Abitti-järjestelmällä käynnistetyt koneet

Lista luotu: 02.12.2015

Tässä listassa on lista koneista, joita on käytetty Abitti-kurssikokeeseen vastaamiseen. Listan koneet on siis onnistuneesti käynnistetty ylioppilastutkintolautakunnan DigabiOS-käyttöjärjestelmään.

Tärkeää:

ValmistajaTuotenimiHavaintojaVanhin havaintoUusin havainto
AcerAO7222530.10.20158.11.2015
AcerAO725130.10.201530.10.2015
AcerAO756330.10.201530.10.2015
AcerAOD270430.10.201520.11.2015
AcerAspire 1810TZ35.11.20155.11.2015
AcerAspire 1825PT15.11.20155.11.2015
AcerAspire 3750130.10.201530.10.2015
AcerAspire 3830T130.10.201530.10.2015
AcerAspire 475227.11.201511.11.2015
AcerAspire 4810T930.10.20158.11.2015
AcerAspire 4820430.10.201525.11.2015
AcerAspire 5050130.10.201530.10.2015
AcerAspire 5332130.10.201530.10.2015
AcerAspire 53491030.10.20155.11.2015
AcerAspire 5542130.10.201530.10.2015
AcerAspire 5552G430.10.20155.11.2015
AcerAspire 5732Z130.10.201530.10.2015
AcerAspire 5733430.10.201514.11.2015
AcerAspire 5733Z130.10.201530.10.2015
AcerAspire 5734Z230.10.201518.11.2015
AcerAspire 57381012.11.201525.11.2015
AcerAspire 574125.11.20155.11.2015
AcerAspire 5741G530.10.201514.11.2015
AcerAspire 5742G630.10.201523.11.2015
AcerAspire 5745G114.11.201514.11.2015
AcerAspire 5749130.10.201530.10.2015
AcerAspire 5750230.10.201530.10.2015
AcerAspire 5750G430.10.201519.11.2015
AcerAspire 5755G330.10.201530.10.2015
AcerAspire 5810T130.10.201530.10.2015
AcerAspire 5935130.10.201530.10.2015
AcerAspire 7250230.10.201530.10.2015
AcerAspire 7250G25.11.20155.11.2015
AcerAspire 7551230.10.20155.11.2015
AcerAspire 7560330.10.20157.11.2015
AcerAspire 7736430.10.20155.11.2015
AcerAspire 7739114.11.201514.11.2015
AcerAspire 7739G130.10.201530.10.2015
AcerAspire 7741130.10.201530.10.2015
AcerAspire 7750330.10.201530.10.2015
AcerAspire 7750G15.11.20155.11.2015
AcerAspire E1-410123.11.201523.11.2015
AcerAspire E1-430P230.10.20155.11.2015
AcerAspire E1-470130.10.201530.10.2015
AcerAspire E1-5221030.10.201525.11.2015
AcerAspire E1-530230.10.201530.10.2015
AcerAspire E1-530G330.10.201528.11.2015
AcerAspire E1-532230.10.201530.10.2015
AcerAspire E1-570530.10.20157.11.2015
AcerAspire E1-5711530.10.201526.11.2015
AcerAspire E1-571G330.10.20155.11.2015
AcerAspire E1-5721530.10.201512.11.2015
AcerAspire E1-572G45.11.20155.11.2015
AcerAspire E1-771830.10.201526.11.2015
AcerAspire E3-1111030.10.201528.11.2015
AcerAspire E3-112830.10.201524.11.2015
AcerAspire E5-41135.11.201512.11.2015
AcerAspire E5-4711630.10.201528.11.2015
AcerAspire E5-471P1230.10.20151.12.2015
AcerAspire E5-511730.10.20151.12.2015
AcerAspire E5-511G15.11.20155.11.2015
AcerAspire E5-5214230.10.20151.12.2015
AcerAspire E5-521G1830.10.201528.11.2015
AcerAspire E5-531G230.10.20157.11.2015
AcerAspire E5-53275.11.201524.11.2015
AcerAspire E5-5511030.10.201524.11.2015
AcerAspire E5-551G1030.10.201528.11.2015
AcerAspire E5-5715530.10.201528.11.2015
AcerAspire E5-572G230.10.201530.10.2015
AcerAspire E5-5731230.10.201528.11.2015
AcerAspire ES1-111530.10.201524.11.2015
AcerAspire ES1-111M130.10.201530.10.2015
AcerAspire ES1-131130.10.201530.10.2015
AcerAspire ES1-31110230.10.20151.12.2015
AcerAspire ES1-3311230.10.201514.11.2015
AcerAspire ES1-421214.11.201514.11.2015
AcerAspire ES1-43127.11.201510.11.2015
AcerAspire ES1-51115.11.20155.11.2015
AcerAspire ES1-5125630.10.201526.11.2015
AcerAspire ES1-52025.11.20155.11.2015
AcerAspire ES1-521130.10.201530.10.2015
AcerAspire ES1-71125.11.201511.11.2015
AcerAspire M3-581T21.12.20151.12.2015
AcerAspire M5-581TG130.10.201530.10.2015
AcerAspire One 753465.11.20157.11.2015
AcerAspire R3-131T11.12.20151.12.2015
AcerAspire S3-331130.10.201530.10.2015
AcerAspire S3-39111.12.20151.12.2015
AcerAspire S7-391130.10.201530.10.2015
AcerAspire V3-111P1030.10.201519.11.2015
AcerAspire V3-112P5430.10.20151.12.2015
AcerAspire V3-3316130.10.20151.12.2015
AcerAspire V3-37116830.10.20151.12.2015
AcerAspire V3-372126.11.201526.11.2015
AcerAspire V3-531330.10.20155.11.2015
AcerAspire V3-532730.10.20158.11.2015
AcerAspire V3-5711130.10.201519.11.2015
AcerAspire V3-571G530.10.201518.11.2015
AcerAspire V3-5721730.10.201525.11.2015
AcerAspire V3-572G2530.10.201528.11.2015
AcerAspire V3-574G225.11.201528.11.2015
AcerAspire V3-771830.10.201526.11.2015
AcerAspire V3-771G15.11.20155.11.2015
AcerAspire V3-772230.10.20155.11.2015
AcerAspire V5-122219.11.201524.11.2015
AcerAspire V5-122P212.11.201526.11.2015
AcerAspire V5-43115.11.20155.11.2015
AcerAspire V5-431P130.10.201530.10.2015
AcerAspire V5-472P230.10.20155.11.2015
AcerAspire V5-5311530.10.201526.11.2015
AcerAspire V5-531G17.11.20157.11.2015
AcerAspire V5-551330.10.201528.11.2015
AcerAspire V5-551G430.10.20155.11.2015
AcerAspire V5-552G530.10.201524.11.2015
AcerAspire V5-552PG230.10.201530.10.2015
AcerAspire V5-5611130.10.20155.11.2015
AcerAspire V5-561G130.10.201530.10.2015
AcerAspire V5-57115.11.20155.11.2015
AcerAspire V5-572930.10.201528.11.2015
AcerAspire V5-5731630.10.201526.11.2015
AcerAspire V5-573G2130.10.201528.11.2015
AcerAspire V7-582PG319.11.20151.12.2015
AcerAspire VN7-571G227.11.201528.11.2015
AcerAspire VN7-591G124.11.201524.11.2015
AcerAspire VN7-791G430.10.201522.11.2015
AcerCalpella25.11.20158.11.2015
AcerE1-510930.10.20151.12.2015
AcerExtensa 2508330.10.201530.10.2015
AcerExtensa 2509630.10.201511.11.2015
AcerExtensa 2510230.10.201530.10.2015
AcerExtensa 5235130.10.201530.10.2015
AcerExtensa 5630130.10.201530.10.2015
AcerFerrari One 200530.10.20155.11.2015
AcerNC-E1-530-21178G230.10.201520.11.2015
AcerNC-E1-570-33218G130.10.201530.10.2015
AcerNC-E1-571-73638G230.10.201530.10.2015
AcerNC-E1-572-74504G130.10.201530.10.2015
AcerNC-E5-471-314545.11.201525.11.2015
AcerNC-E5-471-330L17.11.20157.11.2015
AcerNC-ES1-311-C3CT15.11.20155.11.2015
AcerNC-V3-771-53218G75MAKK15.11.20155.11.2015
AcerPeppy1030.10.201513.11.2015
AcerTMB113-E230.10.201530.10.2015
AcerTMP255-M1130.10.20158.11.2015
AcerTravelMate 5320230.10.201530.10.2015
AcerTravelMate 5760330.10.20155.11.2015
AcerTravelMate 6460130.10.201530.10.2015
AcerTravelMate 6593630.10.20157.11.2015
AcerTravelMate 83722110.11.201528.11.2015
AcerTravelMate B1135430.10.20155.11.2015
AcerTravelMate B115-M1530.10.201526.11.2015
AcerTravelMate P25313830.10.201522.11.2015
AcerTravelmate P253-35.11.201520.11.2015
AcerVeriton M670G2212.11.201512.11.2015
AcerVeriton M670G/M670412.11.201512.11.2015
AlienwareM11xR325.11.20155.11.2015
AppleiMac9,11430.10.201530.10.2015
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Late 2009)530.10.201512.11.2015
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Mid 2010)1030.10.201525.11.2015
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo)830.10.201526.11.2015
AppleMacBook Air (11-inch,Early 2014 / Mid 2013)35.11.20155.11.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2015) 44330.10.20152.12.2015
AppleMacBook Air (11-Inch, Late 2010)130.10.201530.10.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2011)630.10.201526.11.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2012)145.11.201526.11.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)3130.10.201526.11.2015
AppleMacBook Air (13-inch, Early 2014 / Mid 2013)35630.10.20151.12.2015
AppleMacBook Air (13-inch, Late 2010)910.11.201526.11.2015
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2011)2330.10.201525.11.2015
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2012)3130.10.20152.12.2015
AppleMacBook Pro (13-inch, Early/Late 2011)8930.10.20151.12.2015
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2009)630.10.201528.11.2015
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2010)2630.10.201528.11.2015
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2012)15230.10.20151.12.2015
AppleMacBook Pro (15-inch, Early 2008)15.11.20155.11.2015
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2013 / Mid 2014)1430.10.201526.11.2015
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2009 / 15-inch, 2.53GHz, Mid 2009)130.10.201530.10.2015
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2010)330.10.201525.11.2015
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Mid 2009)530.10.20151.12.2015
AppleMacBook Pro (17-inch, Mid 2010)230.10.201530.10.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2013 / Late 2012)1030.10.20151.12.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 20152730.10.201528.11.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)8530.10.20151.12.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013 / Mid 20141330.10.201526.11.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 / Early 2013)2730.10.201526.11.2015
AppleMacBook4,145.11.201518.11.2015
AppleMacBook5,215.11.20155.11.2015
AppleMacBookPro11,475.11.201528.11.2015
ASUS1215B730.10.201530.10.2015
ASUSE402MA630.10.201512.11.2015
ASUSE403SA3030.10.201526.11.2015
ASUSEB103315.11.20155.11.2015
ASUSF5SR15.11.20155.11.2015
ASUSF8Sa112.11.201512.11.2015
ASUSG550JK130.10.201530.10.2015
ASUSG551JM430.10.201524.11.2015
ASUSG55VW130.10.201530.10.2015
ASUSG74Sx130.10.201530.10.2015
ASUSG750JM130.10.201530.10.2015
ASUSG750JS230.10.20155.11.2015
ASUSG75VW230.10.201530.10.2015
ASUSG771JM130.10.201530.10.2015
ASUSG771JW120.11.201520.11.2015
ASUSK45VD326.11.201528.11.2015
ASUSK50AB230.10.20155.11.2015
ASUSK50ID130.10.201530.10.2015
ASUSK52Dr11430.10.201526.11.2015
ASUSK52F2130.10.20155.11.2015
ASUSK52Je15.11.20155.11.2015
ASUSK52JT15.11.20155.11.2015
ASUSK53E1030.10.201519.11.2015
ASUSK53SC1430.10.201528.11.2015
ASUSK53SD430.10.201530.10.2015
ASUSK53SK125.11.201525.11.2015
ASUSK53SV15.11.20155.11.2015
ASUSK53U1330.10.201526.11.2015
ASUSK54C126.11.201526.11.2015
ASUSK54HR130.10.201530.10.2015
ASUSK54L130.10.201530.10.2015
ASUSK55A430.10.201514.11.2015
ASUSK55DR35.11.201520.11.2015
ASUSK55VD430.10.20157.11.2015
ASUSK56CA130.10.201530.10.2015
ASUSK56CB230.10.201530.10.2015
ASUSK72Dr17.11.20157.11.2015
ASUSK73BR230.10.20155.11.2015
ASUSK73BY230.10.20157.11.2015
ASUSK73SD130.10.201530.10.2015
ASUSK73SV230.10.201522.11.2015
ASUSK73TA15.11.20155.11.2015
ASUSK75VJ35.11.201522.11.2015
ASUSN53SN130.10.201530.10.2015
ASUSN550JK214.11.201528.11.2015
ASUSN551JK130.10.201530.10.2015
ASUSN56DP330.10.201525.11.2015
ASUSN56DY130.10.201530.10.2015
ASUSN56JR630.10.201511.11.2015
ASUSN56VJ830.10.201525.11.2015
ASUSN56VM230.10.201518.11.2015
ASUSN61Ja130.10.201530.10.2015
ASUSN71Vg230.10.20155.11.2015
ASUSN73SM130.10.201530.10.2015
ASUSN76VJ114.11.201514.11.2015
ASUSP50IJ65.11.201522.11.2015
ASUSP552LA123.11.201523.11.2015
ASUSS300CA3222.11.201524.11.2015
ASUSS301LA330.10.201530.10.2015
ASUSS400CA630.10.201525.11.2015
ASUSS550CB230.10.20155.11.2015
ASUSS551LN930.10.20155.11.2015
ASUST100TA830.10.201528.11.2015
ASUST200TAC2330.10.20155.11.2015
ASUST300FA126.11.201526.11.2015
ASUSTP300LA210.11.201514.11.2015
ASUSTP500LAB130.10.201530.10.2015
ASUSU31SD130.10.201530.10.2015
ASUSU31SG15.11.20155.11.2015
ASUSU32U230.10.20155.11.2015
ASUSU35JC112.11.201512.11.2015
ASUSUL20A130.10.201530.10.2015
ASUSUL30A1830.10.201530.10.2015
ASUSUL30VT35.11.201522.11.2015
ASUSUX302LG230.10.201525.11.2015
ASUSUX303LA35.11.201511.11.2015
ASUSUX303LAB310.11.201526.11.2015
ASUSUX303LB630.10.201525.11.2015
ASUSUX303LNB617.11.20151.12.2015
ASUSUX305FA6230.10.20151.12.2015
ASUSUX31A15.11.20155.11.2015
ASUSUX31E125.11.201525.11.2015
ASUSUX32LA330.10.201517.11.2015
ASUSUX32LN430.10.20158.11.2015
ASUSX202E130.10.201530.10.2015
ASUSX202EP55.11.201525.11.2015
ASUSX205TA130.10.201530.10.2015
ASUSX301A11130.10.20158.11.2015
ASUSX302LA1730.10.201525.11.2015
ASUSX501A430.10.201530.10.2015
ASUSX501A12630.10.201526.11.2015
ASUSX501U430.10.20155.11.2015
ASUSX502CA730.10.201526.11.2015
ASUSX550CA1230.10.201526.11.2015
ASUSX550CC330.10.20155.11.2015
ASUSX550CL230.10.20155.11.2015
ASUSX550DP15.11.20155.11.2015
ASUSX550JK25.11.20151.12.2015
ASUSX550JX15.11.20155.11.2015
ASUSX550LA1630.10.201511.11.2015
ASUSX550LB230.10.20155.11.2015
ASUSX550LC1030.10.201525.11.2015
ASUSX550LD1030.10.20151.12.2015
ASUSX550LN4230.10.201525.11.2015
ASUSX550MD230.10.20155.11.2015
ASUSX550MJ45.11.201526.11.2015
ASUSX550ZE35.11.201525.11.2015
ASUSX551CA230.10.201530.10.2015
ASUSX551CAP1730.10.201528.11.2015
ASUSX551MA1130.10.201528.11.2015
ASUSX553MA6830.10.201528.11.2015
ASUSX555LA195.11.201525.11.2015
ASUSX555LAB3530.10.201528.11.2015
ASUSX555LB45.11.201520.11.2015
ASUSX555LD130.10.201530.10.2015
ASUSX555LJ1430.10.201528.11.2015
ASUSX555LN730.10.20155.11.2015
ASUSX555LP130.10.201530.10.2015
ASUSX71A45.11.201525.11.2015
ASUSX751MA930.10.201524.11.2015
ASUSX75VC130.10.201530.10.2015
ASUSX75VD230.10.20155.11.2015
DellDell System Vostro 3450130.10.201530.10.2015
DellInspiron 35212130.10.20155.11.2015
DellInspiron 372116.11.20156.11.2015
DellInspiron 5423630.10.201526.11.2015
DellInspiron 552015.11.20155.11.2015
DellInspiron 5521230.10.201525.11.2015
DellLatitude 21101530.10.20155.11.2015
DellLatitude 21203330.10.20155.11.2015
DellLatitude 333058930.10.201528.11.2015
DellLatitude 334095930.10.201530.11.2015
DellLatitude 35402730.10.201520.11.2015
DellLatitude D43015.11.20155.11.2015
DellLatitude D53018130.10.201526.11.2015
DellLatitude D630730.10.201530.10.2015
DellLatitude E4300730.10.201518.11.2015
DellLatitude E431035.11.201518.11.2015
DellLatitude E5410130.10.201530.10.2015
DellLatitude E542029630.10.201513.11.2015
DellLatitude E5430 non-vPro6630.10.201527.11.2015
DellLatitude E54404530.10.201527.11.2015
DellLatitude E54505430.10.201524.11.2015
DellLatitude E55001730.10.201518.11.2015
DellLatitude E5510124.11.201524.11.2015
DellLatitude E55202630.10.20155.11.2015
DellLatitude E5530 non-vPro19130.10.20155.11.2015
DellLatitude E554013630.10.20151.12.2015
DellLatitude E55506630.10.20155.11.2015
DellLatitude E622035.11.201526.11.2015
DellLatitude E63201630.10.201526.11.2015
DellLatitude E63303430.10.201527.11.2015
DellLatitude E64001930.10.20157.11.2015
DellLatitude E641012830.10.201528.11.2015
DellLatitude E642014930.10.201525.11.2015
DellLatitude E64301830.10.201530.10.2015
DellLatitude E65009730.10.20157.11.2015
DellLatitude E6510230.10.201530.10.2015
DellLatitude E653072830.10.201525.11.2015
DellLatitude E65401530.10.201530.10.2015
DellLatitude E724015.11.20155.11.2015
DellLatitude E7250130.10.201530.10.2015
DellLatitude E745015.11.20155.11.2015
DellLatitude XT2124.11.201524.11.2015
DellOptiPlex 360730.10.201530.10.2015
DellOptiPlex 70101630.10.201528.11.2015
DellOptiPlex 760110.11.201510.11.2015
DellOptiPlex 7901430.10.201530.10.2015
DellOptiPlex 90207730.10.20155.11.2015
DellOptiPlex 99084830.10.20151.12.2015
DellPrecision M4700130.10.201530.10.2015
DellPrecision M6400130.10.201530.10.2015
DellStudio 1555830.10.201525.11.2015
DellVenue 11 Pro 5130530.10.201530.10.2015
DellVostro 10143330.10.201530.10.2015
DellVostro 2520120.11.201520.11.2015
DellVostro 3300130.10.201530.10.2015
DellVostro 3549530.10.201522.11.2015
DellVostro 3560812.11.201512.11.2015
eMachineseMachines E625114.11.201514.11.2015
eMachineseMachines E72715.11.20155.11.2015
eMachineseMachines G640130.10.201530.10.2015
eMachineseMachines G730430.10.20157.11.2015
eMachineseME640G130.10.201530.10.2015
eMachineseME642130.10.201530.10.2015
eMachineseME642G130.10.201530.10.2015
eMachineseME729Z65.11.20158.11.2015
eMachines, inc.eMG42017.11.20157.11.2015
FujitsuD3171-A1730.10.201526.11.2015
FujitsuESPRIMO E400630.10.201530.10.2015
FujitsuESPRIMO P4008311.11.201517.11.2015
FujitsuESPRIMO P51020130.10.201526.11.2015
FujitsuESPRIMO P510 P85+530.10.20155.11.2015
FujitsuESPRIMO P5202030.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK A51223730.10.20151.12.2015
FujitsuLIFEBOOK A5145830.10.201526.11.2015
FujitsuLIFEBOOK A53012430.10.20151.12.2015
FujitsuLIFEBOOK A53195.11.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK A532230.10.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK A5445130.10.201525.11.2015
FujitsuLIFEBOOK A555630.10.20152.12.2015
FujitsuLIFEBOOK AH502730.10.201524.11.2015
FujitsuLIFEBOOK AH5124130.10.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK AH5301030.10.201524.11.2015
FujitsuLIFEBOOK AH53111330.10.20152.12.2015
FujitsuLIFEBOOK AH531/GFO330.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH5321130.10.201526.11.2015
FujitsuLIFEBOOK AH532/G21430.10.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK AH532/G5215.11.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK AH544230.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E5446330.10.201524.11.2015
FujitsuLIFEBOOK E554230.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E734130.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E74449730.10.20151.12.2015
FujitsuLIFEBOOK E7515530.10.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK E75225830.10.201519.11.2015
FujitsuLIFEBOOK E75422230.10.201514.11.2015
FujitsuLIFEBOOK E7806630.10.201526.11.2015
FujitsuLIFEBOOK NH53245.11.201525.11.2015
FujitsuLIFEBOOK NH570130.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK NH751230.10.201514.11.2015
FujitsuLIFEBOOK P7017730.10.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK P7027530.10.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK P771125.11.201525.11.2015
FujitsuLIFEBOOK S71039230.10.201526.11.2015
FujitsuLIFEBOOK S751130.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK S7525630.10.201524.11.2015
FujitsuLIFEBOOK S760130.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK S76145.11.201522.11.2015
FujitsuLIFEBOOK S90415.11.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK U90425.11.20155.11.2015
FujitsuLIFEBOOK UH5522630.10.201524.11.2015
Fujitsu SiemensAMILO Si 263615.11.20155.11.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO E666.11.201523.11.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V550515.11.20155.11.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V5535230.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6505130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V6545230.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO P15.11.20155.11.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK E84103830.10.20155.11.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S6410114.11.201514.11.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7110130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S721027.11.201522.11.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S7220730.10.201528.11.2015
GoogleAuron_Yuna8230.10.20151.12.2015
Hewlett-Packard530.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardCompaq 15 Notebook PC85.11.201525.11.2015
Hewlett-PackardCompaq 615125.11.201525.11.2015
Hewlett-PackardCompaq CQ58 Notebook PC5130.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ61 Notebook PC130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ70 Notebook PC230.10.201522.11.2015
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ71 Notebook PC1012.11.201525.11.2015
Hewlett-PackardFalco5030.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP 15 Notebook PC15730.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP 250 G1 Notebook PC3730.10.20157.11.2015
Hewlett-PackardHP 250 G2 Notebook PC830.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP 250 G3 Notebook PC1930.10.201518.11.2015
Hewlett-PackardHP 255 G1 Notebook PC2530.10.201527.11.2015
Hewlett-PackardHP 255 G2 Notebook PC10730.10.201514.11.2015
Hewlett-PackardHP 255 G3 Notebook PC85830.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP 350 G17030.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP 350 G29630.10.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP 600B125.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP 620830.10.201512.11.2015
Hewlett-PackardHP 625230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP 630 Notebook PC230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP 635 Notebook PC330.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP 650 Notebook PC45.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP 655 Notebook PC2430.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro MT PC2130.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro SFF PC10430.10.201513.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GW688AV)9025.11.201519.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b1330.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR679ET#AK8)218.11.201518.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR680ET#AK8)1130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (KE121ET#AK8)230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (KE067ET#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GA009ET#AK8)55.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6720s4430.10.201519.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b2130.10.20157.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GB987ET#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GW687AV)15530.10.201511.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KE717AV)115.11.20157.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU444ET#AK8)630.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NA960ET#AK8)2630.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730s830.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6735s1030.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6830s130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p2630.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (GB949ET#AK8)11.12.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (RH244AV)35.11.20157.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite Base230.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite CMT PC1430.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite SFF PC12830.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p4030.10.201519.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Small Form Factor125.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Small Form Factor15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800 Small Form Factor25.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Convertible Minitower1630.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Small Form Factor1330.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 CMT2312.11.201512.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 MT4230.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (EH522AV)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq nc8430 (EM741AV)230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 MT2030.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 SFF311.11.201511.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 SFF3630.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2170p119.11.201519.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2530p119.11.201519.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p230.10.201519.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (WK301EA#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p2330.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2570p430.10.201527.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2760p15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 6930p130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G116230.10.201519.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G215030.10.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G147530.10.201527.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G2925.11.201527.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8440p6530.10.201510.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p3530.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470p24430.10.201527.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G125.11.201527.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530p1230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560p530.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w25.11.20157.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570p8030.10.201511.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8730w1030.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 1040 G1312.11.201520.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook Folio 9470m96.11.201524.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G2465.11.201511.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G3175.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 SFF2130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 USDT265.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP ENVY 14 Notebook PC15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP ENVY 15 Notebook PC6830.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP ENVY 17 Notebook PC66.11.201522.11.2015
Hewlett-PackardHP ENVY dv7 Notebook PC65.11.201514.11.2015
Hewlett-PackardHP ENVY m6 Notebook PC130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 6130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Folio 13 Notebook PC430.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP G62 Notebook PC1130.10.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP G72 Notebook PC130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Mini 510215.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Notebook2330.10.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook PC 1545.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 Notebook PC130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x360 PC3530.10.201523.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 Notebook PC5830.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 x360 PC330.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 15 Notebook PC20830.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 15-n218so NB124.11.201524.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 17 Notebook PC4530.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dm4 Notebook PC15.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2 Notebook PC330.10.201512.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3500 Notebook PC830.10.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv4 Notebook PC230.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv5 Notebook PC25.11.20157.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6 Notebook PC2230.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv7 Notebook PC2230.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion g6 Notebook PC6630.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion G62 NoteBook PC130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion g7 Notebook PC1830.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion m6 Notebook PC330.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion Notebook35.11.201522.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 15830.10.201511.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 15 Notebook PC930.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 15430.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion x360 Convertible1130.10.201524.11.2015
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G1 Tablet8030.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G1176930.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G2157930.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4310s330.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s7030.10.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW788ES)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4340s6530.10.20157.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G03330.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G15330.10.201512.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G212230.10.201527.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4510s12430.10.201514.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4515s230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4520s12030.10.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4525s230.10.20157.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s4430.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4535s4230.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4540s430.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4545s230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G113030.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G214530.10.201522.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G0225.11.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G1130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4710s630.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s11130.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4730s1030.10.201512.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4740s3830.10.201522.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 5330m130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b43930.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b (LG633EA#AK8)130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 640 G1110130.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 645 G11730.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6450b430.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6460b1530.10.201519.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6465b3130.10.201528.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6470b21730.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6475b1530.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 650 G170030.10.201525.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6545b130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 655 G1130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6550b6430.10.201511.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6555b53930.10.201524.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b60730.10.201524.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6570b16730.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G1 SFF3630.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G2 MT (TPM DP)2413.11.201522.11.2015
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 SFF230.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP ProOne 600 G1 AiO930.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP SpectreXT Pro 13-b000 PC26.11.201522.11.2015
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1115.11.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 131030.10.20151.12.2015
Hewlett-PackardHP Stream x360 Convertible PC 113830.10.201526.11.2015
Hewlett-PackardHP Z230 Tower Workstation3230.10.20158.11.2015
Hewlett-PackardPresario CQ56 Notebook PC2730.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardPresario CQ57 Notebook PC55.11.201526.11.2015
Hewlett-PackardPresario CQ62 Notebook PC25.11.20155.11.2015
InsydeBayTrail230.10.201530.10.2015
LenovoB54001730.10.201525.11.2015
LenovoIdeaPad U310130.10.201530.10.2015
LenovoIdeaPad U330p3430.10.201525.11.2015
LenovoINVALID130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo B50-309830.10.201525.11.2015
LenovoLenovo B50-4526530.10.20152.12.2015
LenovoLenovo B50-707730.10.201527.11.2015
LenovoLenovo B570e530.10.20157.11.2015
LenovoLenovo B575e630.10.20151.12.2015
LenovoLenovo B5905430.10.20151.12.2015
LenovoLenovo E31-70124.11.201524.11.2015
LenovoLenovo Flex 2 Pro-15630.10.201528.11.2015
LenovoLenovo Flex 2-141830.10.201514.11.2015
LenovoLenovo Flex 2-14D330.10.201525.11.2015
LenovoLenovo Flex 2-15430.10.201524.11.2015
LenovoLenovo G40-30230.10.20155.11.2015
LenovoLenovo G40-45630.10.201526.11.2015
LenovoLenovo G50-303230.10.201528.11.2015
LenovoLenovo G50-453830.10.20151.12.2015
LenovoLenovo G50-702430.10.201523.11.2015
LenovoLenovo G50-8016730.10.20151.12.2015
LenovoLenovo G500130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo G505s1730.10.201526.11.2015
LenovoLenovo G510330.10.20155.11.2015
LenovoLenovo G580930.10.201511.11.2015
LenovoLenovo G58525.11.20155.11.2015
LenovoLenovo G70-70230.10.201530.10.2015
LenovoLenovo G700530.10.201530.10.2015
LenovoLenovo G710530.10.201518.11.2015
LenovoLenovo ideapad 100-15IBY2230.10.201526.11.2015
LenovoLenovo ideapad 500-15ACZ122.11.201522.11.2015
LenovoLenovo IdeaPad Flex 1015.11.20155.11.2015
LenovoLenovo Ideapad Flex 14530.10.20155.11.2015
LenovoLenovo Ideapad Flex 14D118.11.201518.11.2015
LenovoLenovo Ideapad Flex 15313.11.201524.11.2015
LenovoLenovo Ideapad Flex 15D1630.10.20151.12.2015
LenovoLenovo IdeaPad S300130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad S310130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad S500430.10.201522.11.2015
LenovoLenovo IdeaPad S510p55.11.201524.11.2015
LenovoLenovo IdeaPad U410 Touch130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad Y500230.10.201528.11.2015
LenovoLenovo IdeaPad Y510P930.10.20155.11.2015
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 11S130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 13324.11.201526.11.2015
LenovoLenovo M30-7010130.10.20151.12.2015
LenovoLenovo Miix 2 10130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo Product230.10.201530.10.2015
LenovoLenovo S20-3056.11.201519.11.2015
LenovoLenovo Y50-702730.10.201528.11.2015
LenovoLenovo Y70-70 Touch430.10.201525.11.2015
LenovoLenovo Yoga 2 11424.11.201526.11.2015
LenovoLenovo Yoga 2 134330.10.201525.11.2015
LenovoLenovo Yoga 2 Pro330.10.201526.11.2015
LenovoLenovo Yoga 3 11112.11.201512.11.2015
LenovoLenovo Yoga 3 14430.10.20155.11.2015
LenovoLenovo YOGA 3 Pro-137025.11.20155.11.2015
LenovoLenovo YOGA 300-11IBY55.11.201526.11.2015
LenovoLenovo Yoga 500-14ACL95.11.201524.11.2015
LenovoLenovo Yoga 500-14IBD3330.10.20152.12.2015
LenovoLenovo Z50-7011030.10.201528.11.2015
LenovoLenovo Z50-751830.10.201528.11.2015
LenovoLenovo Z51-7015.11.20155.11.2015
LenovoLenovo Z580130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo Z710630.10.201512.11.2015
LenovoM5400230.10.201530.10.2015
LenovoThinkCentre A70z1030.10.201530.10.2015
LenovoThinkCentre Edge721145.11.20157.11.2015
LenovoThinkCentre M582730.10.201530.10.2015
LenovoThinkCentre M92P4130.10.20155.11.2015
LenovoThinkPad330.10.20155.11.2015
LenovoThinkPad E135330.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad E5203230.10.201511.11.2015
LenovoThinkPad E55015.11.20155.11.2015
LenovoThinkPad Edge5830.10.201512.11.2015
LenovoThinkPad Edge E135130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad Edge E3259930.10.201522.11.2015
LenovoThinkPad Edge E33011930.10.201524.11.2015
LenovoThinkPad Edge E335130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad Edge E420s25.11.20155.11.2015
LenovoThinkPad Edge E5306330.10.201513.11.2015
LenovoThinkPad Edge E530c230.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad Edge E531330.10.201528.11.2015
LenovoThinkPad Edge E5409430.10.201528.11.2015
LenovoThinkPad L4205130.10.201513.11.2015
LenovoThinkPad L440130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad L450230.10.201524.11.2015
LenovoThinkPad L5402530.10.20155.11.2015
LenovoThinkPad R50012530.10.201519.11.2015
LenovoThinkPad S1 Yoga126.11.201526.11.2015
LenovoThinkPad S3-S44030030.10.201522.11.2015
LenovoThinkPad SL930.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad SL500330.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad SL5101330.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad T400330.10.20155.11.2015
LenovoThinkPad T41072930.10.201526.11.2015
LenovoThinkPad T4205930.10.201526.11.2015
LenovoThinkPad T420s430.10.20158.11.2015
LenovoThinkPad T4302230.10.20151.12.2015
LenovoThinkPad T430s830.10.20151.12.2015
LenovoThinkPad T430u313.11.201524.11.2015
LenovoThinkPad T440p1822.11.201522.11.2015
LenovoThinkPad T440s430.10.20158.11.2015
LenovoThinkPad T450s730.10.201512.11.2015
LenovoThinkPad T5201430.10.20155.11.2015
LenovoThinkPad T5301430.10.20155.11.2015
LenovoThinkPad T60130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad T6138430.10.20151.12.2015
LenovoThinkPad T61p613.11.201519.11.2015
LenovoThinkPad Twist130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad W53025.11.20155.11.2015
LenovoThinkPad X121e630.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad X200530.10.201525.11.2015
LenovoThinkPad X200s130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad X2011430.10.201524.11.2015
LenovoThinkPad X201 Tablet430.10.201525.11.2015
LenovoThinkPad X22011630.10.201524.11.2015
LenovoThinkPad X220 Tablet15.11.20155.11.2015
LenovoThinkPad X23035.11.201525.11.2015
LenovoThinkPad X24052830.10.20151.12.2015
LenovoThinkPad X250230.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad X301125.11.201525.11.2015
LenovoThinkPad X60124.11.201524.11.2015
LenovoThinkPad X60s130.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad Yoga 11e55.11.201525.11.2015
LG ElectronicsP420-N.AE40V130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalGE60 0NC0ND430.10.20155.11.2015
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OE230.10.20155.11.2015
Micro-Star InternationalGE60 2PE124.11.201524.11.2015
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX/FX623130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalGE70 0NC0ND130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalGE70 2OC2OD2OE130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalGE70 2PC25.11.20155.11.2015
Micro-Star InternationalGP60 2OD126.11.201526.11.2015
Micro-Star InternationalGP60 2PE330.10.201512.11.2015
Micro-Star InternationalGP60 2QE25.11.20155.11.2015
Micro-Star InternationalGP60 2QF15.11.20155.11.2015
Micro-Star InternationalGP70 2PE430.10.20155.11.2015
Micro-Star InternationalGP70 2QF130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalGS60 2PL123.11.201523.11.2015
Micro-Star InternationalGS60 2QE130.10.201530.10.2015
Micro-Star InternationalGX780R/GT780R/GT780DXR219.11.20151.12.2015
Micro-Star InternationalMSI NOTEBOOK CR610130.10.201530.10.2015
MicrosoftSurface Pro 3330.10.201514.11.2015
Packard BellDOTVR4615.11.20155.11.2015
Packard BellEasynote ENTF71BM3030.10.201528.11.2015
Packard BellEasynote ENTG71BM430.10.201526.11.2015
Packard BellEasyNote LS11HR230.10.20155.11.2015
Packard BellEasyNote LS44HR130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote LV11HC430.10.201522.11.2015
Packard BellEasyNote LV44HC25.11.201519.11.2015
Packard BellEasyNote NM86130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TE11BZ530.10.201510.11.2015
Packard BellEasyNote TE11HC430.10.201527.11.2015
Packard BellEasynote TE69BM130.10.201530.10.2015
Packard BellEasynote TE69CXP430.10.20151.12.2015
Packard BellEasyNote TE69KB2830.10.20151.12.2015
Packard BellEasyNote TJ61130.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TK11BZ330.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TM85230.10.201530.10.2015
Packard BellEasyNote TS11HR1330.10.201528.11.2015
Packard BellEasyNote TV11CM76.11.20151.12.2015
Packard BellEasyNote TV11HC230.10.201511.11.2015
Packard BellEasyNote TV43CM130.10.201530.10.2015
Packard BellENLK13BZ125.11.201525.11.2015
Packard BellNC-ENTG71BM-C8SG130.10.201530.10.2015
Samsung275E4E/275E5E530.10.201528.11.2015
Samsung300E4A/300E5A/300E7A230.10.201530.10.2015
Samsung300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA630.10.201514.11.2015
Samsung300E4C/300E5C/300E7C330.10.201530.10.2015
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV430.10.201528.11.2015
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV130.10.201530.10.2015
Samsung300V3A/300V4A/300V5A530.10.201524.11.2015
Samsung305U1A1330.10.20155.11.2015
Samsung305V4A/305V5A630.10.20155.11.2015
Samsung305V4A/305V5A/3415VA85.11.201528.11.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B130.10.201530.10.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B/301U1A130.10.201530.10.2015
Samsung355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/3430.10.20155.11.2015
Samsung355V4C/356V4C/3445VC/3545VC830.10.20151.12.2015
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R630.10.20155.11.2015
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV25.11.20155.11.2015
Samsung370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V630.10.201525.11.2015
Samsung450R5G/450R5U313.11.201525.11.2015
Samsung530U3BI/530U4BI/530U4BH2430.10.201530.10.2015
Samsung530U3C/530U4C3830.10.201513.11.2015
Samsung530U3C/530U4C/532U3C730.10.20155.11.2015
Samsung535U3C730.10.201525.11.2015
Samsung550P5C/550P7C15.11.20155.11.2015
Samsung700T1C430.10.20155.11.2015
Samsung870Z5E/880Z5E/680Z5E35.11.20155.11.2015
Samsung900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D530.10.20155.11.2015
Samsung905S3G/906S3G/915S3G1630.10.201525.11.2015
SamsungR520/R522/R620330.10.20155.11.2015
SamsungR530/R730630.10.201528.11.2015
SamsungR530/R730/P530130.10.201530.10.2015
SamsungR540/R580/R780/SA41/E452/E852430.10.20155.11.2015
SamsungR580130.10.201530.10.2015
SamsungR580/R590130.10.201530.10.2015
SamsungRC530/RC730330.10.20155.11.2015
SamsungRF511/RF411/RF711130.10.201530.10.2015
SamsungRV410/RV510/S3510/E3510530.10.201525.11.2015
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV711530.10.201514.11.2015
SamsungRV415/RV515/E3415230.10.201530.10.2015
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E3520530.10.20155.11.2015
SamsungX125130.10.201530.10.2015
SamsungX420/X520114.11.201514.11.2015
Shuttle Inc.XH81V730.10.201530.10.2015
SonySVE1111M1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1113M1EW130.10.201530.10.2015
SonySVE1511D1EW130.10.201530.10.2015
SonySVF1421E2EW130.10.201530.10.2015
SonySVF1521A2EW230.10.201524.11.2015
SonySVF1521A7EW330.10.20157.11.2015
SonySVF1521B2EW330.10.20155.11.2015
SonySVF1521E6E25.11.20157.11.2015
SonySVF1541M1EW1730.10.201525.11.2015
SonySVS1513L1EW230.10.201530.10.2015
SonySVT1311M1ES130.10.201530.10.2015
SonySVT1312X1ES413.11.201517.11.2015
SonyVPCCA2S1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEA3S1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEB1M1E430.10.201522.11.2015
SonyVPCEH1L0E325.11.201525.11.2015
SonyVPCEH1M1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH1S1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH3H1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH3J1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCEH3P1E15.11.20155.11.2015
SonyVPCEL1E1E130.10.201530.10.2015
SonyVPCF23L1E130.10.201530.10.2015
ToshibaPORTEGE R70015.11.20155.11.2015
ToshibaSatellite A200130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE C50-A130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE C50-A-19T210.11.201514.11.2015
ToshibaSATELLITE C50-A-19U330.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE C50-B530.10.201514.11.2015
ToshibaSATELLITE C50D-A-14E730.10.201528.11.2015
ToshibaSATELLITE C55-A-1MW130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE C55-A-1N5130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE C55-C114.11.201514.11.2015
ToshibaSATELLITE C55D-C1130.10.201525.11.2015
ToshibaSatellite C650330.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite C660330.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite C660D630.10.201528.11.2015
ToshibaSATELLITE C670-126123.11.201523.11.2015
ToshibaSATELLITE C850D-11C15.11.20155.11.2015
ToshibaSATELLITE C850D-121130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE C855-11F25.11.20155.11.2015
ToshibaSATELLITE C855D-168130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE C870-12145.11.20155.11.2015
ToshibaSatellite L300130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L350130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L350D130.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite L450D630.10.20155.11.2015
ToshibaSATELLITE L50-A-1EF330.10.201528.11.2015
ToshibaSATELLITE L50-B1130.10.201514.11.2015
ToshibaSatellite L500D920.11.201526.11.2015
ToshibaSATELLITE L50D-B1730.10.201526.11.2015
ToshibaSATELLITE L50D-C630.10.201526.11.2015
ToshibaSatellite L650D130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L750330.10.201514.11.2015
ToshibaSATELLITE L755230.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L855130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L855D730.10.201510.11.2015
ToshibaSATELLITE L875D-100130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-103130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-10415.11.20155.11.2015
ToshibaSATELLITE L955D230.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE M50-A512.11.201526.11.2015
ToshibaSATELLITE M50D-A123.11.201523.11.2015
ToshibaSATELLITE P50-A-11J130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE P750130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE P850230.10.201530.10.2015
ToshibaSatellite Pro A2001314.11.201514.11.2015
ToshibaSatellite Pro A300330.10.20157.11.2015
ToshibaSATELLITE PRO C50-A-1C825.11.20155.11.2015
ToshibaSatellite Pro C650930.10.20155.11.2015
ToshibaSatellite Pro L3001130.10.20157.11.2015
ToshibaSatellite Pro P300830.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE S50-B75.11.201514.11.2015
ToshibaSATELLITE S50D-B630.10.20155.11.2015
ToshibaSATELLITE S70-A130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE U940130.10.201530.10.2015
ToshibaSATELLITE Z30-A730.10.201527.11.2015
ToshibaSATELLITE Z30-B222.11.201525.11.2015
ToshibaTECRA S115930.10.201525.11.2015
Unknown35930.10.20151.12.2015
ZOTACNM102330.10.201525.11.2015
ZOTACZBOXSD-ID12/ID131730.10.201530.10.2015