Abitti-järjestelmällä käynnistetyt koneet

Lista luotu: 05.11.2015

Tässä listassa on lista koneista, joita on käytetty Abitti-kurssikokeeseen vastaamiseen. Listan koneet on siis onnistuneesti käynnistetty ylioppilastutkintolautakunnan DigabiOS-käyttöjärjestelmään.

Tärkeää:

ValmistajaTuotenimiHavaintojaVanhin havaintoUusin havainto
AcerAO722132.10.20154.11.2015
AcerAO72512.10.20152.10.2015
AcerAO75632.10.20152.10.2015
AcerAOD270330.09.20152.10.2015
AcerAspire 1810TZ321.10.201527.10.2015
AcerAspire 1825PT15.10.20155.10.2015
AcerAspire 375012.10.20152.10.2015
AcerAspire 3830T12.10.20152.10.2015
AcerAspire 4810T62.10.20152.11.2015
AcerAspire 482012.10.20152.10.2015
AcerAspire 505012.10.20152.10.2015
AcerAspire 533212.10.20152.10.2015
AcerAspire 53491030.09.201519.10.2015
AcerAspire 554211.10.20151.10.2015
AcerAspire 5552G430.09.20155.10.2015
AcerAspire 5732Z12.10.20152.10.2015
AcerAspire 573322.10.201523.10.2015
AcerAspire 5733Z11.10.20151.10.2015
AcerAspire 5734Z12.10.20152.10.2015
AcerAspire 574121.10.20151.10.2015
AcerAspire 5741G42.10.20153.11.2015
AcerAspire 5742G51.10.20152.10.2015
AcerAspire 574912.10.20152.10.2015
AcerAspire 575022.10.20152.10.2015
AcerAspire 5750G32.10.20155.10.2015
AcerAspire 5755G32.10.20152.10.2015
AcerAspire 5810T12.10.20152.10.2015
AcerAspire 593512.10.20152.10.2015
AcerAspire 725022.10.20152.10.2015
AcerAspire 7250G21.10.20151.10.2015
AcerAspire 755122.10.20155.10.2015
AcerAspire 756022.10.20152.10.2015
AcerAspire 773641.10.20152.10.2015
AcerAspire 7739G12.10.20152.10.2015
AcerAspire 774112.10.20152.10.2015
AcerAspire 775032.10.20152.10.2015
AcerAspire 7750G15.10.20155.10.2015
AcerAspire E1-430P22.10.20152.10.2015
AcerAspire E1-47012.10.20152.10.2015
AcerAspire E1-52232.10.201530.10.2015
AcerAspire E1-53022.10.20152.10.2015
AcerAspire E1-530G11.10.20151.10.2015
AcerAspire E1-53222.10.20152.10.2015
AcerAspire E1-57042.10.20152.10.2015
AcerAspire E1-57151.10.20155.10.2015
AcerAspire E1-571G32.10.20155.10.2015
AcerAspire E1-5721430.09.20154.11.2015
AcerAspire E1-572G429.09.201530.09.2015
AcerAspire E1-77112.10.20152.10.2015
AcerAspire E3-11152.10.20153.11.2015
AcerAspire E3-112530.09.20152.10.2015
AcerAspire E5-41125.05.201528.10.2015
AcerAspire E5-47162.10.20153.11.2015
AcerAspire E5-471P62.10.20152.10.2015
AcerAspire E5-51132.10.20152.10.2015
AcerAspire E5-511G130.10.201530.10.2015
AcerAspire E5-521201.10.201530.10.2015
AcerAspire E5-521G102.10.20154.11.2015
AcerAspire E5-531G12.10.20152.10.2015
AcerAspire E5-532629.09.20155.10.2015
AcerAspire E5-55132.10.201522.10.2015
AcerAspire E5-551G530.09.20152.10.2015
AcerAspire E5-5713430.09.20152.11.2015
AcerAspire E5-572G230.09.201530.09.2015
AcerAspire E5-57362.10.20152.10.2015
AcerAspire ES1-11141.10.20151.10.2015
AcerAspire ES1-111M12.10.20152.10.2015
AcerAspire ES1-13112.10.20152.10.2015
AcerAspire ES1-3114530.09.20154.11.2015
AcerAspire ES1-331730.09.20156.10.2015
AcerAspire ES1-511122.10.201522.10.2015
AcerAspire ES1-512305.05.20154.11.2015
AcerAspire ES1-520230.09.201530.09.2015
AcerAspire ES1-52111.10.20151.10.2015
AcerAspire ES1-71111.10.20151.10.2015
AcerAspire M5-581TG12.10.20152.10.2015
AcerAspire One 753161.11.20152.11.2015
AcerAspire S3-33112.10.20152.10.2015
AcerAspire S7-39112.10.20152.10.2015
AcerAspire V3-111P86.05.20154.11.2015
AcerAspire V3-112P4830.09.20154.11.2015
AcerAspire V3-3312530.09.20152.11.2015
AcerAspire V3-371785.05.20153.11.2015
AcerAspire V3-53132.10.20152.10.2015
AcerAspire V3-53251.10.20152.11.2015
AcerAspire V3-57171.10.201529.10.2015
AcerAspire V3-571G41.10.20152.10.2015
AcerAspire V3-572101.10.20152.10.2015
AcerAspire V3-572G1530.09.201528.10.2015
AcerAspire V3-77162.10.201530.10.2015
AcerAspire V3-771G11.10.20151.10.2015
AcerAspire V3-77222.10.201521.10.2015
AcerAspire V5-431122.10.201522.10.2015
AcerAspire V5-431P12.10.20152.10.2015
AcerAspire V5-472P22.10.201522.10.2015
AcerAspire V5-5311130.09.20154.11.2015
AcerAspire V5-55111.10.20151.10.2015
AcerAspire V5-551G430.09.20156.10.2015
AcerAspire V5-552G42.10.20152.10.2015
AcerAspire V5-552PG22.10.20152.10.2015
AcerAspire V5-5611130.09.20152.10.2015
AcerAspire V5-561G12.10.20152.10.2015
AcerAspire V5-57114.11.20154.11.2015
AcerAspire V5-57231.10.20152.10.2015
AcerAspire V5-57312.10.20152.10.2015
AcerAspire V5-573G1230.09.20152.11.2015
AcerAspire VN7-791G22.10.201523.10.2015
AcerCalpella14.11.20154.11.2015
AcerE1-51051.10.20152.10.2015
AcerExtensa 250831.10.20152.10.2015
AcerExtensa 250942.10.20158.10.2015
AcerExtensa 251021.10.20152.10.2015
AcerExtensa 523512.10.20152.10.2015
AcerExtensa 563012.10.20152.10.2015
AcerFerrari One 20052.10.201528.10.2015
AcerNC-E1-530-21178G12.10.20152.10.2015
AcerNC-E1-570-33218G12.10.20152.10.2015
AcerNC-E1-571-73638G21.10.20152.10.2015
AcerNC-E1-572-74504G12.10.20152.10.2015
AcerNC-E5-471-3145323.10.201523.10.2015
AcerNC-ES1-311-C3CT12.10.20152.10.2015
AcerNC-V3-771-53218G75MAKK15.10.20155.10.2015
AcerPeppy92.10.20152.10.2015
AcerTMB113-E22.10.20152.10.2015
AcerTMP255-M91.10.20153.11.2015
AcerTravelMate 532022.10.20152.10.2015
AcerTravelMate 576032.10.20152.11.2015
AcerTravelMate 646012.10.20152.10.2015
AcerTravelMate 659351.10.20152.10.2015
AcerTravelMate B113541.10.201529.10.2015
AcerTravelMate B115-M930.09.20153.11.2015
AcerTravelMate P2539630.09.201523.10.2015
AcerTravelmate P253-21.10.20157.10.2015
AlienwareM11xR3230.09.201530.09.2015
AppleiMac9,1142.10.20152.10.2015
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Late 2009)42.10.201528.10.2015
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo, Mid 2010)82.10.201530.10.2015
AppleMacBook (13-inch, Core 2 Duo)52.10.20152.10.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)319.10.20154.11.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2015) 19930.09.20154.11.2015
AppleMacBook Air (11-Inch, Late 2010)12.10.20152.10.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2011)22.10.201522.10.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Mid 2012)230.09.20153.11.2015
AppleMacBook Air (11-inch, Early 2014 / Mid 2013)81.10.20152.10.2015
AppleMacBook Air (13-inch, Early 2014 / Mid 2013)1665.05.20154.11.2015
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2011)72.10.20153.11.2015
AppleMacBook Air (13-inch, Mid 2012)72.10.20155.11.2015
AppleMacBook Pro (13-inch, Early/Late 2011)6230.09.20153.11.2015
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2009)32.10.20156.10.2015
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2010)72.10.20152.10.2015
AppleMacBook Pro (13-inch, Mid 2012)7530.09.20154.11.2015
AppleMacBook Pro (15-inch, Early 2008)13.10.20153.10.2015
AppleMacBook Pro (15-inch, Late 2013 / Mid 2014)730.09.201530.10.2015
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2009 / 15-inch, 2.53GHz, Mid 2009)11.10.20151.10.2015
AppleMacBook Pro (15-inch, Mid 2010)22.10.20152.10.2015
AppleMacBook Pro (17-inch, Early / Mid 2009)22.10.20152.10.2015
AppleMacBook Pro (17-inch, Mid 2010)22.10.20152.10.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2013 / Late 2012)32.10.20152.10.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 20151830.09.20153.11.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)4830.09.20154.11.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Late 2013 / Mid 201442.10.201522.10.2015
AppleMacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2012 / Early 2013)101.10.20152.11.2015
AppleMacBook4,133.10.20155.10.2015
AppleMacBook5,211.10.20151.10.2015
AppleMacBookPro11,413.11.20153.11.2015
ASUS1215B72.10.20152.10.2015
ASUSE402MA55.05.20152.10.2015
ASUSE403SA1330.09.20153.11.2015
ASUSEB1033127.10.201527.10.2015
ASUSF5SR18.10.20158.10.2015
ASUSG550JK12.10.20152.10.2015
ASUSG551JM22.10.20152.10.2015
ASUSG55VW12.10.20152.10.2015
ASUSG74Sx12.10.20152.10.2015
ASUSG750JM12.10.20152.10.2015
ASUSG750JS22.10.20152.10.2015
ASUSG75VW22.10.20152.10.2015
ASUSG771JM130.09.201530.09.2015
ASUSK50AB22.10.20156.10.2015
ASUSK50ID12.10.20152.10.2015
ASUSK52Dr2329.09.20155.10.2015
ASUSK52F211.10.20156.10.2015
ASUSK52Je12.10.20152.10.2015
ASUSK52JT15.10.20155.10.2015
ASUSK53E52.10.20154.11.2015
ASUSK53SC42.10.20152.10.2015
ASUSK53SD42.10.20152.10.2015
ASUSK53SV11.10.20151.10.2015
ASUSK53U91.10.201529.10.2015
ASUSK54HR12.10.20152.10.2015
ASUSK54L12.10.20152.10.2015
ASUSK55A32.10.20152.10.2015
ASUSK55DR21.10.20151.10.2015
ASUSK55VD32.10.20152.11.2015
ASUSK56CA12.10.20152.10.2015
ASUSK56CB22.10.20152.10.2015
ASUSK73BR22.10.20152.10.2015
ASUSK73BY12.10.20152.10.2015
ASUSK73SD12.10.20152.10.2015
ASUSK73SV11.10.20151.10.2015
ASUSK73TA122.10.201522.10.2015
ASUSK75VJ123.10.201523.10.2015
ASUSN53SN12.10.20152.10.2015
ASUSN551JK12.10.20152.10.2015
ASUSN56DP22.10.20152.10.2015
ASUSN56DY130.09.201530.09.2015
ASUSN56JR52.10.20158.10.2015
ASUSN56VJ41.10.20152.10.2015
ASUSN56VM12.10.20152.10.2015
ASUSN61Ja12.10.20152.10.2015
ASUSN71Vg22.10.201521.10.2015
ASUSN73SM12.10.20152.10.2015
ASUSP50IJ123.10.201523.10.2015
ASUSS301LA31.10.20152.10.2015
ASUSS400CA31.10.20152.10.2015
ASUSS550CB22.10.20152.10.2015
ASUSS551LN930.09.20155.10.2015
ASUST100TA61.10.20152.11.2015
ASUST200TAC2329.09.20152.10.2015
ASUSTP500LAB12.10.20152.10.2015
ASUSU31SD12.10.20152.10.2015
ASUSU31SG14.11.20154.11.2015
ASUSU32U22.10.20152.10.2015
ASUSUL20A12.10.20152.10.2015
ASUSUL30A1830.09.20152.10.2015
ASUSUL30VT122.10.201522.10.2015
ASUSUX302LG12.10.20152.10.2015
ASUSUX303LA28.10.20158.10.2015
ASUSUX303LB51.10.201523.10.2015
ASUSUX305FA2630.09.20154.11.2015
ASUSUX31A15.10.20155.10.2015
ASUSUX32LA230.09.201530.09.2015
ASUSUX32LN32.10.20153.11.2015
ASUSX202E12.10.20152.10.2015
ASUSX202EP326.10.201526.10.2015
ASUSX205TA12.10.20152.10.2015
ASUSX301A182.10.20153.11.2015
ASUSX302LA630.09.20152.11.2015
ASUSX501A42.10.20152.10.2015
ASUSX501A162.10.20155.11.2015
ASUSX501U41.10.20152.10.2015
ASUSX502CA62.10.20154.11.2015
ASUSX550CA91.10.20155.10.2015
ASUSX550CC330.09.20151.10.2015
ASUSX550CL22.10.20155.10.2015
ASUSX550DP130.09.201530.09.2015
ASUSX550JK12.10.20152.10.2015
ASUSX550JX130.10.201530.10.2015
ASUSX550LA151.10.20158.10.2015
ASUSX550LB22.10.20156.10.2015
ASUSX550LC81.10.20158.10.2015
ASUSX550LD31.10.201522.10.2015
ASUSX550LN2730.09.20155.10.2015
ASUSX550MD22.10.201522.10.2015
ASUSX550MJ13.11.20153.11.2015
ASUSX550ZE229.10.20152.11.2015
ASUSX551CA22.10.20152.10.2015
ASUSX551CAP930.09.20155.10.2015
ASUSX551MA61.10.20152.11.2015
ASUSX553MA3930.09.20152.11.2015
ASUSX555LA930.09.20154.11.2015
ASUSX555LAB2229.09.20153.11.2015
ASUSX555LB14.11.20154.11.2015
ASUSX555LD12.10.20152.10.2015
ASUSX555LJ730.09.20152.10.2015
ASUSX555LN71.10.20158.10.2015
ASUSX555LP12.10.20152.10.2015
ASUSX71A323.10.201523.10.2015
ASUSX751MA52.10.20153.11.2015
ASUSX75VC12.10.20152.10.2015
ASUSX75VD22.10.20152.10.2015
DellDell System Vostro 345012.10.20152.10.2015
DellInspiron 3521212.10.201522.10.2015
DellInspiron 542312.10.20152.10.2015
DellInspiron 5520130.09.201530.09.2015
DellInspiron 552112.10.20152.10.2015
DellLatitude 21101529.03.20145.10.2015
DellLatitude 21203330.09.20153.11.2015
DellLatitude 333027729.09.20154.11.2015
DellLatitude 334045030.09.20153.11.2015
DellLatitude 354032.10.20152.10.2015
DellLatitude D430130.09.201530.09.2015
DellLatitude D5305529.09.201529.10.2015
DellLatitude D63072.10.20152.10.2015
DellLatitude E430062.10.20153.10.2015
DellLatitude E431013.11.20153.11.2015
DellLatitude E541012.10.20152.10.2015
DellLatitude E542014430.09.201529.10.2015
DellLatitude E5430 non-vPro521.10.201527.10.2015
DellLatitude E5440421.10.20153.11.2015
DellLatitude E5450182.10.20152.10.2015
DellLatitude E55001630.09.20152.10.2015
DellLatitude E5520261.10.20155.10.2015
DellLatitude E5530 non-vPro19129.09.20153.11.2015
DellLatitude E5540312.10.20153.11.2015
DellLatitude E55506630.09.20152.10.2015
DellLatitude E622012.10.20152.10.2015
DellLatitude E632091.10.20152.10.2015
DellLatitude E63302630.09.20152.10.2015
DellLatitude E6400172.10.201524.10.2015
DellLatitude E641062.10.20154.11.2015
DellLatitude E6420632.10.201530.10.2015
DellLatitude E6430182.10.20152.10.2015
DellLatitude E65009530.09.20154.11.2015
DellLatitude E651022.10.20152.10.2015
DellLatitude E65309130.09.201522.10.2015
DellLatitude E6540152.10.20152.10.2015
DellLatitude E7240130.09.201530.09.2015
DellLatitude E725012.10.20152.10.2015
DellLatitude E7450113.10.201513.10.2015
DellOptiPlex 36072.10.20152.10.2015
DellOptiPlex 701052.10.20152.10.2015
DellOptiPlex 790142.10.20152.10.2015
DellOptiPlex 9020772.10.20157.10.2015
DellOptiPlex 9908830.09.20153.11.2015
DellPrecision M470012.10.20152.10.2015
DellPrecision M640012.10.20152.10.2015
DellStudio 155541.10.20152.10.2015
DellVenue 11 Pro 513052.10.20152.10.2015
DellVostro 1014332.10.20152.10.2015
DellVostro 330012.10.20152.10.2015
DellVostro 354931.10.201523.10.2015
eMachineseMachines E72711.10.20151.10.2015
eMachineseMachines G64012.10.20152.10.2015
eMachineseMachines G73022.10.20152.10.2015
eMachineseME640G12.10.20152.10.2015
eMachineseME64212.10.20152.10.2015
eMachineseME642G12.10.20152.10.2015
eMachineseME729Z34.11.20154.11.2015
FujitsuD3171-A141.10.20156.10.2015
FujitsuESPRIMO E40062.10.20152.10.2015
FujitsuESPRIMO P51012130.09.201528.10.2015
FujitsuESPRIMO P510 P85+51.10.20152.10.2015
FujitsuESPRIMO P520202.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK A5121965.05.20153.11.2015
FujitsuLIFEBOOK A5145730.09.20153.11.2015
FujitsuLIFEBOOK A53012330.09.201529.10.2015
FujitsuLIFEBOOK A53191.10.20151.10.2015
FujitsuLIFEBOOK A532230.09.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK A544302.10.20157.10.2015
FujitsuLIFEBOOK A55512.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH50252.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH512411.10.201529.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH530730.09.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH531841.10.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH531/GFO31.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH53212.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH532/G21430.09.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH532/G5218.10.20158.10.2015
FujitsuLIFEBOOK AH54421.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E544441.10.201527.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E55422.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E73412.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E7441871.10.20154.11.2015
FujitsuLIFEBOOK E7515529.09.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E75214028.09.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E75411630.09.201528.10.2015
FujitsuLIFEBOOK E780252.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK NH532323.10.201523.10.2015
FujitsuLIFEBOOK NH57012.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK NH75112.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK P7017729.09.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK P7027529.09.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK S71017230.09.201530.10.2015
FujitsuLIFEBOOK S75112.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK S752361.10.20155.10.2015
FujitsuLIFEBOOK S76012.10.20152.10.2015
FujitsuLIFEBOOK S76125.10.201523.10.2015
FujitsuLIFEBOOK S90411.10.20151.10.2015
FujitsuLIFEBOOK U90423.11.20153.11.2015
FujitsuLIFEBOOK UH55292.10.201522.10.2015
Fujitsu SiemensAMILO Si 263615.10.20155.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V5505130.10.201530.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V553522.10.20152.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V650512.10.20152.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO Mobile V654522.10.20152.10.2015
Fujitsu SiemensESPRIMO P130.09.201530.09.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK E8410385.05.20152.10.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S711012.10.20152.10.2015
Fujitsu SiemensLIFEBOOK S722032.10.20153.11.2015
GoogleAuron_Yuna111.10.20152.10.2015
Hewlett-Packard52.10.20156.10.2015
Hewlett-PackardCompaq 15 Notebook PC729.09.201523.10.2015
Hewlett-PackardCompaq CQ58 Notebook PC451.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ61 Notebook PC12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardCompaq Presario CQ70 Notebook PC12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardFalco401.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP 15 Notebook PC715.05.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP 250 G1 Notebook PC231.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP 250 G2 Notebook PC52.10.20152.11.2015
Hewlett-PackardHP 250 G3 Notebook PC141.10.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP 255 G1 Notebook PC171.10.20152.11.2015
Hewlett-PackardHP 255 G2 Notebook PC10529.09.20152.11.2015
Hewlett-PackardHP 255 G3 Notebook PC19530.09.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP 350 G1562.10.201528.10.2015
Hewlett-PackardHP 350 G2651.10.201526.10.2015
Hewlett-PackardHP 600B1226.10.201526.10.2015
Hewlett-PackardHP 620630.09.201522.10.2015
Hewlett-PackardHP 62522.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP 630 Notebook PC22.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP 635 Notebook PC32.10.20154.10.2015
Hewlett-PackardHP 650 Notebook PC429.09.201530.09.2015
Hewlett-PackardHP 655 Notebook PC102.10.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro MT PC2130.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6005 Pro SFF PC861.10.20152.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6510b11.10.20151.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6530b (GW688AV)91.10.201522.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b1329.09.20157.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (GR680ET#AK8)112.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6710b (KE121ET#AK8)22.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (GB837ET#AK8)12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715b (KE067ET#AK8)12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6715s (GA009ET#AK8)529.10.201529.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6720s212.10.201528.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b141.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GB987ET#AK8)12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (GW687AV)201.10.201521.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KE717AV)81.10.20151.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (KU444ET#AK8)61.10.20158.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730b (NA960ET#AK8)261.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6730s830.09.20158.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6735b22.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6735s32.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6830s12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p111.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 6910p (RH244AV)23.11.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite Base22.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite CMT PC142.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8000 Elite SFF PC821.10.20152.11.2015
Hewlett-PackardHP Compaq 8510p3530.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7600 Small Form Factor1230.09.20156.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7700p Small Form Factor16.10.20156.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7800 Small Form Factor230.09.201530.09.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Convertible Minitower162.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq dc7900 Small Form Factor1330.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq Elite 8300 MT422.10.201528.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq nc6400 (EH522AV)12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq nc8430 (EM741AV)22.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6300 MT202.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Compaq Pro 6305 SFF362.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2540p (WK301EA#AK8)12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2560p1030.09.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2570p22.10.201527.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 2760p129.09.201529.09.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 6930p12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G114530.09.201527.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 820 G251.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G134830.09.201523.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 840 G21827.10.201527.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8440p232.10.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8460p172.10.201522.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8470p1811.10.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 850 G1127.10.201527.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8530p122.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8540p12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560p530.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8560w130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8570p7330.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook 8730w1029.09.20157.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G24330.09.20155.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteBook Revolve 810 G31730.09.20155.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 SFF212.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP EliteDesk 800 G1 USDT261.10.20151.10.2015
Hewlett-PackardHP ENVY 14 Notebook PC15.10.20155.10.2015
Hewlett-PackardHP ENVY 15 Notebook PC3530.09.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP ENVY dv7 Notebook PC430.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ENVY m6 Notebook PC12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ENVY Sleekbook 612.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Folio 13 Notebook PC22.10.20155.10.2015
Hewlett-PackardHP G62 Notebook PC1030.09.20157.10.2015
Hewlett-PackardHP G72 Notebook PC12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Mini 510213.11.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP Notebook1129.09.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP OMEN Notebook PC 15430.09.20155.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 Notebook PC12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 11 x360 PC202.10.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 Notebook PC3630.09.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 13 x360 PC330.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 15 Notebook PC12130.09.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion 17 Notebook PC281.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dm4 Notebook PC130.09.201530.09.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv2 Notebook PC22.10.201528.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv3500 Notebook PC31.10.201523.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv4 Notebook PC22.10.20156.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv5 Notebook PC121.10.201521.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv6 Notebook PC132.10.20156.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion dv7 Notebook PC92.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion g6 Notebook PC3730.09.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion G62 NoteBook PC12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion g7 Notebook PC111.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion m6 Notebook PC12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion Notebook123.10.201523.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion Sleekbook 1552.10.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion TS 15 Notebook PC52.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion TS Sleekbook 1542.10.20156.10.2015
Hewlett-PackardHP Pavilion x360 Convertible92.10.201528.10.2015
Hewlett-PackardHP Pro x2 612 G1 Tablet6730.09.20151.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G154930.09.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 430 G280430.09.20155.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4310s32.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s522.10.201521.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4330s (LW788ES)12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4340s422.10.20152.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G01830.09.201523.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G14330.09.201523.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 450 G25030.09.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4510s8729.09.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4515s22.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4520s1165.05.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4525s12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4530s202.10.201523.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4535s301.10.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4540s42.10.20156.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4545s22.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G1241.10.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 455 G21141.10.201529.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 470 G1130.09.201530.09.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4710s62.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4720s5130.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4730s929.09.201521.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 4740s3629.09.201523.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 5330m12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b15829.09.20152.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6360b (LG633EA#AK8)12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 640 G163930.09.20154.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 645 G1172.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6450b12.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6460b141.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6465b221.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6470b1329.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6475b152.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 650 G147230.09.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6545b11.10.20151.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 655 G112.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6550b152.10.201529.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6555b602.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6560b53729.09.201528.10.2015
Hewlett-PackardHP ProBook 6570b13429.09.201521.10.2015
Hewlett-PackardHP ProDesk 400 G1 SFF3630.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProDesk 600 G1 SFF22.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP ProOne 600 G1 AiO91.10.20151.10.2015
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 11130.10.201530.10.2015
Hewlett-PackardHP Stream Notebook PC 1332.10.20152.10.2015
Hewlett-PackardHP Stream x360 Convertible PC 11165.05.20153.11.2015
Hewlett-PackardHP Z230 Tower Workstation1130.09.20152.10.2015
Hewlett-PackardPresario CQ56 Notebook PC271.10.201514.10.2015
Hewlett-PackardPresario CQ57 Notebook PC41.10.201523.10.2015
Hewlett-PackardPresario CQ62 Notebook PC229.10.20152.11.2015
InsydeBayTrail22.10.20152.10.2015
LenovoB540062.10.20158.10.2015
LenovoIdeaPad U31012.10.20152.10.2015
LenovoIdeaPad U330p281.10.20154.11.2015
LenovoINVALID12.10.20152.10.2015
LenovoLenovo B50-305929.09.20154.11.2015
LenovoLenovo B50-4512629.09.20152.11.2015
LenovoLenovo B50-70142.10.201530.10.2015
LenovoLenovo B570e42.10.20152.10.2015
LenovoLenovo B575e32.10.20152.10.2015
LenovoLenovo B590252.10.20158.10.2015
LenovoLenovo Flex 2 Pro-15530.09.20156.10.2015
LenovoLenovo Flex 2-141630.09.20152.10.2015
LenovoLenovo Flex 2-14D22.10.20155.10.2015
LenovoLenovo Flex 2-1521.10.20151.10.2015
LenovoLenovo G40-3022.10.20156.10.2015
LenovoLenovo G40-4531.10.20152.10.2015
LenovoLenovo G50-302530.09.201528.10.2015
LenovoLenovo G50-45275.05.20155.11.2015
LenovoLenovo G50-701929.09.20154.11.2015
LenovoLenovo G50-801065.05.20155.11.2015
LenovoLenovo G50012.10.20152.10.2015
LenovoLenovo G505s1529.09.20152.11.2015
LenovoLenovo G51032.10.201529.10.2015
LenovoLenovo G58062.10.20154.11.2015
LenovoLenovo G58522.10.20155.10.2015
LenovoLenovo G70-7021.10.20152.10.2015
LenovoLenovo G70052.10.20152.10.2015
LenovoLenovo G71032.10.20153.11.2015
LenovoLenovo ideapad 100-15IBY1829.09.20154.11.2015
LenovoLenovo IdeaPad Flex 10130.10.201530.10.2015
LenovoLenovo Ideapad Flex 1451.10.201530.10.2015
LenovoLenovo Ideapad Flex 15D75.05.201530.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad S30012.10.20152.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad S31012.10.20152.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad S50021.10.20152.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad S510p18.10.20158.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad U410 Touch12.10.20152.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad Y50012.10.20152.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad Y510P930.09.201529.10.2015
LenovoLenovo IdeaPad Yoga 11S12.10.20152.10.2015
LenovoLenovo M30-706130.09.20154.11.2015
LenovoLenovo Miix 2 1012.10.20152.10.2015
LenovoLenovo Product22.10.20152.10.2015
LenovoLenovo Y50-70111.10.201530.10.2015
LenovoLenovo Y70-70 Touch21.10.20151.10.2015
LenovoLenovo Yoga 2 13282.10.20154.11.2015
LenovoLenovo Yoga 2 Pro22.10.201530.10.2015
LenovoLenovo Yoga 3 1441.10.20155.10.2015
LenovoLenovo YOGA 3 Pro-137025.10.20154.11.2015
LenovoLenovo YOGA 300-11IBY31.10.20154.11.2015
LenovoLenovo Yoga 500-14ACL61.10.20156.10.2015
LenovoLenovo Yoga 500-14IBD1830.09.20155.11.2015
LenovoLenovo Z50-707029.09.20153.11.2015
LenovoLenovo Z50-75141.10.20153.11.2015
LenovoLenovo Z51-7012.11.20152.11.2015
LenovoLenovo Z58012.10.20152.10.2015
LenovoLenovo Z71012.10.20152.10.2015
LenovoM540022.10.20152.10.2015
LenovoThinkCentre A70z102.10.20152.10.2015
LenovoThinkCentre Edge72162.11.20152.11.2015
LenovoThinkCentre M58272.10.20152.10.2015
LenovoThinkCentre M92P411.10.20156.10.2015
LenovoThinkPad330.09.20152.10.2015
LenovoThinkPad E13532.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad E520271.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad E55011.10.20151.10.2015
LenovoThinkPad Edge361.10.201522.10.2015
LenovoThinkPad Edge E13512.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad Edge E3259529.09.20154.11.2015
LenovoThinkPad Edge E330831.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad Edge E33512.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad Edge E420s22.10.20155.10.2015
LenovoThinkPad Edge E530191.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad Edge E530c22.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad Edge E53111.10.20151.10.2015
LenovoThinkPad Edge E5407330.09.20153.11.2015
LenovoThinkPad L4204530.09.20157.10.2015
LenovoThinkPad L44012.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad L45011.10.20151.10.2015
LenovoThinkPad L540251.10.20156.10.2015
LenovoThinkPad R50010530.09.20152.10.2015
LenovoThinkPad S3-S4402742.10.201530.10.2015
LenovoThinkPad SL92.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad SL50032.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad SL510132.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad T40032.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad T41065929.09.20154.11.2015
LenovoThinkPad T4204529.09.20157.10.2015
LenovoThinkPad T420s22.10.20154.11.2015
LenovoThinkPad T43072.10.20157.10.2015
LenovoThinkPad T430s11.10.20151.10.2015
LenovoThinkPad T440s22.10.20154.11.2015
LenovoThinkPad T450s53.10.20153.10.2015
LenovoThinkPad T5201429.09.201530.10.2015
LenovoThinkPad T5301430.09.20152.10.2015
LenovoThinkPad T6012.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad T613430.09.20152.11.2015
LenovoThinkPad Twist12.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad W530219.10.201519.10.2015
LenovoThinkPad X121e62.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad X20042.10.20157.10.2015
LenovoThinkPad X200s12.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad X20151.10.201527.10.2015
LenovoThinkPad X201 Tablet22.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad X220341.10.20154.11.2015
LenovoThinkPad X220 Tablet127.10.201527.10.2015
LenovoThinkPad X23024.11.20154.11.2015
LenovoThinkPad X2404430.09.20153.11.2015
LenovoThinkPad X25022.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad X60s12.10.20152.10.2015
LenovoThinkPad Yoga 11e322.10.201522.10.2015
LG ElectronicsP420-N.AE40V12.10.20152.10.2015
Micro-Star InternationalGE60 0NC0ND430.09.20152.10.2015
Micro-Star InternationalGE60 2OC2OE22.10.20152.10.2015
Micro-Star InternationalGE620/GE620DX/FX620DX/FX62312.10.20152.10.2015
Micro-Star InternationalGE70 0NC0ND130.09.201530.09.2015
Micro-Star InternationalGE70 2OC2OD2OE12.10.20152.10.2015
Micro-Star InternationalGE70 2PC230.09.20151.10.2015
Micro-Star InternationalGP60 2PE21.10.20152.10.2015
Micro-Star InternationalGP60 2QE230.09.20153.11.2015
Micro-Star InternationalGP60 2QF15.10.20155.10.2015
Micro-Star InternationalGP70 2PE41.10.20152.10.2015
Micro-Star InternationalGP70 2QF12.10.20152.10.2015
Micro-Star InternationalGS60 2QE12.10.20152.10.2015
Micro-Star InternationalMSI NOTEBOOK CR61012.10.20152.10.2015
MicrosoftSurface Pro 321.10.20152.10.2015
Packard BellDOTVR4613.11.20153.11.2015
Packard BellEasynote ENTF71BM101.10.20155.10.2015
Packard BellEasynote ENTG71BM32.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote LS11HR22.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote LS44HR12.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote LV11HC22.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote LV44HC15.10.20155.10.2015
Packard BellEasyNote NM8612.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote TE11BZ31.10.20155.10.2015
Packard BellEasyNote TE11HC32.10.20152.10.2015
Packard BellEasynote TE69BM12.10.20152.10.2015
Packard BellEasynote TE69CXP12.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote TE69KB1530.09.20152.11.2015
Packard BellEasyNote TJ6112.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote TK11BZ32.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote TM8522.10.20152.10.2015
Packard BellEasyNote TS11HR61.10.201522.10.2015
Packard BellEasyNote TV11HC11.10.20151.10.2015
Packard BellEasyNote TV43CM12.10.20152.10.2015
Packard BellNC-ENTG71BM-C8SG12.10.20152.10.2015
Samsung275E4E/275E5E31.10.20152.10.2015
Samsung300E4A/300E5A/300E7A22.10.20152.10.2015
Samsung300E4A/300E5A/300E7A/3430EA/3530EA32.10.201523.10.2015
Samsung300E4C/300E5C/300E7C32.10.20152.10.2015
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV21.10.20152.10.2015
Samsung300E5EV/300E4EV/270E5EV/270E4EV/2470EV12.10.20152.10.2015
Samsung300V3A/300V4A/300V5A12.10.20152.10.2015
Samsung305U1A132.10.201519.10.2015
Samsung305V4A/305V5A62.10.20153.11.2015
Samsung305V4A/305V5A/3415VA429.09.201530.09.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B12.10.20152.10.2015
Samsung350U2A/350U2B/300U1A/351U2A/351U2B/301U1A12.10.20152.10.2015
Samsung355V4C/355V4X/355V5C/355V5X/356V4C/356V4X/356V5C/356V5X/3445VC/341.10.20152.10.2015
Samsung355V4C/356V4C/3445VC/3545VC629.09.20152.10.2015
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R62.10.20155.10.2015
Samsung3570R/370R/470R/450R/510R/4450RV21.10.20151.10.2015
Samsung370R4E/370R4V/370R5E/3570RE/370R5V32.10.20152.10.2015
Samsung530U3BI/530U4BI/530U4BH241.10.20152.10.2015
Samsung530U3C/530U4C81.10.201530.10.2015
Samsung530U3C/530U4C/532U3C71.10.20152.11.2015
Samsung535U3C52.10.20152.10.2015
Samsung550P5C/550P7C12.11.20152.11.2015
Samsung700T1C42.10.20157.10.2015
Samsung870Z5E/880Z5E/680Z5E320.10.201520.10.2015
Samsung900X3C/900X3D/900X3E/900X4C/900X4D51.10.20152.10.2015
Samsung905S3G/906S3G/915S3G32.10.20153.11.2015
SamsungR520/R522/R62031.10.20152.10.2015
SamsungR530/R73012.10.20152.10.2015
SamsungR530/R730/P53012.10.20152.10.2015
SamsungR540/R580/R780/SA41/E452/E85242.10.20152.10.2015
SamsungR58012.10.20152.10.2015
SamsungR580/R59012.10.20152.10.2015
SamsungRC530/RC730330.09.20152.10.2015
SamsungRF511/RF411/RF71112.10.20152.10.2015
SamsungRV410/RV510/S3510/E351032.10.20152.10.2015
SamsungRV411/RV511/E3511/S3511/RV71142.10.20152.10.2015
SamsungRV415/RV515/E341522.10.20152.10.2015
SamsungRV420/RV520/RV720/E3530/S3530/E3420/E352055.05.20152.10.2015
SamsungX12511.10.20151.10.2015
Shuttle Inc.XH81V72.10.20152.10.2015
SonySVE1111M1EW12.10.20152.10.2015
SonySVE1113M1EW12.10.20152.10.2015
SonySVE1511D1EW12.10.20152.10.2015
SonySVF1421E2EW12.10.20152.10.2015
SonySVF1521A2EW12.10.20152.10.2015
SonySVF1521A7EW22.10.20152.11.2015
SonySVF1521B2EW330.09.201530.09.2015
SonySVF1521E6E123.10.201523.10.2015
SonySVF1541M1EW629.09.20152.10.2015
SonySVS1513L1EW22.10.20152.10.2015
SonySVT1311M1ES12.10.20152.10.2015
SonyVPCCA2S1E12.10.20152.10.2015
SonyVPCEA3S1E12.10.20152.10.2015
SonyVPCEB1M1E22.10.20152.10.2015
SonyVPCEH1M1E11.10.20151.10.2015
SonyVPCEH1S1E11.10.20151.10.2015
SonyVPCEH3H1E12.10.20152.10.2015
SonyVPCEH3J1E12.10.20152.10.2015
SonyVPCEH3P1E11.10.20151.10.2015
SonyVPCEL1E1E12.10.20152.10.2015
SonyVPCF23L1E12.10.20152.10.2015
ToshibaPORTEGE R700130.09.201530.09.2015
ToshibaSatellite A20012.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE C50-A12.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE C50-A-19U32.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE C50-B430.09.20155.10.2015
ToshibaSATELLITE C50D-A-14E230.09.20151.10.2015
ToshibaSATELLITE C55-A-1MW12.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE C55-A-1N512.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE C55D-C92.10.20158.10.2015
ToshibaSatellite C65031.10.20152.10.2015
ToshibaSatellite C66032.10.20152.10.2015
ToshibaSatellite C660D32.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE C850D-11C123.10.201523.10.2015
ToshibaSATELLITE C850D-12112.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE C855-11F230.09.201530.09.2015
ToshibaSATELLITE C855D-16811.10.20151.10.2015
ToshibaSATELLITE C870-121429.09.201530.09.2015
ToshibaSatellite L30012.10.20152.10.2015
ToshibaSatellite L35012.10.20152.10.2015
ToshibaSatellite L350D12.10.20152.10.2015
ToshibaSatellite L450D630.09.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE L50-A-1EF12.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE L50-B929.09.20153.11.2015
ToshibaSATELLITE L50D-B105.05.20154.11.2015
ToshibaSATELLITE L50D-C31.10.20152.10.2015
ToshibaSatellite L650D12.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE L75022.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE L75522.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE L85512.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE L855D330.09.20155.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-10012.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-10312.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE L875D-104128.10.201528.10.2015
ToshibaSATELLITE L955D22.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE P50-A-11J12.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE P75012.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE P85022.10.20152.10.2015
ToshibaSatellite Pro A30012.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE PRO C50-A-1C821.10.20151.10.2015
ToshibaSatellite Pro C65092.10.20153.11.2015
ToshibaSatellite Pro L30081.10.20152.10.2015
ToshibaSatellite Pro P30082.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE S50-B330.09.20151.10.2015
ToshibaSATELLITE S50D-B630.09.20155.10.2015
ToshibaSATELLITE S70-A12.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE U94012.10.20152.10.2015
ToshibaSATELLITE Z30-A42.10.20152.10.2015
ToshibaTECRA S11462.10.201526.10.2015
Unknown1965.05.20155.11.2015
ZOTACNM10211.10.201527.10.2015
ZOTACZBOXSD-ID12/ID13172.10.20152.10.2015