G72525.02.201612.04.2016
eMachineseMachines G730430.10.20157.11.2015
eMachineseME44267.04.201623.11.2016
eMachineseME4434117.03.201623.11.2016
eMachineseME640G630.10.201513.10.2016
eMachineseME642130.10.201530.10.2015
eMachineseME642G730.10.201516.09.2016
eMachineseME644G922.09.201622.11.2016
eMachineseME729Z4975.11.201523.11.2016
eMachineseME732ZG302.02.20165.10.2016
eMachines, inc.eMG420187.11.201512.11.2016
Fujitsu00000000214.03.201612.11.2016
FujitsuAMILO Pi 3560629.01.201629.09.2016
FujitsuAMILO Pi 3660216.05.201627.09.2016
FujitsuCELSIUS H70041.10.20162.11.2016
FujitsuCELSIUS H7102020.09.201622.11.2016
FujitsuD3171-A110630.10.201523.11.2016
FujitsuESPRIMO E352112118.12.20154.03.2016
FujitsuESPRIMO E400630.10.201530.10.2015
FujitsuESPRIMO E42021.06.20163.06.2016
FujitsuESPRIMO E5104218.12.201510.10.2016
FujitsuESPRIMO E70019321.01.20164.06.2016
FujitsuESPRIMO P2560123.11.201623.11.2016
FujitsuESPRIMO P40038011.11.201510.11.2016
FujitsuESPRIMO P510305930.10.201523.11.2016
FujitsuESPRIMO P510 P85+1630.10.201527.09.2016
FujitsuESPRIMO P5206830.10.20154.06.2016
FujitsuESPRIMO P720212.04.201620.11.2016
FujitsuFMVS75WWP410.11.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A512201530.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A51492230.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A530380630.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A5312225.11.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A5322830.10.201510.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A54493430.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A55534630.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK A556117.09.201617.09.2016
FujitsuLIFEBOOK AH5025930.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH51264630.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH5308630.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH530/HD61211.03.20161.06.2016
FujitsuLIFEBOOK AH53157430.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH531/GFO3730.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH53210930.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH532/G215430.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH532/G5265.11.201518.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH544730.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK AH552/SL235.04.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E544110330.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E54676111.05.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E55436230.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E5561732.06.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E7338314.01.201619.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E73447730.10.201522.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E736127.09.201627.09.2016
FujitsuLIFEBOOK E743210.02.20164.03.2016
FujitsuLIFEBOOK E744691930.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E746327.09.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E75199530.10.201522.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E752522830.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E75321.10.201619.10.2016
FujitsuLIFEBOOK E754558230.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E756416.09.201618.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E78035730.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK E7822713.09.201622.11.2016
FujitsuLIFEBOOK LH53133.09.201629.09.2016
FujitsuLIFEBOOK N532201.06.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK NH532605.11.201519.11.2016
FujitsuLIFEBOOK NH5701530.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK NH7514430.10.201527.10.2016
FujitsuLIFEBOOK P3110162.06.201628.09.2016
FujitsuLIFEBOOK P701109630.10.201520.11.2016
FujitsuLIFEBOOK P702101230.10.20156.10.2016
FujitsuLIFEBOOK P770206.04.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK P7711225.11.201522.11.2016
FujitsuLIFEBOOK P772101.06.201617.11.2016
FujitsuLIFEBOOK P8110122.11.201622.11.2016
FujitsuLIFEBOOK S710487130.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK S75143430.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK S752140630.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK S7608230.10.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK S761355.11.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK S7621024.03.20162.06.2016
FujitsuLIFEBOOK S7921924.09.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK S904285.11.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK SH5311420.05.20165.10.2016
FujitsuLIFEBOOK T73014.08.20164.08.2016
FujitsuLIFEBOOK U5542129.01.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK U574131.04.201622.11.2016
FujitsuLIFEBOOK U745171.06.201622.11.2016
FujitsuLIFEBOOK U772635.02.201623.11.2016
FujitsuLIFEBOOK U9042565.11.201523.11.2016
FujitsuLIFEBOOK UH55216930.10.201510.11.2016
FujitsuLIFEBOOK UH572107.04.201623.11.2016
FujitsuSTYLISTIC Q702729.01.20163.11.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li 27271022.09.201623.11.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li 27352719.04.201610.11.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li170543.02.20164.10.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li371044.10.201626.10.2016
Fujitsu SiemensAMILO Li3910316.03.201618.03.2016
Fujitsu SiemensAMILO PRO V351596.02.20161.06.2016
Fujitsu SiemensAmilo Si 152031.10.20168.10.2016
Fujitsu SiemensAMILO Si 263615.11.20155.11.2015
Fujitsu SiemensCELSIUS H250310.05.201611.05.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO E676.11.201516.12.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D95004431.01.20164.10.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile D95102011.04.201622.11.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile M941013229.01.201623.11.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile U92001014.09.201622.11.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V5505175.11.201517.11.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V55351730.10.20152.06.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6505130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V653538.02.20168.02.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6545330.10.20154.02.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile X9515611.03.201611.03.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO P185.11.20155.05.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO P3510718.03.201631.05.2016
Fujitsu SiemensESPRIMO P562524.02.20165.02.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK C1410716.04.20162.06.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK E841022630.10.201531.05.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S64103414.11.201513.10.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S64202213.05.201612.10.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7110130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7210117.11.20157.10.2016
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S72206130.10.201523.11.2016
GIGABYTEP34V3213.10.201618.11.2016
GIGABYTEX51121.01.201616.11.2016
Gigabyte Technology Co., Ltd.116.09.201616.09.2016
GoogleAuron_Paine51628.09.201623.11.2016
GoogleAuron_Yuna114630.10.201522.10.2016
GoogleCandy14.10.20164.10.2016
GoogleCyan118.11.201618.11.2016
GoogleGandof1221.09.201622.11.2016
GoogleGnawty229.09.201629.09.2016
GoogleOrco686.10.201617.11.2016
GoogleSwanky24.10.20166.10.2016
Hewlett-Packard2530.10.201522.11.2016
Hewlett-Packard...26.10.20167.10.2016
Hewlett-Packard110-308no17.05.20167.05.2016
Hewlett-Packard2540p216.09.201627.09.2016
Hewlett-Packard8460p319.11.201623.11.2016
Hewlett-Packard8540w75.02.20168.04.2016
Hewlett-PackardCompaq 15 Notebook PC525.11.201522.11.2016
Hewlett-PackardCompaq 6106119.12.201512.10.2016
Hewlett-PackardCompaq 6151425.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardCompaq CQ58 Notebook PC51330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ40 Notebook PC212.02.201612.02.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ60 Notebook PC627.05.20161.10.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ61 Notebook PC4330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ70 Notebook PC230.10.201522.11.2015
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ71 Notebook PC5312.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardFalco11630.10.201513.11.2016
Hewlett-PackardHP 15 Notebook PC333230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 2230s327.09.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP 250 G1 Notebook PC14330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 250 G2 Notebook PC4630.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP 250 G3 Notebook PC54830.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 250 G4 Notebook PC16119.12.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 255 G1 Notebook PC40130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 255 G2 Notebook PC40430.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP 255 G3 Notebook PC560830.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 255 G4 Notebook PC895.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP 255 Notebook PC131.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP 350 G1146230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 350 G2180130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 350 G2 Notebook PC1613.09.201612.11.2016
Hewlett-PackardHP 355 G2915.11.201618.11.2016
Hewlett-PackardHP 5501130.09.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP 600B285.11.20153.05.2016
Hewlett-PackardHP 62014230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 62510030.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 630 Notebook PC6030.10.20151.11.2016
Hewlett-PackardHP 635 Notebook PC13730.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP 650 Notebook PC235.11.20154.11.2016
Hewlett-PackardHP 655 Notebook PC43830.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Beats 15 Notebook PC1231.01.201617.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 2510p Notebook PC1127.09.201618.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6000 Pro MT PC275915.12.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro MT PC29130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro SFF PC187130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6200 Pro SFF PC831.01.201611.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b330.10.20151.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR691ET#AK8)421.09.201628.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (GR695ET#AK8)127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b (KE135ET#AK8)1313.09.201618.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GW688AV)11335.11.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (NN210ET#AK8)328.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (VW641EC#AK8)48.04.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b3430.10.201510.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR679ET#AK8)2418.11.201530.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR680ET#AK8)7030.10.20152.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (KE121ET#AK8)8230.10.201523.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB835ET#AK8)227.10.20161.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET)85.11.201618.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (KE067ET#AK8)230.10.201531.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (RK154AV)38.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GA009ET#AK8)55.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GR656ET#AK8)198.02.201610.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6720s17030.10.201526.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b42030.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GB987ET#AK8)5130.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GW687AV)148530.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KE717AV)2285.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU442ET#AK8)1722.03.201622.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU444ET#AK8)1430.10.201522.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NA960ET#AK8)11930.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NN203EA#AK8)1816.12.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6730s3830.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b25430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b (KU214ET)228.09.20161.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6735s2830.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6830s230.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p18230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (GB949ET#AK8)11.12.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (RH244AV)125.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite Base230.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite CMT PC2330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite SFF PC83130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite CMT PC524.05.20162.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8200 Elite MT PC20929.03.20162.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p22530.10.201520.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq 8510w42.06.20164.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5750 Microtower2429.09.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Microtower97716.12.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5800 Small Form Factor652.02.20166.04.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc5850 Microtower33.06.201621.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7100 CMT(PE224ET)24.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Small Form Factor295.11.20155.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700 Small Form Factor2411.02.20165.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Convertible Minitower34.02.20164.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Small Form Factor15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800 Small Form Factor835.11.20152.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800p Small Form Factor4616.04.201610.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Convertible Minitower18630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Small Form Factor73030.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dx2250 Microtower134.03.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP Compaq dx2450 Microtower PC331.05.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 CMT8612.11.201518.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 MT37230.10.20151.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 SFF24426.05.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 USDT993.02.201619.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH374ET#AK8)313.05.201613.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6320 (RH380EA#AK8)212.02.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (EH522AV)230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (RH484EA#AK8)123.11.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nc8430 (EM741AV)830.10.201527.05.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nx6310 (RH328ET#AK8)116.04.201616.04.2016
Hewlett-PackardHP Compaq nx9420 (RH454ET#AK8)731.01.20163.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 All-in-One PC2974.02.20163.06.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 MT10330.10.201518.10.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 SFF7611.11.201510.11.2016
Hewlett-PackardHp compaq Pro 6305 Microtower12.02.20162.02.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 MT841.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 SFF210930.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Elite x2 1011 G1 Tablet7011.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2170p1619.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p10619.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p (FU433EA)119.12.201519.12.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p11130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (WK301EA#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p52430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2570p29430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2730p228.05.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 2760p705.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 6930p6430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 720 G213829.01.201625.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 725 G247.04.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 740 G2528.05.20162.06.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 745 G25431.08.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 750 G2228.09.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 755 G2224.03.201628.09.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G1488130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G2456330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G1414230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G217295.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8440p86130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p122130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p (LG743EA)420.09.20161.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470p405030.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G11165.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G246031.01.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530p40030.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530w3621.04.201622.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p6430.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540w11027.05.201618.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560p12430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w325.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w (LG660EA#AK8)111.11.201611.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570p97730.10.201517.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570w357.04.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8730w2530.10.201510.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8740w83.04.201621.09.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook 8770w21.06.20163.06.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G141.10.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1020 G1 SE15.10.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G14212.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G2921.09.201616.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9470m1156.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G1378.04.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G23295.11.201520.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G31145.11.201520.11.2016
Hewlett-PackardHP EliteDesk 705 G1 SFF628.05.20161.06.2016
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G11029.01.20163.10.2016
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 SFF2130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 USDT52085.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY 14 Notebook PC45.11.20157.03.2016
Hewlett-PackardHP ENVY 15 Notebook PC108330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY 15 x360 PC287.04.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY 17 Notebook PC666.11.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY 6 Notebook PC624.09.201618.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY dv6 Notebook PC317.11.201622.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY dv7 Notebook PC315.11.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY m6 Notebook PC10630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY Notebook8913.05.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 4 PC15.10.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 6630.10.20151.10.2016
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 6 PC85.05.201631.08.2016
Hewlett-PackardHP ENVY Spectre XT Ultrabook PC154.10.201624.10.2016
Hewlett-PackardHP ENVY TouchSmart Sleekbook 4926.09.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP ENVY TS 15 Notebook PC43.02.20166.09.2016
Hewlett-PackardHP ENVY TS m6 Sleekbook25.04.201631.05.2016
Hewlett-PackardHP ENVY TS Sleekbook 42025.05.20168.10.2016
Hewlett-PackardHP ENVY x2 Detachable PC 1324.10.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP ENVY4 Notebook PC723.09.201619.11.2016
Hewlett-PackardHP Folio 13 - 2000 Notebook PC723.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Folio 13 Notebook PC1430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP G5000 (RY490EA#UUW)43.02.20162.04.2016
Hewlett-PackardHP G62 Notebook PC11030.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP G7000 Notebook PC312.04.201613.04.2016
Hewlett-PackardHP G72 Notebook PC1230.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP Mini 210-1000629.10.201618.11.2016
Hewlett-PackardHP Mini 510215.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Mini 5103206.09.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Notebook64330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook65.02.20168.10.2016
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook PC 15185.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 Notebook PC1530.10.201515.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x2 Notebook PC33.06.20161.10.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x360 PC84630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 Notebook PC200330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 x360 PC23630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 14 Notebook PC821.04.201622.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 15 Notebook PC327630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 15-n218so NB1024.11.20151.10.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion 17 Notebook PC100530.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dm1 Notebook PC226.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dm3 Notebook PC283.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dm4 Notebook PC65.11.201514.10.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2 Notebook PC330.10.201512.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3 Notebook PC86.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3500 Notebook PC2130.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv4 Notebook PC830.10.201530.09.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv5 Notebook PC45.11.20152.06.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6 Notebook PC38530.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6000 (RP977EA#UUW)1413.02.201630.09.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion dv7 Notebook PC15430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion g6 Notebook PC96430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion G62 NoteBook PC1230.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion g7 Notebook PC32330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion m6 Notebook PC5530.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion Notebook1065.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion NoteBook PC256.02.201611.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 141028.09.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 1511630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 15 PC2321.01.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 11 Notebook PC673.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 15 Notebook PC12030.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 14426.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 1511630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion x2 Detachable1113.04.201617.11.2016
Hewlett-PackardHP Pavilion x360 Convertible96430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Pro x2 410 G1 PC1520.05.201615.11.2016
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G1 Tablet63830.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 11 G12402.02.20166.10.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G11558930.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G23188630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4310s430.10.20154.10.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4320s993.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s201330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (A6D86EA#UUW)28.04.20162.08.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW788ES)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW818EA#UUW)128.09.201628.09.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4340s170330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G037630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G1103830.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G2332230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4510s87530.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4515s1730.10.20154.06.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4520s50930.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4525s3130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s34130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4535s22030.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4540s5430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4545s4630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G1100630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G2803930.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G0225.11.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G13730.10.201519.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G258.11.201619.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4710s3630.10.20156.10.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s140730.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4730s15630.10.201517.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 4740s13730.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 5310m296.09.201622.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 5320m124.03.20168.10.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 5330m3230.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b176730.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b (LG633EA#AK8)4530.10.201517.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 640 G11265530.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 645 G18330.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6450b3430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6460b35930.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6465b104830.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6470b44130.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6475b7630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 650 G11063330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6540b3624.08.20165.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6545b830.10.20152.06.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 655 G16130.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6550b168330.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6555b142530.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b546430.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b (LG652EA#AK8)830.04.20162.09.2016
Hewlett-PackardHP ProBook 6570b220530.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G1 SFF19930.10.20154.10.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G2 MT (TPM DP)4413.11.20151.06.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 DM3615.11.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 SFF18630.10.201516.11.2016
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 TWR32.04.20161.09.2016
Hewlett-PackardHP ProOne 600 G1 AiO74630.10.201513.10.2016
Hewlett-PackardHP SleekBook 15 NoteBook PC128.09.201628.09.2016
Hewlett-PackardHP Spectre 13 Ultrabook1821.01.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Spectre Envy14 NoteBook PC56.02.20167.10.2016
Hewlett-PackardHP Spectre Pro x360 G121.06.201629.09.2016
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible 132129.01.201623.11.2016
Hewlett-PackardHP Spectre x360 Convertible PC725.08.201613.09.2016
Hewlett-PackardHP SpectreXT Pro 13-b000 PC126.11.201530.09.2016
Hewlett-PackardHP Split 13 x2 PC1129.01.201611.11.2016
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC127.09.201627.09.2016
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 11295.11.201522.11.2016
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1341630.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1435.10.201619.11.2016
Hewlett-PackardHP Stream x360 Convertible PC 1164530.10.201523.11.2016
Hewlett-PackardHP x2 210330.09.20166.10.2016
Hewlett-PackardHP x360 310 G1 PC927.09.201629.09.2016
Hewlett-PackardHP Z230 Tower Workstation12630.10.201510.11.2016
Hewlett-PackardHP ZBook 1595.04.201620.11.2016
Hewlett-PackardHP ZBook 15 G2230.09.20165.10.2016
Hewlett-PackardHP ZBook 17317.09.201621.09.2016
Hewlett-Packardp6-2230eo27.05.20167.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ42 Notebook PC517.12.201514.05.2016
Hewlett-PackardPresario CQ45 Notebook PC311.11.201622.11.2016
Hewlett-PackardPresario CQ56 Notebook PC11730.10.201522.11.2016
Hewlett-PackardPresario CQ57 Notebook PC1115.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardPresario CQ58 Notebook PC542.02.201623.11.2016
Hewlett-PackardPresario CQ61 Notebook PC31.06.20163.06.2016
Hewlett-PackardPresario CQ62 Notebook PC35.11.201523.11.2016
Hewlett-PackardPresario V6500 Notebook PC47.04.20162.06.2016
HPHP 250 G4 Notebook PC131624.03.201623.11.2016
HPHP 250 G5 Notebook PC144919.08.201623.11.2016
HPHP 255 G4 Notebook PC61829.01.201623.11.2016
HPHP 255 G5 Notebook PC1529.10.201622.11.2016
HPHP Convertible x3602421.09.201623.11.2016
HPHP Elite x2 1012 G1728.09.201612.11.2016
HPHP EliteBook 755 G332.04.201630.09.2016
HPHP EliteBook 820 G3212725.05.201623.11.2016
HPHP EliteBook 840 G37002.09.201623.11.2016
HPHP EliteBook 850 G3623.09.201623.11.2016
HPHP EliteBook Folio G114.10.20164.10.2016
HPHP EliteDesk 705 G2 SFF3130.09.20161.11.2016
HPHP ENVY Notebook2831.02.201623.11.2016
HPHP ENVY x360 Convertible2524.09.201622.11.2016
HPHP Notebook313412.12.201523.11.2016
HPHP NoteBook PC319.11.201623.11.2016
HPHP OMEN Notebook25.10.20166.10.2016
HPHP Pavilion Gaming Notebook6516.09.201623.11.2016
HPHP Pavilion Notebook963529.01.201623.11.2016
HPHP Pavilion x2 Detachable115.11.201615.11.2016
HPHP Pavilion x360 Convertible2433.02.201623.11.2016
HPHP ProBook 11 G21229.09.20167.10.2016
HPHP ProBook 430 G3790221.01.201623.11.2016
HPHP ProBook 440 G312375.02.201623.11.2016
HPHP ProBook 450 G395113.02.201623.11.2016
HPHP ProBook 455 G33164.02.201623.11.2016
HPHP ProBook 470 G31726.05.201622.11.2016
HPHP ProBook 640 G29524.08.201622.11.2016
HPHP ProBook 645 G262.09.201612.10.2016
HPHP ProBook 650 G23785.05.201623.11.2016
HPHP ProBook 655 G21627.09.201622.11.2016
HPHP ProDesk 600 G2 DM1222.11.201622.11.2016
HPHP ProDesk 600 G2 MT41120.09.201610.11.2016
HPHP ProDesk 600 G2 SFF79319.04.20168.11.2016
HPHP Spectre Notebook1827.09.201623.11.2016
HPHP Stream Notebook PC 1358416.02.201623.11.2016
HPHP ZBook 17 G3128.09.201628.09.2016
HPOMEN by HP Laptop2314.09.201622.11.2016
HP-PavilionFL261AA-UUW a6553.sc916.08.201616.09.2016
HUAWEIMateBook HZ-W09122.11.201622.11.2016
innotek GmbHVirtualBox2954.03.201623.11.2016
InsydeBayTrail10130.10.201523.11.2016
Lenovo3000 N20044.03.20164.03.2016
LenovoB540013930.10.201522.11.2016
LenovoIdeaPad S210 Touch839.03.201619.11.2016
LenovoIdeaPad U310130.10.201530.10.2015
LenovoIdeaPad U330 Touch427.05.20161.10.2016
LenovoIdeaPad U330p88030.10.201523.11.2016
LenovoINVALID12730.10.201523.11.2016
LenovoLenovo2729.01.20164.11.2016
LenovoLenovo B40-301121.09.201623.11.2016
LenovoLenovo B50-1013355.02.201623.11.2016
LenovoLenovo B50-30259030.10.201523.11.2016
LenovoLenovo B50-45418930.10.201523.11.2016
LenovoLenovo B50-5039816.08.201623.11.2016
LenovoLenovo B50-7080130.10.201523.11.2016
LenovoLenovo B50-807479.02.201623.11.2016
LenovoLenovo B51-8069931.03.201623.11.2016
LenovoLenovo B570e930.10.201522.11.2016
LenovoLenovo B575e13130.10.201523.11.2016
LenovoLenovo B59051530.10.201523.11.2016
LenovoLenovo B70-8059.02.201611.05.2016
LenovoLenovo E31-70342524.11.201523.11.2016
LenovoLenovo E31-803224.09.201622.11.2016
LenovoLenovo E50-701626.05.20161.10.2016
LenovoLenovo E50-801484.03.201622.11.2016
LenovoLenovo E51-80730.08.201623.11.2016
LenovoLenovo Flex 2 Pro-1529430.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Flex 2-1426130.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Flex 2-14D42830.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Flex 2-154130.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Flex 2-15D13522.01.201623.11.2016
LenovoLenovo Flex 3-1470111.04.20162.11.2016
LenovoLenovo Flex 3-1480529.09.20168.10.2016
LenovoLenovo G40-3034430.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G40-4526430.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G50-30107030.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G50-4598330.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G50-7099130.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G50-80405830.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G5001930.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G500s730.09.201623.11.2016
LenovoLenovo G505s38430.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G51-35222.09.201627.09.2016
LenovoLenovo G5104330.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G550921.04.201625.10.2016
LenovoLenovo G560589.02.20165.11.2016
LenovoLenovo G58016830.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G585465.11.201523.11.2016
LenovoLenovo G70-35181.04.201623.11.2016
LenovoLenovo G70-7010530.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G70-80188.02.201623.11.2016
LenovoLenovo G7004330.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G7103730.10.201523.11.2016
LenovoLenovo G78087.04.20168.10.2016
LenovoLenovo H500s17.02.20167.02.2016
LenovoLenovo ideapad 100-15IBD6126.04.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 100-15IBY150930.10.201523.11.2016
LenovoLenovo ideapad 100S-11IBY1146.09.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 100S-14IBR7512.02.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 110-15ACL69524.08.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 110-15IBR15013.09.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 110-17ACL624.09.20162.11.2016
LenovoLenovo ideapad 300-14ISK323.11.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 300-15IBR120.11.201620.11.2016
LenovoLenovo ideapad 300-15ISK24519.08.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 310-15ISK1329.10.201622.11.2016
LenovoLenovo ideapad 500-15ACZ2222.11.201523.11.2016
LenovoLenovo ideapad 500-15ISK551.09.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 500S-13ISK197.10.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 500S-14ISK4426.08.201622.11.2016
LenovoLenovo ideapad 510-15ISK115.11.201615.11.2016
LenovoLenovo ideapad 700-15ISK7630.08.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad 710S-13ISK2413.09.201623.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad Flex 10265.11.201523.11.2016
LenovoLenovo Ideapad Flex 1419830.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Ideapad Flex 14D818.11.20151.06.2016
LenovoLenovo Ideapad Flex 157513.11.201523.11.2016
LenovoLenovo Ideapad Flex 15D15130.10.201523.11.2016
LenovoLENOVO Ideapad LS205117.11.201617.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S3001030.10.201523.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S3108730.10.201511.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S5004230.10.201523.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S500 Touch921.01.201611.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad S510p915.11.201522.11.2016
LenovoLENOVO Ideapad U16066.04.20167.10.2016
LenovoLenovo IdeaPad U3103015.01.201618.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad U310 Touch129.09.201629.09.2016
LenovoLenovo IdeaPad U410 Touch130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad U51052.04.20167.10.2016
LenovoLenovo IdeaPad Y5005230.10.201523.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad Y510P13130.10.201523.11.2016
LenovoLenovo ideapad Y700-14ISK730.09.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad Y700-15ISK17226.08.201623.11.2016
LenovoLenovo ideapad Y700-17ISK1513.09.201623.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 11S3530.10.201519.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 1313224.11.201523.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad Z500204.02.201623.11.2016
LenovoLenovo IdeaPad Z500 Touch74.02.20162.04.2016
LenovoLenovo M30-70188830.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Miix 2 10330.10.201512.11.2016
LenovoLenovo MIIX 3-10301528.05.201623.11.2016
LenovoLenovo Product230.10.201530.10.2015
LenovoLenovo S20-30166.11.201524.08.2016
LenovoLenovo S20-30 Touch913.02.201623.11.2016
LenovoLenovo U31-7017831.01.201623.11.2016
LenovoLenovo U310106.02.201619.11.2016
LenovoLenovo U41-703929.01.201623.11.2016
LenovoLenovo U41063.02.20161.10.2016
LenovoLenovo Y50-7057630.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Y70-70 Touch4930.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Yoga 2 1111324.11.201523.11.2016
LenovoLenovo Yoga 2 13114430.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Yoga 2 Pro6030.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Yoga 3 113912.11.201523.11.2016
LenovoLenovo Yoga 3 1411130.10.201523.11.2016
LenovoLenovo YOGA 3 Pro-13707815.11.201523.11.2016
LenovoLenovo Yoga 300-11IBR4210.04.201623.11.2016
LenovoLenovo YOGA 300-11IBY1965.11.201522.11.2016
LenovoLenovo Yoga 500-14ACL6565.11.201523.11.2016
LenovoLenovo Yoga 500-14IBD155630.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Yoga 500-14ISK81816.08.201623.11.2016
LenovoLenovo Yoga 500-15IBD17219.08.201623.11.2016
LenovoLenovo Yoga 500-15ISK1730.09.201623.11.2016
LenovoLenovo YOGA 510-14ISK16124.08.201623.11.2016
LenovoLenovo YOGA 510-15ISK1027.09.201623.11.2016
LenovoLenovo YOGA 700-11ISK2331.05.201623.11.2016
LenovoLenovo YOGA 700-14ISK9626.05.201623.11.2016
LenovoLenovo YOGA 710-14IKB66.10.201623.11.2016
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK1032.04.201623.11.2016
LenovoLenovo YOGA 900-13ISK27923.08.201623.11.2016
LenovoLenovo Yoga710-14ISK50324.08.201623.11.2016
LenovoLenovo Z50-70195230.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Z50-7565030.10.201523.11.2016
LenovoLenovo Z51-70795.11.201523.11.2016
LenovoLenovo Z580130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo Z70-801827.05.201619.11.2016
LenovoLenovo Z7104730.10.201522.11.2016
LenovoM5400930.10.201522.11.2016
LenovoMIIX 300-10IBY928.09.201616.11.2016
LenovoRev 1.03124.09.201623.11.2016
LenovoThinkCentre A70z340330.10.201523.11.2016
LenovoThinkCentre Edge7194.10.201615.10.2016
LenovoThinkCentre Edge724295.11.201510.11.2016
LenovoThinkCentre M585130.10.201523.11.2016
LenovoThinkCentre M771494.03.20163.11.2016
LenovoThinkCentre M900285.10.201612.10.2016
LenovoThinkCentre M92P8730.10.20156.02.2016
LenovoThinkCentre M93p10019.03.201612.10.2016
LenovoThinkPad2130.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad 11e13816.12.201523.11.2016
LenovoThinkPad 11e 3rd Gen1086.09.201623.11.2016
LenovoThinkPad E135830.10.201512.11.2016
LenovoThinkPad E450622.11.201623.11.2016
LenovoThinkPad E4601518.04.201623.11.2016
LenovoThinkPad E52048630.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad E5503455.11.201523.11.2016
LenovoThinkPad E5606831.08.201623.11.2016
LenovoThinkPad Edge47730.10.201522.11.2016
LenovoThinkPad Edge E13091.04.20164.11.2016
LenovoThinkPad Edge E1353730.10.201512.11.2016
LenovoThinkPad Edge E32088731.01.201623.11.2016
LenovoThinkPad Edge E32566330.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad Edge E330142830.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad Edge E3351230.10.201522.11.2016
LenovoThinkPad Edge E420s145.11.201530.09.2016
LenovoThinkPad Edge E53017330.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad Edge E530c8330.10.201522.11.2016
LenovoThinkPad Edge E53116830.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad Edge E54090330.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad Edge E5452031.01.201617.11.2016
LenovoThinkPad Helix1816.09.201623.11.2016
LenovoThinkPad Helix 2nd2923.08.201629.10.2016
LenovoThinkPad L41218.10.20168.10.2016
LenovoThinkPad L42087230.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad L430378.04.201623.11.2016
LenovoThinkPad L4403930.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad L45018330.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad L46010624.08.201623.11.2016
LenovoThinkPad L512123.09.201623.09.2016
LenovoThinkPad L52012.02.20162.02.2016
LenovoThinkPad L530331.08.20166.10.2016
LenovoThinkPad L54012930.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad L5601013.09.201622.11.2016
LenovoThinkPad R40073.06.201623.11.2016
LenovoThinkPad R500126130.10.201522.11.2016
LenovoThinkPad R6133216.01.201610.02.2016
LenovoThinkPad S1 Yoga5926.11.201523.11.2016
LenovoThinkPad S1 Yoga 122030.09.201611.11.2016
LenovoThinkPad S247123.08.201623.11.2016
LenovoThinkPad S3 Yoga 14232.02.201623.11.2016
LenovoThinkPad S3-S440169130.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad S430514.01.20162.06.2016
LenovoThinkPad S5 Yoga 1586.04.20161.10.2016
LenovoThinkPad SL4830.10.201527.08.2016
LenovoThinkPad SL5001330.10.20152.06.2016
LenovoThinkPad SL51017230.10.201517.11.2016
LenovoThinkPad T4007030.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T410542730.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T410s465.02.201623.11.2016
LenovoThinkPad T420344830.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T420s10030.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T43046430.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T430s7830.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T430u813.11.201522.11.2016
LenovoThinkPad T4406221.01.201623.11.2016
LenovoThinkPad T440p11722.11.201523.11.2016
LenovoThinkPad T440s6130.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T4505426.01.201623.11.2016
LenovoThinkPad T450s3630.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T460494.09.201623.11.2016
LenovoThinkPad T460s218.11.201618.11.2016
LenovoThinkPad T5006718.03.201622.11.2016
LenovoThinkPad T510922.02.20166.10.2016
LenovoThinkPad T52026030.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T53026730.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T540p45121.01.201623.11.2016
LenovoThinkPad T550520.09.20166.10.2016
LenovoThinkPad T5603323.09.201622.11.2016
LenovoThinkPad T601230.10.20151.10.2016
LenovoThinkPad T6192630.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad T61p1013.11.20154.02.2016
LenovoThinkPad Twist330.10.201511.11.2016
LenovoThinkPad W50028.10.201624.10.2016
LenovoThinkPad W5104716.12.201522.11.2016
LenovoThinkPad W520442.04.201623.11.2016
LenovoThinkPad W530455.11.201523.11.2016
LenovoThinkPad X1 Carbon363.06.201623.11.2016
LenovoThinkPad X1 Carbon 2nd2629.01.201622.11.2016
LenovoThinkPad X1 Carbon 3rd3331.05.201623.11.2016
LenovoThinkPad X1 Carbon 4th528.09.201622.11.2016
LenovoThinkPad X100e51.04.20162.06.2016
LenovoThinkPad X120e1435.02.201622.11.2016
LenovoThinkPad X121e10430.10.201518.11.2016
LenovoThinkPad X131e221.04.201622.11.2016
LenovoThinkPad X2007130.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad X200s630.10.201519.11.2016
LenovoThinkPad X20126130.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad X201 Tablet430.10.201525.11.2015
LenovoThinkPad X220137730.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad X220 Tablet275.11.20151.10.2016
LenovoThinkPad X2302145.11.201523.11.2016
LenovoThinkPad X240334530.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad X25028530.10.201523.11.2016
LenovoThinkPad X2601604.05.201618.11.2016
LenovoThinkPad X300419.12.20157.04.2016
LenovoThinkPad X3017025.11.201523.11.2016
LenovoThinkPad X60324.11.20159.02.2016
LenovoThinkPad X60s130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad X611222.03.201622.11.2016
LenovoThinkPad X61s523.09.20161.10.2016
LenovoThinkPad Yoga 11e1775.11.201516.11.2016
LenovoThinkPad Yoga 11e 3rd Gen2330.09.201623.11.2016
LenovoThinkPad Yoga 460113.10.201613.10.2016
LenovoYoga 500-14ACL57.04.201623.11.2016
LenovoYoga700-14ISK23.11.20164.11.2016
LG ElectronicsP210-G.AE21V930.03.20164.11.2016
LG ElectronicsP420-N.AE40V930.10.201523.09.2016
MEDIONP663065.04.201610.11.2016
Micro-Star InternationalCR61 2M/CX61 2OC/CX61 2OD329.01.20165.02.2016
Micro-Star InternationalEX705310.04.201610.04.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC48.04.201614.05.2016
Micro-Star InternationalGE60 0NC/GE60 0ND118.12.201518.12.2015
Micro-Star InternationalGE60 0NC0ND7930.10.201523.11.2016
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OD2OE133.02.201619.11.2016
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OE3330.10.201523.11.2016
Micro-Star InternationalGE60 2PC328.05.201629.09.2016
Micro-Star InternationalGE60 2PE3324.11.201523.11.2016
Micro-Star InternationalGE62 2QC91.04.201627.09.2016
Micro-Star InternationalGE62 2QD11.04.20161.04.2016
Micro-Star InternationalGE620/FX620DX424.09.20167.10.2016
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX112.04.201612.04.2016
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX/FX6231430.10.201530.09.2016
Micro-Star InternationalGE70 0NC0ND1630.10.20153.11.2016
Micro-Star InternationalGE70 2OC2OD2OE1330.10.201511.10.2016
Micro-Star InternationalGE70 2PC155.11.201522.11.2016
Micro-Star InternationalGE70 2QD1424.05.201610.11.2016
Micro-Star InternationalGE72 2QC46.02.201623.11.2016
Micro-Star InternationalGE72 2QE411.11.201619.11.2016
Micro-Star InternationalGE72 2QF129.09.201629.09.2016
Micro-Star InternationalGE72 6QF915.09.201629.09.2016
Micro-Star InternationalGL62 6QD781.09.201623.11.2016
Micro-Star InternationalGL62 6QF7130.08.201623.11.2016
Micro-Star InternationalGP60 2OD3226.11.201526.10.2016
Micro-Star InternationalGP60 2PE10530.10.201523.11.2016
Micro-Star InternationalGP60 2PF Leopard Pro208.04.201620.11.2016
Micro-Star InternationalGP60 2QE95.11.201528.10.2016
Micro-Star InternationalGP60 2QF995.11.201523.11.2016
Micro-Star InternationalGP62 2QE1720.09.201623.11.2016
Micro-Star InternationalGP70 2PE6430.10.201523.11.2016
Micro-Star InternationalGP70 2QF9030.10.201523.11.2016
Micro-Star InternationalGP72 2QE127.09.201627.09.2016
Micro-Star InternationalGP72 6QF123.11.201623.11.2016
Micro-Star InternationalGS60 2PL1623.11.201510.11.2016
Micro-Star InternationalGS60 2QE230.10.201511.05.2016
Micro-Star InternationalGS60 6QD123.11.201623.11.2016
Micro-Star InternationalGS60 6QE1912.05.20165.10.2016
Micro-Star InternationalGS70 2PC Stealth112.09.201623.11.2016
Micro-Star InternationalGS70 2QE1731.01.20161.10.2016
Micro-Star InternationalGT62VR 6RD31.10.20164.10.2016
Micro-Star InternationalGT680/GX680/GT683/GT683DX/GT685/GX660DX131.08.201631.08.2016
Micro-Star InternationalGT680R/GX680R/GT683R/GT683DXR/GX660DXR13.02.20163.02.2016
Micro-Star InternationalGT70 0NC/GT70 0NC227.09.20161.10.2016
Micro-Star InternationalGT70 2OC/2OD524.03.201624.09.2016
Micro-Star InternationalGT72 2QE126.04.201626.04.2016
Micro-Star InternationalGX780/GT780/GT780DX/GT783930.09.201623.11.2016
Micro-Star InternationalGX780R/GT780R/GT780DXR219.11.20151.12.2015
Micro-Star InternationalMSI NOTEBOOK CR610130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalMSI Notebook ER71018.03.20168.03.2016
Micro-Star InternationalX370729.09.201623.11.2016
MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTDMS-168A127.09.201627.09.2016
MicrosoftSurface Pro 256.04.201623.11.2016
MicrosoftSurface Pro 339630.10.201523.11.2016
MicrosoftSurface Pro 43022.09.201623.11.2016
MicrosoftSurface with Windows 8 Pro228.05.201623.09.2016
MSIMS-7350110.04.201610.04.2016
MSIMS-7599131.10.201631.10.2016
MSIMS-77512225.04.201624.10.2016
MSIMS-7758231.01.201631.01.2016
NotebookP15SM119.11.201619.11.2016
NotebookW230SS819.12.201523.11.2016
NotebookW54_W94_W955TU,-T,-C128.09.201628.09.2016
Packard BellDOTVR4615.11.20155.11.2015
Packard BellEasynote ENTF71BM25530.10.201523.11.2016
Packard BellEasynote ENTG71BM13730.10.201523.11.2016
Packard BellEasynote LE69KB683.02.201622.11.2016
Packard BellEasyNote LM8146.02.20169.02.2016
Packard BellEasyNote LS11HR430.10.201515.09.2016
Packard BellEasyNote LS11SB312.04.201622.11.2016
Packard BellEasyNote LS44HR1030.10.201522.11.2016
Packard BellEasyNote LV11HC1930.10.201523.11.2016
Packard BellEasyNote LV44HC135.11.201523.11.2016
Packard BellEasyNote LX126.04.20161.10.2016
Packard BellEasynote ME69BMP119.12.201519.12.2015
Packard BellEasyNote NM86130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TE11BZ1430.10.20151.10.2016
Packard BellEasyNote TE11HC20730.10.201523.11.2016
Packard BellEasynote TE69BM2830.10.201522.11.2016
Packard BellEasynote TE69CX82.02.20164.10.2016
Packard BellEasynote TE69CXP8330.10.201523.11.2016
Packard BellEasyNote TE69HW10518.12.201523.11.2016
Packard BellEasyNote TE69KB29630.10.201523.11.2016
Packard BellEasyNote TJ61130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TK11BZ1530.10.201523.11.2016
Packard BellEasyNote TK8143.02.201626.04.2016
Packard BellEasyNote TK85916.04.201623.11.2016
Packard BellEasyNote TM853430.10.201522.11.2016
Packard BellEasyNote TS11HR15630.10.201523.11.2016
Packard BellEasyNote TS11SB628.05.201631.10.2016
Packard BellEasyNote TS44HR2021.05.201623.11.2016
Packard BellEasyNote TS44SB421.09.201613.10.2016
Packard BellEasyNote TV11CM266.11.201523.11.2016
Packard BellEasyNote TV11HC4430.10.201523.11.2016
Packard BellEasyNote TV43CM730.10.20151.10.2016
Packard BellENLE11BZ245.02.20162.11.2016
Packard BellENLK13BZ225.11.20151.10.2016
Packard BellNC-ENTE11HC-7363626.05.20161.10.2016
Packard BellNC-ENTG71BM-C8SG1330.10.20152.04.2016
Packard Bell BVEasyNote ML6113.11.20163.11.2016
Panasonic CorporationCF-C1ADAAGFN427.09.201622.11.2016
Parallels Software International Inc.Parallels Virtual Platform222.06.201622.06.2016
Samsung275E4E/275E5E4230.10.201523.11.2016
Samsung300E4A/300E5A/300E7A1730.10.201518.11.2016
Samsung300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA13430.10.201523.11.2016
Samsung300E4C/300E5C/300E7C4630.10.201523.11.2016
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV3430.10.201510.11.2016
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV830.10.201519.11.2016
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV/2470EE555.02.201623.11.2016
Samsung300V3A/300V4A/300V5A1230.10.20157.10.2016
Samsung300V3A/300V4A/300V5A/200A4B/200A5B2921.01.201611.11.2016
Samsung305U1A35130.10.201523.11.2016
Samsung305V4A/305V5A4230.10.201523.11.2016
Samsung305V4A/305V5A/3415VA405.11.201523.11.2016
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B130.10.201530.10.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B/301U1A130.10.201530.10.2015
Samsung350V5C/350V5X/350V4C/350V4X/351V5C/351V5X/351V4C/351V4X/3540VC/3928.05.20161.10.2016
Samsung355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/36330.10.201523.11.2016
Samsung355V4C/356V4C/3445VC/3545VC10530.10.201523.11.2016
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R4130.10.201523.11.2016
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV1105.11.201523.11.2016
Samsung370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V5030.10.201523.11.2016
Samsung400B2B/400B2B610.02.20165.10.2016
Samsung400B4A/400B5A/200B4A/200B5A33.11.201612.11.2016
Samsung400B4B/400B5B/200B4B/200B5B413.09.201610.11.2016
Samsung450R5G/450R5U5913.11.201523.11.2016
Samsung530U3BI/530U4BI/530U4BH140130.10.201510.11.2016
Samsung530U3C/530U4C137630.10.201523.11.2016
Samsung530U3C/530U4C/532U3C4030.10.201523.11.2016
Samsung535U3C45230.10.201523.11.2016
Samsung535U4C123.11.201623.11.2016
Samsung550P5C/550P7C195.11.201523.11.2016
Samsung670Z5E118.05.201618.05.2016
Samsung700T1C3530.10.201512.11.2016
Samsung700Z3C/700Z5C11.04.20161.04.2016
Samsung700Z7C221.10.201610.11.2016
Samsung730U3E/740U3E3817.12.201523.11.2016
Samsung870Z5E/880Z5E/680Z5E35.11.20155.11.2015
Samsung870Z5G/880Z5F123.11.201623.11.2016
Samsung900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D8330.10.201522.11.2016
Samsung900X3C/900X3D/900X4C/900X4D3327.09.201623.11.2016
Samsung900X3F2426.05.201622.11.2016
Samsung900X3G2121.01.201623.11.2016
Samsung905S3G/906S3G/915S3G15030.10.201523.11.2016
Samsung905S3G/906S3G/915S3G/9305SG568.04.201623.11.2016
Samsung90X3A424.05.20162.06.2016
Samsung940X3G/930X3G2217.05.201612.11.2016
SamsungNC110P/NC108P/NC111P515.11.201622.11.2016
SamsungNC210/NC110613.09.201625.10.2016
SamsungNF110/NF210/NF310627.08.20161.10.2016
SamsungQ330927.05.201623.11.2016
SamsungQX310/QX410/QX510/SF310/SF410/SF510194.02.201623.11.2016
SamsungR519/R71928.10.20168.10.2016
SamsungR520/R522/R620930.10.201521.09.2016
SamsungR530/R7304930.10.201523.11.2016
SamsungR530/R730/P530130.10.201530.10.2015
SamsungR540/R580/R780/SA41/E452/E8522030.10.201528.09.2016
SamsungR580330.10.201525.05.2016
SamsungR580/R590230.10.201520.11.2016
SamsungR780/R778627.09.201623.11.2016
SamsungRC410/RC510/RC710231.05.201631.05.2016
SamsungRC530/RC7302730.10.201523.11.2016
SamsungRF511/RF411/RF7112430.10.201522.11.2016
SamsungRV410/RV510/S3510/E3510930.10.201528.05.2016
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV7113030.10.201523.11.2016
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV711/E341171.04.201623.11.2016
SamsungRV415/RV515107.04.201621.09.2016
SamsungRV415/RV515/E34154930.10.201523.11.2016
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530319.10.201610.11.2016
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E35206130.10.201523.11.2016
SamsungX1258830.10.201529.09.2016
SamsungX320/X420/X520321.05.201626.05.2016
SamsungX420/X520914.11.201513.10.2016
Shuttle Inc.XH81V730.10.201530.10.2015
SonySVE1111M1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1113M1EW730.10.20151.06.2016
SonySVE14135CXB416.09.201613.10.2016
SonySVE14A1S1EW2026.05.20161.10.2016
SonySVE14A2M1EB131.01.201631.01.2016
SonySVE14A3M1EW2015.10.201616.11.2016
SonySVE14A3V2ES39.02.201613.10.2016
SonySVE1511D1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1511H1EW47.05.20163.06.2016
SonySVE1512C5E425.10.201613.11.2016
SonySVE1512C6EW92.02.201623.11.2016
SonySVE1512H1EW413.04.201619.04.2016
SonySVE1512H6EW82.02.20164.10.2016
SonySVE1512T1ESI328.05.20167.06.2016
SonySVE1513B1EW25.10.201613.10.2016
SonySVE1513G1EW1219.09.201619.11.2016
SonySVE1513U1ESI1526.05.201626.10.2016
SonySVF1421E2EW6530.10.201516.11.2016
SonySVF14A1M2ES413.04.20162.06.2016
SonySVF14N1J2ES24.03.201614.03.2016
SonySVF1521A2EW630.10.20156.10.2016
SonySVF1521A6EW15.02.20165.02.2016
SonySVF1521A7EW8430.10.201523.11.2016
SonySVF1521B2EW330.10.20155.11.2015
SonySVF1521E6E135.11.201513.10.2016
SonySVF1521T2EB622.11.201623.11.2016
SonySVF1531C5E517.09.20166.10.2016
SonySVF1541M1362.02.201618.11.2016
SonySVF1541M1EW7630.10.201511.11.2016
SonySVF15A1Z2EB66.02.20163.06.2016
SonySVF15N1N2ES86.02.201613.10.2016
SonySVP1321A6E98.04.20161.10.2016
SonySVP1321B6E38.10.201623.11.2016
SonySVP1321J1EBI1710.02.201613.10.2016
SonySVP1321M2EB2514.01.201623.11.2016
SonySVP1321S2EB144.11.201619.11.2016
SonySVS1313R9EB404.03.201620.11.2016
SonySVS1512Z9EB228.09.201629.09.2016
SonySVS1513L1EW230.10.201530.10.2015
SonySVT1311M1ES130.10.201530.10.2015
SonySVT1311V2ES915.01.201628.09.2016
SonySVT1312M1ES248.04.201623.11.2016
SonySVT1312V1ES38.04.201621.10.2016
SonySVT1312X1ES613.11.20158.12.2015
SonySVT1313V1ES16.02.20166.02.2016
SonySVZ1311S9EX111.11.201611.11.2016
SonyVGN-FW31M1022.11.201622.11.2016
SonyVGN-FZ31ER29.03.201610.03.2016
SonyVGN-TT46GG_B128.09.201628.09.2016
SonyVGN-Z21XN_B414.09.20162.11.2016
SonyVGN-Z31WN_B114.01.201614.01.2016
SonyVPCCA2S1E2930.10.201523.11.2016
SonyVPCCW1S1E513.09.20167.10.2016
SonyVPCEA2S1E721.09.20166.10.2016
SonyVPCEA3S1E530.10.201518.11.2016
SonyVPCEB1M1E430.10.201522.11.2015
SonyVPCEB2M1E317.09.201610.11.2016
SonyVPCEB4E1E228.04.201622.11.2016
SonyVPCEB4Z1E329.09.20164.10.2016
SonyVPCEE3E1E107.06.201626.10.2016
SonyVPCEH1J1E2211.04.20168.11.2016
SonyVPCEH1L0E325.11.201525.11.2015
SonyVPCEH1M1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH1S1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH2C5E228.05.201631.05.2016
SonyVPCEH2F1E108.04.201623.11.2016
SonyVPCEH2H1E3112.04.201622.11.2016
SonyVPCEH3D0E24.10.20165.10.2016
SonyVPCEH3H1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH3J1E830.10.201515.11.2016
SonyVPCEH3P1E285.11.201522.11.2016
SonyVPCEJ1L1E113.10.201613.10.2016
SonyVPCEL1E1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCF12Z1E1726.05.20166.10.2016
SonyVPCF13Z1E39.02.20169.02.2016
SonyVPCF21Z1E231.08.201631.08.2016
SonyVPCF23L1E830.10.201531.05.2016
SonyVPCS11X9E314.03.201614.03.2016
SonyVPCS12M9E828.09.20166.10.2016
SonyVPCS12X9E227.09.201628.09.2016
SonyVPCS13S9E31.10.20168.10.2016
SonyVPCSA2Z9E427.09.20161.10.2016
SonyVPCSA3C5E1027.09.201623.11.2016
SonyVPCSB1B9E119.11.201619.11.2016
SonyVPCSB3C5E35.02.20166.02.2016
SonyVPCSB3S9E627.10.201622.11.2016
SonyVPCYB3V1E1228.09.201625.10.2016
SonyVPCZ12Z9E54.02.20161.10.2016
SonyVPCZ21L9E627.09.201623.11.2016
TSATELLITE1228.05.201615.06.2016
TimiTM1613123.11.201623.11.2016
Toshibadynabook T75/NRS1713.09.20163.11.2016
ToshibaKIRA2131.05.201623.11.2016
ToshibaLeon1711.02.201623.11.2016
ToshibaPORTEGE R70035.11.20154.02.2016
ToshibaQOSMIO X500122.11.201622.11.2016
ToshibaQOSMIO X70-B229.09.20165.10.2016
ToshibaSatellite A200930.10.20152.06.2016
ToshibaSatellite A660322.11.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE C40-C312.11.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE C50-A830.10.201511.06.2016
ToshibaSATELLITE C50-A-14614.11.20164.11.2016
ToshibaSATELLITE C50-A-19T410.11.20153.09.2016
ToshibaSATELLITE C50-A-19U530.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE C50-B15230.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE C50D-A-14E4530.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE C50D-B1326.05.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE C55-A412.04.201628.09.2016
ToshibaSATELLITE C55-A-1MW2330.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE C55-A-1N5130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE C55-C14714.11.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE C55D-C40630.10.201523.11.2016
ToshibaSatellite C6502130.10.201523.11.2016
ToshibaSatellite C650D913.09.201626.10.2016
ToshibaSatellite C6603230.10.201523.11.2016
ToshibaSatellite C660D9430.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE C670-126623.11.201531.10.2016
ToshibaSATELLITE C670D-11L27.05.20166.09.2016
ToshibaSATELLITE C70-A428.09.20161.10.2016
ToshibaSATELLITE C70-B619.04.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE C70D-B913.09.201611.10.2016
ToshibaSATELLITE C850-11Q219.11.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE C850-19D322.02.20161.10.2016
ToshibaSATELLITE C850-1G3623.09.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE C850-1KW423.04.201630.09.2016
ToshibaSATELLITE C850D-108926.05.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE C850D-109913.09.201622.11.2016
ToshibaSATELLITE C850D-11C2315.11.201518.11.2016
ToshibaSATELLITE C850D-11K831.01.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE C850D-1212030.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE C850D-12P3721.09.201622.11.2016
ToshibaSATELLITE C855-11F215.11.20156.10.2016
ToshibaSATELLITE C855-12F72.02.20165.04.2016
ToshibaSATELLITE C855-1U81720.09.201618.11.2016
ToshibaSATELLITE C855-1XH1024.03.201610.11.2016
ToshibaSATELLITE C855-2EU427.05.20163.06.2016
ToshibaSATELLITE C855D-168430.10.201513.10.2016
ToshibaSATELLITE C870-121275.11.201510.11.2016
ToshibaSATELLITE C870-147429.09.20166.10.2016
ToshibaSATELLITE C870-14W64.10.20167.10.2016
ToshibaSatellite L300130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L350230.10.201519.11.2016
ToshibaSatellite L350D130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L450D4530.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE L50-A-15265.04.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE L50-A-1EF530.10.20151.04.2016
ToshibaSATELLITE L50-B50330.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE L50-C4812.04.201623.11.2016
ToshibaSatellite L50088.04.201618.05.2016
ToshibaSatellite L500D1220.11.20159.06.2016
ToshibaSATELLITE L50D-B67330.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE L50D-B-172215.11.201622.11.2016
ToshibaSATELLITE L50D-C19430.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE L50Dt-A91.02.20167.06.2016
ToshibaSatellite L550D1410.02.201623.09.2016
ToshibaSatellite L650D1130.10.20153.11.2016
ToshibaSatellite L670449.02.201623.11.2016
ToshibaSatellite L670D13.02.20163.02.2016
ToshibaSATELLITE L70-B328.05.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE L7501830.10.201510.11.2016
ToshibaSATELLITE L750D130.09.201630.09.2016
ToshibaSATELLITE L755530.10.201531.03.2016
ToshibaSATELLITE L755D295.04.201623.11.2016
ToshibaSatellite L840312.04.201627.09.2016
ToshibaSATELLITE L850-1FF528.09.201622.11.2016
ToshibaSATELLITE L850-1VV127.05.201627.05.2016
ToshibaSATELLITE L855930.10.20154.06.2016
ToshibaSATELLITE L855D2430.10.20151.10.2016
ToshibaSATELLITE L875D-100530.10.201523.09.2016
ToshibaSATELLITE L875D-103130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-10445.11.20151.06.2016
ToshibaSATELLITE L955D3330.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE M50-A1412.11.20154.02.2016
ToshibaSATELLITE M50D-A4423.11.201519.11.2016
ToshibaSATELLITE P50-A-11J5230.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE P50-C423.09.201628.09.2016
ToshibaSATELLITE P50D-C626.05.20164.10.2016
ToshibaSATELLITE P50t-B-10W331.05.201631.08.2016
ToshibaSATELLITE P750130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE P845T32.02.201612.04.2016
ToshibaSATELLITE P8501330.10.201523.11.2016
ToshibaSatellite Pro A20012314.11.201515.10.2016
ToshibaSatellite Pro A3002730.10.201518.11.2016
ToshibaSATELLITE PRO C50-A-1C8235.11.201519.11.2016
ToshibaSatellite Pro C50D-A-146130.09.201630.09.2016
ToshibaSatellite Pro C65098030.10.201523.11.2016
ToshibaSatellite Pro L30030930.10.201518.11.2016
ToshibaSatellite Pro P3005130.10.201523.11.2016
ToshibaSatellite Pro S500622.09.201618.11.2016
ToshibaSATELLITE R8301331.05.20161.10.2016
ToshibaSATELLITE Radius 11 CL10W-C-1052120.09.20165.11.2016
ToshibaSATELLITE Radius 12 P20W-C-104228.09.201629.09.2016
ToshibaSatellite Radius P55W-B521.05.201628.05.2016
ToshibaSATELLITE S50-B255.11.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE S50D-B17330.10.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE S70-A230.10.201524.05.2016
ToshibaSATELLITE U840824.03.201623.11.2016
ToshibaSATELLITE U920T827.09.201613.10.2016
ToshibaSATELLITE U940130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE Z30-A5330.10.201512.11.2016
ToshibaSATELLITE Z30-B20522.11.201523.11.2016
ToshibaSATELLITE Z83024.03.201618.03.2016
ToshibaTECRA A1016.02.20166.02.2016
ToshibaTECRA S1120230.10.201522.11.2016
Unknown2016330.10.201523.11.2016
ZOTACNM10149830.10.201523.11.2016
ZOTACZBOXSD-ID12/ID131730.10.201530.10.2015